Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  ? o Wolne tematy (58 – …
  Yagiel o Wolne tematy (58 – …
  Bezpartyjna o Co nam zrobili ruskie
  Głos Prawdy o Co nam zrobili ruskie
  Anzelm o NATO może się samo rozbroić…
  plausi o Położyć kres patologii
  Anzel o Położyć kres patologii
  Anzelm o Położyć kres patologii
  bardzo o Wolne tematy (58 – …
  Emilian58 o Schiller na liście Ukraiń…
  prostopopolsku o Żydowska kloaka przetacza się…
  bryś o Co nam zrobili ruskie
  Us o Wolne tematy (58 – …
  revers o Wolne tematy (58 – …
  Piotr B. o Położyć kres patologii
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

„Pochód kurewek z TVN” – akcja społeczna zwracająca uwagę na upadek kultury wypowiedzi i wolności słowa

Posted by Marucha w dniu 2013-05-24 (Piątek)

Coraz częściej czuję się samotny, mam jakiś taki defekt mózgu, który nie pozwala mi się odnaleźć w grupie, zwłaszcza w grupie sądów i opinii. Schematy wypowiedzi po każdej sensacji rzuconej na ekrany znam na pamięć, ponieważ są powielane z maniakalną regularnością. Trzy nieśmiertelne reakcje: bezmyślne uwielbienie, bezmyślne potępienie, „rozsądny środek” i nigdy sedna.

Maszerujące szmaty wpisały się idealnie w paradygmat „debaty publicznej”.

Dziennikarz po licencjacie zaocznym, zaprosił do studia Panią profesor prawa i zaczęła się zabawa. Kuźniar, któremu rozumu starczyło na parę klas szkoły półwyższej, wystąpił w roli bezmyślnie uwielbiającego, Pani profesor przypisano rolę bezmyślnie krytykującej, za rozsądny środek robili upupieni posłowie i dziennikarze prawicowi.

I co się stało w wyniku sztampowej akcji medialnej? Moim zdaniem stał się cud poznawczy, bo dysonans jest zbyt słabym określeniem. Czytam rozmaite opinie od dwóch dni, a mam taką metodę, że rozpalone dyskusje odstawiam na potem, i widzę, że nawet inteligentni, myślący ludzie wpadli w paradygmat dyskusji.

Jedyną wyrazistą postacią, która się wyłamuje ze schematu jest Pani profesor Pawłowicz. Ona nie była bezmyślnie entuzjastyczna, bezrozumnie potępiająca, ani tym bardziej nie zachowała się jak „rozsądny środek”. Profesor Pawłowicz trafiła w sedno komentowanego wybryku i dlatego, podobnie jak moja nieskromna osoba, pozostała samotna.

Nikt nie lubi być pomijany i w związku z tym lękiem ludzie w kupy się zbierają, według wyznaczonego podziału. Gdzie, i czy w ogóle prawda gdzieś leży, nikogo nie interesuje, ważne, żeby prawdy szukać w kupie, wtedy i raźniej i bezpieczniej. Pawłowicz trafiła w punkt, przy trafianiu dobrała idealną formę i treść strzału, z intelektualną uczciwością i odwagą pokazała nagą prawdę, po którą nie ma komu się schylić. Streszczę za chwilę wykład profesor Pawłowicz, ale wcześniej zacytuje list do TVN24, który na pewno dotarł, co było widać po minie licencjonowanego Kuźniara, jednak nie doczekałem się na odpowiedź:

Portal niereglamentowany – http://www.kontrowersje.net

Dzień dobry,

Bardzo mi przykro, ale TVN i TVN24 niestety spłyca problematykę. Zamiast bezsensownie walczyć z Panią Pawłowicz, którą po prostu trzeba spalić jak wóz TVN, redaktor Kuźniar powinien rozpocząć wielką akcję edukacyjną. Konieczny jest nowy, zorganizowany z wielkim rozmachem „Pochód kurewek”. Redaktor Kuźniar miałby okazję zaprosić do marszu swoją małżonkę, matkę, szefową TVN, Panią Walter, Monikę Olejnik i profesor Środę. Sam również powinien się odważyć wyjść na ulicę w kusym bikini i prowokująco zaoferować swoje usługi, żeby event nie miał homofobicznego charakteru. Państwo bardzo ważną dyskusję sprowadziliście do tak niskiego poziomu, jak Pani poseł Pawłowicz. Proszę podnieść to na właściwy firmament: „Pochodu kurewek” z udziałem znanych i lubianych, wraz z członkami rodzin.

Pozdrawiam
Piotr Wielgucki (Matka Kurka)

Skąd ten pomysł? No jak to, wszak źli ludzie krzyczą do redaktorów „całej prawdy przez całą dobę” w niewybredny sposób „wy kurwy z TVN”. Mamy poważny problem społecznym i kadry TVN powinny w sposób właściwy dla postępowych eventów zwrócić uwagę na zagrożenie kultury wypowiedzi oraz wolności słowa.

Pawłowicz powiedziała mniej więcej tyle, ile ja zaproponowałem stacji TVN24, Pawłowicz ukazała prymitywizm prowokacji, używając treści i formy prowokacji jako narzędzi demaskujących. Zapętlona głupota licencjonowanych zaocznie redaktorów i ubezwłasnowolnionych intelektualnie odbiorców, zwanych fanami, polega na tym, że ich zbulwersowało świętokradztwo. Pawłowicz odmówiła pacierz lewackich dewotek i została zlinczowana jako czarownica. Nie chodzi o to, że Pawłowicz klęła i rzucała szmatami, chodzi o to, że ona odmówiła modlitwę, nie będąc wierną i ochrzczoną córką kościoła postępu. Tylko i wyłącznie za bluźnierstwo skazano Pawłowicz, gdyby te same słowa powiedziała arcykapłanka Środa, czy inna siostra Wójtowicz, debata poszłaby w zupełnie innym kierunku, stos odpalono by nie pod czarownicą, ale dla niewiernych.

Tak się przedstawiają racje i aberracje. Wchodzenie w jakąkolwiek kupę obowiązujących opinii, jest wchodzeniem w samą kupę i taki kontekst pokazuje wyraźnie, że najbardziej zabawne jest „środkowo rozsądne” wdeptywanie w kupę. Gdyby zapomnieć, że mamy do czynienia z kolejnym idiotyzmem, który warto oceniać tylko i wyłącznie pod kątem zarządzania tłumem i przełożyć zachowanie na sytuacje skrajne, szybko się okaże, jak niewielkich środków trzeba użyć, żeby upupić i ogłupić masy.

Powiedzmy, że to nie marsz szmat, ale wycieczka w górach. Idzie pijany Radek, kumpel z podstawówki, i ze śpiewem na ustach kołysze się nad przepaścią. Nagle widzimy, że jeszcze parę kroków, a Radek wpadnie na wystający konar i rozmaże się na skale. Krzyczymy: „Radek, kurwa, uważaj, ja pierdolę, stój głupi kutasie!”. Znamy Radka od lat i wiemy, że na nic innego nie zagreguje. Radek otrzeźwiony nazywaniem rzeczy po imieniu zatrzymuje się przed konarem, nie spada w przepaść, a my trafiamy z komunikatem w sedno, ratujemy co najważniejsze – życie.

Opisana wyżej historia zamknięta w wąskim gronie kumpli z podstawówki, skończyłaby się wielką radością i wypitym piwem przy ognisku, ale wystarczy tę historię przesłać na adres kontakt@tvn24.pl i za chwilę z chodzenia po górach zrobi się marsz szmat.

Jezu jak tak można, co za forma ratowania życia Radkowi?! – powie ksiądz Boniecki.

Niedopuszczalne, karygodne zachowanie świadczące o kulturze chodzenia po górach – zaalarmuje ratownik GOPR zaproszony do studia.

Polskie piekło – wypierdzi złotymi ustami redaktor Kuźniar.

Pawłowicz krzyknęła w ważnej sprawie, językiem idiotek, które igrają z ogniem, które chodzą nad przepaścią i robią sobie po pijaku lub po zażyciu zioła jaja ze spraw fundamentalnych. Należy podziękować Pawłowicz, nie rozwodzić się nad estetyką akcji ratunkowej. Pawłowicz najpewniej uratowała dupę niejednej kretynce, która nie rozumie, że gwałt, podobnie jak góry, jest zjawiskiem nieprzewidywalnym i dmucha się na zimne, a nie szuka przygód na ciężkiej bani.

W ramach lewackich „eventów” za chwilę będą wpuszczani pedofile do przedszkoli, piromani do rafinerii i gwałciciele do żeńskich szatni w szkołach średnich. Wszystkie „akcje społeczne” otrzymają nieodzowny bat na krytyków: „nienawistni, nietolerancyjni, sfrustrowani głupcy, przecież chodzi o zwrócenie uwagi na problem społeczny”.

Nie ma granic dla idiotyzmu, nie ma takiej sprawy, której nie da się doprowadzić na sam szczyt skretynienia, by potem nałożyć szczytowemu skretynieniu koronę „ważnego problemu społecznego”. Na szczęście jest sposób, żeby chociaż w niewielkim stopniu ograniczyć częstotliwość patologii, co też usiłowałem swoim pismem do TVN24 uczynić.

Proszę, zwłaszcza „rozsądny środek”, aby zamiast paplać bez sensu i unosić się moralnie, zechciał zauważyć podstawową rzecz. Jakim cudem można dotrzeć do licencjonowanych redaktorów i fanów stacji? No chyba nikt mi nie powie, że intelektualnym wywodem, bo co tu intelektualnie wywodzić, gdy fani licencjonowanych nie rozumieją, że ogień pali, woda gasi. Tylko środki bezpośrednie odnoszą skutek, mianowicie wsadzenie dupy do ognia i zanurzenie pustej głowy w kuble z zimną wodą. Im wszystkim, oświeconym, wytłumaczyć cokolwiek da się jedynie na drastycznych przykładach, skierowanych w ich własne dupy i takie jest zadanie inteligencji w porządkowaniu socjopatycznych zagrożeń. Gdy się nie przekona jeden z drugim, że kurwa to kurwa, szmata to szmata i jak to cholernie w dupę pali, jeśli dupa nie jest cudza lecz własna, to on nas będzie gwałcił swoim skretynieniem i jeszcze domagał się odszkodowania za szkody moralne.

Ci licencjonowani redaktorzy i baranki przed ekranami stanowią realne zagrożenie, ciągną po pijaku zdrowych na umyśle ludzi w stronę przepaści, dlatego ktoś musi krzyknąć: „Co wy, kurwa, robicie, stójcie głupie szmaty!”. Pawłowicz krzyknęła, a ja powtarzam echem, kurwa jest kurwa, gwałt gwałtem, prowokacja prowokacją, rozum rozumem, skretynienie nie ma końca. Z drugiej strony marsz szmat w mojej ocenie był mikrą lecz skuteczną formą zniechęcania do gwałtu, ponieważ skutecznie zniechęcał do seksu. Jestem pewien, że żadnej szmaty gwałciciel nie ruszy, ale kobiety po tej szopce muszą na siebie jeszcze bardziej uważać, bo jak widać dewiantów nie brakuje.

MatkaKurka
http://kontrowersje.net

Komentarzy 19 do “„Pochód kurewek z TVN” – akcja społeczna zwracająca uwagę na upadek kultury wypowiedzi i wolności słowa”

 1. Pokręć said

  Niezłe zdjęcie, działa na mnie jak szklanka kawy z podwójnym bromem.

 2. Zerohero said

  Ha ha 😀

  Pomijając poglądy z którymi się zgadzam.

  Czytam, czytam te wypociny i zastanawiam się jak można tyle napisać nie przekazując praktycznie żadnej konkretnej treści? Skąd ja znam ten wodolejny, mętny styl? A tak… 🙂

  Maka Kurka…

  1. Czyli nie zrozumiesz nic a nic jak nie siedzisz w temacie – bo choć teskt dość długi, to autor nie potrafi wpleść minimum wprowadzenia.

  2. Cały tekst jest rozwlekle napisaną opinią, dość elementarną (za albo przeciw w klarownym sporze światopoglądowym).

  3. Czytelnik jest traktowany jak ostatni dureń, któremu trzeba wbijać do głowy potok małoodkrywczych frazesów.

 3. Zerohero said

  Re 1

  Przy okazji zdjęcia… Czy na czas takich parad zawiesza się prawo? Normalnie za obnażanie się jest mandat. A tu nic? Z pewnością policja zabezpiecza takie marsze, więc nie uwierzę, że nie widzieli.

 4. JUSTYNA TOMYS said

  A TA Z CYCKAMI DO PASA TO MOGŁA SOBIE DAROWAĆ

 5. MatkaPolka said

  Po co tyle słów

  Rzeczników przywiązać do latarni łańcuchem lub zakłuć w dyby na cały tydzień.
  Niech publicznie kopulują, ale realnie nie na niby.

  Niech manifestują swoja wolność i popierają – nie słowami a czynem. Niech biegają na golasa.
  Niech każdy widzi, jakich mamy przywódców

  Niech dadzą sami przykład, jeśli Uważają Rze to dobre słuszne i potrzebne – jak dobre dla nich, to pewnie dobre dla wszystkich innych – prawodawstwo w praktyce.

  Redaktor Kuźniar miałby okazję zaprosić do marszu swoją małżonkę, matkę, szefową TVN, Panią Walter, Monikę Olejnik i profesor Środę, Michnika, Wojewódzkiego i Lisa, premiera Tuska i prezydenta Komorowskiego, posłów i senatorów, kilku sędziów i prokuratorów, ministrów i szefa policji z żonami i małżonkami.

  Położyć obok bat i pejcz i kupkę kamieni.
  Niech każdy przechodzący wyrazi swoja opinie i zagłosują – skoro porno, fetysz, zboczenia, prostytucja mają być norma społeczną.
  Urne na komentarze i sugestie .
  Jak demokracja to demokracja; jak wolność to wolność, jak prawo to prawo.

 6. andrzej said

  „Redaktor Kuźniar miałby okazję zaprosić do marszu swoją małżonkę, matkę, szefową TVN, Panią Walter, Monikę Olejnik i profesor Środę, Michnika, Wojewódzkiego i Lisa, premiera Tuska i prezydenta Komorowskiego, posłów i senatorów, kilku sędziów i prokuratorów, ministrów i szefa policji z żonami
  i małżonkami”.

  Jeśli MatkaPolka pozwoli, to dodam jeszcze:
  „ALE BEZ GACI I CYCKOWYCH WYGÓD”!!!

 7. mike kordas said

  GOD WITH DUAL MORALITY (Two Versions)

  First:

  The Qur’an is a defiance of the Moses’ Torah morality and since its inception sets new one, distinguished as of Allah’s but Yahve’s, the same God with dual morality (*)

  Thus Prophet Mohammed, peace be upon him, is the Redeemer of Humanity leading it from wrong to good.

  (*) See Qur’an, Surah 7, The Heights.

  Second:

  The Qur’an is a defiance of Torah, both of the same God with dual morality (*)

  Therefore Prophet Mohammed, pbuh, is the Redeemer of Humanity setting a path for good instead of wrong.

  (*) See Qur’an, Sura 7, The Heights.

  Post Scriptum:

  About the God of Moses and Mohammed one may find more in the book Adolf Hitler Founder of Israel, available at each Search Engine.   Allah and Jehovah are the same God – God in the bible and Quran are same – Brother Imran favasb·59 videos SubscribeSubscribedUnsubscribe438 12,291 4217   Uploaded on Jun 5, 2010 Allah and Jehovah or Yehova are the same God – God in the bible and Quran are same – Brother Imran . A question raised by a christian sister during the debate „Bible or Quran, which is God’s word” held in Hydrabad – India

  ________________________________

 8. Marek said

  MatkaKurka, nadęte ego uzdolnione w pisaniu mega długich tekstów, z wielokrotnymi powtórzeniami myśli ubranymi lekkim piórem. Przechrzta z PO na PiS. Spróbuj coś napisać nie po myśli na jego blogu, zostaniesz rozjechany na miazgę

 9. Kazik said

  Ta z prawej strony na zdjęciu to taka różowa maciorka . Może się pochwali jakie otrzymała i od kogo wynagrodzenie za ten „artystyczny ” wybryk .

 10. marta15 said

  komentarze pod tym artykulem swiadcza wymwonie, ze debliizm tego narodu osiagnal dna. Podziwiam tych, ktorzym jeszcze sie chce ratowac praktycznie nie-istnejacy honor tego narodu, bo iwidze, ze tak naprawde to nie warto.

 11. aa said

  polacy maja to na co zasluguja-chcieli „zachod ” to go maja tzn same gowno

 12. 166 bojkot TVN said

  11/Aa
  Piszesz to jako Żyd? Niemiec, Debil z państwa debilów, Murzyn, Arab, Chińczyk, Japończyk, Pigmej, czy zwykła q.rwa?

 13. Zaraz, zaraz… Dwa razy patrzyłem dziś na to zdjęcie i za każdym razem to coś z prawej było dla mnie facetem z obwisłymi cyckami. Czy ja żyłem w błędzie?

 14. zapodawacz linków said

  @13
  W dzisiejszych czasach to już nic nie wiadomo.

 15. Marucha said

  Re 12:
  Ależ Polacy do dzisiaj chcą „Zachodu”, przyznają się wspólnej cywilizacji i plują na Rosję.

 16. RomanK said

  Nie wszyscy Polacy….panie Gajowy….to tylko ci ktorzy wzywja sie po imieniu i nazwisku: Hej kurwy, szmaty, cichodajki, pedaly, alfonsy i zwykle utrzymanki… etc…tfu…
  Dlaczego nie slysze:
  Hey Polacy !!!!Chrzescijanie!!!!!! , biskupi ,proboszczowie , parafianie….zrobmy porzadek w naszej Ojczyznie zaczynajac od ulicy!!!! Wymieciemy szmat, i cale smiecie- jakie zaleglo i gnije na wszystkich salonach panstwa…..
  Ogloszamy Przegonienie Dziadostwa i Kurestwa…etycznego, moralnego i politycznego!!!!

  hey Polacy???? jest tam ktory????… nie wylezie rzaden z dziury?????…
  Ooooo, wy lotry…o wy tchorze…..!!!!!!
  Jutro!!!!!!….
  .znow wstanie slonce….i przelacza tivi na nowy realityszol…

 17. Marucha said

  Re 16:
  Nie, nie wszyscy.
  Pozostała jeszcze jakaś mniejszość, wołająca na puszczy. Wyśmiewana i lżona, zarówno przez świeckich patridyotów, jak i przez Kościół Żydowsko-Katolicki i jego wiernych.

 18. Rysio said

  re 15. A Kozioł to pryszcz?

  Kozioł, Marucha, Zerohero, Wi43, Griszka… – trochę nas jest, pachołków Putina i wasali Łukaszenki…
  Admin

 19. 166 bojkot TVN said

  Gwałt szmat na społeczeństwie
  http://www.blogpress.pl/node/16740

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: