Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  gnago o Próby pisania historii Holokau…
  I*** o Palma odbija
  Sarmatus Rex o Próby pisania historii Holokau…
  errorous o Próby pisania historii Holokau…
  revers o Wolne tematy (38 – …
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Boydar o Próby pisania historii Holokau…
  Boydar o Wstydliwe zakątki niezwyciężon…
  Boydar o Pomoc, jaką PiS udzielił Ukrai…
  decentr o Masakra na Placu Tiananmen – f…
  Liwiusz o Próby pisania historii Holokau…
  revers o Wolne tematy (38 – …
  bez loginu o Nikt nie obalał rządu Ols…
  MatkaPolka o Próby pisania historii Holokau…
  tom o Nikt nie obalał rządu Ols…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Wolne tematy (26 – 2013)

Posted by Marucha w dniu 2013-06-16 (Niedziela)

Miejsce na komentarze, które nie pasują nigdzie indziej.

Poprzednie wpisy można znaleźć tu:
https://marucha.wordpress.com/2013/06/09/wolne-tematy-25-2013/

Wpisy są kontynuowane na stronie:
https://marucha.wordpress.com/2013/06/23/wolne-tematy-27-2013

Gajowy Marucha

Komentarze 233 do “Wolne tematy (26 – 2013)”

 1. anaTOM said

  rysiowi zyczymy smacznego .

 2. Nemo said

  @1

  A to czemu tylko Rysiowi?

 3. 166 bojkot TVN said

  Bo to jest zupa dla obywateli tych państw, które stosują żydowską ekonomię: szczaw, buroki, i trochę innych chwastów.

 4. Marucha said

  Re 3:
  🙂

 5. Wandaluzja said

  http://naszeblogi.pl/39098-obecnosc-komorowskiego-na-lednicy-dowodzi?utm_source=niezalezna&utm_medium=glowna&utm_campaign=blogi

  Religijna wizyta Komorowskiego na Lednicy jest porównana do CHODZENIA BIERUTA W PROCESJACH BOŻEGO CIAŁA i pielgrzymki Kwaśniewskiego na Jasną Gorę. Ponieważ ja zostałem zagrożony ŚMIERTELNIE przez Lecha Wałęsę to wezwałem Zwolenników do głosowania Przeciw Wałęsie, bo lepszy Poczytalny Kwaśniewski od Niepoczytalnego Wałęsy. Poza tym Kwaśniewski wygrał już wcześniej mój etatyzm pruski, gdyż Skonka wydał specjalny numer PAMIĘCI NARODU z Etatyzmem Pruskim, który komisarze SLD pokazywali Komu Trzeba a na pytanie o egzemplarz odpowiadali, że Będzie w Kioskach. Zainteresowana Etatyzmem Pruskim była Średnia kadra techniczna i administracyjna a są to zwykle ojcowie rodzin.
  Dowiedziałem się o tym, gdy Tejkowski pobił się ze Skonką o kilka milionów $. Skonka przemawiał mi do rozsądku: CZEGO SIĘ PAN KOMPROMITUJE SIPIŃSKĄ, która miała wówczas jeszcze 3 miliony głosów, przecież etatyzm pruski wystarczy (do usunięcia Wałęsy, który chciał mnie zamordować).
  Uważam, że Prezydent przybył na Lednicę wcale nie jako Kukła Rosyjska, ale agent Mossadu, który zaatakował mnie pod firmą Obozu Narodowo-Radykalnego, co się nazywa Operacją pod Fałszywą Flagą. ONR jest kapitałem Józefa Cyrankiewicza, który zostawił co najmniej kilku bękartów i był selekcjonerem inteligencji polskiej Hitlerowsko-Stalinowskiej Konwencji Zwalczania Polskiego Ruchu Niepodległościowego, a po wojnie komisarzem Zapłaty przez Polskę 500 miliardów $ za złamanie w JEDWABNEM Planu Barbarossa przez Goldę Meir i Menachema Begina.
  Poza tym ta Kukła MUSIAŁA być na Lednicy dla SIŁOWEGO zdezawuowania metrykowania Lednicy Erychtonosem z Bratysławy w racji karmienia głupich polaczków fekaliami pruskimi i hitlerowskimi czyli jezuickimi.

 6. Rysio said

  Czy to znaczy, że Gajowy takie zupy gotuje?

  🙂

  PS A tak po prawdzie to myślę, że AnaTOM życzył mi złośliwie smacznego bo zupa wygląda jakby dopiero co była zwrócona.

  Mam wrażenie, że dla Rysia wszystko, co nie wygląda jak estetycznie opakowany hamburger czy inny fast food, wygląda automatycznie, jak zwrócone.

 7. Wandaluzja said

  http://emerytury.wp.pl/kat,7531,title,91-zlotych-tyle-Polaku-odlozyles-na-emeryture,wid,15736737,wiadomosc.html

  EMERYTURY
  91 złotych miesięcznie! Na taką emeryturę może liczyć przeciętny Polak
  OFE zarobiły na nas 17 mld złotych
  ***
  Ja od początku Trąbiłem, że CUDY GOSPODARCZE BYŁY TYLKO TAM, GDZIE RZĄDZILI PATRIOCI a nie żydowskie ogierki i folksdojcze. Pojechałem do RFN aby OTRUĆ Niemców Satelitarną Detekcją Złota, ale Angela Merkel z gdańskiego Neptuna obiecała POLKOM milion ton złota za tuskowanie Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej. Ponieważ te nie wywiązały się z tego to dała 750 tys ton Amerykanom a 250 Anglikom – co przez ZAREJESTROWANIE przez Fed ZŁAMAŁO protektorat tajnych kont izraelskich nad USA, więc stąd może STRASZA NIENAWIŚĆ do mnie Obozu Narodowo-Radykalnego?
  Sprawa ta trafiła na wokandę Izby Lordów, co skasowało herbatkę bostońską czyli ubezwłasnowolnienie Jerzego III.

 8. Wandaluzja said

  http://niezalezna.pl/42459-egipt-11-lat-wiezienia-za-podarcie-biblii-w-polsce-mozna-bluznic-bezkarnie

  Za podarcie Koranu kara Śmierci. Nergal podarł publicznie Biblię w odpowiedzi na ogłoszenie Protektoratu nad BIBLIĄ przez 3 koncerny: National Geographic, Sony i Bangalur Microsoft za 400 ataków żydowskich ogierków na Świątynię Salomona w Jerozolimie.
  Teraz – w związku z mym POZWEM Autonomii Palestyńskiej za pogwałcenie mego katastru Jerozolimy, skaperowanym przez Urząd Kanclerski w Bonn – rozpoczęła się V setka ataków na Świątynię Salomona, prawdopodobnie – jak świadczy Akt Nienawiści – przez ONR-Falangę, ze skrzydłami pegazimi miast bojowymi?
  Czy to ma znaczyć, że ONR-Falanga lansuje napęd GAZOWY? Zajob Francuski (numeru patentu nie pamiętam) zniszczył Imperium Brytyjskie, gdyż silnik Łowczego Siedmiogrodu na Wtrysk Metanolu i Wody przypadł przy podziale łupów Sowietom, wobec czego Anglicy musieli się bronić przed Tygrysem Benzynowym zajobem francuskim.
  Lermontow: NIE OBCYJ NAM GALIJSKI SMYS I SZUMNYJ MROK GERMAŃSKOJ GENII czyli VDTW MonteChristo.

 9. Wandaluzja said

  http://tech.wp.pl/kat,1009659,title,Mi-12-radziecki-helikopter-kolos,wid,15733744,wiadomosc.html

  „Maszynom Mil V-12 udało się ustanowić wiele rekordów, które do dziś pozostają niepobite. Między innymi V-12 dzierży rekord udźwigu przez śmigłowiec – uniósł 44205 kg na wysokość 2255 m oraz tytuł największego na świecie śmigłowca, jaki kiedykolwiek wzbił się w powietrze. Radzieccy konstruktorzy zostali nawet uhonorowani prestiżową nagrodą Sikorsky’ego za osiągnięcia w dziedzinie technologii tworzenia śmigłowców. Co ciekawe nagroda ta przyznawana jest przez amerykańską organizację non-profit.”
  ***
  Mój Aerobus http://www.wandaluzja.com/?p=p_279&sName=45.-nowa-technika-lotnicza (skany) uniesie przy obecnej technice TYSIĄC ton tysiąc razy Bezpiecznej i kilkakrotnie taniej, gdyż umiejscowienie wirników na KOŃCACH Skrzydeł jest niebezpieczne. To Małpowanie Niemców i Amerykanów wzięło się stąd, że wyobrażano sobie, iż II generacja Mil V-12 będzie miała UCHYLNE silniki na Końcach Skrzydeł, co umożliwi Przerzut rakiet strategicznych, którą to potrzebę wyeliminowała miniaturyzacja elektroniki przez KARPIŃSKIEGO.
  Nie chciał wymienić 5 medli Za Odwagę na Virituti Militari, czym naraził się komunistom.

 10. Wandaluzja said

  http://biznes.onet.pl/parlament-poparl-budowe-kanalu-miedzy-atlantykiem-,18488,5541797,1,news-detal
  ***
  W książce INDYDENTU NIE BYŁO (Gdańsk 2001) piszę, że deficyt banku Ambrosiano w Mediolanie 1,5 mld $ wziął się z zakupienia akcji PANAMA II, którą opracowali Japończycy. Kanał wbrew nazwie miał iść przez Nikaraguę. Ciekawi mnie, czy ten CHIŃSKI kanał Nikaraguański jest wg tamtej Rewelacyjnej koncepcji Japońskiej? Powieszenie Kalviego pod londyńskim mostem przez mafię sycylijska przyczyniło się do klęski Argentyny w wojnie o Falklandy-Malwiny.
  Było trochę hałasu w/s budowy Bosforu II na zachód od Stambułu, ale Niemcy COFNĘLI kredyt 40 mld E z powodu NIEOBRONIENIA przez Turków Światowego Forum Szlimanowskiego w Stuttgarcie, czemu poświęciłem podrozdział w Wandaluzji: http://www.wandaluzja.com/?p=p_283&sName=jadacze-fakaliow-pruskich – a sułtan Sulejman Wspaniały OBRONIŁ STUTTGART szachując Wiedeń za cenę Astrachania.

 11. Czepianie się… Nawet na smaczną wygląda ta zupa. Odrobinę przy dużo zieleniny.

 12. 166 bojkot TVN said

  Gajowy jakiś myk zrobił z linkiem do „25” – wskakuje „24” ;(

 13. jaszmija said

  Kotki dla Gajowego 😉

  Żródło: http://komediowo.pl/gid,15724758,img,15724807,title,Zwierzaki-tez-miewaja-gorsze-dni,galeria.html

 14. jaszmija said

  Obrazki się nie dodały:

 15. jaszmija said

  Geniusz czy wariat? 8 mitów i kłamstw o Korwinie

  Janusz Korwin-Mikke jest niewątpliwie najbardziej barwną i kontrowersyjną postacią polskiej polityki. W czasie kilkudziesięciu lat działalności powstało na jego temat wiele mitów i stereotypów. Niżej kilka najczęściej powtarzanych.

  1. Wieczny przegrany.

  Prawdopodobnie Janusz Korwin-Mikke jest ewenementem na skalę światową. Mimo tego, że nie pełni funkcji publicznych od dwóch dekad, nie odpuszcza prawie żadnych wyborów. Konsekwentnie odmawia wejścia na drogę cynizmu charakterystycznego dla innych ugrupowań czy postaci polskiej polityki, i przez wiele lat swojej działalności głosi nieprzerwanie te same poglądy. Przegranym nie jest człowiek, który nie poddaje się i z uporem dąży do celu. A po drodze zdarzają mu się sukcesy, jak zwycięstwo w wyborach prezydenckich z Lechem Wałęsą w 2000 roku czy zdobycie dziesięć lat później o ponad 100 tysięcy głosów więcej od urzędującego wicepremiera, Waldemara Pawlaka.

  2. Rozbija prawicę.

  Co najmniej kilka razy UPR starała się łączyć w przedwyborczych paktach z innymi partiami. W 1997 UPR wystartowała w wyborczej koalicji Unii Prawicy Rzeczypospolitej, w 2001 jej członkowie znaleźli się na listach Platformy Obywatelskiej, a w 2007 roku weszli w skład Ligii Prawicy Rzeczypospolitej. Za każdym razem efekt wyborczego sojuszu był mizerny, a startująca wcześniej samodzielnie Unia Polityki Realnej zdobywała większe poparcie. Warto też przypomnieć definicję „prawicy” Stanisława Michalkiewicza, według której prawicowymi są partie i politycy uważający, że podział dochodu narodowego powinien następować dobrowolnie i poprzez rynek. Teraz można sobie zadać pytanie ile, oprócz kolejnych ugrupowań Korwina, mamy w Polsce prawicowych partii i czy na pewno jest co rozbijać.

  3. Idee Korwina to „utopia” i nigdzie na świecie ich nie wprowadzono w życie.

  Argument używany przez ludzi nie wiedzących, że „utopia” była wyspą, na której panował ustrój będący dokładnym przeciwieństwem poglądów Korwina. Co do drugiej części tego zarzutu to zastanówmy się czy gdzieś na świecie jest jeszcze państwo, w którym stawki podatku dochodowego dla osób fizycznych wynoszą 18 i 32%, dla osób prawnych 19%, VAT 23%, a kwota wolna od podatku 3091 PLN. Nie ma? Czyli państwo rządzone przez Donalda Tuska stworzyło już unikalny na skalę światową system podatkowy i prawny. Skoro już jesteśmy globalnym wyjątkiem, to co stoi na przeszkodzie aby nim być również w kwestii likwidacji podatku dochodowego czy przymusu uczestnictwa w systemie ubezpieczeń społecznych?

  4. Jest popularny tylko wśród ludzi młodych, którzy wraz z wiekiem nabierają do niego dystansu.

  Wśród gimnazjalistów/licealistów/studentów korwiniści stanowią może nie największy procent, ale na pewno najbardziej widoczny, zdeterminowany i pewny swoich racji, co się przekłada często na wyniki internetowych sondaży i dyskusji. Wraz z wiekiem i nabyciem praw wyborczych stają się oni zapewne realistami, skupionymi na pracy i rodzinie, nie mającymi czasu na śledzenie poczynań ich młodzieńczego autorytetu, a i Korwin sam dał im przecież do zrozumienia ile ta cała d***kracja jest warta. Dlatego później stanowią oni znaczną część z ponad 50% grona osób nie praktykujących jej uroków, w postaci uczestnictwa w wyborach.

  5. Zraża wyborców kontrowersyjnymi tezami i sposobem wyrażania poglądów.

  Jeżeli ktoś uważa, że Korwin wygra wybory siedząc w Józefowie i pisząc mądre rozprawy na temat szkodliwości istnienia obowiązku zapinania pasów bezpieczeństwa i konieczności wprowadzenia kary śmierci, jest niepoważny. Praktyka pokazuje, że wybory wygrywają „wariaci” machający przed kamerami gumowymi penisami, oskarżający politycznych wrogów o alkoholizm czy blokujący drogi w połowie kraju. Niezbędna jest obecność w popularnych mediach, a żeby się tam dostać konieczne jest bycie „kontrowersyjnym”. Korwin nie trafił na jedynkę „Dziennika” gdy proponował wprowadzenie ustawowego zakazu zadłużania się państwa, ale po tym, gdy spełnił żądanie członkini Partii Kobiet (w myśl zasady, że to rodzic wie co najlepsze dla jego dziecka) i powiedział jej niepełnosprawnej córce, co myśli o wspólnym uczeniu się dzieci w klasach integracyjnych. Tomasz Lis nie zaprosił go do swojego programu gdy Korwin sprzeciwiał się wejściu w życie Traktatu Lizbońskiego, a wtedy, gdy JKM stwierdził fakt nie transmitowania igrzysk paraolimpijskich przez polską telewizję. Zresztą warto zaznaczyć, że uzyskał wtedy wsparcie jednego z najpoczytniejszych polskich dziennikarzy sportowych, Krzysztofa Stanowskiego. Korwin tylko i wyłącznie dzięki swoim „wyskokom” czy nadużywaniu „argumentum ad Hitlerum” jest widoczny poza swoimi blogami i felietonami i jest to jedyna metoda dotarcia do masowego wyborcy, dzięki któremu wygrywa się wybory.

  6. Obrońca SB-ków.

  Nie SB-ków tylko zasad. Skoro państwo umawia się z obywatelem na wypłacanie mu emerytury w jakieś wysokości, to ma obowiązek tej umowy dotrzymać i koniec. Bez względu na to, gdzie ten obywatel pracował. Stworzenie precedensu w postaci redukcji emerytur stanowi też zagrożenie dla obecnych służb mundurowych, bo skąd osoby wstępujące w szeregi np. straży pożarnej mają mieć pewność, że za 40 lat ktoś nie wymyśli, że za słabo gasili pożary i dlatego nie należą im się świadczenia?

  7. Jest sam i nie ma rozpoznawalnych współpracowników.

  Członkiem Kongresu Nowej Prawicy jest m.in. Grzegorz Sowa, bohater ostatnich miesięcy, który dzięki swojej walce z ZUS i NFZ trafił na okładki kilku popularnych tytułów prasowych, jak i również pojawił się w serwisach informacyjnych i programach publicystycznych. Wiceprezes partii Artur Dziambor zorganizował akcję „Polish Choice: Ron Paul” podczas wizyty w polsce Mitta Romneya. Wywiad z nim pokazano w najpopularniejszej amerykańskiej telewizji Fox News, a sam Ron Paul do dziś często z sympatią wypowiada się o tym wydarzeniu. Konrad Berkowicz jest niewątpliwą gwiazdą programu „Młodzież Kontra”, gdzie słynie z błyskotliwych pytań, bijących rekordy popularności na YouTube. Nie ustępuje mu Lech Walicki, koordynator akcji KNP, również znany z „Młodzież Kontra”. Tomasz Sommer, redaktor naczelny Najwyższego Czasu, angażujący się w działalność partyjną, to również częsty gość programów publicystycznych. To nie są anonimowi ludzie, ale piekielnie inteligentni i doskonale czujący się przed kamerą liderzy, stanowiący cenne wsparcie dla prezesa Kongresu Nowej Prawicy.

  8. Powinien odejść i zrobić miejsce dla nowego lidera.

  Ależ już to zrobił. Z prezesury w UPR JKM zrezygnował w 2002 roku, a od 2009 roku nie jest już członkiem tego ugrupowania. Od tamtego czasu UPR w wyborach do sejmików wojewódzkich w 2010 roku zdobyła 0,44% głosów, kandydat na burmistrza Warszawy popierany przez tę partię Piotr Strzembosz dostał 0,43% (na JKM swój głos oddało dziewięć razy więcej wyborców), UPR nie wystawiła w ogóle kandydata w wyborach prezydenckich w 2010 roku, a w parlamentarnych wzięła udział w koalicji z Prawicą Rzeczypospolitej, gdzie uzyskała wynik 0,24% (cztery razy gorszy od Kongresu Nowej Prawicy). Obecnie prezes UPR Bartosz Józwiak deklaruje chęć bliskiej współpracy z Ruchem Narodowym, jednak nie znalazł się nawet w szerokiej, liczącej 10 osób Radzie Decyzyjnej, koordynującej jego działania. Jeżeli ktoś uważa, że jest lepszy od Korwina, to niech sam, na wolnym rynku liderów wolnościowych organizacji, sobie taką pozycję wywalczy. JKM robi to od 30 czy 40 lat i cały czas czeka na rywala. Jak na razie to nie widać nikogo nawet aspirującego do tego miana.

  Jakub Klimkowicz

  Źródło: http://www.prawy.pl/z-kraju/3288-geniusz-czy-wariat-8-mitow-i-klamstw-o-korwinie

 16. Griszka said

  Raz coś mnie podkusiło i spróbowałem hamburgerga w MacDonaldzie. Po pierwszym gryzie okazał się niejadalny.
  Jedyne co jest tam w miarę strawne to frytki. Jednak wystarczy pójść do pierwszego lepszego baru na dworcu czy stacji benzynowej i dostajesz dokładnie to samo. O barach mlecznych chyba nawet nie muszę wspominać. Za tę samą kwotę, którą wybulisz w MacDonaldzie dostaniesz cały obiad albo deser.
  Nie wiem czemu ludzie się zachwycają tak tą siecią lokali ?

 17. 166 bojkot TVN said

  http://solidarni2010.pl/14493-rozpad-i-odbudowa-imperialnych-stosunkow-1989-2013.html?PHPSESSID=e011d66c7967e677bcd5b86bec6f2904

 18. Griszka said

  @13
  Ja uważam tak jak Matka Kurka, że to Korwin się dołożył do ostatniej wygranej Palikota. W debatach chrzanił coś o bandzie czworga i podkreślał, że on i biłgorajski filozof są alternatywą. Potem nie umiał zebrać wymaganej liczby podpisów do rejestracji komitetu. Co głupsi miłośnicy Korwina poszli zagłosować za uwolnieniem zioła. Efekt widzimy.

 19. Ad. 13

  „Panie, takie gadanie to może Pan sobie…”

  1. Jest sobie słoń, zebra, pies i jaszczurka. Pies jest większy od jaszczurki – czy na tle innych zwierząt jest zwierzęciem dużym? 2. Rozbijał ją chcąc tworzyć ruch „narodowych liberałów” i zagrywkami typu UPR-WiP.
  3. Tekst w żaden sposób nie odnosi się do realności tego postulatu, czyli kasza manna i powidła.
  4. Młodzi są naiwni i nie znają na tyle dobrze rzeczywistości, aby konfrontować z nią różne tezy Korwina. Z wiekiem najczęściej mija głupota.
  5. Aby być obecnym w mediach należy uzyskiwać w wyborach więcej niż 3% poparcia. A do tego nie potrzeba „kontrowersyjnych tez”.
  6. Państwo na nic się z SBekami nie umawiało jeśli nie ma na to dowodów w postaci odpowiednich dokumentów. Zarówno tych świadczących o płaceniu składek, jak i tych o prawnym istnieniu tejże instytucji. Wypłacanie im emerytur jest bezprawne, wystarczy dotychczasowe pieniądze potraktować jako błąd w księgowości. Albo dorzucić odszkodowania dla ofiar SB, tak że z ich emerytur nic nie zostanie.
  7. Nie, o tych osobach nie ma większość zielonego pojęcia.
  8. W skrócie: ja pier…

  Taką stertę bredni mógł napisać tylko zwolennik Korwina. Widać po języku, którym się posługiwał, że jest zresztą jednym z tych „młodych facetów”. Ciężko się to czyta, zwłaszcza punkty jak 3. Kręcenie wokół tematu, unikanie prostej i klarownej odpowiedzi, te ciągłe wstawki języka żydo-liberalistów.

  Wracać do czytania Talmudu, ku inspiracji w celu maksymalizacji zysku.

 20. Ad. 14

  To zwyczajna proletaryzacja.

 21. Griszka said

  http://niezalezna.pl/42464-prowokator-z-krakowskiego-przedmiescia-zdemaskowany-andrzejek-w-ramionach-palikota

  „Andrzej Hadacz znany dotąd z ostrych słów i zachowań na Krakowskim Przedmieściu, okazał się współpracownikiem Janusza Palikota i Ryszarda Kalisza. Prowokator, podający się za „obrońcę Krzyża” został zdemaskowany.

  W Internecie robią furorę zdjęcia jak Andrzejek (tak Hadacz jest nazywany ze względu na swój mizerny wzrost ) wtulony w ramiona Ryszarda Kalisza szepcze mu do ucha oraz ramię w ramię z Robertem Biedroniem i Januszem Palikotem przemawia do zebranych na wczorajszej paradzie równości. „Koniec z dyskryminacją! Jesteście całkiem przyzwoici!” – krzyczał Andrzejek do zgromadzonych zwolenników promocji homoseksualizmu. Swoje „wystąpienie” z tęczowej platformy zaczął od okrzyku „Słońce świeci dla wszystkich”, a zakończył deklaracją, że „każdego 10-ego na Krakowskim Przedmieściu” będzie mówił, „że jesteście całkiem przyzwoici”.

  Jak się okazuje show Andrzeja Hadacza nie był tak spontaniczny, jakby się mogło wydawać. Fotoreporter Gościa Niedzielnego ujawnił na swoim blogu (www.fb.com/sila.obrazu) że Andrzejek swoje wystąpienie konsultował z Januszem Palikotem.”

 22. Ciek said

  http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Poslowie-zdecyduja-o-obowiazku-noszenia-kamizelek-odblaskowych,wid,15726011,wiadomosc.html?ticaid=110c8c chodzenie tylko w kamizelkach, albo trzy tysiaki wsparcia dla władzy.

 23. Brat Dioskur said

  Poniewaz smiertelnosc po operacji w hol.szpitalach zbliza sie do cyfry 2% to zalecono montowanie w S.O kamer celem sprawdzenia czy chirurdzy i personel towarzyszacy myja przed operacja rece!Nie wiedza biedaki ,ze w Polsce 17,5% pacjentow po operacji ” kopie w kalendarz” ….. a bzadnych kamer nikomu nie przychodzi do glowy montowac.

 24. zofia said

  ad21
  Ciekawe jak te „miesiecznice” beda teraz wygladac?
  Ciekawe tez co powie o „obroncy krzyza” ks TR?
  JKaczynski bedzie musial przeplacic JPalikota do stracil aktywiste smolenskiej zadymy

 25. Marucha said

  Re 15:
  Ależ ktoś odleciał…

 26. Dictum said

  http://mamproces.pl/?p=929

  Dzielna Joanna Najfeld w starciu z rozdeptaną żabą, bezmózgową Senyszyn

 27. AniaK said

  Ciekawy wywiad z Panem Piotrem Tymochowiczem.

  http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/news-kosciol-zle-rozegral-kryzys,nId,815709

  Gdyby Pan Gajowy nie był taki mściwy, to może by się nadał na lidera 🙂

 28. Marucha said

  Re 23:
  Czy w te 2% śmiertelności w holenderskich szpitalach wliczone są przypadki eutanazji?

 29. AniaK said

  Nigdy nie należy się poddawać 🙂

 30. osoba prywatna said

  Bohaterski sierżant kot.

 31. AniaK said

  Nius nad niusami. Nie chcę bluzgać przy poniedziałku. Komentarza nie będzie.

  http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/712019,byli-poslowie-zasypali-sejm-prosbami-o-zapomoge-w-zeszlym-roku-wyplacano-335-tys-zl.html

 32. mat said

  strony „patriotyczne” chyba nie do końca patriotyczne , swoją drogą dziwni mnie że ta strona dosyć ostro krytyczna jeszcze funkcjonuje tak swobodnie może tu też tacy „Polacy” jak Kaczyński.

 33. AniaK said

  Re32:
  Panie Mat, wypraszam sobie takie porównania. Gajówkę w opiece ma sam Pan Bóg.

 34. mat said

  pejsatych w opiece też ma sam bóg tylko jakoś przed hitlerem ich nie uchronił

 35. mat said

  poza tym skoro Kaczyński jest taki swięty co robi na tej liście ? dlaczego nie wniósł sprawy o pomówienie ?

  jak nie z jednej strony to z drugiej , cały narod można wten sposób trzymać za mordę i kontrolować jak przejdą na tą stronę to przejdą na tamtą

 36. mat said

 37. AniaK said

  Re35:
  Jak pan Kaczyński ma profil na YouTube, to łapkę w dół na pewno dał 🙂 Co się po sądach będzie włóczył. Szkoda kasy. Tam są od niego bardziej forsaci. Może liczy na pozew zbiorowy 🙂 Prawdę mówiąc, ja też się zastanawiam kto za tym stoi.

 38. Rysio said

  http://www.veteranstoday.com/2012/06/07/alan-hart-israels-attack-on-the-uss-liberty-the-full-story/

 39. mat said

 40. towarzysz0 said

  Sadze, ze dyskusja w zakladce ” Sekta smolenska i UPA” jest juz jakby zamknieta. Dlatego to, co tam napisalem dzis, kopiuje tu.

  towarzysz0 powiedział/a
  2013-06-17 (poniedziałek) @ 17:28:21

  Choc do rusofili siebie zaliczam, a nawet do slowianofili, a jednak nie widze nic glupiego w postawieniu hipotezy zamachu pod Smolenskiem.
  Musze na poczatku zaznaczyc, ze przestalem sledzic nowosci na tym froncie, gdyz zdaje sobie sprawe, ze wyciaganie wnioskow na drodze logiki z rzeczy nieznanych mi jest obarczone ryzykiem bledu.

  Matactwa polskich wladz, glownych mediow w pierwszych miesiacach przekonaly mnie w tym, ze wnioskowanie na podstawie faktow saczacych sie w sposob kontrolowany jest bardzo ryzykowne. Na domiar zlego, na podstawie tychze danych pododzacych od polskich wladz byly nam jak na dloni pokazane posrednie dowody machlojstw rosyjskich. To juz wrecz nakazywalo poszukiwania winnych w tych obozach. Sprawy te ocieraly sie o bardzo waznych decydentow w szeregach wladzy polskiej, ktorzy jednakowo zle (czyli na niekorzysci interesu polskiego) mogli dzialac w zupelnie innych odrebnych sprawach (np gospodarczych, swiatopogladowych). Czyli te niby wazniejsze sprawy ( rozpad gospodarki, przejecia wrogie, demoralizacja) byly jak najbardziej wazne, ale wtorne. Tym bardziej ci decydenci teraz ( czyli w przypadku zamkniejcia sprawy smolenskiej) mogli byc szantazowani przez srodowiska obce.

  I nie wiem, na przyklad, dlaczego teoria mgly jest tak wysmiewana. Sadze, ze bylo swego czasu sprzed wiekow pelno smiechu wsrod naukowcow na temat okraglosci Ziemi oraz obrotow cial niebieskich. Mgla jest do wyprodukowania, czy w tej ilosci w konkretnym czasie? itd, nie wiem, nie wypowiadam sie.

  Ja rozumiem, ze wsrod tzw sekty bylo rowniez wiele ewidentnych glupot (np oburzanie sie ze zmiany tekstu na obelisku w Rosji, badz jakies daleko idace wnioskowanie Macierewicza o przezyciu kilku ofiar na podstawie slow jakiego swiadka) itd. Rozumiem, ze czesc politykow PIS po prostu wykorzystywalo to cynicznie w swoich partyjnych interesach. A to juz jest problem demokracji i kazdej w niej istniejacej partii. Ludzi bezideowych i chciwych w kazdej partii.

  Tu przekonuje mnie mysl Ziemkiewicza – gangsterzy i sekciarze. Tu, pan Gajowy mowi o nienawisci do cynikow z PO – to rozumiem. Ale dlaczego mam pogardzac glupim? Blizszy mi jest ten glupi i nieskuteczny, najwazniejsze bym sie nie mylil w jego intencjach. Dlatego jest samojczym golem srodowiska tego bloku, gdy z wsciekloscia sa atakowani radio maryja, PIS.

  Jaki sens jest bujania w oblokach? Popukamy w klawiature, poczujemy sie jeszcze pewniejsi, jak sie zbluzga tego badz innego oponenta. I co?
  Nie myslcie o sobie. Myslcie o swych dzieciach, wnukach. Co Pan, panie Gajowy, robi, gdy dowiaduje sie, ze jeszcze czysta dusza wnuka Pana bedzie zatruwana w szkole, na ulicy. Jestescie tak pewni, ze zdolacie wybudowac mur odgradzajacy ich od tego brudu? To jest oczywiste, ze z kazdego naszego dzialania badz zaniechania dzialania bedziemy rozliczani.

  Tu slusznie ktos wspomnial o zagubionych proporcjach ( Katyn a dzialania hitlerowsco). Ale tu w blogu jest podobniez, widze paradoksalne przesuniecie, rozdeta krytyka PISu w porownaniu z innymi partiami.

  Te zarzuty do Kaczynskiego prezydenta maja sens. Ale czy, czlowieku, moglbys to zrobic lepiej. Zupelnie nie znam towarzyszacych okolicznosci. Jest wazna intencja. Przypuszczam, byla to intencja propolska. Akcenty antyrosyjskie, projuszczenkowskie, protymoszenkowskie. Dobrze, ale gdzie u nas byla realna alternatywa.
  Czy moze uwazacie, ze nalezalo dzialac wg zasady, im gorzej w Polsce, tym szybciej zrozumieja dramatyzm sytuacji Polacy, i calu uklad magdalenkowy pojdzie na dno?

 41. mat said

  „Twój komentarz oczekuje na moderację” prawda zawsze boli

  Zjeżdżaj stąd, prowokatorze.

 42. AniaK said

  Re41:
  Prawdę to zna jeden Bóg 🙂 Tu kolejka obowiązuje.

 43. AniaK said

  Proszę o wysłuchanie Natalii Niemen.

  http://muzyka.onet.pl/wideo/opole-2013-natalia-niemen-najwieksza-sensacja,130395,w.html

 44. mat said

 45. mat said

 46. Brat Dioskur said

  re28
  To nie jest smiertelnosc jako taka ,tylko zgony w trakcie albo po operacji, a wiec w wyniku operacji.Badania wykazaly ,ze tylko 40% personelu operujacego myje rece ,w rezultacie dochodzi do zakazen.”Kandydaci ” do eutanazji nie sa w ogole operowani ,holenderski Fundusz poszedlby szybko z torbami!

 47. 166 bojkot TVN said

  Naczelny pedał wśród socjologów, profesor Ireneusz Krzemiński – recenzentem i wyrocznią co jest a co nie jest homofobiczne, radykalne i – o zgrozo – katolicko-narodowe. ja nie rozumiem, dlaczego TVP dofinansowuje takich zboków z abonamentów normalnej seksualnie większości widzów? Dlaczego on dostaje zlecenie na takie badanie, a nie inny zespół, o nastawieniu patriotycznym? Albo niech opinię o programie Pospieszalskiego napiszą dwa niezależne ośrodki akademickie. Drugi np. z Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. To jest przecież jedyna w Polsce uczelnia zajmująca się mediami. Nieprawdaż panie Juliuszu Braun?

  http://wpolityce.pl/artykuly/56008-wszedzie-ten-patriotyzm-blizej-pod-lupa-dworaka-czytaj-w-najnowszym-numerze-sieci

  W najnowszym numerze „Sieci” publikujemy opracowanie raportu na temat programu „Bliżej” przygotowanego przez prof. Ireneusza Krzemińskiego na zlecenie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Grupa naukowców pracująca pod kierunkiem prof. Krzemińskiego uznała, iż program Jana Pospieszalskiego prezentuje radykalne treści, jest stronniczy i dominuje w nim światopogląd katolicko – narodowy.

  Celem monitoringu programu Pospieszalskiego było stwierdzenie, na ile prezentuje on rzetelny warsztat dziennikarski z punktu widzenia programu informacyjno – publicystycznego.

  Nade wszystko chodzi tu o to, czy i na ile argumentacja, jaką stosują dziennikarze (w tym wypadku głównie jeden dziennikarz, twórca i gospodarz programu), była pozbawiona ukrytych znaczeń i oddziaływań

  – czytamy w opracowaniu prof. Krzemińskiego.

  W badanym programie można wyróżnić kilka powtarzających się wątków tematycznych. Najważniejszym z nich jest z pewnością kwestia polskiej niepodległości i suwerenności. (…) Polska jawi się jako państwo przeżarte patologiami życia publicznego, skorumpowane, poddane wpływom agentury i w którym większość mediów nie daje obiektywnego obrazu rzeczywistości. (…) Jeden z monitorowanych odcinków programu poświęcony został zagrożeniom wewnętrznym: tłumieniu wolności słowa, swobód obywatelskich, lekceważeniu demokracji, które przypisane zostały obecnej władzy. Ten dobór wątków tematycznych i ich interpretacja tworzy spójny obraz, jednoznacznie niekorzystny dla obecnej władzy

  – stwierdzają autorzy monitoringu.

  Konkluzja raportu? Zdaniem prof. Krzemińskiego należy

  Zalecić kierownictwu TVP zadbanie o przygotowanie analogicznego – analogicznych – programów, propagujących inne treści polityczne i światopoglądowe, niemniej ważne dla współczesnej Polski niż narodowo-katolicka orientacja wyrażana i propagowana przez Jana Pospieszalskiego. Powstanie programu, stanowiącego stosowną >>przeciwwagę<>Bliżej<< w postaci programu pokazującego to samo, co Jan Pospieszalski, ale w wielowymiarowy, różnorodny sposób, z wieloma możliwymi podejściami i punktami widzenia na dyskutowany temat – wydaje się być uzasadnionym postulatem, który KRRiT mogłaby skierować do władz telewizji publicznej

  – podsumowuje swój raport socjolog.

  Tymczasem jak na razie – zapewne w ramach dbałości o zachowanie pluralizmu w mediach – program Jana Pospieszalskiego zniknął z ramówki TVP.

  Więcej o raporcie prof. Ireneusza Krzemińskiego już wkrótce na portalu wPolityce.pl.

 48. Brat Dioskur said

  A teraz ciekawa historia a to ze wzgl . na blizniaczy przypadek w Holandii. Blizniaczy w odniesieniu do historii odebrania dzieci malz. Bejgowskim.Poczatek sztampowy.Rozwod ,6 letni synek obiektem przetargow w koncu przyznany ojcowi ,ale matce zachowano mozliwosc kontaktu z dzieckiem ,nawet w jej domu.Nad przebiegirem akcji miala czuwac hol.Siemacha ,ktora jako kuratorke desygnowal 20 letnia ,dopiero doksztalcajaca sie w fachu.Po jednym z powrotow do ojca chlopak zaczal opowiadac dziwne rzeczy .Okazalo sie ,ze matka nie tylko cpa ,ale dorabia na d…ie,przy czym „usluga” przebiega nawet na oczach dziecka.Natychmiastowe powiadomienie kuratorki nie dalo rezultatu , w koncu dla wyzwolonej z przesadow mlodej Holendrki cpanie i prostytucja to zupelnie normalne skladniki zycia .Kiedy jednak w trakcie kolejnej wizyty dziecka u matki sasiedzi matki dzwonia do ojca ,ze znowu „interes”sie kreci ojciec decyduje sie wlamac do tego burdelu i zabrac dziecko. Teraz kuratorka jest szybka. Powiadomiona policja odbiera ojcu dziecko a sad w tempoie blyskawicznym (jak u nas!)lokuje dzieciaka w sierocincu. Zrozpaczonyojciec po wyczerpaniu wszystkich mozliwosci porywa syna i ucieka do …Boliwii.Ta nie ma ukladu ekstradycyjnego z Holandia. Podobnie jak azylant w komunizmie ojciec nie ma do konca zycia powrotu do ojczyzny.

 49. 25godzina said

 50. Wandaluzja said

  http://naszeblogi.pl/39121-antysemickie-karly-niemiecka-prawda-w-tvp?utm_source=niezalezna&utm_medium=glowna&utm_campaign=blogi
  ***
  W roku 1940 odbyła się w Zakopanem MIĘDZYNARODOWA Konferencja Hitlerowsko-Stalinowskiej Konwencji Zwalczania Polskiego Ruchu Niepodległościowego jako PRELIMINARZ Pokoju Europejskiego. Generalny Gubernator, Doktor Praw Hans Frank podał ZASADY Powersalskiego Pokoju Europejskiego: Polska została Zlikwidowana przez III Rzeszę i Związek Sowiecki jako państwo ANTYSEMICKIE, gdyż w Faszystowskiej Europie NIE MA MIEJSCA DLA ANTYSEMITYZMU – z której to deklaracji najbardziej zadowolonym był Benito Mussolini, gdyż faszyzm włoski był ŻYDOKRACJĄ.
  Preliminarz nie udał się, gdyż państwa zachodnie przysłały delegacje w randze Obserwatorów. HITLER I STALIN NAPADLI NA POLSKĘ, ŻEBY RATOWAĆ DZIECI BOŻE.

 51. 166 bojkot TVN said

  PANIE GAJOWY!

  TRUSKAWKI! TRUSKAWKI!!!!! http://www.odzywianie.info.pl/przydatne-informacje/artykuly/art,Truskawki-ciekawostki-i-wartosci-odzywcze.html

  Nie mylić z tuskawkami, pijawkami zatrudnionymi przez Tuska

 52. 166 bojkot TVN said

  „Płynnie” o zalanej Warszawie, Ruchu Narodowym i sprawie Fibaka w Klubie Ronina (D. Łosiewicz, S. Janecki i W. Świetlik)
  http://www.blogpress.pl/node/16888

 53. 166 bojkot TVN said

  http://niepoprawni.pl/blog/5344/sladami-katarzyny-do-smolenska

 54. Wandaluzja said

  Krzysztof Nowiński, POLSKA – Arcydzieła w Architekturze, Sport i Turystyka – MUZA SA – Warszawa 2009, z 49-00 zł na 25-00 zł

  Na Przecenie kupuję takie oto Arcydzieła historiografii Adama Michnika, który Sra głupim polaczkom już nie tylko do talerzy, ale i do Głów. Jest to w stylu „buszowania historycznego” Miłobędzkiego czy Kębłowskiego, ale o ile tamci byli ZAGUBIENI w Kloace historiografii jezuickiej to tu mamy Niewiedzę złośliwą – a zniewolenie to NIEZNAJOMOŚĆ PRAWDY LUB BRAK ODWAGI W GŁOSZENIU JEJ. W tym wypadku jest to II, na zasadzie, że za Kłamstwo i Tumanienie DOBRZE PŁACĄ z Satelitarnej Detekcji Złota, gdyż masoneria jest Religią Korupcji. Nomenklatura masońska to zaś rabini-jezuici czyli Synowie Jezusa Chrystusa.
  Dostałem pismo pocztą okólną KPN, że masonerię Stworzyli Niemcy. Masoneria jako Kościół Korupcji istniała w już starożytności pod różnymi nazwami, ale jej awans zaczął się od Olivera Cromwella, który Doświadczył NIEMOŻNOŚCI Nieżydowskiego handlu niewolnikami – wobec czego powołał Nowy Izrael z obrzezaniem Po Śmierci dla handlu niewolnikami i administrowania nimi. Jest to bardzo ważne, gdyż 10 lat temu czarnuchy zażądały od Europejczyków STU BILIONÓW $ jako Prawnej podstawy OSIEDLANIA się w Europie, na co ja odpowiedziałem, żeby w tej sprawie zwrócili się do Żydów i masonów, gdyż tylko oni MOGLI handlować, eksploatować i zapładniać niewolników.
  Narzucanie nam teraz przez michnikowców Łżej Historiografii jest robienie z nas Niewolników, na zasadzie otrucia Rosji i Francji fekaliami pruskimi, czego Wskaźnikiem jest NIEOBRONIENIE przez Turków Światowego Forum Schlimanowskiego w Stuttgarcie, z którego miały być pieniądze na kanał Stambulski.
  Labuda i Frasyniuk ogłosili, że Jego Eminencja jest NAJBOGATSZYM Polakiem z majątkiem 40 mild zł. Ja uzupełniłem, że pieniądze te pochodzą ze Skarbu III Rzeszy na tajnym koncie szwajcarskim za Zakatowanie Popiełuszki. Dla UKRYCIA tego przyjechał do Jego Eminencji incognito Kanclerz Kohl z PIENIĘDZMI: http://www.wandaluzja.com/?p=p_186&sName=blef-pokerowy – żeby Polacy wykitowali jak Rosjanie i Francuzi po nażarciu się fekaliów pruskich.

 55. 166 bojkot TVN said

  Ten niesamowity program odbył sie „na żywo” w TVP-1
  http://wpolityce.pl/wydarzenia/56054-ostry-spor-o-media-publiczne-skowronski-duza-czesc-spoleczenstwa-nie-znajduje-w-nich-swojego-miejsca-dworak-gwarantuje-ze-po-jest-traktowana-tak-samo-jak-inne-partie

  Publika późno, bo późno, miała okazję na własne oczy zobaczyć przerażającą butę Dworaka, bezczelność podobną do hitlerowskiej i sowieckiej, poczucie zupełnej bezkarności. To Dworak był tam władzą.
  Mam nadzieję, już niedługo …

 56. Dzony said

  re. 43
  Ta Natalia Niemen, to jakaś masakra. Profanacja pieśni ojca.

 57. jaszmija said

  Jak Polacy fałszywą epidemię wywołali

  W 1942 roku przed wioskami niedaleko Stalowej Woli ustawiona była niemiecka tablica „Uwaga! Tyfus plamisty”. Jak to się stało, że Niemcy dali się oszukać i uwierzyli w fałszywą epidemię?

  Wszystko to za sprawą dwóch osób: Eugeniusza Łazowskiego oraz Stanisława Matulewicza. Ten drugi został w 1941 roku przydzielony do pracy w Zbydniowie, miejscowości położonej niedaleko Stalowej Woli. Matulewicz był bardzo zainteresowany przeprowadzaniem badań diagnostycznych. Jeszcze na studiach wielokrotnie wykonywał test Weila – Feliksa, który był standardową metodą wykrywania tyfusu. Polegał na mieszaniu próbki krwi pacjenta z zawiesiną bakterii Proteus OX-19. Gdy surowica zbijała się w grudki, wtedy było wiadomo, że pacjent jest zarażony.

  Niemiecka armia bardzo obawiała się tyfusu plamistego. Przed wybuchem wojny praktycznie nie znali tej choroby, ale wojenne warunki, brud czy brak ogólnie pojętej higieny łatwo powodował zapadanie na tę chorobę. Było się czego obawiać, bo objawiał się gorączką, bólem głowy, wysypką na ciele. Chory w kilka dni chudł, majaczył by potem stracić przytomność. W najgorszym przypadku kończył się śmiercią. Tyfus, przenoszony przez wszy, to jedna z bardziej groźnych chorób zakaźnych. Gdy kogoś podejrzewano o chorobę to nie wpuszczano go do Rzeszy. Chorzy żołnierze byli poddawani natychmiastowej kwarantannie a ich ubrania były palone.

  Pewnego razu Matulewicz spotkał się z Łazowskim i powiedział mu, przyszedł do niego mężczyzna, który przyjechał na krótki urlop z przymusowych robót. Prosił doktora o znalezienie sposobu by nie musiał już wracać do pracy. Okaleczenie mężczyzny oczywiście nie wchodziło w grę, więc Matulewicz zaproponował wstrzyknięcie bakterii Proteus. Okazało się, że po wstrzyknięciu zarazków takiej osobie wychodził pozytywny wynik w teście na tyfus plamisty, chociaż choroby tak naprawdę nie było. W ten sposób obydwaj lekarze zdecydowali, że wywołają sztuczną epidemię.

  Na przełomie 1941 i 1942 roku obaj lekarze wywołali sztuczną epidemię. Niemcy dali się nabrać i poddali miejscowość kwarantannie. Matulewicz i Łazowski nie byli naiwni. Wiedzieli, że Niemcy będą w końcu coś podejrzewać. Kiedy „chorzy” zdrowieli dwaj lekarze mówili, że były to łagodne przypadki. Zdecydowano się także wstrzykiwać zarazki pacjentom umierającym na inne choroby wmawiając okupantowi, że przyczyną był tyfus plamisty. Zresztą laboratorium w Tarnobrzegu potwierdzało ich diagnozę wykonując test Weila – Feliksa.

  W 1943 wokół Stalowej Woli pojawiły się tabliczki „Uwaga, tyfus plamisty”. W ten sposób zabroniono dostępu do dwunastu miejscowości, które zamieszkiwało 8 tys. Ludzi. Niemcy szerokim łukiem omijali „zarażony” teren. Dzięki temu mieszkańcy wsi byli bezpieczni – nie bali się już rewizji, łapanek i kontrybucji.

  W 1944 roku Niemcy postanowili skontrolować pracę przy pomocy swoich lekarzy. Inspekcja miała mieć miejsce w Turbi. Łazowski wcześniej pojechał do tej miejscowości i wstrzyknął kilku osobom zarazki. Później poprosił niemieckich lekarzy by sami pobrali próbki. Jednak ci zbyt obawiali się zarażenia i bardzo szybko pobrali potrzebny materiał, by jak najszybciej opuścić teren rzekomej epidemii. Następnie wysłali próbki do laboratorium. Dały oczywiście pozytywny wynik. Polscy lekarze byli uratowani. Warto jeszcze wiedzieć jak potoczyły się losy Łazowskiego i Matulewicza po wojnie. Łazowski pracował w Instytucie Matki i Dziecka, a w 1958 wyemigrował do Stanów Zjednoczonych. Matulewicz natomiast wyjechał do Belgii, by następnie trafić do ówczesnego Zairu, gdzie był cenionym rentgenologiem.

  Na podstawie:

  S. Zasada, Niewyjaśnione fakty II wojny światowej, Poznań 2012

  Autor S.Z – 11 sierpnia 2012

  Źródło: http://www.nieznanahistoria.pl/jak-polacy-falszywa-epidemie-wywolali/

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Eugeniusz_%C5%81azowski

 58. AniaK said

  Maści los. Nie podobało się. Z pretensjami to do pani Ministry Muchy a nie do Polaków. O ile dobrze pamiętam, to pani Joanna gdzieś tam kiedyś śpiewała piosenkę z repertuaru Pani Edyty Geppert (repertuar z dość wysokiej półki). To i na nagłośnieniu musi się znać.

  http://muzyka.onet.pl/wideo/beyonce-moze-juz-nigdy-nie-wystapic-w-polsce-flesz,130392,w.html

 59. Boydar said

  Pani Aniu !
  Masz ci los !
  A nie maści 😦
  Co sobie Dzieci pomyślą; że tak jak Pani Ania, mogą chodzić na wagary ???

 60. Brat Dioskur said

  Korea PN szuka wyjscia z impasu gospodarczego,co prawda nie spodoba sie to „unym” mimo tego ze za przedsiewzieciem stoi …Un.Tak wlasnie sie konczy nazwisko dyktatora Korei Pn. ktory podarowal swoim najblizszym wspolpracownikom egzemplarze „Majn Kaaampf”( dla zmylenia PRYSM-y).To dzielo Adzia ma pomoc przywodcom Korei znalezc droge do szybkiego rozwoju gospodarczego Korei Pn…..,przynajmniej tak twierdzi szef ,ktorego nazwisko konczy sie na ….nomen omen -„Un”.

 61. marrkerr said

  W kontekście informacji o formach wyrazu artystycznego ten talerz zupy wygląda zupełnie inaczej, niż 2 godziny temu.

 62. Boydar said

  zenobiusz.wordpress.com is no longer available.
  This blog has been archived or suspended for a violation of our Terms of Service.
  For more information and to contact us please read this support document.

  Ktoś ? Coś ? Jakieś pytania ? Nie widzę, nie słyszę …

 63. Dictum said

  Szanowny Panie/Szanowna Pani

  Cieszymy się, że poparł Pan/poparła Pani prawo do życia dla chorych dzieci z zespołem Downa.

  Zbieramy podpisy pod obywatelskim projektem ustawy, której celem jest usunięcie z polskiego prawa przyzwolenia na zabijanie chorych dzieci.

  Pod tym adresem http://stopaborcji.pl/images/dokumenty/karta%20podpisowa.pdf znajdzie Pan/Pani kartę do zbierania podpisów. Po jej wydrukowaniu można rozpocząć zbieranie wśród rodziny, znajomych, w pracy lub parafii.

  Wypełnione karty prosimy odesłać na adres: Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Stop aborcji”, ul. Grzybowska 37a lok. 25, 00-855 Warszawa najpóźniej do 23 czerwca 2013r.

  Kampania podpisowa to jednak nie jedyne nasze działanie. Organizujemy w całej Polsce m.in. antyaborcyjne pikiety i wystawy, kursy dla działaczy pro life, lekcje edukacyjne w szkołach i wiele innych przedsięwzięć. Więcej można o tym przeczytać na http://www.stopaborcji.pl

  Wszystkie te akcje kosztują. Walkę o życie nienarodzonych możemy prowadzić jedynie dzięki pomocy i ofiarności naszych darczyńców.

  Czy chciałby Pan/chciałaby Pani zostać jednym z nich?

  Służę pomocą w razie pytań lub niejasności.

  Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili. Razem możemy powstrzymać mordowanie nienarodzonych.

  Z wyrazami szacunku

  Mariusz Dzierżawski
  Zastępca Pełnomocnika Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop aborcji”.
  Członek Rady Fundacji Pro – prawo do życia

 64. 166 bojkot TVN said

  http://3obieg.pl/zlecenie-na-malarke
  Karolina Polak wie, że grozi jej poważne niebezpieczeństwo. Dziennikarskie śledztwo to potwierdziło. Jest wysoce prawdopodobne, że zlecono jej śmierć i zlecenie to zostało przyjęte. Karolina jest z wykształcenia prawniczką ale przede wszystkim malarką, współpracującą ze znanymi domami aukcyjnymi w Trójmieście. Malarka trzyma się i nie poddaje, jest twarda, pomimo, że niedawno w przykrych i dziwnych okolicznościach pochowała ojca. Wszystko co wie trzyma spisane, udokumentowane i zapewnia, że nie zamierza popełnić samobójstwa. Kiedyś zadarła z bardzo niebezpiecznymi ludźmi. Dwa miesiące temu opisała swoją historię w specyficzny, emocjonalny sposób na jednym z portali blogerskich. Osoba pisząca, żyjąca i reagująca pod mieczem demoklesa. Zacytuję poniżej ten post w całości, bez uwag, zmian i skreśleń, przeczytajcie bo jest o czym myśleć:

  Poza granicami absurdu czyli Układ Zamknięty

  Trójmiasto- kolebka mafii czy przytułek legalizowanych przestępców? Można odpicować zbłądzonych do kryształowej postaci, można poświecić wiele niewinnych istnień, można kształtować dowolnie prawdę i zdobywać bezkarnie miliardy…można być Bogiem.

  Zacznijmy od początku………………………

 65. 166 bojkot TVN said

 66. 166 bojkot TVN said

  Jak rząd Tuska robi z ludzi wała, szczególnie młodych.

  http://uprawnieniabudowlane.pl/rzad-chce-zlikwidowac-uprawnienia-budowlane/

  Rok temu pierdzielili o uwolnieniu zawodów np. inżynierów, żeby nie musieli mieć żadnych bzdurnych uprawnień, tak jak szybko i nowocześnie rozbudowujące się Niemcy i wiele innych normalnych państw na świecie, i co JAJCO. Rok temu był to taki sam temat zastępczy jak matka Madzi. Wychodzi na to, że zbędne uprawnienia są takim samym dobrym tematem zadymiającym niekompetencję tego rządu jak zamordowanie dziecka.

  Co ciekawe, wynika z naszej praktyki, u nas coraz to zdarza sie jakaś katastrofa, a sady zamiast szukać winego, badają czy miął uprawnienia, jakby uprawnienia liczyły i sprawdzały konstrukcje. Chore!

  Oto bardzo rzeczowe i do „bulu” logiczne wpisy:


  System powinien polegać na tym, że nikogo się nie dyskryminuje, ocenia się wykonaną pracę a nie papierki oraz wykonując daną czynność bierze się pełną odpowiedzialność. Czyli przede wszystkim doświadczenie, rzetelność, wiedza. Trudno się nie zgodzić z opinią samorządów zawodowych skoro np. profesor akademicki zajmujący się np. budownictwem ogólnym uczący studentów nie zaprojektował ani nie zbudował żadnego budynku a nawet jak by chciał to zrobić to nie może bo nie ma odpowiednich „uprawnień budowlanych”
  Odpowiedz

  Autor: oiias 16 stycznia 2012 at 13:41

  niemcy to bardzo dobry przyklad. cos takiego jak ‚uprawnienia budowlane’ nie istnieje… przeciez po to konczy sie studia zeby moc pracowac w danym zawodzie. niemiecka droga czyli studia plus 2 lata pracy w zawodzie sa doskonaly sposobem wprowadzenia wysokiej jakosci (dzieki konkurencji) w branzy budowlanej. egzaminy ‚panstwowe’ to absurd, korupcja, strata czasu i na dodatek zupelnie nie weryfikuja kwalifikacji inzynierow…
  Odpowiedz

  Autor: MM 16 stycznia 2012 at 20:51

  Ciekawe, że w większości krajów nie istnieje coś takiego jak „Uprawnienia Budowlane” i nie tylko nie mieszkają w ziemiankach i szałasach, ale nawet mają kilku-pasmowe drogi i wieżowce kilkuset metrowej wysokości, a katastrofy budowlane zdarzają się niezwykle rzadko.
  Odpowiedz

  Autor: budowniczy 20 stycznia 2012 at 0:48

  Izby protestują bo boją się likwidacji przypływu kolosalnych pieniędzy w postaci obowiązkowego członkostwa w postaci kilku milionów zł czystego dochodu gwarantowanego ustawą!
  Odpowiedz

  Autor: watażka w odpowiedzi na budowniczy 6 marca 2013 at 12:54

  Zarządy Izb Inżynierów boją się jednego,roboty.Usadowiło się tam grono nierobów nie mających zielonego pojęcia o pracy na budowie potrafią tylko klikać i parzyć kawę,a kasa płynie do nich szerokim strumieniem od biednych młodych i nie doświadczonych ludzi ,którzy myślą że gdy dostaną taki świstek potrafią robić wszystko,dlatego jest mi ich żal.
  Odpowiedz

  Autor: Wielebny 20 stycznia 2012 at 21:38

  W krajach arabskich obecnie stawiają najbardziej zaawansowane budowle np. w Katarze, Kuwejcie, itd. Na wschodzie, USA podobnie. Wszędzie tam nie wymagają „uprawnień budowlanych” tylko publikacji, i zaangażowanie w działalności naukowej. Jednoczą się w różne nieprzymusowe stowarzyszenia i dosłownie dzielą się wiedzą. Czy komuś pomogła Izba ? albo czy publikuje jakieś naprawdę dobrej jakości artykuły? Czasopismo Inżynier budownictwa ? CO to jest?? W jaki sposób czuwają? Po prostu nie dopuszczają tych którzy nie należą do układu. Co izba to inna interpretacja wypełniania książki praktyk. Może fakt działają o ustawę. Ale ta ustawa jest pod nich pisana.
  Odpowiedz

  Autor: fufux 29 stycznia 2012 at 16:15

  Uprawnienia to dyskryminacja Polskich Inżynierów, pomijając że obowiązek przynależności do Izby Inżynierów ogranicza dostęp do zawodu co jest NIEZGODNE Z KONSTYTUCJA RP !!

 67. 166 bojkot TVN said

  http://pogoda.interia.pl/wiadomosci/news-nawalnica-w-kielcach-padal-grad-wielkosci-kurzych-jaj,nId,983779

 68. mat said

  no niezły ten ”OBRONĆA KRZYŻA” , właśnie te same obawy mam jeśli chodzi o Kaczyńskiego , mimo że katolicki klimat już mi nie po drodze od dawna , ale staram się zachować zdrowy obiektywizm ,więc proszę mnie nie nazywać prowokatorem – bo jeszcze się okaże że takich „obrońców” wśród swoich będziecie liczyć kalkulatorem

 69. 166 bojkot TVN said

  Grzegorz Braun o zdrajcach w gazecie wyborczej MOCNE!

 70. Wandaluzja said

  Janusz Raczkowski, GOTIK IM ORDENSLAND, Toruń 2002, przecena 10zł00gr

  To jest historiografia kochanka Hitlera Francoise’a Mitterranda i nałożnia Hitlera Bronisława Geremka – że Gotyk Nadwiślański pochodzi z Francji a NIE ODWROTNIE, co jest formułą Polskiej Architektury Profanistycznej.
  W XIX wieku WIADOMO BYŁO na podstawie dokumentów krzyżackich, że zdecydowana większość zamków mazurskich została WYKUPIONA przez Krzyżaków od Krajowców, o czym pisał u nas Kalinka, a powszechnie znana jest historia zakupienia przez Krzyżaków Kwidzynia od Stańków w r. 1293, gdzie Krzyżacy dobudowali WIADUKT.
  Ja w Wandaluzji wyprowadzam Gotyk Francuski ze Śląska. INICJACJĄ konstruktywizmu ceglanego była fara wrocławska, zbudowana przez Innachosa, młodszego syna Posejdona z Poznania. Podczas Wojny Bogów Asklepios ze Lwowa zajął Wrocław lewobrzeżny, ale zamku Biskupiego na Ostrowie bronił Innachos, który zbudował tam olbrzymi gród RUSZTOWY. Żeby wiedzieć, co się w tym Grodzie dzieje Asklepios zbudował 3 zachodnie przęsła OBECNEGO kościoła Mariackiego z masywem wieżowym, w odpowiedzi na co Innachos zbudował 2 olbrzymie wieże, z których pozostałości mniejszej zachowały się jako kaplica św. Marcina.
  Na tym jednak nie koniec, gdyż Innachos utrzymał Kłodzko i Wałbrzych, budując do OBRONY ich fary śląskie, co umożliwiło eksport żelaza śląskiego na Zachód. W tym celu też budował fary MEKLEMBURSKIE dla przeniesienia Wojny Bogów na Morze Północne, a przez zbudowanie Mont-Saint-Michel na Zatokę Biskajską – co czyni gotyk francuski pochodny ŚLĄSKIEMU.
  To zostało CYDOWNIE POTWIERDZONE przez archeologa niemieckiego Heinricha Kusche, który zidentyfikował gęstą siatkę na zdjęciach satelitarnych Europy jako NEOLOTYCZNE tunele, które ja zinterpretowałem jako lochy zamkowe, co zostało potwierdzone archeologicznie w Austrii i na Lubelszczyźnie, gdzie odkryto – na tej podstawie – rekultywowane rolniczo ZAMKI z lochami. To zgadza się też z Największym Arcydziełem Gotyckim Europy w postaci zamku w Malborku, który okazał się też Najstarszym Zamkiem Ceglanym Europy.
  W tej racji musiałem przez wiele miesięcy walczyć na http://zdjecia.docelu.pl/zdjecie.html?pid=1041&title=Zamek&ticaid=510b74 – aż poradziłem im, żeby zorganizowali w Malborku festiwal Tolkienowski, gdyż nazwisko Tolkien pochodzi od Tolkmicka a spisywał on baśnie mazurskie, to UCIEKLI z tą Wypłacalnością. Keynesowi poradził to chyba Paderewski dla budowy angielskiego kapitału ludowego na Baśniach Mazurskich.

 71. Marucha said

  Re 68:
  katolicki klimat już mi nie po drodze od dawna

  Praktyka wykazuje, że prędzej czy później drogi gajówki i takich osób, jak Pan – rozchodzą się.

 72. mat said

  ja i tak przez życie idę sam więc nie rusza mnie to , dystans pozwala mi na właściwą ocenę sytuacji , dlatego jeszcze nie wdepnąłem w taką czy inną nację społ-polit ,chociaż jestem rozczarowany jak Polacy mogli pejsatych dopuścić tak daleko , jak teraz oglądam te wszystkie mordy i nazwiska to po prostu w pale się nie mieści , może Pan sobie blokować moje komentarze i nie zależy mi tym , co cenzury przywykłem jak ryba do wody

 73. Wandaluzja said

  Imperium Brytyjskie zostało POŻARTE przez Amerykańskiego Tygrysa Benzynowego z powodu NIEANEKTOWANIA przez Churchilla silnika Łowczego Siedmiogrodu na Wtrysk Metanolu i Wody, bo gdy Churchill zorientował się, że BROŃ przed Tygrysem to Zajob Francuski to silnik Łowczego został już zawłaszczony przez Sowietów.
  Amerykańskiego Tygrysa Benzynowego spłodzili Austriacy i Niemcy: dostarczeniem Rockefellerom krakowskiego patentu Łukasiewicza oraz sprzedaniem Amerykanom Mercedesa-Jelinka, który został zastąpiony we francuskim urzędzie patentowym GÓWNEM, które kupił Churchill jako broń Na Tygrysa. Mnie spotkało to samo, bo gdy zamówiłem w urzędzie patentowym Turbinkę Kowalskiego to przysłali mi Turbodoładowywacz Amerykański ??? ale niektórzy forumowicze strzelaliby chętnie do Tygrysa z Zupek czy przekomarzali się z Nim.
  W początku XX wieku Tygrys Benzynowy chciał pożreć Imperium Brytyjskie do spółki z Niemcami, ale Anglicy znaleźli ropę w Nigerii więc I wersja Planu Bismarcka nie powiodła się. II wersji PB zapobiegł Roman Dmowski TRZYKROTNIE a III sczezła nad Bzurą i pod Stalingradem. Obecnie zaś mamy IV wersję Planu Bismarcka po przekwalifikowaniu przez dyktaturę spermy jerozolimskiej Missisipi ze Wschodniej granicy Niemiec na Zachodnią, co WYMAGA granicy niemiecko-żydowskiej na Wiśle, której komisarzem jest HISTORYK Donald Tusk z neapolitańskiej szkoły kopulacyjnej Kadafiego-Berlusconiego.
  Z tego co przeczytałem o silniku CIŚNIENIOWYM wynika, że został zakupiony przez Pentagon dla US Army, gdyż produkcja silników Paliwooszczędnych jest w USA NIEMOŻLIWA. Z tego, że Producent tego silnika ma w Portfelu Zamówienia na 2 lata, też wynika, że Pentagon zakupił PATENT – ale od Kogo? i działa jako Monopolista. Kupić zaś mógł od BMW, który chlubił się tym jako Geniuszem Germańskim, ale nie produkował, albo od Francuzów, gdyż VDTW-MonteChristo pana Negre z Brignoles pod Tulonem został pewnością we Francji opatentowany więc istniała możliwość utrącenia Germańskiego Geniusza przez Zastrzeżenie Patentowe.
  Jeśli tak to ja mam możność utrącenia patentu francuskiego żądaniem Patentu Unijnego, gdyż mój VDTW został opracowany w Brignoles na ZLECENIE Komisji Europejskiej w Brukseli, którą rozpędzono.

 74. mat said

  dodam tylko że dobrze są takie blogi jak ten , ale skoro funkcjonują bezproblemowo to ktoś ma w tym interes, nie oszukujmy się , 90% mediów jest w łapach pejsatych , ten portal zapewne też więc coś tu kurwa nie gra ,aż tak naiwny to już nie jestem , oczywiście proszę tego postu nie publikować ale tez proszę się nad tym zastanowić.

  Opublikuję. Może ktoś w końcu doniesie?
  Admin

 75. 166 bojkot TVN said

  Cygara, wino, ciuchy i doopy.
  http://blogmedia24.pl/node/63802
  ……………….
  W Grecji rządzą tak skutecznie, że problem niepłacenia abonamentu telewizyjnego rozwiązali błyskawicznie, zamykając tamtejsze telewizję i radio publiczne, czego jestem zwolennikiem żarliwym, bo u nas jest tak, ze to ekipa z Woronicza rządzi każdym rządem, a nie odwrotnie.

  Wracając do naszych baranów (to tylko powiedzenie takie), chcę powiedzieć, że ja Partię Władzy nie tylko podziwiam , ale i szanuję za umiar w korzystaniu z należnych jej przedstawicielom przywilejów, bo przecież mogli na te ciuchowe zakupy do Londynu latać, na wino do Paryża wyskakiwać, o harataniu w gałę na Maracanie i cygarach kurzonych w Hawanie nie wspominając, gdzie i tytułowe…. panny interesujące bardzo, bo kolorystycznie zróżnicowane.

  komentarz – Maryla:
  No przecież to takie europejskie ! Za wprowadzanie takich wysokich standardów premier Donald Tusk odebrał z rąk Angeli Merkel w gmachu Deutsche Bank w Berlinie niemiecką nagrodę im. Walthera Rathenaua za wyjątkowe zasługi na rzecz pogłębienia integracji europejskiej .
  A co najważniejsze, Partia Władzy realizuje hasło wyborcze : By żyło się lepiej !

 76. Bob said

  SYMBOLE PODLEGŁOŚCI

  W historii Polski obce siły, które zdobyły władzę nad naszym niepokornym narodem, dla upokorzenia go oraz pokazania kto tutaj jest panem, stawiały w środku stolicy swoje symbole. W czasach zaborów Rosjanie zbudowali tutaj swój sobór św. Aleksandra Newskiego (najwyższy budynek w ówczesnej Warszawie), który mieszkańcy stolicy rozebrali wkrótce po odzyskaniu niepodleglości. Ateistyczni sowieci w samym centrum Warszawy postawili swój Pałac Kultury i Nauki. W czasie okupacji Niemcy nie wznieśli w Warszawie żadnego dużego obiektu, ponieważ chcieli część stołecznych budynków wyburzyć i sprowadzić ją do roli prowincjonalnego miasta, a w rezultacie Powstania Warszawskiego 1/3 domów lewobrzeżnej Warszawy zostało zniszczonych. Jednakże ci, którzy uwierzyli, że po 1989 roku odzyskaliśmy pełną niepodleglość i nikt już nie będzie u nas stawiał obcych symboli bardzo się mylili. Oto w centrum Warszawy powstał wielki gmach Muzeum Historii Żydów Polskich, który dla wielu z nas może być symbolem wpływów żydowskich w Polsce.

  Wprawdzie „profesor” Bartoszewski w przypływie szczerości powiedział kiedyś, że jeżeli chodzi o stosunek do Izraela i Żydow, to nie ma różnic pomiędzy liczącymi się partiami politycznymi oraz politykami w Polsce, to wydaje się, że szczególnie zasłużeni na tym polu byli bracia Kaczyńscy. Wspomniany ogromny budynek Muzeum sfinansowany został pieniędzmi mieszkańców Warszawy. Decyzje o przekazaniu 40.000.000 zł podjął Lech Kaczyński. Muzeum Historii Żydów Polskich na swoich stronach zadeklarowało, że Lech Kaczyński był zaangażowany w powstanie Muzeum od wielu lat i przypomniało jak wielkim był przyjacielem instytucji i społeczności żydowskiej.

  http://prawica.net/34613
  Lech Kaczyński zasłużył się również Żydom kiedy jako minister sprawiedliwości wstrzymał ekshumację w Jedwabnem gdy okazało się, że nie potwierdza ona oskarżeń o zorganizowanie pogromu Żydow przez Polaków, co umożliwiło Grossowi oraz środowiskom żydowskim przeprowadzenie antypolskiej kampanii propagandowej w światowych mediach. Już jako Prezydent Rzeczpospolitej, grając na uczuciach patriotycznych oraz antyrosyjskich części Polaków, cynicznie wciągnął Polskę w strategię opracowaną przez izraelskich lobbystów w USA, której jednym z celów było osaczanie Rosji. Elementem tej polityki było poparcie Polski dla kolorowych rewolucji na Ukrainie i w Gruzji. http://polpatriot.salon24.pl/180740,kaczynscy-a-polityka-osaczania-rosji
  Lech Kaczyński jako jedyny europejski polityk bardzo mocno przeciwstawił się Raportowi Goldstone’a, przygotowanemu dla ONZ, w którym oskarża się Izrael o dokonanie przestępstw wojennych w Gazie. Michael Schudrich wspomina w swoim liście pożegnalnym pt. Straciliśmy przyjaciela, że Lech Kaczynski, który niechętnie wyjeżdżał zagranicę i nie znał żadnego obcego języka, wielokrotnie bawił w Izraelu. Nie jest tajemnicą, że Lech Kaczyński uzgadniał na bieżąco swoją politykę zagraniczną z politykami izraelskimi, włączając w to szefa Mossadu. Wbrew temu co twierdzą niektórzy działacze PiS’u, że spadek jego popularności był wynikiem ataków ze strony mediów, sympatyzujących z PO, nie mam wątpliwości, że rownież polskie społeczeństwo uświadomiło sobie w końcu, że opisane powyżej postępowanie prowadzi Polskę do izolacji i skonfliktowania z najbliższymi sąsiadami. Polacy mieli dość grania roli „osła trojańskiego” USA oraz lobby Izraela w Europie.
  http://prawica.net/forum/21719
  Wobec powyższych faktów tym większe zdziwienie może budzić artykuł Rric’a Frey’a, jaki ukazał się w nowojorskim piśmie Forward (Jewish Daily), w czasie kiedy w Polsce rzadziło PiS z koalicjantami, pt. „Z popiołów komunizmu wyłania się niebezpieczeństwo”
  http://forward.com/articles/10890/a-danger-burns-from-the-ashes-of-communism/
  Autor krytykuje wewnętrzną politykę PiS’u oraz koalicjantów Leppera i Giertycha za to, że w dwadzieścia lat po upadku komunizmu popierali lustrację i chcieli odsunąć od wpływu na życie polityczne Polski wszystkich byłych działaczy komunistycznych . Zdaniem Frey’a, był to atak na liberalne i demokratyczne wartości oraz przejaw ksenofobii i odwrotu od nowoczesności. Autor wielbi natomiast Geremka, który przeciwstawiał się tym zamiarom, podkreślając przy okazji jego żydowskie pochodzenie. Chyba istnieją więc podstawy do podejrzeń, że zerwanie umowy koalicyjnej z Samoobroną i LPR’em oraz podanie rządu Jarosława Kaczyńskiego do dymisji a następnie ogłoszenie przedterminowych wyborów nastąpilo pod naciskiem tego wszechpotężnego lobby.
  Zdumienie może budzić przyrównanie przez Frey’a Polski do Rosji, ponieważ jego zdaniem w obydwu krajach zagrożone były demokracja i prawa człowieka, czym powinni się martwić nie tylko Żydzi, ale wszyscy, którym na sercu leżą te wartości. Gdyby Frey napisał ten artykuł dzisiaj, zamiast Polski, która uniknęła tego „staczania się” na prawo, na pewno umieściłby Węgry Orbana. Z wyrażonych przez Frey’a obaw niedwuznacznie wynika, ze Żydzi bali się bardzo lustracji w Polsce oraz rozliczenia byłych komuchów, jak rownież ujawnienia teczek personalnych wielu polityków, ukrywających swoje prawdziwe pochodzenie etniczne pod polskimi nazwiskami.
  Obecny spadek popularności premiera Tuska i koalicji PO-PSL oraz poprawa notowań PiS’u skłania wielu do spekulacji na temat przyszłych wyborów. Wydaje się, że dla zapewnienia bezpieczeństwa i suwerenności naszego państwa, należy dążyć do odsunięcia od władzy partii wywodzących się z porozumień „okrągłego stołu” oraz stworzenia koalicji sił patriotycznych, która pokierowałaby Polską, w sytuacji kiedy obydwie główne partie PO i PiS skompromitowały się uleglością wobec środowisk żydowskich, które dążą do wyłudzenia z Polski wielomiliardowych odszkodowań. Wystarczy przypomieć wizytę rządu Tuska w Tela Avivie na konsultacjach w 2011 roku oraz rozmowy przedstawicieli polskich władz z delegacją izraelską w sprawie „zwrotu żydowskiego mienia ” w Warszawie w marcu br.
  http://www.bibula.com/?p=67272
  http://www.polishclub.org/2011/02/24/dziwna-i-tajemnicza-wizyta-w-izraelu-tusk-bezpieczenstwo-izraela-jest-wazne-dla-polski-negowanie-holokaustu-jest-absolutnie-niedopuszczalneuznali-tusk-i-netanjahu/
  Bob Kordecky (Chicago) bkordecky8@gmail.com

 77. ciociaStasia said

  No proszę, są ludzie które wiedzą co jest dobre dla nich. Mistrzostwa Świata NIE są dobre dla nich i ….

  http://www.dailykos.com/story/2013/06/18/1216959/-200-000-Rise-Up-in-Brazil-The-People-Have-Awakened

 78. 166 bojkot TVN said

  Jakież intrygujące są starsze nagrania, szczególnie wobec obecnych karier ówczesnych polityków i faktu, ze dziś nie ma takich programów jak „Konfrontacje”. Po prostu „gdzieś poleciały” i z winy pilotów zniknęły z radarów i nadajników.

 79. 166 bojkot TVN said

  Zaczyna się?
  http://fakty.interia.pl/raport-srodek-wschod/aktualnosci/news-wybuch-na-poligonie-ewakuacja-6-tysiecy-ludzi,nId,983818

  Ale co?
  Admin

 80. jaszmija said

  Rosja nie pozwoli na wprowadzenie strefy zakazu lotów nad Syrią

  Wojna w Syrii coraz bardziej wygląda na próbę sił między Rosją a USA. Oba kraje wspierają walczące ze sobą strony konfliktu, co eskaluje spiralę przemocy. USA oficjalnie już uzbraja terrorystów zwanych w zachodnich mediach rebeliantami, a Rosja grozi rozlokowaniem baterii rakietowych S-300, których skuteczność w zwalczaniu celów latających jest wręcz legendarna. Przedmiotem międzynarodowych targów jest też wciąż kwestia ustanowienia strefy zakazu lotów nad Syrią.

  Jak wiadomo wojny nie da się wygrać bez panowania w powietrzu, dlatego zakaz lotów nad Syrią spowodowałby pewne wyrównanie sił między walczącymi stronami konfliktu. Do tej pory do tego nie doszło. Gdy niedawno na Syrię napadł Izrael, Władimir Putin szybko pozbawił złudzeń, że będzie tolerować obecność izraelskich myśliwców nad Syrią. Zadzwonił on do premiera Netanjahu i oświadczył, że wysyła w rejon konfliktu systemy rakietowe zdolne do strącania jego samolotów.

  Izraelski wywiad twierdzi, że S-300 jeszcze nie znalazły się w Syrii, ale faktem jest, że Rosja jest zobowiązana kontraktem na dostawy tej broni i odwlekanie jego realizacji zależy tylko od dobrej woli Putina. Z drugiej zaś strony Amerykanie po prostu zainstalowali w Jordanii baterie rakietowe Patriot, będące odpowiednikiem S-300. Oficjalnie uczyniono to na czas ćwiczeń wojskowych.

  Waszyngton zaczął też sondowanie tego ile może i zasugerował wprowadzenie zakazu lotów przynajmniej w okolicy granicy Syrii z Jordanią. Spotkało się to jednak ze zdecydowaną reakcją Rosji, która poprzez swój MSZ po prostu oświadczyła, ze na to nie pozwoli i nazwała te podchody „brakiem szacunku dla prawa międzynarodowego”. Oba mocarstwa trzymają się w szachu i tylko powstaje pytanie jak silne czują się Stany Zjednoczone i czy nadal traktują Rosję, jako poważnego i groźnego konkurenta do globalnej hegemonii.

  Źródło: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosja-nie-pozwoli-wprowadzenie-strefy-zakazu-lotow-nad-syria

 81. Marucha said

  Re 80:
  Po raz kolejny – brawo Putin!
  Dzięki niemu żydoamerykańskie kurwy i złodzieje mają nad sobą bata.
  Szkoda, że Putina nie wspiera ŻADNE INNE słowiańskie państwo.

 82. 166 bojkot TVN said

 83. Siggi said

  http://www.tvn24.pl/tajne-rozmowy-talibow-z-zachodem-ukryto-w-oslo,333839,s.html

 84. AniaK said

  Re59:
  „Maści los” – tak jest dobrze! Pytałam Babci Ani. To jest po staropolsku 🙂

 85. Wandaluzja said

  http://konflikty.wp.pl/kat,1020235,title,Kenijscy-weterani-Mau-Mau-czekali-60-lat-na-sprawiedliwosc-ze-strony-Wielkiej-Brytanii,wid,15733403,wiadomosc.html

  O kastrowaniu bojowników Mau-Mau przez angielskich komandosów słyszałem w Polskim Radiu.
  Renta kolonialna wynosiła 15%, niewolnicza 35% a komunistyczna 55-60% – czyli że to dopiero był BIZNES. To na skutek renty komunistycznej likwiduje się państwa i narody, żeby zrobić miejsce spermie jerozolimskiej jako cywilizacji seksualnej. Hrabia Kurowski mówił, że jak będzie dyktatura spermy jerozolimskiej to Żydzi będą zapładniać baby spermą z dupy cherubina.

 86. AniaK said

  Re85:
  Panie Wandaluzja. Tamten kolonializm to pikuś w porównaniu do obecnego kolonializmu. Tamten był jawny, a obecnie mamy ukryty i nie wiadomo dokładnie do kogo z prośbą o rentę 🙂

 87. Marucha said

  Re 84:
  Pani Aniu, nie żebym się czepiał… ale czy na poparcie tej optycznie pięknej, acz językowo zaskakującej formy „maści los”, ma Pani coś więcej, oprócz słowa szanownej Babci?

 88. AniaK said

  Re87:
  Chyba gdzieś się jeszcze z tą formą spotkałam. Dokładnie nie pamiętam. Coś mi w głowie piszczy. Może u Pana Myśliwskiego? Poszukam.

 89. Maciej said

  „Reżim” w pełnej klasie:

  Jako, że jest 35 stopni w słońcu o 09:17 to śmigam czym prędzej na plażę … Korzystając z dnia wolnego … 🙂

 90. Wandaluzja said

  Ad. 70:
  Największym polskim pantoflarzem był Henryk I, któremu żona, Święta Jadwiga Śląska, KAZAŁA nosić brodę i Zakazała noszenia Korony choć Zniszczycielowi Cesarstwa Niemieckiego ten Honor należał. Toteż Henryka w KORONIE mamy tylko w kościele Dworskim w Strzegomiu, który ufundowała siostra Jadwigi, Agnieszka Meranka, rozwiedziona z królem francuskim Filipem II Augustem, gdyż papież ogłosił ją Nałożnicą. Wizerunki Henryka I w Koronie z Jadwigą mamy jednak też ma Mazurach, co ja tłumaczę, że po wygnaniu Agnieszki z Paryża z wielu tysiącami jej zwolenników Henryk wyznaczył jej kwaterę w MALBORKU do zbudowania Drugiego Luwru w Strzegomiu, którego plany miała, gdyż brat Meranek był kanclerzem Francji. Świadczy o tym tympanon OSTATNIA MODLITWA w farze gdańskiej na którym Agnieszka dotyka ramieniem FLASZY. Polskim Pożegnalnym był miód pitny, ale Agnieszka mogła promować Wino Francuskie.
  Ta Ostatnia Modlitwa, z Henrykiem Bez Korony i Jadwigą z Kadzidłem, jest wzorowana na Zaśnięciu Matyldy Szwabskiej (narzeczonej Mieczysława II) w minsterze strasburskim, a naśladownictwem jest Zaśnięcie Agnieszki w farze strzegomskiej. Mamy więc podstawę do twierdzenia, że importerami sztuki francuskiej na Mazurach nie byli Krzyżacy, ale malborski dwór Agnieszki Meranki, choć znajduje się tam też sztuka STARSZA.

 91. Boydar said

  Porażka !!!
  Jeśli już się bronić, to, Pani Aniu, przyciąć głupa !
  Napisać, że to były jaja (kontekst usprawiedliwiał).
  Pani nie ma kontaktu z żywym językiem, wredny jestem, ale taka prawda.
  I wszystkie z niej płynące wnioski.

 92. Amadeus said

  Link: http://www.pch24.pl/homomalzenstwa–francuscy-biskupi-sa-za-a-nawet-przeciw,15682,i.html  Homomałżeństwa? Francuscy biskupi są za a nawet przeciw
  Data publikacji: 2013-06-19 07:00
  Data aktualizacji: 2013-06-19 09:24:00

  Jeden z wielu protestów w obronie małżeństwa; REUTERS / FORUM

  Rada ds. Rodziny i Społeczeństwa Konferencji Episkopatu Francji opublikowała tekst zatytułowany „Kontynuujmy dialog”. W czasie, gdy Francuzi masowo protestują przeciwko skandalicznemu projektowi lewicy instytucjonalizującej „małżeństwa” tej samej płci, jeden z organów francuskiego episkopatu proponuje „dialog” i refleksję nad sytuacją rodziny w aktualnej sytuacji. Katoliccy świeccy jak i duchowni nie kryją oburzenia – rada episkopatu bije w obrońców tradycyjnych wartości z rodziną na czele.

  W skład Rady ds. Rodziny i Społeczeństwo Episkopatu wchodzi 9 osób w tym 6 francuskich biskupów. Jak zauważają autorzy tekstu, projekt „małżeństw” osób tej samej płci podzielił społeczeństwo, prowadząc do „radykalizacji”. W tej sytuacji biskupi wolą stać na gruncie prawa i antropologii, co pozwala na jak najszerszy dialog ze wszystkimi zainteresowanymi tym ważnym społecznym problemem. Równocześnie członkowie rady postanowili dostrzec „złożoność sądu etycznego w sytuacji pluralistycznej”, jak i pożytki płynące z „debaty” nad homomałżeństwami. Debaty społecznej, której lewica starannie unikała.

  Podkreślając zasadnicze znaczenie interesu dzieci przedstawiciele francuskiego Kościoła starannie zapewniali, że nie ma mowy nawet o śladach homofobii. „Każda osoba, niezależnie od drogi jej życia, jest przede wszystkim bratem lub siostrą w Chrystusie, dzieckiem Bożym”. W tym kontekście członkowie Rady wezwali do odkrycia chrześcijańskiej wizji człowieczeństwa, roli czystości i przyjaźni w jego życiu.

  Jak się jednak okazuje, dokument wywołał negatywne reakcje ze strony francuskich katolików i przedstawicieli organizacji zaangażowanych w protest przeciwko niemoralnemu, niewiążącemu w sumieniu prawu o „małżeństwach” osób tej samej płci. Sprzeciw wywołuje sytuacja, w której niesprawiedliwe, uderzające w porządek naturalny i prawo Boże prawo jest legitymowane wskazaniami na „złożoność sądu etycznego” w realiach pluralistycznego społeczeństwa. Członkowie Rady przedstawili wyrównane argument „za” i „przeciw” projektowi prawnemu, który jest zasadniczo niedopuszczalny dla katolików. Co podkreśla tak Katechizm jak i wskazania Kongregacji Doktryny Wiary.

   Biskupi, wydając taki dokument, otwarcie zignorowali społeczne protesty, jakie wstrząsały Francją, starając się pogodzić dwie sprzeczne perspektywy na małżeństwo. Tym samym Rada ds. Rodziny i Społeczeństwo Episkopatu Francji wsparła medialne kampania środowisk LGBT. Nie przeszkodziła im w tym przemoc fizyczna jak i liczne ataki werbalne, z jakimi spotykali się obrońcy rodziny. A ma to miejsce w chwili, w której dzieciom Francuzów narzuca się model edukacji seksualnej negującej różnice płciowe.

  Dodatkowo, w przedstawionym stanowisku członkowie Rady zignorowali dotychczasowe oficjalne wskazania dotyczące oceny projektów prawnych wprowadzających związki partnerskie i „małżeństwa” osób tej samej płci. Mijając się przy tym z głosem sumienia i stanowiskiem większości wiernych.

  źródło: eglise.catholique.fr
  mat

 93. AniaK said

  Re90:
  Ja od razu mówię, że i ja korony nosiła nie będę 🙂

  Re91:
  Weź Pan się odczep ode mnie. Maści los. Mądry się znalazł 🙂

 94. Amadeus said

  Co do tego „obrońcy krzyża”
  W sumie ta cała akcja z tą obroną krzyża mi się nie podobała, widać było tam totalne upolitycznienie wiary. I nic więcej tylko to.

  Takie osoby jak ten pan, czy reszta grupy zapaleńców. Moim zdanie dawno zgubiła wiarę . Wiarę w Jezusa w ogóle w Trójce Świętą zamieniła na wiarę w politykę i polityków.

  Więc nie dziwi mnie ten pan na takiej paradzie. Nie ma się już do kogoś wywrzeszczeć to znalazł grupę gdzie będą go słuchać o słoneczkach.

  To samo jest moim zdaniem z Kaczyńskim i pis i ich pochodne. Oni tylko wykorzystują wiarę , religie do celów politycznych, nic więcej.

 95. AniaK said

  Re94:

  „To samo jest moim zdaniem z Kaczyńskim i pis i ich pochodne. Oni tylko wykorzystują wiarę , religie do celów politycznych, nic więcej.”

  Ja też tak to widzę, i dziwię się, że Kościół na to pozwala.

 96. AniaK said

  Prosiłam o wysłuchanie i zero komentarza 😦

  http://muzyka.onet.pl/wideo/opole-2013-natalia-niemen-najwieksza-sensacja,130395,w.html

  http://muzyka.wp.pl/galeria.html?gid=675932&title=Zachwycajaca-Natalia-Niemen

  Nie wiem czy miłość jest silniejsza od nienawiści, ale chyba w tej całe końcówce nienawiść wzięła górę. Ta improwizacja zrobiła duże wrażenie. Była bardzo mocna. Ale jak można mówić że miłość jest silniejsza od nienawiści kiedy samemu zionie się jadem? Nie bardzo mi to pasowało. Łagodność Pana Niemena jest bliższa mojemu sercu. On zwracał uwagę na znieczulicę głośno, mocno…ale w nieco inny sposób. W przekazie pani Natalii doszukałam się więcej pogardy do człowieka niż miłości. Może uzasadnionej – w to nie wnikam. Oby miłość zwyciężyła.

 97. Marucha said

  Re 96:
  Pani Aniu,
  Powiem tak. Natalia Niemen śpiewała, jak dojrzała kobieta, bardzo dobrze, wręcz porywająco.
  Te takie udziwnienia pod koniec piosenki były niepotrzebne, albo przynajmniej przesadzone.
  Piosenka ponadczasowa.

 98. Amadeus said

  Teraz wystawiają miernoty jak i w muzyce tak i w filmie.
  Czas wielkich głosów estradowych które śpiewały z pasją i poszanowaniem dawno miną.
  Ta pani Niemen nie umie śpiewać, ma koszmarny głos, a jeszcze gorsze zachowanie na estradzie nie mówić już w ogóle o mimice twarzy.

  A i tak zrobią z niej gwiazdę, która zasila szereg beznadziejnych gwiazdeczek, i będą rozpływać się nad jej beznadziejnością.
  Tylko dlatego że ma odpowiednie nazwisko.

  Nie jest taka zła, jak Pan pisze. Oczywiście jej ocena to rzecz gustu. Głos ma bardzo podobny do ojca.
  Admin

 99. Fran SA said

  Ad. 58
  AniaK
  Zastaniawiam sie, kto takie scierki jak Madonna-kabalistka, czy inna satanistka Beyonce wpuszcza do Polski.
  Ja rozumiem wolny rynek i prawo wyboru rozrywki- nie jestem mulla, ani fundamentalista katolickim- ale przewaga wydatkow na blichtr i ludzkie plwociny nad wydatkami na oswiate i opieke nad polskimi dziecmi – jest nie do przyjecia – wedlug jakichkolwiek kryteriow.

 100. Marucha said

  Re 99:
  Wpuszczanie tych kurewek to jedna rzecz. Podobno mamy wolność…
  Ale żeby państwo polskie je DOFINANSOWYWAŁO?

  O tym liberalne kurwy się nie zająkną.
  Im przeszkadza to, co polskie: Akademia Nauk, szkolnictwo, służba zdrowia, koleje, ziemia rolna, lasy…

 101. Dzony said

  Re. 96 To nie był śpiew. Wg mnie oczywiście. I ten koniec, jak to Gajowy ujął „udziwnienia”, zniszczyły ten utwór. Nie zionę jadem, jaki głos ma wokalista/ka w studio nagrań niekoniecznie potwierdza się „na żywo”. Pani Niemen wystąpiła ze względu na jej ojca czy za zasługi dla polskiej fonografii? Ale oczywiście „de gustibus…..” pozdrawiam:)

 102. 166 bojkot TVN said

  Dziś w TVP-1 ma być 3 ostatni odcinek niemieckiego paszkwilu antypolskiego „Nasze matki nasi ojcowie”.

  Głośno zapowiadana jest dyskusja po filmie, mówi się o tylko jednym – zapewne najważniejszym dla telewizorów – gościu, Szewachu Weissie. Jeśli ten obrzydliwy typ ma być mentorem do oceniania niemieckiego filmu, to możemy spodziewać się takiej oto mniej więcej wolty, że owszem może i jakichś Polaków Niemcy mordowali, ale najwięcej Żydów, i nie wolno zapominać, że Polacy też mordowali Żydów jak uczy historia w Jedwabnem.
  Taką to zdartą i zaciętą płytę ma ten starzec w głowie, i kiedy go gdzieś zapraszają włącza mu się ta płyta i znowu słyszymy to samo. Oczywiście nikt temu staruchowi nie przytoczy statystyki, że ludność Polski zmniejszyła się w czasie wojny o 11 miliomów ludzi. Wszyscy dyskutanci udają albo nie wiedzą o tym fakcie,

  W każdym niepodległym państwie taki typ byłby objęty zakazem wjazdu. Mam nadzieje doczekać takiego czasu.

  Tymczasem wszystkim gajówkowiczom i dziennikarzom, którzy tu czerpią inspirację dedykuję film sprzed 3 lat, znaleziony przypadkiem, o zbrojnej agresji sił Izraela na statek z pomocą humanitarną dla 1,5 mln. Palestyńczyków uwiezionych w strefie GAZY, o których jeden z wolontariuszy – Żyd – sam mówi, że żyją w warunkach gorszych niż Żydzi w getcie warszawskich w czasie II wś.

  Mam nadzieję, że któryś z uczestników debaty z Szewachem Weissem zapyta go co od tego czasu zmieniło się w sytuacji więzionych Palestyńczyków, bo na pewno jest w tej materii bardziej kompetentny niż do komentowania niemieckiego filmu propagandowego, który ma współbrzmieć z żydowską propagandą, że to Polacy mordowali Żydów, i pewnie zmusili Niemców do wywołania II wś i budowania obozów koncentracyjnych.

  CO PAN NA TO PANIE SZEWACH WEISS????

  TU DLA PRZYPOMNIENIA POLITYKI, CZYLI PLANÓW, KTÓRE HITLER REALIZOWAŁ WOBEC POLSKI I POLAKÓW WRAZ ZE SWOIM KUMPLEM STALINEM I ICH ŻYDOWSKIMI POMAGIERAMI:

  http://blogmedia24.pl/node/63824
  ………….
  Nazistowsko-bolszewickim politrukom trzeba ciągle przypominać o zaplanowanych, bestialskich mordach dokonywnych na Polakch przez hitlerowskie Niemcy i komunistyczną Rosję…

  Hitler: Wysłałem na Wschód Totenkopfstandarte z rozkazem zabijania bez litości i pardonu wszystkich mężczyzn, kobiety i dzieci polskiej rasy i języka

  Na odprawie przed atakiem na Polskę, odbytej 22 sierpnia 1939 roku, Hitler stwierdzil:
  (…) Zniszczenie Polski jest na pierwszym planie. Zadaniem naszym jest zniszczenie sił żywych nieprzyjaciela, a nie dotarcie do określonej linii. Nawet gdyby wojna wybuchła na Zachodzie, zniszczenie Polski musi być zasadniczym celem (…). Nasza siła leży w naszej szybkości i brutalności (…). Wydałem rozkazy i każę rozstrzelać każdego, kto piśnie słowo krytyki wobec zasady, że wojna ma na celu fizyczne zniszczenie przeciwnika. Dlatego wysłałem na Wschód tylko moje oddziały Totenkopfstandarte z rozkazem zabijania bez litości i pardonu wszystkich mężczyzn, kobiety i dzieci polskiej rasy i języka. Tylko w ten sposób zdobędziemy teren, którego bardzo potrzebujemy. (…) Polska zostanie wyludniona i skolonizowana przez Niemców. Moj pakt z Polską miał na celu jedynie zyskanie na czasie
  …………..

 103. 166 bojkot TVN said

  O Sz.Weissie z Wikipedii
  Szewach Weiss (hebr. שבח וייס; ur. 5 lipca 1935 w Borysławiu) – izraelski polityk, profesor nauk politycznych, ambasador Izraela w Polsce w latach 2001-2003[1].

  Od 28 marca 2008 roku członek Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu.

  Młodość i czas wojny

  Urodził się w Borysławiu, w województwie lwowskim (obecnie na Ukrainie) jako Szejwach Weiss, syn Gitł i Meira Wolfa Weissa. Jego ojciec był właścicielem sklepu spożywczego. Po wkroczeniu Niemców, rodzinie Weissów udało się zbiec z getta. Najpierw ukrywali się u Ukrainki, Julii Lasotowej, później u polskiego małżeństwa Anny i Michała Górali, a następnie pomagała im przetrwać sąsiadka, Maria Potężna (której pomagał syn Tadeusz). Jak mówił sam Weiss:

  (…) potem przenieśliśmy się do nowej kryjówki, którą przygotował mój ojciec. Między ścianą naszego sklepu, za szafami, a ścianą magazynu wydzielił pomieszczenie szerokości nie więcej niż sześćdziesiąt centymetrów, za to bardzo wysokie, aż do sufitu, i tam się schowaliśmy[2].

  W tej kryjówce spędzili ok. 8 miesięcy. Następnie Weissowie przenieśli się do ukrytej piwnicy pewnego niepozornego domu, gdzie ukrywali się przez kolejne 21 miesięcy[1].

  W sierpniu 1944 roku do Borysławia wkroczyły wojska radzieckie. Po zakończeniu działań wojennych Weissowie zamieszkali ponownie w swoim starym domu, a Szejwach poszedł do drugiej klasy szkoły podstawowej. Jednak wkrótce potem zmuszeni byli wyjechać do Polski, gdzie przez pewien czas mieszkali w Wałbrzychu, a sam Szejwach mieszkał i uczył się w sierocińcu w Głuszycy, prowadzonym przez syjonistyczną organizację Bricha. W tym czasie rozpoczął naukę języka hebrajskiego.

  W styczniu 1946 Weissowie przekroczyli nielegalnie granicę z Czechosłowacją, chcąc przedostać się do Palestyny. Później przez Bratysławę i Wiedeń znaleźli się w obozie przejściowym niedaleko Linzu. Następnie przedostali się do Włoch i dojechali do Rzymu. W tym samym czasie, na forum ONZ miało miejsce głosowanie na temat utworzenia państwa żydowskiego w Palestynie (29 listopada 1947). 1 grudnia Weiss wypłynął z Genui do mandatu Palestyny.

  Czyli telewizyjny mentor miał w chwili wybuchu wojny 4 lata, i 10 jak się skończyła. Teraz niech każdy sobie przypomni co pamięta z własnego życia z lat miedzy 4 a 10 rokiem życia i oceni wiarygodność tego 79-letniego bezczelnego typa.

  Tymczasem żyje w Polsce wielu dużo starszych ludzi, niedobitych AK-owców, którzy jeszcze pamiętają co się działo i są dużo bardziej kompetentni do komentowania niż stare żydowskie dziecko, które musiało się ukrywać przez cała wojnę i nie miało pojęcia co się działo poza kryjówką.
  Zaiste wielka jest buta tego człowieka i wielka jest buta reżyserów programu, ze akurat tego gościa zapraszają i reklamują

  Komentarz 166 na temat wiarygodności Weissa jest b. dobry.
  Zapomniał tylko, jak świetnymi świadkami historii są starsi bracia Jana Pawła II.
  Tam jeden kilkuletni świadek może być jednocześnie w kilku różnych miejscach i z każdego zdać dokładne sprawozdanie, co kto robił, co mówił, co myślał i co planował.
  Admin

 104. 166 bojkot TVN said

  dzięki z właściwą koretę 🙂

 105. AniaK said

  Dziękuję za komentarze. Może już wystarczy. Show biznes nie lubi krytyki 🙂 Ja przeleciałam tylko okiem i uchem superjedynki. Znawca ze mnie żaden, ale wydaje mi się, że kiedyś było lepiej. nawet dużo lepiej.

  http://muzyka.onet.pl/newsy/pop/tvp-pozywa-czeslawa-mozila,1,5544337,wiadomosc.html

 106. 166 bojkot TVN said

  Radio Maryja ma więcej słuchaczy niż TVN widzów:

 107. Marek said

  http://www.moneynews.com/MKTNews/billionaires-dump-economist-stock/2012/08/29/id/450265?PROMO_CODE=1393F-1

  idzie kolejna sterowana katastrofa?

 108. 166 bojkot TVN said

  http://3obieg.pl/case-of-rozanski-v-poland

 109. Rysio said

  http://lewrockwell.com/nestmann/nestmann60.1.html

 110. Wandaluzja said

  http://naszeblogi.pl/39163-kaminski-cba-grozi-dzis-praga-jutro-warszawa?utm_source=niezalezna&utm_medium=glowna&utm_campaign=blogi

  „Budowa IV Rzeszy dostała zadyszki . Niemcy stają się coraz bardziej zacofaną gospodarką, której ustrój oparty jest na socjalistycznych wzorach hitlerowskich . Warto przypomnieć ,że niemieccy urzędnicy doszli na początku tej dekady do wniosku ,że nie potrzeba im tylu informatyków i pozamykali na uczelniach niemieckich cześć wydziałów …informatycznych . Dać niemieckim socjalistom do zarządzania gospodarkę to jak dać małpie zegarek.
  Polska ma teraz swoje pięć minut. Załamanie budowy IV Rzeszy, co staje się coraz bardziej prawdopodobne wprowadzi chaos w Zachodniej Europie . Rosja rządzona przez przez prymitywną mafię służb nie jest wstanie się reformować . Dodatkowo Chiny rozpoczęły polityczne i gospodarcze otaczanie swojej przyszłej ofiary jaką jest Roja poprzez inwestycje gospodarcze w dawnych rosyjskich azjatyckich koloniach, republikach i w Europie Środkowej .
  W tej sytuacji istnieje szansa na zbudowanie w Polsce silnego suwerennego ośrodka władzy . To że taki ośrodek władzy powstał, że rozpoczął się proces dekolonizacji politycznej przekonamy się naocznie . Sygnałem będą pierwsze osoby z nomenklatury politycznej , które znajdą się w więzieniach.”
  ***
  Kamiński nie raz okazywał się złym prorokiem, ale umie być „zaczajonym do Strzału”, co kiedyś przypisywano mnie, ale ja walczyłem z komunizmem JAWNIE. Komunizm ZARŻANĄŁ na moich oczach Franz J. Strauss sfinansowaniem ze Skarbu III Rzeszy ZAKATOWANIA Popiełuszki, który był Suwerenem ZSRS – bo nikt inny już się do tego nie nadawał a ja się w to wrobić nie dałem.
  Stąd poszukiwanie takich Królów Rosji, jak Ałła Pugaczowa, a po ujajeniu jej przez Rodowicz i Vondraczkową Anny German, którą miał zamordować złodziej Feliczita, który okazał się na miejscu zbrodni nie być, gdzie miała być Urszula Sipińska? Teraz jesteśmy znów w takiej sytuacji, jak w połowie lat 80, gdyż Korona Rosji jest dla tego, kto ją UDZWIGNIE. Kazus Pragi jest tu o tyle ciekawy, że masoński system władzy w postaci KORUPCJI załamał się nawet w Masońskiej Czechosłowacji, której spadkobiercą są Czechy. Z drugiej strony budowana przez Kanclerz Merkel na Satelitarnej Detekcji Złota IV Rzesza jest zagrożona nie tylko przez Greków, co wg Kamińskiego tworzy SZANSĘ dla Polski.
  STATEK Z CHIŃSKIMI MILIONERAMI ZBLIŻA SIĘ DO WENECJI a turystów Wita tłum z obelżywymi transparentami w języku angielskim i Wrogimi Okrzykami. Na statek wchodzą restauratorzy weneccy i zaczynają pertraktacje, a po 2 godzinach Chińczycy idą w asyście Policji do restauracji. – Ja na miejscu Chińczyków zbudowałbym 20 Wenecji.

 111. 166 bojkot TVN said

  Tymczasem przy deserku 166 znalazło dowód na zdolności prorocze przed ostatnimi wyborami. Było słuchać 166 toby zboków Palikota nie było w sejmie i na ulicach
  https://marucha.wordpress.com/2011/09/29/wybory/#comment-115451

  Kurwa, jeszcze jeden taki wpis o konieczności glosowania, a 166 pójdzie pod gilotynę. – admin

 112. 166 bojkot TVN said

  W nawiązaniu do 102 i 103

  Co stary dziesięciolatek wojenny Sz. Weiss chce dziś powiedzieć na temat AK

  http://wpolityce.pl/wydarzenia/56188-szewach-weiss-o-filmie-nasze-matki-nasi-ojcowie-niemcy-jako-narod-nosza-hanbe-i-ciezar-z-ktorymi-nie-daja-sobie-rady-duchowo

 113. revers said

  a tymczasem kolejni niezalezni dzienikarze, w tym piszacy o Afganistanie, nie formatu Radka S. lrzeszabasgoja, wylatuja w powietrze, gina w nie wyjasnionych okolicznosciach

 114. 166 bojkot TVN said

  ALPINE-BAU AUSTRIACKI GIGANT BUDOWLANY GIGANTYCZNYM BANKRUTEM – MOWIA W TVP-2
  Ma długi w wysokości 2-2,5 mld €
  W Polsce Austriacy budują ponoć S-16 I A-5
  Jak to się dzieje, że firmy budowlane bankrutują? Dlaczego bankruci dostają zlecenia?

 115. 166 bojkot TVN said

  TVP czyta gajówkę – zaprosili na debatę z Weissem także przewodniczącego zawiązku AK. Łaskawcy.
  Ciekawe, czy szuję Hartmana tyż?
  Producent filmu sprzeał licencję do 60 krajów.
  Nietykalny Radek Sikorki pewnie nie ma czasu pozwać twórców filmu i wysądzić zakaz rozpowszechniania kłamstwa antypolonijnego. Zamiast tego TVP traci nasze abonamentowe pieniądze na zakup i emisję tego gniota. Mam nadzieję, że ktoś za to odpowie co najmniej funkcją.
  Panowie premier i prezydent też nie reagują? Jaj nie mają?

 116. 166 bojkot TVN said

  111/Marucha
  Trudno!

 117. revers said

  ad115 co ty bokotka, zaptaj sie gudlaja mordki na czyjej sluzbie i w jakiej gminie jest prezes tvp.

 118. 166 bojkot TVN said

  Mordka!
  Na czyjej sluzbie i w jakiej gminie jest prezes tvp?

 119. jaszmija said

  Re. 84 AniaK

  Maści los 😉

 120. Wandaluzja said

  Czwartej Rzeszy na Satelitarnej Detekcji Złota oraz konsumpcji fekaliów pruskich i hitlerowskich wcale nie chodzi o odbudowę Granicy z roku 1918 z linią Morawy i środkowego Dunaja, ale realizację Planu Bismarcka z Missisipi przekwalifikowanej dyktaturą spermy jerozolimskiej ze Wschodniej Granicy Niemiec na Zachodnią. Jest to nawet logiczne w tym względzie, że Francja przez konsumpcję fekaliów pruskich i hitlerowskich jest rządzona z Frankfurtu i Berlina, jak Polska przez żydogermanię, która nazywa się Unią Europejską.
  I Plan Bismarcka nie udał się dzięki znalezieniu ropy w Nigerii; II z został storpedowany TRZYKROTNIE przez Romana Dmowskiego w I wojnie światowej; III wersja sczezła nad Bzurą i pod Stalingradem; IV w Powstaniu Warszawskim; V upadła DZIĘKI bombardowaniu Japonii taktycznymi bombami atomowymi Kriegsmarine, ale VI wersja Planu Bismarcka UDAJE SIĘ dzięki Satelitarnej Detekcji Złota.
  Stara przepowiednia hrabiego Kurowskiego o zapładnianiu bab przez Żydów i Arabów z dupy cherubina SPEŁNI SIĘ.

 121. jaszmija said

  Koalicja PO-PSL popiera ubój rytualny

  Koalicja PO-PSL popiera ubój rytualny. Posłowie debatowali nad rządowym projektem zezwalającym na przeprowadzanie uboju w Polsce. Od początku roku, zgodnie z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego, nie można go przeprowadzać na terenie naszego kraju. Projekt autorstwa ministra rolnictwa Stanisława Kalemby popiera PSL. Do tej pory PO była podzielona w tej sprawie.

  Leszek Korzeniowski poseł Platformy Obywatelskiej zgłosił jednak poprawkę do projektu ustawy. Polityk przekonywał, że to przykład wypracowania dobrego kompromisu. – Zamiast zgłoszenia o wykonaniu uboju rytualnego trzeba będzie uzyskać pozwolenie od lekarza weterynarii – wyjaśniał Leszek Korzeniowski.

  Presję na rząd i posłów w tej sprawie wywierają przedsiębiorcy i rolnicy dla których każdy dzień obowiązywania zakazu to gigantyczne straty. Przeciw ustawie wypowiada się Prawo i Sprawiedliwość. Poseł Marzena Machałek twierdzi, że branża mięsna poradzi sobie bez tych przepisów. – Biorąc pod uwagę ogromny deficyt wołowiny w Polsce zakłady rezygnując z eksportu mogą zwiększyć sprzedaż w kraju – tłumaczyła posłanka.

  Ubój rytualny to metoda zabijania zwierząt bez uprzedniego ogłuszania. Motywowany jest on głównie względami religijnymi. Przeciw ustawie jest również SLD i Ruch Palikota.

  Na czwartek obrońcy praw zwierząt zapowiedzieli demonstrację przed sejmem. Będą między innymi wyświetlać na telebimie nagrania zrobione podczas uboju rytualnego. Sejmowe głosowanie w tej sprawie odbędzie się prawdopodobnie w piątek.

  Źródło: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Koalicja-PO-PSL-popiera-uboj-rytualny,wid,15747481,wiadomosc.html

 122. AniaK said

  Re119:Jaszmija

  Thenkju 🙂

 123. 166 bojkot TVN said

  Jeszcze o Fukuszimie – gdzieś zm=niknęły madrądrale, kotre piały o przesadzie, że to nic takiego, że to można opanować. Tu piszą zupełnie coś przerażającego po angielsku http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=9667&Itemid=44

  [A tu jest automatyczne tłumaczenie, które jednak pozwala zorientować się z grubsza o co chodzi nieznającym angielskiego]:

  Ponad dwa lata do tego potrójnego kryzysu na Meltdown Nr elektrowni Fukushima 1, pracownicy nadal toczyć rozpaczliwą walkę, aby utrzymać te reaktory dotkniętych chłodno, starając się zawierać 400 ton radioaktywnej wody produkowane przez proces każdy dzień.

  Tokyo Electric Power Co musi likwidacji trzech reaktorów, ale woda jest udaremnienie wysiłków. Likwidacja, jeśli kiedykolwiek zacznie, będzie trwać wiele lat.

  Oto kilka pytań i odpowiedzi na temat problemu naruszania i jego implikacje dla zdrowia publicznego i środowiska:

  Dlaczego radioaktywna woda gromadząca i ile tam jest?

  Od 7 maja Tepco nie kierowane 290.000 ton radioaktywnej wody do jakichś 940 czołgów ogromne w kompleksie, ale 94.500 ton pozostanie wewnątrz podłogi piwnic budynków reaktorów i innych obiektów.

  TEPCO musi stale zalać wodą stopionych rdzeni reaktorów 1, 2 i 3 za pomocą prowizorycznych systemów zapobiegania paliwo z topienia i spalania ponownie.

  Ale statki rdzenie ‚obudowa bezpieczeństwa została uszkodzona przez stopionych reaktorów , dzięki czemu jest bardzo radioaktywny wyciek płynu chłodzącego wodę i płynąć do piwnic. Niebezpieczne promieniowanie uniemożliwiają pracownikom dotarcie na tyle blisko, aby w pełni ocenić szkody, nie mówiąc już rozpocząć proces likwidacji.

  Złożoność problemu jest około 400 ton wody gruntowej, która jest również wchodzące piwnicach budynków i wybuchu tsunami uszkodzonych, mieszanie z wodą wyciek płynu chłodzącego.

  Tepco działa na system recyklingu wody, aby opróżnić piwnice, które ma wyodrębnić cez przed recyrkulacją wody z powrotem do reaktorów. Ale dodał napływ wód gruntowych powodują nasilenie zagrożenia.

  W odpowiedzi wszystkie TEPCO mógł zrobić, to zbudować więcej zbiorników .

  Jakie problemy będzie woda w końcu stwarzać?

  TEPCO mówi, że jest ograniczenie liczby czołgów kompleks może pomieścić przed site zabraknie miejsca.

  TEPCO powiedział, że może to zwiększyć pojemność od 430.000 ton, z tego roku do 700.000 ton w połowie 2015 czyszcząc las oraz inne miejsca w związku. Ruch ma kupić ich o trzy lata.

  Tepco proponuje część wody po cenach dumpingowych do morza po przetworzeniu go usunąć większość, ale nie wszystkie, izotopy promieniotwórcze. Miejscowi rybacy zdecydowanie sprzeciwiają się planowi, gdyż naznacza wizerunek swoich produktów.

  Poprzednie zrzuty do Pacyfiku skutecznie zanieczyszczone morze. Nieprzestrzeganie przechowywać oznacza to prawdopodobnie będzie zalewać cały związek, a kończy się w oceanie tak.

  Ani firma TEPCO, ani eksperci rządowi mają pochodzić z innych rozwiązań do życia.

  Czy przetworzone wody stwarzają zagrożenia dla zdrowia lub środowiska?

  Według TEPCO, przetwarzane wody może teoretycznie być bezpieczne, ale rybacy i konsumenci nie zgadzam.

  TEPCO zostało za pomocą zaawansowanego systemu przetwarzania cieczy wykonany przez Toshiba Corp do odkażania wody chłodzącej.

  ALPS może przynieść gęstości 62 głównych substancji promieniotwórczych poniżej wykrywalnych poziomów, w tym strontu i plutonu.

  Tryt jest wyjątek. TEPCO mówi poziom trytu w zanieczyszczonej wody jest między 1000000 i 5000000 bekereli na litr. Dopuszczalny limit wynosi 60000.

  Tepco więc chce rozcieńczyć wodą, aby doprowadzić gęstość trytu poniżej dozwolonego limitu dumpingiem go do morza. To obiecał nie zrzucić każdy bez uzyskania nod lokalnych rybaków pierwszy.

  Tryt, wspólne zagrożenia w elektrowniach jądrowych, które mogą zwiększać ryzyko zachorowania na raka w przypadku spożycia i ma pół życia 12,3 lat. Jest to około 1000 th jak radioaktywny jako cezu-134 i -137.

  Czy istnieją inne obawy obiektów związanych z wodą?

  TEPCO ujawniło 5 kwietnia, że ​​radioaktywna woda przechowywana w prowizorycznych cystern z zrębnicami i obejmuje powierzchni zostały wyciek do gleby.

  Zmusiło to narzędzie, aby zaprzestać używania Zbiorniki, które były w zasadzie wyrównana okopy z pokrywkami i pompować jakieś 24.000 ton skażonej wody z nich i do zbiorników naziemnych.

  Transfer ma zostać zakończona jeszcze w tym miesiącu.

  Eksperci obawiają się o integralność zbiornika 940 naziemnych zbudowanych od 1 kwietnia, od 280 z nich są uważane za „tymczasowy”, ponieważ mogą one być stosowane tylko przez okres do pięciu lat. Są one wykonane z blach stalowych skręcanych wraz z wodoodpornej do uszczelniania szwów, w przeciwieństwie do spawania stalowych zbiornikach, które oferują długofalowe rozwiązania.

  TEPCO musi zacząć naprawy lub wymiany tymczasowych zbiorników na wiosnę 2016.

  Tepco wykopał 12 dołków do przechwytywania wód gruntowych przed sączy do piwnic budynku reaktora. Czy to działa?

  Tak, ale tylko do pewnego stopnia.

  Studzienki wykopał na zboczu góry powyżej uszkodzonych budynków. TEPCO planuje pompują tyle wody gruntowe, jak to możliwe, aby zapobiec jego wprowadzeniu piwnic, gdyż udaje się do morza.

  Ale Tepco szacuje studnie może wypompować 100 z 400 ton wyciekające do budynków na co dzień.

  TEPCO zamierza zwolnić oraz wody do morza, gdyż jego radioaktywność jest dużo niższa niż standardy bezpieczeństwa dla wody pitnej określone przez Światową Organizację Zdrowia.

  Jest zawieszony plan 13 maja po lokalne rybołówstwo stowarzyszenie zawetował pomysł, obawiając się, że jakiekolwiek dalsze rozładowanie już tylko pogorszyć naznaczone wizerunku lokalnych owoców morza.

 124. Rysio said

  Fukuszima jest OK.

  Oglądam japońske wiadomości codziennie – cisza i spokój.

  No chyba, że parchy biegle opanowały też 日本の言語とその慣用表現。

  🙂

 125. Wandaluzja said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019391,title,Polacy-gwalcili-i-mordowali-Zydowki-sledztwo-IPN,wid,14310083,wiadomosc.html

  Jest to BLAZEŃSTWO historii z Burglandu. Tam baronetta węgierska urządziła w swym zamku Pożegnalne przyjęcie dla hitlerowskiej elity Wiednia. Gdy Towarzystwo sobie dobrze popiło to zaprowadziła je do salony myśliwskiego, żeby każdy mógł wybrać sobie broń – ale nie dla walki z Armią Czerwona tylko komunistami. Na dziedzinie zamkowy wpędzono bowiem ze 2 steki Żydów z pobliskiego obozu no i zaczęło się strzelanie do Żydów.
  W nocy służba zniosła zwłoki do krypty i w zamku zjawili się czerwonoarmiści, którzy przeprowadzili Dochodzenie i opisali sprawę w prasie kijowskiej, na podstawie czego potem prokuratura kijowska domagała się od władz okupacyjnych i zachodnioniemieckich Wydania baronetty – co okazało się NIEMOŻLIWE. Potem okazało się, że baronetta SZANTAŻUJE swoim Wyczynem cały przemysł holokaustyczny, gdyż ujawniła Amerykanom, że jako funkcjonariusz Abwehry wykonywała ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL – a inaczej zamordować 200 komunistów nie umiała.
  2 dni przed SMOLEŃSKIEM zostałem przesłuchany przez IPN w/s Rozkazu Wymordowania Żydów, w której to sprawie komuniści prowadzili śledztwo aż do śmierci Bieruta, starając się obciążyć Rozkazem Hitlera i Paderewskiego, do czego moja rodzina była POTRZEBNA. Jest więc NIEWYKLUCZONE, że Prezydent Kaczyński został zamordowany RÓWNIEŻ za Dotknięcie tegoż śledztwa Bieruta? Niech więc IPN w Białymstoku zajmie się sprawami Poważnymi, jak np. zamordowaniem 7,5 milionów Polaków na Syberii przez Armię Czerwoną i ogierki żydowskie jako WARUNKU ataku 12 milionów ogierków żydowskich na Amerykanki, czy działalnością generała polskiego, hitlerowskiego i amerykańskiego Nikity Chruszczowa w Treblince, który tam CODZIENNIE egzekwował Antikomunistischbefehl zabijając Żydów KIJEM.

 126. wi42 said

  Do wszystkich krytykow MAKu (Rysio, Bojkot…), a szczegolnie do tych wzywajacych aby powolac „miedzynarodowa (najlepiej USA/nato) komisje do zbadania katastrofy smolenskiej”.
  Oto sprawa katastrofy Lotu TWA 800, czarne na bialym napisane (nie przez „ruskich”) jak ustalano przyczyny katasrofy.
  http://news.yahoo.com/blogs/lookout/twa-flight-800-crash-investigation-ntsb-141624708.html

 127. 166 bojkot TVN said

  125/Wi42
  Kretyński komentarz.

  Z oszustwa popełnionego przez amerykańską komisję nijak nie wynika uczciwość BIG MAK SHIT-u.
  Wręcz przeciwnie. Można równie dobrze napisać, że to taki mieżdunarodnyj standard, w Polsce znany od katastrofy w Gibraltarze, o ile Wi42 wie o czym mowa.
  166 nigdy nie pisało o powołaniu międzynarodowej komisji, ale o faktach.

  I niech Wi42 nie udaje odkrywcy, skoro linka przekopiowało od prof. Dakowskiego, jedynego polskiego naukowca, który złożył do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu zamachu na polski samolot TU-154M w Smoleńsku 10.04.2010 i poparł zawiadomienie analizą dostępnych zdjęć dowodząc, że niemożliwe fizycznie są widoczne zniszczenia konstrukcji kadłuba wg scenariusza podanego przez MAK i komisję Millera. Zrobił to niedługo po katastrofie.
  Nie wiadomo jaka jest odpowiedź prokuratury.

 128. 166 bojkot TVN said

  Wielka powódź we Francji. Lourdes zalane bardziej niż rok temu
  http://fakty.interia.pl/swiat/news-francja-juz-dwie-ofiary-powodzi,nId,984160
  Przerażający film pokazujacy zalaną grotę

 129. Rysio said

 130. Rysio said

  re 129. Ja to mam wszystko gdzieś!!!

  😦

  Biorę maczugę i wracam do jaskini.

 131. Rysio said

 132. AniaK said

  „”Czy jesteś za likwidacją gimnazjum?”, ja się pierwszy podpiszę, bo to jest jedno wielkie nieporozumienie gimnazjum dzisiaj w Polsce.”

  Dokładnie. W obecnym systemie edukacji – moim zdaniem – nic tak dzieciakom nie narobiło krzywdy jak te całe gimnazja. Za prędko pozwoliły się one im poczuć dorosłymi. Od podstawówki chcieli się odciąć , więc wzorowali się na licealistach. A analfabetów przybywało. I zrobił się problem gdzie ich wypchnąć. W sprawie sześciolatków też jestem na NIE. Nie wiem co oni kombinują, ale ja jestem przeciwniczką skracania dzieciństwa. Do edukacji w tym kraju trzeba przede wszystkim poważnie podejść. Gro absolwentów wyższych uczelni zdążyło się już przekonać że zrobiono ich w banbuko.

  http://fakty.interia.pl/polska/news-to-koniec-koalicji-czas-pozegnania-wojna-po-cholere-sie-mecz,nId,984224#commentReplyForm-main

  „Coś zrobić, ale co? Pytanie, czy jest pomysł na to, co zrobić jeszcze przez te dwa lata.”

  Dobrze, daję panu prosty przykład z ostatnich dni. Dlaczego pan premier Tusk z panią minister Szumilas twardo mówią „nie” dla referendum? Milion podpisów to nie kij w dmuchał.

  No. Tego i ja nie rozumiem.

 133. zapodawacz linków said

  Kolejne „dobrodziejstwo” Unii Europejskiej dla nas:
  http://fakty.interia.pl/swiat/news-przegrana-przez-polske-bitwa-w-sprawie-co2,nId,984200

 134. Griszka said

  @133
  A ciotki z Interii i te rządowe prostytutki prowadzące negocjacje z Unią Jewropejską nie zająkną się nawet, że CO2 wytwarzany przez człowieka nie powoduje wzrostu temperatury na Ziemi. Nadal musimy cierpliwie schylać się po mydło.

 135. jaszmija said

  DEMONSTRACJA przeciwko ubojowi rytualnemu – 20 czerwca!

  Wzywamy ponownie wszystkich ludzi wrażliwych na cierpienie zwierząt!!!

  Zbieramy się 20.06. (czwartek) o godz. 15.00 w Warszawie pod gmachem Sejmu na ul. Wiejskiej na dzień przed głosowaniem w sprawie legalizacji uboju rytualnego.

  To nasza ostatnia szansa, aby przekonać posłów, by głosowali przeciwko ubojowi rytualnemu! Poprzedni przemarsz był sukcesem – duża frekwencja, zainteresowanie mediów i polityków. Pokażmy, że nie odpuścimy do końca! Skoro niektórzy politycy, z różnych opcji politycznych, potrafią się w tej sprawie zjednoczyć, to niech wszystkie organizacje także połączą siły! Stańmy razem pod Sejmem, by przekonać pozostałych posłów do głosowania przeciwko legalizacji uboju rytualnego! Przyłączcie się do nas i wspólnie zaprotestujmy! Niech Polska zobaczy jak wiele jest wiele jest prywatnych osób i organizacji ochrony zwierząt, które popierają ten protest!

  Tylko wspólnymi siłami będziemy mogli coś zmienić.

  Chcemy, aby nasz marsz ponownie był Wielkim Sprzeciwem polskiego społeczeństwa wobec znęcania się nad zwierzętami, jakim jest zabijanie na żywca bez wcześniejszego ogłuszania! Dajmy wyraźny sygnał politykom, że partykularne interesy kilkunastu właścicieli rzeźni nie mogą być ważniejsze od cierpienia setek tysięcy zwierząt uśmiercanych w tak haniebny sposób!!! Ten krwawy proceder wykonywany jest na żądanie żydowskich i muzułmańskich ortodoksów, choć nie wszyscy wyznawcy islamu i judaizmu go popierają. Okrucieństwo uboju jest jawnie sprzeczne z etyką i moralnością polskiego społeczeństwa!

  – film o uboju rytualnym

  Źródło: http://otoz.pl/uwaga-demonstracja-przeciw-ubojowi-rytualnemu/

 136. osoba prywatna said

  Kapitalne wykonanie utworu ” Pod papugami”.
  Zresztą po minie p. Czesława widac, że i jemu przypadło do gustu.
  Pod papugami-Sylwia i Monika Balcerzak

 137. Griszka said

  http://www.fronda.pl/a/prawda-o-uboju-rytualnym,28889.html
  W temacie uboju rytualnego. Żyronda jak zwykle dała dzielny odpór wszystkim antysemitnikom 🙂

 138. arcybolesnaprawda said

  http://www.polishclub.org/2013/06/03/czy-stany-zjednoczone-przejma-imigracyjne-kukulcze-jajo-od-izraela/

  Czy aby ten „niezidentyfikowany kraj” to aby nie Polska??????

 139. arcybolesnaprawda said

  http://hipokrates2012.wordpress.com/2012/04/09/leczenie-raka-czyli-nowotwor-to-grzyb-uleczalny-ukrywane-fakty-na-temat-zdrowia/

 140. Inkwizytor said

  Re; 111

  Co, ciebie słuchać stręczycielko ? 🙂 to tak jakby sluchac jakigoś rebe 🙂

 141. jaszmija said

  Re. 137 Griszka

 142. Fran SA said

  Nie wiem gdzie to wpisac, bo powyzsze wpisy sa o uboju rytualnym:

  Ostatnie popisy pana Obamy w Irlandii:
  Obama obraza katolikow w UK. Opowiada, ze religijne szkoly powoduja rozlam w spoleczenstwie. Chodzilo mu o to, ze po co w Belfascie katolickie szkoly. (Pewnie w USA katolickie szkoly tez juz przeszkadzaja protestantom):

  http://www.newsmax.com/Newsfront/obama-offends-catholics-UK/2013/06/19/id/510847?s=al&promo_code=13E2D-1

 143. osoba prywatna said

  Koty nie pękają przed większymi i bardziej grożnymi.
  Cats vs animals(snake,bear,alligator,dogs….)

  Bardzo sympatyczne! – admin

 144. Joy killer said

  日本の言語とその慣用表現。

  O ile sie orientuje, to bylo po chinsku, a nie po japonsku.

  Mam miejscowa wode w ilosci 55 litrow pobrana na midwest USA sprzed fukiszimy. Pofukiszimskiej skolko ugodno w kranie. Wartaloby zobaczyc jaka roznica.

 145. osoba prywatna said

  Wywiad z Kentroversy

  Masoni, Iluminaci, politycy-pedofile, muzycy uprawiający czarną magię i martwy Osama Bin Laden. Chcecie wiedzieć, czemu nie powinniśmy oglądać Teletubisiów, dlaczego zamordowano Stanleya Kubricka i co wskazuje na to, że Hillary Clinton będzie prezydentem USA? Przeczytajcie wywiad ze specjalistą od teorii spiskowych, znanym jako Kentroversy.
  http://www.magia.gildia.pl/wywiady/kentroversy

 146. jaszmija said

  Re. 144 Joy Killer

  日本の言語とその慣用表現。

  (Nihon no gengo to sono kan’yō hyōgen.)

  Tłumaczenie z j. japońskiego: Wyrażenia idiomatyczne w języku Japońskim.

 147. 166 bojkot TVN said

  Na tapecie różnych wiadomości jest UBÓJ RYTUALNY.

  Charakterystyczne dla wszystkich mediów jest ZUPEŁNE POMIJANIE RELIGIJNEGO BARBARZYŃSTWA JUDAIZMU I ISLAMU WOBEC ZWIERZĄT.
  Jeśli pojawia się barbarzyństwo to nie obejmuje ono BARBARZYŃSKIEJ KLIENTELI a jedynie dostawców, jakimi są polscy rolnicy, zmuszani groźbą utraty rynku do praktyk rzeźniczych sprzecznych z polskim prawem i tradycją.

  Czy wyobrażacie sobie coby to było, gdyby to Kościół Katolicki zażyczył sobie tego typu uboju rytualnego????? Przecież wszelkiej maści rabini, oficjalni i ukryci zapluliby się z oburzenia. A redaktor Lis? Michnik, Szczuka? Środa?
  W Polsce gości Szewach Weiss – nikt go nie pyta o barbarzyńskie żydowskie zwyczaje, nikt nie indaguje kiedy rabini zmienią tę barbarzyńską tradycję, niegodną cywilizowanego człowieka !
  Ciekawe co na ten temat ma do powiedzenia uzi-Bartoszewski, znawca wszystkich problemów.

  Czy za nielegalny rytualny ubój został ktoś ukarany?

  Wypowiedzi posłów w sejmie to takie pierdu-pierdu, żeby zaistnieć.

  Nikogo barbarzyńskie zwyczaje barbarzyńskich religii nie oburzają.

  Jak widać z powodu poprawności politycznej wszyscy posłowie w polskim sejmie mają zbiorowy zanik mózgów.

 148. Rysio said

  re 146. Jaszmija – widzę, że pojętne z ciebie pacholę.

  😉

 149. Rysio said

  re 144. Joy Killer – japoński bardzo łatwo rozpoznać.
  Jak pomiędzy chińskim znakami zobaczysz te poniżej tzn. że to japoński.

 150. Boydar said

  Czy Pan Rysio wie, jak odróżnić łabędzia od łabędzicy (to bardzo proste) ?

 151. Wandaluzja said

  Zablokowano mnie

 152. jaszmija said

  Re. 148 Rysio 😉 😉

  Języki azjatyckie łopatologicznie 😉

  lub

  http://s1g.wgrane.pl/video/2012/03/30/165920.jpg?st=ehvaEGnncT2GY5uOQvX7pA&e=1371778050

  A odróżnić łabędzia od łabędzicy faktycznie jest łatwo:
  Trzeba rzucić kawałek chleba. Jak zjadł to On, a jak zjadła to Ona 😉

 153. Wandaluzja said

  http://naszeblogi.pl/39181-hall-proponuje-tuskowi-nowe-oszukanstwo-dla-polakow?utm_source=niezalezna&utm_medium=glowna&utm_campaign=blogi

  Aleksander Hall, TUSK MUSI POSTAWIĆ NA PATRIOTÓW, Rzeczpospolita, 20 VI 2013, s. A11

  Znaczy to, że Hitlerowsko-Stalinowska Konwencja Zwalczania Polskiego Ruchu Niepodległościowego, na Satelitarnej Detekcji Złota i karmieniu świata fekaliami pruskimi i hitlerowskimi, doszła do wniosku, że oskarżanie Ofiary o Wszelkie Zbrodnie na NIEJ przestaje się opłacać i trzeba ZALEGALIZOWAĆ Antypolski reżim żydogermański Patriotyzmem Polskim, który był wyszydzany i piętnowany przez Neoliberałów jako CIEMNOGRÓD.
  Tusk, który napaskudziłł Polakom na głowy Irlandzkim Cudem Gospodarczym jeśli wyrzekną się polskości jako CIEMNIACTWA może mieć teraz w swej Niemieckiej Ojczyźnie kilka milionów czarnuchów, jak Anglicy przez odesłanie Karpińskiego do Pasienia Świń. Angela Merkel zadeklarowała się narodowo: 1/4 Niemka, 1/4 Polaka i 1/2 Żydówka, a ponieważ kapitał kryminalny nie jest ani polski, ani niemiecki tylko żydowski więc jest Żydówką. Mówi tylko o swym ojcu, którego ojciec nie wrócił z frontu do Poznania i ożenił się z berlińską Niemką, która wymogła na nim zmianę nazwiska i wyznania, ale milczy o swej matce, Żydówce gdańskiej, która pracowała ponoć w gdańskim Neptunie jeśli „odjęła sobie” 2 lata? gdzie pracowali tylko gestapowcy, gdyż Neptun był rezydencją Fuehrera, z której korzystali jego kompani, wymagający obsługi seksualnej, do czego matka Merkel się ponoć nadawała.
  Tusk musi więc teraz przefarbować Antypolonusów PATRIOTYCZNIE.

 154. jaszmija said

  Gospodarka narodowa – czyli bez certyfikatu koszerności.

  “…Ponieważ lepiej byłoby za rzecz płacić dwa talary, które zostaną w kraju, niż tylko jeden, który go opuszcza, jakkolwiek dziwnie by to brzmiało dla niezaznajomionych…”

  Źródło: http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/06/13/gospodarka-narodowa-czyli-bez-certyfikatu-koszernosci/

 155. 166 bojkot TVN said

  do 147
  Nie ma chyba lepszego dowodu, że ten rząd i ten parlament ma nierówno pod sufitem.
  166 znalazło taką oto oficjalną informację:

  http://www.tvpparlament.pl/aktualnosci/sejm-czeka-na-opinie-msz-ws-uboju-rytualnego/11499777
  Kancelaria Sejmu czeka na opinię MSZ w sprawie rządowego projektu dotyczącego uboju rytualnego – poinformowały PAP źródła w kancelarii. Ministerstwo odpowiada, że wniosek o opinię wpłynął dopiero w czwartek po południu i prace nad nią trwają.

  Według źródeł z Kancelarii Sejmu od pojawienia się tej opinii zależy, czy projekt będzie poddany w piątek pod głosowanie. Sprawa rozstrzygnie się w piątek rano. (…)
  Zgodnie z regulaminem Sejmu „w sprawach dotyczących zgodności przepisów rozpatrywanych projektów ustaw z prawem Unii Europejskiej obowiązkowe jest zasięganie opinii ministra właściwego do spraw członkostwa Rzeczypospolitej Polskiej w Unii Europejskiej; termin przedstawienia opinii przez ministra określa komisja”. (…)

  MSZ to ministerstwo spraw zagranicznych, żeby było jasne.

  Pojawiają się wiec natychmiast ciekawe pytania logiczne do Kancelarii sejmu:
  – czy polski MSZ utrzymuje kontakty dyplomatyczne z bydłem, które ma być zabijane rytualnie?
  – czy kancelaria polskiego Sejmu uważa, że zdanie zagranicznego bydła, które ma być zabite rytualnie jest konieczne do uchwalenia ustawy w polskim sejmie?
  – czy polski MSZ i Radosław Sikorski mają w zakresie swoich obowiązków sprawy uboju bydła?
  – czy kancelaria sejmu uważa Unię Europejską za unię jakichś bydląt ubijanych rytualnie?

  Zaś podążając logiką kancelarii sejmu można sie domyślać, że chodzi o stanowisko jakie mamy zająć wobec wymagań Izraela i Arabów. Tu dziwnym trafem barbarzyństwo wobec zwierząt jest identyczne i w Izraelu – judaiźmie, jak w całym świecie arabskim – w islamie.
  Nie wiem dlaczego Polska, ponoć niepodległe państwo nie powie po prostu: nie będziemy katować zwierząt aby spełnić wymagania waszych okrutnych niecywilizowanych wręcz zbrodniczych zwyczajów. Dostarczymy mięso najwyższej jakości po uboju wg naszych najwyższych standardów higienicznych. Kupujecie?
  Nie? To won!
  Sami sobie produkujcie wołowinę na piaskach.

  Tu oczywiście zaraz pojawia się interes „producentów”. Ciekawe, kto się przyzna, że na specjalne zamówienie ortodoksyjnych Żydów stosuje katowanie zwierząt w czasie uboju?
  A może to są już dawno żydowskie farmy w Polsce, które sobie katują zwierzęta i wysyłają mięso do Izraela?
  Tyle ciekawych pytań pojawia się w związku z ustawą o uboju rytualnym. o co tam naprawdę chodzi może kiedyś się dowiemy. Kogo ta ustawa ma wyeliminować z rynku, a kogo na ten rynek wprowadzić.? Warto słuchać bezpośrednich transmisji i wypowiedzi na żywo. Relacje w wiadomościach – i owszem, żeby sprawdzić co nam usiłują wcisnąć.

 156. 166 bojkot TVN said

  W projekcie ustawy o uboju rytualnym jest bardzo konkretny zapis:
  Projekt dopuszcza ubój bez ogłuszania na cele religijne pod warunkiem, że będzie on przeprowadzany w rzeźni. Wprowadza jednak zakaz stosowania podczas uboju rytualnego tzw. klatki obrotowej, w której zwierzę jest zamykane i unieruchamiane w celu poderżnięcia mu gardła.

  Tak dwie ‚WIELKIE RELIGIE”, religie samego diabla chyba, mają zapisane zdobywanie mięsa.
  Nie ma w przyrodzie żadnego innego drapieżnika, który katowałby w ten sposób swoje ofiary.
  Im więcej się wie na temat zwyczajów żydowskich i muzułmańskich tym większe przerażenie i grozę budzą te religie. To są piekielne religie. Nic dziwnego, że tam gdzie się pojawiają powstaje pustynia.

 157. Rysio said

  re 150. 🙂

  re 151. Nie rozpaczaj – nie tylko ciebie. 🙂

  re 150 🙂

 158. Rysio said

  re 152. 🙂

 159. jaszmija said

  Re. 156 bojkot TVN

  Nie mówi się również o tym, że aby zabijane zwierzę było „religijnie” pozbawione krwi, jego serce musi bić jak najdłużej, by tą krew z organizmu „wypompować” – dlatego „dekapitacja” nie wchodzi w grę, bo po przerwaniu rdzenia pikawa nie działa.

 160. 166 bojkot TVN said

  Debilizm w magistracie, czyli jak uzasadnić że 2 m wody na Trasie Toruńskiej to norma, albo przypadek, nieprzewidywalny chwilowy niegroźny kataklizm, jaki wszędzie się zdarza, ot takie małe nic, albo co nieco.
  http://polskalokalna.pl/wiadomosci/mazowieckie/warszawa/news/ratusz-miasto-jest-przygotowane-na-anomalie-pogodowe,1929440,3319

  Ci ludzie nie mają nawet grama wstydu. wszyscy WON razem z HGW, Tuskiem i Komorowskim. Won!

 161. Rysio said

  testuje nowa maszyne.

 162. Boydar said

  @ 166 Bojkot TVN (156)
  „…tam gdzie się pojawiają powstaje pustynia….”
  Pustynie bywają różne, co nie zmienia faktu.
  Tej zasady fizyczno-mentalnej powinni/będą kiedyś uczyć w szkołach.
  Będę postulował nadanie nazwy/imienia ‚Bojkotu’. :-).
  TVN niech rozpłynie się w nicości.

  @ Pan Rysio
  Ale Pan Rysio spryciula 🙂 (z tom łabendziom)

 163. Marucha said

  Mówiąc niezrównanym stylem dr-a barona Srula Radziwiłła – Szanowne Proszepaństwo!

  Znów wypuszczam się na dwa i pół dnia w lasy i knieje, a także bory i łąki. Prądu tam nie będę miał, za wyjątkiem przenośnego akumulatorka.
  Dlatego proszę zachować spokój, jeśli nie pojawię się przez ten czas w gajówce, choć spróbuję.
  Wracam w niedzielę.
  Wszystkich pozdrawiam.

 164. Boydar said

  Proszę oddychać głęboko i nie kłócić się z Panią Maruszyną.

 165. Marucha said

  Re 164:
  Nasze wspaniałe kłótnie są bez wątpienia tym, co cementuje nasz związek 🙂

 166. Wandaluzja said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,59154,title,Lukasz-Warzecha-w-SS-sluzyly-krasnoludki,wid,15750006,wiadomosc.html

  Bohaterski Wehrmacht wkroczył do Polski w 1939 r. z powodów humanitarnych, aby ukrócić falę narastającego antysemityzmu Polaków. Mimo wysiłków sił okupacyjnych, po lasach grasowały nadal bandy nacjonalistycznej tak zwanej Armii Krajowej, dokonując kolejnych zamachów na ludność żydowską, dla własnego bezpieczeństwa skoncentrowaną przez nazistów w gettach. Absurd? Niby tak, ale czy nie do takiego opisu historii dążą Niemcy, systematycznie rozmywając własną odpowiedzialność za II wojnę światową?

  Czytaj także wcześniejsze felietony Łukasza Warzechy
  ***
  To nie jest paszkwil tylko WNIOSEK z MIĘDZYNARODOWEJ Konferencji Hitlerowsko-Stalinowskiej Konwencji Zwalczania Polskiego Ruchu Niepodległościowego w Zakopanem w r. 1940 jako Preliminarza Pokoju Europejskiego z Preambułą, że HITLER I STALIN ZLIKWIDOWALI POLSKĘ DLA RATOWANIA ŻYDÓW. W faszystowskiej Europie nie ma miejsca dla antysemitów: POLACY DO MOZAMBIKU. Z POKOJU tego nic nie wyszło, gdyż państwa Zachodnie przysłały delegacje w randze Obserwatorów. Moi rodzice mówili, że Żydzi nie kryli, że Hitler dał im ziemię od Wisły do Bugu a Stalin od Bugu do Dniepru, więc niech Polacy WYNOSZĄ SIĘ – z czego zdaje się wynikać, że ta Europejska Konferencja HSKZPRN miała utworzyć państwo żydowskie między Wisłą a Dnieprem?
  Takie Państwo było Niemcom potrzebne, gdyż najlepszym biznesem okazało się karmienie innych fekaliami pruskimi i hitlerowskimi, czemu PRZESZKADZALI Polacy. Gdyby Anglicy i Amerykanie kupili Troję Schliemanna, jak Rosjanie i Francuzi, to żylibyśmy w PANGERMANII i o Polsce by nie słyszano. DOWODEM tego jest awans Angeli Merkel, która obiecała polskim prostytutkom milion ton złota za tuskowanie Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej, którą Franz J. Strauss ZABIŁ Związek Sowiecki, ale Spaskudziła się i musiała dać 750 tys ton złota Amerykanom a 250 ton Anglikom, co Złamało suwerenność tajnych kont izraelskich nad USA, gdyż sprawa poszła do Izby Lordów i skasowała herbatkę bostońską.
  W/s Herbatki to Izba Lordów wydała salomonowy acz poufny wyrok: Kaftan Bezpieczeństwa dla Jerzego III, bo chciał tłumić Rebelię Amerykańską przy pomocy armii pruskiej, co wobec deklaracji Paninów o Neutralności Zbrojnej groziło Anglii wojną z Francją, Rosją, Polską, Holandią, Hiszpanią i Austrią – więc CZEKAMY na Wyrok w/s miliona ton złota syberyjskiego.

 167. Siggi said

  Arabia Saudyjska kieruje do Syrii skazancow na smierc.Wg spisu ponizej to ponad 1500 osob.

  Правдинформ ≈ Новости ≈ Саудовская Аравия направляет в Сирию приговорённых к смерти преступников

  21.06.2013 07:49 Сирия
  Саудовская Аравия направляет в Сирию приговорённых к смерти преступников
  (695)

  Темы: Война, ANNA-news, иностранные наёмники, терроризм, Ближний Восток и Магриб, Дамаск, Эр-Рияд, Саудовская Аравия, Сирия

  ANNA

  Анна Дымова на http://www.anna-news.info 21.06.2013 04:16
  арамия направляет террористов в САР

  Ряд арабских СМИ опубликовал содержание документа под грифом „совершенно секретно”, который попал в руки журналистов. Речь идёт о бумаге, направленной секретным отделом Министерства внутренних дел Саудовской Аравии, во Дворец короля КСА.

  Документ представляет собой рапорт о завершении переговоров с находящимися в саудовских тюрьмах гражданами различных арабских стран, приговорёнными к смертной казни через отрубание головы за совершение тяжких преступлений: убийств, изнасилований и торговлю наркотиками.

  Согласно отчёту МВД КСА, данные граждане выразили своё согласие на участие в сирийском джихаде на стороне вооружённых группировок в обмен на помилование. Им будет также предоставлена возможность прохождения специального обучения в тренировочных лагерях, а семьям будет выплачиваться ежемесячное пособие.

  Единственным условием со стороны саудовских властей является обязательное прибывание членов семей боевиков в Саудовской Аравии, в связи с чем уже выдано распоряжение о запрете на их выезд.

  Ниже следует список с количеством и гражданством заключённых:

  – 105 граждан Йемена;

  – 21 подданный Палестины;

  – 212 граждан Саудовской Аравии;

  – 254 гражданина Сирии;

  – 96 граждан Судана;

  – 82 иорданца;

  – 68 граждан Сомали;

  – 32 афганца;

  – 194 гражданина Египта;

  – 203 пакистанца;

  – 23 подданных Ирака;

  – 44 гражданина Кувейта.

 168. Fran SA said

  Ad. 167
  Siggi
  Bahrain tez wypuscil przestepcow z wiezien. Sa to na ciezkie przypadki kryminalistow. Maja rozne rzeczy obiecane.
  Kiedys tak oproznil wiezienia Enver Hodza z Albanii i Causescu z Rumunii.
  Widac nauczyli sie tej sztuki od Anglikow.

 169. Wandaluzja said

  Natknąłem się na takie artykuły, że Prawdziwą Miłością MARYLI RODOWICZ był Czerwony Książę, pierwszy plejboj PRL-u Andrzej Jaroszewicz a Daniel Olbrychski to miłość okolicznościowa. Takie artykuły mają zdezawuować pogląd, że Umiała się ona ustawiać do Władzy i że zrobiła karierę jako „reżimówka” o czym głośno mówiono. Bije to jednak we mnie, gdyż obserwowałem te sprawy z największą uwagą, chcąc „się podłączyć” do (narodowego) Ruchu Turbinki Kowalskiego, który był TRZYMANIEM ZA JAJA USA, co raczej Zdrowe nie było.
  Andrzej Jaroszewicz się jednak do tego TRZYMANIA nie nadawał, w przeciwieństwie do rodowiczki, która została jakby Powołana do TEGO, toteż sprawa tegoż Największego Romansu PRL była II- czy III-rzędna. Andrzej, dając czeki in blanco Włochom z Małego Fiata, został przez nich wykantowany, a sprawę ZAŁATWIŁ teatralnie Daniel Olbrychski bijąc publicznie Andrzeja po pysku i wyrzucając z monopolowego lokalu za kołnierz, co Maryla ZAAKCEPTOWAŁA pozostaniem w lokalu. Była ona tu zresztą Najważniejsza, gdyż opiekowała się Alojzym Kowalskim – żeby nie został otruty.
  W TVP „pogodziła się” z Urszulą Sipińską, co było manifestacją przejścia Turbinki Kowalskiego z Warszawy do Poznania, co dla mnie było sprawą SKĄD Sipińska miała kilkaset milionów dolców na spłacenie długu żyrowego Andrzeja Jaroszewicza? Sprawę Sipińskiej, jako Pierwszej Damy Polskiej Motoryzacji, załatwił Wojciech Jaruzelski, przysłaniem do Poznania 10 Profesorów WAT, którzy wytłumaczyli Sipińskiej, że Kowalski jest SZALBIERZEM, co ogłosiła Prasa, więc Sipińska opuściła Kowalskiego, który został OTRUTY, wobec czego USA dostały się Bushom, którzy wykantowali Kurwy Kalifornijskie, które chciały rządzić światem przy pomocy mego VDTW, czego ofiarą padły USA, gdyż Amerykańską Rację Stanu reprezentowali nie Flick i Bushowie, ale Kurwy Kalifornijskie.
  Przyznam się, że byłem zaskoczony wiadomościami, że Pentagon przyjął VDTW-MonteChristo – czyli że ja Wygrałem z Łowczym Siedmiogrodu (?!). Armia musiała wkroczyć do sprawy, która zagroziła bezpieczeństwu finansowemu USA.

 170. Brat Dioskur said

  ad167,

  Czyli arabski Dirlewanger ?

 171. Zbigniew Козил said

  Taki niezwykły film, o tej historii której nie znamy. Koniec 18 wieku. Pierwsi Japończycy pojawiają się u wschodnich brzegów Syberii. Film jest rosyjski i po rosyjsku. Znającym rosyjski choćby trochę polecam.

 172. Rysio said

  Kozioł – jak wrzucisz jeszcze kilka takich ciekawych filmów to nauczę się biegle rosyjskiego.

  🙂

 173. 166 bojkot TVN said

  O dyskusji po filmie „Nasze matki, nasi ojcowie” bez kompleksów i poprawności judeocentrycznej
  http://3obieg.pl/113901

  Bydlęta niemieckie

  Istnieje powiedzenie, że gdyby Goebbels żył, to Niemcy by nie wiedzieli, że przegrali wojnę. I być może to prawda, ale tylko w stosunku do Niemców. Bo dla nas goebbelsowska propaganda niemiecka jest taka jak niemiecka reklama, niemiecki dowcip i niemiecki film erotyczny: prymitywna, parciana, chamska i prosta jak schemat hebla. Sęk w tym, że u nich wszystko jest proste i dosadne, bo Niemcy to proste umysły som, o refleksji trybika w maszynie i działaniach kowalskim młotem. Niemiec nie mógł wymyślić hodowli jedwabników, za to świetnie hoduje bydło, transportuje bydło i obchodzi się z bydłem. Rozumie je. Trust mózgów.

  Przecieram oczy z niedowierzaniem, gdy słyszę bzdury opowiadane o niemieckim filmie propagandowym “Nasze matki, nasi ojcowie”. Oto baran siedzący w studio, bo na cielaka za stary, opowiadał jak to Niemcy popełnili błąd niechcący, bo się nie przygotowali, gdyż zabrakło im pieniędzy i zamiast kręcić sceny w Ameryce i z wojskiem amerykańskim, to musieli szybciutko przepisać scenariusz na Polskę. I tam no tego, nie zdążyli się dowiedzieć, że to nie Polacy zabijali Żydów ale Niemcy. Barani łbie – nie pamiętam Twojego nazwiska – a raczej bydlaku niemiecki, przecież ta parciana propaganda była przygotowywana z założenia i to widać.

  Wszystko się zgadza i wyjaśnia: żydów zabijali Naziści, a ci Naziści jak się okazało to byli goście mówiący łamaną polszczyzną z polskimi przepaskami na ramionach i literami AK. Proste? Niemieccy filmowcy to zbadali, odkryli o oto zakomunikowali całemu światu – film został sprzedany do 60 krajów.

  W normalnych warunkach taki film zostałby wyśmiany wszędzie gdzie by go pokazali przez historyków, polityków, krytyków i był elementem dowcipów młodzieży o tym jak to hitlerowskie szwaby, które wywołały wojnę nagle robią z siebie obrońców Żydów, a z napadnietych i walecznych Polaków robią antysemitów.

  Merkel musiałaby przepraszać na kolanach za manipulację.
  Ale tak nie będzie, nie żyjemy bowiem w normalnych czasach.
  Żyjemy w czasach gdy Polska na zachodzie graniczy z niemieckimi bydlętami i w której się ponoszą niemieckie bydlęta – te pierwsze to przymiotnik (Jakie?) ci drudzy to zaimek (Czyje?).
  Niemieckie bydlęta z zagranicy posiadają bezczelność i chamstwo zamiast godności i honoru, które pozwalają dziś z uśmiechem opluwać tych których napadali, zabijali, torturowali i grabili przez ponad pięć lat. Atakują publicznym kłamstwem naród który najbardziej skrzywdzili. Bo to Polacy nie Żydzi byli najbardziej skrzywdzonym narodem przez Niemców!
  Żydzi tracąc miliony rodaków zyskali własne państwo, a Polacy tracąc większą ilość rodaków (gdyby nie atak niemiecki nie byłoby sowieckiego) utracili państwo, kwiat młodzieży, elity, dobytki, ziemie, ciągłość historyczną i kulturową, nie odzyskując jej do dzisiaj.
  Żydzi stracili najgorszych, prostych, niewykształconych, biernych –
  Polacy stracili najlepszych, najodważniejszych.
  Życie dla człowieka jest równe innemu życiu, ale już dla narodu nie.
  Utrata 10 profesorów uczyni większe spustoszenie w narodzie niż 100 wieśniaków. Może to i brutalne, ale prawdziwe.

  I teraz przez te przymiotnikowe niemieckie bydlęta z zachodu mamy w Polsce wysyp zaimkowych niemieckich bydląt, które są ich bo im służą. To naprawdę nie byłaby sztuka obronić się przed prymitywnym niemieckim wypaczaniem historii i nazywaniem ofiary katem, gdyby nie te bydlęta niemieckie jak pewien fałszywy profesor odbierający niemieckie ordery i granty sam nieźle plujacy na Polaków, jak pewien premier zdrajca, który działa w imię niemieckiej racji stanu i niemieckiej racji kasy, jak pewien leciwy rezyser, który odkrywa w sobie nową narodowosć akurat wspieraną z niemieckich pieniędzy, to redaktorzy i dziennikarze mediów, których akt własności mówi wszystko, to szefowa pewnego instytutu sztuki filmowej, która ładuje miliony w filmy o seksie i nieletnich prostytutkach, a nie potrafi sfinansować filmu o “Zaporze” i wielu innych bohaterach.

  Gdyby nie oni, zarzucilibyśmy światową opinie publiczną setką świetnych filmów, urządzilibyśmy kampanię dyplomatyczną, pokazy, wybudowali piękne muzea i napisali setki książek i wydali tysiące artykułów prasowych oraz materiałów telewizyjnych. Ale jak to robić jeśli nawet nasz parlament jest zdominowany przez niemieckie bydlęta. To w końcu niemieckie bydlęta z Senatu, nie potrafią nazwać po imieniu ludobójstwa na Wołyniu i upamiętnić setek tysięcy ofiar, które zginęły bezdyskusyjnie w strasznych męczarniach, z rąk UPA i tylko dlatego, że byli Polakami, mieli polskie pochodzenie lub nie chcieli sami Polaków zabijać.

  Może jakby była propozycja dnia antynazisty służącego w Wehrmachcie, to szybko by uchwalili? Wszak żywa historia, wnuk takowego nami rządzi. Niestety zabici, zakatowani, kobiety ciężarne z rozprutymi brzuchami, zakopane i palone żywcem polskie dzieci nie miały wnuków. Co nawet bydlęta niemieckie powinny rozumieć. I pewnie rozumieją i to wykorzystują.

  Napisane przez: Tomasz Parol
  —————————-

  Żydowscy dyskutanci udają, że tego nie wiedzą, a polskich dyskutantów nikt do studia nie zaprosił.

 174. Mlokos said

  Ciekawe co z tego bedzie. Francja i UK wysyłają do Syrii najemników, a Hiszpanie ich wyłapują :- )

  http://nsnbc.me/2013/06/21/spain-breaks-up-al-qaeda-cell-recruiting-for-syria-eu-split-over-illegal-syria-war/

 175. 166 bojkot TVN said

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=9681&Itemid=46

  Zwykły wypadek, czy zwykły zamach na ks. Isakowicza-Zaewskiego?
  (….)
  Czas na podsumowanie.

  Nieugięta postawa ks. Tadeusza Isakowicza–Zaleskiego, nie tylko dała odpór członkom jakiegoś rządu technicznego PiS, ale także zdezawuowała cele ludzi, którzy za tym ciałem stoją. Wprost na naszych oczach sypie się bajeczka o prawicowości i to ponoć typowo polskiej. Widać, że w tej sprawie stanowisko PO i PiS właściwie się niczym nie różni. Wykładnię w tej sprawie dała również strona reprezentująca Pałac Prezydencki słowami prof. Tomasza Nałęcza, który znany jest z naginania faktów historycznych dla doraźnych celów politycznych.

  Ostatnio do działania pobudzone zostało wiele osób i różnych ciał publicznych. Cel jest jasny, bo 11.07.2013 roku mija 70 rocznica ludobójstwa na Wołyniu. Rodziny pomordowanych chcą aby Sejm podjął uchwałę potępiającą ów mord z wyraźnym użyciem słowa ludobójstwo, a partie polityczne chcą wykpić się ogólnikami.

  A na sam koniec uwagi co do polityki informacyjnej związanej z wypadkiem ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego. Poznaję sznyt tych od „pogibli wsie”, gdzie skromna i nie do końca określona informacja zamieszczana w mediach, pozwala na późniejsze jej modyfikowanie z zachowaniem pozorów prawdopodobieństwa.

  Obawiam się, że poszedł jakiś deal ponad podziałami, tak jak przed okrągłym stołem. W roku 1989 zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach ks. ks. Suchowolec, Niedzielak i Zych. Do tej pory nie wyjaśniono tych spraw, chociaż powszechnie sądzi się, że ponad wszelką wątpliwość zostali oni zamordowany na skutek działania Służby Bezpieczeństwa.
  …………………..

  Ks.Isakowicz zaleski nie mial złudzeń codo prezydenta Kaczyńskiego i kiedy ten jeszcze żyła mówił, że nigdy na niego nie zagłosuje. M. in. za jego postawę w sprawie rzezi wołyńskiej

 176. Zbigniew Козил said

  @171, 172

  Film jednak jest japoński. Moje niedorozumienie. Można włączyć tekstowy przekład na polski.

 177. Siggi said

  @ 174 – najemnicy,to tu zobacz.To tylko czesc ,daleko niepelnych danych.

  http://trueinform.ru/modules.php?name=News&file=article&sid=15362

 178. Siggi said

  Темы: Никарагуа, панамский канал, катастрофа, канал

  Сергей Филатов

  В Никарагуа потерпел крушение военный вертолет Ми-17, на борту которого находились 10 человек, в том числе – начальник генштаба полковник Мануэль Лопес, а также глава контразведки, полковник Честер Варгас и начальник ПВО, подполковник Альдо Эррера.

  По данным местных СМИ, катастрофа произошла на озере к северо-западу от никарагуанской столицы – Манагуа.

  Сообщается о том, что незадолго перед падением пилот вертолета успел передать информацию о возникновении внештатной ситуации на борту.

  Причины крушения устанавливаются.

  Эта трагедия произошла спустя двое стуток после того, как парламент Никарагуа одобрил проект по строительству Китаем канала между Атлантическим и Тихим океанами стоимостью около 40 млрд долларов, который должен стать конкурентом Панамскому каналу.

  Подробности в материале „Китай получил на 100 лет землю Никарагуа в концессию для строительства канала меж двух океанов”.

  Оперативно в Америке отреагировали… Это к вопросу о „доктрине Монро”: „Америка – для американцев”, а не для товарищей из Азии.

  Чем товарищи ответят?

  Tlumaczenie:
  W Nikaragua ulegl awarii wojskowy helikopter Mi-17 na pokladzie ktorego znajdowalo sie 10 osob,w tym szef sztabu generalnego plk. Mmanuel Lopez,a takze szef wywiadu wojskowego,plk.Chester Wargas i szef obrony przeciwlotniczej,ppkl.Aldo Errera.Wg danych z miejscowych mediow katastrofa miala miejsce na jeziorze w kier.polnocno-zachodnim od stolicy-Malagua.Mowi sie o tym,ze na chwile przed upadkiem pilot helikoptera zdazyl przekazac informacje o pojawieniu sie nieprzewialnej sytuacji na pokladzie.Przyczyny awarii sa wyjasniane.
  Ta tragedia miala miejsce zaledwie dwie doby od chwili ,jak parlament przyjal projekt w sprawie budowy przez Chiny kanalu miedzy Atlatykiem i Pacyfikiem,wartosc inwestycji okolo 40 mld $,ktory powinien stac sie konkurencyjnym dla kanalu panamskiego. Szczegoly w materiale „Chiny otrzymaly na 100 lat ziemie Nikaragui jako koncesje dla budowy kanalu miedzy oceanami”.
  Odpowiednio w Ameryce zareagowali…To w kwestii o „doktrynie Monro”: „Ameryka – dla amerykanow”a nie dla towarzyszy z Azji.
  Ciekawe…czym towarzysze odpowiedza?

 179. 166 bojkot TVN said

  Nadaje się na okładkę
  http://www.naszapolska.pl/index.php/component/content/article/42-gowne/3813-rostowski-z-bilderbergu

  Rostowski z Bilderbergu
  Gdzie zapadła decyzja o politycznej przyszłości Donalda Tuska?

  – Podjąłem decyzję, że chcę być dalej polskim premierem i że do 2015 roku, a więc do czasu, kiedy wyborcy podejmą kolejną decyzję, kto ma rządzić w Polsce, będę angażował się wyłącznie w sprawy krajowe, jeśli chodzi o stanowiska, jakie mi się przypisuje w przyszłości – to oświadczenie Donalda Tuska w telewizyjnym programie Tomasza Lisa, ostatecznie kończące spekulacje na temat ubiegania się premiera o fotel szefa Komisji Europejskiej, zostało wygłoszone 10 czerwca wieczorem. Dzień wcześniej w Londynie zakończyło się coroczne spotkanie Grupy Bilderberg, w którym brał udział wicepremier Jacek Rostowski. Czy te dwa wydarzenia mają ze sobą związek?

  Oczywiście to nie Tusk zrezygnował z kandydowania na najważniejszą osobę w Brukseli. To z niego zrezygnowano – o ile w ogóle brano go pod uwagę, co wcale nie jest takie pewne. Tak czy inaczej, decyzja o tym, kto będzie kierował Komisją Europejską po unijnych wyborach w 2014 r., już zapadła. Czy stało się to w dniach 6-9 czerwca na londyńskim spotkaniu Bilderbergu? Wiele na to wskazuje.

  Dzieło życia Retingera

  Od ponad półwiecza rok w rok, w maju lub czerwcu, za każdym razem w innym miejscu świata – zawsze w ekskluzywnym hotelu – spotyka się grono osób, które przez miejscowych mogłyby zostać uznane za bogatych turystów. Ale nie dla celów turystycznych odbywają się te spotkania. Omawia się na nich najważniejsze kwestie dotyczące światowej polityki.

  Wszystko zaczęło się w maju 1954 r. w holenderskiej miejscowości Oosterbech, położonej niedaleko sławnego Arnhem, gdzie dziesięć lat wcześniej walczyli polscy komandosi gen. Sosabowskiego. Na miejsce pierwszego spotkania wybrano hotel “Bilderberg”, stąd utrwaliła się nazwa Grupa Bilderberg. W pierwszym spotkaniu wzięło udział około 80 osób, obecnie ta liczba sięga 140. Skład uczestników za każdym razem jest nieco inny, choć istnieje ścisła czołówka, która pojawia się zawsze.

  Inicjatorem pierwszego spotkania, a następnie – aż do śmierci – sekretarzem Grupy był Józef Retinger (1888-1960) – postać tyleż barwna, co tajemnicza. Urodził się w Krakowie, był wychowankiem hrabiego Władysława Zamoyskiego, który dał mu gruntowne wykształcenie w Paryżu. Od czasu I wojny światowej współpracował z wywiadami różnych państw, zwłaszcza brytyjskim. Nie do końca wyjaśnione jest jego uczestnictwo w masonerii, pewne jest za to, że w latach 20. współpracował z meksykańskimi rewolucjonistami, którzy dążyli do zniszczenia Kościoła i oparcia tego kraju na zasadach masońskich.

  W latach II wojny światowej spotykamy Retingera w najbliższym otoczeniu gen. Władysława Sikorskiego. Powszechnie uznawano go za “cień” generała, gdyż był jego osobistym tłumaczem i uczestnikiem najtajniejszych negocjacji. Najbardziej zagadkową sprawą jest jednak to, że towarzyszący Sikorskiemu niemal we wszystkich podróżach zagranicznych Retinger nie pojawił się na pokładzie Liberatora, który 4 lipca 1943 r. rozbił się w pobliżu Gibraltaru. Innym tajemniczym faktem jest jego spadochronowa podróż do okupowanej Polski w kwietniu 1944 r. i lotniczy powrót na kilka dni przed wybuchem Powstania Warszawskiego.

  Po wojnie, dzięki znakomitym kontaktom wśród zachodnich elit, stał się nieformalnym “ojcem chrzestnym” integracji europejskiej. Potwierdzają to słowa wykute na tablicy poświęconej Retingerowi, a osłoniętej kilkanaście lat temu w Krakowie: “Wielkiemu pionierowi jedności europejskiej”. Pod tą dedykacją podpisały się: Europejska Liga Współpracy Gospodarczej, Ruch Europejski i Spotkania Bilderberskie. Wydaje się, że te ostatnie były największym życiowym sukcesem Retingera, który potrafił pozyskać tak znamienitego sponsora, jak książę Bernhard, mąż holenderskiej królowej, oraz grono wpływowych uczestników.
  (….)

 180. 166 bojkot TVN said

  Kolejny element żydo-niemieckiej makabrycznej zabawy w kotka i myszkę z Polakami
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/skandal-w-ziomkostwie-slazakow-z-powodu-antypolski,1,5546587,wiadomosc.html

  Skandal związany z antypolskimi akcentami w przemówieniu przewodniczącego Ziomkostwa Ślązaków Rudiego Pawelki doprowadził, w przeddzień dorocznego zjazdu ziomkostwa w Hanowerze, do kryzysu w kierownictwie organizacji – podała agencja dpa.

  Rudi Pawelka, fot. AFP

  Po ujawnieniu treści przemówienia, które Pawelka miał wygłosić podczas zjazdu w stolicy Dolnej Saksonii, jego zastępca Michael Pietsch ustąpił ze stanowiska. Uważany za działacza o umiarkowanych poglądach Pietsch jest równocześnie szefem landowej organizacji Ślązaków w Dolnej Saksonii.

  Minister spraw wewnętrznych Dolnej Saksonii Boris Pistorius (SPD), który miał jutro otworzyć obrady, odwołał swój udział. Podobnie postąpił przewodniczący dolnosaksońskiego parlamentu Bernd Busemann z CDU. Kierowany przez SPD rząd przeznaczył na organizację dwudniowego spotkania 50 tys. euro.

 181. Rysio said

  Bojkotka – z dedykacją od Rysia.

  🙂 🙂 🙂

  http://www.liveleak.com/ll_embed?f=bd6b41971375

 182. Wandaluzja said

  Loren Auerbach, prof. Anne M. Birrell, czcigodny dr Martin Boord, Miranda Bruce-Mitford, Peter A. Clayton, dr Ray Dunning, drt James H. Grayson, dr. Niel Gunson, Stephan Hodge, dr Gwendolyn Leick, dr Helen Morales, Mark Nuttall, Richard Prime, prof. James Riordan, dr Nicholas J. Saunders, prof. Harold Scheub, Bruce Wannell i prof. James Weiner. REDAKTOR PROWADZĄCY Arthur Cotterell; MITOLOGIE ŚWIATA – Bogowie – Przedstawienia – Motywy, C Parragin Books Ltd, 4 Queen Street Hause, Bath BA1 1HE UK; C for the Polish edition by Firma księgarska Olesiejuk s. z o.o. S.K.A.

  Zadałem sobie trud, żeby wypisać tych gagadków dla Przykładu, do czego może doprowadzić Unia Europejska. To już nie jest bowiem historiografia kochanka Hitlera Francoise Mitterranda i nałożnika Hitlera Bronisława Geremka, bo Hitler by się tak nie poniżył – choć znam przykład takiego upodlenia: Krakowska Szkoła Archeologiczna szofera Hitlera Oskara Schindlera zamówiła we Lwowsko-Wrocławskiej Szkole Archeologicznej metrykowanie architektury Krakowa. Pojechał tam Hawrot, który odatował Ten kościół na kulturę łużycką a Tamten na przedłużycką. Potem zaś zaproszono historyka architektury z Oxfordu, który zamertykował wszystko – jak leci – Kazimierzem Wielkim, bo ZASTAŁ POLSKĘ DREWNIANĄ A ZOSTAWIŁ MUROWANĄ, wobec czego całą LWSzA Wytruto, że zostałem tylko ja. – W Krakowie Tego Kazimierza jest tylko Barbakan.
  Konserwatyzm jest grą kapitałem historycznym. Wg historiografii ANGIELSKIEJ to mitologia chińska jest pochodzenia bliskowschodniego, co dla mnie jest dziwne, bo jeśli cywilizacja Pan Shan to ukraińscy Tocharowie, których pozostałością są jasnowłose mumie na pustyni Kaszgarskiej, to mitologia chińska powinna być pochodzenia Greckiego? Tocharowie (kultura pucharów lejkowatych) zostali wypędzeni przez Ariów (kultura amfor kulistych) ok r. 2500 p.n.e., wobec czego datowanie dynastii Szang na ten okres jest Herezją. Ja czytałem ZAWSZE, że Szagnowie to połowa II tysiącl. p.n.e., i że są wskazania, iż byli to Hunowie czyli Turcy? Mielibyśmy więc Chiny Greckie, Chiny Tureckie, Chiny Sarmackie i Chiny TYBETAŃSKIE jako antytezę Chińskiego Szowinizmu Historycznego.
  Celtowie to Kimeriowie ukraińscy, którzy po ostatecznej klęsce ze Scytami i Asyryjczykami w r. 705 p.n.e. wywędrowali w górę Dunaju, żeby założyć cywilizację Hallsztatu. Ci Celtowie uważali się za potomków 12 tysięcy Trojan, których Parys wyprowadził z Płonącej Troi i zawiódł do Kijowa – skąd PARYŻ.
  Biblia była kroniką Rodową, natomiast Iliada ŚLEDZTWEM Naupliosa-Neptuna ze Strzegomia w/s zamordowania mu syna Palamedesa. Ten Neptun był genialnym śledczym, gdyż powiadomił Diomedesa, że Odyseusz ma zamiar go zamordować, i wkrótce Diomedes prowadził przez obóz nagiego Odyseusza, płazując go mieczem a obaj oskarżali się nawzajem o zamordowanie Palamedesa. Potem Neptun ścigał Odyseusza po morzach i oceanach, aż go dopadł w cieśninie sycylijskiej i darował Florze w Toskanii jako osła do wózka – dzięki czemu ten mógł napisać ODYSEJĘ. Neptun był więc Słowianinem kultury Przedłużyckiej, która w trakcie wojny trojańskiej przetransformowała się w ŁUŻYCKĄ, ale nie dzięki Neptunowi tylko Pawłowi Długiemu.
  To dzięki Iliadzie Grecy stali się twórcami Historiografii w dzisiejszym tego słowa znaczeniu. Historiografia powstawała również w Chinach, gdzie Kitanowie utworzyli olbrzymią Cesarską Kolekcję Sztuki z METRYKOWANIEM. Gdy Bolesław III po zdobyciu po raz II Pekinu (najazd Gruzinów-Dzurdzenów) wywiózł łupy na 4050 wozach to część kolekcji wykupił władca Południowego Sung, też potomek Prawdziców z Kiteża, co stało się początkiem Największej Kolekcji Sztuki w Historii, choć metryki dzieł sztuki z Pekinu utracono. Otóż uważa się, że METRYKOWANIE dzieł sztuki przez Prawdziców-Sungów w Pekinie ZAPOCZĄTKOWAŁO Historię Sztuki, bo za dworem Cesarskim arystokraci zakładali własne kolekcje, które METRYKOWALI, co wcześniej robili tylko Grecy.
  Tytułową książkę mogę nazwać tylko TUSKOWANIEM.

 183. arcybolesnaprawda said

  http://free.of.pl/w/wolnapolska/lista.htm

 184. 166 bojkot TVN said

  O tym media jakoś nie mówią. Nie wiedzą?
  http://www.monitor-polski.pl/film-totalna-glodoka-dr-zbigniewa-kekusia-pod-rpo-w-centrum-warszawy/

 185. arcybolesnaprawda said

  Żadna religia nie ma prawa decydować o uboju zwierząt !!!!!!!! ŻADNA! Żydzi w Polsce jak chcą koszernie wp……..ć to niech sprowadzają sobie żarcie z Izraela tudzież niech tam wyjadą!

 186. Fran SA said

  Ad.184
  Arcybolesnaprawda
  Zydzi nie tylko nie sprowadzaja dla siebie zarcia z Izraela. Wprost przeciwnie: wysylaja z Polski kurczaki hodowane specjalnie na.. rzesie wodnej na polskich stawach. Jest to bardzo poszukiwany przysmak w Izraelu.

 187. Wandaluzja said

  Ad. 173:
  NAJPIERW PRZECZYTAJ MÓJ POST 166.
  Tuż przed wojną był faktycznie wzrost nastrojów antysemickich w związku z wymordowaniem przez Armię Czerwoną i Żydów kilku milionów Polaków na Syberii, ale żeby Hitler i Stalin musieli RATOWAĆ polskich Żydów to przesada.

 188. Fran SA said

  Ad.184
  Arcybolesna prawda

  To jeszcze chce dodac, ze tak wyglada koszerny uboj swin w Nowym Jorku – nazywa sie to: kosher slaughterhouse:

  Z zydowskiej prasy w NY:

  http://failedmessiah.typepad.com/failed_messiahcom/2011/07/glatt-kosher-pig.html

 189. 166 bojkot TVN said

  Ciekawe, jak długo cywilizowany świt łaciński będzie się poddawał dyktatowi barbarzyńców i terrorystów, wymagających od białego cywilizowanego człowieka, żeby ten mordował zwierzęta dla nich w bestialski sposób?

 190. Fran SA said

  Uwazam, ze Tusk powinien ogladnac ceremonie kaparotu, ktora odbywa sie co roku w Nowym Jorku: (ostrzegam: wrazliwe osoby nie powinny tego ogladac – ale mysle, ze Tusk powinien.)

  JEWISH Public Chicken VOODOO In Brooklyn&Hasidic Obeah Ritual – You Tube

 191. osoba prywatna said

  Czego to japońce nie wymyślą!
  Genialny pomysł. Automatyczny podziemny parking dla 204 rowerów na 10 m2 powierzchni.

  Japonia znajduje się w pierwszej dziesiątce krajów z największą ilością cyklistów na świecie. W tym prawie 130 milionowym państwie mieszka aż 73 miliony rowerzystów.

  Co więc zrobić z tymi wszystkimi rowerami?

  Rozwiązanie znaleziono kilkanaście metrów pod ziemią.

  Japonia jako jedno z najbardziej zatłoczonych państw na świecie, od lat boryka się z brakiem miejsc parkingowych. Nawet fakt, że ponad połowa Japończyków zamieniła samochody na rowery nie poprawiło tej sytuacji. Fani dwóch kółek ciągle mają duże problemy ze znalezieniem miejsca parkingowego.

  Rozwiązaniem takiej sytuacji może być projekt firmy Giken, która stworzyła Eco Cycle. Ten w pełni zautomatyzowany podziemny parking umożliwia przechowywanie 204 rowerów w 11-metrowej „studni”, tak aby zajmowały jak najmniej cennej przestrzeni. Dzięki temu łatwo zaparkować i przechowywać rower w bezpiecznym miejscu.
  Do tej pory jedyną stację Eco Cycle otworzono w dzielnicy Shinagawa w Tokio, ale producent widząc duże zainteresowanie tym rozwiązaniem zapowiada budowę kolejnych parkingów. Ciekawe kiedy ten pomysł dotrze do Polski. Póki co pozostaje nam tylko podziwiać japońską myśl techniczną.
  http://nortus.pinger.pl/

  Underground Bicycle Parking Systems in Japan

 192. Fran SA said

  Moze jak Marucha wroci z ostepow lesnych, to mi pomoze z tym video, ktore u mnie dziala, a w gajowce sie buntuje:

  JEWISH Public Chicken VOODOO In Brooklyn & Hasisic Obeah Ritual-You Tube

 193. Witek said

  http://financearmageddon.blogspot.ca/2013/06/buy-gold-now-as-currency-war-has-been.html
  Kupuj zloto teraz WOJNA WALUTOWA JUZ SIE ZACZELA

 194. 166 bojkot TVN said

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=9695&Itemid=46
  …………………..
  Często słyszymy, że istnieje islam nastawiony pokojowo i islam walczący.

  Islam to dżihad . Nie można mówić, że są muzułmanie, którzy popierają dżihad i muzułmanie, którzy za nim nie są. Islam to dżihad. Islam to święta wojna. Islam przeciwstawia się wszystkim, którzy go nie wyznają, a w szczególności chrześcijanom wierzącym w Boga Trójjedynego.

  Muzułmanie podczas swych modłów wewnętrznie przygotowują się do walki. Są w stanie ekscytacji wewnętrznej i to od najmłodszych lat.

  Rozumiemy teraz, że muzułmanie skłaniając się w swoich codziennych modłach akceptują walkę, świętą wojnę i gotowi są poświęcić życie dla walki z chrześcijaństwem. Trzeba to zrozumieć aby pojąć sedno islamu. Dziś, jak oglądamy na stronach internetowych obrazy ataków na chrześcijan to słyszymy komentarze, że dokonała tego grupa jakiś ekstremistów, fundamentalistów, islamistów. Mówi się wtedy nie o islamie ale o islamizmie. Ale islam jest jeden i opiera się on na jednym źródle – Koranie.

  Dlaczego więc nie zabijają nas już teraz?

  Oczywiście oni rozumieją iż w Europie jest prawo, które ich nie chroni i jeśli zabiliby kogoś to natychmiast wpadliby w ręce policji. Wiadomo, że gdyby nowo przybywający muzułmanie zaczęli zabijać innych, to byłby ich koniec. Jednak w Europie islam jest dobrze zorganizowany. Sednem jest to, że wiadomo iż trzeba zwalczyć chrześcijan (generalnie mieszkańców Europy, gdyż nawet ateiści uważani są za przesiąkniętych kulturą chrześcijańską). Trzeba ich wyniszczyć i aby to było skuteczne, należy wprowadzić do Europy jak najwięcej muzułmanów i pewnego dnia jak słowo dżihad zostanie wypowiedziane, a myślę że nastąpi to wkrótce, w takiej sytuacji rozpocznie się rzeź, jak to się stało w krajach arabskich u samego początku islamu.

  Wydawać się to może zbyt straszne, ale niestety taka jest rzeczywistość. Istnieje takie powiedzenie: „jak jest się młotem to się uderza, jak się jest gwoździem to się cierpliwie oczekuje”, znaczy to, że gdy jest się silnym młotem to się uderza kiedy chce i w co chce, a gdy jest się gwoździem to się cierpliwie znosi i czeka godziny, godziny w której będzie można uderzyć młotem!

  Muzułmanie cierpliwie oczekują godziny świętej wojny, aż zostanie ogłoszona w Europie. Przygotowują się nieustannie, świadomi tego, że póki co, muszą czekać pozostając wojownikami w rezerwie. „Mamy we Francji armię złożoną z 3-4 milionów muzułmanów gotową w każdej chwili do akcji w każdej chwili” – odpowiedział młody muzułmanin, zapytany przez francuskiego dziennikarza Phillipe’a Aziz’a, którego cytuję w mojej książce.

  Kto może wydać rozkaz do dżihadu, skoro nie ma kalifa, który był za to odpowiedzialny?

  Osobiście uważam, że decyzję podejmie na poziomie międzynarodowym odpowiedzialny duchowny z ugrupowań takich jak Hezbollah czy Hamas lub jakiś przywódca z Uniwersytetu Le Cité de la Al-Azhar w Kairze, który dla muzułmanów jest autorytetem międzynarodowym. Wystarczy by przedstawiciel uniwersytetu ogłosił fatwa i jestem przekonany, że w obojętnie jakim miejscu na świecie fatwa ta będzie wykonana.

  Czy muzułmanie mają świadomość tego wszystkiego?

  Wielu taką świadomość ma. Pochodzę z rodziny muzułmańskiej. Jeżdżąc do Magrebu i spotykając się z rodziną ze strony mego ojca jestem często pytany i atakowany. Przede wszystkim pyta się mnie, jak mogę być chrześcijaninem i wierzyć w kilku Bogów. Czuje się tą agresywność i gotowość do walki. W stosunku do mnie są oni mniej agresywni, bo jesteśmy sobie bliscy, ale widzę, że w tym wszystkim są bardzo pogubieni. W islamie wpajając od najmłodszych lat shahada przygotowuje się ludzi do walki. Nie wszyscy są do niej w pełni gotowi, ale jak mówi turecki biskup Bernardinici, którzy mają jakieś wątpliwości w momencie rozkazu podążą za innymi. Powiedzą sobie, że to godzina Allaha, godzina Jego sądu i wówczas wielu muzułmanów, których obecnie nazywamy umiarkowanymi, będzie gotowych do walki.

  Jeśli w kraju arabskim dochodzi do tortur czy zabójstwa chrześcijanina nie znajdziemy nigdy nikogo, kto powie, że się z tym nie zgadza, że jest to niedopuszczalne, nikt tego zabójstwa nie potępi. Nawet muzułmanie tzw. umiarkowani nie zanegują tego. W krajach arabskich nie ma żadnego rządu, który zareaguje kiedy ofiarą agresji będzie nie-muzułmanin. Obojętnie czy ofiarą będą trzy osoby, sto czy 50 tysięcy. Powiedzą, że to przecież chrześcijanin, w podtekście sugerując, że właściwie dobrze się stało.

  A chrześcijanie czy nawet ateiści, we Francji i Europie, mają świadomość tego, co niesie ze sobą islam?

  Oczywiście, że nie. Kto ma świadomość, że islam to walka religijna? Nam chrześcijanom od najmłodszych lat wpaja się 10 przykazań, by być coraz lepszym, by czynić dobro, nie kraść, nie zbijać itp. Wiemy, że nie możemy rozprzestrzeniać naszej religii wszelkimi możliwymi środkami. Dla nas najważniejszym jest być chrześcijaninem i żyć jak chrześcijanin.

  Najważniejszą rzeczą dla muzułmanina to odmawiać shahada i przygotować się do walki, aby rozprzestrzeniać islam wszelkimi środkami. Muzułmanie masowo przybywający do Europy wiedzą, że zdobywszy skrawek ziemi, w ich myśleniu pogańskiej, zdobywają tą ziemię dla islamu. Oczywiście, muzułmanin przybywa często na Stary Kontynent w związku z lepszą sytuacją ekonomiczną czy socjalną, ale również z przekonaniem wypełniania duchowej misji. Rozpowszechniając islam w Europie pracują dla Allaha i wiedzą, że Allah ich wynagrodzi, nawet jeśli trzeba będzie zabijać ludzi czy walczyć z nimi. Przekonani są, że Allah będzie szczęśliwy.
  ………………………

 195. 166 bojkot TVN said

  Na ciasnym, upadającym rynku prasowym pokazało się cichcem drugie nowe (po „Gazecie Warszawskiej”) pismo niepoprawne „Gazeta Obywatelska”.

  http://gazetaobywatelska.info/

  GW leży na wysokiej kupie do zwrotu

 196. Proponuję Gajowemu wrzucić ten wywiad:

  http://kefir2010.wordpress.com/2013/06/22/pracownik-onz-zasoby-zywnosci-na-swiecie-wystarcza-do-wykarmienia-12-miliardow-ludzi-swiatowy-glod-z-jednej-strony-i-gmo-z-drugiej-to-efekt-przestepczosci-zorganizowanej/

 197. 166 bojkot TVN said

  http://3obieg.pl/wasze-matki-wasi-ojcowie-widziane-z-usa

 198. 166 bojkot TVN said

  Oto jak kłamie Interia w żydowskim interesie.

  http://fakty.interia.pl/polska/news-osoby-identyfikujace-sie-ze-slaskiem-wroclaw-na-wykladzie-zy,nId,984991

  Pan Dutkiewicz właśnie przegrał następną kadencję. No chyba, że Polacy bedą bojkotować wybory we Wrocku, a do urn pójdzie mniejszość żydo-czerwona

 199. 166 bojkot TVN said

  Lourdes po powodzi

 200. osoba prywatna said

  Mc Donald = Mc Denat

  Super Size Me PL

 201. osoba prywatna said

  Małpę też można nauczyć korzystać z automatu.

 202. Wandaluzja said

  Grzegorz Szymański, Tunguska katastrofa: ślad NIKOLI TESLI? „Nieznany Świat”, 7/2013, s. 14-19

  „To, co wydarzyło się wczesnym rankiem 30 VI 1908 r. w centralnej Syberii nad rzeką Podkamienna Tunguska , od ponad stu lat stanowi niewyjaśnioną zagadkę. Na jej temat istnieją setki hipotez, o których pisał w przeszłości także Nieznany Świat. Mówi się o upadku dużego meteorytu, kawałka komety, wybuchu gazu ziemnego, zderzeniu z mini czarną dziurą lub antymaterią, a nawet o katastrofie pozaziemskiego statku. Ale w toku ostatnich badań powstała nowa, bardziej prawdopodobna, choć równie nieweryfikowalna wersja. Zgodnie z nią winowajcą tunguskiej eksplozji miał być mieszkaniec ziemi – uczony, którego jedni nazywają największym wynalazcę i geniuszem wszystkich czasów, a inni nadczłowiekiem.”
  ***
  To, że „W czasie ostatnich badań” OBRAŻA MNIE, bo ja z tą sprawą występowałem w I połowie lat 70, co było kwitowane jeśli nie Negacją to Pobłażaniem. Napisałem też o tym zdawkowo w książce „Incydentu nie było”, Gdańsk 2001, która przeleżała w wydawnictwie 2 lata: http://www.wandaluzja.com/?p=p_335&sName=dmowki-czy-pilsudski-
  Odzewem było, że Tesla kazał Percy’emu obserwować niebo nad Arktyką w DNIU Meteorytu Tunguskiego – czyli że Nadczłowiek WIEDZIAŁ. Zaskoczeniem jest dla mnie informacja, że w 1935 r. Tesla otrzymał od Sowietów czek na 25 tysięcy $ za laser strącający samoloty z odległości 400 km. Laser Tesli był jednak nieużyteczny ze względu na Niemobilność. Użyteczność Laserowi Tesli nadałem dopiero ja wnioskiem minireaktora URSZULA SIPIŃSKA, który mieści się na półcięźarówce.
  Po powrocie z RFN w r. 1990 wysłałem dr. Leszka Skonkę, prezesa Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu, na PWr dla PRZYPOMNIENIA mego wniosku minireaktora USi. Rektor Andrzej Wiszniewski rugnął go: CO TY MI ZA PIERDOŁY TU PRZYNOSISZ SKORO NIEMCY ROBIĄ TO TYSIĄC RAZY LEPIEJ. Dr Skonka nie dał się jednak zbić tatarowi z pantałyku, więc zaraz zatelefonowali do urzędu kanclerskiego, gdzie Kanclerz Kohl załatwił to sumką 2 mil DM na I ratę.

 203. Rysio said

 204. 166 bojkot TVN said

  Kod dostępu – Barbara Czajkowska od dawna zasłużona – wróciła na wizję z PO – przeprowadza wywiad z Szewachem Weissem – jak się okazuje profesorem na UW – czego to indywiduum może nauczyć polskich studentów nie mam pojęcia – pewnie ma specjalne wykłady dla młodzieży żydowskiej co ta ma wiedzieć na temat antysemityzmu

  http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/kod-dostepu/wideo/szewach-weiss-odc-56-22062013/11477283

 205. wi42 said

  CD 178 Siggi 178
  Nie tylko w Nikaragui I Iranie. Zabojstawa dobrych specjalistow techniki wojskowej w Rosji:
  http://trueinform.ru/modules.php?name=Video&file=article&sid=19301

 206. dr TS said

  KEP się postarał w Wieliczce – zmienił 4 przykazanie kościelne.
  Teraz zakazuje hucznych tańców tylko w okresie postu (dawniej było też w dni postne – piątek).
  Hulaj dusza ….

 207. Rysio said

 208. Wandaluzja said

  Po zelżeniu mnie na stronie Obozu Narodowo Radykalnego: ‎ ONR. … Rzecznik prasowy: Witold Stefanowicz tel: 881 091 542 e-mail: rzecznik_prasowy@onr.com.pl. Wszystkie rozmowy telefoniczne mogą być rejestrowane – ostro zaprotestowałem.
  Bezpośrednio po mym PROTEŚCIE z powołaniem na ONR-Szaniec Paderewskiego pojawiły się na planszy Informacyjnej ONR jako Równorzędne: Obóz Wielkiej Polski DMOWSKIEGO oraz Obóz Narodowo-Radykalny FALANGA, tudzież druga IDENTYCZNA plansza tytułowa Obozu Narodowo-Radykalnego SZTYLET, ale BEZ Rzecznika Prasowego Witolda Stefanowicza i z informacją, że NARODOWIEC.COM.PL „Sztylet” jest w trakcie przenoszenia na inny serwer.
  Równocześnie Administracja mego serwera ZAMKNĘŁA moją stronę z uzasadnieniem na Niecenzuralność, ale z przedłożonych dokumentów wynikały wyraźnie względy Polityczne. Przedłożono mi do Zaakceptowania 3 Deklaracje, z których zaakceptowałem „Nie Zgadzam Się”. Moje strony internetowe były zamykane już ze 20 razy, ale tak groźnego urzędowego i politycznego Uzasadnienia nie widziałem, w czym rozweseliła mnie formuła SAMOCENZURY.
  Wynika z tego, że po mym ZAPROTESTOWANIU Lżenia Mnie internetowe Forum ONR podzieliło się na ONR-Falangę; OWP i NARODOWIEC-Sztylet, który jest w trakcie przechodzenia na INNY serwer. – Żałuję, że nie zapisywałem internetowych lżeństw pod mym adresem, gdyż byłoby to Misterium, kasujące lżenie Lutra: KTO CI NASRAŁ DO GŁOWY?

 209. Fran SA said

  Ad.193
  166 Bojkot
  A jednak 166 Bojkot sledzi prase wylacznie tendencyjna, bo tak kaza zydzi?
  I mimo publicznch oswiadczen amerykanskich ‚wodzow’ polityki jak np. pani Clinton, ktora wyznala bardzo publicznie, ze AMerykanie stworzyli AL-Kaide, mimo oswiadczenia roznych generalow amerykanskich, co robia chrzescijanie w Afghanistanie, mimo oczywistych faktow z 9/11 i Boston Bombing; i pomimo publicznego oswiadczenia kolejnego amerykanskiego generala, ktory opowiada o amerykanskim nieudanym spisku w Benghazi – Bojkot wie lepiej, bo ma lepsze zrodla niz oficjalne wyznania amerykanskich politykow i oficjeli, ktorzy maja dosc mordowania dzieci po calym swiecie i opowiadania, ze sa zmuszeni do mordowania cywilow i niszczenia cywilizacji.. bo ich muzulmanie zmuszaja do takich poczynan. Amerykanie doskonale wiedza, czego szukaja w Afganistanie – zolnierze USA sie buntuja, izraelscy zolnierze sie buntuja, Narody Zjednoczone wypisuja raporty o mordowaniu palestynskich dzieci, o handlowaniu nerkami niedobitych muzulmanow i katolikow, – mimo tych oswiadczen i wystapien publicznych, to 166 Bojkot potrafi napisac takie ‚rewelacje:

  ” Dlaczego (muzulmanie) nie zabijaja nas juz teraz? Oczywiscie, oni rozumieja iz w Europie jest prawo, ktore ich nie chroni, i jesli zabiliby kogos, to natychmiast by wpadli w rece policji.
  Wiadomo, ze gdyby nowoprzybywajacy muzulmanie zaczeli zabijac innych to bylby ich koniec.”

  I jeszcze takie cudko myslowe:
  „nawet ateisci uwazani sa za przesiaknietych chrzescijanstwem”

  Z tego wynika, ze nawet 166Bojkot nie wierzy w muzulmanskie wybuchy w londynskim metrze, Madrycie i ostantio na ulicach Londynu.
  Juz sie nie bede upierac przy poprawnosci jezyka polskiego, bo sama mysl autora jest ‚przednia’ i wykazuje bardzo skomplikowane meandry zydowskiej logiki: oni nas nie morduja, bo sie nas boja, dlatego musimy ich wszystkich porabac na kawalki, bo a nuz im przyjdzie do glowy, zeby nas ubic?(nie wiadomo, co oni tam wyprawiaja w tych meczetach bo 166Bojkot nie rozumie po arabsku- wiec napewni knuja przeciwko nam)
  W nowoczesnej terminologii politycznej nazywa sie to ‚pre-emptive strike’. Wystarczy podejrzenie, zeby mordowac podejrzanych, odbierajac im prawo do obrony.

  A juz katolickie credo Bojkota powala hipokryzja:

  ‚Nam, chrzescijanom, od najmlodszych lat wpaja sie 10 przykazan, by byc coraz lepszym, by czynic dobro, nie krasc, nie zabijac, itp (?)
  No to moze mi ten 166Bojkot ‚coraz lepszy chrzescijanin’ wytlumaczy, co nam Polakom -katolikom zrobily serbskie dzieci, ze ich nasze wojsko mordowalo przy 80% poparcia polskiego narodu??
  Co nam bylo winne ponad milion bezbronnych dzieci zamorzonych glodem lub bestialsko pomordowanym w Iraku? – byly tam tez dzieci chrzescijanskie, bo bomba z samolou nie wybiera religii.
  A polskich zolnierzy ostatnio oskarzyli o kradziez cennych zabytkow muzealnych w Kirkut.
  Juz nie wspomne muzeum bagdadzkiego, calkowicie okradzionego przez bogobojnych chrzescijan.
  Co nam, coraz to lepszym chrzescijanom, zrobili cywile z Iraku, Libii, Afganistanu, ktorzy nie mieli absolutnie nic wspolnego ani z 9/11, ani z Londynskimi wyglupami syjonistow, ani z zamachemn w Madrycie, o czym publicznie doniosl wywiad niemiecki?
  W jaki sposob 166 Bojkot czuje sie zagrozony muzulmanami w Mali, ktorzy o Polsce w ogole nie slyszeli? (Tam juz jest polskie wojsko i pomaga mordowac wlascicieli kopalni zlota).

  W Afganistanie, do tej pory nie wiedza o co chodzi z tym September11, bo o tym tez nie slyszeli.

  A jak bardzo 166Bojkot jest ciekawy, ile i czego sie naopowiadal w swoim zacnym wpisie – to niech laskawie zagladnie do Katolickiej Encyklopedii (bo moze Encylopedia Britannica byc ‚niewiarygodna’) i sie dowie ze muzulmanow tez obowiazuje 10 przykazan.

  I wtedy sie puknie w glowe i zacznie sie moze zastanawiac jakie mamy powody mordowac katolickie dzieci na Haiti, w Meksyku i Nikaragui. Bo ja rozumiem, ze nie lubimy muzulmanow, bo oni tylko mysla o wojnie – a my …. prowadzimy wojny bo mamy drony, czolgi i bombowce, o ktorych sie muzulmanom nie snilo.

  Radze sprawdzic rozne takie terminy, ktorych Bojkot nie rozumie np. w Katolickiej Encyklopedii.

  http://rinf.com/alt-news/breaking-news/the-lies-of-empire-dont-believe-a-word-they-say-washington-is-the-godfather-of-international-jihadism/43775

 210. osoba prywatna said

  The Manhattan Transfer – Chanson d’amour

 211. Nemo said

  Rzecz raczej znana Gajówkowiczom ale przytoczę.

  Episkopat pozwala organizować huczne imprezy w piątek. Biskupi zmienili czwarte przykazanie kościelne.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Episkopat-pozwala-organizowac-huczne-imprezy-w-piatek,wid,15755669,wiadomosc.html

  Najlepszy jest ten tekst:

  „Jak zaznaczał biskup Marek Mendyk decyzja jest podyktowana faktem, że wielu wiernych coraz częściej organizowało zabawy w piątek. „Dotychczasowy zapis zagubił swoje znaczenie” – przyznał duchowny. Jednocześnie biskup zaznaczył, że osoby, które chcą zachować wstrzemięźliwość w piątek mogą to robić.”

  To tak jakby wpuścić lisa do kurnika i pozwolić mu się rozgościć,zaznaczając,że jak chce to może się powstrzymać od schrupania kury :/

  Kolejnym logicznym krokiem powinno być zlikwidowanie obowiązku spowiedzi jeśli się jest w stanie grzechu ciężkiego,zakazu antykoncepcji,aborcji,invitro itd.bo „dotychczasowe zapisy zatraciły swoje znaczenie”,zaznaczając oczywiście,że „osoby które chcą,mogą te zakazy zachować”.

  Zaiste zstąpił duch i odnowił oblicze tej ziemi-diabelski duch modernizmu. 😦

 212. Psiemislavius said

  Re 172:
  Dopiero teraz się zorientowałem, że Pan jest żydem. A ja Pana popierałem odnośnie sprawy wojskowej…i chyba zmienię zdanie w tej sprawie.
  Mam wrażenie, że ta Gajówka coraz bardziej jest zażydzana: Rysio, Bojkot, Kafelstein.
  Ciekawe, ile jeszcze tutaj przybędzie agentów i klakierów, by zagnoić siedzibę Pana Maruchy swoim łajnem.

 213. 166 bojkot TVN said

  212/Psiemislavius

  Niby bycie Żydem to żaden wstyd (tylko dlaczego większość ukrywa swoje pochodzenie?).

  166 nie urywa swojego pochodzenia – jest Polakiem bez żydowskich koneksji.
  Proszę to sobie dobrze zapamiętać! I nie wypisywać głupot obniżających poziom gajówki

 214. 166 bojkot TVN said

  209/FranSA
  Fran jest pewien, że komentował jakiś tekst napisany przez 166?
  Skąd ci sie człowieku wzięła jakaś prasa tendencyjna? Jaka?

  Niech Fran tyle nie pije, a jak pije, to niech nie czyta, a już na pewno nie pisze, bo pisze jakieś kolosalne bzdury.
  Uprzejmie proszę – omijaj moje wpisy, nie czytaj, nie komentuj. To dal ciebie za trudne.

 215. 166 bojkot TVN said

  Artykuł o zakłóceniu wykładu wielce szanownego UB-eka prof. BAumana:
  http://fakty.interia.pl/news-incydent-podczas-wykladu-baumana-zarzuty-dla-zatrzymanych,nId,985052

  Zapewne ten stary zbrodniarz pobiera wyskoką emeryturę „wypracowaną tuż po wojnie.
  Warto poczytać komentarze, bo sam artykuł i działania Dutkiewicza to kompromitacja obecnej UB-eckiej władzy, a spotkania takie jak z Baumanem – dowód, że UB-ecy wrócili do pełni władz i niczego sie nie boją. Komuna w czystej postaci.
  15 chłopaków oskarżonych o to ,że nie podoba im się żydowski zbrodniarz publicznie głoszący zbrodnicze idee.


  *
  „Zygmunt Bauman urodził się w 1925 r. w Poznaniu w rodzinie polsko-żydowskiej. Wojnę spędził w ZSRR. Wstąpił do armii kościuszkowskiej, z którą przeszedł szlak bojowy do Berlina, pracując w pionie oświatowo-politycznym. W 1945 r. trafił do Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego, gdzie pracował do 1953 roku.” Trzeba komus jeszcze ten „zyciorys” PRZETLUMACZYC na jezyk polski????Wzorowy zyciorys POlaka, Bronek POwinien mu jakis nowy ORDER przyznac!!!!!

  *
  Proponuję aby następnym „honorowym” gościem Uniwersytetu był Kim Dzong Un. Żenada i wstyd zapraszać kogoś takiego jak Bauman na Uniwersytet, a jeszcze większą, że udział w tym bierze Prezydent tak dużego miasta!!!!!!!! Prywatnie niech Pan sobie chodzi nawet na wykłady Jaruzelskiego i Kiszczaka ale jako osoba publiczna, wybrana przez mieszkańców, którzy Panu PŁACĄ, przydałaby się choć elementarna znajomość historii!!!!!!!!

  *
  Brawo Narodowcy. Jeśli w wolnej Polsce zaprasza się na wykład członka zbrodniczych formacji (NKWD, KBW) i bandytów z Informacji Wojskowej (ps Sejmon), to pozostało nam wziąć sprawy w swoje ręce, bo wraca komuna w swej najgorszej postaci…

  *
  KTO ZAPROSIŁ TEGO SŁUGUSA MOSKWY NA UNIWEREK HAŃBA HAŃBA HAŃBA
  *
  Dlaczego interia robi z narodowców idiotów, a nie przytoczy kilku ciekawych faktów z życia baumana m.in. tego że studiował w ZSRR, służył w NKWD i było członkiem PZPR ? A na zdjęciu taki niewinny dziadzio.

  *
  Dlaczego Dutkiewicz promuje i fetuje członka NKWD ,sowieckiej informacji wojskowej, UB, politruka, wielbiciela Stalina , śmiertelnego wroga wolnej i niepodległej Polski??? A przy okazji Żyda???

  *
  Na poczatku zapałałem świętym oburzeniem , jak można było przerwać wykład, Ale po przeczytaniu biografi pana Baumana , byłego UB-eka z najgorszych stalinowskich czasów , kiedy to prawdziwych patriotow likwidowalo sie strzalem w tyl glowy; to stwierdzam że chłopaki mieli świetą rację. Mało z tego, Baumana powinno sie wsadzić na taczki i na lotnisko…..Tak powinno sie traktować bylych UB-eków. A dla moich adersarzy , nie jestem kibolem , ukonczylem Wydz. Filozoficzno-Historyczny UJ i Zarządzanie w AE / obecnie Uniwersytet / w Krakowie

  *
  Powstań z klęczek Polaku, Ojczyzna Cię potrzebuje Nim wróg jej ostatecznie, do reszty nie rozszabruje. Historia uczy nas przecież, że kiedy tyran nas dławi, Szablę w garść łapiemy, by zaraz się z nim rozprawić. Herszt bandy się rozpanoszył, a jego zbóje zuchwałe Chciwą łapą sięgnęły, by mienie zrabować nam całe. Tego już jest za wiele, dość! czas krzyknąć, do boju! Odpowiesz za zdradę Polaków, parszywy ryży gnoju! Polacy, zbudźcie się z letargu, jak kiedyś nasi ojcowie Każdy złodziej polityk, za kłamstwa i kradzież odpowie

  *
  Czy naprawdę w Polsce skazani jestesmy na słuchanie skomunizowanych żydów? Czy naprawdę Polacy nie mogą sami decydować o kierunkach życia i rozwoju swojej ojczyzny, czy juz zawsze za prawdziwe autorytety uchodzć będą ci którym Polska i polskość ciazy jak kula u nogi?Czy zawsze już to co polskie będzie opluwane i uważane za wstydliwe i gorsze?

  *
  Brawo Narodowcy. Jeśli w wolnej Polsce zaprasza się na wykład członka zbrodniczych formacji (NKWD, KBW) i bandytów z Informacji Wojskowej (ps Sejmon), to pozostało nam wziąć sprawy w swoje ręce, bo wraca komuna w swej najgorszej postaci.

  Na wykładzie ktoś powinien zadać „profesorowi” pytanie na czym polegała jego praca w UB, że został zwolniony w 1953 roku (rok śmierci Stalina!). Czy pobiera emeryturę za pracę w UB z ZUS? W jakiej wysokości?
  Tym powinni zająć się też dziennikarze – ponoć mamy demokrację, a demokracja nie może zatajać zbrodniczej działalności mentorów, którzy żyją na nasz koszt – Bauman przyjechał na „zaproszenie UWr, więc na pewno za jakieś konkretne pieniądze z polskiego budżetu, szczególnie po to, by w związku z żydowskim pochodzeniem Baumana nie stwarzać powodu do antysemityzmu. Przede wszystkim powinno na tym zależeć Żydom.
  No ale czego można się spodziewać po mniejszości, w której znakomita większość ma zbrodnicze doświadczenia życiowe, zbrodniczych przodków, lub najbliższą rodzinę?
  Pozostaje im kłamstwo jak Michnikowi i gminie wokół niego skupionej, oraz robienie ze zbrodniarzy profesorów i autorytetów, po to żeby mogli jak tasiemce żyć na nasz koszt.

 216. 166 bojkot TVN said

  Pod tym samym tekstem o Baumanie:

  ~lirycus – 15 min temu

  słowa, które usłyszałam bezpośrednio od żyda, który zbiegł z obozu, przeżył dzięki polakom ,którzy go ukrywali -cytuję ” największymi antysemitami są sami żydzi i wiedz, że gdyby podobna sytuacja /chodzi o wojnę i holokaust/ zdarzyła się w Izraelu to tylu Polaków by nie przeżyło!

  Ze 100% pewnością można powiedzieć: NIE PRZEŻYŁBY ŻADEN POLAK.

 217. 166 bojkot TVN said

  Tu też ciekawy komentarz ze strony jw

  ~pl 68 !

  Żaden polityk nie zacytował i nie zacytuje słów marszałka Piłsudskiego, gdy przyjechał do Wilna po tym jak zajął je gen. Żeligowski. A mówił wtedy: „Gdy zajechałem do Wilna, parę dni po zajęciu go przez generała Żeligowskiego, widziałem ja i moi oficerowie, jak w całym mieście ludzie płakali ze wzruszenia i radości, oddawali żołnierzom cokolwiek mieli do zjedzenia. Pokazano mi kilkaset osób zabitych i nie pochowanych. Były dzieci i kobiety, starcy i żołnierze. To Żydzi strzelali z ukrycia i zabijali Polaków. Żydzi byli tu warstwą rządzącą, skazywali na śmierć i na wywózkę na Wschód Polaków. I to też ludność pamiętała. Teraz z ogromną trudnością polskie wojsko musi bronić Żydów przed samosądem i zemstą Polaków. Musiałem uspokajać ludność i żołnierzy, żeby nie doszło do samosądu”.

  Musieli sie Żydzi bardzo starać i ciężko mordować Polaków, aż wreszcie udało im się osiągnąć właściwy poziom antysemityzmu, z którym walczą do dziś – nieprawdaż panie profesorze Szewachu Weiss? Pani Czajkowsko?

 218. Wandaluzja said

  http://www.sfora.pl/Faszystowskie-mordy-na-plakatach-w-Lodzi-a49949/3

  Jest PYTANIE, czy Gubernator Generalny Hans Frank, deklarując na MIĘDZYNARODOWEJ konferencji Hitlerowsko-Stalinowskiej Konwencji Zwalczania Polskiego Ruchu Niepodległościowego w Zakopanem, jako preliminarzu Pokoju Europejskiego, że w FASZYSTOWSKIEJ EUROPIE NIE MA MIEJSCA DLA ANTYSEMITÓW: POLACY DO MOZAMBIKU, powiedział to w imieniu Hitlera czy Mussoliniego? gdyż faszyzm włoski był ŻYDOKRATYZMEM. Było to WYRWANIEM Polakom Faszyzmu jako nacjonalizmu bez antysemityzmu, gdyż Faszyzm definiował Kapitał Kryminalny jako Kominternizm na tajnych kontach szwajcarskich, na które płacono dywidendę z NIEWOLNICZEGO Folwarku Żydowskiego na wykupywanie USA. Zostało to sformułowane na podstawie zeznań Szpicbródki w więzieniu mokotowskim, że Celem bolszewików jest wprowadzenie w Rosji NIEWOLNICZEGO PRZEMYSŁU WYDOBYCIA ZŁOTA na Wykupienie USA.
  Z drugiej strony, skoro miał to być Preliminarz Pokoju Europejskiego to nie mogła to być deklaracja Antystalinowska – chyba że Hitlerowi chodziło o PRZEKSZTAŁCENIE Konferencji w Zakopanem we Front Antystalinowski? PLAKATY w Łodzi mogą mieć więc Rangę konferencji HSKZPRN, na której Stalin mógł też chcieć ODSTAWIĆ OD CYCKA Kominternowców, lub ich postraszyć? ale wyszła z tego Reforma Kominternu przez postraszenie go gilotyną Faszyzmu jako Antykominternizmu.
  W Łodzi pojawiły się więc na plakatach MORDY ANTYKOMINTERNOWSKIE (z Keynesem i Paderewskim) – grożące odebraniem USA kapitałowi stalinowsko-holokaustycznemu – czyli chyba Obamie? Z tej racji konferencja w Zakopanem ZDEZAWUOWAŁA formułę kapitału kryminalnego Keynesa-Paderewskiego na rzecz restytucji formuły Woltera-Goethego-Staszica, że kapitał Kryminalny to ŻYDZI.

 219. 166 bojkot TVN said

  Ważna informacja – prowokacja na salonie24 ktoś podszywa sie pod Inż. Cierpisza

  http://gazetawarszawska.com/2013/06/23/salon-24-jest-niewiarygodny/

  W dniu dzisiejszym doszły do mnie informacje nt. tego, że ja jako “inżynier Krzysztof Cierpisz ” założyłem swój blog w portalu salon24.pl i tam wypowiadam się nt. “Katastrofy smoleńskiej”.

  W związku z tym oświadczam, że z blogiem ”inżynier Krzysztof Cierpisz” w Salonie 24 nie mam nic wspólnego. Blog ten jest prostacką prowokacją głupawych agentów służb odpowiedzialnych za sabotaż śledztwa ws. porwania członków Delegacji do Katynia i zamordowania ich na terenie Polski.

  Prowokacja ta ma na celu ośmieszenie nie tylko mnie, ale całego środowiska analityków zajmujących się “zamachem warszawskim”.

  Jest ubolewania godne to, że tak duży i profesjonalny blog jak S24 pozwala na szerzenie tego autentycznego chlewu na własnym portalu.

  (-)Krzysztof Cierpisz

 220. 166 bojkot TVN said

  http://zamach.eu/110416/Untitled_1.htm

 221. Wandaluzja said

  http://failedmessiah.typepad.com/failed_messiahcom/2011/07/glatt-kosher-pig.html

  Ojciec mówił mi, że podczas wojny Żydzi nie mogli się nachwalić Polskiej Wieprzowiny a krążyły słuchy, że Premier Sławoj-Składkowski zrobił pieniądze na imporcie do Izraela kiełbasy Krakowskiej. Ciekawe tylko, gdzie tą Krakowską produkowano – może w Jugosławii? Asz mówił mi, że jego teściowa pracowała w Wilnie u masarza, który przyjechał z Krakowa, i woziła wędliny aż do Gdańska – skąd wiem, że ta Krakowska, która jest we Wrocławiu TO NIE JEST KRAKOWSKA.

 222. Rysio said

  re 212.”……….Gajówka coraz bardziej jest zażydzana: Rysio, Bojkot, Kafelstein……….”

  🙂

  Buuuuuuuuuuuhahahhaa !!!

  Z Rysia to taki żyd jak z kozi dupy trąba.

  1. Nie głosuje na prachów i innych do tego tyż namawia. ( odwrotnie jak bojkotka)
  2. Jest za tym aby każdy – nawet ty Psiemislavius – miał w chacie własnego kałacha a jeszcze lepjej dwa.
  3. „Żyd Rysio” w wolnych chwilach studiuje i czyta http://archive.org/stream/operaomniaiussui5thom#page/n0/mode/2up

  Przyznaję się także bez bicia, że często-gęsto czytam także pisma kilku moich ulubionych żydów: tj Jana, Pawła, Łukasza, Marka i Ludwika.

  😉

  PS. Ale, ale całkiem możliwe, że to ty Psiemislavius jesteś parchem – czy potrafisz udowodnić że nie?

 223. Rysio said

  Gajowy znowu, nie wiadomo gdzie polazł i gajówka zwolniła i ześlimaczyła się.

  😦

  A może na drugi raz – zaryzykował by Gajowy – i zostawiłby by trochę tę furtkę uchyloną, tak aby byczek Rysio se mógł po trawce pochasać z innymi a nie stać jak ten baran i patrzeć żałośnie na resztę trzody przez szpary w płocie?

  🙂

 224. Fran SA said

  Ad.214
  166 Bojkot
  Pod 194 jest pdpisany 166 Bojkot.
  Podaje strone Dakowskiego, a na tej stronie jest taki ladny wywiad, ktory przez 166 Bokot zostal skomentowany i ladnie ubrany w slowa.. Naturalnie, ze strona Dakowskiego jest bardzo tendencyja bo zawiera niekoniecznie fakty, i ze tak sie oglednie wyraze, wprowadza w blad..
  Wywiad jest o tyle bzdurny, ze np. zydzi nie wymyslili ceremonii rzezania, bo to wczesniej stosowali namietnie kaplani egipscy a takze australijscy Aborygeni i Papuasi. Wszyscy katoliccy Filipinczycy sa obrzezani i jest to stara tradycja z czasow sprzed Magellana.
  Jest w tym wywiadzie jeszcze pare takich kwiatkow do kozucha; a Bojkot niech sie nie wypiera, ze nie ma nic wspolnego z tym wpisem, bo to nieladnie.

  A ja i tak bede czytac wszystko co jest do publicznego czytania; chocby nawet trzeba bylo sie podeprzec wodka.
  Jak 166Bojkot nie chce byc czytany, to niech swoje zlote mysli schowa dla siebie; poslini kopiowy olowek i pod koldra maluje pamietniki w szkolnym zeszycie..

 225. 166 bojkot TVN said

  222/FranSA
  To Fran nie zauważył, ze tego tekstu nie napisał ani 166 ani prof Dakowski, a jest to wywiad-rozmowa między całkiem innymi ludźmi?! Do zapoznania sie samodzielnej oceny?
  I że w 194 nie ma ani jednego slowa komentarza 166?
  No to jak tak Fran czyta, to 166 nic nie poradzi na Frana analfabetyzm blogowo-internetowy

 226. Siggi said

  http://www.tvn24.pl/snowden-w-samolocie-do-moskwy-ma-tez-bilet-do-hawany,334885,s.html

 227. Wandaluzja said

  http://facet.wp.pl/kat,1034179,title,Sekretna-misja-Rudolfa-Hessa,wid,15752995,wiadomosc.html

  Hitler mówiąc w Paryżu do Hessa, że najbardziej zależy mu na Pokoju z Anglią mówił prawdę, gdyż Anglia była JEDYNĄ przeszkoda do granicy niemiecko-żydowskiej na Missisipi – przekfalifikowanej jednak w Bitwie nad Bzurą ze Wschodniej Granicy Niemiec na Zachodnią – wobec czego Kominternowcy mogli zdawać się Stalinowi już NIEPOTRZEBNI, na czym mógł Zaoszczędzić kilkaset ton złota rocznie i skąd Monstrualna deklaracja GG Hansa Franka w Zakopanem? bo Stalin stawał się Faszystą, godzącym na deportację Polaków do Mozambiku.
  Churchill PRZEKUPIŁ jednak Stalina Kartą Atlantycką, która dawała Stalinowi granicę na Renie, Morzu Arabskim i Pacyfiku Japońskim, do czego Potrzebni byli Kominternowcy – jako Podziału Świata nie z Niemcami a ANGLIĄ. W odpowiedzi na to Hitler wysłał do Anglii Hessa, żeby OBALIŁ rząd Churchilla i zainstalował przy pomocy Mountbattena rząd Hamiltona, gdyż obecny Książę Filip Małżonek był Biesiadnikiem Hitlera. Gdy Churchilla powiadomiono o Wizycie Hessa to odpowiedział Kuriozalnie: HESS NIE HESS, JA MAM TERAZ KINO, niczym Drake na meldunek o pojawieniu się na horyzoncie Niezwyciężonej Armady.
  Drake był w dużo lepszej sytuacji, gdyż Wiedział, że Hiszpanie płyną nie do Głupiej Anglii, ale do Danii, która Trzymała Handle Bałtycki, a Danii musieli bronić nie Głupi Anglicy, ale Mądrzy Holendrzy, Churchill miał zaś tylko 2 godziny dla Ocalenia Anglii. Z WC zatelefonował więc od Sikorskiego, żeby zjawili się Polacy uzbrojeni w KAFTANY BEZPIECZEŃSTWA – co najmniej 3: dla Hessa, Hamiltona i Mountbattena – którzy OCALILI USA I ANGLIĘ.

 228. Psiemislavius said

  Re 223:
  Spamowanie oraz demokratyzm to cechy żydowskie.

 229. Maciej said

  Majątek narodowy w służbie okupanta, rzecz jasna to bardzo powierzchowne tematy, ale ciekawe zachowanie wielkich panów z rad nadzorczych …

  http://www.wykop.pl/link/1561143/jerzy-bielewicz-co-laczy-pekao-sa-z-koncernami-iti-i-agora/

 230. 166 bojkot TVN said

  I śmieszne i straszne:
  http://polskalokalna.pl/wiadomosci/mazowieckie/warszawa/news/tunel-wislostrady-zostal-zalany,1930025,3286

 231. Wandaluzja said

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Zamek_Bobolice

  Chińczycy z Tajwanu chcą mieć zamek jak w Bobolicach. Dziennik Zachodni, 2011.

  Z tego można wnosić, że chcą mieć KOPIĘ zamku Bobolickiego? W związku z tym Przypominam, że jeden krupier z Macao, który dorobił się tam, chciał zainwestować swoje miliony w MOSKIEWSKO-WARSZAWSKĄ TECHNIKĘ RATOWANIA WENECJI jako antytezę projektu MOJŻESZ z puli pokerowej ZŁOTA AFRYKI czyli Śmierci faraona Jechnatona-Jehowy na tafli solnej Wlk Jeziora Gorzkiego: http://www.wandaluzja.com/?p=p_254&sName=zloto-afryki
  Ponieważ korupcyjna wersja MOJŻESZA zwyciężyła to krupier wyniósł się do Las Vegas, gdzie zbudował KOPIĘ placu Świętego Marka, co okazało się Najlepszym Biznesem. Ponieważ Włosi są mymi dłużnikami – nie tylko z powodu hipoteki Rzymu – więc POZWALAM Chińczykom z Tajwanu zbudować kopię Węgierskiej Wenecji, natomiast Nie Pozwalam na budowę kopii Bobolic, a to z powodu jezuickiego metrykowania ich: „Zamek Bobolice – zamek królewski zbudowany w połowie XIV w. na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej, we wsi Bobolice w województwie śląskim”, gdyż zamki jurajskie są dziełem greckiego boga Prapoczątku, Jura-Uranosa, który zbudował Białokamienną Moskwę.

 232. Wandaluzja said

  http://www.interia.tv/wideo-tak-bedzie-zmieniac-sie-unia-europejska,vId,1151749#pst63077925

  ~xyz –
  Gdyby nie Niemcy to wpieprzalibyśmy szczypiorek ze szczawiem 😉 Aby o czymś mówić trzeba mieć jakieś pojęcie o czym się mówi. Na niebycie w UE może sobie pozwolić Norwegia a nie taki biedny kraj jak Polska która autostrad ma mniej niż Białoruś czy tam Ukraina 😛
  Odpowiedzi: 2

  ~V –
  Niemcy nie są dobrym wujkiem, dopóki więcej ciągną z tego interesu niż wydają to Unia będzie istnieć. Jak tylko przestanie im się opłacać – Unia przestanie istnieć.

  ~kjking –
  Z wypowiedzi wynika, że NIEMCY tacy kochani, wszystkim wokół pomagają i zapewne NIC z tego nie mają. Tylko rodzi się pytanie : skąd to ICH bogactwo? Wiesz ile procent pomocy dla Polski szło w do polskich firm? A wiesz, że 85% z pomocy dla Polski szło do … niemieckich firm .. itd. Zapewne niemieckie zapędy z czasów WOJEN ŚWIATOWYCH się skończyły. Ja jednak myślę, że zmienili TYLKO metodę. A my im na to pozwalamy!
  ***
  Żydzi skonsumowali komunizm, ograbiając Głupich Polaczków do Nitki, a czego nie mogli zawłaszczyć, zagrabić czy ukraść to zniszczyli, a teraz oddali Polskę Niemcom DO LIKWIDACJI, żeby Polacy się nie podnieśli, w racji niemiecko-chińskiej granicy na Uralu. Najlepiej to ilustruje rozmowa Tuska z Merkel: – ANGELA, PRZECIEZ OBIECAŁAŚ… – OBIECAŁAM, NO I CO? NAM SIĘ TO NIE OPŁACA.
  Niemiaszki kwiczą, że SATELITARNA DETEKCJA ZŁOTA TO ZWYCIĘSTWO, ale to takie Zwycięstwo, jak odesłanie przez Mountbattenów Karpińskiego do pasienia świń.

 233. […] Wandaluzja on Wolne tematy (26 – … […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: