Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  bryś o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Janekzlasu o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Boydar o Ukrainiec odpowie za handel lu…
  Novy o Nasza demokracja po „operacji…
  wildEast o Nasza demokracja po „operacji…
  Krzysztof o Tragedia Ukrainy
  Yagiel o Wolne tematy (38 – …
  Boydar o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  bryś o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  brys o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Wywrotowiec o Ukrainiec odpowie za handel lu…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Staruszka w kajdankach – rzekomo obraziła muzułmanów

Posted by Marucha w dniu 2013-06-01 (Sobota)

85-letnia kobieta została zatrzymana przez brytyjskich policjantów pod meczetem w Gillingham w hrabstwie Kent. Skuta kajdankami trafiła do aresztu.

Staruszka została skuta kajdankami i przetransportowana radiowozem na posterunek. Na wolność wyszła za kaucją i teraz oczekiwać będzie na wyznaczanie daty wstępnego posiedzenia sądu. Najprawdopodobniej usłyszy zarzuty znieważania z pobudek rasistowskich.

Staruszka i jej mąż po posiłku w KFC oczekiwali na przystanku na najbliższy autobus, którym mieli wrócić do domu spokojnej starości. W tym czasie muzułmanie po odbytych modlitwach opuszczali budynek meczetu, chronionego przez policjantów w trzech radiowozach. Do zatrzymania doszło na skutek wskazania samych wyznawców islamu. Mąż staruszki towarzyszył jej w drodze na posterunek.

Wcześniej mundurowi zatrzymali 27-latka, który groził na ulicy, że zniszczy meczet. Wcześniej policja zatrzymała także 45-letniego mężczyznę oskarżanego o napaść na ten sam obiekt. Do incydentu doszło w chwilę po morderstwie Lee Rigby’ego, które wstrząsnęło brytyjskim społeczeństwem. Mężczyzna nie przyznaje się do postawionych mu zarzutów i wyszedł na wolność za kaucją. W sprawie, z którą jest łączony, zniszczono framugę drzwi, okienną szybę, dywan oraz szybki chroniące półki z Koranem.

Policja w Kent zapowiedziała, że jej patrole dalej będą dyżurować pod meczetami i muzułmańskimi ośrodkami. Zachęcił także do zgłaszania incydentów i dzielenia się „wątpliwościami”. Jak zapewniał, reakcje mieszkańców na tą politykę mają być bardzo pozytywne.

Źródło: kentonline.co.uk
mat
http://www.pch24.pl/

Zob. też http://countdowntozerotime.org/2013/05/31/uk-police-handcuff-and-arrest-85-year-old-woman-for-offending-muslims/

Komentarze 3 do “Staruszka w kajdankach – rzekomo obraziła muzułmanów”

 1. Marcin said

  Dobrze im tak. Skręcili sobie sami bat na swoje ateistyczne dupy. Ci głupcy myślą,że jak wywalą chrześcijaństwo ze sfery publicznej to powstanie próżnia?Powinno jeszcze się zdarzyć parę takich samych morderstw to może coś by im się w tych durnych łbach poprzejaśniało.

 2. Nie! To „władcy” są satanistami – czy postępowcami, a w dupy dostajemy my, ludzie…Władcom miło, jak im zarzynają żołnierzy. Tylko – ludziom gorzko…

 3. Maciejaszu said

  Ad. 2 Racja. A propos zatrzymania staruszki: „Do zatrzymania doszło na skutek wskazania samych wyznawców islamu.”
  Z tych wyjaśnień zrozumiałem, że prawdopodobnie kobieta wskazała na arabów eskortowanych przez policję pytając się męża „Ej, Henry, a co to za zgraja?”. Mam rację?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: