Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Lvz o SEXturystyka. Czyli jak żołnie…
  wewewe o Wolne tematy (71 – …
  revers o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  Olo o „Represje załamały skrajną…
  Boydar o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  karlik o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  Krzysztof M o Co jest droższe: ładowanie poj…
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  bryś o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

Szwecja: Mandaty dla… aut spalonych podczas zamieszek

Posted by Marucha w dniu 2013-05-30 (Czwartek)

Trwające od 19 maja zamieszki w opanowanych przez imigrantów dzielnicach Sztokholmu, poza ostateczną dezorganizacją resztek życia społecznego, przyniosły także gigantyczne straty materialne. Spalono lub zdewastowano szkoły, sklepy, biura, domy mieszkalne, a nawet posterunki policji, ale przede wszystkim płonęły samochody.

Szwedzkie siły porządkowe przyjęły taktykę nieangażowania się w konflikt, jeśli stwarzałoby to zagrożenie dla zdrowia funkcjonariuszy [Sic!!!  A  chirurdzy pewnie odmawiają wykonywania operacji, jeśli naraża to ich na nieprzyjemny widok krwi – admin].

Mats Löfving, szef sztokholmskiej policji, wyjaśnił szwedzkiemu dziennikowi Expressen: “Naszym celem jest robić najmniej jak to możliwe [by uniknąć eskalacji – przyp. red.], wykonywać możliwie najwięcej normalnych czynności. Aby zakomunikować to naszym najlepszym przyjaciołom – mieszkańcom Husby – powinniśmy wykonywać normalne policyjne czynności, a dziennikarze powinni normalnie je opisywać”. Löfving nie omieszkał także podkreślić, że część uczestników zamieszek za cel obrała sobie starcia policją nad czym ubolewa mówiąc – “Nawet jeśli nosimy policyjne mundury, to jesteśmy normalnymi ludźmi. Nie rzuca się kamieniami w zwykłych ludzi”.

Bardzo podobne stanowisko wyraził również rzecznik sztokholmskiej komendy policji. “Jeśli widzimy palące się auta pozwalamy im płonąć, jeśli nie ma zagrożenia zajęcia się ogniem pobliskich samochodów czy budynków. Robiąc tak minimalizujemy ryzyko zostania obrzuconymi kamieniami” – zdradził dziennikarzom Lars Byström [Sic!!! – admin]

Takie pobłażliwe traktowanie ogranicza się jednak jedynie do relacji między policją i imigrantami, natomiast funkcjonariusze służby parkingowej, którą w dużym uproszczeniu można przyrównać do polskiej Straży Miejskiej z mniejszymi uprawnieniami, litości w egzekwowaniu prawa nie okazują.

Dziennikarz szwedzkiego konserwatywnego serwisu Fria Tider sfotografował pracownicę P-Service drukującą mandaty za złe parkowanie… wrakom samochodów spalonych podczas zamieszek. Zapytana o powód przyznania mandatu odparła, że nie było w aucie kwitu wskazującego datę rozpoczęcia postoju. Fakt, że nie było w nim także szyb, a wnętrze strawił ogień był według funkcjonariuszki służby parkingowej pozbawiony znaczenia.

P-Service nie udzieliło komentarza dziennikarzom Fria Tider, natomiast Dagens Nyheter nazwał informację plotką na podstawie rozmowy z Svante Intveldem, rzecznikiem firmy, który sam przyznał, że historia miała nieprzyjemne reperkusje w postaci zainteresowania opinii publicznej i miejskich oficjeli. Dziennikarze DN zignorowali zdjęcie obrazujące zajście oraz odmówili zmiany treści swojego artykułu, gdyż, jak sami twierdzą, nie ma takiej potrzeby, bowiem nie pada w nim nazwa Fria Tider.

Na podstawie: friatider.se / expressen.se / dn.se
http://www.autonom.pl

Komentarzy 37 do “Szwecja: Mandaty dla… aut spalonych podczas zamieszek”

 1. AlexSailor said

  Przecież nawet upośledzony zorientowałby się, że chodzi o rozzuchwalenie bandziorów i terroryzowanie nimi mieszkańców.
  Z drugiej strony z całą bezwzględnością przeciwdziała się wszelkim próbom tworzenia szwedzkiej samoobrony.

 2. lopek said

  Bóg Szwedom będącym na urzędach rozum odebrał i tyle.

 3. Nemo said

  Ale mętnie szwedzka policja tłumaczy,normalnie maj ludzi za debilów.A przecież wiadomo,że chodzi o to,że emigranci mają być cacy a multi-kulti cool. Co za parodia,nie wiem czy się śmiać czy płakać.
  A ta heca z mandatem za złe parkowanie to już normalnie mistrzostwo świata.

 4. maurycy said

  To jest efekt Multi -Kulti kryminalnego lajdactwa, w bandycki sposob forsowanego przez zydowstwo ! Ma to juz miejsce w Polsce ! Polska tez ma byc wielorasowa z maniackim uporem zydowstwo to juz robi ! Polacy maja byc takim bydlem trzymanym za morde ,mieszkajacym obok Multi -Kulti !

 5. anaTOM said

  karac jebac nie wyrozniac I precz z lapami od muzulman.

 6. tracel said

  Boże, co za pizdy. Faktycznie – powinni siusiać na siedząco.

 7. kiriki said

  A jednak miałem rację mówiąc kilku święcie oburzonym, że nie bydłem są imigranci, a europejczycy. Rzecz jasna wielu moich znajomych pukało się w głowę i było bardzo, oj bardzo zniesmaczonych, ale jak rozwinąłem myśl nabrali wody w usta i z wzrokiem wbitym w blat stolika zmienili temat…
  Otóż moi kochani, jeśli chcemy nazywać imigrantów to na pewno nie bydłem, a dziczą. Tytuł bydła Pierwszej Klasy winniśmy przyznać Europejczykom, bo tylko bydło mozna zagnać do zagrody poprawności politycznej i jebać ile wlezie. A bydło tylko mu mu i mu… xD kręcąc mordką…
  I tak pasterz, starszy Parch i dziki owczarek (imigranci) mają białe owieczki tam, gdzie chcieli…
  Ludzie, kurwa! Premier wielkiej dupodajni, wymawia sie Brtyanii xD mowi, ze zołnierz nie powinien nakładać munduru, bo sam sprowokował agresje – hahahaha. W Szwecji służby porządkowe wystawiają mandanty wlaścicielom spalonych aut, a tym samym kraju dwa dni temu, ciapaty polityk powiedział, że nie można takich rzeczy tolerować, i takich ludzi trzeba deportowac i co sie stało musiał to ODSZCZEKAĆ!
  BRAVE NEW WORLD!

 8. Pokręć said

  E, to jest metoda.
  Jak w Szwecji widzisz pachołka zbliżającego się z bloczkiem mandatowym do samochodu, to p…ć w niego kamieniem, jak w psa. Podwinie ogon i zwieje.
  Nieee, nie zwieje. Gdybym był śniadym Arabem i był w grupie kilkunastu podobnych, to co innego, na jednego chrześcijanina zaraz przyślą antyterrorystów.
  Szwedzi od jakichś kilkudziesięciu lat mają problem z głową. No, cóż, jak Bóg chce kogoś ukarać, to mu najpierw rozum odbiera.

 9. Fran SA said

  Ad. Maurycy
  Polska nie ma byc WIELORASOWA.
  (Nie)milosciwie nam panujaca jedna rasa: wybrana:

  Wedlug faceta, co sie nazywa Joe Guzik (blizej nie znam):

  „4 miliony zydow zamieszkalych w Polsce jest czlonkami SWIATOWEJ FEDERACJI ZYDOW – wedlug oswiadczenia Szymona Szurmieja w Telewizji Warszawskiej. W zasobach archiwalnych MSW jest udokumentowanych 2 miliony i 700 tysiecy, z czego olbrzymia wiekszosc Zydow ukrywa swoje pochodzenie. Wiekszosc Zydow zajmuje kluczowe stanowiska w masmediach, kulturze, politycei gospodarce. ZYdzi twierdzili, ze w obozach zginelo 3mln 400tysiecy czyli 100% ludnosci zydowskiej z przedwojennej Polski. Przed i w 1939 roku ZYdzi polscy uszli glownie do Zwiazku Sowieckiego i powrocili przebrani za II Dywizje Piechoty tzw. Wojska Polskiego. Jakub Berman i inni zydowscy zbrodniarze wojenni wprowadzili wladze zydokomuny terrorem. Wyszkoleni przez NKWD Zydzi z Rosji tworzyli 70% „pracownikow” i cale kierownictwo Urzedu Bezpieczenstwa. Polacy gineli jak za czasow bolszewickiej rewolucji w Rosji. Ponad 1 milion polskich patriotow przeszlo przez ciezkie wiezienia i obozy pracy niewolniczej, jak np. w kopalni uranu w Kowarach. 1 milion, 100 tysiecy wywieziono do gulagow w Zwiazku Sowieckim, w tym, co najmniej 300 tysiecy inteligencji mogacej utworzyc administracje panstwa. W walce z okupantem hitlerowskim zginelo 10% stanu zolnierzy AK i NSZ. Pod okupacja sowiecka zginelo 90%! Zydzi w Polsce szpiclowali , wyszukali opozycje polska i sporzadzili listy w Gminach Zydowskich, wedlug ktorych NKWD likwidowalo polskich patriotow.
  W 1989 roku przeprowadzono zbrodnie na narodzie polskim postanowieniem tajnego rzadu zydowskiego, Sanhedrynu brukselskiego: Miedzyanrodowy Fundusz Walutowy zdewastowal kraj zlodziejska „prywatyzacja” i lichwiarskim zadluzeniem przeprowadzonym glownie przez Zydow Sachsa, Sorosa i Balcerowicza. Obecna elita polityczna to dzieci mordercow . Ich rodowod polityczny to KPP, PPR, PZPR, UW i UP. Kiedy Netanjahu przyjezdza do USA to spotyka sie z organizacjami zydowskimi, . Kiedy Komorowski , Kwasniewski przyjezdzali, to tez nie spotykali sie z Kongresem Polski i uchodzcami polskimi. Zydzi zmieniali nazwiska, niektorzy nawet imiona rodzicow i obecnie udaja najlepszych Polakow. ZYdzi ksztalcili sie korzystajac z z przywilejow w ‚zydokomunie’, a obecnie ksztalca nastepny swoj miot w prywatnych szkolach i uniwersytetach zagranicznych. Przyklad: Hanna Suchocka (Haik Silberstein) lub K. Skubiszewski (Szymon Szimel). Hanna Suchocka uczestniczyla w ostaniej konferencji Bilderbergow. Uzgodnienia tej konferencji trzymane sa w tajemnicy przed Polakami.
  Aaron Scechter (Adam Michnik) powiedzial w telewizji australijskiej, gdzie wystapil w jarmulce, ze:
  ZYDZI W POLSCE PRZYGOTOWUJA EKSPANSJE I BEDA JA REALIZOWAC GDYZ POLACY TO STADO TEPYCH BARANOW.

  Wyniki wyborow ulegly dystorsji przez zawile i pokretne ordynacje. Ksiadz pralat Henryk Jankowski postuluje, aby kandydat w wyborach musial okazac sie swiadectwem, ze jest Polakiem wywodzacym sie z co przynajmniej trzech pokolen polskich a nie ze zdrajcow ojczyzny (nie daleko pada jablko od jabloni) , zeby Polska byla Polska. Na to istnieje precedens Anglii, Izraela, Japonii i Szwecji.
  Jednak zydzi kontroluja 90% prasy , a takze wydawnictwa, telewizje, radio i urabiaja opinie wyborcow propaganda -zongluja podwojnym standardem prawdy.
  Dezinformacja, zamet w spoleczenstwie, demoralizacja, podwazaja katolicyzm, z ktorego narod czerpie swoja sile. W Polsce, jak i w USA obowiazuje Political Correctness (poprawnosc polityczna)
  Zydostwo stworzylo panstwo w panstwie.”

  Joe Guzik

 10. 166 bojkot TVN said

  Czy Szwedzi mają prawo posiadania broni w domu?
  >>> Wiatrowki – admin
  To na co jeszcze czekają?
  Powinni pomóc swoim policjantom, przejąc dowództwo i uspokoić sytuację.

 11. 166 bojkot TVN said

  Twój komentarz oczekuje na moderację.
  2013-05-30 (czwartek) @ 10:40:27

  Ciekawe jakie słowo komentarz tym razem nie spodobało sie wielkiemu bratu? Szwedzi? broń, policjant? HGW

 12. Easy Rider said

  Ad 8.

  To odbieranie rozumu zaczęło sie dużo wcześniej, ponad 40 lat temu, poprzez tzw. bezstresowe wychowanie oraz tzw. rewolucję seksualną, a nieco później doszła do tego politpoprawność. Zjawiska te nie dotyczyły tylko Szwecji, ale ten kraj był jakoś szczególnie aktywny we wprowadzaniu tego rodzaju „postępu”. Ci dzisiejsi policjanci bojący się imigranckiej dziczy – to właśnie efekt wychowania bezstresowego.

 13. Zerohero said

  Re 2, Lopek

  Nikt im rozumu nie odebrał.To jest celowa polityka władz centralnych na poziomie rządu światowego. Inna sprawa, że aby gorliwie wykonywać ich polecenia trzeba być trepem po lobotomii mózgu, ale takich nigdzie nie brakuje.

 14. Kar said

  re:8

  jak wytlumaczyc sprawe, ze ten narod (Szwedzi) kiedys potrafil nie tylko sie bronic, ale agresywnie atakowal…a tera…co..co za niechlujna-walesowska transformacja..(Walesa zasluzyl sobie godziwie na nobla…)

 15. Dictum said

  Kolejny dowód na postępujący trend – karanie ofiar.

  ad. 9. Nie takim znowu trepem, trzeba być podłym wynaturzonym indywiduum na usługach zła za sowite wynagrodzenia. U nas też takich nigdy nie brakowało na przestrzeni całej historii Polski.

 16. Lily said

  Zapewne wiecie drodzy panstwo,kto zainspirowal multi-kalcie w Szwecji,sam Olaf Palmer,a byl on wiadomego pochodzenia.To oni stoja za tym.To samo,dzieje sie na Antypodach,od kilku lat,codziennie indonezyjskie lodzie rybackie,dostarczaja”kolorowych” ekonomicznych emigrantow.(bez zadnych dokumentow identyfikacyjnych)prosto na socjal. Kiedys,dziennikarze,informowali o kazdym transporcie,ale teraz rzadzaca partia zabronila im tego. Przeciez,kiedys jedna ze Szwecji(nie Szwedka z krzywa geba),poinformowala,ze koniec z panstwami jedno-narodowymi.

 17. Rysio said

  „………..Szwedzkie siły porządkowe przyjęły taktykę nieangażowania się w konflikt, jeśli stwarzałoby to zagrożenie dla zdrowia funkcjonariuszy……”

  Policja nie ma obowiązku narażać swojego życia w obronie osób trzecich.
  Zawsze tak było.

  Np. w USA uznał to wiele lat temu Sąd Najwyższy.

  Jak można rządać aby młody policjant, który ma żonę i kilkoro dzieci narażał swoje życie w obronie osób zupełnie mu nie znanych, zupełnie mu obcych?

  Dlaczego? Bo pobiera pensję?

  Polecam uważne przeczytanie

  A NATION OF COWARDS
  Jeffrey R. Snyder

  http://rkba.org/comment/cowards.html

  PS. Obrona życia nie jest obowiązkiem policji – jest obowiązkiem każdego człowieka.

 18. Marucha said

  Re 17:
  Policja nie ma obowiązku narażać swojego życia w obronie osób trzecich.
  W Szwecji nie tylko nie ma obowiązku narażania życia, ale nawet nie ma obowiązku narażania się na hałas, wiatr, wilgoć i nieprzyjazne okrzyki tłumu.
  Wojsko pewnie też. Obowiązku nie ma. Się narażać.
  Już kurwa niektórym palma zupełnie odbiła…

 19. Rysio said

  Ależ Panie Gajowy – bardzo proszę się nie oszukiwać.

  Zarówno policja jak i wojsko, jak i inne państwowe kostiumowe odziały zbrojne mają tylko jeden obowiązek – obowiązek bronienia do ostatniego tchu tych na górze, tych u koryta.

  Jeżeli by to olali, to raz dwa trzy by się z nimi rozprawiono.

  A społeczeństwo?
  Kto by się tam w rządzie, policji czy wojsku przejmował chołotą – chołotą która jest tylko od płącenia characzu tj. podatków.

  PS. Popatrzcie zresztą jak wyszkolili lemingów

  🙂

  Jak bandzior atakuje jednego to reszta łapie za kamery i robi zdjęcia.

  Jakże by inaczej wyglądała sprawa gdyby lemingi zaczęły takiego bandytę walić czym popadnie ( parasolkami, torebkami, kopnikami itp… itd…).

 20. Brat Dioskur said

  Sytuacja w Holandii jest bliska szwedzkiej….Imigranci sa traktowani w bialych rekawiczkach ,naturalnie ci z Afryki i Arabii.Z Polakami mozna sobie juz na wiecej pozwolic.Tymczasem dostaje sie Rumunom.Dwoch z nich za €1000 zamordowalo i pocwiartowalo pare holenderska o tyle znana ,ze ona byla rekordzistka w wystepach w reprezentacji w siatkowce.Na forach internetowych zaroilo sie od opinii od ktorych prawnik Kibica by osiwial!Apele o przywrocenie kary smierci byly masowe ale najlepiej napisal pewien internauta ,ktory stwierdzil ,ze skoro to pedaly ustanawiaja prawo a potem jako sedziowie i prokuratorzy je egzekwuja to nie mozna oczekiwac innych rezultatow.W analogicznej do szwedzkiej sytuacji policja holenderska wycofala sie z oka orkanu rozruchow z udzialem alochtonow(kolejne slowo skazane na niebyt) ,zeby nie spowodowac…. eskalacji.Przynajmniej tak tlumaczyl sie rzecznik policji.Tak wiec na zachodzie bez zmian…

 21. Centuria said

  Re 18: Panie Gajowy, swiat glupieje w coraz szybszym tempie. Mnie szczeka opadla dzis rano, kiedy wyczytalam, ze Naczelny z JC Penny musial sie tlumaczy, bo sprzedawany przez nich czajnik przypomina Hitlera. JC Penny mi nie zal, ale absurd chyba siegnal juz dna. Na forum, gdzie to znalazlam, ktos skomentowal, ze zydzi najpierw przyszli po szybkowary, a teraz po czajniki.

  Nie moge zamiescic zdjecia, wiec wjklejam link.

 22. andrzej said

  Potrzebna jest wojna, by nastąpiło co najmniej częściowe oczyszczenie z wszelkiej maści: cip, dup, wypierdków, pierdół, niedorajd, nieudaczników, etc., nie tylko w Szwecji, ale w całym tak zwanym cywilizowanym łez padole.

  Może to niepopularne, ale prawdziwe!

 23. Helena said

  Trocki powiedzial:”Droga terroru i krwawych lazni doprowadzimy rosyjska inteligencje do calkowitego otepienia,do zidiocenia ,do zyciowego upodlenia.” Jak widac na przykladzie Szwecji krwawy terror mozna zastapic polityka malych kroczkow a efekt jest ten sam.

 24. Rysio said

  Rzeczywiście – Hitler jak żywy !

  🙂 🙂 🙂

  PS. Dziwne to, bardzo dziwne bo +70% to Bidena, zastępcy naszego murzynka Bambo nie rozpoznaje.

 25. Griszka said

  Można sobie teraz porównać postawy syryjskich policjantów i żołnierzy w starciu z podobną dziczą.
  Tamci jakoś potrafią zapłacić najwyższą cenę za obronę swojej ojczyzny i rodaków.
  Rysio niech przestanie opowiadać głupoty.

 26. Centuria said

  Re 17: Policjanci ciagle mowia, jak bardzo niebezpieczny jest ich zawod, choc wcale nie jest to prawdziwe. Ot, np w 911 zginelo 2753 ludzi, 342 strazakow i paramedykow, 23 NYPD i 37 z Port Authority. A jednak ciagle mowilo sie o bohaterskich gliniarzach, zapominajac o innych.

 27. Marucha said

  Re 25:
  Wyznawanie skurwionej ekonomii łączy się prawdopodobnie ze skurwieniem całego systemu etyczno-moralnego wyznawanego przez daną osobę.

 28. Żuraw said

  Stare powiedzenie „Niech się cała wieś spali ale porządek w straży musi być” nabiera nowych znaczeń……

 29. JO said

  ad.27. Skoro Neokatolicy uwazaja, ze ich religia naucza zeby byc dobrym dla Muzeumanow, zydow, wyznawcow kciuka I zawsze im ustepowac miejsce I przytakiwac, to czemu sie dziwic, ze Etyka jest skur–na?

  Taki Neokatolik , przekonany jestem, ze zarznal by kazdego negujacego jego Religie, ktorej skladowa jedt religie holokaustu…

 30. Griszka said

  @27
  Bynajmniej.

 31. Zerohero said

  W kwestii niepotrzebnej policji…

  Amerykanie w Iraku w 2003 na kilka miesięcy rozwiązali wszystkie irackie służby mundurowe, a sami ulic nie patrolowali. Oficerowie z rozbitej armii chodzili do Amerykanów i błagali:
  – mam pod sobą tylu a tylu ludzi, pozwólcie…
  – NIE.

  W tym czasie na ulicy szalał terror, chaos, szabrowano nawet kanalizację i zbrojenie z murów. Ludzie znikali i nikt nie wiedział gdzie, tworzyły się bandy kontrolujące dzielnice – bo wbrew temu co twierdzi głupi Rysio, jakiś reżim zawsze powstanie: oddolnie czy odgórnie. Pytanie jakie. Nie ma czegoś takiego jak libertariańska anarchia. Anarchia to krótki stan morderczego chaosu.

 32. marta15 said

  ad 7 masz racje. Bydlo to tzw. jasnie oswieceni polityczna poprawnoscia europejczycy , ktorzy radosnie daja sie kazdemu i kiedykolwiek w balona robic. Z Azji, Afryki i innych kontynentow to tylko dzicz przyjechala.
  I ta dzicz bedzie tym niby ksztalconym, ale wystrachanym do nieprzytomnosci europejskim bydlem rzadzic.

 33. Re: Artykul….
  „Szwendzi” zapomnieli o waznych ubezpieczeniach, uiszczonych podatkach drogowych, o tym, czy pojazd zostal splacony, czy byl po „przegladzie technicznym no i calkowitej weryfikacji o wlascicielach, ktorzy w jakis sposob nie zaplacili „tego czy tamtego”…
  Jak widac „skrupulatnosc szwendow” jest doprawdy az tak daleka, ze w niczym nie odbiega od „skrupulatnosci” NKWD czy mosadu…
  No coz, jesli Szwedzi daja sobie „narobic” „szwendom” na glowe, to nic innego jak Szwedom wspolczuc…
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskwalczaca.com

 34. Rysio said

  Zaraz po amerykańskiej rewolucji, kiedy patrioci amerykańscy dali w dupę własnej armii i własnemu rządowi było w USA najfajniej.

  Republika konstytucyjna, która powstała była tylko o krawężnik wyżej od anarchii.

  Potem do koryta dostał się pierwszy socjalista amerykański, Lincoln a po nim cała reszta. No i dupa zbita, mamy to co mamay.

  😦

 35. Rysio said

  re 27. Ależ kochany Panie Gajowy – Wolnorykowy kapitalizm ten Caral Mengera, Bohm-Bawerka i mojego ulubionego żyda Misesa jest najbardziej SPRAWIEDLIWYM systemem ekonomicznym jaki kiedykolwiek istniał na ziemi.

  Zresztą na sądzie ostatecznym przekonamy się kto miał rację.

  PS. Oczywiście św Piotrowi szepnę ciepłe słówko o Gajowym i postaram się mu wytłumaczyć, że to nie Gajowy tylko Rysio winien – a raczej Rysiowy brak umiejętnego przekonywania.

  😉

 36. Rysio said

  re 33. Assada.

  😉

 37. RSA said

  Będziemy musieli jeszcze dużo znieść. Meczet w Warszawie, pewnie jakieś zamachy, bo Polska jest zbyt biedna, aby powstały u nas kolorowe przedmieścia. Więcej będą musieli znieść zachodni Europejczycy: masowe rozboje, rabunki, morderstwa, gwałty ze strony rozzuchwalonych imigrantów. Władze w tym czasie będą tłumić wszelkie próby oddolnej samoorganizacji, i jednocześnie chronić muzułmanów.

  W momencie, kiedy społeczeństwa Europy zostaną doprowadzone na krawędź wytrzymałości, pojawi się odpowiedni przywódca, który dokona dwóch rzeczy: zreformuje administrację oraz poprowadzi Europejczyków do wojny z islamem, najpierw w Europie, potem w pobliżu jej granic. Tak się przypadkiem składa, że jest to jedyna szansa na przetrwanie dla Izraela. Czy jest lepsza metoda na zjednoczenie niż wspólny wróg? Poczytajcie uważnie wpisy na forum. Już pojawiło się poczucie jedności ze Szwedami czy Brytyjczykami, zrozumiałe w takich okolicznościach, ale jest to jednak efekt socjotechniki.

  Drugą stroną medalu są tzw. „arabskie wiosny”. Jeśli świeckie, stosunkowo pokojowo nastawione reżimy upadną – zostaną zastąpione przez Bractwo Muzułmańskie. Bractwo będzie ingerować z zewnątrz w wewnętrzne sprawy państw europejskich. Będzie to casus belli do przyszłej wojny.

  Nie sądzę, że obecne rządy są na tyle głupie czy słabe, że nie potrafiłyby się uporać z buntem imigrantów. Jednak jeszcze przez kilkanaście lat nie będą nic robić, żeby poparcie ze strony białych społeczeństw dla radykalnego rozwiązania kwestii islamskiej wzrosło jeszcze bardziej. Wtedy będzie można zrobić wszystko. Europa dysponuje gigantycznym potencjałem ludnościowym, gospodarczym, technicznym. Jeśli do tego odpowiednio skanalizuje się produkowane sztucznie pokłady nienawiści, to za jednym pociągnięciem będzie można wykończyć islamistów w Europie i w sąsiedztwie Izraela.

  A Izrael jest w coraz bardziej rozpaczliwym położeniu, potrzebuje nowych sojuszników, wbrew temu co w innych wątkach pisano o Syrii, nie jest wcale oczywiste, że popiera dobrowolnie tzw. opozycję demokratyczną.

  Bardzo ciekawa prelekcja o zmieniającej się sytuacji na Bliskim Wschodzie:

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: