Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  NyndrO o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Przejechałam drogą śmierci w…
  Sudbina Srba o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
  ? o Myśl imperialna Adolfa Bo…
  Czesio i muchy o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Wolne tematy (22 – …
  Anzelm o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Maverick o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  KONAR o Stalin i jego cechy chara…
  Piotr B. o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Cypo o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
  revers o Wolne tematy (22 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Mam 83 lata i jestem zmęczony

Posted by Marucha w dniu 2013-04-30 (Wtorek)

> > Pracowałem ciężko od 17 roku życia. Poza czasem, gdy służyłem w armii, pracowałem po 50 godzin tygodniowo, nie idąc na żadne zwolnienie przez prawie 40 lat. Zarabiałem rozsądne pieniądze, mimo że nie odziedziczyłem biznesu czy majątku. Pracowałem na to, gdzie dziś jestem. Patrząc na ekonomię, nie wybrałem emerytury. I jestem zmęczony, bardzo zmęczony.

> > Jestem zmęczony mówieniem mi, że mam „dzielić się” tym, co posiadam z ludźmi, którzy nie dzielą ze mną mojej etyki pracy.

> > Jestem zmęczony mówieniem mi, że rząd weźmie pieniądze, które zarobiłem, jeśli będzie konieczne to siłą, i odda ludziom zbyt leniwym, aby je zarobić samemu.

> > Jestem zmęczony, przekonywaniem mnie, że islam to religia pokoju, kiedy każdego dnia czytam historie muzułmanów, którzy zabijają swe córki i siostry dla ich rodzinnego „honoru”. O muzułmanach, którzy krwawo odpłacają za zniewagi; muzułmanach, którzy zabijają chrześcijan i żydów, ponieważ wierzą inaczej; muzułmanach podpalających szkoły dla dziewcząt; muzułmanach kamieniujących na śmierć ofiary gwałtów za „cudzołóstwo”; muzułmanach dokonujących wycinania części narządów rodnych młodych dziewczynek; wszystko w imię Allaha, Koranu i szariatu.

> > Jestem zmęczony przekonywaniem mnie, że ze względu na „tolerancję dla innych kultur” mamy pozwalać Arabii Saudyjskiej i innym krajom muzułmańskim fundować za pieniądze z naszego paliwa meczety i szkoły koraniczne głoszące nienawiść w Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Ameryce i Kanadzie, podczas gdy żadne z tych krajów nie pozwala na zbudowanie kościoła, synagogi czy religijnej szkoły w własnych krajach.

> > Jestem zmęczony nakazywaniem mi obniżania mojego standardu życia, by walczyć z globalnym ociepleniem, o istnieniu którego nikomu dyskutować nie wolno.

> > Jestem zmęczony pouczaniem mnie, że narkomani są chorzy, a ja muszę im pomóc z tej choroby wyjść płacąc za ich leczenie i szkody, jakie poczynili. Czyżby jakiś wielki narkotyk napadł na nich w ciemnej uliczce, zmusił do wciągnięcia białego proszku nosem, lub przyłożył im nóż do gardła zmuszając, by go zażyli?

> > Jestem zmęczony słuchaniem słynnych sportowców, gwiazd filmu czy muzyki i polityków wszelkich partii, dowodzących, że ich problemy z prawem były niewinnymi błędami, błędami młodości bądź głupimi błędami, podczas gdy wszyscy wiedzą, że uważają za swój jedyny błąd to, iż dali się przyłapać. Jestem zmęczony ludźmi, którzy domagają się dla siebie szczególnych praw, innych niż dla zwykłych ludzi.

> > Naprawdę jestem zmęczony ludźmi, którzy nie biorą odpowiedzialności za swoje życie. Jestem zmęczony słuchaniem ich, gdy winią rząd, dyskryminację, czy cokolwiek innego za własne problemy. Jestem również zmęczony obserwowaniem młodych chłopców i dziewcząt, tatuujących się i kolczykujących bez opamiętania, przez co nikt ich później nie chce zatrudnić, a oni sami domagają się zasiłków od państwa.

> > Tak, jestem cholernie zmęczony. Ale cieszę się również, że mam 83 lata. I nie będę musiał obserwować, jak tym ludziom idzie tworzenie świata. Żal mi tylko moich dzieci i wnuków. Dzięki Bogu, wychodzę stąd, a nie przychodzę.”

Bill Cosby
http://dakowski.pl

Komentarzy 31 do “Mam 83 lata i jestem zmęczony”

 1. pabeloo said

  Oczywiscie bzdura:
  http://urbanlegends.about.com/od/billcosby/a/I-Am-76-And-I-Am-Tired-By-Bill-Cosby.htm

 2. Marcin said

  Ale w jakiś cudowny sposób woń czosnku mu nie przeszkadza.

 3. Anka said

  Fałszywka, októrej na swojej stronie pisze Bill Cosby. A goje znów sie daja nabierać:)

 4. zagrypiona said

  @2 Marcin

  tez mi to przeszło przez myśl, i czytając tylko czekałam aż wymieni tych nieszczęśników z Bostonu… No i to na dodatek: „Naprawdę jestem zmęczony ludźmi, którzy nie biorą odpowiedzialności za swoje życie. Jestem zmęczony słuchaniem ich, gdy winią rząd, dyskryminację, czy cokolwiek innego za własne problemy.” – tu sie wypowiada przeciw Gajowemu i Gajowkowiczom. Zgrzytnęło mi gdy to czytałam. Zresztą w stosunku do tego co w paragrafie drugim o rządowym rozdawnictwie pieniędzy – sobie zaprzecza.

  A wiec bełkot. Owszem muzułmanie święci nie są, ale trzeba brać poprawkę na to, ile z tych ich grzechów jest inspirowanych przez…. A ile w tym prawdy. A nawet jeśli to zdecydowanie razi brak ‚zmęczenia’ autora tego tekstu banksterami i innymi psychopatami.

  —————–

  To jest lepsze. Kasują z youtuba jak najęci. Prawda boli.

 5. Marucha said

  No cóż, zaufałem zacnemu prof. Dakowskiemu…

 6. Boydar said

  To ja podrzuciłem Panu Gajowemu tą „fałszywkę”.
  https://marucha.wordpress.com/2013/04/26/wolne-tematy-18-2013/#comment-250671
  I nie wzruszają mnie Wasze ujadania.
  Ktokolwiek by tego nie napisał, a ktoś przecież musiał,
  prawdę napisał, taką, jaka ona jest.
  Do czego potrzebny jest Wam Cosby,
  przy ocenie stwierdzeń, pod którymi podpisze się
  bez najmniejszego zastanowienia miliony ludzi ?
  A ekipa, owszem, pod sznurek.

 7. syoTroll said

  Ale tekst był naprawdę fajny, jaka szkoda …

 8. Przecław said

  Jakie 83 lata ?
  Cosby, urodzony 12.7.1937 ma 76 lat. Kto wymyślił te 83 lata ?
  Krótka pamięć Cosbego nie sięga najwyraźniej śmierci jego własnego syna Ennisa,który został zamordowany w r.1997 w wieku 27 lat. Przypadkowym mordercą był 18 letni Michaił Markaszew, rzekomo „ukraiński” emigrant. Skąd Markaszew miał broń przy sobie i bez namysłu zamordował zmieniającego koło przy autostradzie Cosbego ? Ciekawe jakie były dalsze losy Markaszewa ?

 9. antka kobity szwagra brat said

  …Bill jest dobry – lubie go!…

 10. Jacek said

  Re 5:

  Zacnemu? Mnie też tak kiedyś się wydawało. To, że słusznie wytyka i krytykuje tzw. przegrane sprawy np. energetykę jądrowa, mord „smoleński” lub inne ewidentne absurdy, to nie oznacza że zacny. O unych niemal, że nic nie wspomina, a jeżeli to tylko w kontekście cywilizacji i bardzo rzadko. Podobnie jak i drugi, równie „zacny” prof. Jaroszyński. Dla mnie obaj, to drugi front.

 11. Fran SA said

  Widac, ze zmeczony. I z demencja. Gada od rzeczy.
  ‚Zmeczony ludzmi, ktorzy nie biora odpowiedzialnosci za swoje zycie’.
  Typowa amerykanska propaganda.

  A juz z ta Australia – to zajechal jak furman do Windsoru!
  Zalosny belkot..

 12. Nemo said

  Ad.9

  Filmik w porządku.

 13. zagrypiona said

  @Boydar,

  wyluzuj sie, jakie ujadania? Tekst jest po prostu troszkę stronniczy, mamy chyba prawo dorzucić swoje powody do ‚zmęczenia’ które autor, kimkolwiek nie byl – pomija, tez cie smrod czosnku nie meczy? tez psioczysz na podatki a jednocześnie bronisz rządu ze jest OK kiedy ludziom upiernicza kreatywność gospodarcza („Jestem zmęczony słuchaniem ich, gdy winią rząd, dyskryminację, czy cokolwiek innego za własne problemy…”)

  Poza tym nie wiem co sie tak obruszasz, dobrze ze tekst trafił do Gajowki. Przynajmniej doszliśmy do tego ze to fałszywka i ze czegoś w nim brakuje. To zle? Korona komus z głowy spadła? 😛

  PS. Ludzie powinni sie pod stwierdzeniami podpisywać dopiero po ZASTANOWIENIU i dokładnym zapoznaniu – a nie łykać wszystko bezkrytycznie. A nie jakieś cyrografy i półprawdy markować swym podpisem. Taka cecha mądrego człowieka. Ja sie pod tezami nie podpisuje, bo po pierwsze rzad utrudnia i DYSKRYMINUJE Polaków Polsce, a ponadto prócz muzułmanów mamy jeszcze czosnkowych którzy sa gorsi. Tezy z artykułu sugerują kłamliwie ze wszystko to wina muzulman, biedoty i narkomanow. A kto narkomanom daje kase, kto ich wpuszcza? O ile w ogóle? RZAD i czosnkowi – ale autora meczy utyskiwanie na rzad itd. także tego. Jak ktoś te tezy uzupelni odpowiednio, to się pod nimi podpisze. 🙂

 14. maurycy said

  Fran ! Ty sam gadasz zalosny belkot ! Mozna sie z tym nie zgadzac ! Ale zeby tak opluc czlowieka ? Czy ty czlowieku wogole myslisz ? Czy ty masz jakis zasady moralne ? chyba nie .

 15. Boydar said

  Gdyby mi ktoś zarzucił, że nie jestem obiektywny, to bym tydzień chodził do tyłu.
  Wkurwiliście mnie, po chwili refleksji jednak, zrozumiałem, przesłanie jest ZA DOBRE.
  Nie możecie odpuścić. Wy nie jesteście idiotami. Wy jesteście fanatykami.
  Jednocześnie macie tyle wspólnego z rozumieniem tekstu, co krzesło z krzesłem elektrycznym. Albo ewentualnie, służba nie drużba.
  Dlaczego nie uwzględniliście faktu, do kogo adresowany jest tekst.
  Ponad 30% Amerykanów, uważa że Nowy York jest stolicą USA !!!
  Dlaczego nie uwzględniliście faktu, że tekst MOŻE być autorstwa Billa, a w każdym razie MÓGŁ BYĆ z Nim uzgodniony ?
  Aleksander Głowacki nigdy nie pisał pod swoim nazwiskiem, tajemnicze ?
  Dlaczego nie uwzględniliście faktu, że ludzie, którzy nie odróżniają Czeczenii od Czech, nie zareagują w ogóle na COŚ, do czego nie jest przypięte znane nazwisko ?
  Dlaczego nie uwzględniliście faktu, że (żeby było śmieszniej, Amerykanie dobrze wiedzą ile Cosby ma lat) mógł być i pewnie był, celowy element obronny, w razie zarzutów sądu, że nawołuje do rewolucji ?
  Dlaczego nie uwzględniliście faktu, że ADL nie ma jeszcze władzy w Polsce takiej, jak TAM ?
  Dlaczego Zagrypiona kłamie w żywe oczy, kiedy właśnie 2,3,4,5,6 i 7 akapit z ośmiu wyraźnie stawia zarzuty ekipie sprawującej władzę i współpracującym z nią mediom.
  Dlaczego Zagrypiona popełnia czyn w Gajówce surowo zabroniony, czyli przypisywanie komuś czegoś, czego nie powiedział ? Jestem zmęczony, przekonywaniem mnie, że islam to religia pokoju i dalej Jestem zmęczony przekonywaniem mnie, że ze względu na “tolerancję dla innych kultur” mamy pozwalać Arabii Saudyjskiej i innym krajom muzułmańskim fundować za pieniądze z naszego paliwa – to zarzuty wobec mediów i władzy, że kłamią i kradną, a nie stwierdzenie że to muzułmanie stanowią całe zło tego świata.
  To samo odnośnie narkomanów Jestem zmęczony pouczaniem mnie, że narkomani są chorzy, a ja muszę im pomóc z tej choroby wyjść płacąc za ich leczenie i szkody, jakie poczynili i to jest według Zagrypionej obwinianie ćpunów o całe zło ? Czy taktowna prośba do władz i mediów, żeby się od niego (Billa) odpier_dolili z takim wciskaniem kitu i wysysaniem podatków na ten cel ?
  Dlaczego Przecław wypomina Billowi tragedię Krótka pamięć Cosbego nie sięga najwyraźniej śmierci jego własnego syna Ennisa, jak się to ma do przesłania tekstu ? Gdzie masz człowieku honor i ludzkie uczucia, że takie rzeczy wypisujesz ?
  Fran SA, poważałem Cię, ale Ty najwyraźniej nie rozumiesz pojęć szerszych niż furmaństwo – Zmęczony ludźmi, którzy nie biorą odpowiedzialności za swoje życie, czy ty w ogóle ogarniasz co się pod tym sformułowaniem kryje ? Wstyd mi za Ciebie, do tej pory z sensem pisałeś, teraz bełkoczesz.
  Mam Was serdecznie dosyć. Jesteście jeszcze zindoktrynowani niż osoba podpisująca się pseudonimem Kibic

 16. marta15 said

  ad 15 podpisuje sie pod wpisem pana Boydar. Podoba mi sie zwlaszcza koncowka z wypowiedzi Billa Cosby,
  „Tak, jestem cholernie zmęczony. Ale cieszę się również, że mam 83 lata. I nie będę musiał obserwować, jak tym ludziom idzie tworzenie świata.
  Żal mi tylko moich dzieci i wnuków.
  Dzięki Bogu, wychodzę stąd, a nie przychodzę..”
  On wie ze ten caly spoganizowany, szatanski swiat, jaki obecnie mamy, jest nie do uratowania. Ten swiat idzie ( a wlasciwie pedzi) po rowni pochylej do przepasci. Politycy i ci co nim kieruja otworzyli tylko te drzwi do przepasci, ale publika , sama i ochoczo w nie wali.
  A komentarze powyzej jeszcze raz potwierdzaja ,ze istotnie ,mamy wolnosc slowa,
  a to oznacza, ze kazdy moze wypluwac z siebie to co mu slina na jezyk przyniesie ,
  i to jeszcze z mina wielkiego medrca, ale niestety, wolnosc myslenia u wielu jeszcze nawet nie zakielkowala.

 17. akej said

  Jak widac, kazdy (za wyjatkiem Gibsona i Brando) w Usraelu boi sie dotykac czosnku… Zatruja i zrujnuja zycie. Taka jest prawda.

 18. HPD said

  Bill Cosby tak naprawde to chcial powiedziec …”I am sick and tired of …” .Tak mowia amerykanie gdy maja czegos lub kogos „po dziurki w nosie albo „powyzej uszu „. Albo jeszcze gdzies indziej. I o to chodzilo Cosbiemu .”

 19. marta15 said

  tu chba oryginalna wersja tego oswiadzenia ktore jak widac nie zostale nawet wypowiedziane przez Cosbiego.
  http://tartanmarine.blogspot.com/2009/02/robert.html

 20. Rysio said

  A ja lubię Billa Cosbiego.

  Wiele razy w amerykańskiej TV zdrowo opieralał murzynów i krytykował tych którzy siedzieli na zapomogach rządowych.

  Nie raz nie dwa mówił im aby nie leniuchowali tylko się wzieli za robotę.

  Doszło do tego że pozostali murzyni w TV traktowali go jak persona non grata.

  PS Nie zostawiał też suchej nitki na murzynach którzy nie wychowywali swoich dzieci. A także na tych którzy mając w kieszeni płótno – kupowali trampki ala Michael Jordan za $500 para.

 21. marta15 said

  ad 20
  „Doszło do tego że pozostali murzyni w TV traktowali go jak persona non grata”.
  to jeszcze raz potwierdza, ze najtrudniej jest byc prorokiem wsrod swoich.
  Obcego zaraz osakrza o rasizm i dyskryminacje, a ze swoim musza sie troche bardziej napocic ,zeby mu negatywna naklejke przykleic.
  Najlepiej to self-hating Afro-American.

 22. marta15 said

  ad 18 mozna powiedziec: I am sick of it, lub, I am sick AND tired of it.
  W obu sytuacjach oznacza to mniej wiecej to samo, czyli „mam tego serdecznie dosc”.

 23. Easy Rider said

  Tak naprawdę, to nie jest istotne, kto to powiedział i w jakim wieku, tylko o to, że te stwierdzenia są po prostu prawdziwe. Podważanie wypowiedzi przez doszukiwanie się, czy Bill Cosby miał wówczas 83, 76 czy może 74 lata – to jakieś głupawe odwracanie uwagi od istoty wypowiedzi. Tutaj przypomina mi się znany kawał „żydowski”: Icka powiadamiają, że Salcia zdradza go w lesie z jakimś facetem. Icek po przybyciu na miejsce stwierdza: e, tam – parę drzew i zaraz las?

 24. Boydar said

  Dziękuję, za wsparcie moralne.

 25. Zerohero said

  Na tej koszernej liście nie znalazły się:

  – usraelskie wojny (a to przecież amerykańskiego podatnika kosztuje całkiem sporo)
  – samowładza żydowskich bankierów
  – kult holokaustu
  – propaganda proizraelska

  Czyli wyliczanka odbiega od rzeczywistości, fałszuje ją w kierunku porządanym przez talmudystów.

  Nawet przywalanie się do krajów muzułmańskich o wewnętrzną nietolerancję z daleka śmierdzi czosnkiem. Przecież to Usrael kontroluje al-kaidę, a Saudowie to zaufani lennicy USA. To w „wyzwolonym” Iraku i Libii zaczeli szarogęsić się islamiści. To właśnie Syria na przekór NATO zwalcza islamistów. Z „Cosbyego” wynika zupełnie inaczej – tam Arabia Saudyjska jest samodzielnym krajem. Kłamstwo.

  I jeszcze ta hucpa…Jakie „pozwolamy na to”? To właśnie te „zmęczone” krasnoludki same za to bezpośrednio odpowiadają.

  Ciekawe jest to dopisanie synagog do listy zakazanych budynków w krajach islamskich (bliżej nieokreślonych – jeden worek dla tego „cosbyego”). Po pierwsze – skąd ta troska o Żydów w tak krótkim tekście? Po drugie – czy „cosby” zadał sobie trud zastanowienia czemu jakoś Żydzi nie zwalczają Saudów, czemu są z nimi w komitywie? Nawet u nas w Polsce przekaziory nic nie mówią o „reżimie” Saudów. Cicho sza. Za to w Iranie żyje 50tys Żydów i spokojnie sobie praktykują. Iran w przeciwieństwie do Arabii Saudyjskiej nie sponsoruje meczetów w USA i Europie, a jest mocno zwalczany.

  Ten „cosby” to „opozycyjna” wyliczanka indoktrynująca na sposób „opozycyjny”. Nadal jednak cuchnie reżimem na kilometr. Zwykły talmudyczny śmieć internetowy udający jakieś wartościowe kazanie.

 26. RomanK said

  Panie Boydar..nic dodac nic ujac..dziekuje za ten panski wpis….!
  Powiedzial pan wszystko co mozna na ten temat powiedziec, kto powinien rozumie doskonale, kto nei rozumie ..zadna szkoda:-))

 27. Kronikarz said

  ; – )

 28. Zerohero said

  PS

  Gajowy zamieścił na blogu zdjęcie przedstawiające syryjską dziewczynę (chrześcijankę) fantazyjnie zmordowaną przez islamskich „demokratów” wspieranych przez „Cosbych”.

  Może zacytuję w tym kontekście szczególnie bezczelny fragmencik:

  Jestem zmęczony przekonywaniem mnie, że ze względu na “tolerancję dla innych kultur” mamy pozwalać Arabii Saudyjskiej i innym krajom muzułmańskim fundować za pieniądze z naszego paliwa meczety i szkoły koraniczne

  Oto Usrael robi islamski burdel finansując ruchy sekciarskie na Bliskim Wschodzie, na Kaukazie, w Kosowie….a syjonistyzny pajac podszywający się pod Billa Cosbyego wmawia, że to te złe państwa islamskie (ich kultura i mieszkańcy) same z siebie, a bierna Ameryka na to pozwala. Mimo, że cały islamizm jest dziełem Żydów i Anglosasów. np. Anglicy już w XIX wieku wspierali islamistów by zwalczać króla Afganistanu.

  HUCPA. MEGA HUCPA.

  I za jakie pieniądze „z naszego paliwa”? To oni mają Wasze paliwo? Szczyt żydojankeskiej buty i bezczelności. NASZA ROPA JEST POD WASZYM PIASKIEM – tak bełkocze ten odrażający typ „Cosby”.

  Przeczytałem jeszcze raz odezwę i widzę, że o Żydach jest tam więcej:

  muzułmanach, którzy zabijają chrześcijan i żydów, ponieważ wierzą inaczej

  Identyczne teksty leciały w TV po 11 września gdy Mossad rozwalił WTC.

  I ogólnie o jakich k…wa żydów chodzi? Chdzi o tych biednych Palestyczyków co czasem mają czelność się bronić i bywa, że na 1000 swoich polegych położą żołnierza IDF? Bo o innych Żydach nie słyszałem.

  _______________

  Jest też liberana tresura. W końcu Żyd potrzebuje wydajnych gojów do pracy. Oto czym się chwali „cosby”:

  Poza czasem, gdy służyłem w armii, pracowałem po 50 godzin tygodniowo, nie idąc na żadne zwolnienie przez prawie 40 lat.

  Zamiast dziękować Bogu za zdrowie, obnosi się brakiem zwolnień wywołując wstyd u tych co biorą.Czyli jak ktoś ma pecha i np. dostanie raka albo nawet głupią grypę, to jest pasożyt. Patrzcie pańswo. Dobry goj Cosby całe życie bez zwolnienia przepracował. W Warszawie zmarł niedawo kierowca autobusu. Pracował wiele dni z gorączka 39 stopni (bo jak nie pasuje, to tam są drzwi). I gdyby wziął zwolnienie to talmudysta „cosby” byłby sick of it.

  Tutaj też ciekawe:

  Jestem zmęczony słuchaniem ich, gdy winią rząd, dyskryminację, czy cokolwiek innego za własne problemy.

  Dyskretna reżimowa propaganda: TYLKO NIEUDACZNICY KRYTYKUJĄ RZĄD. Zaradny poradzi sobie zawsze.

  A ja jestem sick of ten fałszywy cosby. A Pan Panie Boydar jesteś bezczelny. Zamieszcasz tu żydowskie fałszywki i jakiekolwiek sprostowanie kreślasz mianem ujadania. Jaka w tym jest prawda? Islam z pozycji syjonistycznej, liberalizm + na siłę wsadzone GLOBCIO i jojczenie na nierobów z getta murzyńskiego.

  Przez takich jak Pan bomby spadały na Irak. Nic to, że w iraku nie rządzili islamiści. W łebkach takich „cosbych” to byli islamiści od 11 września.

  Opamiętaj się podżegaczu.

 29. Easy Rider said

  Ad 28 – Zerohero

  W rzeczy samej, wypowiedź może sprawiać wrażenie koszernej i liberalnej, ale nie wymagajmy zbyt wiele. Nie wiadomo zresztą, na ile ta wypowiedź jest ocenzurowana lub przeredagowana, na ile jest skutkiem zakodowanej u Cosby’ego poprawności politycznej, a może jest po prostu wyrazem jego poglądów? Wielu ludzi, nawet tych znanych publicznie, u schyłku życia zaczyna mówić prawdę, bo już niewiele ma do stracenia i w tym kontekście nie jest uzasadnione posądzanie komika Cosby’ego o celową robotę propagandową, tym bardziej, że to, o czym mówi, raczej nie jest komiczne.

  Co jeszcze miałby powiedzieć Cosby (czy ten, kto się jakoby pod niego podszywa) aby wypowiedź była wiarygodna: na temat NWO, GMO, szczepionek, Codex Alimentarius, ACTA, banksterów, Cypru, a może Smoleńska? Dla mnie wystarczy to, że skrytykował m. in. globalne ocipienie i mutlikulturalizm (chociaż to ostatnie nie wprost), w końcu też robotę żydowskiego NWO. Natomiast co do islamistów – tutaj prawda ma różne oblicza i może służyć różnym celom, w każdym razie to, o czym mówi Cosby, też nie mija się z prawdą, a trzeba tutaj dodać, że krytyka Arabii Saudyjskiej – to krytyka sojusznika USA.

 30. Rysio said

  Nie wymagajmy za dużo od murzyna – Billa Cosbiego.

  Z pewnością nie zna polskiego i na 100% nie czyta blogu Gajowego Maruchy – tak, że najprawdopodobniej nie jest zorientowany kto jest góral a kto nie.

  🙂

 31. Boydar said

  Kahał pamięta zniewagi …

  http://aleseriale.pl/gid,13723,img,379081,fototemat.html?ticaid=51244a

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: