Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Zawstydzanie dzieci

Posted by Marucha w dniu 2013-06-10 (Poniedziałek)

W murach Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie doszło do otwartej konfrontacji Grupy Edukatorów Seksualnych „Ponton” z uczestnikami konferencji o ludzkiej seksualności.

Dzięki temu każdy z obecnych mógł się przekonać, na co narażeni są uczniowie, gdy brakuje pozytywnych oddziaływań wychowawczych w tym zakresie. Forsowanie w szkołach ideologii gender, nierzadko bez wiedzy rodziców, to według seksedukatorów dostarczanie dzieciom „obiektywnej, naukowej wiedzy na temat seksualności”. Tak przynajmniej swoją działalność oceniają przedstawiciele grupy „Ponton”.

Do bezpośredniego starcia naukowców i pedagogów obradujących na konferencji „Ludzka seksualność: piękno czy zagrożenie?” z przedstawicielkami tej organizacji doszło w sobotę. Spotkanie z rodzicami, psychologami, nauczycielami, wychowawcami i katechetami zostało zorganizowane właśnie „w związku z licznymi skargami zgłaszanymi przez rodziców dotyczącymi treści przekazywanych w czasie zajęć w szkole przez Grupę Edukatorów Seksualnych ’Ponton’”.

Jak wskazano, wpuszczani na lekcje instruktorzy opowiadają młodzieży gimnazjalnej i licealnej m.in. o metodach antykoncepcji czy tzw. wolności seksualnej. Co istotne, przebieg tego typu pogadanek i charakter grupy nie są bliżej znane rodzicom, a ta niewiedza w konkretny sposób odbija się na dzieciach. Zdarza się, że szkoły wysyłają podziękowania za przeprowadzone warsztaty, nie weryfikując nawet, co zostało przekazane dzieciom.

Więcej na stronie http://naszdziennik.pl/wp/35252,zawstydzanie-dzieci.html

*                                  *                                *

Paulina Wawrzyńczyk, przedstawicielka pedofilskiej organizacji „Ponton”, mającej na celu seksualizację dzieci.

Paulina Wawrzyńczyk, 26 lat, nr 8 warszawskiej listy Ruchu Palikota: Od czterech lat działam w grupie edukatorów seksualnych Ponton. Przez te lata apelowaliśmy do MEN w sprawie rzetelnej edukacji seksualnej w szkołach i odbijaliśmy się od ściany. Zmiany następują tak powoli, że fajnie byłoby móc mieć na to większy wpływ. Na początku roku dołączyłam do Ruchu Palikota. Tylko tu widziałam swoje miejsce. Wcześniej nie byłam w żadnej partii. Ale jestem rozczarowana polską sceną polityczną. Mnie szczególnie interesują kwestie społeczne, a w tej dziedzinie niewiele się zmienia. Chciałabym wziąć udział w zmianie, takiej żeby Polska była bardziej nowoczesna.

Jestem aktywistką feministyczną. Pracuję z młodymi, wiem, jakie są ich palące problemy. Mój priorytet to edukacja seksualna w szkołach, obowiązkowa i rzetelna. Chciałabym zmienić podejście do tych spraw, do podręczników. Teraz podręczniki prezentują katolicki punkt widzenia. W państwie, które jest teoretycznie świeckie, to nie do przyjęcia. Druga rzecz – prawa kobiet: liberalizacja ustawy antyaborcyjnej plus darmowa antykoncepcja.

*                                  *                                *

Musimy to powtarzać głośno i w każdych okolicznościach: seksualni „edukatorzy” naszych dzieci to zwykłe PEDOFILE, które dają ujście swym kryminalnym zboczeniom poprzez molestowanie uczniów (werbalne i wizualne). Nieważne, że sami zwą siebie instruktorami, wychowawcami, nauczycielami czy jak tam jeszsze. TO SĄ PO PROSTU PEDOFILE.

Z pedofilami nie toczy się dyskusji ani nie dopuszcza do żadnych „konfrontacji”. Pedofila się łapie, bije do nieprzytomności i łamie mu rdzeń kręgowy. Jest to  bardzo skuteczny sposób zarówno na „wyleczenie” delikwenta, jak i na uświadomienie pozostałym, co może ich czekać. Znają go wszyscy chyba więźniowie, choć nieraz przesadzą i doprowadzą miłośnika dzieci do zejścia śmiertelnego. Naszym zdaniem jest dużo lepsze, jeśli pedofil resztę życia spędzi jako bezradny, srający pod siebie kaleka.

Wymiarem sprawiedliwości, który nie reaguje na pedofilów grasujących w szkołach, możemy sobie podetrzeć dupę.

Admin

Komentarzy 46 to “Zawstydzanie dzieci”

 1. Brat Dioskur said

  No, ta na zdjeciu to seksualizacje zna wylacznie z teorii….

 2. Sowa said

  Polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim ukończyłam pracą magisterską na temat feminizmu Adama Mickiewicza.
  http://ponton.org.pl/pl/strona/edukatorki-i-edukatorzy

  Fafofcy, qrva mać. Żadne z nich nie wspomniało o swojej rodzinie, o zdieciach. A po chuj? Dzięki temu nie są ograniczeni światopoglądowo i mają szerokie horyzonty.

  Wniosek: kopa w dupę. Bez znieczulenia.

 3. Psiemislavius said

  Czasem można odnieść wrażenie, że masoni, którzy władają UE i u nas Palikot i jego Ruch to są po prostu ludzie chorzy psychicznie, których miejsce jest w psychiatryku.

  W kryminale albo na szafocie – admin

 4. Nobody said

  Czy ta „konfrontacja” była dokumentowana, może ktoś zdolny nagrał jakieś video z tego wydarzenia ? Warto było zobaczyć jak „Ponton” realizuje swoje statutowe cele i jak wykorzystuje kosherne pieniążki.

 5. Zenon K. said

  Paulina Wawrzyńczyk ma niezwykle rasowe, chazarskie ucho. Oraz stosunkowo płaski, iście rabinacki łeb, znamionujący „boski pierwiastek” w skundlonych genach.

 6. Zerohero said

  @Zenon K

  Muszę Pana zmartwić. Żydzi 1) nie są w stane wyrobić takich norm sami. 2) nie muszą, bo mają sporo chętnych gojów.

  a z nosami to różnie bywa. Znam pewnego tradycyjnego katolika, do tego „antysemitę” o rodowodzie pewnym na kilka pokoleń, którego barany na ulicy czasem zaczepiają wołając za nim Żyd. Za to kilka buziek niektórych żydowskich gwiazdek z Hollywood zupełnie nie zdradza żydowskiego nochala. Bywają oczywiście przypadki modelowe jak twarz B.Streisand, Sarah Jessici Parker…

  Dla skośnookich my jesteśmy generalnie długonosi.

  AD REM

  Antykoncepcja + jakieś obiektywne info to temat na max. kilka godzin. Wieloletni kurs, do tego wprowadzony w młodym wieku potrzebny jest tylko by móc zindokrtynowaćdzieci w kwestii rozwiązłości, homoseksualizmu, pedofilii, potępienia macierzyństwa itp. Tu leży sedno, ale oni się do tego głośno nie przyznają.

  Chciałabym wziąć udział w zmianie, takiej żeby Polska była bardziej nowoczesna.

  Rozumiem, że nie chodzi o nowoczesne technologie, budowę metra i poziom nauczania matematyki. Nowoczesność wg. tej pani to zurzyte kondomy w krzakach.

 7. Ad. 5

  Znacie Państwo moje poglądy, ale nasi przodkowie mieszali się ze Szwedami, Niemcami, Rosjanami, Tatarami, żydami, kozakami, Szkotami, Holendrami… Aż bałbym się wstawić swoje zdjęcie i czytać o tym jaką mam szyję i długi nos. No i te ciemne brązowe oczy, brr… Wskazują Bliski Wschód zapewne…

  Chociaż co do „pani” Pauliny mam ogromne wrażenie, że jej zapędy pedofilskie są uwarunkowane pedofilską religią właśnie.

 8. syzyf said

  „Z pedofilami nie toczy się dyskusji ani nie dopuszcza do żadnych “konfrontacji”. Pedofila się łapie, bije do nieprzytomności i łamie mu rdzeń kręgowy. Jest to bardzo skuteczny sposób zarówno na “wyleczenie” delikwenta, jak i na uświadomienie pozostałym, co może ich czekać…”- to juz conajmniej „mowa nienawisci”… szkoda gadac jednak do powyzej proponowanego leczenia przylozylbym sie rekami i nogami! hahaha

 9. Aro said

  Rany, jakiż ciężki kawałek chleba przede mną. Małe dzieci muszę przygotować na zetknięcie się z idiotyzmem. Przeraża mnie, że nie podołam i że bardziej zaczną wierzyć takim paniom niż mi.

  Walczymy tu czasami o to by Polska była polska, by rodziło się dużo dzieci, a potem okazuje się, że moje dzieci są narażone na to by żyć w świecie, który ja postrzegam jako nienormalny, a jeszcze przy okazji mogą zostać narażone na niebezpieczeństwa niezależne ode mnie i którym zapobiec nie umiem.

 10. marost said

  Ciekawe, ze tymi zboczencami sa raczej mlode kobiety.

  Oto jej francuska „kolezanka” – pani minister odpowiedzialna za wdrozenie ideologii rodzaju poprzez szkole (dluuugi adres):
  https://www.google.fr/search?hl=fr&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1280&bih=870&q=Najat+Vallaud-Belkacem&oq=Najat+Vallaud-Belkacem&gs_l=img.12..0l10.3705.3705.0.5725.1.1.0.0.0.0.103.103.0j1.1.0.eqrwrth..0.0…1..16.img.DtWzkpfpDQA

  PS. Dzis slyszalem, ze francuskie szkoly (tzw katolickie) otrzymaly okolnik, ktorym wymaga sie aby nie wpuszczano do szkol dzieci i mlodziezy w koszulkach z nadrukiem tradycyjnej rodziny. Sa juz pierwsze „starcia” z rodzicami…itd.

 11. Marucha said

  Re 8:
  To jest mowa nienawiści w czystej postaci, jak najbardziej.
  Więcej nienawiści i zniknie problem pedofilów, nachalnych pedałów i innych zbuków.

 12. Marucha said

  Re 7:
  Fizjonomia nie daje stuprocentowej pewności identyfikacji koczownika, ale bardzo zwiększa jej prawdopodobieństwo. W połączeniu z innymi oznakami – np. fiksacja na punkcie dziecięcego seksu – może służyć jako niezły papierek lakmusowy,.

 13. Kar said

  re:5/ Oraz stosunkowo płaski, iście rabinacki łeb

  czy plaski leb to przenosnia? nie widac jakos tego na zalaczonych przykladach, zeby charakteryzowalo ich plasko-lebie..wlasnie wczoraj lecial „Pianista” i tam wszystkie lby „leca” wzorcowo w Goebbels’a. Tak jak u tej pani na zdjeciu wyzej..

 14. Marucha said

  Re 10:
  Przypuszczam, że celowo wystawia się młode kobiety do pedofilskiego frontu.
  Po pierwsze, zboczenia seksualne kobiet są z jakichś względów łagodniej traktowane przez ogół.
  Po drugie kobiet na ogół nie podejrzewa się o pedofilię, lecz przypisuje ją wyłącznie mężczyznom.

 15. syoTroll said

  Coś w tym jest panie Gajowy, coś w tym jest.

 16. Griszka said

  Czyli państwo świeckie sprowadza się do tego, że zboczeńcy seksualni mają nieograniczony dostęp do nieletnich i od małego szkolą dzieci na oddanych konsumentów firm farmaceutycznych, przemysłu pornograficznego…
  Dobrze wiedzieć.

 17. Marucha said

  Re 11:
  Powtarzam.
  Wszyscy rodzice, krewni, dziadkowie…
  Gdy dzieci Wasze lub Waszych bliskich narażone są na kontakt z żydowskimi „edukatorami”, nazywajcie „edukatorów” głośno, publicznie i po imieniu: PEDOFILE!
  Używajmy właściwych słów.
  Nie dajmy się oszukać manipulacjami werbalnymi.
  TO SĄ PEDOFILE.
  Z upodobaniem molestują dzieci seksem, słownie i wizualnie.
  Każdy inny poszedłby za to siedzieć.

 18. A ta organizacja „Ponton” ma jakąś siedzibę?
  Nie żeby mnie źle zrozumiano… Ale jakby tacy szmaciarze tknęli moje dziecko to bym im tą siedzibę od razu spalił. Jeszcze tego samego dnia podłożyłbym ogień, a ich ciała znaleziono by dopiero wiosną, płynące wraz z nurtem Wisły kiedy już kra puści.

 19. Marucha said

  Trochę danych o pedofilskim stowarzyszeniu „Ponton”

  1. http://pl.wikipedia.org/wiki/Grupa_Edukator%C3%B3w_Seksualnych_%22Ponton%22
  2. http://ponton.org.pl
  3. Kontakty:
  Tel (022) 635 93 95, 887 81 40 (prosić Ankę Grzywacz) – wolontariusze

  Koordynatorką Grupy od kwietnia 2013 r. do odwołania będzie Małgorzata Kot.
  e-mail: info[małpa]ponton.org.pl
  Telefon (pon-pt 9-17)
  +48 22 635 93 95,
  +48 22 887 81 40
  (prosić Małgorzatę Kot lub Ankę Grzywacz)

  Adres Korespondencyjny
  Grupa Edukatorow Seksualnych Ponton
  ul. Nowolipie 13/15
  00-150 Warszawa

  Znajdziesz nas też:
  Facebook: https://www.facebook.com/grupaponton
  Twitter: http://twitter.com/grupaponton

  Ponton należy do Astra Youth – sieci organizacji z Europy Środkowej i Wshodniej zajmujących się zdrowiem reprodukcyjnym i seksualnym młodzieży.
  http://www.astra.org.pl/youth/

  Malgorzata Kot, „koordynatorka”

  Anka Grzywacz, „edukatorka”

 20. 27 czerwca będę w Warszawie, trzy tygodnie w Polsce. Adres zapisałem. Chociaż sobie zobaczę. Ale gdyby kiedyś na ul. Nowolipie 13/15 coś spłonęło… Proszę wtedy wysyłać mi do więzienia książki co niedziela 😉

 21. Griszka said

  Powinniście ją w kilku chłopa złapać i odprowadzić na policję. Tym lepiej jeśli będzie miała materiały pornograficzne przy sobie, którymi deprawuje dzieci. Póki co, na to są jeszcze paragrafy a nie warto z niej robić męczennicy.
  A jeśli już obić pysk to bez zbędnych świadków i incognito.

 22. Sowa said

  Jeszcze jedno:
  „Z wykształcenia jestem pedagożką,”
  „Jestem socjolożką, psycholożką i psychoterapeutką.”

  I inna:
  „Jestem z wykształcenia biolożką której prawdziwymi pasjami są prawa reprodukcyjne, seksualność i feminizm, wykładam biologiczne aspekty gender i seksualności na studiach podyplomowych z Gender Studies (IBL PAN).”
  http://ponton.org.pl/pl/strona/edukatorki-i-edukatorzy

  PAN powinno się zlikwidować. To wylęgarnia takich post UBeckich degeneratów.

 23. Griszka said

  @22
  I inna:
  “Jestem z wykształcenia biolożką której prawdziwymi pasjami są prawa reprodukcyjne, seksualność i feminizm, wykładam biologiczne aspekty gender i seksualności na studiach podyplomowych z Gender Studies (IBL PAN).”
  http://ponton.org.pl/pl/strona/edukatorki-i-edukatorzy

  Czyli: „ciągle mam tylko jedno w głowie”. Kiedyś taką manię na punkcie seksu się leczyło.
  Ciekawe czy kierunek jest sponsorowany przez przemysł pornograficzny ?

 24. Fran SA said

  CHWILECZKE!
  Forumowicze z Gajowki naturalnie bladza!
  Sex education, ma zapewnic mlodziezy bezstresowe wejscie w swiat doroslych;
  a najlepiej od najmlodszych lat.
  Normalnie nauke o dupczeniu, i zapobieganiu ciazy wskutek dupczenia, mozna zmiescic w trzech jednostkach lekcyjnych. No, gora- czterech, jak sie dolaczy reklame srodkow zapobiegawczych, i adresy hekatombowych klinik.
  Zeby jednak, nie stresowac uczniow nadmiarem bulwersujacej wiedzy, rozklada sie temat na wszystkie mozliwe lata nauki; i zeby mlodziez nie nabrala kompleksow na tle wiedzy profesjonalnej- oferuje sie uslugi praktykow, jebakow- gawedziarzy (nie mylic z teoretykami) i zwyklych pospolitych amatorow seksu: byle gdzie- byle jak; w pociagu, w przeciagu, na dragu.
  Jest to tak zwany system rownouprawnienia w dziedzinie zatrudnienia: byle kogo, byle gdzie
  byle
  byle
  wkurwic tych, co woleli by uczyc sie matematyki, logiki i historii, oraz zasad ortografii.
  Z czego widac wyraznie, ze system bezstresowowy moze wkurwic najwiekszych flegmatykow i leniuchow akademickich.
  Pytanie:
  Na czym polega nauka bezstresowa, bezplciowa i beznadziejna???
  Na zrzucaniu stanikow, a zakladaniu kondonow??

  ‚Pan nie raczy zajac sie sam swoim dzieckiem.?
  Wystarczy wynajac cudze. Bo za pieniadze, kazdy homo sapiens moze stac sie towarem.
  W czasie Swiat Bozego Narodzenia, mozna slkladac prezenty… pod choinka.

 25. Tusia said

  „Warunki życia na ziemi są ściśle związane z postępowaniem każdego bez wyjątku człowieka .Każdy wnosi w nie wkład własnych myśli ,uczuć i czynów -dobrych i złych.I bierze na siebie odpowiedzialność za własne czyny nie tylko wobec siebie samego,ale wobec całości stworzenia.Z wypełnieniem tego obowiązku, ze zdolnością jednostki i zbiorowości dokonywania wewnętrznej transformacji jest nie tylko związana,ale i zależna przyszłość Ziemi i jej mieszkańców. Ale dopiero gdy u kresu swej wędrówki ziemskiej,pozna prawdę o swojej istocie , o swej własnej człowieczej wartości,albowiem Archanioł-który dzierży w dłoniach miecz Prawdy i wagę Sprawiedliwości-zada pytanie, pytanie odnoszące się do każdego:”Jakie były twoje czyny, człowiecze?
  „Człowiek pomiędzy dobrem i złem” Nello Aprile- Prof.Architektury w Rzymie, członek antycznej cywilizacj perskiej Akademii Tiberina,wysokiej klasy włoski uczony , artysta i myśliciel.

 26. Marucha said

  Gdy się tak czyta o tych zboczonych pedofilkach, tytułujących się psycholożki, socjolożki, seksuolożki, pizdolożki itp. to istotnie, można dojść do wniosku, iż ich siedziba nadaje się tylko do spalenia. Wraz z jej pracownicami.

 27. Zenon K. said

  Re:6
  O nosie nic nie wspomniałem. Może dlatego, że sam mam nos jak antaba od zakrystii 😉
  Zbadałem na wszelki wypadek swoją genealogię do pocz.XIXw., ale nic w niej niepokojącego nie znalazlem. Proszę zatem pozwolić mi być rasistą. W imię tolerancji 😀

 28. Nit said

  Ja tyko poprawię: łamie się kręgosłup zaś rdzeń kręgowy jako z natury elastyczny się przerywa lub przecina.
  Pisałem już w różnych miejscach – trzeba ssynów i scórki oskarżyć przed sądem o pedofilię. Wiemy że raczej ich nie usadzą, ale będą musieli naprodukować ekspertyz, biegłych powoływać, ganiać na przesłuchania. Powstanie bogata urzędowa dokumentacja która może się jeszcze przydać.

 29. Sowa said

  Odnośnie PAN-u, to posłużę się opinią inż. Karpińskiego, genialnego polskiego konstruktora komputerów:

  „Wtedy [po odwilży 1956 r.] w PAN pracowali prawdziwi naukowcy. Dopiero z początkiem lat 60. przyszło na kierownicze stanowiska tałatajstwo, których jedyną kwalifikacją było członkostwo w partii i w UB.”
  http://lustronauki.wordpress.com/2010/02/27/jacek-karpinski/

 30. zapodawacz linków said

  Warto podkreślić, że Grupa Edukatorów Seksualnych „Ponton” jest odnogą Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny (której szefową jest Wanda Nowicka), która to organizacja jest finansowana przez Fundację Batorego, czyli przez znanego żydowskiego globalistę i bankstera, który niestety nie zginął podczas „holokaustu”:

  W „edukacji seksualnej” chodzi oczywiście o dechrystianizację i neomaltuzjanizm.

 31. zapodawacz linków said

  Dylemat nauczyciela…

 32. Psiemislavius said

 33. marta15 said

  Globalisci sobie robia JAWNE JAJA z calej tej ciemnej holoty. Oni maja gleboko w doopie wszelkie normy i zasady moralne. Dorwali sie do koryt, , obstawili te koryta swoimi ludzmi i maja w nosie co tzw. publika, wyprana zreszta z myslenia ,tak naprawde mysli. Oni i tak robic beda swoi , i niekt ich nie zatrzyma.
  Tu przyklad jak „nauczyciel” skazany za pornografie dziecieca , wraca z powrotem uczyc dzieciaki.
  No coz, teraz na takich „nauczycieli” pewnie bedzie duze zapotrzebowanie.
  Moga laczyc teorie z praktyka.
  http://www.lifesitenews.com/news/british-teacher-convicted-for-child-porn-allowed-to-go-back-to-classroom

 34. zapodawacz linków said

  http://magdalenazietek.blogspot.de/2013/05/pec-to-przezytek.html

 35. Pokręć said

  Napisane jest, że kto miałby stać się przyczyną zgorszenia choćby jednego z maluczkich, temu lepiej byłoby kamień młyński uwiązać u szyi i w odmęty morza wrzucić.
  To są słowa samego Boga, wypowiedziane przez Niego osobiście do nas.
  Nie żebym namawiał do mordowania pontoniarzy, Boże uchowaj, to było tylko porównanie. Wesoło będą mieli jak się nad nimi Bóg nie zmiłuje. Będą mieli seks na okrągło. I to taki…

 36. zapodawacz linków said

  Za edukację specjalną też się wzięli:
  http://www.realitas.pl/RealnaPolska/2013/RB21V.html

 37. Tusia said

  Książka prof. Uniwersytetu w Chicago E.Kennedy- biografie Kardynała Bernardina( miał być pierwszym papieżem w USA -żródła wiarygodne)
  W latach 70 powstał plan rozdarcia kościoła .Co pewien czas miały być wrzucane tematy mające wywołać spory pomiędzy ludzmi i podziały.We wstępie wymienia takie:emancypacja, homoseksualizm ,aborcja ,celibat, eutanazja, obniżenie autorytetu papieża In vitro trzeba teraz dopisaC,
  Jak mówi jedna z piosenek ..”.do tanga trzeba dwojga” więc to tango „dziel i rządź” zafundowane przez miliarderów i agentów Przy akompaniamencie różnych metod wciągano wszystkich.

 38. Jurek said

  A przywódca Korei Północnej z miła chęcią by dokonał kolejnej próby z bombą atomową. Podesłać mu adres tych pojebów i niech chłop się cieszy że użytek zrobi 🙂

 39. Radosław37 said

  Nawałnice, które przechodzą nad Polską, są znakiem kary z niebios.

 40. marta15 said

  ad 39 albo sa kara, jaka globalalsci, (uzywajac Haarpu i chemtraili), wymierzaja za brak pokory wobec nowego rzadu.

 41. Pokręć said

  Czekajcie, przecież to jest ponton, taka dmuchana łódka. Jedno ukłucie igłą i ponton idzie na dno. Albo… Gdzie ten ponton ma wentylek? Odkręcamy i patrzymy jak fajnie podskakuje pierdząc na wodzie a na koniec idzie w cholerę w muł na dnie.

 42. Zetef said

  Jest dobrze. Postęp musi być choćby tam nie wiem co.
  Z ciekawości wszedłem na stronę tego ‚Pontona’. Maja tam forum i oto jaki słodki wpis znalazłem (chodzi o poradę mocniej wyedukowanych) – pozwolę sobie zacytować (wrażliwi niech nie czytają, bo się mogą porzygać):

  „WITAM,
  CZY JEST TAKA MOŻLIWOŚĆ ZADOWALALIŚMY SIĘ Z CHŁOPAKIEM PETTINGIEM PO DOTYKANIU JEGO CZŁONKA WYTRYSK NASTĄPIŁ NA BRZUCH NASTĘPNIE CHŁOPAK WZIĄŁ PAPIER I WYTARŁ SPERMĘ Z BRZUCHA A PÓŹNIEJ PRZYTULILIŚMY SIĘ DO SIEBIE ZNACZY WTULENI ALE NASZE NARZĄDY NIE DOTYKAŁY SIĘ!! I DALEJ ZA JAKIEŚ OKOŁO 10 MINUT ZNOWU BYŁ „>PETTING I CHŁOPAK WKŁADAŁ MI PALCE DO POCHWY A CAŁY PROBLEM POLEGA NA TYM IŻ PO PIERWSZYM PETTINGU NIE UMYŁ RĄK CZY PODCZAS TEGO WYCIERANIA SPERMY PAPIEREM MÓGŁ MIEĆ NA PALCACH(RĘKU)POSIADAĆ ŻYWE PLEMNIKI DO ZAPŁODNIENIA PRZYSTĘPUJĄC DO DALSZYCH PIESZCZOT KTÓRE MÓWIĘ BYŁY W ODSTĘPIE 10 MINUT NIE WIĘCEJ MOGŁY TE PLEMNIKI JESZCZE ŻYĆ?? STRES MNIE ZŻERA…”

  No i jak się wam to podoba? Całkiem niezłe. No i ten stres.

 43. Pokrzywa said

  To qrvy zboczeńcy. Szkoda słów. Tylko pluton egzekucyjny. To zaplanowane niszczenie wypracowanych przez wieki wartości cywilizacyjnych. I to po patronatem łachudrów politykierskich typka palącego koty – zboka. jeszcze łachudry mówią o nowoczesnym wychowaniu. „sodomia i gomoria”.

 44. belfer said

  RE: 31 zapodawacz linków.

  W 30 sekundzie filmiku pojawia się napis:
  „Czy takie wychowanie pozwoli przetrwać ludzkosci”?

  To jest klucz do zrozumienia celu tych z pozoru absurdalnych zmian w systemie „edukacji” publicznej, czyli indoktrynacji totalnej.

  Przetrwanie ludzkości rozumianej jako przetrwanie i dominacja plemienia wybranego – jak najbardziej. O to chodzi.
  Co do gojów – celem jest depopulacja z obecnych ponad 7 miliardów gojów do około 500 milionów.

  Patrz Peter Singer – „profesor” Princeton University (kolega Grossssa).

 45. Mordka Rosenzweig said

  re 32

  Ja pan Mordka mysli sze ktos sobie zrobil jaja z Polaki.

  Nikt nie mosze byc asz tak glupi, a szczegulnie matka szeby to robila u wlasnego syna.

  To syn adoptowany – admin

 46. xero75 said

Sorry, the comment form is closed at this time.