Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Emilian58 o Wyczekiwanie w globalistycznym…
  Piotr B. o Idioci z UE – poszukując węgla…
  Krzysztof M o Wolne tematy (38 – …
  kontra o Wolne tematy (38 – …
  trzy z dwoma o Drażnienie Ruskiego
  Emilian58 o Drażnienie Ruskiego
  kontra o Wolne tematy (38 – …
  Markusmarkt o O wyższości Habermasa nad…
  kontra o Wolne tematy (38 – …
  kontra o Wolne tematy (38 – …
  UZA o Drażnienie Ruskiego
  kontra o Wolne tematy (38 – …
  AQQ o MO Rosji: w ciągu 24 godzin po…
  Sebastian o Wolne tematy (38 – …
  UZA o Drażnienie Ruskiego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 615 obserwujących.

USA: plaga napaści seksualnych w armii

Posted by Marucha w dniu 2013-05-19 (Niedziela)

Top generał armii amerykańskiej, Martin Dempsey jest zrozpaczony plagą pozwów o molestowanie seksualne, wnoszonych przez kobiety-żołnierzy. Eksperci pracują nad projektem ustawy, która ma pomóc w przeciwdziałaniu tego typu sytuacjom. Ostatnio odbyło się specjalne posiedzenie dowódców wojskowych w Białym Domu z udziałem prezydenta Baracka Obamy. O spotkanie poprosił gen. Dempsey.

Gen. Dempsey, pełniący funkcję przewodniczącego Połączonego Kolegium Szefów Sztabów po powrocie z posiedzenia NATO w Brukseli – po serii głośnych skandali związanych z wykorzystywaniem seksualnym wśród członków personelu wojskowego – powiedział krótko: „To jest kryzys”.

Obama spotkał się z Sekretarzem Obrony Chuckiem Hagelem, Dempsey’em i innymi dowódcami wojskowymi w Białym Domu, aby omówić kwestię skandali i gwałtownego wzrostu liczby spraw o molestowanie seksualne. Wzrost liczby pozwów nastąpił w rezultacie poluzowania polityki rekrutacyjnej i realizacji planu dopuszczenia większej liczby kobiet do działań bojowych.

Czarę goryczy przelały dwa ostatnie przypadki wykorzystywania kobiet przez członków sił zbrojnych, których zadaniem było zapobieganie napaściom seksualnym. Szczególnie głośnym echem odbiła się sprawa oficera z Biura Zapobiegającego Napaściom Seksualnym, który wykorzystał kobietę w bazie wojskowej w Fort Campbell w Kentucky. Mężczyzna został wydalony z pracy.

Demokraci i Republikanie zapowiedzieli uchwalenie przepisów, które zreformują wojskowy wymiar sprawiedliwości w taki sposób, aby dowództwo wojskowe miało na niego jak najmniejszy wpływ. Ma to ułatwić poszkodowanym kobietom dochodzenie swoich praw.

– Ta epidemia wykorzystywania seksualnego musi się skończyć – alarmowała republikańska senator Susan Collins. Prezydent zaś skarcił dowódców wojskowych, mówiąc, że powinni się wstydzić za rekordową liczbę skarg dot. niechcianych kontaktów seksualnych w wojsku, których było więcej w ub. r. niż w ciągu trzech lat łącznie poprzedzających poprzedni rok.

Obama wprost powiedział, że nie spocznie, dopóki plaga ta nie zostanie wyeliminowana. Mówił: – Ofiary przemocy seksualnej nie powinny obawiać się zgłaszać spraw,a sprawcy powinni otrzymać zasłużoną karę.
Pentagon znalazł się pod wielką presją, aby zrobić coś z napaściami seksualnymi. Roczne sprawozdanie na temat takich ataków wśród personelu wojskowego opublikowane w zeszłym tygodniu potwierdza, że liczba niepożądanych kontaktów na tle seksualnym wzrosła o 37 proc. w 2012 r. w porównaniu z rokiem poprzednim i wyniosła 26 tys. przypadków.

Jednak tylko niewiele ponad 3 tys. osób zgłosiło przestępstwa w 2012 roku, głównie ze względu na obawy przed odwetem. Kobiety-żołnierze skarżą się, że w wojsku panuje atmosfera, by skrywać sprawców przestępstw seksualnych, bo często do gwałtów dochodzi wówczas, gdy przełożonym kobiety jest mężczyzna. – Jest jasne, że coś tu nie działa – zauważyła Kyrsten Sinem z Partii Demokarycznej, która kiedyś pracowała jako doradca w biurze kryzysowym w armii.

Wg najnowszych propozycji legislacyjnych zawartych w projekcie Military Justice Improvement Act, o kierowaniu spraw do sądu decydować będzie grupa specjalnie przeszkolonych prokuratorów wojskowych, a nie dowódcy, jak to ma miejsce obecnie. W związku z tym dowódcy nie będą mogli zmieniać kwalifikacji zakazanego czynu i uznawać go za mniejsze przestępstwo.

Sekretarz Obrony zapowiedział także wprowadzenie nowych warunków powoływania do biur prewencji osób, które miałyby zapobiegać napaściom seksualnym.

W amerykańskiej armii czynnie służy prawie 205 tysięcy kobiet, tj. 15 procent wszystkich kobiet zaangażowanych w pracę w wojsku. Dodatkowo jest ponad 150 tys. kobiet w rezerwie.

Źródło: Newsmax, AS.
http://www.pch24.pl/

Komentarzy 20 do “USA: plaga napaści seksualnych w armii”

 1. anaTOM said

  w rodzinie nic nie ginie , niech powolaja indyczki to pozwow nie bedzie;)

 2. „Pentagon znalazł się pod wielką presją, aby zrobić coś z napaściami seksualnymi”

  – Po szklanie bromu każdemu chlopu. I po sprawie. Bedom potulne, jak baranki. Albo jak śnięte ryby.

 3. Nemo said

  Kobiety powinny siedzieć w domu i dziećmi się opiekować podczas gdy mężczyźni wojują-tak było zawsze i tak było dobrze.

 4. 166 bojkot TVN said

  3/Nemo
  Taką politykę społeczną realizują skutecznie, często makabrycznie wszyscy prawie muzułmanie, szczególnie w krajach arabskich

 5. 166 bojkot TVN said

  Idiotyzm wprowadzanej teraz filozofii gender wyraźnie widać na przykładzie armii amerykańskiej, niejako w soczewce.
  Idiotyzm, bo zasadza sie na zrównaniu czegoś co zostało precyzyjnie rozdzielone i zróżnicowane przez STWÓRCĘ, albo jak chcą inni biologię, w konkretnym celu, któremu kierunek nadaje MIŁOŚĆ WZAJEMNA KOBIETY I MĘŻCZYZNY, największa siła sprawcza ludzkości.
  Drugim biegunem tego samego debilizmu jest właśnie ścisły rozdział płci, co widać w mordowaniu muzułmańskich kobiet, w imię męskiego, rodzinnego honoru interpretowanego zawsze tak, że tylko kobiety tracą życie. http://gpcodziennie.pl/19835-zabojstwa-kobiet-w-imie-honoru.html#.UZizAZ1uj0Y

  Oba te idiotyzmy, filozofie sprzeczne z polską tradycją, kulturą, zwyczajami, historią, w tym z historią obronną, powinny być w Polsce fizycznie eliminowane i zakazane na równi z hitleryzmem i komunizmem. Ich wyznawcy i propagatorzy powinni być wyeliminowani z polskiego społeczeństwa

 6. zapodawacz linków said

  @Bojkot
  Ideologia gender to nie jest idiotyzm, tylko przemyślane i zaplanowane przez konkretnych s-synów i w konkretnych celach narzędzie. Proszę się ogarnąć i nie dezinformować.

 7. zapodawacz linków said

  Kiedyś się zastanawiałem, po co syjoniści w USA to robią, tzn. po co demoralizują własne wojsko, które jest przecież ich narzędziem zarówno trzymania za mordę Amerykanów w USA, jak i podbojów zewnętrznych. Na pierwszy rzut oka wygląda to jak sprzeczność. Tymczasem czytałem kiedyś artykuł, w którym było wyjaśnione, że wśród żołnierzy US Army (wśród których dominują biali) jest największa w USA (poza środowiskami chrześcijańskimi) atmosfera patriotyczna i że po prostu Żydzi demoralizują ich, żeby ją zniszczyć, bo się boją, że ten patriotyzm kiedyś przerodzi się w bunt przeciw nim.

 8. Fran SA said

  Amerykanscuy zolnierze slyna z tego, ze sa wiecznie na narkotykach i gwalca wszystko co zyje… lacznie z dziecmi. To najbardziej barbarzyska armia swiata.
  To co wyprawiaja w Iraku i Afganistanie to przechodzi wszelkie pojecie o zboczeniach. Gwalca i morduja zgwalcone dzieci.
  Od lat probuja ich Japonczycy wywalic z Okinawy za te wszystkie zgwalcone kobiety. Problem w tym, ze zolnierz amerykanski nie moze byc sadzony przez panstwo na ktorym popelnil przestepstwo.
  I nie mozna im dac bromu, bo w ogole nie beda ani dupczyc ani walczyc.
  Gwalca cudze kobiety, dzieci i gwalca wlasne kolezanki z pracy.

 9. Ewa said

  Dziwne, że tylko kobiety padają ofiarą takich nadużyć. Przecież z tego, co wiem, do amerykańskiej armii przyjmowani są także – a jakże – jawni i czynni homoseksualiści, w ramach polityki antydyskryminacyjnej oczywiście.

 10. Miejsce kobiet jest w domu. Kobiety mają motywować mężczyzn. Tworzyć mężczyzn. Wychowywać chłopców na mężczyznę. Kobieta jest sobą tylko w domu. Gdy ma dom, gdy ma zapewniony byt – nic jej do pracy nie wygoni. Mężczyzna, gdy ma to samo… szuka zajęcia poza domem. SZUKA PRACY, AKTYWNOŚCI.

 11. Griszka said

  A propo materiału filmowego. Widziałem rok temu dokument, w którym wysoki urzędnik DoDu zarzekał się, że te odpady radioaktywne używane w amerykańskich pociskach, bombach, pancerzach, czyli zubożony uran jest całkowicie NIESZKODLIWY.

  Na miejscu dziennikarzy zaproponowałbym mu używanie takiego pocisku jako przycisk do papieru… Skoro to takie bezpieczne niczym zwykły metal.

 12. PRECZ ludobujcom, zbrodniarzom gwałcicielom waffen US Army ! said

  Żydo-waszynktońska MELINA biały dom obskoczona przez żydo-masonów i tzw. us army to NAJWIĘKSI ZBOCZEŃCY gwałciciele, LUDOBUJCY i ZBRODNIARZE obecnej współczesności.

  Ci BEZKARNI ludobujcy zboczeńcy us-army gwałcili i gwałcą dzieci, kobiety i wszystko co się rusza w Koreji, Vietnamie, Panamie, Jugosławi, Iraku i Afganistanie, a po zgwałceniu ROZTRZELIWALI czyli identycznie jak tak to robiło niemieckie wafen SS w czasie 2-j Wojny Światowej.

  Ci bezkarni ludobujcy us army zaślepieni FANATYCY ustanawiający jeden globalistyczny rząd światowy za pomocą ZBRODNI i zabijania MUSI by ROZLICZONY identycznie jak niemiecki Waffen SS.

  Żydo-masonska MELINA ludobujców „biały dom” nie została do tej pory rozliczona za LUDOBUJSTWO cynicznego bombardowania NIE militarnych obiektów jak szpitali, zabytków bezcennej kultury ludzkości, zamordowania co najmniej 1 miliona cywili w Iraku, gwałtów i przemieszczenia niewinnych co najmniej 6 milonów cywili straciło domy oraz cały swój dobytek, gdyż zostali zmuszeni do ucieczki, aby nie zostac zmordowanym przez rozwydżonych ludobujców us army.

  Identycznej zborni dopuscili się ci ludobujcy us army w Jugosławi w 1999 roku, Afaganiztanie, Libi . . . itd.

  Na tym właśnie polega wprowadzanie „demokracji” dalej bezkarnych ludobujców ze zbrodniczej MELINY biały dom, którzy identycznie jak Hitler uważają, że są ostatecznym JEDYNYM sendzią lub WYROCZNIĄ dla wszystkich ludzi na planecie Ziemi w dziejach świata wspólczesnego.

  Tych zbrodniarzy należy IDENTYCZNIE zrujnowac, rozliczyc za ich ludobujstwa jak niemiecką zbrodniczą MELINE Rajhstag adolfa hitlera w berlinie !
  Tak zwani prezydyneci USA to wyzuci z człowieczenstwa istni ZBRODZNIARZE na równi z Adolfem Hitlem lub nawet straszniejsi ludobujcy.

  Niech te wszystkie zboczone QRRRRRRWY ludobujczynie us-army szlag trafi razem z ich żydo-meliną zboczeńców biały dom !

 13. hanzi said

  Calkiem mozliwe to spraw ADHD – http://pl.wikipedia.org/wiki/ADHD, gdzie co 5 dziecko w USA bierze trucizne od mlodego wieku.

  A tu przed smiecia ten ktory to wymyslil mowi
  „Zaniepokojony krytyków Ritalin katastrofy są teraz coraz wsparcie z zupełnie innej strony. Niemiecki Tygodnik Der Spiegel cytowany w jego okładkę na 2 lutego 2012 USA amerykański psychiatra Leon Eisenberg, ur. w 1922 roku jako syn rosyjskich imigrantów, który był „naukowe ojca ADHD” i kto powiedział, w wieku 87, siedem miesięcy przed jego śmiercią w jego ostatni wywiad:

  „ADHD jest przykładem choroby fikcyjne”

  http://southweb.org/lifewise/inventor-of-adhds-deathbed-confession-adhd-is-a-fictitiuos-disease/

 14. Jednak tylko niewiele ponad 3 tys. osób zgłosiło przestępstwa w 2012 roku, głównie ze względu na obawy przed odwetem. Kobiety-żołnierze skarżą się, że w wojsku panuje atmosfera, by skrywać sprawców przestępstw seksualnych, bo często do gwałtów dochodzi wówczas, gdy przełożonym kobiety jest mężczyzna. – Jest jasne, że coś tu nie działa – zauważyła Kyrsten Sinem z Partii Demokarycznej, która kiedyś pracowała jako doradca w biurze kryzysowym w armii.

  No to rozwiązaniem będzie powołanie bab na jenerałów i dowódców. Wtedy na pewno nie będzie molestowania i „niechcianych stosunków płciowych”.

 15. Nemo said

  Ad.4

  „Taką politykę społeczną realizują skutecznie, często makabrycznie wszyscy prawie muzułmanie, szczególnie w krajach arabskich”

  Kobieta daje nowe życie-jak się bawi w Xenę wojowniczą księżniczkę i ginie ,to dzieci nie rodzi i naród wymiera. Proszę mi tu nie wyjeżdżać z muzułmanami,bo jeszcze do nie dawna tak było na całym świecie.A teraz nastało gender i wszystko wywróciło do góry nogami.Czy to się komuś podoba czy nie kobiety i mężczyźni mają odmienne role do spełnienia.

 16. Fran SA said

  Ad.4
  Ubozuchny Bojkot 166
  Co ty bidoku wiesz o kobietach muzulmanskich??
  Ile katolickich kobiet bylo premierami rzadu?
  A ile wice-premierami?
  A teraz porownaj z muzulmanskimi kobietami i nie pisz od rzeczy.

 17. 166 bojkot TVN said

  16/Fran SA
  Nie mówimy o kobietach muzułmańskich z najbogatszych panujących rodzin, tylko o średniej przeciętnej, bidoku. Żeby porównanie było sensowne, trzeba porównywać Polskę z czasów kiedy Polska była kolestwem.

  To od kiedy te kobiety z ulicy mają prawo się uczyć w szkołach? Od kiedy chodzić po ulicy z odsłoniętą twarzą, albo jak zechce – bez nakrycia głowy?
  To jest jakiś dzień, w którym zły mąż nie zamorduje, albo nie oszpeci, okaleczy swojej żony?

  Niech sobie żyją jak chcą, byle nam tu nie wprowadzali na siłę swoich zwyczajów i mody. Niestety tej przepaści mentalnej 200-300 lat nie da się tak galopkiem wyrównać za pomocą wynalazków technicznych białego człowieka, tylko dlatego, że oni mają ropę, za którą kupują sobie najnowsze i największe samoloty.

  Jeśli Polska potrafiłaby wytwarzać własne paliwa, byłaby bogatsza niż Emiraty, w których przepiękne pałace publiczne są budowane przez niewolników z Indii, Pakistanu, Afganistanu, Bangladeszu poniżej kosztów, czyli ekonomicznie – tam rzadko kto płaci za śmierć na budowie.

 18. 166 bojkot TVN said

  .korekta
  ………….trzeba porównywać Polskę z czasów kiedy Polska była królestwem.

 19. Fran SA said

  Ad. 17
  Bojkot166
  Allach kaze wszystkim dzieciom sie uczyc. Ty zdaje sie masz przykazane, zeby opowiadac o ludziach, o ktorych nic nie wiesz i nie umiesz. Ostantio mala Palestynaka z Gazy dostala wszystkie nagrody za znajomosc matematyki.
  A dziewczynk jest z publicznej edukacji. Muzulmanie nie placa za edukacje.
  Radze troszke poczytac o lekarkach muzulmanskich, nauczycielkach i prawnikach. Wcale nie musza pochodzic z ‚bogatych’ rodzin, zeby studiowac w Anglii, Paryzu, czy gdziekolwiek na swiecie.
  Zydowska propaganda kaze nam wierzyc w bzdury, zeby nie wylazlo, ze w Polsce dziewczynka, ktora nie ma bardzo bogatych rodzicow nie moze studiowac ani w Polsce ani za granica. Nawet jej nie stac na podreczniki, ktore WSZYSTKI muzulmanki maja za darmo (gmina placi).
  No wiec nie sciemniaj.

  Jeszcze zebys slyszal o kobietach naukowcach z uniwersytetu w Bagdadzie, ktore zostaly bestialsko zamordowane przez tzw. lepsza cywilizacje najzezcow.
  Irak i Libia mialy jedne z najlepszych uczelni na swiecie. Wstep byl bezplatny dla wszystkich bez wzgledu na plec i urodzenie, bo muzulmanie swiata nigdzie nie placa za edukacje. i to wiem na sto procent, bo znam takie kobiety z ktorymi przyszlo mi pracowac przez wiele lat w biurze prawniczym.i

  Girl from GazaTakes First prize in International Math Competition:
  http://12160.info/profiles/blogs/girl-from-gaza-takes-first-prize-in-international-math?overrideMobileRedirect=1

  A i znam polskie malzenstwa gdzie ojciec rodziny nie pozwala kobiecie pracowac, bo ma wychowac porzadnie dzieci. Pod warunkiem, ze go stac na utrzymanie rodziny. Polki nie stac na pomoc domowa. Osobiscie nie widze w tym nic zlego, zeby kobieta zajmowala sie domem, a nie robila za dodatkowy dochod dla meza, albo utrzymywala ze swojej pracy zlobek i przedszkole.
  Mormoni tez nie pozwalaja zonom pracowac, (ale kaza im chodzic do szkoly i na studia, zeby mogly sie utrzymac w razie gdy zostana wdowami- rozwod jest niemozliwy)
  Ale polskie niedouki w kolko i krugom o muzulmankach.

  MOZE SIE KTOS ZATROSZCZY O POLKI WYRZUCANE Z DZIECMI NA ULICE????

 20. Fran SA said

  Bywaja Amerykanie, ktorzy maja w ogole ciekawy stosunek do kobiet:

  Fox Pundit Says Women in the Military should „Expect” to Be Raped I Think Progress:

  http://thinkprogess.org/security/2012/02/13/424239/fox-women-miliary-expect-raped/?mobile=nc

  Chicago cops Taser 8-month pregnant woman:

  http://fromthetrenchesworldreport.com/chicago-cops-taser-8-month-pregnant-woman-for-parking-violation/15958

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: