Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (71 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (71 – …
  Sowa o Wolne tematy (71 – …
  Piskorz o Wolne tematy (71 – …
  Głos Prawdy o Wyprane mózgi! Poznaj starożyt…
  Piskorz o Covid-19 to dopiero wstęp. Będ…
  Głos Prawdy o Covid-19 to dopiero wstęp. Będ…
  revers o Covid-19 to dopiero wstęp. Będ…
  Wanderer o Covid-19 to dopiero wstęp. Będ…
  Głos Prawdy o Czy chcą nas zabić?
  Sowa o Covid-19 to dopiero wstęp. Będ…
  Peryskop o Wandalowie
  UZA o Covid-19 to dopiero wstęp. Będ…
  Wojna jest bezprawie… o Rok 1939 w warunkach „demokrac…
  revers o Czy chcą nas zabić?
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

Multi-kulti do korekty

Posted by Marucha w dniu 2013-05-29 (Środa)

Z Konradem Szymańskim, posłem PiS do Parlamentu Europejskiego z Grupy Europejskich Konserwatystów i Reformatorów, rozmawia Łukasz Sianożęcki.

Zamieszki w Sztokholmie i Londynie potwierdzają fiasko koncepcji budowy społeczeństw multikulturowych?

– Myślę, że będzie to bardzo trudne. Przekonanie, które było mottem polityki lat 80. i 90. w państwach zachodnich, że im większa mieszanka etniczna i religijna w europejskich miastach, tym lepiej, było błędne. Okazało się bowiem w konsekwencji, że jest to zjawisko groźne dla pokoju społecznego. Politycy, którzy taką politykę imigracyjną promowali, zupełnie zapomnieli i całkowicie zlekceważyli fakt, że ludzie, żyjąc społecznie, chcą mieć poczucie kulturowego bezpieczeństwa i że bardzo źle znoszą sytuację, w której kulturowy krajobraz ich własnego otoczenia zmienia się bez żadnej kontroli.

To, co obserwujemy dziś, należy więc nazwać wprost – klęską polityki emigracyjnej Europy. Model, w którym wszyscy chcieliby żyć razem pokojowo bez względu na swoją kulturę, po prostu się nie sprawdził.

Przecież na obrazku multi-kulti tak ładnie wygląda…

Reakcja władz Wielkiej Brytanii i Szwecji była wystarczająca?

– Cała klasa polityczna Zachodu jest dziś w olbrzymiej pułapce, ponieważ w tej sytuacji, kiedy mamy do czynienia z wielomilionowymi społecznościami imigracyjnymi w Europie, już nie ma łatwego rozwiązania. Wyjściem z sytuacji nie jest bowiem „zamykanie drzwi” czy tym bardziej wyrzucanie tych ludzi z jednego czy drugiego kraju, bo są to rozwiązania dziś niemożliwe do przeprowadzenia.

Z drugiej strony status quo jest również nie do utrzymania, ponieważ sytuacja wzajemnej wrogości narasta. Wobec tego z reakcji polityków europejskich – i mam tu na myśli nie tylko ostatnie wydarzenia – przebija od pewnego czasu bezradność i bezsilność. Myślę też, że gdzieś w głębi mają oni poczucie klęski, że wielokulturowość się nie sprawdziła. A nie sprawdziła się nie ze względu na jakieś wyjątkowo złe skłonności społeczności białych Europejczyków, jak by tego często chciała lewica.

Lewicowcy w takich wypadkach zawsze oskarżają praktycznie tylko i wyłączanie białą większość. Jest to nieprawda, gdyż wina nie leży tylko i wyłącznie po jednej stronie. Wiele społeczności imigracyjnych jest nastawionych konfrontacyjnie i zachowuje się wobec panujących reguł życia społecznego i kultury bardzo agresywnie.

Któryś ze światowych liderów przyzna głośno, że jest to duży problem?

– Myślę, że problem dostrzegają wszyscy. Nikt nie potrafi jednak podać rozwiązania. Obawiam się, że chociażby wobec skali imigracji w Europie Zachodniej niestety nie ma dobrego rozwiązania. Widzimy dzisiaj korekty polityki emigracyjnej w państwach zachodnich. Przekonanie, że imigranci w większym stopniu powinni respektować zasady życia społecznego w kraju, do którego się wybierają, staje się stanowiskiem coraz wyraźniej deklarowanym przez dużą część klasy politycznej na Zachodzie.

Cóż jednak z tego, skoro mleko się rozlało. Zwolennicy mieszania społeczeństw będą mieli wielki kłopot z przyznaniem się, że ich projekt legł właśnie w gruzach. W związku z czym będą bili głową w mur i udawali, że nie widzą, jaka jest natura tego konfliktu. To jednak też nie jest żadne rozwiązanie, ponieważ ludzie, którzy chodzą po ulicach i stykają się z taką rzeczywistością, gołym okiem dostrzegają, na czym polega problem. Tu nie chodzi o żadne usprawiedliwianie rasizmu, ale o dostrzeżenie tego, co się dzieje w europejskich miastach, i znalezienie konstruktywnego rozwiązania.

Winą za ten stan rzeczy próbuje się obarczyć „tradycyjne społeczeństwo brytyjskie”, które niechętnie przyjmuje obcych. Z jednej strony emigrujący do Europy muzułmanie domagają się szacunku, ale z drugiej – w swoich krajach prześladują i mordują choćby chrześcijan.

– Tutaj nie ma żadnej symetrii. Ale mamy swoje przekonania i jesteśmy społeczeństwami otwartymi. To oczywiście bardzo dobrze, ale trwająca wiele lat sytuacja, w której oczekiwania, a nawet żądania korekty zachowań były adresowane tylko do społeczności przyjmującej, skutkują tym, że postawy wrogie wobec imigracji są dzisiaj powszechne. W tym samym czasie uważano, że jest politycznie niepoprawnie oczekiwać od przybyszów czegokolwiek. Ludzie mają serdecznie dosyć tego typu pedagogiki lewicy.

Do czego prowadzi brak politycznych decyzji w tej sprawie?

– Jeśli główne siły polityczne Europy nie rozwiążą problemu tężejącego sporu na tle kulturowym, to ulica znajdzie rozwiązania niecywilizowane, których będziemy się wstydzili. Jeśli rządy nie podejdą w końcu na serio do tej kwestii i nie znajdą cywilizowanego wyjścia, będziemy świadkami reakcji coraz bardziej agresywnych, a nawet rasistowskich i ksenofobicznych [I bardzo dobrze! Już się nie możemy ich doczekać! – admin].

Dalsze zamykanie oczu na to, że istnieje problem koegzystencji niektórych społeczności imigracyjnych ze społecznościami przyjmującymi, skończy się wybuchem społecznym jeszcze większym niż obecnie.

Dziękuję za rozmowę.

http://naszdziennik.pl

Komentarzy 15 do “Multi-kulti do korekty”

 1. andrzej said

  A lemingi myślały, że innej drogi nie może być!

 2. efka said

  Tak jak kiedyś rewolucja Francuska zniszczyła monarchiczny porządek europejski, tak kolejny raz Francja rozpoczęła nabór emigrantów z krajów kolonialnych żeby sobie poprawić nabór siły roboczej, Eksperyment z czarnoskórymi mieszkańcami Afryki nie wyszedł na dobre Ameryce, nie wyjdzie na dobre Europie. Rozwój jaki dziś znamy we współczesnym świecie jest tylko i wyłącznie dzięki cywilizacji łacińskiej opartej o wartości chrześcijańskie. Napływowa ludność z Azji czy Afryki stara się niszczyć kulturę, której nie rozumie, która jest jej obca. Nie wolno się zgadzać na takie osadnictwo. Zamiast przybyszy z obcej cywilizacji czas pomóc powrócić do ojczyzny ludziom,których wojna pozbawiła możliwości powrotu. Nie wolno zgadzać się na osadnictwo cyganów z obcych krajów, muzułmanów, bo z tego nic dobrego nie wyniknie.
  Francuzom należy powiedzieć wprost, że jak nie zaczną robić porządku od siebie to problem,który stworzyli Europie zniszczy ją całą.

 3. Boryna said

  Znam takich profesorów debilnych, którzy wmawiają słuchaczom ,że kolorowi imigranci będą pracować na tubylców.

 4. Marucha said

  Re 3:
  Jak wykazuje praktyka, jest dokładnie odwrotnie.

 5. Marek said

  Przecież owoce zgniłe multikulti można było przewidzieć, a kto nie przewidział, teraz już wie. Niemniej pasożyty, które zaszczepiają multikulti narodom nie odpuszczą, choćby paliły się całe osiedla wielkomiejskie – wręcz przeciwnie, będą tubylców chłostać poczuciem winy, wpierać brak dojrzałości i tolerancji dla biednych i obcych, którym należy okazywac mniłość mimo wszystko. Przy okazji nakładając kaganiec i bat na niepokornych.

 6. Zerohero said

  To nie jest błąd polityków:

  https://marucha.wordpress.com/2013/05/27/bankructwo-multi-kulti/#comment-256509

  Trzeba być z resztą bardzo naiwnym, żeby głosić tezy o jakimś „błędzie”. Błąd to dzieło przypadku a nie konsekwentna 50 letnia polityka oparta o propagandę w mediach, w szkole, o ustawodawstwo i o politykę emigracyjną. Ten „błąd” jest popełniony RÓWNOLEGLE w USA i całej Europie Zachodniej – zbiegiem okoliczności rządzonych przez żydostwo.

  To jest błąd na miarę wyślizgnięcia się małej Madzi z kocyka. Niech ND nie rżnie głupa. Tam gdzie Żydzi nie rządzą, tzn. w Chinach i Japonii nikt takiego błędu nie popełnia, nawet do głowy nikomu to nie przyjdzie.

  Jest jeszcze jedna durna wersja z tanią silą roboczą. Jak chcieli taniej siły roboczej to trzeba było brać Hindusów, Słowian i Chińczyków. A nie Arabów u których wierzowce budują Hindusi i nie Murzynów u których infrastrukturę budują Chińczycy – bo tubylcy są za leniwi albo zbyt nierozgarnięci by pracować na budowie.

  Nikt nie potrafi jednak podać rozwiązania.

  Żydowski ND łże. Rozwiązaniem jest zmiana politki emigracyjnej.

 7. revers said

 8. zapodawacz linków said

  Multi-kulti nie do korekty, tylko do śmietnika.

 9. Brat Dioskur said

  Ciekawe ,ze nikt z francuskich forumowiczow nie doniosl o podobnym do londynskiego wypadku w Paryzu.Mianowicie trzyosobowy patrol wojskowy ,uzbrojony w bron maszynowa (sic!) zostal w dzielnicy La Defonse zaatakowany przez z arabska wygladajacego napastnika ! Jeden z zolnierzy zostal ugodzony nozem w szyje przy czym napastnik nie niepokojony przez kolegow ofiary ,zbiegl z miejsca przestepstwa.Zgubila go pozostawiona butelka z jakim napojem i przy pomocy DNA zostal zdemaskowany i aresztowany..O tyle ciekawe ,ze facet byl bezdomny!Okazalo sie tez ,ze jest to etniczny Francuz ,ktory przeszedl na islam.Rozruchy w Szwecji sa z niepokojem obserwowane w pobliskiej Norwegii i Danii.W Holandii zas nagle wladze zdecydowaly sie skonczyc z kilkumiesiecznym terrorem marokanskich band w miescie Culemborg.Aresztowano kilkunastu mlodocianych w wiekszosci kryminalistow ,ktorzy odgrazali sie na glos ,ze jak tylko beda mieli cos do powiedzenia to zrobia z wszystkimi porzadek.W kregach wladzy panuje przerazenie ,bo Wilders zbija na tym kapital o odzywaja stare pomysly nieistniejacej juz partii Centrum Demokratycznego ,ktora optowala za deportacjami calych rodzin,ktorych czlonkowie lamia prawo wHolandii. Co ciekawe Holendrzy zdaja sie budzic ,bo listy od czytelnikow jakie publikuje De Telegraaf moglyby byc ozdoba najwbardziej ksenofobicznego forum intrnetowego.jeden z czytelnikow wali prosto z mostu piszac ,ze Szwajcaria jakos nie doznaje skutku kryzysu ,bo majac wlasna walute jest zdolna niwelowac jego globalny zasieg.Nie musza tez Helweci sluchac furiatow z Brukseli ,ktorzy pracowitym krajom Polnocy wydzieraja ciezko zarobione pieniadze po czymi chojna reka rzucaje je w nienasycona czelusc krajow Poludnia.Polityke imigracyjna ochraniaja im strzezone granice uniemozliwijac naplyw skazanych na bezrobocie imigrantow.Takie herezje jeszcze 2-3 lata temu byly w ogole niemozliwe.Co ciekawe lucyferianie zdajac sobie sprawe z fiaska multi -kulti, sztucznie poglebiaja kryzys.W koncu glodny polityka sie nie interesuje,tylko szukaniem zarcia.Oto Barosso zazadal zejscia z deficytem budzetowym do poziomu 2,8% a przeciez zatwierdzona wczesniej umowa mowi o 3%!I tak utrzymanie tej granicy grozi Holandii niewyobrazanymi w skutkach cieciami,bo praktycznie „panstwo socjalne” zostalo juz zdemontowane i Tulipanki nie moga otrzasnac sie z szoku.Doszlo do buntow dolow partyjnych w partiach rzadzacych a ich prominentni weterani rzucaja legitymacjami partyjnymi.Notowania zas ich sa gorsze od hipotetycznych …LPR-u!Jeszcze jedna ciekawostka.Wspomniana grozba Barosso odnosi sie wylacznie do krajow eurozony dlatego tajemniczo wyglada wiadomosc ,ze dotyczy ona rowniez ….Polski!Czyzby podzwonne dla zlotego?

 10. Fran SA said

  Radosna dzialalnosc MONOKULTURY:
  zydowskiej:

  Odwolanie prof. Jasiewicza. (Wszyscy wiedza, ze ten PAN jest do dupy)

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,14008121,_Zydzi_jako-ofiary_Holokaustu_sami_sa_sobie_winni__.html

  Natomiast na Polakow, emigrantow i muzulmanow kazdy pies moze nasikac.

 11. Fran SA said

  No bo gdyby prof. Jasiewicz powiedzial to samo o Polakach, muzulmanach, albo w ogole o emigrantach – nikt by go nie posadzil o ‚namawianie ‚ do nienawisci.
  A PAN odznaczylby go Pokojowym Orderem Podpaski.(pardon: Podwiazki)

 12. zapodawacz linków said

  @Fran SA
  „Natomiast na Polakow, emigrantow i muzulmanow kazdy pies moze nasikac.”

  Fran SA dalej sprytnie (w w jego mniemaniu) lobbuje na rzecz multikulturalizmu.

 13. Fran SA said

  Ad.12
  Zapowiadacz Linkow
  Totalna bzdura!
  Ja uwazam, ze multi-kulti to jest sprytnie manipulowana propaganda zydowska, ktora nie ma ABSOLTUNIE nic wspolnego z pochodzeniem obywateli jakiegokolwiek kraju.
  Przykladem sa np. kraje katolickie: Wlochy, Brazylia, Hiszpania, Malta, Argentyna.
  Od dawna istnieja takie kraje jak Szwajcarai, Belgia czy Kanada.
  Warto jeszcze zobaczyc kto mieszka w Singapurze, czy Hong Kongu. W Poludniowej Korei i na Tajwanie mieszkaja Polacy.

  A ‚multiculturalism’ TEZ zostal wymyslony przez zydow.
  Czasami mi sie wydaje, ze moze Schechter /Michnik mial racje jak publicznie w Australii opowiadal, ze Polacy to stado tepych baranow: Polak wlezie w kazda zastawiona pulapke..

  ‚Wielokulturowosc’- jako pojecie jest nowotworem; i zaprzeczeniem slowa ‚kultura’.
  Bo kazdy, nawet idiota, moze sobie sprawdzic w slowniku, ze kultura to wspolny jezyk, prawo i historia i religia wiekszosci.. Nie ma etnicznego pojecia ‚kultury’.

  Chyba, ze mamy na mysli kulture np. na jezdni – w Polsce taka tez nie istnieje.
  I wielokultura ma sie nijak do pojecia ‚panstwa’ czy ‚kraju’.

  Ale ad rem:
  Wielokulturowosc wymyslili medrcy z Sanhedrynu, zeby ludzi wkurwiac, i zaczac grzebac ludziom w genach i niekoszernym pochodzeniu.
  Podobie jak pedaly, czy lesbije, w wielokulturze kazdy musi ‚come out’ i zaczac sie ‚wychwalac’ skad pochodzi i czy sie czuje Polakiem, Huculem, czy Francuzem (pamiatka po Napoleonie), ktorego rodzice poczuli sie prawdziwymi Polakami.
  Bardzo, bardzo duzo pieniedzy podatnika zostalo przetrwonionych na rozniste oglupiajace programy wielokulturowe, ktore to progamy prowadzili naturalnie koszerni ( i bardzo sie przy tym oblowili) i za wielkie pieniadze wymyslali kretynskie uslugi typu: ‚klopoty Polek przy rodzeniu dzieci w krajach anglo-saskich’ (sic). Byly jeszcze drozsze kretynizmy pt: ‚Zrozumienie kultury Zachodu przez wloskich emigrantow’ (Bo Wlosi to nie kultura Zachodu)
  Wiekszosc tych programow, bardzo kosztownych, bo na to szly granty (subsydia) panstwowe, byla o dupe rozbic i mozna bylo pieniadze rownie dobrze wydac na akademickie nauczanie w szkolach.

  Po latach zas, Zachod sie ocknal, ze z ta wielokultura, to jakis zdrowy szwindel. Anglia czy USA, Nowa Zelandia czy Australia NIE sa krajami wielokuturowymi!
  Maja jeden urzedowy jezyk, jedno prawodawstwo, jeden system wyborczy i oficjalna religie chrzescijanska. W krajach Commonwealthu dalej obowiazuje Ojcze Nasz przed kazdym otwarciem Parlamentu, bez wzgledu na to jakiego wyznania moga byc poslowie do parlamentu. W sadach przysiega sie na Biblie i obowiazuje jeden system Westminsterski.
  Wiec jaka to do cholery ‚wielokultura’???
  A to co kto robi w niedziele, i do jakiego chodzi kosciola, czy w jaka pilke gra, i czy tanczy krakowiaka czy fagota – to nikogo nie obchodzi, bo na tym polega demokracja. Religie nie sa scisle etniczne, bo do np. naszego kosciola katolickiego przychodza wierni ze Sri Lanki czy Indii ; w Goa mieszka duzo katolikow po osadnikach portugalskich. Przychodza tez Irlandczycy, Wlosi, Chorwaci.
  I kazda religia ma swoje wewnetrzne prawa, ktore nie maja wplywu, ale tez i nie maja prawa miec jakiegokolwiek wplywu na prawo ogolnonarodowe czy panstwowe. Do takich naleza sluby, chrzciny, komunie, swiecenie jajek, itp.
  Poniewaz kosciol katolicki nie uznaje rozwodow – to panstwo sie do tego nie wtraca, trzeba sie odwolywac do Trybunalu Katolickiego.
  Dla byle idioty, to ta swoboda konstytucyjna jest wielokultura. Gowno prawda. Konstytucja jest jedna i czy ktos gra w szachy czy kopie pilke i w jakim jezyku gada u siebie w domu – to nikogo nie obchodzi. Bo po wyjsciu z domu kazdy musi sie poslugiwac jezykiem urzedowym i podlega konstytucyjnym prawom i obowiazkom..

  No wiec zydom sie to nie podobalo, bo chodzilo o to, ze jak ktos ma jednego rodzica z Chin a drugiego z Portugalii, to powinien sie okreslac jako Portugalczyk/Chinczyk ( nie zaden Anglosas) i jego dzieci powinny chodzic na lekcje i portugalskiego i chinskiego. Dochodzilo do idiotyzmow i absurdow.
  Zachod sie ocknal. Przestali placic na durnowate programy.

  Siadly zydki z Sanhedrynu i wymyslili: multi-kulti. Nie kijem go – to pala.
  Tylko teraz, zeby sie nikomu za dobrze nie wiodlo zydy poszly na calosc. BOMBARDUJA cale kraje i przepedzaja ludnosc dookola kuli ziemskiej. A zeby bylo calkiem wesolo, to robia rozne prowokacje i powoduja konflikty …PODOBNO na tle rasowym. I to gowno prawda. Nikt nie ucieka z plonacego domu, zeby szukac draki gdzie indziej. Tylko pajac tego nie rozumie.
  Bo ofiary sie nie powinno oskarzac.

  I zamiast te wszystkie madrale, trabic o zaprzestaniu wojen, zeby kazdy mogl spokojnie wrocic do kraju, to my PODZEGAMY: bij, qrwa, morduj, bo nam zyd tak kaze.
  Jak juz Polacy i pare innych oglupialych debilow sie nie mieli dotad czasu dowiedziec, co sie zdarzylo w Bosni i Serbii i jak sie zaczynaly konflikty etniczne np. w Egipcie, na East Timorze, czy Filipinach ( i wszedzie tam, gdzie ropa) – to juz sie nigdy niczego nie naucza i pchaja siebie i innych do zastawionej pulapki.
  Nie udalo sie w SYrii wywolac zadymy etnicznej, choc mieszka tam setki roznych grup etnicznych- to trzeba zbombardowac caly kraj, bo po co im ropa i gaz i te rafinerie?. Czy jakis Polak sie kiedys upomni o tych Polakow co musieli z Syrii uciekac?
  Nie! Przyjechala kobita z dziecmi z plonacej Syrii, to ja w Polsce chcieli zagryzc. Razem z dziecmi.
  Zdaje sie, ze w Polsce nie ma zadnej kultury. Ale za to mamy wielu medrcow- rozprawiaczy na tematy Polakom obce.

  Kanada jest najlepszym przykladem jak mozna wywowlac konflikt. Wkurzeni do bialosci Kanadyjczycy porobili zdjecia przebranym policjantom, ktorzy podpalali samocho policyjny!
  Poznali policje po…. kazionnych butach.
  Teraz rozjuszeni Kanadyjczycy sie dowiedzieli, ze pan Harper jest nielegalnie premierem.

  G20 Toronto Riots perpetrated by Agents provocateurs of the Police. Peace by Truth:

  http://peacebytruth.wordpress.com/2010/07/14/g20-toronto-riots-perpetrated-by-agents-provocateurs-of-the-police/

 14. Fran SA said

  Ad. 12
  Zapodawacz Linkow
  Ja moze jeszcze raz przypomne, kto opowiada o ‚multicultralizme’ w Szwecji i Europie:

 15. Zerohero said

  To prawda. Z Fran SA toczyłem męczące dyskusje w których trzymał sztywnego stanowiska, że np. skoro Cyganie nie kradną tyle co żydowscy bankierzy, to ja mam Cyganów się nie czepiać.

  Z drugiej strony on pisze prawdę.

  Przejrzałem różne polskie portale ze śmiesznymi obrazkami/głupotami i tam bardzo ostra krytyka islamu jest zamieszczana śednio 2 razy dziennie. Komentarze bardzo ostre, nawołujące do zabijania. Nawet pod wpisem ze zdjęciami ładnych arabskich dziewcząt w bikini (polskie matolenctwo myśli, że one tam wszytskie chodzą w czadorach,więc dla nich to sensacja) są teksty, że „ich bym palcem nie ruszył. do gazu!”.

  Natomiast nie spotkałem ANI RAZU takich rzeczy nt. Żydów!

  ANI RAZU

  Z wyjątkiem co bardziej plugawych miejsc gdzie są żaty nt. „gazownia”, ale one tylko umacniają holomit i nie zrażają do Żydów – być może sami Żydzi je rozpowszechniają.

  To samo dzieje się w poważniejszych mediach. bo mimo politycznej poprawności coś niecoś o islamistach mówią, natomaist NIGDY nie mówili o talmudystach.

  To powinno dać Panu do myślenia.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: