Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Co nam zrobili ruskie
  Głos Prawdy o Co nam zrobili ruskie
  Anzelm o NATO może się samo rozbroić…
  plausi o Położyć kres patologii
  Anzel o Położyć kres patologii
  Anzelm o Położyć kres patologii
  bardzo o Wolne tematy (58 – …
  Emilian58 o Schiller na liście Ukraiń…
  prostopopolsku o Żydowska kloaka przetacza się…
  bryś o Co nam zrobili ruskie
  Us o Wolne tematy (58 – …
  revers o Wolne tematy (58 – …
  Piotr B. o Położyć kres patologii
  Józef Bizoń o Rosyjski archeomodernizm
  prostopopolsku o Schiller na liście Ukraiń…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Minister Kozłowska-Rajewicz: orędowniczka gejów, pałkarka rodzin

Posted by Marucha w dniu 2013-05-24 (Piątek)

Fot. rownetraktowanie.gov.pl

Skąd się biorą takie stworzenia, kto je urodził, kto wychował, kto wpuścił między ludzi?

Na próżno szukać logiki w działaniach Agnieszki Kozłowskiej-Rajewicz. Ministra, która teoretycznie ma promować równość obywateli, promuje mniejszości, które mają poważny problem ze swoją seksualnością i jednocześnie pałuje tradycyjne rodziny.

Zacznijmy od tego, jak pani ministra ds. równego traktowania zinterpretowała wypowiedź posła Przemysława Wiplera o rodzinach wielodzietnych.

„Jednak sposób, w jaki je (dzieci z niepełnych rodzin – przyp. MBW) opisuje, czyniąc z nich patologiczny margines, nasuwa mi na myśl najgorsze skojarzenia o segregacji, nietolerancji i selekcji wobec ludzi o nienordyckich czaszkach i włosach w czasie II wojny światowej, albo, daleko nie szukając, wywody o bruzdach in vitro księdza profesora Franciszka Longchamps de Berier. Ten sam mechanizm, gdzie osoba uważająca się za lepszą odsuwa się od gorszych, o złej historii, pochodzeniu” – napisała na portalu Natemat.pl pełnomocniczka rządu.

Cóż takiego powiedział ten „faszysta” Wipler? Ano nic ponadto, że najbardziej optymalnym środowiskiem dla rozwoju dzieci jest rodzina, i to ta większa, niż standardowe 2+1. Podzielił się także osobistym doświadczeniem, z którego wynika, że dzieci z rodzin wielodzietnych są świetnie przystosowane do funkcjonowania w społeczeństwie, potrafią się dzielić, razem bawić, uczą się wzajemnej troski o siebie. Co więcej, dodał, że to właśnie wielodzietna rodzina jest generatorem kapitału społecznego, ale dziś w Polsce nie ma korzystnego dla nich klimatu – wielodzietni są dyskryminowani, państwo o nich nie dba a część społeczeństwa uznaje za patologię. Gdzie tu faszyzm i selekcjonowanie dzieci?

Przeczytaj także:

Być może w tym, że poseł Wipler uchylił rąbka tajemnicy i powiedział, do jakiej szkoły posłał swoje pociechy. A nie jest to byle jaka szkoła, bo elitarna placówka prowadzona przez Stowarzyszenie „Sternik”.

„Ja wybrałem miejsce, które stawia na współpracę z rodzicami, miejsce które ma być przedłużeniem tego co dzieje się w naszym domu. Nie jest to szkoła o charakterze wyznaniowym, ale o jasnym modelu wychowawczym. Rodzice uczniów zgadzają się co do tego, że podstawą wychowania jest naturalna rodzina oparta na trwałym związku mężczyzny i kobiety” – napisał Wipler na swoim blogu na portalu Wpolityce.pl, odnosząc się do stawianych mu zarzutów, jakoby dzieci z rodzin niepełnych przeszkadzały w rozwoju tym maluchom, które mają mamę i tatę.

Absurd  Bynajmniej. „To wygląda na strategię podobną do biblijnego oddzielania ziarna od plew. Na tej samej zasadzie moglibyśmy zaproponować, by starannie izolować od pozostałych dzieci te przejawiające zachowania agresywne czy cierpiące na stany lękowe. To tak jakby twierdzić, że na dziecko negatywny wpływ ma kontakt z osobą niepełnosprawną” – grzmiała w rozmowie z Natemat.pl Maria Zapolska-Downar, psycholog dziecięcy z Warszawskiego Instytutu Psychoterapii i Rozwoju.

Co ciekawe, gębę faszysty dorobiono jedynie Przemysławowi Wiplerowi, chociaż swoje pociechy do „Sternika” posyłają także Roman Giertych i Radosław Sikorski.

Szarża, jaką Kozłowska-Rajewicz przypuściła na posła Wiplera jest znamienita dla ogólnej oceny jej działań. Ministra, teoretycznie mająca dbać o równość obywateli, całe swoje wysiłki skupia na promowaniu ideologii mniejszości, w dodatku bardzo szkodliwej i jednoczesnym pałowaniu przejawów tradycyjnych wartości, do których należy małżeństwo i rodzina.

Zabrzmi to jak paradoks, ale pełnomocnik rządu ds. równego traktowania przyczynia się do dyskryminowania znacznej, jak dowodzą różne sondaże, części społeczeństwa.

Jak inaczej wytłumaczyć bowiem jej wypowiedzi piętnujące tradycyjną rodzinę, składającą się z kobiety, mężczyzny i więcej niż dwójki dzieci przy jednoczesnym obejmowaniu honorowym patronatem Parady Równości (co należy wliczyć w poczet najświeższych jej dokonań)? Kozłowska-Rajewicz jest jednak tylko elementem układanki, jaką jest polityka prowadzona przez rząd Donalda Tuska. Bo czegóż innego spodziewać się od pani minister, skoro dzięki miłościwie panującej Platformie mamy w Polsce 23 proc. VAT na zabawki i ubranka dziecięce i 8 proc. VAT na usługi pogrzebowe. Prawdziwa polityka prorodzinna…

Marta Brzezińska-Waleszczyk

Skandaliczna, faszystowska wypowiedź posła Wiplera na temat rodzin wielodzietnych TUTAJ 

http://www.fronda.pl

Komentarzy 8 do “Minister Kozłowska-Rajewicz: orędowniczka gejów, pałkarka rodzin”

 1. polo said

  Kto wychowal takie istoty ??To proste Szatan z piekla rodem!

 2. Rysio said

  Mam pomysł na nowy show TV !!!

  Idę o zakład, że pobił by wszystkie obecne, nawet American Idol.

  Po prostu przeprowadzać ( na żywo w TV) egzorcyzmy nad każdym politykiem i urzędnikiem państwowy.

  Byłby to piękny serial.

  Zacząć od tych na samej górze tj. prezydenta Komorowskiego, potem Tusk, Kaczor, Palikot itd…..

  Oglądalność TV była by wtedy FENOMENALNA !!!

  🙂 🙂 🙂

  PS Jesuita Malachi, mówił, że po 20 minutach trwania egzorcyzmów już jest w 100% wiadomo czy dana osoba jest opętana przez demona czy nie.

 3. Boryna said

  Takich matołów Tusk napuszcza na społeczeństwo.

 4. andrzej said

  Re 2:

  A społeczeństwo? A społeczeństwo, jak stado owieczek przeżuwając stoi i przygląda się…

 5. RomanK said

  Cicho nad tym spoleczenstwem…bo to siadczy o nim….skupcie sie na rzondachjhhjjuchowpsichniemytych,,,

 6. andrzej said

  Miało być Re 3:

  Rysia nie tykam, niech pisze z ufnością w lepsze jutro… .

 7. Rysio said

  re 6.

  😉

  To Arystoteles zauważył, że większość ludzi urodziła się tylko po to aby być niewolnikami.

  Nic tego nie zmieni!

  Nawt gdyby jakimś cudem uzyskali wolność to jak muchy do miodu tak oni by dążyli do całkowitego poporządkowania się władzy.

  Dlatego mamy demokrację, gdyż władza doskonale wie, że wiekszość z mentalnością niewolnika, zawsze przegłosuje mniejszość.

  😦

 8. andrzej said

  Zastanawiam się zawsze, czemu to Pan Rysio tyle tych słoneczek wstawia?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: