Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  bryś o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Janekzlasu o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Boydar o Ukrainiec odpowie za handel lu…
  Novy o Nasza demokracja po „operacji…
  wildEast o Nasza demokracja po „operacji…
  Krzysztof o Tragedia Ukrainy
  Yagiel o Wolne tematy (38 – …
  Boydar o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  bryś o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  brys o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Wywrotowiec o Ukrainiec odpowie za handel lu…
  Boydar o Tragedia Ukrainy
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Agresja Niemiec przeciwko Polsce w XX i XXI wieku

Posted by Marucha w dniu 2013-06-17 (Poniedziałek)

http://www.europarl.europa.eu/RegData/courrier_officiel/arrivee/2007/EP-PE_LTA(2007)000139_EN.pdf

AdlerŚWIATOWA FERACJA POLSKI H KOMBATANTÓW
ul. Grochowska 365, 03-822 Warszawa, Polska

ŚWIATOWY KONGRS POLAKÓW (WORLD CONGRESS OF POLES)
PO Box 300614, Chicago Ł 60630, USA

Stowarzyszenia Polaków Poszkodowanych w II WOJNIE ŚWIATOWEJ, w wyniku agresji zbrodniczej nazistowskiej III Rzeszy Niemieckiej na Polskę w dniu 1. IX. 1939r.

RAPORT Nr l DOTYCZĄCY
Agresji Republiki Federalnej Niemiec przeciwko Polsce na przełomie XX i XXI wieku

ADRESOWANY DO:

Rządów – Francji, Rosji, USA, Wielkiej Brytanii (PAŃSTW STRON „UMOWY POCZDAMSKIEJ z 1945 r.”)

● Do Sekretarza Generalnego ONZ Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego ● Do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Prezesa Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej ● Marszałka Sejmu RP, Marszałka Senatu RP Wice-marszałków Sejmu RP, Wice-marszałków Senatu RP ● Ministra Sprawiedliwości -Prokuratora Generalnego RP ● Do Parlamentarzystów do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej ● Eurodeputowanych do Parlamentu Unii Europejskiej ● Do Biskupów i Kapłanów polskich ● Do wszystkich Polek i Polaków w Polsce i na świecie!

SKRÓT
(…)
Tej nowej antypolskiej krucjacie dziejącej się na przełomie XX/XXI wieku, podobnie jak w przeszłości, także i dzisiaj przewodzi Państwo Niemieckie, które chce wyrwać połowę terytorium Polsce, Czechom, Rosji – Kaliningrad a Litwie – Kłajpedę i które założyło Unię Europejską, z pomocą której dzisiaj Niemcy tak skutecznie i tak szybko kolonizują i germanizują Europę Środkowo- Wschodnią, w tym także i Polskę.

Tej nowej kolonizacji i germanizacji Państwa Polskiego, Polki i Polacy muszą przeciwstawić się wszelkimi dostępnymi sposobami! Wszelkimi! Bo Niemcy dla osiągnięcia swych tu w Polsce celów kolonizacyjnych i germanizacyjnych, posługują się wszystkimi metodami, nie wyłączając swoich agentów, których mieli i mają w Polsce bez liku. A Państwo Niemieckie swą imperialną agenturę rozwinęło w czasie zaborów.

Gdy Polacy w 1918 roku wybili się na niepodległość, agenci niemieccy, austriaccy i carscy zewsząd SZKODZILI II Rzeczypospolitej Polskiej. A w chwili rozpoczęcia przez Niemcy II Wojny Światowej, Hitler uaktywnił w Polsce wszelkiej maści agentów i dywersantów, na czele z mniejszością niemiecką zamieszkałą w Polsce, która znając teren i ludzi, była okiem, uchem oraz jakże okrutnym administratorem niemieckiego okupanta w latach 1939-1945.

Właśnie na tej mniejszości niemieckiej mieszkającej w Polsce oraz wspomagającej okupanta niemieckiego mniejszości ukraińskiej, ciąży wciąż zbrodnia zdrady Państwa Polskiego w latach 1939 -1945.

Ja Antoni Heda – Szary będąc komendantem oddziału partyzanckiego wielokrotnie pac’fikowałem kolaboranckie wsie niemieckie, z których Rzesza Niemiecka wybierała rekruta do swej armii oraz powoływała do formacji policyjnych i agenturalnych [gestapo]. Napadałem na wsie niemieckie oraz kolonistów niemieckich z dwóch powodów, aby pokazać im kto jest tym rzeczywistym włodarzem polskiej ziemi, oraz by wzmocnić morale polskiej ludności terroryzowanej i mordowanej przez okupanta niemieckiego, terroryzowanej i mordowanej także przez obywateli polskich – osadników niemieckich.

W czasie ostatniej wojny światowej Niemcy wysługiwali się polskimi i ukraińskimi agentami. A wśród nich na moim terenie, działali dwaj niezwykle groźni agenci niemieckiego GESTAPO. Pierwszy to ”łotr”, na którym Polska Podziemna wykonała wyrok śmierci. A ten drugi to agent niemieckiego GESTAPO, niejaki „Wiślicz”, który ma na swym sumieniu setki wymordowanych Polek i Polaków oraz wiele spalonych i spacyfikowanych polskich wsi.

Niemcy nie zamordowaliby tylu Polek i Polaków, gdyby nie mieli swych agentów. Także Ziemia Kielecka i Radomska nie poniosłaby tak krwawych ofiar z rąk niemieckich zbirów, gdyby nie wskazał ich niemiecki agent gestapo „Wiślicz”. Dlatego też w pierwszym rzędzie należy likwidować agenturę obcych państw !

I tenże zdrajca i łotr ”Wiślicz”, na którym ciążyła zbrodnia zdrady polskiej racji stanu, gdy w 1945 roku na Ziemię Kielecką i Radomską wkroczyli bolszewicy, zaoferował swe judaszowe umiejętności sowieckiemu NKWD, które wyniosło go na komunistycznego wojewodę kieleckiego.

I co robi tenże wojewoda kielecki „Wiślicz” [Eugeniusz Wiślicz-Iwańczyk] ? Bojąc się o swą skórę, bojąc się, aby jego kolaboracja z Niemcami nie ujrzała światła dziennego, wyłapuje i to w podstępny sposób i morduje wszystkich świadków swej zbrodniczej kolaboracji z niemieckim okupantem. A w szczególności ten zdrajca i renegat „Wiślicz” poszukiwał Akowców i Komendanta „Szarego”, a szukał nas dlatego, bo byliśmy tymi koronnymi świadkami jego potwornych zbrodni dokonanych rękami niemieckich zbirów na Ziemi Kieleckiej i Radomskiej w latach 1939 – 1945.

Wojewoda kielecki ..Wiślicz” [Eugeniusz Wiślicz-Iwańczyk] chcąc mnie złapać i zamordować, stworzył nawet fałszywy oddział partyzancki złożony z funkcjonariuszy UB. A gdy nie udało się „Wiśliczowi” ująć „Komendanta Szarego”, tenże renegat Wiślicz używając podstępu i prowokacji, zaaresztował moich braci i szwagrów, których UB w okrutny sposób zamordowało. Mój wywiad doniósł mi, że mordowali ich w ten sposób, iż kładli im deski na piersiach i dwóch łotrów skakało na deskach dotąd, aż połamali im zebra, aż im serca popękały.
(…)
Wysiłkiem wielu narodów sprzymierzonych pokonano w II wojnie światowej wielowiekowy MILITARYZM PRUSKI zagrażający nie tylko Polsce, ale również wielu innym narodom świata. W wyniku II wojnie światowej zginęło ponad 7 milionów Polaków i 60 milionów obywateli Anglii, Francji, Rosji, USA, Kanady i wielu innych krajów.

Zastanawia milcząca zgoda i przyzwolenie na odradzanie się ducha Pruskiego Militaryzmu przez państwa byłej koalicji antyhitlerowskiej Anglii, Francji, USA, Rosji, decyzji zwycięskich aliantów Sojuszniczej Rady Kontroli nad Niemcami (SRKnN). Zadziwia nieposzanowanie układów i praw międzynarodowych powstałych w wyniku pokonania hitlerowskich Niemiec przez samych twórców tych układów.

Warto przypomnieć Umowę Poczdamska, która jest podstawa ładu prawnego i politycznego po II wojnie światowej i źródłem wielu innych umów i traktatów międzynarodowych (szersze omówienie przesyłam w osobnym dokumencie, opracowanie Światowej Federacji Polskich Kombatantów – w załączeniu)

Umowa Poczdamska i Ustawa 46 Sojuszniczej Rady Kontroli nad Niemcami (SRKnN) mówiły o BEZWARUNKOWEJ KAPITULACJI Niemiec , o LIKWIDACJI PAŃSTWA PRUSKIEGO i o powstaniu Polski w obecnych granicach. Dnia 25.02.1947 roku, SRKnN wydala USTAWĘ nr 46 o LIKWIDACJI PAŃSTWA PRUSKIEGO, aby NIGDY WIĘCEJ nie doszło do odrodzenia się Militaryzmu Pruskiego.

To Militaryzm Pruski był odpowiedzialny za rozbiory Polski w XVIII i XIX w., szereg wojen w Europie i za dwie wojny światowe w XX w., które spowodowały śmierć milionów ludzi.

Ustawa 46 wykonywała Umowę Poczdamską i zgodnie z tą Umową jest i była dodatkowym potwierdzeniem i uregulowaniem uzupełniającym w zakresie granicy polsko-niemieckiej na Odrze i Nysie Łużyckiej. Niemcom narzucono bezwarunkową kapitulacje. Niemcy nie były stroną w tej umowie i nie miały nic do powiedzenia!

Dodać należy i podkreślić bardzo mocno, że to nie była to nagroda dla Polski za jej wkład zbrojny w zwycięstwo w II wojnie światowej.

Górny Śląsk, Dolny Śląsk, Pomorze Wschodnie i Zachodnie, Wielkopolska i Mazury dolny bieg Wisły i Odry to obok Małopolski, Mazowsza to ZIEMIE RDZENNIE POLSKIE . To właśnie te ziemie stanowią o polskości Polski; Ziemie wschodnie Rzeczypospolitej Obojga Narodów tj. Kresy to wynik wielowiekowej Unii Polski z Litwą. Polska sięgała aż po Kamieniec Podolski.

Tzw. Ziemie Odzyskane, Ziemie Zachodnie zostały przez Polskę utracone w wyniku ekspansjonizmu Militaryzmu Pruskiego, tajnej dyplomacji i spisków pruskich zarówno przed i w czasie rozbiorów, jak i później w wyniku skomplikowanego procesu historycznego, którego wyrazem był miedzy innymi Kulturkampf Bismarcka.

Dziś na naszych oczach obserwujemy powtórkę tego procesu – ekspansji Niemiec na ziemie rdzennie polskie.

Umowa Poczdamska obowiązuje od dnia podpisania (02,08.1945 r.), jest bezterminowa (nie określa czasu obowiązywania) i zawiera cechy umów wieczystych – reguluje zagadnienia, które w prawie traktatowym zaliczane są do spraw regulowanych przez umowy wieczyste, którymi są traktaty pokoju. Tak jak zbrodnie ludobójstwa zbrodniczej, nazistowskiej III Rzeszy niemieckiej nie ulegają przedawnieniu.

Wykonanie Umowy Poczdamskiej jest równoznaczne z zawarciem traktatu pokoju.

Polska wykonała zobowiązania nałożone na nią w Umowie Poczdamskiej przez SKRnN i w wyniku tego uzyskała dodatkowy tytuł prawny do ochrony praw nabytych z wykonania tej Umowy.

Mocarstwa-strony Umowy Poczdamskiej (USA, ZSRR, WB i Francja) mają obowiązek wykonać względem Polski wszystkie postanowienia Umowy Poczdamskiej, włącznie z postanowieniem dotyczącym granicy polsko-niemieckiej na Odrze i Nysie Łużyckiej, które wszyscy sygnatariusze tej Umowy uznali za ostateczne.

Polska wykonała NAKAZ zwycięskich aliantów (SRKnN) transferu ludności niemieckiej z Polski na obszar „NIEMIEC JAKO CAŁOŚCI” zgodnie z Umową Poczdamską, ale większość ludności niemieckiej już przedtem porzuciła obszar przyznany Polsce tą Umową – głównie w wyniku zastosowania przez cofające się wojska niemieckie strategii „Spalonej Ziemi” według niemieckiego planu
„Nero” opatrzonego hasłami „Regen” und Hagel” (Deszcz i Grad).

Niemcy uciekali ze strachu przed odpowiedzialnością za swoje zbrodnie.

Przywódcy polityczni PAŃSTW SPRZYMIERZONYCH BYŁEJ KOALICJI ANTYNIEMIECKIEJ zdaja się o tym wszystkim nie pamiętać, nie dostrzegać, nie zauważać, akceptują odradzający się Pruski Rewizjonizm.

Zgoda i przyzwolenie na to jest POGARDĄ DLA 60 MLN OFIAR WOJENNYCH i żołnierzy państw Koalicji (Rosja, Anglia, Francja USA i sojusznicy) w tym ponad 7 mln ofiar polskich, którzy zginęli w ujarzmieniu Pruskiego Militaryzmu!!!

WYMYSŁ Z UNIA EUROPEJSKA JEST SPRYTNYM WYBIEGIEM REWANŻYZMU NIEMIECKIEGO i stoi w jaskrawej sprzeczności ze wszystkimi wcześniejszymi zapisami prawa międzynarodowego. Jest odrodzeniem się Militaryzmu Pruskiego. Jest wyzwaniem politycznym dla narodów świata!

To obejście Umowy Poczdamskiej – to zrzucenie z siebie przez Niemców odpowiedzialności za II WŚ.

MatkaPolka

Komentarzy 7 do “Agresja Niemiec przeciwko Polsce w XX i XXI wieku”

 1. Zetef said

  Kocham takie apele. Mój Boże co też musi się dziać w takim Londynie albo Berlinie. Waszyngton dygoce a Paryż jest na skraju histerii.
  Marszałkowa Na-Metr-W-Głąb-Kopacz płacze i kaja się.
  Pamiętam jak kiedyś w Warszawie na ul.Lwowskiej zabito nożem młodego chłopaka – studenta. Organizowano wtedy milczące marsze przeciwko przemocy.
  Od tych marszy przemoc bladła i uciekała.

 2. Brat Dioskur said

  A Niemcy odbudowuja w Berlinie palac Hohenzollernow .Pruska buta ma kosztowac 1,5 mld euro!Ciekawe czy powrot do pruskiej gali ma sie tylko ograniczyc do budowli?

 3. andrzej said

  Niemcy odgrywające rolę walca drogowego przecierającego globalistom szlak na wschód, ale nieliczni Niemcy zdają sobie sprawę, że odrabiają tę samą hitlerowska lekcję, tyle, że bez armat, bomb i ludobójstwa.

  Odwrót ze wschodu będzie równie haniebny – wracając nie odnajdą swojego kraju, swojego Reichu, swojej narodowej tożsamości – zwłaszcza.

  Na razie ogarnia ich skrywana pasja gdy widzą, że co dziesiąty zaludniacz niemieckiej ulicy jest kolorowy albo podkolorowany.

  Zaczerpnięto: „Bestie Końca Czasu”. Henryk Pająk, str. 246.

 4. RomanK said

  Bierzcie przyklad z Przeodniczacych Kombatantow!
  Najpierw idzcie i walczcie bez zadnych pytan, na wszystkich frontach,…. na polecenie HWK( HaShem Wie Kogo) i w czyim interesie….
  a potem na starosc piszcie Apele….ze wam nie dali:-))))choc obiecywali:-))) ale nic nei dostalo:-)) mimo ze sie nalezalo:-)))
  W polskiej ziemi glupich nie trzeba siac!

 5. AQQ said

  Dziś -Nasze matki, nasi ojcowie: Inne czasy (1/3)
  od 20:20dramat wojenny -potem dyskusja.

 6. Józef Piotr said

  Jakby na to nie patrzeć to spośród sygnatariuszy i gwarantów UMOWY POCZDAMSKIEJ Tylko Rosja może położyc kres rozbestwieniu reaktywowanej III Rzeszy.
  Bo na posostałych nie ma co liczyć.
  Pozostali pozostaną swoim zwyczajem bierni. Nawet Ferment świata będzie cicho popierajac rewańżyzm niemiecki , wszak swoje 100 mld $ otrzymał.

 7. Wandaluzja said

  https://marucha.wordpress.com/2013/06/17/agresja-niemiec-przeciwko-polsce-w-xx-i-xxi-wieku

  Czwartej Rzeszy na Satelitarnej Detekcji Złota oraz konsumpcji fekaliów pruskich i hitlerowskich wcale nie chodzi o odbudowę Granicy z roku 1918 z linią Morawy i środkowego Dunaja, ale realizacji Planu Bismarcka z Missisipi przekwalifikowanej przed dyktaturę spermy jerozolimskiej ze Wschodniej Granicy Niemiec na Zachodnią. Jest to nawet logiczne w tym względzie, że Francja przez konsumpcję fekaliów pruskich i hitlerowskich jest rządzona z Frankfurtu i Berlina, jak Polska przez żydogermanię, która nazywa się Unią Europejską.
  I Plan Bismarcka nie udał się dzięki znalezieniu ropy w Nigerii; II z został storpedowany TRZYKROTNIE przez Romana Dmowskiego w I wojnie światowej; III wersja sczezła nad Bzurą i pod Stalingradem; IV w Powstaniu Warszawskim; V wersja upadła DZIĘKI bombardowaniu Japonii taktycznymi bombami atomowymi Kriegsmarine, ale VI wersja Planu Bismarcka udaje się dzięki SATELITARNEJ DETEKCJI ZŁOTA.
  Stara przepowiednia hrabiego Kurowskiego z zapładnianiu bab przez Żydów i Arabów z dupy cherubina SPEŁNI SIĘ.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: