Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Sebastian o Wolne tematy (38 – …
  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Boydar o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  bryś o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Janekzlasu o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Boydar o Ukrainiec odpowie za handel lu…
  Novy o Nasza demokracja po „operacji…
  wildEast o Nasza demokracja po „operacji…
  Krzysztof o Tragedia Ukrainy
  Yagiel o Wolne tematy (38 – …
  Boydar o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  bryś o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Polska krwawi ludźmi

Posted by Marucha w dniu 2013-06-16 (Niedziela)

Opolskie i Warmińsko-Mazurskie opuściło po ponad 100 tys. ludzi – to tak, jakby nagle zniknęły Opole i Elbląg. Ponad 100 tys. mniej osób mieszka na Podlasiu – to tyle, ile łącznie mają Suwałki i Augustów.

Ekonomiści i demografowie biją na alarm, bo Polska się wyludnia. Nie tylko na skutek małej liczby urodzeń, ale i przez to, że ogromne rozmiary przybrała emigracja zarobkowa. Naukowcy posuwają się nawet do stwierdzeń, że z powodu tego exodusu Polska krwawi ludźmi. Rzeczywiście, liczby są zatrważające.

Dane Głównego Urzędu Statystycznego, opracowywane głównie na podstawie spisu powszechnego, mówią o tym, że w 2011 roku poza granicami Polski przebywało ponad 2 mln naszych obywateli, co stanowi ponad 5 proc. ludności kraju. Danych za ubiegły rok jeszcze nie ma, ale ta liczba na pewno wzrośnie, gdyż z roku na rok zwiększa się polska emigracja, która ma przede wszystkim podłoże ekonomiczne. Skoro bowiem w Polsce nie ma pracy, to ludzie szukają zatrudnienia za granicą.

Najwięcej ludzi w ujęciu procentowym wyjechało z województwa opolskiego, a także z Podlasia, Podkarpacia oraz Warmii i Mazur (od 7 do 10 proc.). Opolskie i Warmińsko-Mazurskie opuściło po ponad 100 tys. ludzi – to tak jakby nagle zniknęły Opole i Elbląg. Ponad 100 tys. mniej osób mieszka na Podlasiu – to tyle, ile łącznie mają Suwałki i Augustów. 200 tys. mieszkańców ubyło na Podkarpaciu – to więcej niż liczy stolica województwa, Rzeszów (180 tys.). Ale w innych województwach jest niewiele lepiej. Procentowo mniej ludzi emigruje z Mazowsza czy Śląska, ale w obu tych regionach mieszka po ponad 5 mln osób, więc emigracja dotyczy w ich przypadku setek tysięcy.

Skala wyjazdów Polaków za granicę przeraża, tym bardziej że okazuje się, iż emigrują głównie ludzie młodzi. Ponad 1,4 mln osób ma mniej niż 39 lat. Jeśli tę kategorię zawęzimy jeszcze bardziej, do ludzi w wieku 25-34 lat, to okaże się, że za granicą jest ich ponad 720 tys. – to aż 10,6 proc. wszystkich osób w tej kategorii wiekowej (!). I to oni wyjeżdżają często z całymi rodzinami – to dlatego za granicą mieszka 226 tys. dzieci do 15. roku życia. Wielu młodych ludzi dopiero na emigracji zakłada rodziny i ich dzieci w tej statystyce nie są już ujmowane.

Nie ma się co łudzić – mało kto z tych, którzy wyjechali za chlebem, myśli o powrocie do Ojczyzny. Tym bardziej że rząd nie robi nic, aby ich do tego skłonić. Donald Tusk obiecywał w 2007 roku, że pod jego rządami Polacy będą wracali z emigracji, bo stworzy w Polsce „drugą Irlandię”. Tymczasem nie dość, że powrotów z emigracji nie ma, to jeszcze rośnie liczba wyjeżdżających. Po prostu ludzie młodzi nie widzą pod rządami Tuska perspektyw na pracę oraz utrzymanie rodziny. A szef rządu zamiast wziąć się do roboty, jest zadowolony, że emigracja obniża statystyki bezrobocia i rozładowuje potencjalne konflikty społeczne, które byłyby nieuniknione, gdyby w urzędach pracy było zarejestrowanych nie 1,4 mln, a prawie 3,5 mln bezrobotnych.

Sytuacja wyglądałaby na pewno inaczej, gdyby była inna polityka gospodarcza rządu, która nie służy rozwojowi kraju, powstawaniu nowych miejsc pracy. Część winy spada też na Unię Europejską, która swoimi politycznymi i ideologicznymi decyzjami dławi naszą gospodarkę. Nie zrobiliśmy prawie nic, aby uratować wiele gałęzi polskiego przemysłu, jak stocznie – miejsca pracy, które z tego powodu zostały zlikwidowane, bardzo by się teraz przydały. Za to inni na tym korzystają. Tak jak Niemcy.

Nad Renem wiedzą, jak trzeba dbać o gospodarkę. Niemcy nie ulegli dyktatowi Brukseli, nie zamknęli swoich stoczni i innych zakładów, tylko inwestowali w ich rozwój. Mają niskie bezrobocie, co więcej – wiele przedsiębiorstw narzeka na brak wykwalifikowanych pracowników, nie tylko inżynierów, ale i personelu średniego szczebla. Skoro nie ma ich w Niem-czech, to się ich sprowadza. A ponieważ bezrobocie dotyka przede wszystkim młodych ludzi, nie tylko w Polsce, ale i w Hiszpanii, Grecji czy Portugalii, to tym łatwiej jest ich namówić do wyjazdu. Jednak Niemcy nie liczą tylko na bezrobotnych. Inwestują już w kształcenie zawodowe uczniów w Polsce, z myślą oczywiście o tym, że po kilku latach ci ludzie będą u nich pracować.

Niestety, emigracja często oznacza, że wyjeżdżający do Polski raczej nie wrócą. Doświadczenie uczy, że często już pierwsze pokolenie emigrantów, które przyszło na świat za granicą, traci znajomość języka przodków, a w drugim pokoleniu i kolejnych związki z Polską są bardzo słabe. Mówiąc brutalnie: Niemcy podczas wojny realizowali przymusową germanizację Polaków – ofiarą tej eksterminacyjnej polityki padło 150 tys. dzieci, z których tylko 25 tys. wróciło po wojnie do rodziców. Teraz niestety wielu naszych rodaków podlega dobrowolnej germanizacji. Albo stopniowo stają się Anglikami, Francuzami czy Amerykanami.

Nasze społeczeństwo starzeje się w szybkim tempie. Emigracja ten proces jeszcze przyspiesza. Trzeba go odwrócić, bo inaczej katastrofa demograficzna i gospodarcza przyjdzie szybciej, niż prognozują eksperci.

http://naszdziennik.pl/

Katastrofa demograficzna i gospodarcza nie przyjdzie. Już przyszła.
Admin.

Komentarzy 26 do “Polska krwawi ludźmi”

 1. Radosław37 said

  Wschód i północy wschód polski ma być bogaty w dziką przyrodę (żadnego przemysłu) i służyć ludziom zachodu do wypoczynku. Tubylcza ludność ma im usługiwać. Atrakcyjniejsze tereny zasiedli się ludnością znad morza martwego, tylko po to, żeby ludność tubylcza miała nadzorcę.

 2. zapodawacz linków said

  Debata pt. „Czy emigrować?” z udziałem m.in. rzecznika ONR Mariana Kowalskiego:

 3. Ad. 2

  1:51:ss – Marian Kowalski powiedział to, co już chciałem napisać. On powiedział, więc ja pisać nie muszę. (to „ss” to sekundy – tak ogólnie)

 4. Ad. 2

  Dla pastora Chojeckiego (z lewej strony Mariana Kowalskiego), studia polonistyczne to studia bylejakie. 02:01:35. – Czyli intelektualne ZERO.

 5. revers said

  Ekonomisci od Sachsa, ekonomicznie myslacym ludziom taki sprawili los, czyli nadludzie ludziom

 6. Ad. 5

  I nie byłoby tego, gdyby nie nasze wady. Z kałachem nikt za tym nie stał. Nie atakowano materialnie – zaatakowano mózgi. A mózgi się poddały…

 7. Sybirak said

  Nic dodać nic ująć !

  Zastanawia mnie jedno – Polaków „nie stać” na dzieci, jedno, dwoje – to góra.

  A tymczasem przedstawiciel „narodu wybranego” znany „Zulu-Gula” chwalił się niedawno w telewizji, że jest ojcem 8-ga dzieci !
  Pytanie z czego żyje ?! Mieszka w Polsce.
  Cyba nie otrzymuje zapomogi z Izraela ?
  Warto się temu przyjrzeć !

 8. shadowman said

  Tak długo jak Polacy będą pesymistami tak długo nic się nie zmieni. Gdy mówie komuś o konkretnych działaniach to odpowiada „to nie ma sensu” „nie warto” itp.

 9. La Reine Toronto said

  No przeciez to jest wynik swiadomej polityki polsjojezycznego rzadu azeby te tereny byly zasiedlane przez bylych ‚osadnikow’ z Niemiec nieprawdaz?
  A Polacy nadal glosuja na ukladzistow z okraglego stoliczka? i dalej kochaja kaczorka i tuseka i inne badziewie? ….
  Jak chca tak maja bo zdrwogo rozsadku nie maja? Lubia tylko codziennosc a o jutrze nie chca pamietac?
  Sodoma i Gomora !
  P.S. A Pana Boga juz nie pamietaja i do kosciola nie chadzaja!

 10. revers said

  to raczej choroba calej starej europy, globalizacja robi swoje, nie bedzie was, bedzie azjata, afrykanczyk, arab, homo globalus. Ten sam temat porusza Nigel Farage odnosnie angli, australi.

 11. MatkaPolka said

  TUSK MA INNE POWIERZONE ZADANIA DLATEGO NIE może zostać Komisarzem KE

  Trzeba z jednego sobie zdać sprawę
  Unia Europejska to przykrywka, zasłona dymna dla rewanżyzmu niemieckiego UE to IV Rzesza Niemiecka
  Jesteśmy świadkami odradzania się na wielka skalę Militaryzmu Pruskiego
  Jesteśmy świadkami współczesnej wojny w nowej formie podboju

  Perfidia Krzyżacka i pruska były zawsze te same i dążyły do likwidacji Polski i Polaków, zajecie terytorium i zniewolenia Polaków. Prusy wyrosły na trupie Polski i dzięki temu zjednoczyły Niemcy ( zjednoczyły czy też podporządkowały – to dla mnie tez forma podboju)

  Już nie ma bomby, miny , karabiny, już nie ma obozów przymusowej pracy , już nie ma wywózek, już nie ma morderstw i i rozstrzeleń , Gestapo, więzień i innych represji.
  Wszystko się robi elegancko, w białych rękawiczkach. Cele sa te same formy zniewalania się zmieniły. Skutki sa te same. Drang nach Osten trwa powoli

  Tak jak tak jak w poprzednich tak i w drugiej wojnie światowej Krzyżacy/Prusy//Niemcy prowadza politykę Ludobójstwa /depopulacji, wynarodowienia/germanizacji robot przymusowych, wywózek, niewolniczej pracy,
  Kolonizacji, eksploatacji.

  Ale też sa metody zbliżone . Jedną z tych metod jest osadzenie na czołowych pozycjach administracyjnych i decyzyjnych swojego człowieka
  Prusy i Żydzi zawsze niszczyli Polskę i te dwa żywioły zawsze ze sobą współpracowały

  W drugiej wojnie światowej generalnym Gubernatorem Polski – Generalnej Guberni
  (Generalgouverneur für die besetzten polnischen Gebiete)) był Obergrupenfruhrera Hans Frank Frank odpowiedzialny był za fizyczna likwidacje narodu polskiego

  Dziś Agent niemiecki, Żyd, volksdeutchTusk doprowadził do masowej depopulacji narodu polskiego przez likwidacje miejsc pracy i masowa emigracje za chlebem.

  Dziś współczesnym Hansem Frankiem gubernatorem Polonische Gebite , jest AGENT NIEMIECKI , Obergrupenfruhrer Donald Tusk realizujący niemiecka politykę Agresji Niemiec na Polskę
  (Generalgouverneur für die besetzten polnischen Gebiete)

  Tusk powinien być sadzony i stracony tak jak Hans Frank, jako zbrodniarz wojenny i prędzej czy później do tego dojdzie!!!

  Tusk na stanowisku premiera przedstawiciel mniejszości czy to niemieckiej czy żydowskiej . Tusk jest Mischlungiem. Dziadek w SS cala rodzina ze strony wszystkich dziadkow to żydzi którzy podpisali volkslisty

  Sfałszowane Wybory. Tusk i inne POtwory nie maja legitymacji sprawowania władzy
  Wybory sfałszowano już na etapie przygotowawczym, zastępujac Ordynacje Wyborcza Kodeksem Wyborczym niezgodnym z Konstytucja RP .np glosowanie korespondencyjne

  Odpowiedzialność za ZAMACH W SMOLEŃSKU i inne mordy polityczne i tajemnicze zgony przeciwników politycznych

  REALIZUJE Politykę Ludobójstwa, Depopulacji, pauperyzacji narodu Polskiego. Przymusowa emigracja za chlebem, wynarodowienie, rozbicie rodzin, pauperyzacja narodu, obniżanie emerytur, do wartości głodowych
  Emigracje co najlepszych można przyrównać do germanizacji dzieci z Zamojszczyzny

  Wyprzedaż przemysłu przez Żydów dla Niemców.

  Pozbawianie Polakow środkow utrzymania – likwidacja miejsc pracy

  Cały przemysł w rekach niemieckich lub żydowskich
  Wyprzedaż Banków, sprywatyzowanie NBP jedynego konstytucyjnie uprawnionego banku emisyjnego Zlotego
  Forsowanie wejścia do strefy Euro, która się wali na naszych oczach – czyli oddanie prawa emisji pieniadza Niemcom

  Banki to najgroźniejsza broń Niemców
  Celowa polityka zadłużania Polski i stopniowego bankrutowania kraju , tak jak obecnie w Grecji
  Grecja tez jest przedmiotem niemieckiej Agresji.
  Sprzedanie Giełdy Warszawskiej Niemcom

  Na czym polega Agresja Niemiec na Polskę i Kolonizacja Polski przez Niemcy

  Wszystkie PROFITY Z KOLONII POLSKIEJ PŁYNĄ NA ZACHÓD do Niemiec

  Numer z Unią Europejską to sprytny wybieg prawny i ominięcie umów międzynarodowych
  Przede wszystkim Umowy Poczdamskiej

  Jest to wystrychniecie na dudków zwycięskich aliantów w Drugiej wojnie światowej.
  Pogarda dla śmierci i 60 mln ofiar II wś.

  Współudział i kooperacja Niemców z żydzizmem od Pierwszej wojny światowej aż po dzień dzisiejszy – to osobny temat. To nie prawda, jak twierdzą niektórzy, że Niemcy są pod butem Żyda z Manhattanu. Oni dokładnie współpracują.!!!!

  I od wieków jest to samo. Perfidia i przewrotność krzyżacka jest wiecznie ta sama.
  Dość powiedzieć, że RFN i Izrael współpracują pełną parą od chwili powstania państwa Izrael, stworzonego przez Niemców i Syjonizm

  Traktat Lizboński jest nieważny – niezgodny z Konstytucja RP aż w 54 Artykułach. Podpisany przez Tuska Kaczyńskiego, Sikorskiego. W imieniu mniejszości żydowskiej , obowiązuje tylko i wyłącznie mniejszośc zydowską i niemiecka. Polakom odmowiono referendum. Referendum akcesyjne do UE sfałszowano

  Klęska w służbie zdrowia – celowe wyniszczanie społeczeństwa przez ograniczenia w państwowej służbie zdrowia
  Klęska w oświacie i edukacji.

  LIKWIDACJA POLSKIEJ ARMII. Resztki armii polskiej zdemontowanej do wielkości Korpusu Ekspedycyjnego maja brać udział w wojnach Israela, jako MIĘSO ARMATNIE.

  Sprzedaż ziemi Polskiej Niemcom
  Pozwolenie na bezprawne Roszczenia NIemiec

  Ciekawe, kto będzie bronił Polski przed agresja Niemiec na ziemie polskie ?

  NAGRODY NIEMIECKIE DLA TUSKA

  HUCPA NA CZTERY FAJERKI. Niemiecko żydowska prasa nagradza Tuska za wzorowe robienie Polaków w rurę. To już kolejna *prestiżowa* nagroda dla OberGrupenfruhrera Tuska po otrzymaniu nagrody *Karola Wielkiego* od Niemców; no przecież nie dla zasługi dla Polski tylko za zasługi dla Niemców.

  Premier Donald Tusk odebrał w czwartek w Berlinie niemiecką Nagrodę im. Walthera Rathenaua za zasługi dla pogłębienia integracji …
  Nagroda Karola Wielkiego – za zasługi dla Niemiec, bo przecież nie dla Polski

  Donald Tusk odebrał nagrodę Człowieka Roku *Wprost*.
  Dedykuję ją Polakom

 12. Jacek said

  Katastrofa demograficzna i gospodarcza? Kogo? Polski? Przecież tego kraju już dawno nie ma. Język? Nasi śmiertelni wrogowie też tym językiem mówią. Symbole? Nie rozśmieszajmy czytających. Kiedyś były wywózki i kazamaty, dziś w tej kwestii jest już inna socjotechnika. A więc pozór trwać będzie do czasu wymarcia ostatnich „Mohikanów”, reszta przyjmie wiarę swych „starszych braci” (już jest ponoć duży ruch w tym kierunku), a symbole prysną jak bańka mydlana. A nie posłusznych będzie się zwalczać jako terrorystów i „ludzi niespełna rozumu”, środki są przeogromne. I to nie pesymizm, optymizmu nie przepuści żaden moderator.

 13. MatkaPolka said

  Śmiertelnym wrogiem Polski i Polakow to Niemcy

  Wydaje się , ze jest fundamentalne nieporozumienie w zrozumieniu zależności i podległości
  Żydzi to psy krzyżackie i zawsze nimi byli

  Żydzi nie zrównali z ziemia Warszawy w czasie II wojny światowej – zrobili to Niemcy
  Tak samo jak i Prusy finansowaly zydowską rewolucje bolszewicką, i bandy UPA – Bandera był agentem Gestapo.

  Dziś NOWA FORMA WOJNY TOTALNEJ Prus/ Krzyżaków / Żydów przeciw Polsce prowadzona przez Niemców i Żydów nowa formą depopulacji narodu polskiego jest przymusowa emigracja za chlebem – ruina gospodarcza Polski ,pauperyzacja społeczeństwa, brak miejsc pracy, ruina opieki medycznej, ruina oświaty, sztuczne zadłużenie , gospodarka mieszkaniowa , ruina Armii – polska jest bezbronna.

  Pamiętajmy, USA to Imperium Brytyjskie , a wiec Krzyżackie /masońskie/ żydowskie
  Niemcy to cały czas Krzyżacy . UE to forma rewanżyzmu Militaryzmu Pruskiego – popatrz Nazistowskie korzenie UE

  Nowa Broń – Wyszły Tanki – Przyszły Banki. Propaganda – media i prasa niemieckie

  Niewidzialna Wojna.

  NIEWIDZIALNA WOJNA. Taką metodę podbijania narodów przepowiadali, a właściwie zapowiadali architekci nowego porządku świata tuż po zakończeniu II WŚ.

  „Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną. Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i że tę wojnę przegrywa.”

  http://toczytaelita.nowyekran.pl/post/63749,niewidzialna-wojna-trwa-dotad-az-staje-sie-widzialna-cztery-etapy-dywersji-wg-jurija-bezmienowa

  Militaryzm Pruski a Militaryzm Izraela – dwa BLIŹNIACZE państwa – ta sama metody agresji na niezależne państwo RFN i Izrael zawsze ściśle współpracowały od początku swojego istnienia

 14. MatkaPolka said

  GŁÓWNI NAZIŚCI ZAPLANOWALI CZWARTĄ RZESZĘ ALA UE.
  http www
  prisonplanet.pl/polityka/glowni_nazisci,p1267876834

  W artykule Daily Mail, Adam Lebor ujawnia, jak odkrył w raporcie “US Military Intelligence EW-Pa 128”, znanym również pod nazwą “The Red House Report”, szczegóły opisujące, jak najważniejsi naziści potajemnie spotkali się w hotelu Maison Rouge w Strasburgu w dniu 10 sierpnia 1944 r. Niemcy wiedząc, że są na krawędzi klęski militarnej, tworzą plan budowy Czwartej Rzeszy – paneuropejskiego imperium gospodarczego opierającego się na wspólnym rynku europejskim

  BYŁY NAZISTOWSKI BANK RZĄDZI GLOBALNĄ EKONOMIĄ
  . http WWW
  prisonplanet.pl/polityka/byly_nazistowski_bank,p1614582812

  NAZISTOWSKIE KORZENIE;BRUKSELSKIEJ UE;
  http www
  relay-of-life.org/pl/chapter.html
  Wstęp: Rozdział 1: Podsumowanie dowodów
  Rozdział 2: WALTER HALLSTEIN: Wybitny nazistowski prawnik i główny architekt Brukselskiej Unii Europejskiej
  Rozdział 3: Kartel makroregionalny (niem. Das Großraum-Kartell) i jego sieć organizacyjna
  Rozdział 4: DZISIEJSZA BRUKSELSKA UNIA EUROPEJSKA: Co kartel naftowofarmaceutyczny i jego polityczni poplecznicy chcieliby przed Tobą ukryć?

 15. RomanK said

  od 1975 roku Polske opuscilo ok 8 mln etnicznych Polakow….
  Przyjmowane usdtawodawstwo steruje procesem zmniejssenia polskiej etnicznej populacji do 15 mln ludzi.
  Zaden okupant nie dokonal tego co ten quasi polski rzad Ukladu Magdalenskiego.
  Fakty i dokumenty tu:
  http://jozefbizon.wordpress.com/2012/12/11/lizbonskie-tragiczne-13-grudnia-2007-r-o-tym-polakom-nie-wolno-zapomniec/

 16. Marucha said

  Re 15:
  Nic dodać, Panie Romanie.
  No, może jedno…
  Ponieważ Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez robactwo, nie należy tępić robactwa, lecz rozwiązać Państwo Polskie.
  Taka jest logika np. Rysiów.
  Wszystkiemu, kurwa, winne jest PAŃSTWO, stworzone przez Mieszka I ponad 1000 lat temu.

 17. RomanK said

  No moze tylko dodam jeszcze jedno -panie Waclawie…z prosbado gajowkowiczow i gosci…o spokojne przeczytanie i skopiowanie…i zachowanie…
  Dla mnie o tyle szczegolnie bolesne… bo to moja ojcowizna… ziemia moich przodkow…siegajacych korzeniami Moravia Magna…to zaplanowali zupelnie serio i po paru latach widze ,ze realizuja z zelazna konsekwencja….
  Mieszkancom Podkarpacia wiele powiedza nazwiska expertow i radcow szykujacych nam los…dzikiego rezerwatu do obslugi Wybranych,,,

  Click to access matrix_4_wojewodztwo_podkarpackie_w_swietle_ue.pdf

 18. Marucha said

  Re 17:
  Wprawdzie – o ile mi wiadomo – nie jestem powiązany z Podkarpaciem więzami rodzinnymi, ale, jak Pan dobrze wie, tereny te są mi bardzo bliskie.
  To niezwykłe, do dziś widoczne, współżycie różnych (choć przecież bardzo bliskich) religii, przenikanie się łacinnictwa z bizantynizmem… tego się nie da ująć słowami, tam trzeba pobyć, pogadać z ludźmi, pooglądać stare cmentarze, kościoły, cerkwie, zamyślić się nad nazwami wsi i strumyków…

  I jak tu nie zamieścić zdjęcia… np. z Komańczy,,,

 19. MatkaPolka said

  Nacjonalizmy – wszystkie są uznawane – „żydowski” (?), niemiecki (czy pruski?), ukraiński (? – masoński, niemiecki), rosyjski (bolszewicki, żydowski –niemiecki, ale nie rosyjski), Szwedzki (małe państwo), hiszpański , francuski , włoski…

  Ale POLSKI NACJONALIZM jest przez wszystkich innych (Żydów, Niemców, masonów) – ZABRONIONY!!!!
  – ksenofobia, nietolerancja itd., itp.

  Czy to nie dziwne??

  Kochajmy swoją OJCZYZNĘ bardzo nacjonalistycznie i narodowo – mamy jak najbardziej do tego prawo!!!

 20. mat said

  nie wypada otworzyć obozów zagłady przez naród wybrany więc wykończą nas ekonomicznie w białych rękawiczkach

 21. Siggi said

  Jak najbardziej na temat w tym linku.Foto z nieodzalowanej pamieci pania Anna Walentynowicz mowi wszystko !!!

  http://palmereldritch1984.wordpress.com/

  Pełny link:
  http://palmereldritch1984.wordpress.com/2013/03/20/jak-zniszczono-polski-przemysl-pozbawiono-polakow-pracy-i-wygnano-ich-z-polski/
  Admin

 22. Rysio said

  re 16. „….Ponieważ Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez robactwo, nie należy tępić robactwa, lecz rozwiązać Państwo Polskie. Taka jest logika np. Rysiów…”

  Gówno prawda!
  Nigdy czegoś takiego nie powiedziałem.

  Rysio ma bardzo proste lekarstwo na ten problem.

  Kałach w każdej chacie (a jeszcze lepjej dwa) i zacznie się masowa emigracja z Polski tyle, że…….. eskimosów.

  😉

  Rysio NIGDY nie atakuje rządu, tego widzialnego, czy tego niewidzialnego. ZAWSZE ma pretensje do instytucji PAŃSTWA, które mu we wszystkim przeszkadza.
  Admin</i

 23. Rysio said

  re 16. „……Wszystkiemu, kurwa, winne jest PAŃSTWO, stworzone przez Mieszka I ponad 1000 lat temu……..”

  Eeeeee tam panie Gajowy – przecież to nie Rysio wpuścił żydów do Polski, tylko głupi i durni polscy królowie.

 24. bombola said

  Masowa emigracja ludzi mlodych z Naszej Umeczonej Ojczyzny jest uzasadniona brakiem perspektyw zarobkowych we wspolczesnej polskiej ekonomii o nadwartosciowej walucie (powinno byc 1 euro =7-10 PLN) oraz nadwyzce importu towarow nad eksportem. W tej sytuacji jest ona wiec blogoslawienstwem.Kraj nie musi bowiem zywic darmozjadow zyjacych na zasilku socjalnym a wrecz przeciwnie waluta obca przesylana z zagranicy do Polski przez emigrantow dla rodziny jest wieksza sumarycznie od calej sumy unijnych dotacji. W dodatku Polska jest przeludniona a jej ekonomia w przyszlosci nie bedzie w stanie zapewnic miejsc pracy nawet dla tego przyrostu naturalnego jaki jest dzisiaj. Pora dostosowac liczebnosc populacji do wielkosci habitatu.

  Przy okazji: szybka śmierć starych rodziców jest blogosławieństwem dla ich dzieci, które nie muszą marnować pieniędzy i czasu na pomoc dla nich…
  Admin

 25. — Wciaz twierdze ze oglupianie Narodu Polskiego , z pozniejszymi zlymi skutkami na duza skale , zaczelo sie wyborem na papieza antypolaka Jana Pawla II .
  Jego antypolskosc przejawiala sie co najmniej na kilku , lub wielu polach .
  Antypolskie czynniki utrzymuja ten stan i pilnuja by Narod Polski nie odtrul sie .

 26. Jacek said

  Skoro brak nam świadomości (lub jesteśmy usłużnymi pieskami) kim jest wróg a kto przyjaciel, to może i dobrze że ta nacja wymrze „w sposób naturalny”. Jeśli jest w niej więcej ludzi bez honoru, sprzedawczyków, zwykłych kanalii lub tumanów, to czyż najwyższy (nie wspominając o ewolucji) preferowałby taki naród? Na pewno nie w imię rozwoju, upadku już bardziej.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: