Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Sebastian o NATO może się samo rozbroić…
  revers o NATO może się samo rozbroić…
  ? o Wolne tematy (58 – …
  Yagiel o Wolne tematy (58 – …
  Bezpartyjna o Co nam zrobili ruskie
  Głos Prawdy o Co nam zrobili ruskie
  Anzelm o NATO może się samo rozbroić…
  plausi o Położyć kres patologii
  Anzel o Położyć kres patologii
  Anzelm o Położyć kres patologii
  bardzo o Wolne tematy (58 – …
  Emilian58 o Schiller na liście Ukraiń…
  prostopopolsku o Żydowska kloaka przetacza się…
  bryś o Co nam zrobili ruskie
  Us o Wolne tematy (58 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

UE chce regulować uprawy wszystkich owoców i warzyw (nawet w prywatnych ogródkach)

Posted by Marucha w dniu 2013-05-15 (Środa)

EU will Anbau von Obst und Gemüse in Gärten regulieren
http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2013/04/23/eu-will-anbau-von-obst-und-gemuese-in-gaerten-verbieten/

Przygotował: Pluszowy Miś

Komisja Europejska chce nałożyć na rolników i ogrodników wykorzystywanie w przyszłości nasion wg określonego standardu. Stare i rzadkie odmiany mają niewielkie szanse na zatwierdzenie, ich uprawa będzie karalna na podstawie prawa – nawet jeśli odbywać się będzie w prywatnych ogrodach.

Komisja Europejska pracuje nad zmianami dotyczącymi europejskiego rynku nasion w formie rozporządzenia regulacyjnego. Zatem decyzja Europejskiego Trybunału z lipca 2012 r. została zalegalizowana: rolnicy mogą sprzedawać tylko oficjalnie autoryzowane nasiona. Od tej pory stare i rzadkie odmiany nasion zostaną wykluczone, pomimo tego, że uprawiano je i handlowano nimi od dawna, zwykle w małych ilościach. Jeśli dojdzie do realizacji planów Komisji, drobni rolnicy i osoby prywatne nie będą mogli nawet oddawać innym swych rodzimych nasion w przyszłości. 

Skończy się, skończy babci sranie…

Wiele tradycyjnych warzyw i zbóż w ten sposób zniknie z uprawy, podnoszą krytykę austriackie organizacje ekologiczne. Obowiązkowa rejestracja wszystkich odmian doprowadzi do całkowitego ujednolicenia. Mało-skalowe rolnictwo jest więc tym samym całkowicie wykluczone z planu nasiennego, mówi się w tekście petycji towarzyszącej wspólnej akcji Noah’s Ark i Global in 2000.

Dla nich procedura rejestracji gatunków nasion z rozlicznymi przeszkodami biurokratycznymi i finansowymi będzie nie do pokonania. Ponadto ekolodzy obawiają się ścisłej kontroli urzędowej. Przy wymianie lub stosowaniu niezatwierdzonych odmian nasion grozić będą surowe kary.

Jedynymi beneficjentami normalizacji będą tylko wielki grupy handlujące żywnością, które już podzieliły większość rynku nasion między sobą. Przez lata lobby przemysłu rolnego w Brukseli budowało klimat do zrobienia kolejnego kroku w kierunku kartelu nasiennego. Celem jest przejęcie całkowitej kontroli nad całą produkcją żywności w ręce kilku dużych korporacji. Mniejsi konkurenci już teraz zmuszeni są do czynienia wyłącznych zakupów nasion od Monsanto i Spółki. W przyszłości będą również zmuszeni zmierzyć się z karami administracyjnymi.

Konsumenci powinni mieć trochę więcej swobody wyboru, co ma wylądować na talerzu, i to znalazło się w liście otwartym kilkunastu europejskich organizacji ekologicznych skierowanym do Komisji i Parlamentu Europejskiego. Mniej różnorodności to mniej różnych kolorów i smaków, a ostatecznie mniejsza jakość żywności. (…)

Jednak decyzja ta nie została zrealizowana. Komisja Europejska ma w dniu 6 maja przedstawić projekt Parlamentowi Europejskiemu, który rozpocznie nad nim prace.

Jeśli Parlament ma tylko przyklepać projektowaną regulację, a osoby prywatne nie będą mogły dalej sprzedawać swych ich owoców i warzyw, to będzie to tylko oznaczać wprowadzenie życzeń Monsanto do standardów UE.

To wskazuje na całkowity brak legitymacji demokratycznej struktur UE, że podejmowane są tak zasadnicze decyzje, a nikt nie ma zamiaru pytać obywateli, co o tym wszystkim uważają.

Rozporządzenie w tej sprawie, raz przyjęte, doprowadzi do tego, że firmy spożywcze uzyskają prawo, a obywatele znajdą się w defensywie i będą mieć największe trudności w unieważnieniu tych regulacji prawnych.

Członkowie Parlamentu Europejskiego powinni przeczytać projekt tego rozporządzenia i to nie jeden raz. Choć pewnie nie przeczytają, gdyż nie robią swoich zakupów żywnościowych w supermarkecie.

Więcej szczegółów pod linkiem:
http://polskawalczacastopsyjonizmowi.com/2013/05/08/kryminalizacja-nasion-i-roslin-zydowskie-nwo-contra-ludzkosc/

Za http://polskawalczacastopsyjonizmowi.com

Całe szczęście, że w Polsce nigdy do tego nie dojdzie.
Admin

Komentarzy 27 do “UE chce regulować uprawy wszystkich owoców i warzyw (nawet w prywatnych ogródkach)”

 1. Marucha said

  Z kroniki wypadków

  W Ministerstwie Rolnictwa Unii Europejskiej trwa narada na temat nagminnego łamania przepisów prawnych, mimo nieustannej akcji uświadamiającej, prowadzonej przez kilka godzin na dobę przez wszystkie radiowęzły i telewęzły.

  I tak ostatnio wykryto, iż rolnik z Mazowsza, niejaki Stefan Zagóra, nielegalnie i nieodpłatnie przekazywał pewne ilości ziaren zbóż osobom nie objętym Powszechnym Planem Agrykulturalnym i nie posiadającym unijnej licencji Producenta Unormowanych Produktów Rolniczych.

  Zarówno sam Zagóra, jak i jego „klienci” tłumaczyli się, iż chodzi o stosunkowo niewielkie ilości owsa, potrzebne do wysiewu w doniczkach dla kotów, które lubią od czasu do czasu pogryźć coś zielonego. To naiwne tłumaczenie wzbudziło wesołość na sali sądowej – jak bowiem już dawno naukowo ustalono, koty jedzą jedynie karmę produkcji Koncernu Baumann & Zwiegelbojm, a za głoszenie innych poglądów grozi kara więzienia z zamianą na grzywnę.

  Autor: Nieznajomy z autobusu, 17.02.2008

 2. arcybolesnaprawda said

  Ten numer ,na szczęście, w Polsce nigdy im nie przejdzie!
  A swoją drogą jakie pojeby wymyślają takie pomysły? cokolwiek biorą niech zaczną brać po połowie!

 3. Zenon K. said

  Co pachołki Monsanto zrobią z faktem, że w Polsce mniej wiecej co trzeci gatunek naszej flory ma jadalne części roślin, owoce lub nasiona?

 4. Sowa said

  Re 3: Ty ich nie znasz. Oni mają swoje sposoby i sprzedajnych sq…synów tutaj, na miejscu.

 5. Marucha said

  Re 3:
  Monsanto opatentuje wszystkie te rośliny.
  Jeśli tych ludzi się nie zabije, oni zabiją nas.

 6. Fran SA said

  To jest ten zasrany monopolizm, duopolizm i syndykatyzm. Nie wiem tylko, co to ma wspolnego z wolnym rynkiem i demokracja. Chyba tylko to, ze beda strzelac do nieposlusznych.
  I jeszcze sie okaze, ze na wlasnej ziemi i we wlasnym ogrodku, nawet wlasnym kurom nie wolno bedzie sie wysrac, bo kurze gowno tez musi spelniac europejskie standardy.

  A unijne urzedasy beda po wsiach lapac psy i mierzyc im pchly wedlug zalecen unijnych. Takie zdrowe i duze pchly beda podlegac likwidacji razem z psem, a wlasciciele pojda do paki. Prywatne firmy wiezienne tez musza z czegos zyc.

  Tymczasem izraelska prasa podala, ze w Polsce sie hoduje specjalnie rzese na jeziorze i ta rzesa sie karmi kury, ktore ida na eksport do Izraela jako cymes z Polski.

 7. Tekla said

 8. AQQ said

  Bierność ofiar oznacza usprawiedliwienie zbrodniarzy. -dobry tytuł pasuje jak ulał tutaj.

  Za zabicie kreta 3lata więzienia i 100tys kary, a lekarze zabijają,okaleczają w szpitalu i są bezkarni.
  http://www.wykop.pl/link/1506485/polskie-prawo-za-zabicie-kreta-groza-3-lata-wiezienia-i-100-tys-zl-kary/

  http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,13794674,Matka_3_5_letniego_Jasia__Dziecko_umarlo__bo_lekarz.html

 9. Aguirre said

  Tak i oczywiście to wolny rynek 🙂

  Innego nie ma i nigdy nie będzie.
  Ostatecznym celem każdej „polityki wolnorynkowej” jest właśnie totalitaryzm i dyktatura najsilniejszych.
  Choć podobno na Marsie jest inaczej.
  Admin

 10. anaTOM said

  Mowa moja bedzie krotka wypierdalac z mojego ogrudka!!!

 11. Sowa said

  Re 5.: Dokładnie tak uważam, im trzeba urwać łby przy samej dupie.

 12. Zenon K. said

  W czym jak w czym, ale w oporze przeciw niegodziwej władzy my Polacy mamy doświadczenie kilku pokoleń, zapewne już zapisane w genach 🙂
  Kto ma ochotę i możliwości-powinien budować własny „bank nasion”. A jeszcze lepiej- kilka, w razie wpadki i wyroku za nasiona, nie stracimy wszystkiego, a na wypiskę z więzienia jak znalazł!
  Biblioteki póki co są darmowe, każdy (prawie) darmo może nabyć przynajmniej solidną teoretyczną wiedzę rolniczą. Zdobywanie nasion tradycyjnych odmian także nie stanowi jeszcze dużego problemu. Ostatecznie czy to aż taki wstyd pójść do więzienia za nasiona cebuli, czy ogórków?
  Potencjalni kryminaliści na tajnym szkoleniu :

 13. andrzej said

  Skończy się, skończy babci sranie …, a według mnie to ta babcia na fotce wygląda na zadowoloną
  z takiego obrotu sprawy, bo jak widać kwituje z uśmiechem cooooooo.

 14. Marucha said

  Re 13:
  Ta babcia jeszcze nie zaglądnęła dziś na Internet i nie wie, jakie nowe ustawy są szykowane.

 15. Boydar said

  @ Marucha (5)
  „…Jeśli tych ludzi się nie zabije, oni zabiją nas…”
  Myli się Pan, Panie Gajowy.
  To nie są ludzie.

 16. dragon said

  dokładnie kiedy ktos skończy w końcu z tymi ku…mi co niszczą ludzi dla własnej korzyści i zadowolenia z władzy totalnej do której dążą żeby bawić się ludźmi, a raczej ludzką krzywdą bo i tak są potęga finansową na świecie! Potrzebne są masy ludzi ,ale nie ciemnej!!! Prawdziwi Polacy musza się zjednoczyć w obliczu zagrożenia tego jak i innych bo nikt nas nie oszczędzi! Ajć biedne następne pokolenia(:

 17. andrzej said

  Ad. 16:

  Chociaż by na początek przyłączyć się do najbliższego marszu w obronie TV Trwam, które Ojciec Tadeusz organizuje.

  Zawsze to lepsze od siedzenia za komputerem i marzenie o idealistycznej jedności i czystości.

  Jak na razie, to jedynie ten człowiek coś w tym kraju chce jeszcze ruszyć.

  Domu się nie zbuduje czekając na zgromadzenie 100 % środków.

 18. Maciej said

  By wprowadzić nowy totalitaryzm wystarczy zmonopolizować produkcję żywności, trzymać gospodarkę oraz redystrybucję dóbr na smyczy lichwy i odpowiednio zindoktrynować społeczeństwa. Jeszcze trzeba by populację zmniejszyć, i to w taki sposób, żeby reszta cieszyła się, że w ogóle żyje … Nie ważne pod jakim systemem …

 19. Maciej said

  @ 18

  Chyba opisałem realia … :-/

  Chyba opisałem realia … :/

  Co do lichwy to dziś dowiedziałem się słuchając radia jakie są zalecenia w raporcie MFW odnośnie gospodarki w Polsce. Pierwsze – powiększenie długu publicznego, drugie – obniżka stóp procentowych.

  Pierwsze zadłużmy wszystkich bez pytania, drugie – zachęćmy Polaków do wiązania się z lichwą indywidualnie, najlepiej na lata. W perspektywie rusza także nowy projekt rodzina na swoim … Do którego państwo dołoży instytucją finansowym do 20 % puli kredyty na mieszkanie, ponieważ program nie jest przeznaczony dla rodzin z oszczędnościami, którym może brakować te kilka lub 20 % wartości mieszkanie, tylko dla tych, którzy nic nie mają, a są zmuszeni wziąć kredyt na mieszkanie i żyć z tym garbem …

 20. zapodawacz linków said

  @Arcybolesnaprawda
  W Nowej Zelandii już to zrobili i nie słyszałem, by wybuchło tam jakieś powstanie:
  http://korwin-mikke.pl/forum/read.php?50,39214

 21. zapodawacz linków said

  Unia Europejska przedtem wykończy polskie plony:
  http://niezalezna.pl/38570-unia-zniszczy-polskie-pola
  A później trzeba będzie kupować nasiona od Monsanto i DuPont’a.

 22. Easy Rider said

  Nie wiem, co musiałoby się jeszcze stać, aby masy zrozumiały, że Unia Jewrejopejska to kolejny pomysł totalitarny Iluminatów. Ten totalitaryzm jest wprowadzany stopniowo, pełzająco, na zasadzie podgrzewania żaby, dlatego nie budzi większych i gwałtownych sprzeciwów, ale cel jest ten sam od początku – wprowadzenie orwellowskiej rzeczywistości, opartej na jednym rządzie światowym. Nie jestem zwolennikiem poglądu, że „w Polsce nigdy do tego nie dojdzie”, ale mam nadzieję, że ten istniejący burdel może zadziałać również w drugą stronę i tym NWO może być tak jak z komunizmem – nie wyjdzie tak, jak oczekują tego władcy świata.

 23. Re: 21 Zapodawacz Linkow…
  Jak tym „skur….om” nie krzykniemy do „ich” zmijowych lbow ze to juz koniec waszych zydowskich skur….synstw (lichwiarskich „przekretow”, oszustw, zlodziejstw, defraudacji z niekonczaca sie lista zydowskich wybrykow) wobec nas Polakow, to beda robic to co „im” sie podoba…bez wzgledu na jakiekolwiek okolicznosci „protestacyjne” czy „strajkowe” (czy „petycyjne”) z naszej polskiej strony…
  ==================================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 24. Aguirre said

  ad 18 no właśnie monopolizm prowadzi do totalitaryzmu a nie wolny rynek. Na wolnym rynku nie ma monopoli. Dlatego wielkie korporacje łoża duuużo pieniędzy, żeby stworzyć takie warunki aby wolnego rynku nie było.

  I nigdy go nie będzie – admin

 25. zapodawacz linków said

  Dobrze, że Gajowy to przedrukował, bo na stronie źródłowej polskawalczacastopsyjonizmowi.com już tego artykułu nie ma (swoją drogą, ciekawe dlaczego?).

 26. zapodawacz linków said

  http://www.fresh-market.pl/katalog_produktow/ogolne;n930237419
  http://pepsieliot.wordpress.com/2013/05/10/drzyjmy-o-nasze-ogrodki-oni-juz-nadeszli/

 27. Fran SA said

  Nawet sikanie musi byc w Europie ‚pod sznurek’. Nazywa sie to rownouprawnienie mezczyzn.
  A tak naprawde chyba jest dowodem na homofobie, bo w takiej pozycji siedzacej na kiblu- duzo trudniej o romantyczne przygody. Unia sie tym razem nie popisala. Pedalom chca zycie towarzyskie obrzydzic.

  http://whatreallyhappened.com/node/246254

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: