Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Sebastian o Wolne tematy (38 – …
  UZA o Drażnienie Ruskiego
  ! o Drażnienie Ruskiego
  Andzia o Wolne tematy (38 – …
  Marucha o Wolne tematy (38 – …
  w o Drażnienie Ruskiego
  Sebastian o Pat Buchanan przeciwko Finland…
  ! o Wolne tematy (38 – …
  Piotr B. o Drażnienie Ruskiego
  Marucha o Drażnienie Ruskiego
  UZA o Norman Finkelstein: Rosja ma h…
  Dw1278 o MO Rosji: w ciągu 24 godzin po…
  Sebastian o Drażnienie Ruskiego
  Tadek o Drażnienie Ruskiego
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 615 obserwujących.

AL-CIA-DUH

Posted by Marucha w dniu 2013-05-28 (Wtorek)

Al-CIA-duh exposed!
http://www.veteranstoday.com/2013/05/03/al-cia-duh-exposed/
Tłumaczenie: owocowysok

(…)
W fatwie rzekomo wydanej przez Osamę bin Ladena w 1998 roku wzywa on do zabijania Amerykanów i Żydów aby przyczynić się do wyzwolenia muzułmanów z amerykańskiej i syjonistycznej opresji. Po tej dacie Osama bin Laden został desygnowany przez zachodnich przywódców i media jako lider wszechobecnej Al-Kaidy i jako główny wróg zachodniej demokracji.


Biorąc fatwę Osamy bin Ladena poważnie, należałoby oczekiwać, że muzułmańscy ochotnicy rozpoczczną światową kampanię ataków szczególnie wycelowanych przeciwko Amerykanom i Żydom na całym świecie. Odkrywamy jednak, że to się nie wydarzyło. Wręcz przeciwnie, prawie żadni Żydzi nie zostali zaatakowani przez Al-Kaidę. I tylko kilku Amerykanów zginęło z rąk agentów Al-Kaidy.  Oto krótki przegląd:

Al-Kaida nie celuje w Izrael, Żydów, Amerykanów.

(A) Mimo retoryki Al-Kaidy o solidarności z utrudzonymi Palestyńczykami i wyżej wymienionej fatwy przypisanej Osamie bin Ladenowi, nie ma zarejestrowanych ataków Al-Kaidy wymierzonych w terytorium Izraela, instalacje Izraela za granicą lub obywateli Izraela.

(B) Istnieją tylko dwa lub trzy znane ataki przypisane Al-Kaidzie rzekomo wycelowane w żydowskie synagogi (Djerba, Tunezja i Stambuł, Turcja). Jednak nie jest wiadome by w Djerba doznał śmierci jakikolwiek Żyd (większość ofiar stanowili niemieccy turyści) a w Stambule większość ofiar byla muzułmanami. Notabene te ataki nie były odpowiednio zbadane. Nie są znane żadne ataki Al-Kaidy skierowane przeciwko europejskim lub północno-amerykańskim żydom.

(C) Kilka ataków przypisanych lub deklarowanych przez Al-Kaidę było, co prawda, skierowanych przeciwko amerykańskim obywatelom lub instalacjom. Przegląd tych ataków pokazuje jednak współudział władz amerykańskich w każdym z tych ataków:
– Atak na WTC w 1993 roku został umożliwiony przez FBI co zostało ujawnione w procesie podejrzanych.
– Atak na ambasady USA w Afryce Wschodniej w 1998 roku został umożliwiony przez amerykańskiego tajnego agenta, Ali’ego Mohammeda, oświadczył funkcjonariusz zarówno CIA jak i FBI. Jego udział został ujawniony w sądzie.
– Ogromna i zabójcza operacja 11 września 2001 roku spowodowała śmierć 3000 osób, w większości Amerykanów. Jednak teraz jest to dobrze dowiedzione, że te ataki były najprawdopodobniej zmontowane przez amerykańskich wojskowych nawet bez symbolicznego udziału Al-Kaidy. Przynajmniej nie ma cienia sądowego dowodu że członkowie i sympatycy Al-Kaidy uczestniczyli w operacji i FBI przyznało w czerwcu 2006 roku że nie posiada dowodów na związek między Osamą bin Ladenem a atakiem.

(D) Pomimo dostępności tysięcy zagrożonych amerykańskich celów na całym świecie włączając w to wiele korporacji z siedzibą w USA, turystów amerykańskich i luźno bronione amerykańskie bazy wojskowe, Al-Kaida powstrzymała się od atakowania tych celów.

Kim są rzeczywiste ofiary Al-Kaidy?

1. Muzułmanie
Większość ofiar Al-Kaidy to muzułmanie, szczególnie szyici i umiarkowani, świeccy muzułmanie.

W Iraku
Największa śmiertelna Kampania Al-Kaidy przeciwko szyitom miała miejsce w Iraku. Tysiące szyitów w Iraku zostały dosłownie zarżniętych przez agentów Al-Kaidy od upadku reżimu Saddama. Ledwo tydzień mija kiedy nie jest zmontowany przez Al-Kaidę jakiś atak terrorystyczny przeciwko irackim szyitów. Czasami takie ataki są przedstawiane jako wywodzące się od byłych zwolenników Saddama Husajna.

W Pakistanie
Od 2001 roku w Pakistanie zostało popełnionych ponad 1000 ataków terrorystycznych. Przeważająca większość ofiar śmiertelnych to pakistańscy muzułmanie. Według szczegółowego badania, przeprowadzonego przez niniejszego autora, 110 głównych zamachów terrorystycznych popełnionych w Pakistanie w latach 2001-2009 to większość z tych ataków była wycelowana w ludność cywilną i nie była deklarowana przez faktyczną organizację. Jest prawdopodobne, że przynajmniej część z tych ataków została zmontowana przez Al-Kaidę lub grupy powiązane z Al-Kaidą.

W Algierii
Al-Kaida w islamskim Maghreb (AQIM) od około 2006 roku zastąpiła dawną GIA (Armed Islamic Group) jako najbardziej aktywną organizację terrorystycznąw Algierii i regionie Sahel. Znane jest że GIA i AQIM były mocno infiltrowane przez algierskie służby specjalne i właściwie kierowane przez te służby. Celem AQIM są zarówno zwykli algierscy obywatele (muzułmanie) jak i zagraniczni turyści. Szacuje się że od 1992 roku 200 tysięcy Algierczyków zginęło w tajnej wojnie sterowanej przez algierskie służby bezpieczeństwa z pomocą GIA i AQIM.

W Libii
W okresie rządów pułkownika Ghaddafi członkowie Al-Kaidy byli wynajęci przez brytyjski MI5 by zabić libijskiego przywódcę. Ta operacja nie udała się. W 2011 roku Al-Kaida uczestniczyła w powstaniu islamskich sił w Libii aby obalić reżim Ghaddafi’ego zabijając w trakcie działań tysiące libijskich muzułmanów. Działania te były wspierane przez bombardowania NATO.

W Jordanii
Al-Kaida zmontowała szereg zabójczych działań w Jordanii zabijając dziesiątki cywilów jordańskich, wszyscy byli muzułmanami. W jednym przypadku turyści z Izraela zostali uprzedzeni o atakach i opuścili miejsce przed zamachem.

W Syrii
Al-Kaida obecnie uczestniczy w wojnie domowej w tym kraju starając się zdestabilizować reżim syryjski i zapewnić bałkanizację kraju zgodnie z długoterminowymi strategicznymi celami Izraela sformułowanymi w 1980 roku.

2.  Serbowie
Bojownicy Al-Kaidy zostali przetransportowani do Bośni i Kosowa z pomocą brytyjskich i amerykańskich władz do walki z siłami serbskimi. Al-Kaida pomogła podzielić byłą Jugosławię, strategia realizowana przez siły zachodnie i zainicjowana przez MFW.

3. Rosjanie
Bojownicy Al-Kaidy uczestniczą w walce separatystów Czeczenii przeciwko władzom rosyjskim. Separatyzm Czeczenii jest zgodny z zachodnimi interesami strategicznymi by osłabić armię rosyjską i podzielić Federację Rosyjską.

4. Chińczycy
Al Kaida działa w Uighur, prowincji Chin, jako część długoterminowej strategii destabilizacji i prawdopodobnie podzielenia Chin. Działania te pozostają w chwili obecnej na stosunkowo niewielką skalę.

5. Hindusi
Bojownicy Al-Kaidy zostali zrekrutowani do zmontowania działań w Indiach które są robione tak by wyglądały na sterowane przez Pakistan. Oczywistym celem takich działań jest stymulowanie napięć pomiędzy Pakistanem a Indiami i zapobieganie połączeniu sił tych jądrowych potęg przeciwko zachodniemu imperializmowi.

6. Afrykanie
Bojownicy Al-Kaidy zmontowali różne operacje w krajach afrykańskich mających na celu podbicie nieufności i nienawiści wobec muzułmanów. Celem tych działań jest zapobieżenie zjednoczenia Afrykanów, wizji promowanej przez pułkownika Ghaddafi’ego.

Rola Al-Kaidy w imperialistycznej strategii

Według dostępnych informacji Al-Kaida jest najprawdopodobniej zarządzana w skali mikro i finansowana przez Arabię ​​Saudyjską a strategicznie kierowana przez amerykańskie i brytyjskie służby wywiadu. Praktycznie można uważać Al-Kaidę za islamską policję CIA/MI5. Operacje Al-Kaidy są integralną częścią imperialistycznej strategii. Operacje te mają wiele celów:

(A) By utrzymywać zachodni świat w strachu przed zabójczym wrogiem i w ten sposób uzasadniać utrzymanie dużego wojskowego kontyngentu i zagranicznych operacji ekspedycyjnych. Bez pozoru śmiertelnego wroga ludność w zachodnich demokracjach może żądać znacznej redukcji wydatków na wojsko i zdecydowanie sprzeciwiać się zagranicznym interwencjom które są siłą napędową imperializmu.

(B) By wywoływać wojny domowe w krajach muzułmańskich i tym samym uzasadniać tak zwane interwencje humanitarne.

(C) By wzbudzać nieufność i nienawiść pomiędzy afrykańskimi muzułmanami i niemuzułmanami aby zapobiec afrykańskiej jedności.

(D) By utrzymywać świat muzułmański zacofany intelektualnie i technologicznie przez wspieranie religijnego fanatyzmu.

(E) By uzasadnić masową inwigilację zachodniego świata pod przebraniem zapobiegania terroryzmowi.

(F) By destabilizować i bałkanizować pozostałe ośrodki potencjalnego oporu przeciw imperializmowi wliczając w to główne kraje związkowe Rosji, Chin, Indii, Iranu i Indonezji.

Elias Davidsson

*                       *                          *

Prawda jest taka, że nie ma grupy terrorystycznej zwanej Al-Kaidą. Wie o tym każdy oficer wywiadu.
Istnieje jednak kampania propagandowa mająca sprawić iż społeczeństwo uwierzy w to kłamstwo.
Krajem stojącym za tym kłamstwem jest USA“

Pierre-Henry Bunel – były francuski oficer wywiadu wojskowego
.

.

*                       *                          *

AL-CIA-DUH
http://alciaduh.blogspot.com/

[Jest to witryna zajmująca się zbieraniem dowodów, iż tzw. „Al-Kaida” jest fikcją, stworzoną przez CIA i inne agencje wywiadowcze – admin]

Za http://zaprawda.wordpress.com/2013/05/28/al-cia-duh/

Komentarze 3 do “AL-CIA-DUH”

 1. Brat Dioskur said

  Wlasnie szefowie Eurokolchozu zastanawiaja sie w Brukseli czy zbroic „rebeliantow”…..tak jakby dotychczas walczyli oni kijami.Oczywiscie chlopak na posylki Rotszylda czyli minister obrony UK Haque jest ja najbardziej za tym ,tymczasem niespodziewanie Holandia oponuje a to za sprawa filmiku pokazanego w gl. wydaniu hol.Wiadomosci na ktorym ‚bojownik” FSA wycial serce poleglemu zolnierzowi Assada i na miejscu je zaczal konsumowac.

 2. Griszka said

  Czemu ciągle ludzie powtarzają za mediami głównego nurtu zwrot „reżim syryjski” w odniesieniu do rządów Assada ? Dlatego, bo nie został wybrany zgodnie z zasadami religii „demokracji” ?
  A ten satrapa rządzący Arabia Saudyjską to też może rządzi z woli obywateli ?

  @1
  Ci z FSA takimi akcjami sami sobie zawalili dobry PR, który im budowały różne koszerne media.

 3. 166 bojkot TVN said

  Tam Al Kaida, tu „Al Żydia”
  http://forum.ojczyzna.pl/read.php?f=3&i=16700&t=16700

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: