Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  AQQ o MO Rosji: w ciągu 24 godzin po…
  Sebastian o Wolne tematy (38 – …
  UZA o Drażnienie Ruskiego
  ! o Drażnienie Ruskiego
  Andzia o Wolne tematy (38 – …
  Marucha o Wolne tematy (38 – …
  w o Drażnienie Ruskiego
  Sebastian o Pat Buchanan przeciwko Finland…
  ! o Wolne tematy (38 – …
  Piotr B. o Drażnienie Ruskiego
  Marucha o Drażnienie Ruskiego
  UZA o Norman Finkelstein: Rosja ma h…
  Dw1278 o MO Rosji: w ciągu 24 godzin po…
  Sebastian o Drażnienie Ruskiego
  Tadek o Drażnienie Ruskiego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 615 obserwujących.

Epoka przedwojenna

Posted by Marucha w dniu 2013-05-19 (Niedziela)

Gdy przeglądam dzisiejsze artykuły i newsy na Trzecim Obiegu i portalach całego świata, moją uwagę zwraca niesłychana dekadencja, poziom kłamstw i manipulacji. Nic już nie jest tym czym naprawdę powinno być nazwane. Homoseksualiści zamiast koncentrować się na seksie, swoim łóżku i sprawach intymnych, które przecież nie powinni nikogo obchodzić bawią się w jakieś agresywne, ale tak naprawdę żałosne próby zmieniania świata na siłę, a prasa robi wszystko by to ukryć lub odwrócić kota ogonem. Lewackie “osiągnięcia” w pustych i nieistotnych przedstawiane są przez media jak wielkie, postępowe sukcesy. Z kolei przypadki obalenia przez społeczeństwo nieudolnych, bandyckich, a często sprzedajnych rządów (jak kilka lat temu w Islandii, a dziś w Bułgarii) są kompletnie przemilczane.

O gospodarce nie pisze się nic, albo głupio, o zakusach mafii finansowej – zawsze kłamliwie, problemy demograficzne się ukrywa póki nie wybuchną (a może być gorąco). Natomiast o nacjonalizmach i szowinizmach innych niż polskie – zdecydowanie zakazane zostało. Tak, jakby jakiś wielki organizm (który przecież nie istnieje) postanowił uśpić czujność całej populacji ludzkiej, a już Polaków w szczególności, przygotowując jakiś strasznie makabryczny, albo drastyczny plan.

To nasze “dzisiaj” jakoś tak kojarzy mi się z ostatkami Europy w latach 1912-1914 przed wielką wojną i wielkimi, przerażającymi zmianami. Wtedy, poprzez dominację dekadencji, zgnuśnienia i sielankowości tak naprawdę się kończył kolonialno-mieszczański wiek XIX i wchodził ludobójczo-imperialny wiek XX. Dziś znów dekadencja, zgnuśnienie i dodatkowo wszechpotężna machina iluzji medialnych. Tak wielka, że posiada specjalne programy natychmiastowego niszczenia okruchów prawdy tam i ówdzie się jeszcze pojawiających.

Taki przykład: w Polsce nazwanie kogoś antysemitą, to potężna broń przyprawiająca gębę na lata, odcinająca od biznesu, funduszy i mediów. To była często śmierć polityczna, co na szczęście się zmienia. Piszę na szczęście, bo jakim prawem zakazuje się komukolwiek, albo piętnuje kogokolwiek mówienie o błędach i przykładach antypolskiego działania jakiegoś narodu? Mamy prawo tak samo krytykować przyjezdnych, jak się wszędzie krytykuje nas. Mamy prawo piętnować przypadki kłamstw i intryg, na których końcu zawsze pojawiają się pieniądze zarabiane naszym kosztem lub wrogi nam interes polityczny. [Polaczki, prawo to wy macie, a jakże, tylko że my je olewamy – i co nam zrobicie? – admin]

Dlaczego ktoś miałby kogokolwiek piętnować za pisanie prawdy, lub próby dociekania prawdy, czy nawet pomyłki ale wywołujące interesującą dyskusję.

Moja kuma, z którą wczoraj spotkałem się na I Komunii Świętej mojej chrześnicy, była w kwietniu w Izraelu i zwiedzała Muzeum Yad Vashem. Babeczka dużo podróżująca po świecie, mówiąca obcymi językami, wysoko wykwalifikowana pracownica wielkiego banku była niesłychanie oburzona tym co zobaczyła.

Okazało się, że to żydowskie Muzeum Holokaustu można zwiedzać ze słuchawkami na uszach z automatycznym przewodnikiem w każdym języku. Tylko nie polskim. Dlaczego? Po prostu by nie wywoływać skandalu u turystów Polaków. Tak bowiem wysoki poziom agresji w stosunku do Polaków, poziom manipulacji, kłamstw i antypolskości. W Yad Vashem dowiadujemy się, że obozy były polskie, w których Polacy pomagali mordować Żydów jakimś nazistom, że w ogóle to w czasie wojny Polacy głównie zajmowali się donoszeniem na żydów, szmalcownictwem wszelkim, wysługiwaniem się nazistom, gnębieniem Żydów, zabieraniem ich majątków, rabowaniem Żydów i ich zabijaniem. Nawet fakty historyczne są tak przekłamane, żeby absolutnie nie wyszło na jaw, że Polacy kiedykolwiek walczyli o coś z Niemcami.

Zastanawialiśmy się wielokrotnie dlaczego na zachodzie Powstanie w Gettcie jest mylone z Powstaniem Warszawskim tzn. dlaczego uważają, że słynne Powstanie Warszawskie, to powstanie gdzie walczyli Żydzi z jakimiś nazistami (pewnie Polacy w mundurach SS). Otóż odpowiedź znalazła moja kuma w Yad Vashem, gdzie są zdjęcia z Powstania w Gettcie, opisane jako Powstanie w Gettcie ale z datami “sierpień 1944″.
Rzecz jasna to tylko relacja oburzonej Polki. Zdjęć dowodzących z jaką nienawiścią są potraktowania Polacy przez Żydów brak, bo w Jad Waszem co 5 metrów turystów pilnuje uzbrojony strażnik, a fotografować nie wolno.

Na szczęście można jeszcze opisać to, co się usłyszało i opublikować. Ale już tylko w niektórych mediach. Tych głównie będących poza interesem partyjnym, wielkim korporacyjnym biznesem i układami właścicielskimi z zagranicą. Gdy ich nam zabraknie będziemy tak jak 100 lat temu kompletnie zaskoczeni nową wielką wojną lub nową agresją – i to mimo telewizji, radia, Internetu czy telefonów komórkowych. Bo nie będzie nikogo, kto nam napisze prawdę i nam powie wcześniej co się dzieje. No, może się wyda jak będą lecieć rakiety. My Warszawiacy dowiemy się wtedy, że mamy 30 min. na ewakuację, ale akurat metro nie działa, bo 500 metrów dalej, w jakimś innym wykopie pokazała się woda.

Tomasz „Łażący Łazarz” Parol
http://3obieg.pl/

Komentarzy 12 do “Epoka przedwojenna”

 1. Maverick said

  Interesujace spostrzezenia, milczenie wobec naduzyc skorumpowanych oligarchow jest wspoludzialem w przestestwie, biernosc i apatia powoduje ze kumoterskie uklady zamkniete czuja sie coraz to bardziej bezkarnie w naszym kraju.

 2. efka said

  Jest jeszcze biblioteka narodowa ‚stop syjonizmowi’, którą warto, a właściwie trzeba skopiować i ponownie wydrukować.

 3. jowram said

  U w a g a:
  Chcesz stracić pieniądze zostań klientem Getin Banku!!!

  Jestem pokrzywdzonym, jak wiele innych osób w wyniku afery finansowej Getin Banku SA, w której właściciel tego banku Leszek Czarnecki bezprawnie przejął środki pieniężne swoich klientów w kwocie 689 mln PLN, w tym kwotę ponad 326 tysięcy PLN oszczędności mojej matki Michaliny Jączek.

  Dodatkowo aferzyści z Getin Banku SA bezprawnie zrobili zadłużenie mojej mamie na kwotę około 100 tys. PLN i wykorzystując skorumpowanych sędziów, którzy wydali postanowienie niezgodne z art.379 pkt 3 KPC w związku z art. 199 § 1 pkt 2 KPC, przy pomocy komornika sądowego ograbiali moją matkę z emerytury na rzecz Getin Banku SA, zadając Jej ogromny ból, cierpienie psychiczne i silny stres, co doprowadziło do udaru mózgu i śmierci.

  Dowód: akta sprawy Sądu Okręgowego w Katowicach, sygn. akt II C 718/12 i inne akta.
  Podkreślam, że afera finansowa Getin Banku SA jest znacznie większa od afery Amber Gold i jest skutecznie ukrywana przez władze Państwa Polskiego i rządzącą Partię PO.
  Mechanizm oszustwa finansowego i oszustwa procesowego – błędnego stosowania prawa – opisany jest na portalu internetowym aferyprawa.eu, wPolityce.pl i innych

  http://www.monitor-polski.pl/afera-getin-banku-setki-razy-wieksza-od-amber-gold/#more-6282

 4. revers said

 5. Wandaluzja said

  Profesor Iwanow mówił na UWr, że gdy w moskiewskiej Lenince – która ma najlepsze zbiory – wypisał hasło Powstanie Warszawskie to wyskoczyło mu to samo, co Bibliotece Kongresu USA: POWSTANIE W GETCIE WARSZAWSKIM.
  Hrabia Kurowski opowiadał mi o Wielkim Kitaju, w granicach którego będą Syberia, USA i Australia. Puściłem to mimouszu jako Poezję, ale potem dostałem od przyjaciela, dr Kazimierza Abramskiego z PGd jego książkę Prawdziwy Kapitał z TAKIM SAMYM KITAJEM, choć nie wspominałem mu Poezji hrabiego K. Trochę poirytowany tym zacząłem go rozpytywać – czy nie jest maoistą lub może agentem tajnej służby chińskiej? Temu zaprzeczył tłumacząc mi, że z Żydami mogą się uporać tylko Chińczycy, argumentując to tym, że Mao-tse-tung był mistrzem JAZDY NA HOLOKAUSTACH.
  Może był mistrzem jazdy na Holokaustach i ciągał Amerykanów z Holokaust, ale Filmową Dokumentację Katynia dostał dopiero po biciu CZOŁEM przed tajnymi kontami izraelskimi, co znaczy że elita Chin komunistycznych jest żydokratyczna. Tą FDKat Chińczycy skontrowali Wojnę Mandżurską, co Sowieci nazwali HITLEROWSKĄ PROWOKACJĄ, powiadamiając Amerykanów o ataku nuklearnym na sto miast chińskich, na co Nixon kazał cherubinowi Hitlera odpowiedzieć, że wówczas Amerykanie dokonają ataku nuklearnego na 128 miast sowieckich.
  Nazwa KITAJ pochodzi odf podboju Chin przez Kitanów z Kiteżu-Nowogrodu nad Wołgą, którego witeziami byli Prawdzice.

 6. Plausi said

  Oznaka władzy

  „w Polsce nazwanie kogoś antysemitą, to potężna broń przyprawiająca gębę na lata”

  „pierwszym atrybutem panowania nad jakąś ludnością tubylczą jest panowanie nad jej językiem”.

  W pierwszej chwili może jesteśmy uznać to za przesadę, ale jak się zastanowić, każdy władca definiuje język na nowo, choćby pojęcie „prawa”, on ustala czy jest prawem a co z kolei „bezprawiem”, ale ta ingerencja językowa jest dalego głębsza i subtelniejsza. Co gorsza wielu z nas nie zauważa nawet tego, jak podbój za pomocą języka wpełza do świadomości.

  Wystarczy, jeśli starsi niż 30 lat porównają język z czasów PRL i dzisiejszy, jakie pojęcia mają dzisiaj zupełnie inne znaczenie niż za czasów poprzedniego reżymu ?

  Zastanówmy się też na określeniem .„holokaust”, albo nasi „starsi bracia” wg. naszego ukochanego papieża. Także uszło naszej uwadze, że tzw. „holokaust” był w końcu imprezą samoobsługową .

  Charakterystyczne
  „misja pokojowa” – wojna prowadzona przez państwo/-a demokratyczne, w odróżnieniu od napadniętego kraju, który wg. narzuconego nam języka prowadzi n.p. „terror przeciw opozycji i/lub ludności”
  naturalnie tu cytowana „opozycja”, to bandy dowodzone i finansowane przez nas albo naszych wspólników.

  19.05.2013 23:28

 7. RomanK said

  Coz….w Israelu Israelici maja prawo opowiadac o swej historii co chca , jak chca i po jakiemu chca….
  Lazacy Lazarz niech napisze dlaczego to samo opowiadaja w Polsce…i nikomu to nie przeszkadza:-))))Laza gdzie chca, robia co chca, sraja gdzie popadnie…a Lazacy Lazarze wylewaja lzy..ze im smierdzi…..

  Zaraz, zaraz panie Juliuszu ja sie juz pogubilem ..chce pan powiedziec ze Kitaje to nie Kitaje czterojajeczne, ale Prawdzice z Kitezy Novgorodu,,tyle ze zolte??? jak zezolkli>>> w latrynach ich moczyli….po zbiorach prosa???? czy co???? i kto????

 8. andrzej said

  Bez głupich gojów ten BYZNS nie miał by racji bytu.

 9. shalom said

  O jakim to „polskim szowiniźmie” Autor raczy pisać? Niczego takiego NIE MA! Jest tylko niemrawa obrona POLSKIEGO INTERESU NARODOWEGO!

 10. shadowman said

  Niestety problemem jest to że większośc Polaków (głównie starsze pokolenie) mówi często „nie warto”, „nie uda się”, „to nie ma sensu” jeżeli chodzi o jakąś inicjatywę. Obecny charakter narodu został wykształcony przez komunistyczne przywiązanie do pomocy państwowej(ograniczający inicjatywy społeczne bo państwo musi dać), modernizm(niszczący patriotyzm i religijność) i amerykański styl życia( konsumpcjonizm, oglądanie TV rozleniwiające społeczeństwo i sprowadzanie do poziomu zwierzęcia). W Belgii starsi ludzie nie siedzą jak kołki przed TV ale wolą pojeździć rowerem na świeżym powietrzu. Wiem bo tam byłem w ramach projektu szkolnego.

  Akurat chyba nie na Belgii powinniśmy się wzorować… – admin

 11. Griszka said

  Nie chcę mi się już nawet pokazywać palcem partii politycznej, który niby działa w opozycji, ale też tak jak reszta sprzedawczyków stręczy nam Izrael jako naszego najlepszego sojusznika. Czy ci ludzie są ślepi ?
  W tym „klubie Ronina” powinien ktoś w końcu zadać takie pytanie, co sądzą na temat antypolskiej działalności Yad Vashem. Nie tylko wałkować w kółko koszerne tematy.

  To już wolę Rosjan jeśli mam wybierać. Przynajmniej ci mnie uznają za człowieka a nie robactwo bez duszy, które można poniżać do woli.

  ŁŁ u mnie zapunktował.

 12. Fran SA said

  Jest taka bajka J.Ch. Andersena pt. Krolowa Sniegu. A w tej bajce, w prologu, znany- i moj ulubiony z lat wczesnego dziecinstwa bajarz, opowiada o takim diable, ktory rzucil wyzwanie Bogu. Skonstruowal ianowicie takie krzywe zwierciadlo, ktore chcial Bogu pokazac i zobaczyc, co Bozia na to.
  W tym lustrze wszystko w swiecie bylo na opak: dobre- przedstawiane jako zle, piekne- jako szkaradne, wartosciowe- jako bubel, itd.
  ALisci to wielkie lustro okazalo sie w koncowym locie do Pana Boga za ciezkie. Diabel upuscil to wyzwanie Bogu; spadlo na ziemie i rozbilo sie w miliony kawalkow. Komu wpadl taki okruch do oka, widzial wszystko na opak. Na przykladzie malego Kaja widac, ze ten okruch diabelskiego lustra nie przynosil ludziom radosci zycia.

  Nie wiem ile prawdy jest w tej bajce, ale mam przykre skojarzenia…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: