Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Greg o Chiny mają w nosie „Zielony Ła…
  Piskorz o Jak zadbać o odporność na jesi…
  Greg o Chiny mają w nosie „Zielony Ła…
  Lily o Wolne tematy (71 – …
  Yagiel o Wolne tematy (71 – …
  Olo o Czy chcą nas zabić?
  Yagiel o Wolne tematy (71 – …
  revers o Czy chcą nas zabić?
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  Boydar o Czy chcą nas zabić?
  prostopopolsku o Opary kłamstwa i absurdu w Par…
  Marucha o Rok 1939 w warunkach „demokrac…
  Boydar o Czy chcą nas zabić?
  revers o Wolne tematy (71 – …
  bryś o Opary kłamstwa i absurdu w Par…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

Francja za interwencją w Libii

Posted by Marucha w dniu 2013-05-29 (Środa)

Jak widać, wprowadzaniu i utrwalaniu demokracji w Libii końca nie widać.Po rozpieprzeniu i grabieży dobrze działającego państwa – kolejna interwencja.
Admin.
Francja wezwała państwa afrykańskie do podjęcia wspólnych działań na rzecz przeciwstawienia się rosnącemu zagrożeniu ze strony islamistów operujących na pustynnych terenach południowej Libii.

W trakcie wizyty w Nigrze, gdzie w ubiegłym tygodniu dokonano samobójczego zamachu na kopalnię rud uranu eksploatowaną przez francuską firmę [Aaaa! To o to chodzi! Kradzież bogactw Afryki napotyka na pewne trudności – admin], minister spraw zagranicznych Francji Laurent Fabius powiedział, że istnieją oznaki, iż pozbawione nadzoru władz południe Libii staje się matecznikiem działających na Saharze ugrupowań islamistycznych.

– Wydaje się, że musimy dokonać specjalnego wysiłku w południowej Libii, czego chce także sama Libia – powiedział Fabius po spotkaniu z prezydentem Nigru Mahamadou Issoufou. Dodał, że rozmawiał z nim „o inicjatywach, jakie sąsiednie kraje mogą podjąć w związku z Libią”. W ramach podjętej w styczniu pod francuskim kierownictwem ofensywy wyparto islamistów z północnego Mali, zabijając setki powiązanych z Al-Kaidą bojowników i zmuszając pozostałych do szukania schronienia w sąsiednich państwach.

Fabius, który z Nigru udaje się do Mali, powiedział, że rozwiązanie zaistniałych w południowej Libii problemów wymaga wsparcia ze strony Tunezji, Algierii, Czadu, Mali i Egiptu.

– Ponieważ, jak się często mówi, znaczna część Libii może stanowić miejsce schronienia ugrupowań terrorystycznych, wszystkie te państwa muszą działać wspólnie – powiedział minister, dodając, iż Francja pomoże im „z wielką determinacją, z wielką solidarnością”.

MM, PAP
Zapodał bez słowa komentarza http://naszdziennik.pl

Komentarzy 12 do “Francja za interwencją w Libii”

 1. Miroslaw Berdard D said

  Nie od dziś wiadomo że Europa grabi Afrykę. Dzieki temu Panie Marucha mamuy surowce. Wystarczy sie cofnąc jakies 200 at i poczytac co wyprawiał król Leopold z Belgi w Kongo.

 2. walerianda said

  Nie rozumię całkowicie troski francuskej kamaryli o aktywność religijną na południu Libii. Czyżby to była strefa ateistyczna?

 3. andrzej said

  Re 1: „Dzięki temu Panie Marucha mamy surowce”.

  I ma Pan gówno w plastykowym opakowaniu!

 4. walerianda said

  Ad. 3 Po przewrocie w Libii i objęciu władzy przez pana Pułkownika i nacjonalizacji przemysłu naftowego zdawało mi się, że całe zapotrzebowanie w ten produkt Italia latami czerpała nie z grabieży a z dostaw. Dobrze Pan ujął to w cudzysłów. Ten znak graficzny komuś bardzo przeszkadzał. Za darmo znaczy demokratycznie.

 5. tzw. rząd francuski to ZBRODNIARZE ! said

  Bezkarna msońsko-żydoska ludobójczo-złodzejska banda kryminalistów z Paryża depcząca prawo międzynarodowe, nazwyjąca siebie „rządem francuskim” wynajęła płatnych morderców w Libii, którzy rozpetali krwawą awanture SKŁUCENIA obywateli libijskich w celu zestabilizowania Libii, aby ten kraj brutalnie OKRADAĆ pod każdym względem !

  rządzące zdemoralizowane masoństwo we francji żyje z OKRADANIA oraz RABOWANIA oraz MORDOWANIA mniejszych słabszych ekonomicznie narodów, bo na tym polegają ZDOBYCZE masońskiej republiki francuskiej !

  Wampiry żydo-masoni bandyci z Paryża nazywający siebie „rządem francuskim” są WINNI śmierci ponad 200 tysięcy Libijczyków, zniszczenia i pozbawienia domostw ponad 600 tysięcy cywilnych Libijczyków.

  Obecny tzw. „rząd francuski” to zgraja zwykłych ZBRODNIARZY, którzy też WTRACAJĄ się w wewnętrzne sprawy Państwa Polskiego usiłując skłuci wewnętrznie też Polaków w Polsce aby zaczeli też się bic miedzy sobą ! W tym bandytyzmie masonów zbrodniarzy z francji wspierają szfaby z berlina na czele z tą wamirzycą „merkel”.

 6. Animal Farm said

  Sprawa dla Francji jest kluczowa- w Nigrze pobliżu granicy z Libią wydobywają rudę uranową – stąd też interwencja w Mali,którędy biegły drogi jej transportu z kopalń do portów. Kadafi wspierał partyzantów w Nigrze domagajacych sie udziału swego kraju w zyskach z jej wydobycia, wiec musiał być wyeliminowany. A tak naprawde to Kadafiemu było blizęj do Sarkoziego niż islamistów. W kolejce czeka Syria i trudo się dziwić, że Rosja udzieliła jej swego wsparcia.

 7. aa said

  wszystko o.k. – ale dlaczego jakies tam grupy nazywacie „islamistyczne” co to ma znaczyc to tak jakby polskie bandy pladrujace Afganistan nazwac „katolickie” przeciez to absurd

 8. Miroslaw Berdard D said

  Tak jak powiedzil Rokefeler czy Brzezinski: „Narod ktory oprze sie globalizacji bedzie musial przyjac „demokracje” sila.

 9. polo said

  to niech pedaly francuskie jada i walcza z Ilsamistami jak przystalo na prawdziwych chlopow z jajami a nie szukaja glupich i silnych zeby sie za nimi chowac

 10. Maciej said

  Optymalnym dla globalistów teraz jest podział Libii … Solve et coagule …

 11. walerianda said

  Podział Rosji im całkiem nie wyszedł …

 12. qwerty said

  ad.11 niech Pan nie zapomina ze za plecami Rosji czai sie ogromny pies ktory byc moze brdzie podpuszczony zeby zerwac sie z lancucha a wabi sie Chinska Republika Ludowa

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: