Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Sebastian o Wolne tematy (38 – …
  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Boydar o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  bryś o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Janekzlasu o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Boydar o Ukrainiec odpowie za handel lu…
  Novy o Nasza demokracja po „operacji…
  wildEast o Nasza demokracja po „operacji…
  Krzysztof o Tragedia Ukrainy
  Yagiel o Wolne tematy (38 – …
  Boydar o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  bryś o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Francja ustanowi zakaz używania określeń „matka” i „ojciec”

Posted by Marucha w dniu 2013-06-09 (Niedziela)

W związku z prawną instytucjonalizacją – wbrew zdecydowanej większości obywateli – tzw. małżeństw homoseksualnych, francuski rząd przygotuje projekt ustawy zakazującej używania w dokumentach określeń „matka” i „ojciec”. Projekt, jak tłumaczy minister sprawiedliwości Christiane Taubira, ma być gotowy już na 31 października.

Bycie pojebem nie ma, jak się wydaje, związków z kolorem skóry, co widać na przykładzie min. Taubiry.

Zgodnie z zamiarem rządu w miejsce sformułowań „matka” i „ojciec” w dokumentach pojawi się określenie „rodzice”. Będzie to dot. zarówno par homo- jak i heteroseksualnych. W kodeksie cywilnym pojawi się także zapis stwierdzający, że „małżeństwo to związek dwóch osób, różnej lub tej samej płci” i ustanowione zostaną „równe prawa adopcyjne”.

Minister sprawiedliwości Christiane Taubira w rozmowie z katolicką gazetą „La Croix” na pytanie dot. skandalicznego zezwolenia na adopcję dzieci przez pederastów i lesbijki stwierdziła: – Kto jest w stanie zapewnić, że adopcja dzieci przez pary heteroseksualne będzie lepsza dla nich, niż przez pary homoseksualne? Czy pary heteroseksualne na pewno są w stanie stworzyć dzieciom najlepsze warunki dla ich rozwoju?

W zeszłym tygodniu kardynał Philippe Barbarin przestrzegł przed katastrofalnymi konsekwencjami legalizacji „homo-małżeństw”. Mówił, że „małżeństwa homoseksualne mogą w konsekwencji prowadzić do zalegalizowania kazirodztwa oraz poligamii w społeczeństwie”. Przestrzegł także przed rozpadem społeczeństwa. – To może mieć niezliczone konsekwencje. Potem będą chcieli tworzyć pary z trzech lub czterech osób. A jeszcze później mogą chcieć znieść powszechnie krytykowane kazirodztwo – tłumaczył hierarcha.

Czołowi francuscy katolicy opublikowali manifest „Modlitwa za Francję”, w którym można przeczytać, że „Dzieci powinny móc w pełni korzystać z miłości ojca i matki, i nie powinny być zakładnikami zachcianek dorosłych”. Niedawno Benedykt XVI zaprosił 30 biskupów francuskich do Włoch, aby nakłonić ich do wszczęcia zdecydowanej walki z nowym skandalicznym prawem. Mówił, że „Mamy tam prawdziwe wyzwanie do podjęcia”. Jak dodawał: „Rodzina, będąca podstawą życia społecznego, jest zagrożona w wielu miejscach, wskutek wadliwej koncepcji natury ludzkiej”.

Źródło: The Daily Telegraph, AS.
http://www.pch24.pl/

Komentarzy 16 do “Francja ustanowi zakaz używania określeń „matka” i „ojciec””

 1. Józef Piotr said

  …”Bycie pojebem nie ma, jak się wydaje, związków z kolorem skóry, co widać na przykładzie min. Taubiry…”..

  A zaczęło się ponoć od likwidacji znaku KRZYŻA i z tad nie wolno w pojebolandzie używać na lekcjach matematyki znaku + ,.

  A w polskiej prowincji Znaku czerwonego KRZYŻA np na karetkach pogotowia !!

  Najgorsze to że nikt nie wyrażał OBURZENIA !!

 2. Tralala said

  Ta „dama” jest kompletnie po……j….a!!!

 3. AlexSailor said

  Ad.1 @Józef Piotr
  Wyrażałem i wyrażam oburzenie oraz zwracam uwagę spranym ludziom na ten fakt.

 4. AlexSailor said

  Ciekawe jest, dlaczego za takie prawa i rządy Kościół w osobie biskupów francuskich, a także sam papież nie rzucą klątwy, nie obłożą ekskomuniką, nie wydadzą nauki o wypowiedzeniu posłuszeństwa władzy.
  Mimo wszystko Kościół posiada straszliwy arsenał kar, a na rządzących jeszcze straszliwszy.

  Do tego wszystkiego jednak władza we Francji nie wybrała się sama, i na pewno można było to diabelstwo zatrzymać przynajmniej w wyborach, już po uwzględnieniu ich ograniczonego wpływu na sprawujący właściwa władzę.

 5. marost said

  AD2
  Moze tak a moze nie….? Ona jest Gujanka …. – to wyglada na zemste. Tak jak to ktos powiedzial: Francja staje sie kolonia wlasnych kolonii.

  Rzadowy program dzialan przeciwko dyskryminacji z racji orientacji seksualnej lub tozsamosci plci „Programme d’actions gouvernemental contre les violences et les discriminations commises à raison de l’orientation sexuelle ou de l’identité de genre”

  Jest tutaj

  Click to access PAGLGBT_31_10_2012.pdf

  W skroconej wersji:
  http://www.tetu.com/actualites/france/le-plan-contre-lhomophobie-de-najat-vallaud-belkacem-detaille-22565
  To ta sisiumajtka na zdjeciu jest odpowiedzialna za wdrozenie ustawy „Malzenstwo dla wszystkich” i ideologii rodzaju

 6. cobalt2001 said

  Prezydent Hollande okazal sie zdrada dla Francji i Europy. To znaczy, ze nie ma znaczenia jaka glowna partia wygra. Ktos steruje i ma gotowa agende, plan do wykonania. To trzeba zmienic. Aby ludzie decydowali.

 7. Brat Dioskur said

  Szwedzi nie sa gorsi od francuskich dzikusow na ministerilanych stanowiskach.Oto zarzad szwdzkich kolei zabronil noszenia w upaly krotkich spodenek ,tzw. bermudow!Mozna natomiast chodzic w …spodnicach , zarowno kobiety jak i mezczyzni(jezeli w ogole obowiazuje tam jeszcze jakies plciowe rozgraniczenie).

 8. Marucha said

  Re 4:
  Ciekawe jest, dlaczego za takie prawa i rządy Kościół w osobie biskupów francuskich, a także sam papież nie rzucą klątwy, nie obłożą ekskomuniką, nie wydadzą nauki o wypowiedzeniu posłuszeństwa władzy.
  Mimo wszystko Kościół posiada straszliwy arsenał kar, a na rządzących jeszcze straszliwszy
  .

  Judeokościół nie rzuca klątw na aborcjonistów, eutanazistów, demoralizatorów itp.
  Judeokościół rzuca klątwy na pojebów wierzących, iż Tradycja (obok Ewangelii) jest filarem naszej wiary, a panowie papieże są od tego, aby wiarę UTRZYMYWAĆ, JAKA BYŁA, a nie od tego, żeby ją rozpierdolić w duchu judaizmu.

 9. Brat Dioskur said

  Wlasnie media zachodnie nie posiadajac sie z zachwytu donosza ,ze w 2008 r ksiaze Harry uratowal pedala przed ,jezeli nie linczem, to powaznym poturbowaniem.Okazalo sie ,ze byl to zolnierz ,ktory nieopatrznie zdradzil sie przed kolegami ze swoim zboczeniem.Na przeszkodzie lomotowi stanal wlasnie angielski ksiaze rehabilitujac sie tym samym za kompromitacje i skandal jaki wywolal pokazujac sie na impreziez w mundurze SA-mana!

 10. marta15 said

  ad 4 Alex , czy w komcu dojedzie do twego tepej lepetyny, ze sekta watykanska, ktora ty nadal oficjalenie uwazasz za KK nie jest prawdziwym , Chrystusowym Kosciolem, a jedynie sekta judeo-masonka utworzona w celu zniszczeniu prawdzeiwego Kosciola.
  Przez to, ze wiekszosc takich „ksztalconych ” kolkow jak ty, nie jest w stanie zrozumiec tej prostej prawdy , sekta watykanska rosnie w sile, a masonerii zyje sie dostatniej.
  Kosciol Katolicki ma mocne atuty w reku , takie jak ekskomunika heretykow i apostatow , i gdyby Prawdzwiy KK byl u wladzy to bylby ich uzyl. Sekta, jako ze nie jest Prawdziwym KK, ich nie uzywa, bo przede wszystkim, musialby uzyc owej ekskomuniki na siebie sama.

 11. marta15 said

  tutaj klasyczny przyklad jak sekta NIE-reaguje na jawne, publiczne przekraczanie nakazow bozych i KK przez starego masona i publicznego grzesznika , pozujacego na katolika, czyli governatora stanu NY , niejakiego Cuomo. Cumo zyje w cudzoloznym zwiazku, popiera „malzenstwa” sodomitow oraz aborcje. teraz ten” katolik ” z piekla rodem proponuje ustawe aby zezwolic na aborcje powyzej 24 tygodnia.
  Ta gnida jest w pelnej lacznosci z Sekta watykasnka, pozujaca na KK, lazi do Komuni , ktorej udziela mu grubas Dolan pozujacy na kardynala.
  Nwet Aktora patricia heaton ( zwolniczka pro-life ruchu) pyta otwarcie. „hej ,czemu ta dziadyga Cuomo otrzymuje jeszcze Komunie?
  Ano temu, ze sekta wspiera swoich chlopcow-radarowcow.
  „An abortion battle could be brewing in Albany, as Gov. Andrew Cuomo plans to propose a major change to abortion laws in New York State. CBS 2 has learned that Cuomo will introduce a bill on Tuesday that would allow abortions after 24 weeks of pregnancy to protect a woman’s health. The bill would fall in line with federal law. …”
  http://www.freerepublic.com/focus/f-news/3027224/posts
  http://twitchy.com/2013/06/05/patricia-heaton-hey-why-does-cuomo-take-communion-when-he-supports-killing-viable-babies/

 12. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka musi znowu poprawic pan Gajowy ktury powiedzial:

  „Ciekawe jest, dlaczego za takie prawa i rządy Kościół w osobie biskupów francuskich, a także sam papież nie rzucą klątwy, nie obłożą ekskomuniką, nie wydadzą nauki o wypowiedzeniu posłuszeństwa władzy.”

  Ja pan Mordka musi powiedzic sze pan Gajowy nie zna sie na potepieniach w naszym nowym kosciele i musi pszytoczyc tu rozmowa pomiedzy pan Montini, a arcybiskup Lefebvre:

  Pan Lefebvre byl bardzo zdenerwowany tym nadchodzacym II Soborem i powiedzial do pan Montini aby ten caly sobur potepic bo on nie jest katolicki. Pan Montini wtedy odpowiedzial, sze pan Lefebvre by tylko chcial potepiac i potepiac, a w nowym kosciele potepiania jusz nie bedzie.

  Tak sie zloszylo sze bylo jeszcze tylko jedno potepienie 28 lat puzniej i to pan Lefebvre zostal potepiony. Potem jusz szadnych innych nie bylo.

  „Between trips to Germany the Archbishop of Milan (Montini) was also running back and forth to Rome. Looking in one day at the office of the Vatican’s official Preparatory Commission for the Council he was stopped with the words, „Look, Monsignore, this kind of thing is not Catholic. We will have to condemn it.”
  Montini’s reply was brusk, „With you, Msgr. Lefebvre, everything is ‚condemn, condemn’. You might as well understand now that in the future there are going to be no more condemnations. Condemnations are finished”. One wonders if those words reverberated in the mind of the venerable Frenchman twenty-eight years later when he read the sentence of his own excommunication.”

 13. Zbigniew Козил said

  „dlaczego za takie prawa i rządy Kościół w osobie biskupów francuskich, a także sam papież nie rzucą klątwy”

  Może już nie wierzą.

  Ja rzuciłem klątwę na człowieka. Ona spełniła się sprawiedliwie, strasznie, po wielu latach. Ciężko mi z tym żyć. Ale inaczej nie było można. Jeśli wierzyć.

  Przeważnie nie pojmujemy sensu tego życia.

 14. Griszka said

  @13
  Chodzi o usunięcie takiego człowieka z Kościoła katolickiego a nie żeby np. „dom spłonął”, albo „żona zachorowała”. To nie jest klątwa jaką człowiek miota w przypływie wściekłości czy osobnik parający się okultyzmem.

 15. Zbigniew Козил said

  Oj ja nie wiem, pan Griszka. @13. Nie wiem.

  W prawosławiu raczej rzeczy traktuje się bardzo poważnie

  Osoba na którą rzuciłem klątwę błagała mnie na kolanach, abym to wycofał. Najwyraźniej też wierzyła w jej moc. Ale nie mogłem. Potem płakaliśmy razem, bardzo mocno.

  Odeszliśmy od rozumienia życia, a tymczasem wszystko wokół tak oczywiste. I bolesne.

 16. tomasz said

  Nie ofiary, ale miłosierdzia Kochani. Homoseksualistom mówimy nie, tolerancja w tym aspekcie jest przeciwna naturze ludzkiej.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: