Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Olo o Marokańczycy uczcili zwycięstw…
  Olo o Generał Surowikin radykalnie z…
  Olo o Wygląda na to, że Rosja nie bę…
  bryś o Marokańczycy uczcili zwycięstw…
  bryś o Generał Surowikin radykalnie z…
  revers o Wolne tematy (83 – …
  NC o Polska dla Polaków
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  niepostepowyoszolom o Generał Surowikin radykalnie z…
  minka o Wolne tematy (83 – …
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  ats42 o Najbogatszy człowiek na ś…
  Szczepan Zbigniewski o Wolne tematy (83 – …
  Zorard o Najbogatszy człowiek na ś…
  Nie przycichlim o Generał Surowikin radykalnie z…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

USA: czy skauci zmienią politykę wobec pederastów? Jest projekt niebezpiecznej uchwały.

Posted by Marucha w dniu 2013-05-05 (Niedziela)

Podczas zbliżającej się krajowej konferencji Boy Scouts of America w Dallas liderzy harcerskich oddziałów dla chłopców będą głosować w sprawie kompromisowej uchwały, zmieniającej radykalnie dotychczasową politykę wobec homoseksualizmu.

Pod presją lobby homoseksualnego, Zarząd organizacji harcerskich przygotował projekt uchwały, która zezwala osobom jawnie przyznającym się do homoseksualizmu na członkostwo w organizacjach chłopięcych. Sprzeciwia się temu koalicja liderów oddziałów harcerskich i rodziny chłopców.

W specjalnym liście napisano, że „Otwarcie skautingu dla chłopców, którzy wprost manifestują pociąg seksualny do innych chłopców i / lub otwarcie identyfikują się jako ‘geje,’ nieuchronnie narazi innych chłopców na niebezpieczne kontakty seksualne”. [I właśnie o to chodzi, panom sodomitom! Właśnie o to! – admin]

List otwarty przygotował John Stemberger ze Scout Eagle, założyciel strony internetowej OnMyHonor.net. List Stembergera jest skierowany do około 1,4 tys. szeregowych przywódców harcerskich, którzy tworzą Radę Narodową. Będą oni głosować nad uchwałą Boy Scouts of America podczas konferencji w Dallas między 22 a 23 maja.

Uchwała, będąca wyrazem pewnego kompromisu, zezwala na członkostwo homoseksualnych chłopców, ale nie pozwala, aby liderami organizacji skautowych zostawali pełnoletni pederaści. [Jak na razie… – admin]

Poprzednia propozycja przewidywała, że to same oddziały będą decydować o tym, czy przyjąć do swojego grona pederastę.

Stamberger twierdzi, że w ramach nowej polityki „otwarty homoseksualizm będzie oficjalnie zgodny z kodeksem skautingu, aż do chwili, kiedy dana osoba ukończy 18 lat. Wtedy nagle stanie się to problemem”. Stamberger podkreślił, że do największej liczby (aż 70 proc.) nadużyć seksualnych dochodzi wśród nastolatków. Jego zdaniem zmiana ponad stuletniej praktyki doprowadzi do całkowitego zniszczenia harcerstwa w Ameryce, tak pod względem finansowym, społecznym, jak i prawnym.

Wskazują na to liczne sygnały od setek tysięcy rodziców, którzy zamierzają wypisać swoje dzieci z organizacji, jeśli wniosek zostanie przyjęty. Wstępne szacunki pokazują, że organizacja straci ponad 44 mln rocznych przychodów.

Stemberger twierdzi także, że uchwała pozbawia rodziców prawa do ingerencji w kwestie nowej polityki oddziałów harcerskich, a same oddziały pozbawia ochrony prawnej w sytuacji, gdy nie zgodzą się one na przyjęcie do swego grona jawnych pederastów.

Amerykańscy skauci liczą ponad 2,7 mln członków i ponad 1 mln wolontariuszy.

W lipcu zeszłego roku, po dokładnym zbadaniu polityki członkowskiej specjalna komisja powołana spośród liderów harcerskich i dorosłych wolontariuszy jednogłośnie stwierdziła, że dotychczasowa praktyka wykluczania z oddziałów jawnych pederastów powinna być utrzymana.

Wcześniej, w 2000 r. Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych potwierdził prawo organizacji Boy Scout of America do wykluczania homoseksualistów spośród swoich członków, gdy ich zachowania naruszają podstawowe wartości organizacji.

Źródło: WND, AS.
http://www.pch24.pl/

Komentarzy 13 do “USA: czy skauci zmienią politykę wobec pederastów? Jest projekt niebezpiecznej uchwały.”

 1. Rysio said

  🙂

 2. bobola said

  Po co ten alarm? Po prostu trzeba bedzie stworzyc specjalne druzyny mlodych sodomitow i gomorytek co spowoduje, ze znajda sie oni w przychylnie nastrojonym otoczeniu i beda mogli nawet zdobywac specjalne sprawnosci.

 3. akej said

  Nie zdajecie sobie sprawy z tego jak wielka jest w Usraelu propaganda na rzecz tego zboczenia!!! Prawdopodobnie skauci – wbrew glosowi zdrowego rozsadku z ich strony przegraja… na zielonym stoliku …
  PS – wiekszosc wypowiadajacych sie na Yahoo jest ZDECYDOWANIE przeciwna zaaprobowaniu tego zboczenia. Watpie jednak aby to mialo jakikolwiek wplyw na ostateczny wynik …
  Taka jest prawda „obiektywizmu” POLITYCZNEJ POPRAWNOSCI!!! – 100 razy gorsza niz CCCP !!!

 4. Pokręć said

  No to zostawić skauting wyłącznie pedałom. Normalnie, założyć własne, nieformalne drużyny skautingowe, niepodlegające żadnej organizacji zewnętrznej, całkowicie prywatne i zlewać pedałów. Wiem, wiem, to nie takie proste, w USA jak nie chcą Cię wpuścić do prywatnego towarzystwa, to możesz wygrać w sądzie i będą musieli z tobą pić piwo po godzinach. Albo drakońskie kary…

 5. Tralala said

  Francja nadal walczy przeciw malzenstwom homo.
  Fotki tu: http://lesalonbeige.blogs.com/

  Ja tez „pospacerowalam” sobie dzisiaj po flaga z rodzinka. Ciekawe, ze dopiero w takiej manifestacji odnajduje sie prawdziwych Francuzow, ktorzy wygladaja i mowia jak Francuzi. Pelny przekroj pokoleniowy, od niemowlat po trzesacych sie staruszkow. Bardzo bylo milo.

 6. Easy Rider said

  Skauting to jedna z ostatnich ostoi tradycyjnych wartości, stąd też stała się kolejnym obiektem ataku sił lucyferiańskich. Ciekawe, kiedy zacznie się to u nas w harcerstwie.

 7. veri said

  Skoro pedalstwo jest faktem to przecież chyba nic nie stoi na przeszkodzie ku temu aby sami organizowali sobie drużyny złożone z młodych adeptów sztuki pedałowania.

 8. akej said

  @ 7
  Oni moga, ale nie chca. Ich zadaniem jest sianie zgorszenia wsrod zdrowych moralnie.

 9. revers said

  Ostatnio zauwaym ze w klubach coraz czesciej w napisach na toaletach uzywa sie zwrotu DLA DAM, druga czesc toalet DLA NIE DAM, co pod taa drugaa czesciaa ukrywa sie nie trudno sie domyslec, tylko jak dlugo moze trwac ta meska dyskryminacja, przez rozne cioty, gentryki, ciezko szowinistyczne femy.

 10. revers said

  wracajac do harcertwa to juz wczasach gierkowskich, probowano wprowadzic harcerskaa sluzbe polsce socjalistycznej, przez co spaczono idee harcerstwa z lilijka – zdobywania sprawnosci, specjalnosci z lacznosci, operatorow stacji krokofalowych, central telefonicznych, strzelectwa, biegow przelajowych, umiejetnosciami w poruszaniu sie w nieznanym terenie na kopass lub znane metody na mech i polozenie slonca lub gwiazdy polnocnej.

  Harcerska sluzba pedalstwu nie przejdzie lub bedzie miala krotkie nozki tak jak HSPS PRL, czy na nowo HSPP ( harcerska sluzba polsce pedalskiej ) PRL bis, lub tej global gej support.

 11. GM said

  Re. 6: Kiedy się u nas zacznie? – Już się zaczęło:
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/nasz-dziennik-cios-w-katolickie-harcerstwo,1,5493229,wiadomosc.html

 12. marta15 said

  bardzo dobry artyykul wart przeczytania i przetlumacznia.
  http://www.deliberation.info/support-for-israel-a-diagnostic-guide-for-progressives/

 13. marta15 said

  skooorwysyny karmione pieniedzmi podatnikow juz opracowuja kolejny sodomicki, anty-chrzesijanski atak na dzieci i mlodziez.
  i uda im sie to bo rodzice tych dzieci i mlodziezy maja juz wode zamiast mozgu.
  http://www.fronda.pl/a/palikot-z-platforma-uderza-w-harcerstwo,27993.html

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: