Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Wolne tematy (23 – 2013)

Posted by Marucha w dniu 2013-05-29 (Środa)

Miejsce na komentarze, które nie pasują nigdzie indziej.

Poprzednie wpisy można znaleźć tu:
https://marucha.wordpress.com/2013/05/23/wolne-tematy-22-2013/

Retorty

Następne wpisy:
https://marucha.wordpress.com/2013/06/03/wolne-tematy-24-2013/

Gajowy Marucha

Komentarzy 213 do “Wolne tematy (23 – 2013)”

 1. Nemo said

  Ale te płyny na zdjęciu,to raczej nie do spożycia są.Widzę,że Gajowy idzie z duchem czasu-teraz we wszystkim jest chemia 🙂 Pozdrawiam!

 2. Marucha said

  Re 1:
  Nie rozumiem ironii.
  Płyny ze zdjęcia zawierają substancje identyczne z naturalnymi i można z nich sporządzić przepyszne napoje o smaku pomarańczowym, mandarynkowym, wiśniowym, czereśniowym, jabłkowym itd.
  Co więcej, płyny są zatwierdzone do spożywania przez Unię Europejską.

 3. 166 bojkot TVN said

  O! Proszę! Jaka jest sprawna „nasza” prokuratura:
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ojciec-zamordowanego-krzysztofa-olewnika-uslyszal-,1,5522241,region-wiadomosc.html

  Prokuratura Rejonowa w Ciechanowie (Mazowieckie) skierowała do płockiego sądu akt oskarżenia przeciwko Włodzimierzowi Olewnikowi i jego zięciowi Klaudiuszowi C. dotyczący posiadania broni bez wymaganego zezwolenia.
  ……………………………………..

  Dal Polaków zagranicznych i szwajcarskich – nasi okupanci zastrzegli sobie prawo posiadania broni tylko dla siebie i nielicznych wybranych. Normalny Polak mieszkający na odludziu we własnym domu nie ma prawa posiadania broni palnej, w przeciwieństwie do bandytów, którzy sie przepisami nie przejmują, albo pozwolenie mają.

  Ojciec i szwagier Krzysztofa Olewnika za długo domagali sie sprawiedliwości, ukarania morderców na wyższym szczeblu, to mają. Kto wie, czy w państwie prawnym nie spotka ich ten sam los, co wielu innych, do których w monitorowanych celach dotarł seryjny samobójca. Albo obaj w tym samym czasie nie ulegną wypadkowi, zatruciu, albo zawałowi serca.
  Ciekawe, czy wczorajsze odwołanie posła Kalisza z funkcji przewodniczącego sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka miało też związek ze sprawą Olewników?

 4. Tralala said

  A ja myslalam, ze mamy z tych „soczkow” zrobic bombe.

 5. Marek said

  znalezione w sieci:

  Hehehe kto uderza w Izrael ten uderza w waszego ulubionego premiiera, bo kim jest naprawdę Donald Tusk? Dziadek Tuska nie został siłą wcielony do Wehrmachtu. Poszedł dobrowolnie bo był podobnie jak Franciszek Dawidowski, drugi dziadek – byli „filcowanym Niemcami” zwykłymi folksdojczami Rdzennych Polaków, bez tzw. udziału krwi niemieckiej, nie przyjmowano na VL, co najwyżej byli kategoria – „LeistungsPole” i nie wcielano nigdy do wojska niemieckiego. Życiorysy przodków Tuska są o tyle przykre, że byli oni etnicznymi Żydami, zresztą drugi dziadek też był z narodu wybranego. Tuskowie to nie żadni Kaszubi, to ród Żydów z okolic Bełchatowa, środkowej Polski Na przełomie XIX i XX wieku w tych okolicach żyło około 1000 osób o tym nazwisku. W getto Łódź około 50 osób narodowości żydowskiej o tym nazwisku zostało zamordowanych. Dziś wg portalu moikrewni.pl nie ma ani jednej osoby w tym regionie, zaś około 700 można wyszukać na północy Polski. W archiwum IPN znajduje się wiele akt paszportowych, które wskazują, ze Tuskowie masowo wyjeżdżali z polski na pobyt stały do Niemiec. Jechali jako folksdojcze. To nie są zarzuty! Może VL i Wehrmacht jest żadnym zarzutem, jednak otwartą kwestią pozostaje życiorys Josefa z lat 1939- 1944. Był rzekomo więźniem obozu koncentracyjnego w Stutthofie, następnie w Neuengame pod Hamburgiem. Komendantem tych obozów był folksdojcz Max Pauly. Ktoś powie Niemiec! W Polsce żyje obecnie 46 osób o takim nazwisku bynajmniej nie na Pomorzu. W Tarnowskich Górach! . W 1942 ten Polak został przeniesiony do Hamburga. O dziwo, w tym samym czasie został też przeniesiony do tego obozu dziadek Tuska. Jako kto? Dlaczego wypuszczono i a zarazem przyjęto do Wehrmachtu? Tu nasuwa kawał o dziadku w obozie. mój dziadek też był w obozie. ale na wieżyczce. Profesor Aleksander Lasik napisał niedawno w książce „Sztafety ochronne w systemie niemeckich obozów koncentracyjnych” że w załogach obozów służyło co najmniej 220 folksdojczy z Gdańska. Jak było z dziadkiem Tuska? Na prawdzie nie polega też twierdzenie, że dziadek z marszu zjawił się na progu domu. Albo kłamie premier, albo jego rodzina. Żeby móc przyjechać do Polski, trzeba było w takim przypadku złożyć deklaracje wierności bądź to w Konsulacie PRL lub jakieś Misji Wojskowej. Otwarta pozostaje kwestia powojennego życiorysu Tuska – dziadka. Jeżeli był w Wehrmachcie, to musiała zostać wdrożona jakaś procedura karna. Tego nie póki co nie wiemy, a Tusk – premier, z wykształcenia historyk, zamiłowany badacz historii Gdańska udaje, ze nic nie wie w tym temacie.

 6. Kar said

  re:2

  ..kiedys znajomy Wietnamczyk (Vancouver) zdawal relacje jako to bylo na tzw. job interview o prace przy zakladzie winiarskim. Ten poczciwina myslal, ze bede go brac na „spytki” pytajac o stereotypowe deptanie wina w debowej beczce….ku jego trwodze do pomieszczenia gdzie byl egzaminowany wniesiono baterie szklanych naczyn-ampulek (podbnych jak na w/w zdjeciu) i grzecznie poproszono o zrobienie sherry # 10…

  ..przezyl szok poddal sie..

 7. Marucha said

  Na zdjęciu poniżej – mieszanka twarogowo-warzywna.
  Sładniki: ser biały rozmieszany ze śmietaną, pokrojone rzodkiewki, nać z rzodkiewki, pomidory, sól smakowa.

 8. 166 bojkot TVN said

  Za taką to „pracę” różne UB-eckie kanalie mogą do dziś, jeśli tylko żyją, pobierać astronomiczne emerytury.
  http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/34086,rece-zwiazane-kablem.html

  Potomkowie morderców brylują w przestrzeni publicznej jako redaktory, np. Michnik; jako poestessy – jak M. Umer; jako politycy – jak M.Borowski, A,Kwaśniewski. Łączą ich zwyczajowe nakrycia głowy – mycki, i język jidisz.

 9. 166 bojkot TVN said

  http://wpolityce.pl/wydarzenia/54662-prof-krasnodebski-wszystkie-negatywne-emocje-do-tej-pory-kierowane-w-strone-opozycji-uderza-w-tuska-i-rzadzacych

 10. Nemo said

  Ad.7

  Pychota. Czy odrobina posiekanego szczypiorku nie zepsuła by smaku? bo ja uwielbiam twaróg ze szczypiorkiem.Ale z rzodkiewką i pomidorami to jeszcze nie jadłem. Będę musiał spróbować.

 11. Nemo said

  Ad.2

  Aaa…Skoro zatwierdzone przez UE,to co innego.Przecież ta wspaniała organizacja na pewno nie szkodziła by ludziom 😉

 12. KIBIC said

  Klub dla szachistow…!
  http://www.chessclub.com/

 13. Kibic said

  Odnaleziono grob…ANONIMA (!)
  http://bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/56,35590,12263236,Znalazl_grob_Galla_Anonima__Najwieksza_zagadka_historii.html

 14. KIBIC said

  O takich co maja…imiona i nazwiska (!)
  http://nowa.mojabrama.pl/2012-01/felieton-redaktora-naczelnego-jeste%C5%9Bmy-od-teraz-miesi%C4%99cznikiem

 15. Kibic said

  Anonimy otrzymywał również znany poeta Konstanty Ildefons Gałczyński. W 1948 roku napisał on wierszyk „ŻYCZLIWY” & „KOLEGA”, którego nie mogę nie przytoczyć:

  Czym ja się karmię,
  pyta mnie pani?
  Ostatnio stale
  anonimami.

  Piszą i piszą
  liścik po liście
  anonimaści,
  anonimiści;

  jeden wygraża,
  drugi ostrzega,
  dzisiaj: „Życzliwy”,
  jutro: „Kolega”,

  pojutrze znowu
  nowy ekspresik:
  „Prawdziwy Polak”
  albo „Rówieśnik”,

  „Sobieski”, względnie
  „Biała Panienka”
  i: „Czarny Piotruś”,
  i: „Czarna Ręka” –

  że świętym gniewem
  naród się trzęsie,
  że coś tam w „Szpilkach”,
  że coś tam w „Gęsi”, (Teatrzyk „Zielona Gęś” – JK)

  że głuchy pomruk
  idzie w narodzie
  i że kijami
  i że po mordzie.

  A je te listy,
  Drogi Eryczku, (Eryk Lipiński – JK)
  wieszam na takim
  ślicznym haczyczku –

  i kiedy rankiem
  odemknę ślepki,
  natychmiast zdążam
  do tej izdebki,

  wygodnie siadam,
  marzę o gwiazdach
  i o anonimistach,
  i o anonimastach.

  Potem, dla zdrowia
  otworu mego:
  z wierzchu „Życzliwym”,
  głębiej „Kolegą”.

  **********************************

 16. Marucha said

  Re 10:
  Posiekany szczypiorek absolutnie nie szkodzi. Podobnie jak np. pokrojone listki sałaty, a nawet drobne kawałeczki surowego ogórka.
  Grunt, by ilość jarzyn nie przeważyła ilości twarożku.
  Dość ważne jest użycie soli o jakimś przyjemnym dla nas aromacie.
  Może być np. Vegeta, Warzywko, Jarzynka – choć zawierają glutaminian sodu.

 17. Kibic said

  Ludzie anonimy piszą …

  „…a teraz przyszedł czas by nasze miasto wkroczyło w epokę anonimów. Jak słusznie zauważył Stanisław Jerzy Lec anonim jest tylko wtedy dopuszczalny, gdy piszący go rzeczywiście jest nikim. Kim jest człowiek, który nie ma cywilnej odwagi powiedzieć co myśli, co mu się nie podoba? Człowiek, którego zżera zawiść? Kim jest? ”

  …..

  „Zawsze starałem się mimo młodego wieku czynnie uczestniczyć w życiu naszego miasteczka. Poświęciłem wiele czasu by wspólnie z innymi realizować różne pomysły. Inni wybrali Anglie, Irlandie- ja zostałem w Gniewkowie. Wybrany przez ludzi próbowałem i próbuje zmieniać nasz gród. Niektórzy jednak nie chcą zmian. Po co? Na co? To śmieszne? to takie, owakie… ale na szczęście są w mniejszości.
  Dziwny jest ten świat- jeszcze do niedawna sobie śpiewałem, teraz już wiem, że ze światem wszystko w porządku. Dziwni są niektórzy ludzie. Ślą anonimy nie mając pojęcia, że tym samym udowadniają światu jakimi są ścierwami. Założę się, że w życiu nic nie osiągnęli, albo mają kompleks niższości i są niedowartościowani.”

  Czytaj calosc >>>
  http://gniewkowo.eu/index.php?idm=761

 18. Marucha said

  Re 17:
  Dlaczego tak Pana boli powszechna na sieci anonimowość?
  Co Panu da, jeśli się przedstawię: Teofil Stonoga jestem?

 19. Zerohero said

  „Żydowski profesor postuluje likwidację języka szwedzkiego i polskiego”
  http://www.nacjonalista.pl/2013/05/29/zydowski-profesor-postuluje-likwidacje-jezyka-szwedzkiego-i-polskiego/

  Re 18

  W Europie za niesłuszne poglądy chodzi się do więzienia albo traci pracę. W Polsce przykładem (jednym z wielu) jest Ratajczak. Ten szachista to zwykła stara świnia.Niech się jeszcze okupacyjnego podziemia czepi za anonimowość.

 20. Kibic said

  R-18
  Panie Gospodarzu,
  Toche…trzezwosci!
  Mnie nic nie boli…
  Wam – ANONIMOM (plecacym o przestrzeganiu „zasad Waszj wiary”)- zas tylko uswiadamiam jakimi hipokrytami jestescie!
  Zwlaszcza gdy „jak diablu swieconej wody” strach Wam widziec/czytac co pisza, badz to p.przewodniczacy Palikot, badz p.profesor Seneszyn. Portkami trzesiecie przed samymi nazwiskami aby przypadkiem inni nie uslyszeli, ze…ONI mowia sensowne rzeczy.
  Z naleznym szacunkiem,
  krzysztof pytel
  z reims,
  29.05.2013

  Podkreślenie admina:
  PS:
  W najblizszym czasie od adwokata mej firmy sondazowo-analitycznej (PROMO TOP ECHECS)otrzyma Pan wezwanie do zajecia sie rasistowskimi wpisami i tymi rozbudzajacymi nienawisc – wpisami tolerowanymi na panskiej stronie.

 21. Marucha said

  Re 20:
  Otóż mam silne wrażenie – a inni je podzielają – iż nasza (względna) anonimowość bardzo Panu przeszkadza, natomiast ZUPEŁNIE nie przeszkadzają Panu łajdackie poglądy Palikota czy Senyszyn.
  Co więcej, Pan zdaniem, te kreatury mówią „sensowne rzeczy”.

  Co do Post Scriptum: tego należało właśnie oczekiwać.
  Uprzejmie proszę zatem o pocałowanie mnie w dupę i żegnam.

  (Tym, którzy nie wiedza, o co chodzi, bo przeskakują wpisy p. Pytla: otóż nasz mistrz szachowy ponoć napuścił jakiegoś najmimordę na Maruchę za szerzenie „mowy nienawiści”)

 22. Griszka said

  Krzysztof Pytel w końcu się ujawnił. Jako usłużny kapuś systemu.
  Brat Dioskur dobrze go ongiś rozszyfrował. A i nie ukrywam, że namolne legitymowanie Gajówkowiczów połączone z tandetnymi prowokacjami od początku pokazywało z czym mamy do czynienia.
  Nie spodobały się mu wpisy traktujące obrazowo czym jest tak naprawdę homoseksualizm, którego dalsze regulacje w Polsce promuje cham biłgorajski. To samo o promocji szlachtowania dzieci w łonach ich matek, czyli aborcji. Wzruszające.

  Panie Marucha najwyższy czas dać temu człowiekowi kopniaka z Gajówki. Ten padalec i jednocześnie patentowany bezbożnik, pozbawiony kręgosłupa moralnego, najwyraźniej na wszystko się zgodzi i publicznie podpisze się imieniem i nazwiskiem pod każdą makabrą, wszelką zgnilizną moralną. Niczym inny autorytet palikociarni – piszący pedofilskie teksty Cohn Bendict.

  I jeszcze terroryzuje administratora serwisu prawicowego, bezczelna wyrośnięta zygota, żeby na jego zawołanie lewackie paszkwile zamieszczał.

  PS. „Sensowne rzeczy”. Argument na poziomie gimnazjalisty, mały Krzysiu.

 23. Marucha said

  Re 22:
  Moja dobroduszność i pewien sentyment do dawnego mistrza szachow się skończyły. Pana Krzysztofa Pytla już nie ma w gajówce.
  Donosicielstwo, zwłaszcza na człowieka, który przez wiele miesięcy gościł go u siebie, tolerując wstrętne poglądy, jest dla mnie czymś wyjątkowo obrzydliwym. Przypomina mi Żydów donoszących do Gestapo na Polaków, którzy dawali im schronienie.

 24. 166 bojkot TVN said

  No i wprowadził sie do gajówki szachowy spamer Kibic ze swoim szachowym spamem, który nikogo pracującego nie interesuje. Szachy to zabawa dla uczącej sie młodzieży, albo emerytów. Świat ludzi zarabiających własną pracą na życie, raczej nie zajmuje sie szachami.

 25. 166 bojkot TVN said

  … i wreszcie został wyprowadzony. 166 cieszy sie, że Gajowy wreszcie przejrzał na oczy.

  Gajowemu po prostu skończyły się zapasy tolerancji. Donosicielstwa jeszcze w gajówce nie było.
  Admin

 26. Boydar said

  ‚Głupi Żyd, jest głupszy od najgłupszego Goja’.
  Mój Boże, jakie to żenujące.

 27. Griszka said

  Tu nie chodzi o szachy Pani Bojkot. Są jeszcze inni wybitni szachiści, którzy nie zniżają się do promocji zgnilizny moralnej ani do zwykłego donosicielstwa.
  Z szachistów cenie sobie Bobby’ego Fischera.
  Albo Karpowa, który ostatnio przeciwstawił się adopcji rosyjskich dzieci przez różnych degeneratów z USA i nie popiera pedalstwa.

 28. osoba prywatna said

  Takie gnidy jak ten pytel powinno się rozgniatać z trzaskiem.
  Ch… mu w dupe, ten którym tak wywijał palikot.
  Zegnaj miszczu.

 29. Marucha said

  Re 24, 27:
  Oczywiście, nie chodzi o szachy, które są wspaniałą grą, a mistrzowie szachów przechodzą do historii.

 30. osoba prywatna said

  W końcu Strasburg zajął się polską zarazą badań psychiatrycznych zlecanych przez sędziów !!! 6.000 Euro odszkodowania za jednodniowe zatrzymanie w psychiatryku.
  http://www.aferyibezprawie.org/

 31. Griszka said

  Czyżby humorystyczne obrazki prezentowane na tym serwisie i przedstawiające groteskowe postawy niektórych czarnoskórych naprawdę wzbudziły w kimkolwiek nienawiść ? Przyznam, że osobiście nie odczuwam jakichś niekontrolowanych przypływów agresji w stosunku do znajomych mi murzynów po zobaczeniu tych rysunkowych żartów.

 32. Griszka said

 33. Marucha said

  Re 31:
  Niech się Pan nie tłumaczy, Nie ma z czego i nie ma przed kim. A śmiecie „walczące z nienawiścią” i tak tego nie przyjmą do wiadomości.

 34. Marucha said

 35. Boydar said

  Do Osoby niewątpliwie czytającej:
  Spóźniłeś się palancie o jakieś 2 lata.
  Wiatr wieje już z innej strony.

 36. 166 bojkot TVN said

  http://niepoprawni.pl/blog/152/ogloszenie-poszukujemy-mozgu-polskich-przemian

 37. Marucha said

 38. 166 bojkot TVN said

  jasnowidz jak bul?

  Na stronie http://obradysejmu.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=45
  można śledzić obrady sejmu, kiedy się odbywają. Teraz się nie odbywają, wiec okienko jest czarne, ALE POD OKNEM widnieje napis: Pkt 1 porz. dziennego Wybór Marszałka Sejmu RP.
  Ciekawe kiedy to będzie? Po locie Ewy Kopacz do Chin? Ktoś odstrzeli delegację sejmu RP 4.06.2013?

 39. Kar said

  re:34

  ….ladny/przystojniak…Gajowy pozyczyl od Rysia, i dodal retusz?

 40. Marucha said

  O kim one mówią?

 41. Marucha said

  Re 39:
  To nie ten. Tamten nie jest Murzynem.

 42. Brat Dioskur said

  A teraz koktajl ciekawych doniesien ze swiata.Chincy hackerzy wydarli najtajniejsze tajemnice wojskowe USA powodujac zniwelowanie conajmnie 25 leteniej przewagi Zachodu nad Chinami.W tych samych Chinach doszlo tez do odrazajacego wypadku. Noworodek zostal wrzucony do muszli klozetowej i doslownie spuszcony z woda. Utknal jednak w pionie a mieszkancy bloku ze zdumieniem uslyszeli tam kwilenie niemowlecia. Straz wyciela odcinek rury z maluchem i dostarczyla to do szpiatala ,gdzie okruch po okruchu noworodek zostal uwolniony. Makabryczne jest zdjecie lezacego w rurze dziecka ,ale nie moge go tu zamiescic.Dziecko jest zdrowe!Strajkuje w Rosji jedna z Pussys, tzn. odchudza sie udajac glodowke. Chcialaby na wolnosc i poskakc jeszcze w jakiejs cerkwi. Na razie dokarmiaja ja w szpitalu …wieziennym.

 43. Dyzio - laborant said

  wracając do tematu zdjęcia — sądząc po myszach buszujących po zlewkach laboratoryjnych finałem będzie Whisky

 44. Wandaluzja said

  Z Ł O T E Ż N I W A

  Na rozkaz Stalina prace ekshumacyjne w Treblince trwały aż do jego śmierci. Jan Tomasz Gross wytłumaczył to, że PAZERNI Polacy TAK szukali żydowskiego Złota, egzemplifikując tym swą książkę Złote Żniwa. Ja wyjaśniłem to nieco inaczej, a mianowicie wywiadem Pacha z Treblinki:
  Treblinianka: TU BYŁA KLOAKA PEŁNA ZŁOTA
  Pach: NO I CO, WZBOGACILIŚCIE SIĘ?
  Treblinianka: ALEŻ SKĄD, ZARAZ POSTAWILI STRAŻE.
  Gross powinien więc wiedzieć, że Trebliniance żydowskie złoto zabrał Stalin, więc oskarżenia o Pośmiertne ograbienie Żydów powinien kierować do Stalina. Już to, że BYŁA KLOAKA PEŁNA ZŁOTA a Iwan Groźny zabierał Żydom biżuterię, którą płacił za seks z chłopkami, świadczy, że nie był to obóz Juden-SS, ale Komisariatu Żydostwa Rzeszy, który eksterminacji Żydów nie prowadził i żydowskiego złota NIE ODZYSKIWAŁ.
  Ten Iwan Groźny ROZJAŚNIŁ nam okupację hitlerowską, bo codziennie prowadził przez obóz co najmniej jednego Żyda, którego bił kijem. Gdy NIEŚWIADOMI Halokaustu pytali, CO TO JEST? to padała odpowiedź Przytomnego Holokaustu: TO ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL.
  W sprawie tej prowadzono śledztwo przez DWADZIEŚCIA LAT, które ZAPRZECZYŁO oskarżaniu przez Amerykanów o Antikomunistischbefehl Johna Demianiuka – bo zmolestowanych przez Iwana Groźnego było wiele – ale dopiero ja zidentyfikowałem tego Iwana Groźnego z Nikitą Chruszczowem, który w Treblince PRAKTYKOWAŁ walkę ze Stalinem. Chruszczow był generałem polskim, hitlerowskim i AMERYKAŃSKIM, dzięki czemu wygrał wojnę ukraińską i jeńców, Nadrabina Łazara Kaganowicza i Generalissimusa Józefa Stalina zawiózł do Moskwy, gdzie utworzył z Berią i Żdanowem RZĄDZĄCY tryumwirat oraz opozycyjny duumwirat Stalin-Żukow.
  Chruszczowowi nie udało się tylko dopełnić danego Hitlerowi przyrzeczenia, że Porachuje komunistom KIJEM wszystkie kości, czego dokonał dopiero KOMINTERNOWIEC Adam Michnik WYWŁASZCZAJĄC komunistów i nie mających spermy jerozolimskiej. Jaruzelski i Michnik wydali bowiem 128 tysięcy wariackich papierów dla nie mających spermy jerozolimskiej solidarnościowców i 12 tysiącom nacjonalistów, co było OŚLEPIENIEM POLSKI.
  Wirtschftswoche zamieszcza artykuł o Złotych Żniwach, w którym czytamy, że Kapitalizm w USA został ZLIKWIDOWANY, gdyż tam Dywidenda nie ma znaczenia, Przedsiębiorstwa amerykańskie są kupowane przez tych, dla których Dywidenda kapitałowa jest NIEPOTRZEBNA: http://www.wandaluzja.com/?p=p_279&sName=45.-nowa-technika-lotnicza
  Można to spuentować, że według planu Bismarcka USA miały być Wykupione za złoto produkowane siłą niewolniczą w folwarku żydowskim, w warunkach kryzysowych, potęgujących przewagę Renty Deflacyjnej Złota nad dywidenda kapitałową. Temu zapobiegli faszyści Keynesa i Paderewskiego zmuszając Roosevelta do Nacjonalizacji Złota. Oną nacjonalizację Złota – jako Bezpiecznik przed Wykupieniem – zlikwidował Ronald Reagan, co umożliwiło wykupienie USA z Satelitarnej Detekcji Złota dzięki KNEBLOWANIU MNIE.
  ZŁOTE ŻNIWA to nie złoto z kloaki w Treblince, ale kilka milionów ton złota z satelitarnej detekcji.

 45. Marek said

  Krzysiu, którego rażą zasady wiary – „waszej wiary” – według słów koszernej sieroty. Żałosny promotor koszernych chamideł ze spedalonej bandy antyklerykałów. Wyjątkowa kanalia.

 46. Maciejaszu said

  http://www.dermoesteticadelsur.com/index.php?option=com_virtuemart&view=category&virtuemart_category_id=13&Itemid=285&lang=pl

  Środki do pielęgnacji włosów i skóry głowy o wdzięcznej nazwie. Warto spojrzeć może komuś się przydadzą…

 47. Maciejaszu said

  http://gazetawarszawska.com/2013/05/28/sobor-watykanski-ii-smierc-zachodniej-kultury/

 48. Wiki said

  http://financearmageddon.blogspot.ca/2013/05/lindsey-williams-warns-elite-want-to.html

 49. 166 bojkot TVN said

  http://3obieg.pl/na-co-polsce-niezalezny-dziennikarz/

 50. 166 bojkot TVN said

  http://niepoprawni.pl/blog/2334/kwiatkowski-gierek-anty-balcerowicz
  …………….
  Kwiatkowski miał nie tylko konkretne programy ale i plany. Najpierw 4letni, potem 15letni który zatrzymała na jego początku wojna. Planowano w kolejności rozwój przemysłu zbrojeniowego, infrastruktury, melioracji, szkolnictwa wiejskiego i w końcu wyrównanie poziomu Polski A i B.
  Prezydent Warszawy Starzyński planował przed wojną, że będzie 6 linii metra w latach 50 tych.

  Znane są jego dwa największe osiągnięcia. Gdynia, która w „gdyńskim tempie”, jak wtedy mówiono, przekształciła się z 1 tysięcznej wioski w 120 tysięczne portowe miasto. Inne miasto (i x wielkich zakładów przemysłowych opartych na polskich technologiach) Stalowa Wola powstało na miejscu lasu, w 2 lata. COP to nie były tylko inwestycje państwowe ale i 50 zakładów prywatnych. Państwo podciągnęło do wideł Wisły i Sanu gazociąg, i prąd z wybudowanej w Rożnowie elektrowni wodnej.
  W przedwojennej Polsce właściwie wszystkie firmy państwowe były dochodowe. Endeccy ekonomiści pisali co prawda, że nie tak bardzo jak prywatne.
  Jednak II RP świadomie i po powstaniu i po zamachu majowym nie chciała by o kierunkach jej rozwoju decydowano za granicą. Dlatego wstrzemięźliwie korzystano z zewnętrznych kapitałów.
  …………………..

 51. 166 bojkot TVN said

  http://wirtualnapolonia.com/2013/05/29/dlaczego-tak-nienawidzi-pan-polski-i-polskiej-kultury/#comment-79812

 52. RSA said

  Szukam informacji, których dotąd nie znalazłem, może któryś z Panów coś widział:
  oficjalne oświadczenia władz rosyjskich dotyczące nowej polityki rządu węgierskiego?

 53. Rysio said

  Idę o zakład, że te różnokolorowe flaszki na zdjęciu zaweirają bimber, tak zwaną krzakówkę – upędzoną przez Gajowego Maruchę a później pokolorowaną dla niepoznaki.

  🙂

 54. Szaleniec z czwartego ramolatorium said

  Ad zdjecie: Brakuje jeszcze chlodnicy lebiega i juz wiadomo by bylo, co z tym zrobic.

  45% roztwor kompotu z kartofli mianowicie.

  Ach, stare czasy, w akademiku maszyneria na szlify z pionowa chlodnica i malenkim deflegmatorkiem. Termometr, a jakze.

  Marzenie kazdego owczesnego laboranta-amatora…

  Teraz to mozemy rozmawiac najwyzej o ramolatorium.

 55. Tekla said

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/prof-jasiewicz-za-antysemickie-wypowiedzi-nie-bedz,1,5528895,wiadomosc.html

 56. Siggi said

  Ten BRICS jest sola w oku .
  Fragment z tekstu n/t przechowywania zlota RFN i jego powrotu nad Ren jest ciekawym wnioskiem:

  Jeśli więc niemieckie działanie osiągnie swój cel, to powinniśmy usłyszeć w mediach, że inne kraje na podobnej zasadzie zarządaja repatriacji własnego złota z Ameryki do swoich skarbców. Stawia to Niemcy w silnej opozycji wobec Ameryki i wskazuje na możliwą i prawdopodobną zmianę niemieckich sojuszów i odrzucenie tajnych porozumień jakie Niemcy zmuszone były podpisać po przegranej II Wojnie Światowej. Zręby tego sojuszu widać już dziś i Niemcy odgrywają istotną rolę w polityce państw zwanych BRICS (Brazylia, Rosja, India, Chiny, Południowa Afryka). Kraje te współpracują ze sobą coraz ściślej. Wkrótce można się spodziewać, że po załagodzeniu napięć pomiędzy Chinami a Japonią, być może dołączy do tego bloku także Kraj Kwitnącej Wiśni, który tylko czeka na okazję aby wyrwać się spod kontroli Wujka Sama. Wygląda więc na to, że Niemcy “tradycyjnie” rozpoczęły kolejną wojnę światową – tym razem ekonomiczną.

  Ten link, gdzie jest ten fragment juz byl w gajowce,warto przypomniec.

  http://nowaatlantyda.com/2013/01/21/niemieckie-zloto-i-amerykanskie-banki/
  Rozwoj geopolityki zagraza jednobiegunowosci i pozycji $ i cos z tym trzeba zrobic. Najlepiej sila? A jak sie to nie uda?…No i ta nafta…

 57. dziadek Dyzio said

  re 44-Wandaluzja –
  temat do rozwinięcia :
  Polacy oddawali swoje precjoza przed II WŚ na FON (Fundusz Obrony Narodowej) ale gdyby uwcześni Żydzi (30 %społeczeństwa ) zrobili to samo to losy wojny potoczyły by się inaczej
  ale mondrosć żydowska nad Gojami wzięła górę, i dlatego złoto i diamenty źle zaiwestowane pomieszało się z gównem w Treblince

 58. arcybolesnaprawda said

  ad. 54 TEKLA

  Ciekawe czy gdyby prof. Jasiewicz w podobnym tonie wyraził się np. o Niemcach czy Anglikach to czy też byłby zwolniony ????
  Jeden naród na świecie ma patent na martyrologię!!!

 59. Nemo said

  Dzisiaj święto Bożego Ciała.

  http://www.kalendarzswiat.pl/boze_cialo/

 60. AniaK said

  Re7:
  Przyznam się bez bicia, że nać z rzodkiewki to ja wyrzucam. Gdyby Pan Gajowy był zainteresowany, to mogę ewentualnie zamrozić albo zasuszyć i wysłać pocztą 🙂

 61. AniaK said

  Re57:
  Pod moimi oknami już przeszli 🙂

 62. 166 bojkot TVN said

 63. Wandaluzja said

  Joel Levy, ZAGINIONE MIASTA STAROŻYTNOŚCI; C 2008, New Holland Publishers (UK) Ltd – ELIPSA Publicat S.A., Poznań, ul. Chlebowa 24

  Nie lubię jak mnie ktoś MAŁPUJE. To ja 40 lat temu podniosłem sprawę, CO SIĘ STAŁO z takimi MILIONOWYMI miastami, jak Aleksandria, Jerozolima, Babilon, Troja za Złotym Rogu, Syrakuzy czy Sybaris-Bari? a tu wyskakuje Głupek, który tańczy za pieniądze z Satelitarnej Detekcji Złota.
  Pałac aleksandryjski okazał się być Przeniesionym do Konstantynopola a nawodne dzielnice Aleksandrii zostały zlikwidowane wyrabowaniem pali dębowych z Ukrainy przez Arabów. Aleksandryjski pałac Ptolemeuszy był Najwspanialszy w Starożytności. Był spotęgowaniem mauzoleum Eurydyki – obecnie Hagia Sophia w Stambule. Olbrzymie płaskie kopuły w tych obiektach były trzymane wieńcami ze stali zbrojeniowej z Kielc. Pałac Ptolemeuszy był otoczony arkadą, skrzydłami arkadowymi i fasadą nadmorską o kolumnach z trzonami granitowymi 18 # 3,4 m.
  Aby odebrać Aleksandrii Majestat Światowy w związku ze schizmą ariańską Konstantym Wlk kazał go PRZENIEŚĆ do Konstantynopola i zrekonstruować na Galacie, gdzie został zburzony przez Olega w 907 r. na rozkaz Prawdziców z Rostowa. Oleg chciał prawdopodobnie „przenieść Pałac do Kijowa”, bo kazał ładować na okręty bloki białego marmuru jako balast.
  Pierwsza KOPIĘ pałacu Ptolemeuszy zbudował prawdopodobnie mąż Semiramidy Set w Koninie, skąd nazwa SETIDAVA czyli Setowe Dziwy. Pałac ten zniszczyli Hunowie w r. 400.
  Budowniczym Wielkiej Jerozolimy był Herod Wlk. Jerozolima Salomona: http://www.wandaluzja.com/?p=p_290&sName=jerozolima-do-utraty-zmyslow – jaką zastał Herod, nie miała sensu, wobec wprowadzenia przez Rzymian ciężkich balist. Herod musiał zbudować miasto MILIONOWE, otoczone 2 pierścieniami murów obronnych, bo tylko takie mogło wytrzymać oblężenie Partów. W Jerozolimie była olbrzymia dzielnica Ogrodowa, zasilana cysternami na Starym Mieście, tzw. Kamieniołomami Podziemnymi, która była w stanie wyżywić mieszkańców podczas oblężenia, jakiego to benefisu nie miało inne miasto. Tą Jerozolimę Heroda zburzono w III wojnie żydowskiej i rekultywowano rolniczo, z wyjątkiem rzymskiej dzielnicy CAPITOLINA.
  Babilon zaś został zburzony w II wojnie żydowskiej przez Trajana i już nieodbudowany.
  Ptolemeusz nazywa sarmacki Sambor-Kijów METROPOLIS – jak Aleksandrię? a w Kijowie było w XI wieku PIĘĆSET cerkwi (!!!???). Wykształcony w Leningradzie Ukrainiec, z którym mieszkałem nad pięknym Nekerem, powiedział mi, że Kijów z białego marmuru zniszczyli POLACY. Odpowiedziałem, że zniszczyli Turcy po bitwie pod Batohem, gdzie grali WIĘŹNIEM, który nazywał się Bohdan Chmielnicki. Gdy Litwini wypędzili Turków to z pięknego polskiego Kijowa były hałdy gruzu.
  Taka sprawa jest też z RZYMEM, po którym pozostało Przekleństwo WANDALÓW. Dopiero ja wytłumaczyłem Niemcom, że pałacem Papieskim było Forum Romanum. Ponieważ Francuzów wygnać z Włoch mogły tylko lancknechty Lutra, którzy byli Serbami-Wandalami, to Karol V musiał z Lutrem Gadać. Myślał, że Lutra oszukał, gdyż CHŁOPOM nie musiał płacić, ale Baranki poskarżyły się Lutrowi, który poradził im okupację Rzymu. Ponieważ papież też nie chciał gadać z CHŁOPAMI to Baranki zmieniły Rzym w KUPĘ GNOJU – więc trzeba było budować WATYKAN na Cześć Hannibala. – KOCHANY WAMPIRKU…

 64. Marek said

  Prof. Krzysztof Jasiewicz nie będzie kierował Zakładem Analiz Problemów Wschodnich w Instytucie Studiów Politycznych PAN. O jego odwołaniu z dniem 1 czerwca zadecydowało kierownictwo instytutu. Sprawa wiąże się z antysemickimi wypowiedziami badacza.

  Sprawa dotyczy wywiadu z historykiem i politologiem prof. Jasiewiczem, który na początku kwietnia opublikował magazyn „Focus Historia Ekstra”
  ============

  PL jest pod totalną okupacją żydostwa i pożytecznych idiotów….

 65. Marek said

  Jasiewicz płaci cenę za kilka zdań prawdy, to już jest szczyt.
  Dodatkowo:
  „prokuratura Rejonowa Warszawa-Mokotów w połowie maja wszczęła dochodzenie w sprawie nawoływania do nienawiści m.in. na tle różnic narodowościowych i publicznego znieważania grupy ludności. Zawiadomienie o możliwym przestępstwie złożyły stowarzyszenia „Towarzystwo Dziennikarskie” oraz „Otwarta Rzeczpospolita””

 66. zapodawacz linków said

  Profesor Krzysztof Jasiewicz wyrzucony z Polskiej Akademii Nauk. Rasa Panów rules,
  http://nczas.com/wiadomosci/polska/rasizm-w-pan-prof-krzysztof-jasiewicz-wyrzucony-za-krytyke-zydow-pierwsza-poinformowala-zydowska-gazeta/

 67. 166 bojkot TVN said

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=9472&Itemid=119

  Minęły trzy lata od śmierci dr. Dariusza Ratajczaka

  29.05.2013 Zygmunt Białas trzy-lata

  11 czerwca 2010 roku znaleziono zwłoki zmarłego mężczyzny w samochodzie na parkingu przed supermarketem Karolinka w Opolu. Po dziesięciu dniach rozkładające się zwłoki zostały zidentyfikowane: ofiarą był 48-letni dr Dariusz Ratajczak. Przyjęto wersję samobójczej śmierci, choć wyłaniają się wątpliwości. Samochód, jego własny renault kangoo, miał stać na parkingu od 28 maja, jednak niektórzy świadkowie zaprzeczają tej wersji twierdząc, że samochód nie stał tam tak długo, lecz został podrzucony później. Autem tym zamierzał dr Ratajczak udać się do Holandii, gdzie miał pracować w prywatnej firmie jako tłumacz. Trudno więc wytłumaczyć, dlaczego ktoś stojący przed nową szansą życiową mógłby targnąć się na swoje życie.

  Pogrzeb odbył się w warunkach konspiracyjnych. Nikt niepożądany nie był poinformowany o terminie pochowania zmarłego. Obecni byli tylko członkowie rodziny i najbliżsi przyjaciele, w sumie kilkadziesiąt osób. Tablica na jego grobie informuje, iż zmarł 29 maja 2010 roku. Nie można tu nie wspomnieć o osobliwym pożegnaniu ze strony „Gazety Wyborczej”, która wiadomość o śmierci swej ofiary umieściła pod tytułem „Znaleziono ciało kłamcy oświęcimskiego”.

  Doktor historii Dariusz Ratajczak mówił: „Każdy szanujący się historyk jest z natury rzeczy rewizjonistą. Bo zadaje sobie pytania: czy aby na pewno?” Taka postawa badawcza przyczyniła się do wydania wiosną 1999 roku stustronicowego zbioru esejów pt. „Tematy niebezpieczne”. Znalazła się tu także licząca cztery strony praca „Holocaust to mit?”, w której pisał:

  „Od połowy lat 70-tych holocaust, traktowany jak religia, jako coś wyjątkowego, nie mającego precedensu w dziejach świata, zaczyna spotykać się z odporem ze strony historyków – rewizjonistów. Krytykują oni nie tylko wyjątkowość, ale także rewidują dotychczasową wersję wydarzeń. Innymi słowy poddają rewizji oficjalnie podawaną liczbę Żydów zgładzonych podczas wojny, a także sposoby ich uśmiercania”.

  Przedstawienie amerykańskich i europejskich rewizjonistów, a także ich kłopotów i problemów życiowych wynikających z wyznawanych poglądów spowodowało błyskawiczną zmianę w życiu opolskiego historyka. Autor został okrzyknięty kłamcą oświęcimskim przez „Gazetę Wyborczą”, która zażądała też jego usunięcia z uczelni. Na łamach tego dziennika „profesor” Bartoszewski wysyłał go na leczenie psychiatryczne (skąd my to znamy?).
  ……………….

 68. Wandaluzja said

  http://wirtualnapolonia.com/2013/05/29/dlaczego-tak-nienawidzi-pan-polski-i-polskiej-kultury/#comment-79812

  Posted by Włodek Kuliński – Wirtualna Polonia w dniu 2013-05-29
  Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdan Zdrojewski
  ***
  Stalin ogłosił w Dziełach swój Testament: WŁADZĘ W POLSCE ODDAŁEM ŻYDOM, GDYŻ TYLKO ONI BĘDĄ JĄ SPRAWOWEAĆ W MOJEJ INTENCJI. ONI NAUCZĄ POLACZKÓW SZACUNKU DO ZWIĄZKU SOWIECKIEGO.
  Ja w książce „Incydentu nie było” uzupełniłem to kazusem Leszka Millera: Armia Czerwona przywiozła W TABORACH tyle rodzin żydowskich, ile jest w Polsce powiatów. I każda taka rodzina żydowska dostała od Stalina w pacht jeden powiat – bo bez haremów powiatowych nie można było w Polsce założyć mafii odeskiej, co jest środkowoeuropejską formułą haremów holokaustycznych.
  Jeśli chodzi o Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdana Zdrojewskiego to mam z nim porachunki w/s majestatycznego skarbu Czyngis Chana oraz sponsorowania złodziejki żydowskiej, Architekt Miejskiej Wrocławia Hawrylak, wobec czego przypominam, że BZd jest de domo GL i Gestapo.
  Jest to taka sprawa jak z cherubinem Hitlera: https://marucha.wordpress.com/2013/05/29/wolne-tematy-23-2013/ – ad 32, którego jestem wrogiem Osobistym nie za NUKLEARNY atak na Kair, ale za Protokół Kioto dla wykupienia przez haremy holokaustryczne USA, którym ZASTĄPIŁ moje wnioski Strategiczne do efektu cieplarnianego, które są AKTUALNE. 10 lat temu moje Wnioski mogły powstrzymać Potop Światowy, ale TERAZ?

 69. 166 bojkot TVN said

  https://marucha.wordpress.com/polski-holocaust/#comment-257226

 70. 166 bojkot TVN said

  http://czeczetkowicz.nowyekran.net/post/93222,skandal-referendum-w-bialymstoku-90-przeciwko-prywatyzacji-empecu

 71. osoba prywatna said

  CO NAM OBCA PRZEMOC WZIĘŁA, CZYM ODBIERZEMY?
  http://naszeblogi.pl/35844-co-nam-obca-przemoc-wziela-czym-odbierzemy
  Prawa do obrony siebie i swoich bliskich nie nadaje nam państwo czy konstytucja. Jest to prawo wpisane przez Boga w naturalny porządek rzeczy, tzw. prawo naturalne. Nasi przodkowie doskonale to rozumieli. Szabla i karabin były od wieków gwarantami naszych wolności obywatelskich i naszej niepodległości państwowej. Ten świat zniszczyli dopiero komuniści. Ostatnio nawet za pomocą zniewieściałego, pseudochrześcijańskiego pacyfizmu.

 72. 166 bojkot TVN said

  A tu http://grzegorz.bierecki.nowyekran.net/post/93204,grzegorz-bierecki-mamy-dziure-rostowskiego ciekawostka o dziurze Rostowskiego.
  166 sądzi, że tą dziurą to na pewno zainteresuje się poseł Biedroń i jego koledzy oraz posłanko Grodzka …..

 73. 166 bojkot TVN said

  http://www.tvn24.pl/kropka-nad-i,3,m/pawlowicz-jako-minister-sprawiedliwosci-giertych-o-mozliwych-rzadach-pis,328770.html

 74. 166 bojkot TVN said

  http://www.presseurop.eu/pl/content/article/3822281-komu-smierdzi-gaz-lupkowy

 75. Griszka said

  Niestety los prof. Jasiewicza był przesądzony… Szkoda człowieka. Jedyny odważny i uczciwy.

 76. Brat Dioskur said

  A to ci historia, Kibic dostal szlaban!!!!!Co prawda bylem wczoraj na watku „Galimatias” ,ale z braku czasu przelecialem tylko przez komentarze a widzac w locie powtarzajacy sie nick Kibica oczywiscie dodalem gazu i w ten sposob przegapilem najsmakowitsze kaski!W zasadzie sprawa Kibica jest zamknieta niemniej chcialem do konca wyjasnic pewna kwestie.Otoz swojego czasu admin/gajowy /Marucha wyrazil sie z dezaprobate o moim rzekomo pogardliwym stosunku do osiagniec sportowych Kibica.Nieporozumienie polegalo jednak na tym ,ze ja tylko probowalem dociec jakiez to osiagniecia sportowe w swoim dorobku ma Kibic?Pogarda wiec ewentualnie dopiero mialaby nastapic,ale najpierw trzeba bylo ustalic jej obiekt a tego nawet przez lupe nie dalo sie dostrzec.Nie ma bowiem Kibica na listach mistrzow swiata, dito Europy ,nie wygral tez on zadnego prestizowego turnieju w swiatowej obsadzie a jedynym „sukcesem” bylo ujscie spod noza Petrosjanowi,wtedy mistrzowi swiata.Dla zorientowanych nie jest to zadna rewelacja bowiem mistrzowie przysypiaja w konfrontacji z outsiderami….
  Pozostaje wiec mistrzostwo Polski ,ale w Polsce konkurencje ta uprawia raptem nascie tysiecy a na rynku miedzynarodowym polskie szachy w ogole sie nie licza! Dla porownania w brydza gra w Polsce 3,5-4 mln! ludzi a z polskich mistrzow Europy i swiata moznaby sformowac dwie pilkarskie druzyny!
  Z rozbawieniem przeczytalem o adwokacie „jego firmy”(snob !!!) od ktorego gospodarz blogu „otrzyma wezwanie do zajecia sie rasistowskimi wpisami i tymi rozbudzajacymi nienawisc…..” Otoz adwokat ten moze sobie wzywac co najwyzej swoja tesciowa … i to nawet NIE!

 77. Zerohero said

  Rozmowa Szcześniaka z Januszem Kowalskim w Telewizji Republika

  http://szczesniak.pl/2403

  Proszę porównać merytoryczny poziom Szcześniaka z beznaziejnym, pustym słowotokiem pisiaka. Pod filmem na YT pojawia się pytanie pisobolszewika „a kto to jest ten Szcześniak”?

  Podobne pytania pojawiały się odnośnie Hypkiego, którego ja znam (nie osobiście) odkąd czytam Skrydlatą Polskę, czyli od 20 lat. Krew zalewa gdy eksperta i to od dziesięcioleci zdradzającego się z patriotyzmem, jakiś partyjny śmieć kwituje „a ten pachołek Putina, to kto?”

  Bezmyślne bydło, które o lotnictwie albo energetyce nie wie nic, bo się niczym poza polityką (do tego prymitywnie rozumianą) się nie interesuje – to bydło po najaraniu się pierwszym lepszym artykułem w Gazecie Polskiej zaczyna się mądrzyć po forach. Przykładem jest partyjny hermafrodyta Bojkot 166,który ostatnio nawet szczycił się swoim prostactwem szydząc z zainteresowań szachowych. A ty Bojkot masz jakieś zainteresowania? Astronomia, góry, malarstwo (szachy rozumiem odpadają) czy tylko żresz i wydalasz?

 78. Fran SA said

  Salatka bez ogorka wyglada pysznie.
  Ale z ogorkami trzeba uwazac:

  Monsanto Cucumbers Cause Genital Baldness- Immediately banned i Nova Scotia:

  http://beforeitsnews.com/health/2013/05/monsanto-cucumbers-cause-genital-baldness-immediately-banned-in-nova-scotia-2-2490624.html

  Bardzo mnie ta wiadomosc zaintrygowala; bo nie wiadomo o co chodzi; czy o szkodliwosc ogorkow z Monsanto, czy moze wprost przeciwnie. A moze chodzi o wykonczenie konkurencji we fryzjerniach, gdzie odchodzi ‚Brazilian cut’ dla panow.
  Wystarczy, ze taki pan pozre pare ogorkow i zrobi sie od razu elegant.
  Zastanawia tez fakt , dlaczego zakazali tych ogorkow, ale tylko w Nowej Szkocji. Czy moze sa jakies szczegolne przyczyny?

 79. 166 bojkot TVN said

  http://grzegorz.bierecki.nowyekran.net/post/93204,grzegorz-bierecki-mamy-dziure-rostowskiego#comment_811824
  …………
  Całkowite zadłużenie III RP-
  3.370,00 mld zł =1.200,00 + 2.170,00 –zob. ZUS(PO+PSL-premier Tusk) Prognoza

  Chcesz zobaczyć dno głosuj na PO. Zdaniem prof. Janusza Jabłonowskiego z departamentu statystyki NBP polski dług wynosi ponad 3 BIOLIONY złotych. Tak tak 3 BILIONY I!! . Daje to więcej niż 220 % PKB. Informację można nazwać szokiem. Do tej pory oficjalne dane na temat długu zostały podane w kwietniu bieżącego roku i mówiły zaledwie o 1.010,80 mld zł. Zdaniem prof. Jabłonowskiego do jawnego długu powinniśmy doliczyć dług ukryty, który według jego obliczeń sięga aż 180 proc. PKB. Wynika z tego, że całkowity dług Polski przekracza 220 procent PKB. Zadłużenie takie w relacji do PKB jest 2 razy większe niż zadłużenie Grecji !!.
  nadużycie link skomentuj
  Kula Lis 62 29.05.2013 13:02:32

 80. 166 bojkot TVN said

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=9480&Itemid=119

 81. Wandaluzja said

  http://odkrywcy.pl/kat,122994,opage,2,title,Polak-ktory-rozpracowal-niemieckie-plany,wid,15243180,wiadomosc.html#opinie
  ***
  Anglicy bombardowali Peenemuende nie z powodu V-2 tylko ośrodka NUKLEARNEGO, który w r. 1943 przeprowadził próbę z taktyczna bomba atomową NA WOLINIE a faktycznie na Ławicy Odrzańskiej, o czym Anglicy wiedzieli do Włochów.
  Z tytułowego artykułu wynika, że po zwolnieniu z Oświęcimia Antoni Kocjan powrócił do pracy we WŁASNYM zakładzie lotniczym na Polach Mokotowskich, czym można tłumaczyć jego zdjęcie przy rakiecie V-1 – niewątpliwie w zakładzie przemysłowym, które mogło się znaleźć w Oświęcimiu w związku ze śledztwem Gestapo w/s V-2, bo o jakiejś koneksji Oświęcimia z V-1 i V-2 nie słyszałem.
  Tym zgadza się z wersją Towarzyszki z KW, która powiedziała w mym domu, że Łowczy Siedmiogrodu miał Żydowską Akademię Nauk. – Nawet powinien jako Komisarz Żydostwa Rzeszy, któremu podlegały Getta i obóz w Treblince. Według mych spekulacji to Żydowska Akademia Nauk Łowczego Siedmiogrodu była w pałacu Carskim w Białowieży, co tłumaczyłoby DLACZEGO próby z V-2 prowadzono nad północno-wschodnim Bugiem, gdyż produkowano je w Siedlcach.
  To tłumaczyłoby też CZEGO Stalin tak uparcie szukał w Treblince? bo chyba nie stezauryzowanego przez Żydów złota – chyba że poszukiwania te prowadzili Żydzi warszawscy z POWOŁANIEM na Stalina? Jeśli były one NA RZOKAZ Stalina to szukał on tam V-2, którego w Niemczech nie zdobył a Alianci udostępnili mu tylko V-1, gdy między obu broniami była zasadnicza różnica: V-1 było wystrzeliwane Kierunkowo, gdy V-2 było kierowane RADIEM z samolotu wysokiego pułapu, z jakich Niemcy kierowali operacjami we Włoszech.
  V-2 była bronią STRATEGICZNĄ, która miała zniszczyć inwazję w Normandii, wobec czego sprawa wraca od Towarzyszki z KW.

 82. Wandaluzja said

  Ad. 79: Była taka gadka, że Niemcy zadłużają Grecję, żeby dopomóc Izraelowi w PRZEJĘCIU WYSP GRECKICH, natomiast zadłużanie Polski służy temu, żeby Polak mógł się pozbyć Długu Publicznego TYLKO PRZEZ PRYJĘCIĘ OBYWATELSTWA NIEMIECKIEGO.
  Jeśli MORGAN ogłosił, że w Polsce jest Ponad 4 miliony Aktywnych Politycznie Żydów – a niedawno można ich było policzyć na palcach Jednej Ręki – a Polaków wypędza się Polski dla granicy niemiecko-żydowskiej na Wiśle, to trzeba zapytać tego Morgana, co to znaczy te PONAD – bo mnożą się jak Holokauści w Sobiborze przez zapładnianie Ukrainek.
  Jest tylko jedno wyjście z tego OKUPACYJNEGO Długu Publicznego – przez bojkot wyborów Żydokratycznych: KTO GŁOSUJE TO BIERZE NA SIEBIE ŻYDOWSKI DŁUG PUBLICZNY.

 83. olagordon said

  Uwaga, poważna sprawa. art tutaj http://www.fourwinds10.net/siterun_data/science_technology/dna_gmo/news.php?q=1369929797
  mówi, że w Nowej Szkocji przeprowadzono badania na ponad 600 dorosłych co do skutków spożywania ogóreczków GMO.
  okazało się, że 3/4 tych dorosłych straciła zupełnie sierść w delikatnych miejscach. Wcześniej wyłysiały myszki które je jadły.
  natychmiast zakazano spożywania tych ogóreczków i przetworów ogóreczkowych.
  chyba głupie pytanie: a u nas? czy ktos prowadzi takie badania?

 84. 166 bojkot TVN said

  Cuda eucharystyczne – dla pobudzenia i wzmocnienia wiary
  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=9481&Itemid=46

 85. Marucha said

  Re 83:
  Pani Olu, negowanie wspaniałych osiągnięć firm biotechnologicznych w dziedzinie GMO, jest przejawem antysemityzmu (ze względu na narodowość ich właścicieli) i jako takie jest w Polsce zakazane.
  Innymi słowy: żryj truciznę i nie pyskuj.

 86. Marucha said

  Przed chwilą dyskusja w TVP Info na temat gospodarki z udziałem dwu specjalistów „od Gwatemali i od świata”, jeden z Centrum Adama Smitha.
  Rozmowa schodzi na chwilę na temat handlu w niedzielę i czy polskie rodziny nie powinny jednak jej mieć dla siebie. Na to jeden z panów słusznie odpowiada, że polskie rodziny i tak mają dużo wolnego czasu dla siebie, bo są bezrobotne.

 87. AQQ said

  Ile zapłaci R.Sikorski Żydom za miesiąc na konklawe w USA
  Dodaj komentarz

  Maj 28, 2013 – autor: costerin

  SZ.P

  Maciej Łopinski

  poseł na sejm III RP.

  wiceprzewodniczący klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości

  kontakt@maciejlopinski.pl

  Szanowny panie pośle . Zwracam się do pana z prośba o zapoznanie się z faktami oraz podjęcie działań celem ochrony racji stanu państwa Polskiego .

  Tekst ten ukaże się jako wpis na mym blogu http://costerin.wordpress.com/

  oraz na portalu salon 24.pl pod moim nazwiskiem .Strona została zablokowana po ukazaniu się tego tekstu . Salon 24.pl zablokował konto

  ***

  An official of another Jewish group, speaking on background, said one avenue of pressure could be to withhold Jewish support for Poland achieving visa waiver status, a measure that would allow its citizens to enter the United States for 90 days without a prearranged visa.

  Tłumaczenie

  co tutaj tłumaczyć 😦 plują nam w twarz !

  Nie oddacie kasy nie będzie wsparcia w sprawie wiz dla Polaków ze strony Żydów .

  Jakby Tobie Polaku było mało to jeszcze to na dokładkę !

  “It’s a different world than it was 10 years ago for these countries,” one Jewish official said. “Poland is becoming a wealthier country than it was 10 years ago.”

  tłumaczenie

  To już inny świat aniżeli 10 lat temu mówi jeden z oficjałów kongresu Żydów .

  Polska stała się bogatszym krajem – co w wolnym tłumaczeniu można określić jako podniesienie żądań Żydów za mienie pozostawione w Polsce.

  Jeszcze mało to dorzucamy

  In January, during confirmation hearings for U.S. Secretary of State John Kerry, Sen. Ben Cardin (D-Md.), the co-chair of the congressional Committee on Security and Cooperation in Europe, sought reassurances that Kerry would continue to press Poland on the issue.

  Kerry replied that he would “continue to encourage Poland to address property claimants’ concerns quickly and fairly.”

  tłumaczenie

  W styczniu podczas wysłuchania sprawozdania sekretarza stanu USA Johna Kerry oraz senatora Bena Cardina – zastępcę komisji kongresu USA do spraw bezpieczeństwa i kooperacji z Europa

  postanowiono aby J.Kerry kontynuował naciski na rząd Polski w sprawie odszkodowań dla Żydów .

  Kerry odpowiedział . Będę kontynuował naciski na Polskę aby żądania Żydów zostały spełnione szybko i sprawiedliwie.

  Ale skąd ten temat teraz i dlaczego tak ostro ?

  Poland’s foreign minister, Radoslaw Sikorski, will be featured next month as a guest at the American Jewish Committee’s annual conclave.

  Tłumaczenie

  Polski minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski za miesiąc weźmie udział w konklawe Amerykańskiego Komitetu Żydów .

  Ale już 17 marca 2013

  More recently, Wendy Sherman, the undersecretary of state for political affairs, brought up restitution in a March 17 security meeting with Polish officials.

  Tłumaczenie

  podsekretarz stanu w ministerstwie spraw zagranicznych USA omawiał sprawę na spotkaniu z przedstawicielami rządu Polskiego.

  Dlaczego Polacy nic o tym nie wiedzą ?

  Na temat rozmów z marca 2013 podano jedynie lakoniczne informacje , nie ujawniając żadnych uaktualnień oraz porozumień które zostały podpisane .

  Toczą się rozmowy i są podejmowane ustalenia dotyczące majątku narodowego .

  Odbywa się gra o miliardy dolarów .

  Rząd , media , partia rządząca PO milczą . To zrozumiałe , bo to banda złodziei i malwersantów .

  Karmią nas papka medialna na temat jakiegoś oprycha z PO który nawołuje do powrotu PO do korzeni . Do jakich korzeni ja się pytam ?

  Ja znam tylko jedne , które zostały potwierdzone oficjalnie .

  Korzenie PO to wojskowe służby informacyjne i agentura która PO zakładała.

  Dlaczego ja Polak o tak ważnych sprawach dotyczących mej Ojczyzny dowiaduje się z mediów anglojęzycznych

  Dlatego zwracam się do pana , panie pośle . Reprezentanta jedynego Polskiego ugrupowania na obecnej scenie politycznej III RP.

  Wyrażam głęboką nadzieje ze jako poseł na sejm III RP . Poseł z mego okręgu wyborczego .

  Człowiek który do końca stał przy boku jedynego Polskiego prezydenta jakiego mieliśmy od 1990 roku . Podejmie pan się próby odpowiedzi na poniższe pytania , oraz podejmie jakiekolwiek działania na rzecz wyjaśnienia .

  Panie pośle , czy znane są panu lub kierownictwu PIS plany konsultacyjne z jakimi jedzie minister Sikorski do USA ?

  Panie pośle , czy plany oraz decyzje dotyczące odszkodowań dla Żydów były konsultowane z PISem?

  Panie pośle dlaczego na miesiąc przed tak ważnym spotkaniem nikt nie informuje Nas społeczeństwa Polskiego o tak istotnych sprawach , które jak wiemy będą wielkim obciążeniem budżetu RP na dziesiątki lat ?

  Panie pośle czy pan wie gdzie jest raport z marca 2013 , co tam zostało podpisane i ustalone , czy są znane PIS owi aktualne poglądy rządzącej partii PO na temat żądań Żydowskich. Czy znana jest taktyka działań PO w tej sprawie.

  Panie pośle , słowa które cytowałem ,tłumaczyłem , wypowiedzi wysokich działaczy kongresu Żydów USA oraz pana sekretarza stanu USA Kerryego , brzmią jak szantaż w stosunku do państwa Polskiego.

  Czy w takim wypadku właściwe jest , ze na konklawe kongresu Żydów USA w imieniu Polski udaje się pan minister spraw zagranicznych R. Sikorski.

  Konklawe zjednoczenia Żydowskiego , to nie jest tylko zwykła narada kongresu Żydów USA.

  Konklawe to jest zwoływane bardzo rzadko . Konklawe to zjazd wszystkich organizacji Żydowskich – w tym wypadku – USA .

  Decyzje podjęte przez konklawe są zobowiązujące dla wszystkich organizacji Żydowskich i maja swego rodzaju moc prawna .

  Obowiązują wszystkich Żydów , bez znaczenia na przynależność organizacyjna czy sektowa .

  R. Sikorski poprzez wstąpienie w związek małżeński z panią Anne Applebaum , także jest i będzie związany ustaleniami konklawe .

  Żydowski klan Applebaum z USA jest bardzo wpływowym nie tylko politycznie , ale także finansowo klanem Żydowskim.

  Czy zatem Polska może pozwolić , aby człowiek ten reprezentował interesy państwa Polskiego .

  Uważam to za bardzo nieprawidłowe pojmowanie racji stanu państwa Polskiego i oczywiste zagrożenie żywotnych interesów Narodu Polskiego.

  Jest pan doświadczonym politykiem i posiada pan także wiedzę na temat powiązań oraz uzależnień pana ministra R. Sikorskiego od największego klanu Żydowskiego USA .

  Klan Brzezińskich z obecnym doradca do spraw bezpieczeństwa prezydenta USA B.Obamy na czele .

  Zbigniew Brzeziński ma bardzo duży wpływ na decyzje które podejmuje pan R. Sikorski.

  Decyzje te sięgają czasu kiedy to syn Z. Brzezińskiego był przedstawicielem USA na terenie Ukrainy . Był to czas przejmowania przemysłu Ukraińskiego przez oligarchie Żydowską .

  Obecnie syn Z. Brzezińskiego pracuje na wysokim stanowisku . Podlega bezpośrednio panu Kerryemu sekretarzowi stanu USA.

  Drugi z synów Z. Brzezieńskiego jest ambasadorem USA w Szwecji , a córka Mika jest bardzo wpływową osoba w tv MSNBC.

  Wpływ środowisk Żydowskich , będzie więc i jest na pana R. Sikorskiego bardzo duży .

  Na pewno nie będzie to służyć interesom naszego Narodu i państwa Polskiego.

  Z wypowiedzi licznych członków , rożnych organizacji Żydowskich które wezmą udział w konklawe wysuwa się jeden wniosek .

  Nie interesują ich pieniądze , chcą i żądają majątku stałego .

  Ziemi Polskiej i Polskich nieruchomości.

  Jest pan , jak i ja człowiekiem ziemi Pomorskiej . Wie pan doskonale ile ziemi i nieruchomości na Pomorzu

  i w całej Polsce nie należy już do nas Polaków .

  Czy możemy pozwolić na utratę resztek naszego dziedzictwa ?

  Mirosław Mrozewski

  * treści zaczerpnięte i przetłumaczone z artykułu który ukazał się między innymi tutaj w języku angielskim

  http://www.jta.org/2013/05/21/default/pressing-poland-on-restitution-poses-dilemma-for-u-s-jewish-groups#ixzz2UIpOqhKg

 88. Griszka said

  Nie przepadam za Hypkim, szczególnie za gadki o Błasiku w kabinie pilotów. Można mu jedynie oddać, że przynajmniej wspomniał o odpowiedzialności karnej, którą powinni ponieść ludzie Tuska.
  Nie wiem czy dalej kontynuuje stawianie tych zarzutów czy dostosował się do linii salonu, która polega na spontanicznym wchodzeniu do tyłka cudotwórcy Donaldowi i jego przydupasom. Nie śledziłem sprawy dalej.

  PS. http://www.fronda.pl/a/zaryn-sledztwo-smolenskie-jak-protokoly-medrcow-syjonu,17220.html
  I część humorystyczna. Z naszego ulubionego syjonistycznego źródła 🙂

 89. Maciej said

  @ 82

  Jest tylko jedno wyjście z tego OKUPACYJNEGO Długu Publicznego – przez bojkot wyborów Żydokratycznych: KTO GŁOSUJE TO BIERZE NA SIEBIE ŻYDOWSKI DŁUG PUBLICZNY.

  I ja tak uważam, póki nie znajdzie się persona na scenie politycznej, która jasno wyartykułuję zmianę konstytucji w artykule 220 punkcie 2. Rzecz jasna to byłby dopiero początek … Ale wymowny …

  Bojkot 166 polazł głosować więc słusznie, że się martwi bo powinien go teraz spłacać !!

 90. 166 bojkot TVN said

  89/Maciej
  Ty lepiej idź kury szczać wyprowadź, a nie dyskutuj o polityce, albo „czep sie swojej baby” (czyli tu nie pie..ol, tylko we własnym łóżku), jeśli tylko tyle potrafisz wymyślić, żeby zmienić Polskę i zestaw polityków.

 91. Marucha said

  Re 90:
  Ktoś, kto zagłosował na PO, względnie na PSL, SLD albo Ruch Palikutasa – nie powinien z samego wstydu zabierać głosu.

 92. Maciej said

  @ 90

  Idę spać Bojkot, a Ty się tak nie denerwuj bo Ci urna pęknie … Ty potrafisz stręczyć udział w wyborach by podbić słupek okupanta – frekwencję – nie wskazując na którą to antypolską partię mamy głosować … Fakt ja tak nie potrafię …

  Od mojego łóżka, tym bardziej kobiety ( baby to możesz mieć w nosie ) się odwal …

 93. 166 bojkot TVN said

  91/Marucha

  Ktoś kto nawet nie głosował – czyli pozwolił mniejszościom etnicznym i zboczeńcom obsadzić polski sejm – nie powinien z samego wstydu zabierać głosu

 94. Zerohero said

  Zamknij japę natręcie.

 95. wi42 said

  Re 94, 95 ZeroHero – Dzieki za wpisy, zawsze rzeczowe, oparte na znajomosci spraw i umiejetnosci politycznego myslenia.
  A przy okazji:
  Kiedy u nas jakis urzednik tak sie wypowie o rodzinie:

  http://trueinform.ru/modules.php?name=Video&file=article&sid=17067

 96. 166 bojkot TVN said

  https://kefir2010.wordpress.com/2013/05/25/marihuana-leczy-nowotwory-zlosliwe-sa-wyniki-badan-daje-to-nadzieje-na-stworzenie-skutecznego-leku-na-raka/#comment-44960
  Komentarz niejako do laboratoryjnego obrazka

 97. 166 bojkot TVN said

  http://fakty.interia.pl/polska/news-gazeta-wyborcza-milionowe-lapowki-za-gornicze-kombajny,nId,976339

  Ciekawe, czy ma to jakiś związek z katastrofami i ofiarami śmiertelnymi w tej spółce węglowej?

 98. Marucha said

  166,
  Nie masz wstydu, człowieku, wyborco PO, PSL, SLD albo Ruchu Palikutasa..
  Zupełnie jak pewne plemiona koczownicze.
  Czy jesteś pewien, że nie miałeś koczownika w rodzinie?

 99. Wandaluzja said

  Pismo okolne KNP: Gośka – Sprawa prof. Jasiewicza

  Moja odpowiedź:
  II WŚ była o granicę niemiecko-żydowską na Missispi. Wg Planu Bismarcka to USA, które Bismarck ZGERMANIZOWAŁ przy pomocy Polaków, Czechów i Węgrów, miały być wykupione za złoto z niewolniczego folwarku żydowskiego, który zwano Sowdepją, od czego USA wybronili nie Anglicy a Polacy. Hitler był Aktorem tego Planu, ale po bitwie nad Bzurą awansował na Pana Wojny.
  Podczas śledztwa Abwehry w Jedwabnem w/s złamania przez Goldę Meir i Menachema Begina Planu Barbarossa znaleziono w Białymstoku Kartę Atlantycką, rozciągającą Sowdepię od Renu do Morza Arabskiego i Pacyfiku Japońskiego, a ponieważ Karta ta była Uwierzytelniona przez Kongres USA to Wehrmacht wydał ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL a Hitler zmusił Japończyków do zaatakowania USA. Holokaust był więc realizacją Des ANTIKOMUNISTISCHBEFEHLS Wermachtu, dla zapobieżenia eksterminacji Niemców przez Dyktaturę Spermy Jerozolimskiej, jak było w Rosji. Rozkaz załamał się jednak po zajęciu Kijowa, gdzie Wehrmacht, po zamordowaniu w ciągu 2 dni ponad 31 tysięcy komunistów ODMÓWIŁ realizacji Rozkazu, wobec czego Hitler przekazał ten Rozkaz dla NKWD-SS na Hradczanie.
  IMIENNE dane niemieckie, szwajcarskie i watykańskie – bo Niemcy nikogo bez Zapisania nie zabili – mówią o 300 tysiącach ofiar des Antikomunistischbefehls, w tym stu tysięcy jako PORACHUNKÓW POMIĘDZY ŻYDAMI, co oznacza że było sto tysięcy Żydów, których Niemcy by nie zabili, ale zostali uśmierceni przez Żydów w ramach respektowanego przez Niemców Samorządu Żydowskiego. Prezes gminy żydowskiej w Łodzi Czerniakow sam dostarczył na Gestapo listę komunistów łódzkich, za co Himmler podziękował mu OSOBIŚCIE.
  Andrzej Szczukiewicz, który znał się na tym najlepiej, gdyż jego przodek finansował powstanie styczniowe na Białorusi, mówił, że Holokaust jest PRZYKRYWKA zamordowania 7,5 milionów na Syberii – dla ataku kilkunastu milionów ogierków żydowskich na Amerykanki. Najpierw Zagospodarowali SIEROTKI wojenne, potem CHŁOPKI z Wojny z Chłopami a wreszcie POLKI i Kobiety po ZAHOLOKAUSTOWANYCH Stu Małych Narodach Rosji.
  Holokaust to jednak więcej niż PRZYKRYWKA, gdyż Przemysłem Holokaustycznym. Niemcy płacą Żydom za Holokaust a Żydzi odpłacają koncesjami amerykańskimi. W Worku ŁUPÓW AMERYKAŃSKICH znalazła się np. Brazylia, z którą Amerykanie nie wiedzieli, co zrobić? więc Żydzi dali ją Niemcom

  Powrót do góry

  Wyświetl posty z ostatnich: Wszystkie Posty1 Dzień7 Dni2 Tygodnie1 Miesiąc3 Miesiące6 Miesięcy1 Rok Najpierw StarszeNajpierw Nowsze

 100. Nemo said

  93@166 Bojkot

  Qrwa,człowieku powiedz nam na kogo należy głosować żeby Polskę ratować.Ja takowych polityków w Polsce nie widzę,ale może ślepy jestem. Więc mi Qrwa,powiedz albo przestań pieprzyć.

 101. 166 bojkot TVN said

  NEMO
  MIESZKASZ W POLSCE?
  NIE? TO CO SIĘ PYTASZ?
  Jeśli mieszkasz w Polsce to sam musisz sobie zadać trochę trudu i poszukać kandydata, albo samemu startować. Proste.

  Typowe odwracanie kota ogonem. Bezwstydne…
  Admin

 102. AniaK said

  @Marucha

  Do zestawu laboratoryjnego Pana Maruchy, pozwolę sobie dorzucić kilka kolorowych szalek Petriego. Nie wystarczy coś upichcić, trzeba to jeszcze koniecznie bakteriologicznie przebadać. Rozmawiałam zkimtrzeba, i może Pan Gajowy (sama nie chcę się włamywać) zamieścić ten filmik obok swojej aparatury na górze 🙂

 103. AniaK said

 104. AniaK said

  A sio z tymi Żydami, polityką i seksem z numeru 103. Znowu coś mi się tu wpakowało 😦 Do trzech razy sztuka 🙂

 105. AniaK said

  Teraz jest OK 🙂

 106. Marek said

  http://m.onet.pl/wiadomosci/swiat,g6m0c

 107. Marek said

  W Sejmie obecnie znajduje się sześć projektów uchwał w sprawie zbrodni wołyńskiej przygotowanych przez posłów PO, PiS, SLD, Solidarnej Polski i PSL (ludowcy przygotowali dwa projekty). We wszystkich, z wyjątkiem tego, który proponują posłowie Platformy, pojawia się określenie zbrodni wołyńskiej jako zbrodni ludobójstwa. Prace sejmowej komisji kultury nad projektem uchwały mają się rozpocząć 5 czerwca.

 108. 166 bojkot TVN said

  http://www.asme.pl/134002842918400.shtml
  ……………………..
  Media reżymowe pomijają wypowiedzi takich ludzi jak ja, którzy znali generała osobiście – ja znałem Go jakieś ponad 20 lat, wiedzieliśmy się „duże” kilkadziesiąt razy, przyjmowałem Go w swoim domu i jestem na 90% przekonany, że to nie było samobójstwo.
  Chciałbym więc, by niezależna prokuratura to wyjaśniła, ale – właśnie! – by zrobiła to niezależna prokuratura, bo do tej pory nie wyjaśniono „samobójstw” w więzieniach, kiedy to tajemniczo wyłączały się w ich celach kamery…
  Przypomnę wypowiedź wysokiego oficera służb specjalnych, który kiedyś powiedział: „Tak, macie rację, za każdą większą aferą stoją służby specjalne, ale tego nigdy nie tego nie wykryjecie, bo gdyby to groziło, to służby uciekną się do kłamstw, pomówień, szantażu, a w ostateczności – do fizycznej likwidacji”…

  Pytanie, o czym mógł wiedzieć generał Petelicki? Afera z finansowaniem GROM-u to nie był dobry powód (samobójstwa – przyp. ASME), ta afera w porównaniu z innymi aferami w wojsku – to mały pikuś. Jeśli coś wiedział, to musiało być coś bardziej poważnego i miejmy nadzieję, że kiedyś wyjdzie to na jaw! – mówił Korwin-Mikke.

 109. Nemo said

  Ad.101.

  Nie twoja rzecz gdzie mieszkam. A prawo głosu mam pomimo,więc mi tu nie wyjeżdżaj prowokatorze.No śmiało,powiedz mi jaśnie oświecony mądralo,kto twoim zdaniem zasługuje na głos. Twoja mętna odpowiedz jest wielce zastanawiająca.Albo nie masz nic do powiedzenia albo wypaliłeś za dużo trawki w celach zdrowotnych.

 110. 166 bojkot TVN said

  109/Nemo
  Mądry człowiek nie zadaje takich głupich pytań. Albo wie na kogo, albo nie wie i nie idzie głosować, pozwala innym wcisnąć do sejmu aferzystów, zboczeńców i idiotów.

  Wstydu 166 nie ma!
  Admin

 111. 166 bojkot TVN said

  Trzy fale podboju Europy przez Muzułmanów
  http://www.pogonowski.com/?p=2796

 112. AniaK said

  http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/awantura-o-5-zl-hanna-gronkiewicz-waltz-chciala-zw,1,5529591,region-wiadomosc.html

  Incydent może nietypowy, ale zachowanie pani Hanny Gronkiewicz-Waltz jak najbardziej tak. Im więcej się w kogoś inwestuje, tym mniejsza wdzięczność. Nie dosyć że okradną firmę żywiciela na 5zł. to jeszcze się tym pochwalą. Czasami trzeba się wykazać ogromną inteligencją żeby zarobić 5zł. Są osoby którym żaden grosz nie śmierdzi. Moim zdaniem Panu strażnikowi należą się przeprosiny na wszystkich portalach. Pracodawca powinien być z Niego dumny.

 113. Nemo said

  Ad.110

  Tak jak myślałem-nie masz nic do powiedzenia,dlatego sypiesz okólnikami.Skoro jesteś taki mądry,to poucz niemądrego Nemo.

 114. Zerohero said

  Re 113, Nemo

  Zło nigdy nie przemówi konkretami. Język konkretu wymaga jasnych deklaracji, jasnego potępienia zła z imienia (np. konkretnych ludzi), z uczynków, jasnego wskazania pozytywnego programu. Zło poprzestaje na ogólnikach, apeluje do najniższych instynktów ludzkich, gra na emocjach. Zło musi się ukrywać. Jego pożywką jest ignorancja.

  Spodobała mi się kiedyś krytyka Watykanu w wykonaniu Maruchy. Watykan faktycznie mówi coraz bardziej ogólnkowo. Miłujmy się, szanujmy etc. Jak to dobrze brzmi, prawda? A co z tego wynika?

  Podobnie brzmią wypowiedzi partyjniaków, cała ta mowa trawa, nowomowa. Człowiek słucha i słucha i nie wie o czym albo gorzej – myśli, że wie. Np. Obama mówił bardzo dużo, swój program nazwał ZMIANA. Jaka zmiana? Tego nie powiedział. Ludzie popełnili typowy błąd poznawczy i sami sobie dopowiedzieli, że chodzi o zmianę na lepsze, odejście od polityki Busha. Ale czy Obama zapowiedział to? Nie. 🙂 Jeszcze ktoś go złapie za język…i tak czasem łapia.

  A publicystyka nt. kryzysu finansowego? Ileż to mądrych słów poszło, ogólników. Ale ŻADEN z mainstremowych ekonomistów nie zdradzi ogólowi podstawy, np. jak działa system bankowy. 🙂

  Taki drobiazg. Dla ludu to działa jak zaćmienia Słońca w czasach Faraonów.

  To jest język dyplomacji, ale zapewniam, że w kuluarach, w zaciszu gabinetów, w ważnych rozmowach – tam padają liczby, przekleństwa, warunki…

  Język dyplomacji jest dla nas szaraczków.

 115. Nemo said

  Ad.112

  Ja bym jej nie wpuścił 🙂 ale temu strażnikowi się nie dziwię-młody to i spanikował. I niechby sobie interweniowała u dyrektora i tak nie było podstawy,żeby chłopaka zwolnić.

 116. Nemo said

  @Zerohero

  Dziękuję panu za wsparcie 🙂 Oczywiście wiedziałem,że Bojkot się jasno nie określi,nieraz już tu w Gajówce zadawano mu podobne pytania.Ale mi nerwy puściły.Pozdrawiam.

 117. osoba prywatna said

  Logo Platformy Obywatelskiej

 118. Rysio said

  Za gdzinę ma przelecieć ten olbrzymi asteroid ( wielkości 10 okrętów). Jeżeli się pomylili w obliczeniach, albo jeżeli nas oszukali to już niedługo skończą się nasze wszystkie problemy.

  Co by robić w tej ostatniej godzienie?
  Wiem !

  Idę na piwo!

  🙂

 119. 166 bojkot TVN said

  http://3obieg.pl/niemcy-zakompleksiony-narod

 120. 166 bojkot TVN said

  110/Admin
  Na szczęście wszyscy inni mają wstydu pod dostatkiem, to 166 juz nie musi przechowywać zapasu wstydu.
  Wy posiadacze wstydu, wstydźcie się! Za Grodzką, za Palikota, za Biedronia, bo inni wybrali za was, też sie wstydzili – nie pójść do wyborów, bo by ich wypisali z gminy żydowskiej, z loży zboczeńców, albo nie dali grantów, posad, zleceń.

  Bezwstydny i bezczelny. – admin

 121. Wandaluzja said

  HISTORIA do Rzeczy, z transparentem KISZCZAK BEZ MASKI – Z tajnych archiwów bezpieki, Nr 4/2013, Czerwiec 2013.

  Czytamy: „Po wyzwoleniu [Wiednia] przez Armię Czerwoną brał udział w organizowaniu milicji ludowej”. W 1945 wstąpił do LWP a rok później był już czekistą Głównego Zarządu Informacji WP – a jak mi wiadomo to GZI WP był organem Rewizji, której to nazwy nie można było Wymawiać, czyli że był kominternowcem, jak Jaruzelski.
  W r. 1948 został szefa Informacji 18. dywizji piechoty w Ełku. Była to placówka bardzo ważna, gdyż to w Ełku był I proces Jedwabnego, którym kierował SmerSz. W Ełku była bowiem Szkoła Policyjna, gdzie Abwehra szkoliła Sztab Stalina, który miał być osadzony na Kremlu przez Kaganowicza i Wyszyńskiego podczas ewakuacji Stolicy do Kujbyszewa. Sztab ten został wywieziony przez Menachema Begina i Goldę Meir samolotem Księcia Radziwiłła do Moskwy, co było ZŁAMANIEM Planu Barbarossa. Ponieważ mieszkali tam Mazurzy a ślady były „ciepłe” to można się tam było jeszcze czegoś dowiedzieć o tej Prowokacji. – Mamy więc tu II urzędowego „jedwabnieńszczyka”.
  Najważniejszym w tym zeszycie artykułem jest wywiad Piotra Zychowicza z Władymirem Bukowskim pt. JAK KGB OBALIŁO KOMUNIZM. KGB składało się z 3 pionów: NKWD, SmerSza i UPA. UPA Nikity Chruszczowa upadła po WYTUCIU Lwowsko-Wrocławskiej Szkoły Archeologicznej i Architektoniczno-Historycznej, że zostałem tylko ja – a ja Trąbiłem, że CHCĄ MNIE OTRUĆ. SmerSz został zaś wyeliminowany przez ZAKATOWANIE Księdza Popiełuszki, o czym piszę w książce „Incydentu nie było”, gdyż spisek został uknuty w katedrze wrocławskiej, gdzie byłem komisarzem WOAK wykopalisk Franza J. Straussa.
  Ponieważ dałem WłBuk tą książke to pozwolę sobie PRZYPOMNIEĆ MU:
  Piotrowski dał się złapać, żeby oskarżyć o Rozkaz mordu generałów SmerSza, gdy mordu dokonali generałowie NKWD, Kiszczak i Jaruzelski za pieniądze ze Skarbu III Rzeszy. Spisek był na zamku Biskupim, gdyż sądzono, że odpowiedzialność za Mord weźmie na siebie Urszula Sipińska – jak przy zamachu na Jana Pawła II.
  Na to ZAKATOWANIE Popiełuszki czekał Bundesdienst, żeby wydał jaruzelistom Braci Janoszów, którzy trzymali tajne konta szwajcarskie SmerSza z łupami Armii Czerwonej. Starszy umarł na torturach, średniego okaleczono na mózgu a młodszemu pozwolono uciec – żeby uciekał do Jarosława Piaseckiego, który stracił głowę i dał mi najcięższą broń w postaci korespondencji swego ojca Pocztą Wojenną z kapelanem Księży Patriotów Karolem Wojtyłą, gdzie była mowa o IWANIE GROŹNYM z Treblinki.
  To umożliwiło Kominternowcom z KGB-NKWD w sojuszu z Solidarnością, rozgromić SmerSz i Komunistów oraz WYWŁASZCZYĆ niemających spermy jerozolimskiej.
  Dziękuję Panie Włodzimierzu.

 122. 166 bojkot TVN said

  http://poloniae.nowyekran.net/post/93334,ludobojstwo-slowian-to-zaplanowane-dzielo-judeo-satanistow

 123. Wandaluzja said

  http://www.fakt.pl/Jacek-zakowski-kontra-Rafal-Chwedoruk-Czy-zbliza-sie-koniec-Platformy-,artykuly,213779,1.html

  Padło pytanie, CO NA TEJ PLATFORMIE SIĘ DZIEJE? na co Godson: TO ORKIESTRA NA TYTANIKU.
  Ja w książce „Incydentu nie było” zatytułowałem rozdział o Nieustraszonych Rycerzach Arabskich na Ukrainie: GDY TYTANIK TONĄŁ TO ORKIESTRA GRAŁA, na co Czesław Wójcik rugnął mnie: 19 ORKIESTR GRAŁO.

 124. AniaK said

  Za minutę Dzień Dziecka. Można odliczać 🙂

 125. AniaK said

 126. Wandaluzja said

  http://poloniae.nowyekran.net/post/93334,ludobojstwo-slowian-to-zaplanowane-dzielo-judeo-satanistow

  Genertalplan-Ost powstał w I wojnie światowej w związku z granicą niemiecko-żydowską na Missisipi. Postulował zapędzenie Warszawiaków i niepotrzebnych na plantacjach Murzynów do komór gazowych oraz skoszarowanie Słowian w osiedlach przemysłowych i obozach folwarcznych o najostrzejszym reżimie. Po Ujawnieniu GPO dano go dla SS dla SPARODIOWANIA – niczym łykaczyzm złota, który był śmiertelną bronią żydowską.

 127. Siggi said

  Z forum internautow ;

  ~polacco : Reżym B. Assada prowadził politykę świeckiego państwa i wszystkie grupy etniczne i religijne posiadały w miarę równe prawa. Stąd Syria była przez lata stabilnym wewnętrznie i w miarę demokratycznym jak na bliskowschodnie warunki państwem . Dopiero działania sunnickiej Arabii Saudyjskiej i Kataru, które u siebie utrzymują średniowieczne zasady prawa i same krwawo stłumiły w ub. roku protesty społeczne w Bahrajnie (Zachód nie protestował), aktywnie wspierających międzynarodowy terroryzm, a także mającej ambicje stania się regionalnym mocarstwem Turcji, doprowadziły do wystąpień przeciwko rządzącym w Syrii Alawitom i składającej się z głównie z szyitów rządowej armii. Obalenie reżymu B. Assada ma na celu osłabienie szyickiego Iranu, dla którego Syria pozostaje jedynym sojusznikiem na Bliskim Wschodzie.
  Wykorzystało to oczywiście żydostwo, które podsyca konflikt, głównie poprzez agentów wpływu na Zachodzie i w USA (tj. swoich pobratymców – nie bez przyczyny R. Sikorski atakował S. Ławrowa, że Rosja sprzedała Syrii S-300, w sytuacji gdy Polska nie ma żywotnych interesów na BW, a raczej powinna budować dobre stosunki z sąsiadami – Niemcy, Szwecja i Austria zdecydowały, że w przeciwieństwie do innych państw UE nie będą dostarczać broni dla syryjskich rebeliantów). Skutek działań Zachodu będzie taki, ze w Syrii do władzy dojdą islamscy ekstremiści, a państwo to pogrąży się w chaosie tak jak Libia i Irak po wprowadzeniu przez Zachód „demokracji” i stanie się eksporterem terroryzmu na cały BW, Afryke Płn. oraz Europę. Wtedy będzie już za późno. Już kiedyś R. Sikorski wspierał mudżahedinów, którzy teraz strzelają do polskich żołnierzy i jakoś się tego nie wstydzi i był pierwszym, którzy optowali za wysłaniem do Afganistanu polskich żołnierzy. Aj, waj niech goje giną. z

 128. Zerohero said

 129. 166 bojkot TVN said

  http://sport.interia.pl/agnieszka-radwanska/news-agnieszka-radwanska-wyeliminowala-pfizenmaier,nId,976473

  Agnieszka Radwańska wygrała 6:3, 6:4 z Diną Pfizenmaier w trzeciej rundzie wielkoszlemowego turnieju Roland Garros na kortach ziemnych w Paryżu (pula nagród 21,017 mln dolarów). Młoda Niemka w poprzedniej rundzie wyeliminowała młodszą z sióstr Radwańskich – Urszulę.
  ………………..

 130. Zerohero said

  Re 118

  Rysiu. Ja nie słyszałem o tym asteroidzie. Może ktości kit wcisnął a ty na wieść o tym okazyjnie sprzedałeś dom? Przyznaj się 🙂

 131. 166 bojkot TVN said

  GW promuje Tuskowy wariant Zielonej Wyspy w Polsce, po 6 latach rządów TUSK-bul-KOMOROWSKI z Pawlakiem i PIechocińskim w tle, w stałej obecności Kaczyńskiego, Ziobry, Palikota i potłuczonego onegdaj L.Millera, Sikorskiego, Wenderlicha, no i złotoustej Pitery i Kopacz, koleżanki Niesioła-szczawia z prezydium sejmu.
  http://wpolityce.pl/artykuly/54817-szczawiu-juz-nie-wystarcza-gazeta-wyborcza-radzi-ze-mozna-jesc-ze-smietnika
  ……..
  Po lekturze wyżej wspomnianego artykułu pomyślałem, że nie ma żadnych granic w ratowaniu rządu Donalda Tuska. Tak jak w pierwszym PRL perorowano nt. szkodliwości niedostępnych artykułów, tak w drugim PRL czy PRL BIS doradza się jak ewentualnie poradzić sobie z brakiem środków na zakup żywności. Przy katastrofalnym bezrobociu, realnym obniżeniu płac w skutek inflacji, jedni poddają pomysł jedzenia szczawiu i mirabelek, inni – przepraszam za wyrażenie, żarcia ze śmietnika. „By żyło się lepiej?”

 132. Siggi said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Prezydent-Gruzji-Micheil-Saakaszwili-wstrzykiwal-sobie-botoks-na-koszt-panstwa,wid,15696354,wiadomosc.html

 133. Wandaluzja said

  Z Prof. Aleksandrem Lipatowem rozmawiała Justyna Wojciechowska, ROSJA NA GRUZACH RUSI, Uważam Rze HISTORIA, 14 V 2013, s. 52-55; Jakub Ostromęcki, 1530-1584/Najokrutniejszy z carów: SZALONY I GROŹNY – Na rozkaz Iwana Groźnego oprycznicy łamali pojmanych kołem, kastrowali, rwali cęgami. Ofiary wraz z zonami i dziećmi topili w lodowatej rzece, HISTORIA do Rzeczy, vi 2013, S. 40-41

  Czytamy: „31 maja przypada 790 rocznica bitwy nad rzeką Kałką. Pierwszej bitwy stoczonej z Mongołami przez oddziały ruskie i pierwszej przegranej.” Dalej jest szacunek, że siły rusko-połowieckie liczyły 80 tysięcy wojowników a Mongolskie 20 tysięcy.
  Tu chciałbym przypomnieć, że w jubileusz bitwy pod Legnicą dano mi na UWr do zrecenzowania JUBILEUSZOWĄ książkę niemiecką, co uczyniłem: http://www.wandaluzja.com/?p=p 194&sName=gaz-bojowy-pod-legnica
  Recenzja ta nie spodobała się jednak Niemcom, bo mnie z UWr Wypędzono przez fizyczne szamotanie się. W recenzji tej piszę, że NAZAJUTRZ PO BITWIE Węgrzy naliczyli 200 tysięcy poległych Rusinów i Kipaczaków, których powinni pochować, a jeśli tak to mogiły pobitewne powinny zachować się. Była to bowiem polsko-węgierska krucjata przeciw Czyngis Chanowi, który po tej bitwie uciekł wielką drogą bydlną do Moskwy, gdzie bronił się 2 lata, aż Ugedej ewakuował Chiny i przyszedł z odsieczą, o czym mówi Powieść Suzdalska.
  AL mówi, że Rosja ZACZĘŁA SIĘ w r. 1480, tj. po klęsce Polaków na Krymie z Turkami i pod Wrocławiem z Węgrami. Na mocy Pokoju Moskwa otrzymała wówczas Nowogród Wlk i Psków a Turcja na terenach zabranych Polsce utworzyła Chanat Krymski, któremu podlegało zabrane Polsce Powołże.
  Wielkie Księstwo Moskiewskie zostało utworzone przez Polaków i Litwinów w r. 1306 przez wypędzenie z Moskwy Wielkiego Tumnika i osadzenie tam Iwna Kality, który PRZEJĄŁ od Tumnika funkcję tatarskiego egzekutora podatkowego. Adresy WKMosk co Chanów Złotej Ordy zaczynały się: Ja, NIEWOLNIK TWÓJ…
  Bitwa nad Donem też nie była zwycięstwem Moskwy. Bitwę wygrał Ludwik Wielki, ale pogonił za Mamajem, który wobec najazdu Tochtamysza na Białą Wieżę musiał ewakuować z KAZBEKA w Wołgogradzie skarb Złotej Ordy, który spławił flotyllą na Krym, gdzie został zamordowany przez Genueńczyków. Już podczas bitwy nad Donem Dymitr skapitulował przed Jagiełłą, który obsadził Moskwę – czyli że dla Ludwika Skarb był ważniejszy od Moskwy, którą zresztą po 2 latach zabrał Jagielle Tochtamysz.
  Potem była bardzo ważna bitwa nad Worsklą: http://www.wandaluzja.com/?p=p_201&sName=worskla – którą Polacy skontrowali podbój przez Timura Indii. Timur musiał zwrócić Moskwę Polsce i uznać granicę na Donie, co trwało do klęski Polaków na Krymie, odkąd Moskwa zaczęła się TURKIZOWAĆ, co wg historyka amerykańskiego trwa DO DZIŚ.
  Apogeum tej Turkizacji Rosji to OPRYCZNA Iwana Groźnego, uważana za najokrutniejszą policję polityczną w historii. Iwan IV nie był jednak chyba sadystą, ale NIEWOLNIKIEM sułtana, który mianował go Treserem Pająków, jak potem Bohdana Chmielnickiego PSEM NA ŁAŃCUCHU.
  Tak jak Jagiełło skontrował podbój przez Timura Indii atakiem na most w Połtawie tak Bona skontrowała oblężenie przez Sulejmana Wspaniałego Oranu podbojem przez lancknechtów Lutra Powołża. ROZWŚCIECZONY Sulejman musiał zwinąć oblężenie Oranu, żeby bronić Stuttgartu, godząc się na zabór Powołża za napad Iwana na KIJÓW podczas wyprawy z pomocą Polakom na Krymie. Zamach nie udał się, więc Iwan dostał się pod protektorat turecki, narzędziem czego była Opryczna z haremów sułtańskich, bo Iwan by tak dobrych siepaczy nie spłodził, toteż Iwan musiał pisać do sułtana: Ja, TWÓJ TRESER PAJĄKÓW…, Jak Chmielnicki: Ja, PIES W TWOJEJ BUDZIE…

 134. Wandaluzja said

  http://zdjecia.docelu.pl/zdjecie.html?pid=1041&title=Zamek&ticaid=510b07

  Jeśli Malbork jest NAJSTARSZYM ZAMKIEM CEGLANYM W EUROPIE – co łatwo zweryfikować – to został zbudowany w poł. V tysiącl. p.n.e., gdy budowano NEOLITYCZNE tunele między zamkami. Budownictwo ceglane wprowadził Zelnik z Zielonej Wyspy, który budował CEGLANE mury Płocka, ale został wygnany przez Asklepiosa ze Lwowa, który zbudował najpierw Ciechanów a potem zamek Górny w Malborku dla metalurgii Powiślańskiej. Zamek Średni w Malborku jest zaś Powtórzeniem I piętra zbudowanego przez Machaona zamku aMAZON w Płocku, od którego pochodzi nazwa Mazowsza.
  Malbork został odebrany Prawdzicom przez Bolesława III i WĘGRÓW w r. 1113 a zamkiem templaryjskim nigdy nie był. Własnością templariuszy był Bornholm, skąd w r. 1169 opanowali oni spiskowo Rygę, gdzie był Skarb Prawdziców, którzy przez 3 wieki władali syberyjskim złotem. Polskie głupki szukały tego Skarbu Templariuszy tak jak Bursztynowej Komanty, np. w Chwarszczanach na PomZach na podstawie biesiadnej pieśni niemieckiej: JEST W POLSCE ZAMEK WSPANIAŁY, TEMPLARIUSZE W NIM SIĘ OSTAŁY. ICH SKARBÓW NIE POLICZYCIE…, co jest kazusem maharadzów.
  Ja do sprawy włączyłem się w końcu l. 60, gdy mówiono o Nazimie z Haiderabadu, ale UKRYCIE Bursztynowej Komnaty w Polsce czy Niemczech do głowy mi nie przyszło. Jako Łup Fuehrera musiała jechać do Poczdamu, gdzie ten mógł ją darować Ewie Braun, żeby wysłała ją Ewie Peron, bo do niczego innego się NIE NADAWAŁA.

 135. Wandaluzja said

  Rafał Woś, PRACA DLA STEVE’A JOBSA? NIEMOŻLIWE – Kreatywność to jedna z największych świętości kultury korporacyjnej. I wielki mit, bo szefowie wolą pracować nie z geniuszami, ale ze zwyczajnymi wykonawcami poleceń; Dziennik Gazeta Prawna, 31 V 2013, s. 12-13

  Artykuł jest ilustrowany wielkim zdjęciem Steva Jobsa ze Stefanem Woźnicą. Już to, że Jobs tworzył ze swym GENIUSZEM Idealny Duet świadczy o Podrzędności Jobsa, gdyż Każdy jego pracownik miał do niego kwestię: STEVIE JOBSIE, CZEMUŚ TAKI WREDNY? Dla Steva Jobsa można było pracować, ale NIE Z NIM. – Na każde pytanie odpowiadał wrzaskiem i Obelgami, co wobec Stefana Woźnicy możliwe nie było, gdyż ten prowadził go „za rączkę”, jak dzieciaka. Opryskliwość Jobsa była skutkiem NIEKOMPETENCJI technicznej.
  Ja pracowałem w Elwro 3 lata a mój brat 30. Dopiero gdy opowiedział mi historię, która miała miejsce po mym odejściu z Elwro to zdałem sobie sprawę z Izraela między Wisłą a Missisipi.
  W Bułgarii ogłoszono listę 168 synów Teodora Żiwkowa – ale nie wiem, czy na tej liście jest Stev Jobs i Bill Gates? Teodor Żiwkow jeździł do USA na paszporcie syryjskim – protektoralnie sowieckim, jako Protektor Prawdziców, gdyż byliśmy więźniami stanu i Zakładnikami. Chodziło zwłaszcza o kapitał Boeinga, którego amerykańskim komisarzem był mój dziadek, ale nie tylko.
  Otóż brat powiedział mi, że Komisja z Warszawy nie mogła Michałowi Woźnicy NIC ZROBIĆ, gdyż jego Mikrokomputer kupili Bułgarzy. Ten mikrokomputer widziałem kilkakrotnie w jego gabinecie, gdyż kolegowałem się z nim. Wtedy zrozumiałem – a właściwie tylko Upewniłem się – że Mikrokomputer Michała Woźnicy to Elwrowskie NAŚLADOWNICTWO Mikrokomputera Jacka Karpińskiego z Warszawy (!!!!!).
  Odtąd sprawa stała się JASNA: Bułgarski Mikrokomputer poszedł do Bangalur Microsoft, gdzie Stev Jobs i Bill Gates studiowali Jogę, a z Bangaluru do USA, zaś Jacka Kapińskiego Anglicy skierowali do PASIENIA ŚWIŃ – więc mamy Izrael do Wisły do Missisipi.
  Mój brat powiedział mi to dopiero, gdy Kurwy Bułgarskie zaczęły PŁAKAĆ. Kilka miesięcy temu ogłosiłem, że potrzebna jest Publiczna KONFRONTACJA ze mną pani Aleksandry Tomaszewskiej, de domo Aleksandry Nowak.

 136. 166 bojkot TVN said

  http://blogmedia24.pl/node/63609#comment-283716

  Michał St. de Z…, sob., 01/06/2013 – 05:14

  Szanowni Państwo,

  Nasi politycy w wielu wypadkach profesorowie praw, zachowują się jak małe dzieci na widok lizaka lub w piaskownicy.
  Miast stanowić prawo, sprzedają się w większości reżimowym, wrogim Polsce i Polakom mediom.
  To ponoć nazywa sie parciem na szkło!

  O wiele mądrzejsza od polskich polityków, okazała się nasza najlepsza tenisistka Agnieszka Radwańska lat 24, studentka II roku Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

  Pana Agnieszka, która na korcie w białych rękawiczkach zarobiła 10 milionów dolarów, powiedziała.

  Za żadne pieniądze nie udzielę wywiadu telewizji TVN.

  Gratulujemy Agnieszko

 137. Rysio said

  re 130. http://www.foxnews.com/science/2013/05/31/giant-asteroid-to-sail-past-earth-today-watch-it-live/

  Zerohero – każdy burak w USA myśli, że ma na dom.

  Ale tylko do momentu gdy przestanie płacić za niego parchom podatki.

  🙂

 138. Rysio said

 139. Wandaluzja said

  USOPAŁ z Ameryki Południowej pismem okólnym KNP.

  Polonuska:
  Zniewolenie jest ceną jaką trzeba płacić za nieznajomość prawdy lub za brak odwagi w jej głoszeniu. – Stanisław Staszic o przyczynach szkodliwości Żydów.

  > Żydowska bomba demograficzna
  > Problem Żydów, zdaniem Staszica, narastał wraz z eksplozją demograficzną Żydów.
  ***
  To nie Staszic podniósł pierwszy ten problem, ale Johann Wolfgang Goethe. Pierwsze padły ofiarą Żydowskiej Bomby Demograficznej USA, gdyż Żydzi najpierw zagospodarowali SIEEROTKI Wojenne, potem CHŁOPKI z Wojny z Chłopami, potem POLKI po wymordowaniu 7,5 milionów Polaków na Syberii oraz Kobiety z ZAHOLOKAUSTOWANIA Stu Małych Narodów Rosji dla ataku ogierków żydowskich na Amerykanki.

 140. eduś said

  re 83 do Oli
  Icek sprzedaje lody. Na wózku z lodami widnieje napis: „Żydom lodów się nie sprzedaje”. Podchodzi do niego rabin i zgorszony pyta:
  – Icek, co ty, antysemita jesteś?
  – Rabbi, a ty próbowałeś tych lodów?

 141. La Reine de Tooronto said

  Panie Gajowy Marucho,
  prosze Pana o ulbiony i wyprobowany przepis na tatara? Widac ze jest Pan smakoszem dlatego o przepis Pana prosze.

  Dzisiejsza fotka jest adekwatna do mieszanki gajowkowej.
  Pozdrawiam

 142. La Reine de Tooronto said

  Ciekawe informacje dla wszystkich.
  Cebula i czosnek wespol z majonezem.

  To warto wiedzieć!
  WAŻNE

  W 1919 r., gdy grypa zabiła 40 milionów ludzi (to jest więcej niż cała ludność Polski),
  był lekarz, który odwiedzał wielu farmerów, pomagając im
  w walce z grypą.
  Większość z nich zaraziło się i umarło.
  Przybywając do jednego z farmerów zaskoczyło go, że ani jeden członek rodziny nie jest chory.
  Po pytaniu, w czym kryje sie tajemnica ich zdrowia, żona odpowiedziała z dumą,
  że umieszcza w koszyku nieobraną cebulę w każdym pokoju.
  Lekarz nie mógł uwierzyć temu i zapytał czy może wziąć jedną cebulę
  i sprawdzić ją pod mikroskopem. Po badaniach znalazł w cebuli
  wirus grypy.
  Oczywistym było, że cebula absorbowała bakterię ratując w ten sposób całą
  rodzinę
  Pewna fryzjerka z Arizony opowiadała, że kilka lat temu, wiele jej pracowników
  chorowało na grypę.
  W następnym roku umieściła w swoim zakładzie kilka koszyczków z cebulą.
  Ku jej zdziwieniu, ani jeden z jej pracowników nie zachorował.
  Spróbuj i zobaczysz co się stanie.

  P. S. wysłałem to do przyjaciółki w Oregon, która regularnie wysyła do mnie
  materiały na temat zdrowia.
  Odpowiedziała o swoim doświadczeniu:
  – Zetknęłam się z artykułem, w którym proponowano odciąć obydwie końcówki
  cebuli i umieścić ją do pustego słoika umieszczając go na noc obok chorego.
  Rano cebula będzie czarna od zarazek… Dokładnie tak się stało.
  – Cebula była całkowicie zmieniona, a ja zaczęłam czuć się lepiej.
  W innym artykule czytałam, że cebula i czosnek umieszczone
  w pokoju uratowało wielu od plagi czarnej ospy.
  Mają one antybakteryjne i antyseptyczne właściwości.

  To jest inna nota.
  Wiele razy mając problem z brzuchem, nie wiemy dlaczego.
  Może cebula jest skutkiem problemu. Cebula absorbuje bakterie,
  jest powodem tak dobrej prewencji, żeby się nie przeziębić
  i nie złapać grypy i to jest powodem, dla którego
  nie powinno się jeść cebuli, która przez jakiś czas była przekrojona.
  RESZTKI CEBULI SĄ TRUJĄCE

  Miałem przywilej zwiedzać wytwórnię majonezu Mullins Food Products.
  Właścicielami jest 11 braci i sióstr z rodziny Mullins.
  Rozmawialiśmy o zatruciach pokarmu.
  Jeden z braci, Ed Mullins, który oprowadzał nas po firmie,
  Jako ekspert w dziedzinie chemi jest odpowiedzialny za większość receptur.
  Jego też wynalazkiem jest sos dla firmy McDonald’s.

  Podczas zwiedzania ktoś zapytał jak częste jest zatrucie majonezem.
  Usłyszeliśmy, że majonez robiony komercjalnie (sklepowy) jest całkowicie bezpieczny.
  Nawet nie musi być w lodówce – i tak nie będzie się psuł.
  Wytłumaczył, że poziom pH w majonezie jest taki,
  że żadna bakteria nie może tam przetrwać.
  Każdy, kto zachoruje zwala na majonez w sałatce.
  Gdy się ktoś zatruje, pierwsze o co pytają lekarze,
  to kiedy ostatni raz ofiara zatrucia jadła CEBULĘ i skąd ta cebula pochodziła
  (w sałatce z ziemniaków).

  Wytłumaczył, że cebula jest jak magnes dla bakterii.
  Nigdy niepowinno się trzymać pokrojonej cebuli …rzekł Ed,
  nie jest nawet bezpieczna jeśli ją włożysz w zip-lock do lodówki.
  Jest zatruta tylko przez to, że została pokrojona lub nawet nadkrojona.
  Może być niebezpieczna dla każdego (uważaj na cebulę,
  którą dajesz na hotdoga, kupując go gdzieś na zewnątrz!)
  Ed rzekł, jeśli weźmiesz napoczętą cebulę I usmarzysz ją dobrze
  prawdopodobnie będzie w porządku, lecz jeśli weźmiesz taką surową cebulę
  i położysz ją na kanapkę, lub do sałatki – prosisz sam o problem.
  W sałatce z ziemniaków/jarzynowej, tak cebula jak i wilgotne ziemniaki
  są atrakcyjne dla wzrostu bakterii szybciej niż jakikolwiek majonez ze sklepu,
  który nawet nie ulegnie rozkładowi.
  Pamiętaj proszę, że jest bardzo niebezpieczne używać
  przekrojoną cebulę i próbować użyć ją następnego dnia.
  Stanie się ona bardzo trująca nawet po jednej nocy.
  Zawiera trujące toksyny bakteryjne,
  które mogą spowodować ból brzucha
  lub nawet zatrucie pokarmowe.

  Proszę prześlij dalej,

 143. 166 bojkot TVN said

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=9500&Itemid=45

  Plan dla Polski: Jednomandatowe Okręgi Wyborcze

  Na 460 zasiadających w Sejmie posłów 297, a więc 65%, nie uzyskało poparcia nawet 2% wyborców w ich okręgach wyborczych, a więc nie uzyskało nawet poparcia 1 na 50 wyborców! 85 z nich, a więc prawie 20% całej Izby nie przekroczyło poparcia 1%, a więc 1 na 100 wyborców!

 144. Amadeus said

  Filmik na poprawę humoru i pokrzepiający sprawność umysłową.

 145. Marucha said

  Re 141:
  Miła Pani La Reine,
  Jest tu (mam nadzieję) wśród nas osoba będąca prawdziwym ekspertem od kuchni, może się ujawni,
  Ale chętnie podzielę się tym, co sam jadam.
  Żadne wytworne mecyje.

  Mięso wołowe, 50-60 deka trzeba starannie zemleć.Może nawet dwukrotnie.
  Posiekać jedną cebulę na drobno, wymieszać z mięsem, dodając łyżkę oliwy, małą łyżeczkę musztardy i łyżeczkę magi w płynie (może być sos sojowy).
  I to jest podstawowy tatar.

  Taki tatar możemy od razu dosolić i dopieprzyć według smaku. Można też użyć trochę papryki.

  Ale możemy podzielić tatara na cztery porcje, w każdej zrobić zagłębienie i umieścić w niej żółtko ze świeżego jajka. Do każdej porcji dodajemy białe pieczywo, trochę masła do pieczywa oraz przyprawy: sól, pieprz, ew. magi.

  Ilustracja „dania tatarskiego”, wzięta z Internetu:

 146. Rysio said

  Tatar bez wódki, to jak Rysio bez Misesa.

  🙂 🙂 🙂

 147. Inkwizytor said

  Bełkotka stręczycielka znowu nagania do koszer PiSdu ? 🙂 Mnie to nie dziwi. takie ma zadanie

 148. 166 bojkot TVN said

  Komusza Barbara Czajkowska właśnie rozmawia na żywo w TVP-Ifo z JERZYM URBANEM, którego zaprosiła do swojego programu „Kod dostępu” odc.53

  Mam nadzieję, że to jej i Urbana OSTATNI występ w publicznej telewizji, w ogóle. Mam nadzieję, że Szef radiokomitetu Juliusz Braun dostanie kopa już jutro albo w poniedziałek chociażby za ten program – w dodatku reklamę nachalną i bezczelną jego książki.

  Panie Gajowy! A nie wierzyłeś Pan jak 166 mówiło, że wracają czasy stalinowskie po objęciu żyrndoli przez bula-Komorowskiego. Dziś szuja Urban, dewiant moralny i seksualny jest w TVP, jakby nic się nie zmieniło.
  Hańba!

 149. 166 bojkot TVN said

  146/Inkw
  Ty stary durniu znów masz PiS-owskie omamy?
  JOW-y to stręczenie PiS-u wg ciebie? Masz chyba całkiem przepity mózg.

 150. Zerohero said

  Łukaszenka o Syrii:

  a co do JOW…he he. To govvno jest w kilku pseudodemokratycznych krajac, np. we Francji. I co? Jajco. We Francji tak rządzą masoni. Poza tym JOWy są w Polsce w wyborach do senatu, a senat jeszcze bardziej się spolaryzował na PO-PiS.

  i nr. 1 – USA. Demokracja, że hej.

  Zamiast durne JOWy należy propagagować demokrację bezpośrednią i decentralizację.

 151. 166 bojkot TVN said

  Od pierwszego rządu lewaków po 89 roku następowało reformowanie” polskiego systemu oświaty, z radykalnym popie.. rzeniem przez rząd Buzka. Wiedza udzielana młodym pokoleniom Polaków zostąła zaprogramowana i dostosowana do globalnego programu ogłupiania mas. Nieoceniony prof. Dakowski umieścił to u siebie:
  10 sposobów oszukiwania społeczeństwa przez media
  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=9497&Itemid=47

  7. UTRZYMAJ SPOŁECZEŃSTWO W IGNORANCJI I PRZECIĘTNOŚCI
  Spraw, aby społeczeństwo było niezdolne do zrozumienia technik oraz metod kontroli i zniewolenia. „Edukacja oferowana niższym klasom musi być na tyle uboga i przeciętna na ile to możliwe, aby przepaść ignorancji pomiędzy niższymi a wyższymi klasami była dla niższych klas niezrozumiała”
  (zob. Silent Weapons for Quiet War).

  Szkoda, ze posoborowy Kościół też sie do tego dostosował i jak świadczy przypadek KUL-u nie realizuje JEZUSOWEGO „IDŹCIE I NAUCZAJCIE”. Co realizuje – wiedzą tak naprawdę władze tej niby katolickiej uczelni, z dziwnymi biskupami żydowskiego pochodzenia.
  Księża na kazaniach też jakoś wolą analizować teksty ewangelii nie przekładając ich na czasy współczesne, żeby nie narazić się bulowi-żyrandolowi, który już jednego proboszcza w kościele św Krzyża wyrzucił za nieodpowiednie kazanie. Tego daaawno nie było, nawet za stalinowskich czasów

 152. Marucha said

  Re 147:
  Ani to nie jest ich ostatni występ w telewizorze, ani gajowy nie głosił tego, co mu 166 przypisuje.

 153. Zerohero said

  piosenka o

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Kazimierz_Piechowski

 154. owocowysok said

  Bazylea III / Ostrzeżenia ekonomistów
  http://zaprawda.wordpress.com/2013/06/01/bazylea-iii-ostrzezenia-ekonomistow/

 155. 166 bojkot TVN said

  Urban, Jaruzelski, no żeż q…. ile tych zdrajców jeszcze bedziemy musieli oglądać:
  http://fakty.interia.pl/news-impreza-na-czesc-gen-jaruzelskiego-w-sejmie,nId,976696

  SLD stawia na partyjny beton. Politycy SLD chcą specjalnie uczcić 90 urodziny Wojciecha Jaruzelskiego. 6 lipca planują zorganizować w Sejmie panel dyskusyjny poświęcony rządom generała w latach 80.

  Biorąc pod uwagę fakt, że generał jest w kiepskim stanie uniemożliwiającym stawianie sie w sądach, a imprezka ma być 6.07.2013, można przypuszczać, że SLD szykuje stypę po generale z uroczystym przejęciem schedy.
  Komu z SLD gienierał przekaże pałeczkę (klucz? archiwum? kontakty? faktyczną władzę?) nie wiadomo, na pewno nie Kaliszowi, który wypisał sie z SLD.

 156. 166 bojkot TVN said

  Zbierane są fundusze na budowę pomnika niedźwiedzia – Wojtka, słynnego żołnierza armii Andersa
  http://blogmedia24.pl/node/63610

 157. Siggi said

  @145. Owszem ,owszem, ale mnie brakuje tam 2x50gram-Wyborowa,albo Stolichnaja,ewentualnie z kloskiem Zytnia.I eto wsio.

 158. 166 bojkot TVN said

  Sobotnie „Studio Wschód” Marii Przełomiec było strasznie oficjalnie antysemickie, czyli anty-Akronowe. Cały program poświęcony był konfliktowi na linii Skarb Państwa a Wiaczesław Mosze Kantor, który chciał kupić tarnowskie Azoty, ale odwołany potem (dlatego?) minister skarbu Budzanowski dokonał analiz ekonomiczno-strategicznych uniemożliwił owa typową w Polsce „PRYWATYZACJĘ”.
  Kantor zły ujawnia, że akcje Azotów zostały sprzedane po dumpingowych cenach EBOR i komuś tam jeszcze. Swobodne wypowiedzi Kantora były na żywo konfrontowane z byłym ministrem, który obnażał kłamstwa Kantora.
  Ten ruski Żyd pyta z właściwą sobie butą jakie prawo ma Donald Tusk do decydowania o kierunku rozwoju Polski. Zapewne kantor uważa, że on sam ma dużo większe prawo do decydowania o Polsce niz Tusk. To samo w sobie jest ciekawe, bo ujawnia, że poza naszymi plecami toczą sie niejawne procesy decyzyjne, wojna buldogów o to co jest jeszcze wartościowego na terenach zajmowanych przez Polaków. Kantor powiedział prawie wprost, że Tusk to mały pikuś, który usiłuje przeszkodzić w realizacji czegoś juz dawno poza nim ustalonego. To tłumaczyłoby święte i autentyczne oburzenie Kantora, że został wyrolowany z ynteresu.
  Ciekawie brzmi to co mówi były minister. Jeśli prawdą jest, że uniemożliwił groźną dla państwa prywatyzację Azotów, to powinien dostać awans na wicepremiera Skarbu Państwa, a nie dymisję od premiera.

  Padają jeszcze słowa, że Polska powinna dopuszczać rosyjski kapitał. Panowie (SZCZĘŚNIAK)i panie! ROSYJSKI??????? Pogięło Was?
  Maria Przełomiec zagaiła coś, że tu nie chodzi o antysemityzm.

  Może to Kantor usiłuje odwołać Tuska? Trafiła kosa na kamień. Ciekawe, czy tutejsi rabini pogonią Kantora, czy zaczną śpiewać razem z nim.
  My musimy pogonić ich wszystkich.

 159. jaszmija said

  Mocna wpadka posłanki PO. Dała się wywieść w pole

  Ligia Krajewska, 
posłanka Platformy Obywatelskiej, dała się wywieść w pole w rozmowie z Robertem Mazurkiem opublikowanej w „Rzeczpospolitej”.

  – Mam przed sobą program PiS, który obiecuje wielką modernizację Polski – oznajmił posłance Mazurek i zaczął wyliczać: 50 nowych mostów…

  – A trzy miliony mieszkań też dołoży? – zaczęła się z miejsca wyzłośliwiać Ligia Krajewska. – I jeszcze prezes obiecał, że urodzi się 200 tysięcy dzieci. Te wszystkie obietnice są na takim poziomie, że brakuje słów. To kpiny z ludzi!

  – Na samej Wiśle powstanie 15 mostów – kontynuował niezrażony Mazurek, na co posłanka się roześmiała.

  – I gdzie oni je wszystkie postawią? – spytała.

  – Zmodernizują 11 lotnisk, wybudują dziewięć nowych… – Mazurek na to.

  – A może od razu 49 lotnisk? W każdym byłym mieście wojewódzkim po jednym – sparowała sprawnie posłanka.

  – Powstaną między innymi lotniska w Olsztynie i Białymstoku – wylicza dziennikarz.

  – Jakie uzasadnienie ekonomiczne ma port lotniczy w Olsztynie i Białymstoku? – Skomentowała pani posłanka Ligia. – I proszę mi powiedzieć, jak oni chcą te wszystkie lotniska utrzymać, z czego je zbudować?

  – „Środki będą pochodzić z budżetu (32 proc.), pieniędzy unijnych 
(39 proc.) i kapitału prywatnego 
w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego (29 proc.)” – zacytował Mazurek.

  – Życzę PiS powodzenia w realizacji tych cudów, ale to się nie nadaje do poważnej rozmowy – odpowiedziała pani poseł. Dlaczego? – Bo to zupełnie nierealne pomysły. Czyste chciejstwo. Człowiek składający takie obietnice okłamuje Polaków!

  – Ten człowiek to Donald Tusk – rzucił (zapewne nonszalancko) Mazurek. Posłankę zamurowało.

  – Słucham?

  – Zanim pani powie za dużo i napyta sobie biedy – litościwie na to Mazurek – przyznam się do manipulacji. Cytowałem „Narodowy program wielkiej budowy” Platformy Obywatelskiej z 2007 roku.

  – No tak… – rzekła posłanka, po czym po chwili ciszy zaczęła próbować mozolnie karaskać z bryndzy. – Przyzna pan – mówiła – że w odniesieniu do PiS te plany brzmią bardzo nierealnie, a dokument, na który się pan powołuje, prezentował całość, czyli projekty i sposób ich finansowania. Tym różnimy się od PiS. Poza tym powstał w innej sytuacji gospodarczej.

  Źródło: http://dzikikraj.interia.pl/przylapani/news-mocna-wpadka-poslanki-po-dala-sie-wywiesc-w-pole,nId,976674#ajax

 160. 166 bojkot TVN said

  http://blogmedia24.pl/node/63613

 161. Inkwizytor said

  Bełkotka, ja wiem, ze odkrecanie kota ogonem masz opanowane do perfekcji ale od tego, ze streczylas i streczysz koszer PiS sie nie wymigasz. Gówna z siebie nie zmyjesz, taka juz twoja sudba, jak mawiają znajomi Ruskie 🙂 A twoje JOWy sa takie same jak ty czyli chuJOWy sposób na robienie ludziom wody z mózgu na co zwrócił uwagę Zerohero. Przestań sie zatem slinić na mysli o wyborach bo one Polakom nic nie daja a uwiarugadniaja okupacyjne szumowiny POPiSowskiego i takied niedopieszczone stręczycielki jak ty

 162. Siggi said

  Wstrzasajacy i zarazem przejmujacy material.Radze dwukrotnie,uwaznie ogladnac.Refleksja ma miec range rzeczowego wniosku. I bez emocji…

 163. bardzo said

  Mi dwa razy tego nie powtarzac. Ale nie mam tyle czasu, zeby napisac w miare zajmujacy przepis na tatara. Chwilowo albowiem jestem zajety troche za Bardzo.

  Chcialem natomiast wydlubac stary przepis tatarski z Rewirow, ale Rewiry sa zablokowane. Nie dziwie sie, tyle naplynelo smiecia ze i sam Augiasz nie oczysci tej stajni Herkulesa… Panie Gajowy, czy nie moznaby jakos sie dostac na dzial Od Kuchni i ocalic od zapomnienia te wszystkie przepisy, a jest ich dobre kilkadziesiat. Wynurzenia na temat odzywiania udalo mi sie skopiowac wczesniej.

  Z pozdrowieniami

  bardzo

 164. Wandaluzja said

  http://naszeblogi.pl/38737-antysemita-pilnie-poszukiwany?utm_source=niezalezna&utm_medium=glowna&utm_campaign=blogi

 165. Inżynier said

  Pilnie poszukuję każdej pracy: inżynier budownictwa, duże doświadczenie w projektowaniu, kierowaniu robotami, uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno budowlanej i projektowej bez ograniczeń, biegła znajomość programów komputerowych AutoCad, AutoDesk Robot, Konstruktor, MS Project, Project Menagement i innych. Bardzo proszę o informację i pomoc. Przepraszam, że pozwalam sobie zamieścić moją prośbę na patriotycznym formum, ale jestem pełen nadziei, że może ktoś z Państwa będzie miał jakąś informację nt. pracy.
  Pozdrawiam serdecznie wszystkich i Pana Gajowego, mam nadzieję, że spotkamy się w lepszych czasach dla Polaków.

 166. Kar said

  re:145

  a ja jeszcze od siebie dodam drobna uwage, ze swieze mieso na tatara jest dobrze kupic z dobrze sprawdzonego zrodla, nie spod lady nie z jatki przydroznej! (jest latwo zlapac tasiemca..warto o tym pamietac!)

  Jasne. Zresztą tatara oryginalnie robiło się z koniny. – admin

 167. Marucha said

  Re 163:
  To wszystko da się zrobić… tylko gajowemu coraz bardziej ubywa energii…

 168. Wandaluzja said

  Sebastian Adamkiewicz, UDERZYĆ NA STALINA, PÓKI CZAS – Trzecia wojna światowa. Niezrealizowany plan Churchilla: 1 lipca 1945 przewidywany atak: siły aliantów 47 dywizji + 100 tys. żołnierzy Wehrmachtu – siły sowieckie Czterokrotnie Większe; Uważam Rze HISTORIA, 14 maj 2013, s. 78-81

  Mówiono, że na skutek amerykańskich bombardowań PO ZAKOŃCZENIU DZIAŁAŃ FRONTOWYCH zginęło od 1,5 do 2 milionów niemieckich cywilów. Ja miałem sąsiada, który mówił, że amerykańskie samoloty, które bombardowały Sowietów w Turyngii – a było ich SETKI – miały znaki POLSKIE (?)
  Stalin miał samoloty do bombardowania Wschodniego Wybrzeża USA JAPOŃSKIMI strategicznymi bombami atomowymi – bo niemieckie się do tego nie nadawały – w postaci najcięższego bombowca II wś MAKSYM GORKI vel Józef Piłsudski do bombardowania Uralu. Samolot ten chciał kupić Łowczy Siedmiogrodu na podstawie rumuńsko-polskiej konwencji zbrojeniowej, ale został Oszalbierzony przez mego dziadka, o czym w polskiej literaturze przedmiotu nadmieniało się.
  Anglosasi odrzucili jednak polską doktrynę bombową, co kosztowało ich kilka tysięcy ciężkich bombowców, ale po PRZEGRANIU przez US AF wojny lotniczej „przeprosili się” pod naciskiem Murzynów, którzy mieli tysięce przeszkolonych pilotów na Dakotach – też do mego dziadka. Z tej racji powstało powiedzenie, że DAKOTA WYGRAŁA II WOJNĘ ŚWIATOWĄ, co jest prawdziwe przynajmniej do Krasnego Lota, który po klęsce z Luftwaffe bez szkolenia lotników na Dakotach – których to Mułów Roboczych wyprodukowano chyba ze sto tysięcy – nie podniósłby się. Niemcy zaś Przegrały Wojnę z powodu BRAKU LOTNIKOW, gdzyż u nich szkolenie było bardzo drogie i trwało 2 lata, gdy na Dakocie pół roku z Zarobkiem. As Luftwaffe mówił: PROWADZIŁEM DYWIZJON MŁOKOSÓW, KTÓRZY LEDWO LĄDOWAĆ UMIELI. AMERYKANIE STRZELALI DO NICH JAK DO KACZEK.
  Z tego bombardowania Wschodniego Wybrzeża nic nie wyszło, gdyż Amerykanie zbombardowali Japonię TAKTYCZNYMI bombami atomowymi Kriegsmarine, jakich Doeniz miał KILKANAŚCIE. ŻYDZI dopuścili do zamordowania Tesli przez Skorzennego i Gehlena, żeby USA nie miały bomby atomowej. Gdy Oppenheimer nazwał się Twórcą Amerykańskiej Bomby Atomowej to Truman PRZERWAŁ audiencję i zakazał Wpuszczania go.

 169. bardzo said

  Mi tez ubywa energii. Coz, Natury sie nie przeskoczy, a kalendarza, uczciwszy uszy, nie oszuka.
  Ale zanim podpala to, co pozostalo z Rewirow wraz z zawartoscia, moze by jednak sprobowac uratowac to i owo.

 170. Nemo said

  http://hej-kto-polak.pl/wp/?p=20124#more-20124

 171. osoba prywatna said

  Proszę, tu do wyboru tatar z trzech różnych mięs.
  Przestrzegam jednak przed łososiem.
  Te najczęściej u nas spotykane, to, łososie hodowlane pochodzące z Norwegii.

  Tatar z łososia (albo z wołowiny lub koniny)
  http://www.ziolaiprzyprawy.info/2012/11/12/przepisy/tatar-z-lososia-albo-z-wolowiny-lub-koniny/#.Uas0wtKSzLo

 172. Wandaluzja said

  W dniu 2013-05-24 12:30, Blogger Obserwator KNP pisze: Przesyłam „BOMBOWY” list Adama Jagły.

  Romuald Szczypek, Z Lubina na Dolnym Śląsku, Tel./fax 76 8493667, Mobile 504521043
  Blogger _ Obserwator KNP
  http://konwent-narodowy-polski.pl.tl/

  Dnia 24 maja 2013 12:11 Adam Jagła napisał(a):
  Szanowni !
  Uzupełniając informacje na temat samochodu elektrycznego uprzejmie informuję, że mam „pomysła” na doładowanie baterii akumulatorów samochodowych w sekundę. Niemniej jednak brakowało mnie pieniędzy na realizację tego przedsięwzięcia. Obecnie kiedy to założyłem Fundację Pomóżmy Sami Sobie domniemam, że realizacją tego pomysłu nastąpi wcześniej o ile Amerykanie mnie nie uprzedzą jak zawsze i zrealizują to przede mną bo oni zawsze maja pieniądze a Polacy tylko pomysły. Niemniej jednak nie o prędkość realizacji czy o pierwszeństwo lecz chodzi o to aby w ogóle to działało. AJP
  ***
  Od wielu miesięcy otrzymuję pocztą okólną KNP Podobne listy. Ponieważ jestem ZAWODOWYM ekologiem i ze sprawą tą SZAMOCZĘ SIĘ kilkadziesiąt lat więc uważam to za niefortunne szukanie Kapitału na działalność polityczną. Piszę NIEFORTUNNĄ, gdyż samochód Elektryczny NIE MA SENSU ekologicznego i finansowego. Elektryczność nie jest Źródłem Energii tylko jej NOŚNIKIEM, tak jak Wodór, i to drogim a samochód Elektryczny jest większym OBCIĄŻENEM środowiska niż benzynowy. Jest to logika Zająca – że droga asfaltowa jest do UCIEKANIA PRZED SAMOCHODAMI.
  Polscy fizycy teoretyczni dawno wypowiedzieli się w tej sprawie: NIGDY NIE BĘDZIE SAMOCHODÓW NA PRĄD (Cezary Łasiczka i Agnieszka Pachno z prof. Łukaszem Turskim, Angora, Warszawa-Chicago-Dortmund-Toronto-NowyJork, 15 III 2009, s. 27-28), oraz Michał Matys, AUTO NA WODĘ – Silnik na mieszankę ropy i pary wodnej wymyślił prawnik z Kielc. Czy taka będzie przyszłość motoryzacji? Angora, 9 IX 2012, s. 27-28).
  Podpisana w Wiedniu w obecności Ministrów Transportu USA, Kanady, Rosji i Japonii, Europejska Konwencja Transportu Ekologicznego miała wejść w życie 1 I 1997, ale ja oprotestowałem Austriacki Silnik SUPEREKOLOGICZNY jako skaperowaną na PWr moją własność intelektualną, godząc się jednak na uznanie patentu austriackiego za uznanie mych praw Autorskich wg prawa niemieckiego i SPŁACENIE aktywistów Turbinki Kowalskiego. Me rozmowy w konsulacie austriackim do niczego nie doprowadziły, ale po POBICIU konsula, z okrzykami „Tu jest Polska” EKTE Upadła a następczyni Konsula w ogóle nie chciała ze mną gadać, jakbym to ja nasłał bojówkarzy?
  Na Polsko-Niemieckiej Konferencji Ekologicznej w Jeleniej Górze 22-23 X 1996 Kanclerz Kohl powołał niemiecko-japońskiego protektora mego silnika spalinowo-parowego VDTW, który 9 I 1997 – a więc tydzień po Terminie EKTE rzucił na kolana amerykański przemysł samochodowy. Nie mogłem sobie przypomnieć, SKĄD ZNAM tego Protektora, i dopiero, gdy Sekretarz Paliw kanclerz Merkel oświadczył: PRAWDZIWI WŁADCY ROPY MIESZKAJĄ W BERLINIE to przypomniałem sobie, że pilnował mnie na Szpandale. – Przyjechały Japonki do Berlina i wybrały sobie na dyrektora Najprzystojniejszego Niemca. Gdybym go zapytał – jako WŁAŚCIEL kapitału technologicznego – Czy ma prawo kopulować Niemki? to by chyba odpowiedział, że TYLKO JAPONKI.
  Angela Merkel WYGŁUPIA SIĘ z samochodami Elektrycznymi, gdyż jest agentem Tygrysa Benzynowego czyli kapitału żydoarabskiego, dla którego samochody Elektryczne są NIEKONKURENCYJNE i któremu Zniszczenie Europy nie wadzi: http://pogoda.wp.pl/kat,1034985,title,Swiat-czeka-wielki-potop-Jezeli-tak-to-wszyscy-zginiemy,wid,15663422,wiadomosc.html
  Jeśli ktoś szuka Kapitału na działalność polityczną to niech nie grzebie w wychodku Tygrysa Benzynowego tylko wejdzie na http://www.wandaluzja.com – Historia Polityczna i Nowa Technika Lotnicza. Gdy zapytano Churchilla na odchodnym o Największy Błąd to odpowiedział TRANSPORT. Pluł sobie w brodę, że nie anektował silnika Łowczego Siedmiogrodu na Wtrysk Metanolu i Wody, wobec czego Tygrys POŻARŁ Imperium – a teraz zniszczy też Anglię, bo ta Nie Przeżyje zaniku Golfsztromu.

 173. Zerohero said

  http://www.nacjonalista.pl/2013/06/02/bp-richard-williamson-holocaust-jest-swiecka-religia-nowego-porzadku-swiata/

 174. Zerohero said

  Jako bonus ciekawostka

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Louis_de_Funès#Wiara_i_pogl.C4.85dy

  Istotnie ciekawe i nieoczekiwane – admin

 175. jaszmija said

  Re. 171 Osoba Prywatna

  Befsztyk z mięsa surowego

  Wziąć pięknej świeżej wołowiny, uskrobać łyżką blaszaną, wybrać z żyłek, wsypać dużo soli, trochę pieprzu, dodać utartej cebuli, oliwy, umieszać dobrze całą masę i podać na stół. Na wierzch można wpuścić w uformowany w mięsie dołek żółtko, a półmisek ubrać korniszonami, grzybkami i rozmaitemi piklami. Befsztyk taki daje się na śniadanie lub do herbaty, smaruje na sznytkach z chleba lub bułek.

  Źródło:

  Kucharz Wielkopolski
  Praktyczne przepisy gotowania smacznych a tanich potraw smażenia konfitur, pieczenia ciast, przyrządzania lodów, kremów, deserów, konserwów i wędlin oraz różne sekreta domowe
  ułożyła Marya Śleżańska

  Poznań 1904
  str. 137; Rozdział XII; Mięsne potrawy zimne; przepis 323

  (reprint: Poznań 1991; wydawnictwo REPRINT & U-T S.A. nakład 10.000+200 egz.)

 176. 166 bojkot TVN said

  UB-eckie sądy pracują bez przeszkód:
  http://izabela.nowyekran.net/post/93416,prawda-sadownie-zakazana

 177. Emil said

  http://rt.com/on-air/

 178. 166 bojkot TVN said

  W Polsacie „Państwo w państwie” i sprawa zamojskiej Nexi
  http://pow.home.pl/kronikatygodnia/tekst.php?abcd=40647&dz=1
  http://www.rp.pl/artykul/10,1014804-Spolka-upada-pod-kontrola-skarbowki.html

  Mafia ze skarbówki w Lublinie widocznie ma chrapkę na nieruchomości Stanisława Kujawy, albo jest związana rodzinnie/interesami z jego konkurencją. Numer z niezwracaniem VAT skarbówki opanowały do perfekcji. To trwa co najmniej od rządów SLD Belki i L.Millera (2001-2005). Te same numery w całej Polsce. O konstytucyjnej równości podmiotów nie ma mowy. To ten rząd „zamknął” urzędy skarbowe przed podatnikami. Do tej pory każdy podatnik mógł o dowolnej porze dotrzeć do urzędnika, do którego był przydzielony. Teraz drzwi pancerne, zamki szyfrowe, kamery, Ciekawe, czy to standard unijny?

 179. Wandaluzja said

  http://www.nacjonalista.pl/2013/06/02/bp-richard-williamson-holocaust-jest-swiecka-religia-nowego-porzadku-swiata/

  Nareszcie ktoś powiedział, że Holokaust to Religia STALINOWSKA. W Referacie Bermana na Wojnę Palestyńską czytamy: GROŹNY JEST TYLKO ANTYSEMITYZM ŚRODKOWOEUROPEJKI – bo inne to żydowskie płachty na byka. Gdy Sowieci stwierdzili, że Największym Wrogiem jest Faszyzm jako ANTYKOMINTERNIZM to musiało dojść do licytacji Nienawiści, której ofiarą padli Polacy. Profesor Iwanow mówił, że po napaści Hitlera społeczeństwo sowieckie dowiedziało się – ze zdziwieniem – że Niemcy są TEŻ Faszystami.
  Rewolucja Solidarnościowa była REALIZACJĄ doktryny Paderewskiego, że Największymi Wrogami Komunistów są KOMINTERNOWCY z tajnymi kontami szwajcarskimi, na które płacono dywidendę z Folwarku Żydowskiego na wykupywanie USA – jednak Jaruzelski i Michnik wywłaszczyli nie tylko Komunistów, ale wszystkich, którzy nie mieli spermy jerozolimskiej.
  W Holokauście jako religii Stalinowskiej chodzi o Rozgrzeszenie mordu na 66 milionach Nieżydów zamordowaniem jakoby przez Faszystów 6 milionów Żydów, gdy było to według SZCZEGÓŁOWYCH danych niemieckich, szwajcarskich i watykańskich 300 tysięcy ofiar Des ANTIKOMUNISTISCHBEFEHLS Des Oberkommando der Wehrmacht, gdyż po zamordowaniu w ciągu 2 dni ponad 31 tysięcy Żydów w Kijowie żandarmeria odmówiła egzekwowania des Antikomunistischbefehls. Wobec tego Hitler przekazał egzekwowanie Rozkazu dla NKWD-SS na Hradczanie jako Największego Wroga Gojów-komunistów.
  Kominternowcy byli Amerykańskimi Biznesmenami a Stalinizm Najłagodniejsza Formą Bolszewizmu, o czym świadczy nienawiść motłochu do mnie za ODBIERANIE Żydom Satelitarnej Detekcji Złota. Tak jak Rzym padł ofiarą łykaczyzmu złota tak USA są ofiarą satelitarnej detekcji złota. Ciemniacy polityczni mogą się śmiać z łykaczyzmu złota, ale była to broń z którą Rzym NIE MIAŁ SZANS. Fryderyk Wlk kazał łykaczom wybijać zęby i traktować środkami przeczyszczającymi.

 180. 166 bojkot TVN said

  Radwańska wygrała http://nazywo.interia.pl/relacja/roland-garros-a-radwanska-ivanovic,3796
  Agnieszka Radwańska po raz pierwszy przebiła się do ćwierćfinału Rolanda Garrosa, gdzie zmierzy się we wtorek z Włoszką Sarą Errani!

 181. 166 bojkot TVN said

  http://wirtualnapolonia.com/2013/06/02/ludojady/

 182. 166 bojkot TVN said

  http://kefir2010.wordpress.com/2013/06/02/male-wielkie-zwyciestwo-kartel-transgeniczny-monsanto-wycofuje-lobbing-z-europy/

 183. Psiemislavius said

  Kto obecnie jest najbliżej źródła, którym jest Jezus Chrystus: a) posoborowy katolik modernista, b) prawosławny, c) grekokatolik ?
  Będę wdzięczny za odpowiedzi.
  Pozdrawiam!
  Psiemislavius

 184. 166 bojkot TVN said

  Aktualna „migawka” ze strony http://dakowski.pl/

  Właśnie dowiedziałem się, że niektórzy obchodzą dziś „Dzień dziękczynienia”. Za rok 89-ty. Słusznie! Dziękują bezkarni agenci i szpicle, a obecnie milionerzy i celebryci. Dziękuje Bul-Komorowski i jego prowadzący ze wsi. Też te agenty – Ekscelencje, co to nawzajem się wyspowiadały i rozgrzeszyły, a teraz blokują Intronizację Jezusa Króla Polski, profanując relikwie św. Andrzeja Boboli. Też zboczeńcy. Dziękują planiści Mirosławca i Smoleńska. Dziękują ci, co oddali polski przemysł i oddają resztki rolnictwa. Towariszczi, zdorowje! Prosit, Kameraden!

  A emeryci – w kolejkę, może rzucą przecenione wyschłe bułeczki? A może uda się zdobyć numerek do neurologa na „za pół roku”? Lub do onkologa na „za rok”? A dzieci? Jakie dzieci? Przecież dzieci mieć się nie opłaca. A pracy i mieszkania nie ma.

  Wystarczy, że Bul jest pełen nadzieji. „WSPÓLNOTA ZWYCIĘSTWA” . Tfu, bezczelność.

  Biedne były szczątki świętego Andrzeja Boboli, telepane ze Śródmieścia do Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie. Jeśli święty się zdenerwuje, to biada pomysłodawcom podobnych „imprez”. Telewizja była na tyle wścibska, ze pokazała twarz świętego.
  Na pewno w najbliższym czasie możemy spodziewać się antykatolickich i antypolskich komentarzy w związku z Dniem Dziękczynienia i procesją ze szczątkami świętego.

 185. Boydar said

  @ Psiemislavius (183)
  Czy przestał Pan już brać łapówki ?

 186. 166 bojkot TVN said

  Komentarz, który warto utrwalić

  ~Yogi do ~Romek:
  Nie chcę Polski Tuska, Komorowskiego, Michnika, Kutza i Niesiołowskiego. Nie chcę Polski byłych komunistów udających liberałów takich jak Kalisz, Miller, Kwaśniewski, Siwiec, Senyszyn. Nie chcę również Polski gejowskiej, feministycznej, znarkotyzowanej i pijanej. Nie chce także Polski głupawej Dody, chamskiego Wojewódzkiego, zboczonego Biedronia, obleśnego Palikota i dziwadła Grodzkiego.

  Chcę Polski dumnej i wspaniałej. Polski spod Grunwaldu, Kłuszyna, Beresteczka i Wiednia, Polski hetmanów Zamoyskich, Żółkiewskich i Koniecpolskich. Polski Kazimierza Wielkiego i Stefana Batorego. Polski mądrej jak umysł Kopernika, Marii Skłodowskiej Curie czy Łukaszewicza, odkrywczej jak podróże Strzeleckiego i Domeyki, bohaterskiej jak życie Inki i rotmistrza Pileckiego.

  Przeciętny wyborca PO jest pracowity jak Tusk, wykształcony jak Bartoszewski uprzejmy jak Niesiołowski, obiektywny jak TVN24 i GW, prawdomówny jak Michnik i Kopacz , kulturalny jak Palikot, zorganizowany jak Pitera, przystojny jak Ćwiąkalski, skromny jak Wałęsa, kochliwy jak Sawicka – PO prostu nadczłowiek ! Mucha nie siada ( na dachu ).

  komentarz znaleziony tu:
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/woda-zalewa-naszych-sasiadow-polsce-grozi-wielka-p,1,5530885,wiadomosc.html

  O tornadach: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-zginal-slynny-lowca-burz-tim-samaras,1,5530978,wiadomosc.html

 187. Ciek said

  http://slomski.us/2013/06/02/g8/ może kogoś zainteresuje jak sadzą kwiatki na przyjazd I Sekretarza 😉

 188. Brat Dioskur said

  Poranne radio holenderskie podalo,ze badania jakiejs zachodnioeuropejskiej placowki badawczej wykazaly ,iz najbardziej szczesliwymi sa te spoleczenstwa wsrod ktorych homosie ciesza sie pelnia praw,naturalnie rozumianych przez samych homosiow.Za przyklad podaje sie Skandynawie i Beneluks.Takwiec jest remedium na bezrobocie ,glodne dzieci ,fatalna sluzbe zdrowia i wszystkie dolegliwosci ktore dolegaja Polakom…..

 189. Wandaluzja said

  21/2013 (10

  Kto ma prawo nami rządzić?
  Szanowni Państwo!
  Przerzucając kanały telewizyjne natknęłam się na młodą osobę zaproszoną do studia, jak się domyślam, w charakterze eksperta. Wygłosiła ona mniej więcej takie oto zdanie: Tak jak w rządzie nie może być antysemita, tak i nie wolno dopuścić tam homofoba. Tu mała dygresja. Nazwa „homo-fobia” sugeruje, jakby chodziło o jakiś stwór bojący się człowieka, a faktycznie chodzi o człowieka bojącego się zboczeńca.
  Wracając do tematu muszę przyznać, że moja edukacja z zakresu prawa jest najwyraźniej niewystarczająca. Nie miałam bowiem pojęcia o przepisie zakazującym antysemitom pełnienia funkcji państwowych. Niewiedzę zawdzięczam zapewne naiwnej wierze w tolerancję. Bo jeśli przekonanie, że polskość to nienormalność, nie przeszkadza w pełnieniu funkcji premiera, to brak życzliwości dla mniejszości narodowej powinien być pestką. Ale to, jak się okazuje, tylko tak na zdrowy rozum. Praktyka dowodzi czegoś przeciwnego.
  ***
  Takie oto pismo dostałem pocztą okólną KPN, podpisane przez Małgorzatę Todd. Dla mnie jest ważne KTO wydał takie Prawo, gdyż doświadczyłem go na sobie, choć jako dzieciak stałem 2 razy pod ścianą egzekucyjną: za ukrywanie czerwonoarmistów i ukrywanie Żydów; ostanie dokumenty czego zniszczyła policja polityczna III RP a moje zeznania przez IPN utajnił Pełniący Urząd Prezydenta Komoruski. Żydzi napracowali się, żeby nas Zlikwidować za ukrywanie ich, ale byliśmy chronieni przez Ambasadę USA i SmerSz.
  Prawo, że ANTYSEMITA NIE MOŻE PEŁNIĆ FUNKCJI PAŃSTWOWEJ jest formułą z testamentu Józefa Stalina, który teraz funkcjonuje jako kapitał stalinowsko-holokaustyczny. XIX-wieczna rewolucja nacjonalistyczna powstała na formule Woltera, że BEZ ANTYSEMITYZMU NIEMOŻLIWA JEST OBRONA PRZED KAPITAŁEM KRYMINALNYM, toteż te prawo Anty-Antysemickie, które ilustruje III RP ANTY-ANTYSEMICKĄ jest Suwerenitetem Kryminalistów z Polskiego Knesetu, których celem jest granica niemiecko-żydowska na Wiśle, jako wstęp do granicy żydowsko-niemieckiej na Missisipi. W Księdze Estery czytamy: ZAPANOWAŁ STRACH PRZED ŻYDAMI (Stalinem) – i o to tu chodzi. Faszyzm był nacjonalizmem BEZ ANTYSEMITYZMU, i co z tego wyszło?
  Teraz – dzięki Franciszkowi I – holokaustyczne ogierki mogą zaczynać V setkę ataków na Świątynię Salomona w Jerozolimie, tym razem za pieniądze Billa Gatesa. Przed północą 1 VI w programie Na Żywo ukazała się plansza: DZIŚ ZOSTAŁA PRZEŁAMANA ZMOWA MILCZENIA ODNOŚNIE NOTOWAŃ KNP. KONGRES NOWEJ PRAWICY PRZEKROCZYŁ PRÓG WYBORCZY. Znaczy to, że z tym Strachem przed Satelitarną Detekcją Złota nie najlepiej.

 190. 166 bojkot TVN said

  http://niepoprawni.pl/blog/162/kantor-wali-tuska-czerska-maczuga-michnikagrossa-synagoga-w-azotach-comordance-pana-bronka

 191. Fran SA said

  Co sie tak naprawde dzieje w Turcji?

  http://intellihub.com/2013/06/02/what-is-happening-in-stanbul-an-on-location-report/

 192. Griszka said

  Panie Gajowy, przepraszam za moją dociekliwość, ale czy dostał Pan w końcu to pismo wzywające do zaprzestania „siania nienawiści” ? Jestem ciekaw treści. Może nadaje się do działu humor 🙂

 193. 166 bojkot TVN said

  dodatek do 158
  http://niepoprawni.pl/blog/162/kantor-wali-tuska-czerska-maczuga-michnikagrossa-synagoga-w-azotach-comordance-pana-bronka

  ……..Kantor, obywatel Izraela i Rosji użył znanej nam już od ponad dwóch dekad ulubionej broni- maczugi Michnika i jego pokominternowskich cwaniaków nie tylko znad Wisły!
  Otóż Kantor użył ulubionego argumentu, pozamerytorycznego argumentu zarzucając rządowi D. Tuska … antysemityzm!, który to jego zdaniem był przyczyną odrzucenia jego biznesowej oferty przejęcia kontroli Acronu nad Azotami!
  Wypowiedż publiczna tegoż Wiaczesława Kantora prócz tego wątku maczugi, czyli posądzenia rządu Tuska o antysemickie podłoże odmowy sprzedania pakietu kontrolnego akcji Azotów zawiera jeszcze jeden bardzo ciekawy wątek!
  Otóż pan Kantor oburzał się i ostrzegał Tuska, że on obywatel Izraela i Rosji, jako kumpel Putina, tudzież …
  Kwaśniewskiego i Bieleckiego nie odpuści!
  Oczywiście o samym D. Tusku wyrażał się bardzo lekceważąco i drwiąco!
  Cała ta wypowiedż jakże typowa dla rosyjskiego Jewreja!
  To antypolonizm w najczystszej, klasycznej postaci.
  Ciekaw jestem reakcji rzecznika Grasia!
  …………..

 194. Amadeus said

  Link do artykułu: http://polskawalczacastopsyjonizmowi.com/2013/06/02/deklaracja-londynska/

  deklaracja londyńska

  Czerwiec 2, 2013
  1 komentarz
  Te 34 “przykazań” należy przestrzegać, mówi Deklaracja Londyńska w sprawie antysemityzmu
  źródło: http://www.intifada-palestine.com/2013/05/these-34-commandments-must-be-obeyed-says-the-london-declaration-on-anti-semitism/
  autor: Stuart Littlewood – Intifada Palestine
  przygotował: Pluszowy Miś
  premier Australii, Julia Gillard, w chwili podpisania Deklaracji Londyńskiej w sprawie walki z antysemityzmem
  A ilu z was to „błękitne długopisy”?
  Australijscy posłowie federalni i stanowi oddając się orgii anty-antysemityzmu masowo podpisali Deklarację Londyńską w sprawie zwalczania antysemityzmu. Ponad 100 z nich zostawiło na niej swój podpis.
  Haaretz donosi pod linkiem http://www.haaretz.com/jewish-world/jewish-world-news/australian-mps-pick-up-torch-in-fight-against-global-anti-semitism.premium-1.525198
  że należy się spodziewać, iż nawet więcej spośród federalnych parlamentarzystów (226) niebawem złoży na niej swoje podpisy, w tym wszyscy (105) parlamentarzyści partii liberalnej oraz jej senatorowie.
  Około 300 innych prawodawców z około 60 krajów, również podpisało ten dokument, według rzecznika z między-parlamentarnej koalicji na rzecz walki z antysemityzmem. 50 z nich to Kanadyjczycy, 18 Brytyjczycy, 6 izrahellczycy i 2 Amerykanów (co, tylko dwóch?).
  A w zeszłym miesiącu premier Australii, Julia Gillard, stała się czwartym premierem, który to podpisał, po Gordonie Brown i Davidzie Cameron z UK i Stephenie Harper z Kanady, który w 2010 roku podpisał Protokół z Ottawy, potwierdzający Deklarację Londyńską.
  Więc pod czym dokładnie oni umieścili swoje nazwiska? Cały dokument można znaleźć tutaj:
  http://www.antisem.org/london-declaration/
  Ma ona na celu “zwrócić uwagę demokratycznego świata na odrodzenie się antysemityzmu jako wielkiej siły w polityce, sprawach międzynarodowych i społeczeństwie“.
  Autorzy tego jednostronnego traktatu (wspomnianej wyżej między-parlamentarnej koalicji na rzecz walki z antysemityzmem) chcą, aby ich 34 “przykazania” egzekwowane były przez wszystkie wielkie bataliony – rządy państw, parlamenty, instytucje międzynarodowe, przywódców politycznych i obywatelskich, organizacje pozarządowe i społeczeństwo obywatelskie.
  W tym procesie oczywiście, wszelkie próby obnażania faktów zaciskania pętli syjonizmu na obszarach polityki, spraw międzynarodowych i wobec społeczeństw, będą tłumione.
  Przykazanie nr 1 stanowi, że “Parlamentarzyści będą ujawniać, stawiać przeszkody i izolować podmioty polityczne, które angażują się w nienawiść wobec żydów i biorą za cel państwo izrahell jako żydowską zbiorowość”.
  Pomieszania z poplątaniem. Głupio myślałem, że państwo izrahell to rzeczywiście jakiś byt żydowskiej zbiorowości, gdyż dokument założycielski głosi: “My, członkowie Rady Ludowej, przedstawiciele społeczności żydowskiej w erec-izrahell i ruchu syjonistycznego, niniejszym deklarujemy utworzenie żydowskiego państwa w erec-izrahell, znanego jako państwo izrahell. Państwo izrahell będzie otwarte dla imigracji żydowskiej i będzie zbiorem Wypędzonych … Apelujemy do narodu żydowskiego w całej diasporze, aby skupili się wokół zydów w erec-izrahell w zadaniach dotyczących imigracji i budowy … “
  Przykazanie nr 6 stanowi, że “rządy i ONZ powinny postanowić, że nigdy więcej instytucje wspólnoty międzynarodowej i dialog państw narodowych nie będzie nadużywany do tego, aby próbować ustanowić jakąkolwiek legitymację dla antysemityzmu, albo dokonywać wyróżnienia izrahella w celu poddania go dyskryminującemu traktowaniu na arenie międzynarodowej … “
  Nie czepiać się, nie krytykować lub karać izrahell za jego potworne zbrodnie. To stara śpiewka.
  Przykazanie nr 24 stanowi, że “władze oświatowe powinny zapewnić warunki przestrzegania wolności słowa w ramach prawa i nie dopuszczać, aby uczniowie i pracownicy stosowali nielegalne antysemickie wypowiedzi lub tworzyli wrogie środowisko w jakiejkolwiek formie, w tym wezwań do bojkotu“.
  Ale co to dokładnie stanowi “nielegalną antysemicką wypowiedź”? Czy to jest próba, aby bojkot uczynić czymś nielegalnym? Z pewnością byłoby to naruszenie wolności osobistych i obywatelskich.
  Przykazanie nr.29 stwierdza, że “Rządy powinny podjąć odpowiednie i konieczne działania, aby zapobiec nadawaniu programów antysemickich poprzez satelitarne kanały telewizyjne, a także wywierać nacisk na twórców transmisji do podjęcia działań w celu zapobiegania przenoszeniu się antysemickich programów“.
  Ciężka ręka cenzury państwowej ponownie zostaje uruchomiona. (…)
  Powyższe to tylko kilka przykładów. Czytelnicy znajdą znacznie więcej, gdy zobaczą pełny tekst.
  Dwóch australijskich parlamentarzystów z partii zielonych, John Kaye i David Shoebridge, publicznie odmówili podpisania mówiąc, że dokument “błędnie zrównuje poprawny poziom krytyki państwa izrahell z antysemityzmem” i jest “nie do przyjęcia rzucanie pomówienia na tych z nas, którzy mówią o prawach Palestyńczyków. Krytyka państwa izrahell …. jest motywowana troską o ludzi pozbawionych ziemi, konsekwencjami istnienia państwa, które opiera się na religii lub pochodzeniu etnicznym lub działaniach rządu, który ignoruje rezolucje ONZ, i to jest ważny wkład do dyskursu publicznego“.
  Dodają: “To jest tragedia, a ​​Deklaracja Londyńska jest wadliwym dokumentem. Podstawowa intencja – zwalczanie i położenie kresu irracjonalnej nienawiści do ludzi – jest zbyt ważna, aby została zniweczona przez polityczne cele syjonizmu“.
  Podnoszą ponadto fakt: “Kiedy ludzie dobrej woli wyrażają sprzeciw wobec izrahellskich żołnierzy rutynowo upokarzających Palestyńczyków na punktach kontrolnych, w czasie budowy muru w stylu apartheidu przecinającego Zachodni Brzeg lub wobec brutalnego użycia siły wojskowej izrahella wobec ludności cywilnej w Strefie Gazy, to ich motywacją nie jest oczernianie żydów, ale podkreślenie niesprawiedliwości popełnianych na ludności palestyńskiej”.

 195. Marucha said

  Re 192:
  Póki co, jeszcze nie. Ale ja b. słabo odbieram emaile…

  Re 193:
  Ech, ci Rosjanie… Kantor… Gusinski… Bierezowski… Abramowicz…

 196. Boydar said

  „…b. słabo odbieram emaile…”
  🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
  No właśnie, przecież ‚osoba’ zdawała sobie sprawę z powyższej okoliczności, że w Berdyczowie ip jest w dhcp.

 197. Brat Dioskur said

  ad192.
  Niniejszym oswiadczam,ze kazdorazowo wkraczajac do gajowki dysponuje wlasnym zapasem nienawisci tak ze ewentualne jej uzupelnianie ,czy to poprzez sianie lub wciskanie przez gajowego jest w moim wypadku zbyteczne.Ewentualne nadwyzki nienawisci jestem gotow odstapic,cena do uzgodnienia , lub tez pozyczyc ,oczywiscie za godziwe oprocentowanie! Zastrzegam sobie prawo zazadania zastawu.

 198. Psiemislavius said

  Re 185:
  Oczekuję odpowiedzi, a nie chamskich przytyków.

 199. 166 bojkot TVN said

  198/P
  To czego się oczekuje, może sie bardzo różnić od tego co się dostanie. W gajówce jak w Polsce za Tuska….

 200. AniaK said

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14024949.html#MT

 201. Maciej said

  Bojkot w gajówce swoje, wyrabia drugi etat … Ta strona wiele traci przez Ciebie … Nie możesz się przenieść gdzie indziej ? Nie ma jakiejś strony dla wyborców okupantów w Polsce ?

 202. Boydar said

  @ Psiemislavius (198)
  A tam, Szanowny Pan nie paniał aluzju.
  To, co napisałem (185), niby było do Pana, ale nie tak do końca.
  Rzeczony tekst „Czy przestał już Pan brać łapówki”, jest klasycznym (i szeroko uznanym) przykładem na zdanie pytające, na które poprawnej odpowiedzi być nie może.
  Jeśli uraziłem – przepraszam.
  Co do meritum, nie odniosę się. Są nieporównywalnie uczeńsi ode mnie. Ja spokojnie (taki mam plan) umrę jako rzymski katolik. Aha, koleżanka mi tłumaczyła, że nie można być trochę w ciąży.

 203. Zerohero said

  Re 198, Psiemislavius

  Nie liczyłbym na intelektualny dialog z tym bibi 166. Pan zmyślną strategią osiągnie dobrą sytuację na planszy, a Bibi166 przewróci pionki, nasra na szachownicę i ogłosi zwycięztwo.

  Niech Pan na przykład zobaczy jakie to linki wkleja. Choćby tekst o Kantorze z Acronu na niepoprawnych jest napisany przez całkowitego przygłupa. Czemu B166 wkeja ten tekst? To zwykłe bicie piany typowe dla Łażącego Łazarza, Nowego Ekranu w wersji .net, wersji .pl, 3obiegu, wpolityce….itp. agregatów płodów rozhisteryzowanych osobników niezdolnych do analiz.

  Tutaj dla przykładu jest tekst o Kantorze na jakimś tam poziomie:

  Nie jest też pupilkiem Władimira Putina, a to na pewno nie ułatwia mu interesów. Zwłaszcza w kraju. Kantor rzadko nawet przyjeżdża do Rosji. Na stałe mieszka w Szwajcarii, prowadzi spółki w Chinach, Kanadzie, Szwajcarii, Estonii, USA, Afryce. Według miesięcznika Forbes jest na 39. miejscu w rankingu najbogatszych Rosjan, z majątkiem szacowanym na 2,3 mld USD.

  Jego droga do bogactwa jest podobna do tej, którą przeszło większość wschodnich oligarchów: potrafił wykorzystać moment przekształceń własnościowych i znajomości. Za komuny był naukowcem jednego z moskiewskich laboratoriów projektującego stacje orbitalne i opracowujących technologie kosmiczne. Dopiero za Gorbaczowa zajął się interesami. W duży biznes wszedł w 1993 r., przejmując za 200 tys. USD 35 proc. udziałów w prywatyzowanej właśnie firmie azotowej w Wielkim Nowogrodzie. Fabryka rocznie produkowała 4 mln ton nawozów i była jednym z największych ich producentów w Rosji. Rok później dokupił Dorogobuż i z dwóch zakładów powstał holding Acron. Obie inwestycje byłoby możliwe m.in dzięki znajomością z Giennadijem Burbulisem, jednym z najbardziej wpływowych doradców prezydenta Borysa Jelcyna.

  Ale po przejęciu władzy przez Putina gwiazda Kantora zaczęła blednąć. Złośliwi mówią, że winne jest jego żydowskie pochodzenie, ale bliżej prawdy są chyba ci, którzy twierdzą, że Putin po prostu nie ufa byłym ludziom Jelcyna.

  http://biznes.pl/wiadomosci/start/rosyjski-miliarder-nadal-kupuje-polska-firme,5522019,news-detal.html

  Głupi mainstremowy Onet jest ciekawszy niż te pisiackie niby demaskatorskie ostoje wolnego słowa.

  Ten imbecyl B166 nie jest w stanie nawet odróżnić przyzwoitych materiałów od guana informacyjnego. To koprofag informacyjny. Wyjada odchody publicystów PIS

  Nawet potyczki słowne prowadzi jak lebiega, bo np. teraz przyznał, że z Gajówki zrobi to co Tusk z Polski. tzn. tak to zabrzmiało a pewnie miał inne intencje.

 204. 166 bojkot TVN said

  Dziś TVP-1 emituje „Śmierć Rotmistrza”. Każdy musi to obejrzeć i porównać obecne metody walki z polskością i Polakami z metodami obecnymi. Ja nie widzę ŻADNEJ RÓŻNICY.

 205. 166 bojkot TVN said

  .. … korekt:
  … ówczesne metody

 206. Wandaluzja said

  http://www.fakt.pl/Malina-Blanska-z-NIE-zalatwila-Fibaka,artykuly,214311,1.html

  Bicia przez Fibaka prostytutek w Paryżu 20 lat temu ZAKWALIFIKOWAŁO GO. Asz mówił, że jego znajoma, która bywała Paryżu, wiedziała to przed Deklaracją SĄDU, z którego to powodu musiał on z Paryża uciekać. Przypominam, że chodziło o prostytutki LUKSUSOWE.
  Wyciągnięcie tego TERAZ jest dźgnięciem Tuska i Komorowskiego.

 207. towarzysz0 said

  Panie Boydar! Nawiązując do pańskiej odpowiedzi

  @ Towarzysz0 (11)
  Ustosunkuję się wyłącznie do kwestii pierwszej.

  Wprowadzenie do organizmu (w rozpatrywanym przypadku – ludzkiego) białek zmodyfikowanych genetycznie, powoduje wbudowanie tychże substancji w nasz (ludzki) organizm. To rewelacją nie jest. Tak jest ze wszystkim co jemy. Problemem w tym przypadku jest fakt, że GMO wbudowywane jest nie tylko jako element konstrukcyjny czy energetyczny ciała człowieka, ale także ma wpływ na nasze genetyczne predyspozycje co do dalszego rozwoju. To też nie jest odkryciem, bo szczególnie źle żywieni rodzice, mogą począć ułomne na różny sposób dzieci. Fakt ten jest znany medycynie od niepamiętnych czasów. Tylko że, GMO jest w dużym stopniu sztuczne i w organizm wbudowywane być w żadnym przypadku nie powinno. Krótko mówiąc, w opinii wielu naukowców, że (per analogiam – tym jesteś co jesz), że GMO uszkadza nasze DNA. Jeśli to prawda, powstałe wady genetyczne (nie sposób dowieść wszystkiego w relatywnie krótkim okresie badań) mogą zostać przekazane naszemu potomstwu. I tak dalej i dalej. Samonapędzająca się spirala destrukcji. I podobnie jak z grzechem śmiertelnym, nic już nie można z tym zrobić

  Co do szkodliwości GMO jest pełna zgoda. Pytanie, dlaczego GMO takie wywołuje emocje? Przecież na każdym kroku otaczają nas wyroby petrochemii, większa część z nich już od dawna jest sklasyfikowana jako trucizna, następna część czeka na rewelacyjne odkrycia. Te trucizny oprócz wszystkiego złego mogą powodować mutacje, czyli działanie nie wyłącznie na jedno pokolenie. Z tym że petrochemia otacza nas naprawdę wszędzie. Nawet jeśli Pan należy do takich rzadkich okazów, którzy nie używają perfum i dezodorantów.

  Czyli na pohybel petrochemii, chemikom i fizykom oraz pasożytom. Kto w tej walce zwycięży?

 208. Boydar said

  Pan Jezus

 209. towarzysz0 said

  O tym wciąż zapominam. Dlatego tak niepotrzebnie się emocjonuję

 210. 166 bojkot TVN said

  http://3obieg.pl/czy-agent-stasi-oscar-to-donald-tusk

 211. Marucha said

  Re 207:
  Panie Towarzyszu, cały problem w tym, że zmiany wprowadzone przez GMO są NIEODWRACALNE a poza tym pociągają za sobą zniszczenie działającego od od tysięcy lat rolnictwa, polegającego na przeznaczaniu części ziarna lup tp. na przyszłoroczne zasiewy. Firmy typu Monsanto gotowe są opatentować wszystko, co żyje i się nadaje do jedzenia.

  Co nie znaczy, że mamy zaniedbywać inne zagrożenia – i tego, przynajmniej tu, w gajówce, nie robimy.

 212. Emil said

  http://www.infowars.com/breaking-official-bilderberg-attendee-list-released/
  Z POLSKI – p. Jacek Rostowski

 213. towarzysz0 said

  Ad 211
  Panie Marucho!

  Ten aspekt patentowania nasion i uniemożliwiania swobodnego obrotu nasion był dla mnie tak oburzającym i oczywistym, że w tym pędzie napisałem gniewnego maila do poczciwych ludzi, którzy niestety są beneficjantami układu politycznego oraz EU z prośbą o argumenty przeciwników. Może to ja w oślepieniu nic już nie widzę.

  Ale brak do tej pory odpowiedzi

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: