Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  kobra o Po co nam Korwin-Mikke?
  Marucha o Wolne tematy (6 – 2…
  Aleksis o 64 rocznica zamordowania Bohda…
  Boydar o Wolne tematy (6 – 2…
  zen o Wolne tematy (6 – 2…
  Boydar o Wolne tematy (6 – 2…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (6 – 2…
  revers o Joe z Piastów na banerach prze…
  bryś o Pamiętnik znaleziony w pr…
  bryś o Pamiętnik znaleziony w pr…
  NICK o Wolne tematy (6 – 2…
  NICK o Wolne tematy (6 – 2…
  Boydar o Pamiętnik znaleziony w pr…
  NICK o Polska wystąpiła do Wielkiej B…
  Boydar o Wolne tematy (6 – 2…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 531 obserwujących.

Francja: Mężczyzna skazany za antybiały atak

Posted by Marucha w dniu 2013-06-06 (Czwartek)

Sąd we francuskim mieście Toulon skazał na rok więzienia w zawieszeniu na dziewięć miesięcy mężczyznę, który z pobudek rasowych zaatakował białego Francuza. Pochodzący z Północnej Afryki 30-latek wyzywał swoją ofiarę od “białych śmieci”, krzyczał, że to miejsce dla Arabów i wygrażał pobiciem, następnie zaatakował. Biały Francuz został pobity przez pijanego imigranta. Policja zatrzymała napastnika.

Zanim doszło do procesu sprawa stała się głośna we francuskich mediach i ożywiła dyskusje na temat antybiałego rasizmu, zjawiska na stałe już zakorzenionego w multikulturowych społeczeństwa zachodniej Europy. Z dystansem odnosiły się do zdarzenia organizacje “zawodowych antyrasistów”, które starały się bagatelizować widoczny problem agresji przeciwko białym ze strony kolorowych imigrantów.

Przeróżne organizacje “antyrasistowskie” próbowały zestawić to zjawisko z eksponowanymi przez nie atakami skierowanymi przeciwko imigrantom. Po wyroku organizacje te potępiały czyn skazanego lecz podkreślały nadal, że antybiały rasizm nie stanowi powszechnego zjawiska i znacznie bardziej groźny jest ten skierowany przeciwko kolorowym lub Żydom.

Podnoszenie problemu antybiałych i antyfrancuskich nastrojów w zdominowanych przez imigrantów dzielnicach to temat niebezpieczny. Podjęcie go w mediach głównego nurtu przez francuskich polityków bądź działaczy społecznych zawsze spotykało się z ostrą reakcją mediów i organizacji “antyrasistowskich”. Przeciwko napadom na białych, które w większości są pomijane przez mainstreamowe media, akcje organizowało kilka francuskich ugrupowań narodowych.

http://www.autonom.pl/

Komentarzy 41 do “Francja: Mężczyzna skazany za antybiały atak”

 1. Rysio said

  „………. Biały Francuz został pobity przez pijanego imigranta.,,,,,,,,,,”

  To chyba wiadomość podana przez parchów.

  Przecież Arabowie nie piją alkoholu.

 2. Sowa said

  Co na to polskojęzyczny mainstream?

 3. Zerohero said

  Spacer po murzynowie w USA dla białasa oznacza wysokie prawdopodobiestwo śmierci. To co jest najbardziej przykre w arabowach we Francji, to właśnie pospolity bandytyzm, społeczne pasożytnictwo, znudzone łebki itp. Dlatego wiele wysiłku wkładam w wyjaśnianie ludziom, by nie nazywali tych wszystkch patologii „islamizmem”. Islam to zupełnie inna kwestia. (nie lepsza, nie gorsza – INNA).

  Nie chcę nadymać wątku rasowego, ale ponieważ wątek rasowy jest skrzętnie zakopywany nawet przez „niepokornych”, to czuję się zobowiązany uzupełniać lukę.

 4. Zerohero said

  PS.

  W RPA zamordowano 4000 białych. Czytałem opis jednego z mordów. Matkę zgwałcili, potem zabili, a ok. 10 letniego synka oblewali wrzątkiem aż zmarł.

  Całkowity szlaban na tego typu informacje.

  Żydowski pachołek Taranatino nakręcił film Django w którym murzyński niewolnik w słusznej sprawie rozwala białasów. 48% widowni w USA, w pierwszych dniach projekcji stanowili czarni. Ich jarał sam fakt kto kogo rozwalał. U nas z Tarantino robi się nie wiadomo kogo, a on przecież kręci do bólu proste filmidła, przeważnie z podtekstami dyktowanymi przez Mędrców Syjonu. W Pulp Fiction czarny szefunio mafii dyma białą laskę, w innym filmie żydowskie komando wykonuje wyroki pozasądowe. Cud miód malina. Ludzie walą drzwiami i oknami, sami jeszcze płacą by im zrobić wodę z mózgu. Myślą jeszcze, że to nie wiadomo jaki buntownik łamiący konwenase, a to przecież zwykły reżimowy reżyser jakich wielu 🙂

 5. JO said

  Ten problem istnieje rowniez w Anglii, w ktorej eliminuje sie na masowa skale Bialego czlowieka

 6. marost said

  AD3
  Dlatego wiele wysiłku wkładam w wyjaśnianie ludziom, by nie nazywali tych wszystkch patologii “islamizmem”. Islam to zupełnie inna kwestia. (nie lepsza, nie gorsza – INNA).

  Jak czytam takie brednie, to bym takiemu zaraz przylozyl. Za sianie zametu w glowach zwlaszcza tym ktorzy islam znaja z mediow lub od dyspozycyjnych na rzecz islamu ksiezy, za klamstwa na korzysc islamu.
  Nie ma islamistow niemuzulmanow. Wierny islamowi, allachowi muzulmanin bedzie zawsze tym, co propaganda nazywa „islamista”. Bowiem jest jeden allach, jedno jest prawo – szariat. Jedna jest wiernosc islamowi, choc moc tej wiary jest rozna. Kazdy dobry muzulmanin jest zdolny popelnic ta sama zbrodnie w imie „ustanowienia krolestwa bozego na ziemi za pomoca sily – taki jest cel islamu od poczatku.

  Ponizszy wyklad goraco polecam wszystkim, a oddelegowanym na Gajowke „bojownikom islamskim”, ktorzy tu usilnie szerza propagande lagodnego islamu ten wyklad dedykuje… ukoi ich serca.


  !

 7. Zerohero said

  @Marost.
  W d byłeś i g widziałeś. Przyłożyć możesz tylko w swój pusty łeb syjonistyczny agitatorze. Ja nigdzie tutaj nie broniłem islamu, a zwracam uwagę, że promocja multi kulti nie kłóci się z antyislamizmem, np. wielu antyislamistów jest promotorami multi kulti, z żydofilskim masonem Breivikiem na czele. Dlatego kwitowanie każdego wybraku emigrantów jako „muzułmańskiego” jest zgubną, niebezpieczną manierą, która należy tępić.

  Wracając do tematu.

  http://www.nacjonalista.pl/2013/06/06/ironia-losu-popierala-masowa-imigracje-zgwalcil-i-zamordowal-ja-przybysz-z-etiopii/

  Szwedka Elin Krantz była gorącą zwolenniczką masowej imigracji oraz multikulturalizmu. Zasłynęła udziałem w obrzydliwym teledysku (tytuł „Mieszajcie się”) przygotowanym przez telewizję SVT, w którym widzimy ją śpiewającą szwedzki hymn narodowy w trakcie imitowanego stosunku seksualnego z Murzynem – pisaliśmy o tym TUTAJ. Niestety dziewczyna o wypranym przez liberalne media umyśle skończyła marnie. Zgwałcił ją i zamordował 23-letni Ephrem Tadele Yohannes, który via Stany Zjednoczone przybył do Szwecji z Etiopii. Następnie jej ciało porzucił wśród nadmorskich skał. Za ten czyn otrzymał karę 16 lat więzienia.

  Detroit spalili niemuzułmanie. Los Angesles spalili niemuzułmanie. Jeśli ktoś palenie samochodów w Paryżu kwituje szariatem, to trudno nawet powiedzieć, że niebezpiecznie zawęża problem. Taki ktoś ma łajno w głowie, ewentualnie łajno wpycha do innych głów.

  Oczywiście WAM krętaczom zależy na tym by gojów kompletnie otumanić by tańczyli jak im zagracie. Emigracja TAK – wypaczenia – NIE. Przy czym JEDYNE wypaczenia jakie uznajecie za istotne, to kwestia islamu, bo już nie rozboje, gwałty, podpalenia, wiszenie na socjalu fundowanym przez białasów i last but not least: tygiel rasowy w sercu Europy.

  Z resztą z tymi muzułmanami też sprawa jest jasna. Nie zależy WAM aby oni tu nie napływali. WAM tylko zależy byśmy ich nie lubili, bo wtedy macie te WASZE „dziel i rządź”. Idealna sytuacja, to jakieś 50 milonów sunickich islamistów w Europie, bo wtedy będziecie mogli nimi kierować jak tymi w Syrii i Libii. Oczywiście do tego momentu białych Europejczyków nie będzie. Będą sami mulaci intelektualnie niezdolni do nawiązania walki z Arabami, więc w sposób naturalny kierujących się pod żydowską opiekę technologiczną i wywiadowczą. O to WAM chodzi. Do takiej Europy zmierzacie.

 8. Zerohero said

  Ponieważ komentarz nr. 7 oczekuje na moderacje, to krótko:

  Wśród emigrantów są nie tylko muzułmanie. Wśród muzułmanów sporo jest „letnich”, np. wszelcy wyklolejeńcy społeczni bez fachu i wykształcenia. Oni nie grożą szariatem tylko pobiciem, kradzieżą, gwałtem. W arabskiej dzielnicy nie pytają o wyznanie. Walą za wygląd. Tak samo jak w czarnym getcie. Pare milionów ludzi wiszących na socjalu bo nic nie umeiją i nie chcą się uczyć to też nie sprawa islamu. To kwestia kraju pochozenia, jego kultury i rasy.

  W USA Murzyni spalili dwa miasta. Detroit i Los Angeles (część). To nie byli muzułmanie. Przy 10% populacji, Murzyni stanowią ponad 70% winnych przestępstw. I gdzie tu problem islamski?

  Jeśli ktoś, tak jak żydofil Breivik (promotor multi kulti), sprowadza wszystko do muzułmanów, to ma nieczyste intencje.

 9. Zerohero said

  PS. Marost chłopcze. Nie wygrażaj biciem, bo to śmiesznie wygląda. Kozak w necie, pipa w świecie.
  Nie znam co prawda konkretnych sztuk walk, ale w zwarciu może bym ci skręciłbym kark jakbyś mnie mocno przestraszył :).

 10. Zerohero said

  Albo bym odwerwał głowę. A głowa ci potrzebna, bo masz tam otwór gębowy.

 11. marost said

  AD8
  Marost chłopcze
  Dzieki, zaraz poczulem sie o 60lat mlodszy. Juz dostalem kamieniem w placy od takiego jak Ty muzulmanskiego wojownika. Czuje do was pogarde brodaci!!!!!

 12. marost said

  DEFILADA ISLAMSKA W WIEDNIU

  UWAGA!!! sceny razace dla wrazliwych!

  Oto czego mozemy oczekiwac od fanatykow religii jak kazda inna????… tolerancyjna.

  Reportaz ocenzurowany przez wiekszosc TV europejskich… Dlaczego?

  Ten tutaj pochodzi z Austrii, kraju, ktory przewazyl sie w strone „Skrajnej Prawicy” – chyba nie ma sensu pytac dlaczego?

  Cieszcie sie Ludzie Zachodu, wspierajcie muzulmanska imigracje!!!!!

  http://traditio.m6w.org/extrafiles/MUSLIM_CEREMONY_IN_VIENNA1.WMV

 13. JO said

  ad.8. Pan jest naiwny…

 14. Marucha said

  Re 7 i następne:
  Panie Zerohero, z przykrością stwierdziłem brak rzeczowości i sporą dozę agresji w Pana wypowiedziach.
  Nie każdy, kto ma dość sąsiedztwa muzułmanów w swoim kraju, jest automatycznie agentem syjonizmu oraz planuje jakieś spiski, które Pan z niejaką fantazją naszkicował.

  Każda mniejszość – murzyńska, islamska, czy inna – jeśli różni się diametralnie kulturą, obyczajami i etyką od gospodarzy, i jeśli jest liczbowo dość duża, sprawia problemy. To, że nie-muzułmańscy Murzyni też są wandalami, nijak nie wpływa na fakt, że np. w Szwecji ogromna większość gwałtów jest autorstwa muzułmańskiego.

  Jeśli o mnie chodzi – całkowicie popieram Putina. Żadnych ustępstw, żadnych przywilejów dla przybłędów. Nie podoba się, to won.

 15. marost said

  AD14
  Z tym Putinem to ma Pan racje.

 16. AniaK said

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14053070,Rosja__Putin_z_zona_oglaszaja_w_telewizji_koniec_swojego.html#BoxSlotII3img

 17. Ad. 3

  „Nie chcę nadymać wątku rasowego, ale ponieważ wątek rasowy jest skrzętnie zakopywany nawet przez “niepokornych”, to czuję się zobowiązany uzupełniać lukę.”

  – Wal chłopie otwartym tekstem! Niech się Polacy uczą!

 18. Ad. 4

  „ok. 10 letniego synka oblewali wrzątkiem aż zmarł.”

  – Nie do uwierzenia… Przepraszam… Wszystko ma swoje granice…

 19. Tichy said

  Ad 7

  Gwoli ścisłości. Wiązanie Elin Krantz, która została bestialsko zamordowana przez negroidalną świnię, z obrzydliwym klipem jest powszechną pomyłką. W obrzydliwym teledysku wystąpiła Michaela Eklund. Obie mają inny typ urody. Ta ostatnia ma bardziej pociągłą twarz i większy nochal. Można sobie w googlach sprawdzić. Można też obejrzeć klip i porównać, ale ostrzegam jest odpychający: http://www.youtube.com/watch?v=bHOEZo7VfN8

  Większość konsekwentnie powtarza tę pomyłkę.

 20. Ad. 14

  „Żadnych ustępstw, żadnych przywilejów dla przybłędów. Nie podoba się, to won.”

  – Słusznie. Nie potrafisz żyć tak, jak Rosjanin w Rosji, czy Polak w Polsce, to żyj jak Arab, ale w Arabowie, czy jak Murzyn, ale w Murzynowie.

 21. marta15 said

  ad 4 Tarantino to zbok I dewiant .
  kawal szubrawca ktorego milliony niby „chrzescijanskich” durniow uczynily gwiazda I ktorzy placa gruba kase, zeby deprawowal ich I ich dzieci.
  Zreszta caly ten Holillud jest z piekla rodem. Wlaczajac w to i gwiazdeczki i gwiazdorow.

 22. Zerohero said

  Re 14, Marucha

  Co do zarzucanej mi agresji…

  Na ostry ton w kom. 7 pozwoliłem sobie po odzywce „Jak czytam takie brednie, to bym takiemu zaraz przylozyl” ORAZ imputowaniu mi rzeczy których nie napisałem – tak koleżka Marost uznał za stosowne skomentować mój komentarz o numerku 3. Złapał za nogawkę to dostał kopa. Pan nie prowadzi tu moderacji pod kątem kultury zachowań, więc z takimi radzę sobie sam, zależnie od humoru. Pytam poważnie. Czego Pan oczekuje. Jednostronnego rozbrojenia? To jakieś żarty?

  Co do braku rzeczowości…

  No to prosto: miałem apel aby nie utożsamiać multi kulti z islamem, tak jak nie utożsamia się raka z czerniakiem. Jakiś problem?

  Nie każdy, kto ma dość sąsiedztwa muzułmanów w swoim kraju, jest automatycznie agentem syjonizmu oraz planuje jakieś spiski, które Pan z niejaką fantazją naszkicował.

  Ale ja nie piszę o tych co mają dosyć sąsiedztwa muzułmanów, a tych co natrętnie,przy każdej okazji utożsamiają emigrację z islamem i sprowadzają wszystko do religii. Pan np. zamieścił artykuł o ZAKAZIE ISLAMOWANIA W JAPONII. To była fałszywka z jawnymi kłamstwami. W Japonii jest de facto zakaz emigracji – i to jest ciekawe. Bardzo trudno się tam osiedlić KAŻDEMU.

  I to ja nie jestem rzeczowy? Wolne żarty.

  Poza tym w Polse najwięcej na temat mają do powiedzenia ci co nosa nie wyściubii poza swoje miasteczko. Oni nie są agentami syjonizmu, ale swoje wyobrażenia o świecie – owszem – zbudowali w oparciu o dzieła tych agentów. Czy ten Marost łaziił po emigranckiej dzielnicy? Bo ja tak, łaziłem, miałem nawet takich sąsiadów. Widzę jak to wygląda z bliska. I mam powyżej uszu internetowych teoretyków.

 23. JO said

  Ad.22. Po Pierwsze, to piszemy Pan Marost…, po drugie to Ten Pan widzial duzo….

 24. Zerohero said

  per Pan piszę każdemu. Jęsli ktoś zaczepia mnie w sposób niekulturalny, to „panowanie” traci. Nic ci do tego JO.

 25. marost said

  AD24
  Nie mam szacunku dla barbarzynstwa i dla tych ktorzy go popieraja.

 26. Zerohero said

  W histerii antyislamskiej chodzi oczywiście by gonić króliczka a nie go złapać.

  Wystarczy na granicy sprawdzać wykształcenie, zawód itp. a 90% muzułmanów 0 100% radyklanych muzułmanów nie dostanie wizy. W sposób naturalny wejdą ludzie, których Europa spokojnie wchłonie, choć ja uważam, że wchłaniać Europa nikogo nie musi i nikim nie musi się „ubogacać”.

  Czy takie Marosty, Maxy Kolonko itp. mają pomysł na Europę? Poza oczywiście nazwaniem islamu islamem :). Nie widzę, nie słyszę.

 27. Zerohero said

  re 25

  No to jesteśmy kwita, bo ja nie mam szacunku dla osób nieczytających ze zrozumieniem, bo chyba stąd wynika ośli upór z jakim Marost przypisuje mi islamofilstwo.

 28. marost said

  AD22
  Czy ten Marost łaziił po emigranckiej dzielnicy? Bo ja tak, łaziłem, miałem nawet takich sąsiadów. Widzę jak to wygląda z bliska. I mam powyżej uszu internetowych teoretyków.

  Nie tylko „lazil” – mieszkam, i zyje wsrod nich od dokladnie 30lat. W ostatnich latach ich przybylo: sa nademna, pietro nizej sa za sciana z jednej i drugie strony. A na ulicy? – np dzis policzylem (nie wiem – tak mi przyszlo do glowy) okolo poludnia (100m od przystanku tramwaju) na kazde 20 osob, ktore chwycil wzrok – tylko jedna miala wyglad europejski. Miasto liczy ok 150tys?.
  Ich nie tylko widac ale i slychac i poprostu czuc!!! – blizej juz ich miec nie mozna…

 29. Zerohero said

  Re 28
  na kazde 20 osob, ktore chwycil wzrok – tylko jedna miala wyglad europejski.

  No i tu się zgadzamy. Tylko czemu problem sprowadzać do islamu? Widuję sporo Arabek bez chusty. To oznaka zeświedczenia. A ja nie chcę nawet takich letnich muzułmanek. Chrześcijanek też nie chcę – tak jak nie chcę by Polskę zdominowali niemieccy albo rosysjcy chrześcijanie. Nie chcę Murzynów – nie w tej ilości – nawet gdy to nie są muzułmanie.

  Może ściślej. Nie chcę „subkulturowców”.

  To tak trudno pojąć?

  Czemu bezwyznaniowego Murzyna mam nazywać islamistą?

  Jaki to ma sens?

 30. Boydar said

  No i się Zerohero wściekło.
  Trudno się jednak dziwić, bo jak się na to wszystko dookoła patrzy, to nóż się w kieszeni sam otwiera, jak ktoś ma.
  Mam tylko jedno, malutkie zastrzeżenie; „…nie chcę by Polskę zdominowali niemieccy … chrześcijanie…”.
  Obawiam się, że mleko się rozlało.

 31. Marucha said

  Re 22:
  Pozostaje mi powtórzyć:

  Nie każdy, kto ma dość sąsiedztwa muzułmanów w swoim kraju, jest automatycznie agentem syjonizmu oraz planuje jakieś spiski…
  W szczególności nie jest nim p. Marost.

  Piszący o islamie, jak p. Marost, czy nawet niżej podpisany, mają praktyczne doświadczenia z muzułmańskimi sąsiadami. Nie chcę uogólniać, są wśród nich ludzie, z którymi można żyć w jednym kraju czy mieście, ale nie oszukujmy się: obca kultura, obce wartości, obca religia, obca etyka i moralność STWARZAJĄ PROBLEMY ludności miejscowej. Problemy, które sami sobie bierzemy na łeb.

  A teraz druga sprawa:
  Nie wiem, dlaczego nieustannie podaje Pan przykłady nie-islamistów. Przecież wiemy, że i z takimi też są cholerne problemy. I kto niby twierdzi, że każdego przybłędę, nie chcącego się dopasować do środowiska, mamy nazywać „islamistą”? Skąd Pan to wziął?
  Dlaczego Pan twierdzi, że problem sprowadzamy do islamu?

  (Swoją drogą islam JEST problemem)

 32. zapodawacz linków said

  Rosyjski reportaż o multi-kulti we Francji:

 33. marost said

  AD32
  Ani odjac ani dodac. Co prawda byly to obrazki z Paryza ale tak jest teraz we Francji. To male zastrzezenie bylo konieczne, gdyz jeszcze pare lat temu taka projekcja – widziec Francje przez pryzmat Paryza bylaby falszem. Francja to nie Paryz… i odwrotnie.
  teraz juz mozna, ba, tak jest w innych krajach o czym ogolnie wiadomo
  Sa dowody na to, ze Paryz (wladze centralne) od lat przyznaja wielkie subwencje miastom, ktore przyjmuja obcokrajowcow z Paryza…..
  Na filmie nie powiedzieli innej waznej rzeczy: na ta naszkicowana w reportarzu wizje rzeczywistosci naklada sie jeszcze inna: otoz wlascicielami Paryza – jego centralnych dzielnic nieruchomosci sa Rosjanie. Natomiast biznes wykupil Katar. W Paryzu zaostal akordeon i Sekwana o kolorze bardziej zielonkawym miejscami… ale to ze zielony, to kolor nadziei to chyba kwestia przypadku w odniesieniu do Paryza.

 34. Zerohero said

  I kto niby twierdzi, że każdego przybłędę, nie chcącego się dopasować do środowiska, mamy nazywać “islamistą”? Skąd Pan to wziął?

  To proszę przeczytać mój kom nr. 3 w którym sprawę uogólniałem na zagrożenia multi-kulti rozumiane jako bandytyzm uliczny z zastrzeżeniem, że islam (religia) jest problemem ale na innym gruncie. Ten komentarz spotkał się z nerwową reakcją Marosta, w tym z zarzutem proislamizmu. To ja komuś robię zarzuty? To mi sie je stawia i przyznam, że byłbym w stanie kulturalnie polemizowć gdyby nie forma ataku.

  Z resztą dalej Marost napisał, że „ci ludzie wyglądają nieeuropejsko”. Ja akurat tych ludzi widuję, znam położenia lokalnych meczetów itp. Nie mają na twarzy wypisane „muzułmanin”. Burki i brodatych „mędrców” widziałem co prawda w Paryżu, ale większość na pierwszy rzut oka to nie wiadomo co. Meczetów u mnie jest za mało by wszyscy nieeurpejso wyglądający byli praktykującymi muzułmanami.

  Zapewniam, że problem to szansa dostania w papę od arabskich wyrostków i religia rzutuje na to w stopniu minimalnym. Bardziej lenistwo i głupota wyniesiona z kraju pochodzenia. Prędzej Pana ograbią niż każą krzyczeć, że nie ma proroka nad Mahometa.

  np. Cyganie często kradną, ale wierzą w Chrystusa. Trzeba na dekiel paść by z tego wyciągać wniosek, że chrześcijanie to złodzieje.

  Pewne rzeczy są ze sobą związane pozornie. Szariat, struktury, zagrożenie w przyszłości – tak. Ale na litość boską nie piszmy, że „muzułmanie palą samochody”. No chyba, że ktoś ma dokładne dane z których wynika, że ci radykalni palą i prawie nikt poza nimi.

  Dlaczego Pan twierdzi, że problem sprowadzamy do islamu?

  Podałem przykład zamieszczonego kiedyś w Gajówce artykułu o zakazie islamu w Japonii. Sprawdziłem na hybił trafił kilka punktów. Same kłamstwa, np. brak japońskich ambasad w krajach arabskich, zakaz kontaktów itp. Nie robię Gajowemu wyrzutów, bo wiem na jakiej zasadzie trafiają tu artykuły. I teraz sedno sprawy.

  Prawdą za to jest, że generalnie osiedlić się w Japonii jest bardzo trudno.

  I teraz, UWAGA – tadam… pytanie:

  Czemu autor tej fałszywki zmyślił przepisy antyislamsie, a przemilczał autentyczne przepisy antyemigracyjne i zdrową (aż do przesady) dawkę japońskiej ksenofobii?

  Moim zdaniem temat emigracji świadomie zakopuje się antyislamizmem. Czemu?

  Bo emigracje ŁATWO kontrolować, a nikt w żadnym cywilizowanym systemie prawnym nie postawi szlabanu np. na Hindusów albo Siuksów. Tego już łatwo się nie zrobi. Czyli powierzchowny antyislamizm wypierający inne wątki staje się osłoną dla otwarcia bram Europy dla emigrantów, w tym muzułmanów. Mało tego. „obrońca Europy” bluzgający pod meczetem nie załatwi problemu[*], natomiast paru „letnich” muzułmanów nagoni jakiemuś imamowi. Tak na przykład żydowscy prowokatorzy robią z asymilującymi się Żydami. Anonimowo nawtykają od żydowsich świń i taki delikwent wraca na łono pod opiekę rabina i Mosadu. 🙂

  Prościej już chyba nie można. Każdemu kto wytrwał do tego miejsca dziękuję za uwagę. 🙂

  ________
  * – chyba, że takich będzie milion i zbluzgają wiązkami granatów, to rozejdzie się fama, że tu nie jest fajnie. ale nie oszukujmy się. Na to brakuje determinacji.

 35. Zerohero said

  Poprzedni był do Maruchy

  Re 32

  A jest w tym filmie o tym kto Frontowi Narowemu dyskretnie załatwia te cieniutkie wyniki wyborcze?

  Albo Złotemu Świtowi w Grecji? (choć jest niesamowita poprawa w porównaniu z sytuacja 30 lat temu, to jak na obecna sytuację rażąco słaby wynik)

  Ludzie. Oni mając wpływ na władzę już dawno by sami pozamiatali. Gdyby tak niektórzy włożyli odrobine wysiłku we wsparcie podobnych partii zamiast pseudozatroskanej agitki „maurowie idą”, to z maurami nie byłoby problemu. Znam portale gdzie nawołuje się do mordownia Arabów, ale wrzutka ze Złotym Świtem to „naziolstwo”. Już mi Gajowy nawtykał od teoretyków spiskowych, ale ja na takich paradoksów nie potrafię inaczej tłumaczyć.

 36. zapodawacz linków said

  @Zerohero
  Proszę pod tym filmikiem poczytać trolla z hasbary o nicku „Hrabina Latryna”. Na pewno się Panu spodoba.

 37. Marucha said

  Każdy chyba zdaje sobie sprawę, że nie mam możliwości sprawdzić wiarygodności każdego artykułu – natomiast nigdy nie ma problemów z uzasadnioną krytyką jego treści – tak, jak to było z informacją o antyislamskiej Japonii.

  Co by nie mówić – to wokół ludzi spod wpływów Islamu unosi się najczęściej smród w postaci zamieszek, wandalizmu, bezczelnych – wołających o skucie mordy – żądań dopasowania się wszystkich naokoło do ich religii i obyczajów, palących się samochodów i domów, gwałtów, życia na socjalu itp. itd.

 38. Zerohero said

  Re 37, Marucha

  Dlatego podkreślam, że znając zasady publikacji nie czepiam się za ten artykuł. Jest to jednak doskonały przykład przełożenia akcentów z problemu emigracji na islam i to jeszcze z użyciem ordynarnych kłamstw. Wolałbym aby z islamem w Europie walczyć efektywnie a nie efektownie. Wolałbym aby to była walka podyktowana dobrem Europy a nie walką dla samej walki. To MY mamy być panami naszych uczuć a nie skryty w cieniu podżegacz.

  Np. z Rosją, owszem, mieliśmy 200 la temu na pieńku. Niestety zdrowy rusosceptycyzm został użyty przez wrogów Polaków i w efecie Polacy zostali użyci jako poświęcony pionek na wielkiej szachowncy – i tak zmarnowaliśmy wiek XIX na bezsensowne powstania.

  Re 36 Zapodawacz Linków

  Najważniejsze info to zachownie Lindy. Zapamiętam ten jego gest. Dziękuję.

  A gość to faktycznie niezły element. Może sobie Mahometa wyzywać od pedofilów, ale robić to w temacie Pokłosia? Jak pięknie wyłazi szydło z worka? Typowe kanalizowanie złości. Poza tym widzę, że jak każdy syjonista ostro zalewa bo nigdy nie było problemu z powrotem do Palestyny. Niektórzy nawet twierdzą, że nie było wypędzeń, Palestynczycy to potomkowie Izraelitów, a Żydzi to Chazarowie. 🙂

 39. Boydar said

  To nie ‚0‚, to 100%
  Szacunek

 40. ciociaStasia said

  Ad. 38
  „Najważniejsze info to zachownie Lindy. Zapamiętam ten jego gest. Dziękuję.”
  Co to był za gest ?

 41. Marucha said

  Re 38:
  Wolałbym aby z islamem w Europie walczyć efektywnie a nie efektownie. Wolałbym aby to była walka podyktowana dobrem Europy a nie walką dla samej walki. To MY mamy być panami naszych uczuć a nie skryty w cieniu podżegacz.

  A czym, jak Pan myśli, jest podyktowana moja ewidentna niechęć – nie, nie do islamu, ale do MIESZANIA się islamistów z Europejczykami.
  Niechęć do mieszania się różnych cywilizacji, z czego zawsze wychodzi śmierdząca gnojówka.

  Poza tym proszę mi wierzyć, że najlepszym podżegaczem przeciwko islamistom są sami islamiści.

Sorry, the comment form is closed at this time.