Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (45 – …
  revers o Wolne tematy (45 – …
  NICK o Wolne tematy (45 – …
  revers o Po wyborach, czas na pleb…
  Boydar o Wolne tematy (45 – …
  gorej o Rozbić system samowładzy
  Bezpartyjna o Wolne tematy (45 – …
  Marek o Rozbić system samowładzy
  JARNO o Odnośne refleksje po pierwszej…
  piwowar o Czy Duda zatańczy kazaczo…
  Godzimir o Rozbić system samowładzy
  Boydar o Wolne tematy (45 – …
  Katarzyna T o Wolne tematy (45 – …
  Jabo o Po wyborach, czas na pleb…
  Boydar o Rozbić system samowładzy
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 517 obserwujących.

Pedofile w szwedzkich szkołach

Posted by Marucha w dniu 2013-06-16 (Niedziela)

Jak podaje dziennik „Dagens Nyheter”, w szwedzkich szkołach pracuje około 100 nauczycieli, którzy popełnili przestępstwo na tle seksualnym. Pomimo wyroków sądowych, nie utracili swych miejsc pracy i nadal uczą dzieci.

[Natomiast w Polsce pedofile bezkarnie molestują dzieci w szkołach i przedszkolach pod pozorem „edukacji seksualnej”. – admin]

Jak donosi najnowszy raport opublikowany na stronach „Dagens Nyheter”, w całej Szwecji pracuje co najmniej 97 nauczycieli, którzy popełnili przestępstwo seksualne, począwszy od dziecięcej pornografii, a zakończywszy na gwałcie. Władze szkół nie reagują.

Dziennik podaje przykłady nauczycieli, którzy powinni być relegowani ze swoich stanowisk. Wspomina o 50 – letnim mężczyźnie, pracującym w jednej ze szkół podstawowych w centralnej Szwecji, który wielokrotnie korzystał z usług nieletniej prostytutki poznanej w Internecie. Szokująca jest również sprawa pedagoga szkolnego skazanego za wielokrotny gwałt na 14 – letniej dziewczynce.

Raport mówi również o kolejnej licznej grupie pracowników szkół (kolejne sto osób), która póki co jest podejrzana o przestępstwa na tle seksualnym. Większość z nich popełniła swoje czyny ponad 10 lat temu, gdy przestępstwa seksualne nie były jeszcze usankcjonowane przepisami prawa. Dziś szwedzka Narodowa Agencja ds. Edukacji (Skolverket), sugeruje dyrekcjom szkół sprawdzanie pod względem karalności za przestępstwa seksualne, każdego z kandydatów chcących zatrudnić się w szkole. Niestety wspomniana Agencja ds. Edukacji, nie nalega również na zwalnianie nauczycieli i pedagogów, którzy popełnili ww. przestępstwa.

Frederik Malmberg, Szwedzki Rzecznik Praw Dziecka zapowiedział wprowadzenie nowych przepisów, które pozwolą na dokładne i rzetelne sprawdzanie, czy kandydat do pracy w szkole lub innym ośrodku młodzieżowym był karany za przestępstwa seksualne. Wyraził również przekonanie, że osoby które dopuściły się aktów przemocy na tle seksualnym, powinni zrezygnować z pracy, gdyż ich obecność wśród dzieci i młodzieży jest niestosowna.

Paweł Ozdoba
Źródło: thelocal.se

http://www.pch24.pl

Komentarze 2 to “Pedofile w szwedzkich szkołach”

 1. Zetef said

  Miałem napisać coś wyważonego, ale zrezygnowałem. Niech już ta Szwecja zdechnie ostatecznie. Niech się nawzajem zaje…ą. Niech się żenią z kim chcą i dymają we wszystkie otwory. Każdy z każdym. Dobrowolnie i przymusowo. Pieprzyć Szwecję. To jest taka europejska Sodoma i mam nadzieję że skończy tak samo. Rozsadnik zgorszenia i grzechu.

 2. Andrzej K. said

  Oh, szwedzi! („z sympatii” małą literą). Przecież to luteranie!
  (luteranin – heretyk, umysłowy ćwok, często zboczeniec i degenerat….)

Sorry, the comment form is closed at this time.