Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Emilian58 o Wyczekiwanie w globalistycznym…
  Piotr B. o Idioci z UE – poszukując węgla…
  Krzysztof M o Wolne tematy (38 – …
  trzy z dwoma o Drażnienie Ruskiego
  AQQ o MO Rosji: w ciągu 24 godzin po…
  Sebastian o Wolne tematy (38 – …
  UZA o Drażnienie Ruskiego
  ! o Drażnienie Ruskiego
  Andzia o Wolne tematy (38 – …
  Marucha o Wolne tematy (38 – …
  w o Drażnienie Ruskiego
  Sebastian o Pat Buchanan przeciwko Finland…
  ! o Wolne tematy (38 – …
  Piotr B. o Drażnienie Ruskiego
  Marucha o Drażnienie Ruskiego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 615 obserwujących.

Marine Le Pen o cygańskich obozowiskach i rządzie socjalistów

Posted by Marucha w dniu 2013-05-28 (Wtorek)

Liderka francuskiego Frontu Narodowego, Marine Le Pen, ustosunkowała się do opublikowanych na początku minionego weekendu nowych danych, potwierdzających, że pomimo rozpoczętych w 2010 roku przez ówczesnego prezydenta Nicolasa Sarkozy’ego deportacji Cyganów do ich “rodzimych” krajów (głównie Rumunii i Bułgarii), przedstawiciele mniejszości cygańskiej cały czas napływają do Francji tworząc nielegalne obozowiska.

Opublikowane dane mówią o ponad 20 tysiącach Cyganów, którzy nie opuścili Francji pomimo cofnięcia zgody na pobyt, a także kolejnych kilku tysiącach cygańskich przybyszów niewystraszonych obowiązującymi od 2010 roku przepisami.

Liderka partii nacjonalistów zwróciła uwagę, że inicjatywa Sarkozy’ego była jedynie populistyczną zagrywką i nie miała większego przełożenia na rzeczywistość. Le Pen wspomniała również o jeszcze bardziej liberalnej polityce obecnego prezydenta Francji, Francois Hollande’a, który w ogóle nie zwraca uwagi na problem nielegalnej imigracji i wynikających z niej problemów, przy okazji co i raz chwaląc się w świetle medialnych reflektorów “sukcesem”, jakim ma być likwidacja jednego cygańskiego obozowiska na pół roku.

Choć oficjalnie wiele cygańskich obozowisk we Francji zostało zlikwidowanych, cały czas powstają kolejne. Cyganie osiedlają się w opuszczonych fabrykach, w lasach, nieraz włamują się także do prywatnych domków letniskowych. Statystyki potwierdzają, że wzrost liczby przebywających nielegalnie Cyganów idzie w parze ze wzrostem przestępczości, uwzględniając przy tym głównie te aspekty, z których w ostatnich latach dali się poznać właśnie przedstawiciele cygańskiej mniejszości: kradzieże, włamania, żebractwo, prostytucja (w tym nieletnich), a nawet handel ludźmi.

Zdaniem Marine Le Pen, sama likwidacja powstających co chwilę obozowisk nie rozwiąże problemu. Jego genezą jest bowiem brak odpowiednich wytycznych dotyczących przepływu ludzi przez granice Francji, które za sprawą UE przekraczać można bez jakichkolwiek kontroli. Liderka partii nacjonalistów przekonuje, że likwidując problem należy zacząć właśnie od genezy, a więc braku kontroli granicznych – ich przywrócenie znacznie obniżyłoby migrację mniejszości cygańskiej do Francji, a tym samym powstawanie kolejnych obozowisk.

Le Pen wspomina również, że polityka władz powinna skupić się nie tyle na nielegalnych obozowiskach Cyganów, co problemach mieszkaniowych dotykających Francuzów. “Około trzech milionów Francuzów mieszka w złych warunkach, milion z nich w ogóle nie posiada domu. Partia Socjalistów mamiła wyborców hasłami socjalnymi o wzmożonej polityce mieszkaniowej, tymczasem postępów w ogóle nie widać” – powiedziała przewodnicząca Frontu Narodowego.

Nie jest to pierwsze oświadczenie Marine Le Pen w tej sprawie. Przewodnicząca FN w podobnym tonie wypowiadała przed rokiem, kiedy rząd socjalistów zaczął kontynuować podjęty przez Sarkozy’ego projekt likwidacji cygańskich obozowisk i przesiedleń Cyganów do krajów, z których przybyli na terytorium Francji. Front Narodowy od początku przyglądał się tym działaniom i – co potwierdzają opublikowane niedawno statystyki – nie przyniosły one żadnego skutku.

Na podstawie: frontnational.com
http://www.autonom.pl

Komentarzy 21 do “Marine Le Pen o cygańskich obozowiskach i rządzie socjalistów”

 1. Boryna said

  Le Pen na premiera Polski

 2. Boydar said

  „możecie mówić prawdę, nawet świętą prawdę, lecz nigdy całą prawdę”

 3. Tekla said

  Kanada wysłała na Węgry z powrotem cyganów ,którzy pojechali tam i korzystali z socjalu/1100 dolców na rodzine 4 osobowa/..o tym tez liberalna prasa nie pisze..

 4. Fran SA said

  A te Cygany to nie Europejczycy?

  Pochodzą z Indii, z najniższej kasty – admin

 5. Brat Dioskur said

  Nie zajmujmy sie francuskimi Cyganami ,mamy juz swoich ,chocby we Wroclawiu ,ktorego wladze przydzielaja Cyganom za darmo mieszkania komunalne oproznione z Polakow zalegajacych z czynszem!

 6. Marucha said

  Re 5:
  Nie zgadzam się z Panem.
  Zajmujmy się wszystkim, nawet jeśli wiemy, że „w Polsce nigdy do tego nie dojdzie”.

 7. Zerohero said

  „obozowisko” to eufemizm. Cyganie śpią na górze śmieci. Pytanie co jest zdegenerowane w tym przypadku: kultura czy geny. Sam nie wiem. Hindusi nie są glupi, ale to brudasy straszne. Natomiast nie wiem czy u Cyganów nie przesadzono ze związami kazirodczymi – tak bywa w izolowanych grupach. Za dużo ta społeczność generuje obrazków jak ten. Jeszcze lepsze są w Czechach i na Słowacji.

  Re 4 Fran SA
  Cyganie są w Europie od setek lat.Murzyni w USA też. A zachowują się wszędzie jakby dopiero co uciekli z kraju ogarniętego pożogą. No to ile będą się asymiliować przybysze z ostanich 30 lat fali emigracji do Europy? 300, 1000? Bo ja myślę, że do ostaniego białasa.

 8. andrzej said

  Re 7:

  „Cyganie są w Europie od setek lat.Murzyni w USA też. A zachowują się wszędzie jakby dopiero co uciekli z kraju ogarniętego pożogą. No to ile będą się asymiliować przybysze z ostanich 30 lat fali emigracji do Europy? 300, 1000? Bo ja myślę, że do ostatniego białasa”.

  Zapomniał Pan jeszcze o narodzie wybranym!

 9. Baron Srul Radziwiłl said

  Szanowny Pan Andrzej spod numero 8:
  Pan nie masz całkiem racji, co ośmielam się zwrócić uwagę na to.
  Nasza rasa wszędzie się doskonale asymiluje i do narodu, i do poglądy, i do wygląd.
  My możemy być jeszcze lepsze Hiszpany, niż same Hiszpany. My możemy być autentyczne patriotyczno-narodowe Polaki, Niemcy, Indianie z Siewiernoj Ameryki albo Czeczeny.
  I my się bardzo obrażamy, jak kto powie, żeśmy nie takie prawdziwe Polaki czy Niemcy i my skarżymy za to do sądów i my wygrywamy odszkodowania.

 10. Kronikarz said

  :- )

 11. Fran SA said

  Ad. 7
  Zerohero
  Moze mi jakis medrzec wreszcie wytlumaczy co to znaczy ‚asymilacja’??? Strzelanie do dzieci, czy mordowanie kobiet w ciazy? A moze skrobanka? Mordowanie w Afganistanie>??
  A moze dupczenie nieletnich.? O nie, to tylko popieranie pedalow!!!!
  OK. Cpanie narkotykow i falszowanie wyborow?A moze zakladanie lichwiarskich bankow?

  Ja bardzo, ale to bardzo przepraszam, ale murzyni nie ‚uciekli z kraju ogarnietego pozoga’.
  zostali sprzedani w jasyr jako sila niewolnicza na plantacjach.. Radze poczytac historie.
  I WPIS BARONA SRULA RADZIWILA.

  Zerohero

  Ja Pana bardzo szanuje. Ale nie rozumiem tych stereotypow: asymilacja, dostosownie sie do kultury mordu, kradziezy, pedofilii, kurestwa, oszust bankowyxh, mordowania dzieci, i totalnej zaglady intelektualnej… zamachu na oswiate i edukacje’

  Ze uzyje slownictwa Gajowego:
  O czym my qrwa dyskutujemy????????
  O jakiej i czyjej QRWA kulturze??? KOWBOJSKIEJ????
  Ja pierd…
  Ja jestem Europejczykiem wychowanym na ideach Platona, Sokratesa, Arystotelesa, Katona, i bizantyjskich scholarow.
  Czym sie rozni filozofia polskich politykow od cyganow???
  Tusk ma pieniadze podatnika,, zeby scigac Cyganow..
  Bedziemy mordowac niewolnikow …………… rekami niewolnikow.
  I niech debilizm zwycieza!!!
  Cyganie – to nie ludzie. Im krasc nie wolno, bo kradna za malo.
  nie chca terminwac u TUSKA i Komora

 12. Boydar said

  Dziwne, jak patrzę na zamieszczone zdjęcie Pani Marine Le Pen, jakbym Panią Kanclerz widział. Tylko 20 lat młodszą. Poza tym, ta wyciągnięta rączka, normalnie der Führerin !
  Oczywiście żartuję sobie niesmacznie. Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać 🙂

 13. Maciej said

  Piękne zdjęcie … Wąsa brakuje, bo V piw na pewno ta Pani nie zamawia …

 14. Zerohero said

  Re 11 Fran SA

  Pojęcia nie mam czemu za asymilację uznaje Pan przyjęcie norm marginesu społecznego.

  Asymilacja w przypadku murzynów to np. taka sytaucja, że jak pójdę nocą do czarnego getta w USA, to mi nie odsrzelą połowy mózgu za kolor skóry, bo każdego białasa traktują jak gośca co ich lapał w Afryce.

  Asymilacja w przypadku Cyganów to:

  – niewywalanie śmieci przez okno
  – nie robienia chlewa
  – nieczynienie z kradzieży dokonywnych na gadziach (odpowiednik goja u Cyganów) sposobu na życie
  – edukacja
  – praca

  Ci „francuscy” Cyganie nie chcą nawet lokali socjalnych. Wolą np. rozbić „obóz” w jakimś parku, ścinać drzewa, naśmiecić i taką ruinę zostawić mieszkańcom. W CENTRUM MIASTA.

  KTO TAK SIĘ ZACHOWUJE POZA NIMI?

  Asymilacja to dostosowanie się do norm ukształtowanych przez cywilizację w ciągu ostatnich paru tysięcy lat.

  Niech Pan zobaczy jak wygląda osiedle cygańskie:

  Czy biedą można uzasadnić tak zaawansowane lenistwo, że ci ludzie nie zakopują nawet śmieci? A te okopcone okna, wybite szyby? To jest dzicz. Oni tego bloku nie zbudowali, oni tylko tam nas…li.To jest wkład Cyganów – ich wartośc dodana.

  Ja bardzo, ale to bardzo przepraszam, ale murzyni nie ‘uciekli z kraju ogarnietego pozoga’.
  zostali sprzedani w jasyr jako sila niewolnicza na plantacjach.. Radze poczytac historie.

  Po pierwsze, czytać zawsze warto. Z historii to ja Panu polecam np. poznać znaczenie słowa „jasyr”.

  Po drugie, Wiem – ja użyłem porównania, więc nie ma sensu go prostować.

  Po trzecie. Niewolnictwo czarnych w USA skończyło się 150 lat temu, ostatnia dyskryminacja 50 lat temu. A oni teraz NADAL dziadują gorzej niż przyjezdzający do USA golec Latynos, Polak, Chińczyk. To mialem na myśli pisząc, że wygladaja jakby przyjechali z kraju ogarnietego pożogą. Połowa ledwo czytać i liczyć umie, choć im się d miodem smaruje. Oni w porównaniu z Chińczykami pół wieku temu mieli raj.

  I co?

  Chińczycy pracują, uczą się, bogaca, a tamci siedzą na ganku i piwko popijają. Pewnie przez niewolniczą traumę. 😀

 15. Zerohero said

  PS. mam pod oknem wielkiego nowiutkiego mercedesa. Cyganie jeżdzą nim rozwozić swoje baby na żebry. Znajoma w USA pracowała u Cyganów jako sprzątaczka. Nie dość, ze spali w butach i śmiecili,to po „pracy” zwozili do domu fanty z okradanych domów.

  Tak więc to co z internetu itp. to tylko dopełnienie osobistych obserwacji.

  Nie mówię, że tacy są wszyscy, ale to jest u nich norma. Niech Pan nie mydli oczu.

 16. Rysio said

  re 15. Zerohero,

  Czyści, umyci, higeniczni i bardzo pracowici niemcy wymordowali miliony słowian.

  A brudni cyganie i żebrające cyganki – ilu słowian wymordowali?

 17. Re: Co pisza o Cyganach…

  Moze ustalmy jakies kary dla tych, ktorzy naruszaja prawo i moze ustalmy ich szkodliwosc wobec poszkodowanych

  1 – ten co ukradl do 100 zlotych – kara 1 tydzien aresztu lub 1 tydzien pracy na cele publiczne (8 godzin dziennie)
  2 – ten co ukradl powyzej 100 do 500 zlotych – 2 tygodnie aresztu lub 2 tygodnie pracy na cele publiczne (8 godzin dziennie)
  3 – ten co ukradl powyzej 500-1000 zlotych – 4 tygodnie aresztu – lub 4 tygodnie pracy na cele publiczne (8 godzin dziennie)
  4 ten co ukradl powyzej 1000-do 2000 zlotych – 8 tygodni aresztu lub 8 tygodni pracy na cele publiczne (8 godzin dziennie)
  5 ten co ukradl powyzej 2000- do 4000 zlotych 16 tygodni aresztu lub 16 tygodni pracy na cele publiczne („…”…”)
  6 ten co ukradl powyzej 4000 do 8000 zlotych 32 tygodnie aresztu lub 64 tygodnie pracy na cele publiczne
  7 ten co ukradl powy. 8000 – 16000 zlotych 64 tygodnie aresztu lub 128 tygodnie pracy na cele publiczne
  8 ten co ukradl powy. 16000 do 32000 zlotych 200 tygodni aresztu lub 400 tygodni pracy na cele publiczne
  9 ten co ukradl pow. 32000 do 100000 zlotych 800 tygodni aresztu lub 1200 tygodni pracy na cele publiczne (w areszcie)
  10 ten co ukradl powy 100.000 do 500.000 zlotych – 15 lat aresztu i przepadek mienia prywatnego
  11 ten co ukradl powy. 500.000 do 2.000.000 zlotych 25 lat aresztu i przepadek mienia prywatnego i mienia czlonkow najblizszej rodziny (zona-maz, dzieci)
  12 ten co ukradl pow. 2.000.000 do 5.000.000 zlotych 40 lat aresztu i calkowity przepadek mienia wszystkich czlonkow rodziny (zona-maz, ojciec, matka, dzieci, wnukowie, kuzyni )
  13 ten co ukradl pow. 5.000.000 do dowolnej kwoty – dozywotni areszt, calkowity przepadek wszystkich czlonkow rodziny bliskiej i dalszej jak zaden czlonek rodziny nigdy nie bedzie mogl zajac stanowiska w administracji panstwowej przez 7 pokolen (a ci ktorzy je zajmowali zostana natychmiast ich pozbawieni)…

  Mysle, ze Cyganie w swoich „przekretach” cosik „bladziutko” wypadliby z wielkoscia kar, a i miasto by skorzystalo na dodatkowej „pielegnacji”, a i trawniki bylyby ostrzyzone na czas, a i chodniki odsiezone na czas…no i wogole zadna zima by nie zaskoczyla „drogowcow”…:))) (oczywiscie ze byloby to dzieki w glownej mierze Cyganom…

  Ano milego dnia zycze..
  ==================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 18. Boydar said

  @ Pan Rysio (16)
  Z ust (tfu !) mi to Pan wyjąłeś !

 19. Zerohero said

  Re 16

  Rysiu. Na twoją bezdenną głupotę zawsze można liczyć. Chciało by się zapytać co ma piernik do wiatraka, ale takie pytania można kierować wyłącznie do homo sapiensów. 🙂

  Wyobraź sobie, że kilka razy zostałem okradziony (przez białasów Polaków). Ani razu mnie nie zabito :). Rozumiem, że mam skakać z radości, bo to tylko głupia kradzież. Przystanek zdemolowany, latarnia zniszczona przez wandala – ale on (chyba) nikogo nie zabił, więc o co kaman. No to w takim razie Cygane nie są groźni. Najwyżej zdemolują klastkę schodową, urządzą ognisko w domu, pozyczą sobie rower z piwnicy.

  Przecież nie mordują. I nie tylko oni. Skoro Unia Europejska nie rozstrzeliwuje Polaków, to chrzanić problem Unii Europejskiej. 🙂

  Stuknij się w ten swój liberalny sagan raz a porządnie.

  A najlepiej zamieszkaj w czeskim miasteczku mającym za sąsiadów cyganów w ilości pół na pół. Wtedy wyłazi cały ten urok niegroźnej mniejszości.

  To jest magiczna masa krytyczna przy której gadzio staje się mniejszoścą we własnym kraju i np. gdy reaguje na zachwułą kradzież spotyka się z konkretnymi pogróżkami.

 20. Marucha said

  Re 19:
  Rysiu. Na twoją bezdenną głupotę zawsze można liczyć.

  😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

 21. Brat Dioskur said

  Zeby pogodzic strony podaje ciekawa informacje. Pierwszy „slub” pedalow we Francji bedzie prawdopodobnie najdrozszym w historii tego kraju w kategorii niezamoznych malzonkow,bo pedalska para do bogaczy nie nalezy.Tylko budynek i jego okolice ma strzec 400 policjantow a w bocznych uliczkach czekac beda 2 plutony CRS (ichnie ZOMO) w odwodzie.Oczywiscie za noc poslubna pedalow czyli „regulowanie zaworow” zaplaci francuski podatnik …. Kibic takze ,ale ten ostatni pewnie bardzo chetnie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: