Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Sebastian o McNamara’s Misfits: wojs…
  Sebastian o Zwi Migdal: Żydowska mafia spr…
  Greg o Wolne tematy (39 – …
  Carlos o Wolne tematy (39 – …
  Greg o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Yagiel o Wolne tematy (39 – …
  Yagiel o Wolne tematy (39 – …
  Liwiusz o Pod wieżami Włodzimierza
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  revers o Wolne tematy (39 – …
  Krzysztof M o Wolne tematy (39 – …
  Greg o Wolne tematy (39 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Żydowskie pochodzenie wahabitów

Posted by Marucha w dniu 2013-06-17 (Poniedziałek)

Amerykański departament obrony wydał tłumaczenie licznych irackich dokumentów wywiadowczych z czasów Saddama.

Jeden raport Generalnego Dyrektoriatu Wywiadu Wojskowego z września 2002r., zatytułowany „Powstanie wahabizmu i jego historyczne korzenie”, ukazuje że iracki rząd obawiał się nikczemnych celów wahabitów z Arabii Saudyjskiej, często zwanych salafistami, knujących z Zachodem w celu podminowania islamu.

Raport opiera się głównie na „Pamiętnikach Hemphera”, które szczegółowo opisują jak brytyjski szpieg na Bliskim Wschodzie, w połowie XVIIIw., nawiązał kontakt a Abdulem Wahhabem, w celu utworzenia wywrotowej wersji islamu, niesławnej wahabistycznej sekty, która stała się kamieniem węgielnym reżimu Saudów.

Ruch był czasowo zwalczany przez ottomańskie armie w połowie XIXw. Jednak z pomocą Brytyjczyków, wahabici i ich sponsorzy – Saudowie, powrócili do władzy i założyli własne państwo w 1932 r. Od tamtego czasu, Saudowie ściśle współpracowali z Amerykanami, którym winni byli ogromne bogactwa ropy za sponsoring różnych islamskich fundamentalistycznych organizacji i innych tajnych operacji, szczególnie „dzihadu” w Afganistanie. Lecz Saudowie jednocześnie używali swego potężnego bogactwa do promowania niszczycielskiej wersji islamu w różnych częściach świata, co stanowiło jedną z największych kampanii propagandowych w historii świata.

Wielu obrońców wahabitów, jako legalnego ruchu reformatorskiego islamu, próbowało zdyskredytować pamiętniki jako fałszywe. W tym np. Bernard Haykel, profesor Studiów Bliskowschodnich na Princeton University, który, bez jakiegokolwiek dowodu, zakłada iż pamiętniki napisał Ayyub Sabri Pasha.

Jednakże, gdy pamiętniki pojawiły się w latach 70.  XXw., Pasha napisał swoją wersje historii już w 1888 r. Ayyub Sabri Pasha był dobrze znanym ottomańskim pisarzem i tureckim admirałem, który służył w ottomańskiej armii na Półwyspie Arabskim. Napisał kilka książek o tym regionie i jego historii, np. „Początki i rozprzestrzenianie się wahabizmu”, gdzie opisuje związki Abdula Wahhaba i jego spiski z Hempherem.

Ponadto, iracki wywiad odkrył kilka zaskakujących twierdzeń, pochodzących z prac w języku arabskim, które nie zostały przetłumaczone na angielski. Raport podsumowuje, że zarówno Abdul Wahhab i jego sponsor ibn Saud, który założył dynastię Saudów, mieli żydowskie pochodzenie.

Np. D. Mustafa Turan napisał w The Donmeh Jews [żydzi donmeh – Ussus], że Muhammad ibn Abdul Wahhab był potomkiem donmeh-żydowskiej rodziny z Turcji. Donmeh byli potomkami wyznawców fałszywego mesjasza, Sabbataja Cwi, który zaszokował żydowstwo w 1666r. przechodząc na islam. Upatrując to jako świętą tajemnicę, wyznawcy Cwiego naśladowali jego konwersję na islam, jednakże w skrytości trzymali się swoich kabalistycznych doktryn.

W Europie sabiatianom, w następnym wieku, przewodził Jakub Frank, twierdzący że jest reinkarnowanym Cwi. I, według To Eliminate the Opiate [Wyeliminować narkotyk] rabina Antelmana, należeli do nich Rotshildowie, którzy przyłożyli rękę do ufundowania bawarskich iluminatów. Społeczność donmeh w Turcji była skupiona w Salonikach, które stały się masońską gawrą. Tutaj powstał ruch młodoturków, który przyczynił się do upadku imperium muzułmańskiego Turków Ottomańskich. Jest dowód na to, że sam Ataturk, założyciel nowoczesnego państwa tureckiego, był także donmeh.

Turan utrzymuje, że dziadek Abdula Wahhaba, Sulayman, był właściwie Shulmanem i należał do żydowskiej społeczności Bursy w Turcji. Następnie osiedlił się w Damaszku i symulował wiarę islamską, ale został podobno wygnany za praktykowanie czarów. Udał się do Egiptu, ale i tam spotkał się z potępieniem więc udał się do Hidżazu, gdzie się ożenił i spłodził Abdula Wahhaba. Według raportu te same informacje znajdują się w The Donmeh Jews and the Origin of the Saudi Wahabis [Żydzi donmeh i powstanie saudyjskich wahabitów], Rifata Salima Kabara.

Twierdzenie iż rodzina Saudów ma żydowskie pochodzenie zostało opublikowanie przez Mohammada Sakhera, o którym uważa się, że został zamordowany przez reżim za swoje rewelacje. W raporcie znajdują się podobne ustalenia, lecz z innych źródeł. Według The Wahabi Movement/The Truth and Roots [Ruch wahabitów/prawda i pochodzenie] Abdula Wahhaba Ibrahima Al-Shammari, np. ibn Saud był w rzeczywistości potomkiem Mordechaia bin Ibrahima bin Mushi, żydowskiego kupca z Basry. Wydaje się, że gdy został zaproszony przez członków arabskiego plemienia Aniza, oświadczył że jest jednym z nich i podróżował z nimi do Najadu, a jego nowym imieniem stało się Markhan bin Ibrahim bin Musa.

Ponadto, Abdul Wahhab pochodził z Wahib Al-Tamimi, więc jak powiedział al Said Nasir w The History of the Saud Family [historii rodzimy Saudów], ambasador Saudów w Kairze, Abdullah bin Ibrahim al Mufaddal, zapłacił Muhammadowi Al-Tamimi 35000 [jinee – nie mam pojęcia co to było] w roku 1943, aby stworzył drzewo genealogiczne rodziny Saudów i Abdula Wahhaba i połączył je w jedno, dowodząc jednocześnie ich pochodzenia od proroka Mahometa.

Trudne może być potwierdzenie tych rewelacji. Są one jednak interesujące w świetle roli jaką odgrywa Arabia Saudyjska w odniesieniu do wspierania sił Zachodu na Bliskim Wschodzie i wszędzie indziej. Szczególnie zadziwiająca i wątpliwa jest forma islamu, jaką reprezentują wahabizm i salafizm; obecnie zaprowadza to tylko zamęt do islamskich tradycji, dzieli muzułmanów – przez co zajmują się trywialnymi utarczkami – umożliwiając prowadzenie skutecznej wojny z wyznawcami tej religii.

3 VI 2013 r.
Źródło: David Livingstone, War is crime
Przygotował: Ussus
http://ussus.wordpress.com

Komentarzy 12 do “Żydowskie pochodzenie wahabitów”

 1. efka said

  Im dalej w las tym więcej muchomorów, a u nas też muchomorów dostatek po wszelkich urzędach.

 2. RomanK said

  Ciiiiii…sza….powiem wam cos w najwiekszej tajemnicyyyyy szaa…..
  Wogole to bylo tak. ze Araby …i Zydy….to rodni bracia….
  Stary Zyd Abraham syn Teraha z miasta UR..zrobil dwoch chlopczyskow….jednego zrobil Ishmaela Arabem, a drugiego Issaka Zydem….
  Traz sie nawet poznac nei moga:-)))
  Dlatego rzadza nimi Chazarzy:-))) ktorych zrobil Kiernoz we wychodku….a wysiedzial gesior….na opuszczonej stacji PKP…
  Nawet nei tyle Chazarzy bo to co obecnie reprezentuje ta miedzuynarodowa banda, ktora rzadzi wszedzie w tym i w POlsce to natynomianisci…extremisci… cyt:
  Porzadek Swiatowy na Bliskim wschodzieâ-jakoby nowe wydanie starego mesjanistycznego Krolestwa
  Bozego na Ziemi!â

  Najbardziej interesujacym jest, extremalny antynomianizm charakteru izraelskiej Lewicy. Nowy wymiar antynomianizmu, ktory zostal stworzony -jako mutacja mesjanizmu,ktory siegnal poza odrzucenie zydowskich rytualow do formy narodowego antynomianizmu.Dziaje sie to pod wplywem ogromnej presji na wierzacych wsrod izraelskiej Lewicy, aby nie tylko zaniedbywac zydowska tradycje, ale i fundamentalny imperatyw -jakim jest wyzbywanie sie zydowskiej suwerennosci, a w szczegolnosci zydowskich miejsc religijnych( Grota Jozefa, Grota Machpela, Wzgorze Swiatyni), porzez ktore pokoj byl latwo osiagalny. Idac dalej podobienstwo pomiedzy israelska Lewica a Shabbateistami objawia sie z cala moca w silnym zwiazku israelskiej Lewicy z Arabami i Islamem, mimo wyrzekania sie prywatnie, a nawet wyrazajac obrzydzenie ich sposobem zycia, moralnoscia i zwyczajami. Najbardziej uwidacznia sie to pomiedzy Donmeh, ktorzy publicznie pokazuja swe zafascynowanie Islamem, ale pomiedzy soba calkowicie g

  o odrzucaja, a nawet plugawia. I to wcale nie dlatego, zeby syjonizm wywieral jaki kolwiek wplyw na shabataistow, ale raczej sa to te same impulsy i mechanizmy dokladnie tak samo dzialajace w obydwoch grupach. Wiara w assymilacje, jako wazny utopijno messjanistyczny cel, jest motywacja do dzialania zarowno u Shabataistow, jak i u mesjanistycznych Lewicowcow Syjonistow

  ** Opracowanie ksiazkowe MA Ehrlicha weryfikuje oskarzenie rabina Antelnmana o spisek
  pomiedzy Brytyjskimi Rytami Masonerii, a nawet siega dalej, wskazujac na silne zwiazki
  Syjonizmu zwiazanego z Partia Pracy i dzisiejsza israelska Lewicaâ Te ugrupowania pra
  dzisiaj do nowego Holocaustu, dokladnie tak samo -jak w latach 30- 40 parli do niego ich
  poprzednicy, Nie wierzycie?- prosze zobaczcie sami:. : http://www.donmeh-west.com/# **
  Wiecej tu: po polsku Barry Hamish:
  http://www.mail-archive.com/prawica@zascianek.pl/msg07441.html

 3. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka jest obuszony na pan David Livingstone ktury napisal:

  „Donmeh byli potomkami wyznawców fałszywego mesjasza, Sabbataja Cwi”

  Ja pan Mordka oficjalnie muwi sze, pan Sabataj Cwi nie byl falszywy mesjasz tylko prawdziwy i ma na to dowud.

  Pan Sabataj Cwi pszekazal swuj mesjanski mandat dla pan Jakub Frank, a pan Frank jak go dostal to tarzal sie po ziemi i toczyl piane z ust, a nasza rasa jak to zobaczyla to uznala od razu panuw Cwi i Franka za prawdziwe mesjasze.

  Czy ktos jak nie jest mesjasz to potrafi sie tarzac i toczyc piana z ust?

  Na pewno nie!!!

  Ja pan Mordka domaga sie teraz pszeprosin od pan Marucha sze zamiescil ten artykul.

  Dla Pana wszystko, Panie Mordka. No… może z wyjątkiem dużych pieniędzy – admin

 4. RomanK said

  Za chwile panie Mordka… bo tera Gajowy sie tarza na zemi ..i toczyc piana z ust….

 5. Fran SA said

  O zydowskim pochodzeniu wahabitow wiadomo od dawna. Jest pare ksiazek wydanych przed wojna o powstaniu panstwa Saudich i o tym, jak zdobyli Mekke, zeby stamtad kierowac islamem.
  Szczep wahabitow rzadzi w Katarze i Bahrain. To sa bogaci przebierancy, ktorzy funduja rozne awantury, a takze meczety w Europie. Pomagali NATO , razem z donmeh z Turcji podbijac Balkany i probuja utworzyc Wielka Albanie. I te pieprzenia o kalifacie tez poszly od wahabitow.
  Teraz buduja meczety w Czarnogorze. W czasie wojny na Balkanach, konkretnie w Jugoslawii, wahabici, ktorzy wyrzucali Serbow i Bosniakow z Sarajewa nie mogli sie dogadac z tubylcami bo nie znali jezyka.
  W Kosowie mieszkali niegdys Turcy i inni muzulmanie- ale dopiero zaczela sie zadyma jak przyszli naslani z Albanii przestepcy. Albania jest w tej chwili jedna wielka forteca zydowskich muzulmanow. Amerykanie maja tam ogromne fortece, do ktorych ludnosc miejscowa nie ma zadnego dostepu na odleglosc kilometrow.
  Wielu katolikow z rejonu Szkodra opuscilo Albanie po awanturach Sorosa (piramidy), a gjakmares (msciciele krwi) mordowali kogo sie dalo na podstawie sfalszowanej interpretacji Leke Kanun – prawa rodowego. .
  Kosowo stalo sie centrum przestepstwa roznego rodzaju, a Grecy nikogo tak sie nie bali jak bandytow z Albanii.
  Prawdziwi zas muzulmanie z Albanii tez zostali przepedzeni; wielu wyemigrowalo. Sa to przewaznie stare albanskie rody- w wiekszosci bardzo wyksztalceni; wierza w Leke Kanun. (Prawo honorowe Leki)
  Mam ten caly Kodeks prawny w tlumaczeniu angielskim. Bardzo ciekawa lektura.

  Bardzo szkodliwa propaganda namieszala wielu ludziom w glowie- bo taki jest cel propagandy; i ludy, ktore od wiekow zyly ze soba w zgodzie, maja sie teraz mordowac i nienawidzic. Bo latwiej sie podbija zwasnione narody.
  Wiedza o tym doskonale medrcy syjonu, bo kiedys- kiedys Judea z Izraelem tak sie tlukly i mordowaly, ze nie zauwazyli jak przyszla armia rzymska Tytusa i ich wszystkich rozpirzyla w ciagu doby.

 6. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka ma bardzo smutna wiadomosc dla czytelniki.

  Jak pan Mordka sie dowiedzial od pan Roman, sze pan Gajowy tesz sie tarza po ziemi i toczy piana z ust to ruwniesz postanowil sprawdzic czy mosze jest prawdziwy mesjasz.

  Wiec rzucil sie na ziemie, ale mugl tylko albo sie tarzac albo toczyc piane z ust ale nie mugl tego robic naraz.

  Na domiar zlego jak moje Salcie zobaczyla pan Mordka w transie to zadzwonila po pogotowie, ale wszyscy sie uspokoili kiedy pan Mordka powiedzial w szpitalu, sze tylko sprawdzal czy jest prawdziwy mesjasz.

  Ja pan Mordka, ruwniesz sie bardzo cieszy, sze piesek Dupek od pan Baron nie widzial pan Mordka bo pewnie by zaczal wyc.

 7. RomanK said

  Ujj panie Mordka..ja na panowym miejscu bym zaraz wyslal panska pienknom malzonke Ruchle na ten bardzo pozyteczny oboz w Israelu…dla dziewczenta…moze i panski piesek Dupek tez by pojechal…bo tam pisze, ze nie biora oplat od pieski, tzn wogole nei pisza o pieski, tzn nie pisza ze wolno i nie pisza ze nie wolno..a pan wi-e jak dziweczenta maja w glowie mishlunge malo jedza…….a Dupekl madry piesek….i lubi kosher miensko…
  o a tu pan ma o ten oboz:

  http://palestinechronicle.com/old/view_article_details.php?id=15451

 8. RomanK said

  O a tu w bardzo powaznej gazecie pisze czarno na biale..ze polskie podatniki pieniondze.i jaj im wierze bo to musi byc goje nikt inny nei bedzie takie glupie,…..spedzilo dobre czas w Warszawie wszystkei prasowe dupkowie, na uroczystosci holokostycznosci,,w dobre hotele przy dobre miensko i jeszcze do kieszonki na dzien 20 euro ,,lapes capes i w kieszonke schowac…
  To prosze panowi pisze:
  http://www.haaretz.com/jewish-world/jewish-world-news/in-poland-a-well-meaning-commemoration-of-warsaw-ghetto-uprising.premium-1.516406
  Powie pan ze panski Dupek jest dziennikasz….
  On nie bedzie pytac nikogo dlaczego polskie goje emeryty bieduja i gloduja za swoje renty..i nei maja zadne lapes capes do kieszonki nawet w takie swiento jak rocznica Powstania w Gacie…
  A tu pan ma escort servis w Warszawie dla pobozne hasydy: ale ja nei wiem czy tez placi poslie podatniki czy nie..pan sam zapyta na miejscu…

  Wystarczy wpisac: Jewish escort in Warsow…

 9. Boydar said

  Panie Romanie, piesek Dupek jest od Baron Srul Radziwiłł, a nie od Pan Mordka Rosenzweig. Wszystko się Panu myszygene.

 10. RomanK said

  Ujj panie Bojdar..czy to jednemu pieskowi Dupek???? Ja mysle ze porzadne rodziny zacne Polaki stac na rasowe psy..rasy Dupek.
  Czy piesek Dupek pana Barona Srula Radziwilla…… tez jest dziennikarzem???
  Ja bardzo przeraszam za pomylke pana Mordke…nie bylo moja intencja, prosze wybaczyc,,,,ale jestem pewny, ze pani Mordkowa pani Salcie Rozenzweig jest co najmniej tak piekna- jak pani baronowa Ruchla..z domu Zanka Sapie. czy tez Sapie Zanka….ja tu sze nei moge mylic!
  Oj panei Boydar, jak w takim nerwowym swiecie nie zachowac sie jak myszygene kopff…????? Kiedy byle dupek za kazdym razem przedstawia sie jakies inne pan:-))

 11. Boydar said

  Trzeba (było) uważać (Kwinto).
  Będę Pana wspierał logistycznie 🙂

 12. Boydar said

  Aha, i ukłony dla Pana Mordki z dostojna Małżonka.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: