Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  ? o Wolne tematy (58 – …
  Yagiel o Wolne tematy (58 – …
  Bezpartyjna o Co nam zrobili ruskie
  Głos Prawdy o Co nam zrobili ruskie
  Anzelm o NATO może się samo rozbroić…
  plausi o Położyć kres patologii
  Anzel o Położyć kres patologii
  Anzelm o Położyć kres patologii
  bardzo o Wolne tematy (58 – …
  Emilian58 o Schiller na liście Ukraiń…
  prostopopolsku o Żydowska kloaka przetacza się…
  bryś o Co nam zrobili ruskie
  Us o Wolne tematy (58 – …
  revers o Wolne tematy (58 – …
  Piotr B. o Położyć kres patologii
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Eskalacja imigranckich zamieszek w Szwecji

Posted by Marucha w dniu 2013-05-24 (Piątek)

Kilka serwisów nacjonalistycznych zdążyło już zrelacjonować sytuację w Szwecji. Uwaga Europejczyków zwrócona jest na ten kraj, gdyż trwają tam zamieszki z udziałem niezasymilowanych imigrantów. W politycznie poprawnych mediach kryminaliści charakteryzowani są jako “grupy młodzieży” i naturalnie z reguły pomija się ich pochodzenie.

Od 5 dni południowe dzielnice Sztokholmu ogarnięte są zamieszkami. W ich trakcie tłum podpala samochody, jak i ściera się z aparatem represji.

Noc z środy na czwartek dostarczyła informacji o wybuchu ulicznych starć w trzecim pod względem liczby ludności mieście – Malmö. Głównymi aktorami nadal wywodzący się spoza Europy imigranci.

Mass media w pośpiechu generowały uzasadnienie dla aktów dewastacji w imigranckich dzielnicach Husby, Skaerholmen, Fittja oraz Norsborg. [Jak nam donoszą, główną przyczyną bandytyzmu wśród imigranckiej hołoty jest – jak zwykle – „brak demokracji”, „rasizm”, „brutalność policji”, „nierówne szanse” itd. – admin]

Położono nacisk głównie na rzekome fatalne warunki materialne, w których dorasta młodzież. 20% spośród nich nie pracuje, ani też nie uczęszcza do szkoły. Jest to argument irracjonalny dla kraju skandynawskiego, który wielokrotnie stawiany jest za wzór państwa opiekuńczego. Celowo przemilczany jest brak procesu akulturacji ze strony przybyszów spoza Europy i ich tożsamościowe wykorzenienie.

Nasuwa się więc pytanie dlaczego te same środki przekazu nie były równie wyrozumiałe w przypadku starć demonstrantów z aparatem represji przy okazji Marszu Niepodległości w stolicy Polski? Dlaczego media – zarówno z prawej jak i lewej strony tego samego systemu – akcent położyły na obrzucanie anatemą uczestniczących w tych gwałtownych wydarzeniach ewentualnie uzasadniały je tylko policyjną prowokacją?

Na podstawie: PAP / źródła własne
http://www.autonom.pl/

Komentarze 24 do “Eskalacja imigranckich zamieszek w Szwecji”

 1. lopek said

  „Położono nacisk głównie na rzekome fatalne warunki materialne, w których dorasta młodzież.” – Koniec cytatu.
  Skoro tak – to zamieszki wywołali uni aby zmusić Szwedów do utrzymywania imigrantów w luksusie i tym samym ściągać do Szwecji następnych.

 2. Zbyszko said

  Niszczenie europejskich narodów na wszelkie sposoby, także rękami obcych kulturowo imigrantów, którzy przejmują wypracowaną przez całe wieki, przez dziesiątki pokoleń, przestrzeń społeczną, gospodarczą, kulturową. materialną itd., całych narodów europejskich

 3. kiriki said

  och, to juz 10 minut jazdy meterm ode mnie. Bedzie zabawnie…

 4. Ość said

  To chyba żydki jak zwykle mącą i prowokują. Podpalają znowu świat. To takie do nich podobne. Szczują narody na narody. Było już tego sporo w historii.
  Warunki materialne mają w Szwecji o wiele lepsze emigranci niż w Polsce. Więc dla czego w Polsce nie rozrabiają? Żyd chce coś ugrać.

 5. Rysio said

  Jacyś bezjajaczni ci potomkowie Vikingów.

  A może ty tylko cisza przed burzą?

 6. Fran SA said

  Z tego, co zydowska prasa opowiada, to Europa byla anielskim rajem i homogenicznym idealem zanim zaczeli naplywac don … muzulmanie.
  Pokoj milujace narody: Niemcy, Anglia, Prusy, Belgia, Wlochy Musoliniego, Belgia, Holandia, Francja- byly wzorem cnot i pokojowych tradycji.

  Wiec caly ten burdel i kryzys ostatniego ponad dwudziestolecia mozna spokojnie zwalac na muzulmanow, ktorzy dronami, czolgami i bombowcami najechali spokojna od wiekow Europe. I do tego nie chca sie asymilowac!!!
  Nauczyli sie widac od wojsk NATO, ktore tez sie nie chca asymilowac w Afganistanie i Nigerii.
  W Szwecji, taka jedna pani (emigrantka z USA i Izraela) od kilku lat zapowiada rozpierduche w Europie. Jakos nikt sie jej nie czepia, mimo, ze przyznala sie, ze zakladaja w Szwecji takie rozne ‚komorki pokojowe’, i siatka ta ma sie przeniesc na cala Europe.Trzeba wiec trabic na alarm, ze to przeciez chodzi o to, zeby bronic pokoj milujaca Europe przed … muzulmanami.

  http://www.nbcnews.com/id/41534380/ns/world_news-europe/t/islam-regarded-biggest-threat-europe-many-europeans/#.UaBJM47NAsp.

 7. Jacek said

  Szwedzcy imigranci mogą przyjechać do Polski po naukę, tzn. jak siedzieć cicho jak mysz pod miotłą, lepszego uniwersytetu w świecie nigdzie nie znajdą. ZAPRASZAMY!!!!!

 8. anaTOM said

  szwedy to lajzy I powinni im dobrze dupska stluc brudasy to moze cos przejza przez te swoje przekrwione galki .

 9. Nemo said

  To jest banda nygusów i największe pasożyty europy.A najbardziej mnie wkurza,że ich wszelkie wybryki są tolerowane.

 10. Lily said

  Czy to nie byl Olaf Palmer,ktory wprowadzil multi-kalcie w Szwecjii ? Mowia,ze on byl wiadomego pochodzenia. Kto za tym stoi,jak nie une.A kto najbardziej nienawidzi,starej europejskiej bialej rasy?

 11. Joe said

  Minie 70-ta rocznica podjudzania ukrainskiej dziczy na Polakow…zydki to wycisza.Boja sie zeby t.z.SWIAT za duzo sie nie dowiedzial faktow historycznych z ich „aktywnosci w rozsiewie demokracji”…Bo wiecie ze wszystkiemu winne byly „polskie pany”….

 12. Fran SA said

  Podobnie ‚spontaniczne’ bylo powstanie Solidarnosci w Polsce.

 13. zatroskany said

  Jeszcze kilkadziesiąt lat temu kolorowi podziwiali cywilizację białego człowieka i marzyli żeby stać się jej częścią, bo była to cywilizacja ludzi dumnych i wolnych. Poowijane muzułmanki zaraz po zejściu z pokładu zrzucały z siebie głupie szmaty, malowały się i zaczynały zachowywać jak przystało normalnej kobiecie. Dzisiaj kolorowi pogardzają cywilizacją białych i mają rację. Nasza cywilizacja uległa degeneracji kulturowym marksizmem i stała się cywilizacją uniseksualnych, politycznie poprawnych niewolników, sterowanych policyjnymi represjami i pomocą socjalną jak kijem i marchewką. Getta rządzone przez narkotykowych kacyków i porypanych mułłów wydają się im w tej Sodomie i Gomorze oazami względnej normalności.

 14. U nas w Ragsved nie ma dnia bez widoku policji i syreny ostatnio. Robi się miło…

 15. Zerohero said

  http://www.nacjonalista.pl/2013/05/25/wystarczy-nacjonalisci-walcza-na-ulicach-z-imigrantami-w-sztokholmie/

  Zamieszki w Sztokholmie, o których już pisaliśmy na portalu, rozlewają się na kolejne dzielnice. Imigranci podpalają kolejne samochody i niszczą witryny sklepowe. Szwedzcy nacjonaliści z Förbundet Nationell Ungdom, Svenskarnas parti i Svenska motståndsrörelsen ubiegłej nocy postanowili przejść do działania. Kilkuset z nich zaatakowało demolujący miasto tłum imigrantów. 20 nacjonalistów zostało aresztowanych, ale kilkudziesięciu nomadów zapamiętało, iż Szwecja należy do Szwedów. W internecie pojawiły się komentarze o „armii nazistów”. Lewicowi ekstremiści i ich nomadyczni przyjaciele prosili o ochronę policji, której funkcjonariuszy w ostatnich dniach atakowali kamieniami i koktajlami Mołotowa.

  Nacjonaliści zapowiadają, iż także dzisiejszej nocy będą walczyć o Sztokholm.

 16. Zerohero said

  Re 13, Zatroskany

  Eeeeeeeeeetaam… Bzdury. Pan przecenia zdolność do refleksji oraz kulturę tych emigrantów. Oni mają zupełnie inne podbuki. To zwykła leniwa, śmierdząca dzicz, która swoją frustrację wylewa w postaci bezrozumnej agresji.

  Bojkotowanie nauki w szkole to wyraz pogardy dla słabej kultury? Atakowanie strażaków gaszących pożary?

  A jaka k…wa jest ICH kultura?

 17. Rysio said

  Immigranci za mało podpalają tych samochodów.
  Szwedzi mają ich bardzo dużo.

  🙂 🙂 🙂

 18. Zatroskany said

  Ad 16 Zerohero

  Zauważył Pan, że u siebie w kraju niczego nie podpalają i nikogo nie atakują? W krajach islamskich jest bardzo niski poziom chuligaństwa. Ma Pan rację, to dzicz ale to jest dzicz rozumująca bardzo pragmatycznie. Szkoła nie nauczy ich niczego przydatnego do życia w gettach a zmieszać się multikulturowym społeczeństwem nie chcą. Po co im taka szkoła? Lepiej się zabawić dokuczając zdegenerowanym kulturowym marksizmem białym podludziom. Są przecież tacy śmieszni w swojej bezbronności.

 19. akej said

  @ Rysio (5)
  Oni juz sie nie licza od czasu jak zaczeli wpieprzac szynke „na slodko”. – A to bylo jeszcze przed „najazdami” mahmutow – czyli w latach 1960-tych. Juz wtedy byli bezjajowymi.

 20. Marucha said

  Re 18:
  Może by i podpalali, ale wiedzą, co im za to grozi. Tamtejsze władze nie stosują zasady „Nie surowość kary, ale jej nieuchronność odstrasza”, nie próbują „resocjalizować” bydlaków, ani nie tłumaczą ich zbydlęcenia „brakiem demokracji”.

 21. Rysio said

  Podpalają w Szwecji samochody bo chcą pracować.

  Buuuuuuuuuuuuuhahahaah.

  Ciekawe czego w ameryce tego nie robią?

  Może dlatego, że każdy Rysio w USA, oprócz kilku samochodów ma także prządny sprzęt komputerowy?

  😉

 22. Marucha said

  Re 21:
  W Ameryce tego nie robią?
  Ciekawe, skąd się wzięło tyle spalonych domów w Harlem, gdy zwiedzałem Nowy Jork.

 23. […]  https://marucha.wordpress.com/2013/05/24/eskalacja-imigranckich-zamieszek-w-szwecji/ […]

 24. Zatroskany said

  Re 20, Marucha
  Pełna zgoda Panie Gajowy. Resocjalizacja to jedno ze sztandarowych sloganów kulturowego marksizmu.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: