Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Biden: żydowscy przywódcy stoją za homoseksualnymi „małżeństwami”

Posted by Marucha w dniu 2013-05-24 (piątek)

Wiceprezydent Stanów Zjednoczonych, Joe Biden, wychwala żydowskich przywódców za to, iż pomogli zmienić nastawienie Amerykanów do „małżeństw” miedzy zboczeńcami i innych kwestii.

Biden twierdzi, iż kultura i sztuka wpływają na poglądy ludzi. Cytuje społeczne media oraz stary serial telewizji NBCTV „Will and Grace” jako przykłady czynników, które wpłynęły na zmianę nastawienia do homoseksualnych „małżeństw”.

Biden mówi, cytat: „Pomyślcie – za tym wszystkim, jestem gotów się założyć, że za 85% tych zmian, czy to w Hollywood, czy w mediach socjalnych, stoi działalność żydowskich liderów gospodarczych”.

Biden twierdzi, że wpływ [żydowskich liderów] jest ogromny i że zmiany [w społeczeństwie] były na lepsze.

Biden przemawiał we wtorek wieczorem na miesięcznym przyjęciu urządzanym przez Jewish American Heritage [Żydowsko-Amerykańskie Dziedzictwo] goszczone przez Democratic National Committee [Narodowy Komitet Demokratów]. Powiedział, że żydowskie wartości są zasadniczą częścią składową amerykańskiej tożsamości [To widać, słychać i czuć – admin]

Za http://abcnews.go.com
Wolne tłumaczenie gajowego Maruchy.

Komentarzy 15 to “Biden: żydowscy przywódcy stoją za homoseksualnymi „małżeństwami””

 1. Griszka said

  Przypominam sobie jeszcze takie nagranie z Gabinetu Owalnego, gdy w Białym Domu urzędował Nixon. Richard był dupkiem, ale w jednym miał rację. Promocja homoseksualizmu doprowadzi ten kraj do upadku. Widział już pierwsze objawy tego. Było nim ukazywanie pederastów w serialach puszczanych w amerykańskiej telewizji jako normalnych ludzi miało oswajać społeczeństwo z tą dewiacją. O gejowskich spędach w Bohemian Grove i powiązaniach homoseksualistów ze zjawiskiem pedofilii też wspominał.

  Biden odkrył wszystkie karty, bo widocznie jest pewien, że jego pejsatych mocodawców nikt od koryta nie odciągnie.

 2. Fran SA said

  Tak jak w poprzednim moim wpisie o pedalskich kartach rabatowych powtorze:
  Zlotousty wiceprezydent USA powiedzial publicznie to, co wszyscy wiedza prywatnie: ze nie chodzi o zadne zwiazki partnerskie tylko o zydowska (kolejna) zadyme.
  Pisal o tym juz dawniej Haaretz, ze Izrael zalozyl miedzynarodowa organizacje do propagowania homoseksualizmu, zeby na poczatku potepiac Iran za ‚lamanie praw czlowieka’, a potem rozszerzyc radosna dzialalnosc na inne kraje.. Ta organizacja miala miec swoja siedzibe w Europie, bo USA jeszcze kilka lat temu bylo bardzo przeciwne zwiazkom pedalskim.

  ALe jak mawiali starozytni: ‚una gutta cavat non vis sed saepe cadendo’ – kropla drazy skale nie sila, lecz czestym spadaniem’ – i juz niektore stany w USA przychylnie zagladaja w odbyty.

  Z ostatnich zas wypowiedzi pana Biedronia wynika rowniez, ze nie chodzi o zadne ‚milosci’ i trwale uczucia do shit-partnera; chodzi o prawo spadkowe. Zeby taki zasobny poof przypadkiem nie zostawil majatku dzieciom, rodzenstwu czy rodzicom, tylko swojemu dupcyngerowi.
  A poniewaz pedaly wierza w wielopartnerstwo, to niecierpliwie czekam na kolejne awantury na wokandach sadowych.
  Kiedy zmarl australijski (jedyny) laureat Nagrody Nobla, pan Patrick White, ktory te nagrode dostal glownie za pedalstwo, bo pisac nie umial- to pojawilo sie od razu dwoch kochasiow pretendujacych do schedy po ‚wielkim’ pisarzu. Bardzo byla zawzieta awantura dwoch ‚oszukanych’ przez wielkiego pisarza kochasiow, ktorzy przez niego podobno bardzo zubozeli. Pisarz wiele nie mial, ale mial zacny dom, samochod i pare pamiatek w domu.

  Pan Biedron (pewnie slyszal o australijskiej tragedii) : Projekt PO ws.zwiazkow partnerskich jest uwlaczajacy:

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,13956870,Biedron__Projekt_PO_ws__zwiazkow_partnerskich_jest.html?v=1&pld=22319741&send-a=1#opinion22319741

 3. Griszka said

  errata: „Miało to oswajać”

 4. Nobody said

  Zastanawiające jest to że taka informacja jest zamieszczona na dość koszernej stronie.

 5. Fran SA said

  Na kazdej koszernej stronie;
  Biden jest katolikiem i syjonista. Moze mi ktos wytlumaczy, jak to dziala.

 6. Zerohero said

  Re 4, Nobody

  Ale przecież sam Biden to szabesgoj. To jest jedna z wielu wypowiedzi środowisk (filo)żydowskich w których widzimy niesamowitą wręcz szczerość świadczącą o dużej pewności siebie. Polecam filmy Davida Duke na You Tube (jest wersja PL). On opiera się na takich szczerych cytatach. Jest wielu prominentnych ludzi mówiących o rządzie światowym i supremacji Żydów. Prominentnych, tzn ze szczytów władzy i siedzących w tym. Żadne TEORIE spiskowe, ale FAKTY spiskowe.

  Czemu tacy pewni siebie? Bo ich skandaliczne wypowiedzi nie przerodzą się w skandal. Aby wybuchł skandal potrzeba mediów, które go nagłośnią i naprowadzą ludzi na odpowiednią interpretację.

 7. Zerohero said

  A konretnie:

  Nathan Meyer Rothschild
  „Nie dbam o to jaka marionetka jest umieszczana na tronie królewskim by panować nad tym wielkim imperium, nad którym nigdy nie zachodzi słońce. Ten, kto kontroluje podaż pieniądza w Imperium Brytyjskim, ten kontroluje Imperium Brytyjskie. A tym człowiekiem jestem ja”

  David Rockefeller:
  “Jesteśmy wdzięczni wydawcom “Washington Post”, “New York Times”, “Time Magazine” i innym wielkim wydawnictwom, których menedżerowie uczestniczyli w naszych spotkaniach i dotrzymali swych obietnic zachowania dyskrecji przez blisko 40 lat. Byłoby dla nas niemożliwością zrealizowanie naszego planu budowy światowego rządu, jeśli bylibyśmy w tym czasie przedmiotem zainteresowania prasy…”

  James Paul Warburg
  „Rząd Światowy powstanie bez względu na to, czy nam się to podoba czy nie. Otwartą pozostaje jedynie kwestia, czy Rząd Światowy stworzony zostanie na drodze przemocy czy powszechnego przyzwolenia.”

  Cytaty są do sprawdzenia, jak i SETKI innych. (trzeba uważać na wątpliwe przypadki). Można pokazywać durniom, a oni nadal nazywają to TEORIAMI.

  Czyli Rothschild, Rockefeller, Warburg itp. to wariaci, tak? Zdaniem lemingów pewnie tak. Choć…leming i własne zdanie. he he:D

 8. zapodawacz linków said

 9. zapodawacz linków said

  ONZ założony przez wspomnianych żydowskich banksterów też forsuje „prawa” zboczeńców:
  http://www.pch24.pl/szef-onz–tradycja-i-religia-musza-ustapic-,14814,i.html#ixzz2TDVOJ4Vq

 10. akej said

  Typowy pajac szabesgoj. I to podobno jest katolikiem?????

 11. Berka said

  Młodzi poczytajcie że planują Was nie wpuścić do lasu na grzyby. Lasy będą sprzedane ,Polacy zamknięci w blokach bez prawa wstępu gdziekolwiek na grzyby. Wypowiedź Ozjasza Goldberga kontra Opcja Społeczna
  ttp://www.youtube.com/watch?v=OsNtm0USbxM

 12. Lily said

  Mowia Ci co wiedza o czym mowia,ze role” bidena” gra sam Donald Tramp. Na tej stronie mozna to sprawdzic http://www.wellaware1.com

 13. andrzej said

  Re 11:

  A po co młodym las?

  Mają: MacDonaldy, tablety, smartfony, gry do wyboru – no i robienie kariery na zmywakach w zachodnim eurochołchozie!

 14. […] Za; https://marucha.wordpress.com/2013/05/24/biden-zydowscy-przywodcy-stoja-za-homoseksualnymi-malzenstwa… […]

 15. kontrolkowy said

  Ale ich wrobił cwaniak!

Sorry, the comment form is closed at this time.