Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  bryś o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  brys o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Wywrotowiec o Ukrainiec odpowie za handel lu…
  Boydar o Tragedia Ukrainy
  Krzysztof M o Tragedia Ukrainy
  Krzysztof M o Andrzej Duda. Mąż stanu, czy z…
  Boydar o Modliłem się w intencji E…
  Wywrotowiec o Modliłem się w intencji E…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Krzysztof M o Andrzej Duda. Mąż stanu, czy z…
  Zbyszko o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Lily o Wolne tematy (38 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Czy zniszczenie Sanktuarium Matki Bożej w Lourdes oznacza porzucenie przez Niebo Franciszka-Bergolio i jego Neokościoła NWO?

Posted by Marucha w dniu 2013-06-24 (Poniedziałek)

Is the Destruction at Our Lady’s Shrine at Lourdes a Sign Of Heaven’s Abandonment of Francis-Bergoglio and His Newchurch of the New Order?
http://www.traditio.com/comment/com1306.htm
Tłumaczenie Ola Gordon

Czczone Sanktuarium Matki Bożej w Lourdes zostało zalane tak, jak niekatolicki Neokościół NWO zatopił prawdziwą wiarę. Czy epoka Lourdes i Fatimy skończyła się działaniem Matki Bożej jako pośredniczki Jej Boskiego Syna, widzącej spełnienie Jej przepowiedni z La Salette: “Rzym straci wiarę i stanie się stolicą antychrysta”?

Czy zniszczenie czczonego sanktuarium Matki Bożej w Lourdes, Francja, oznacza porzucenie przez Niebo niekatolickiego Neo-kościoła NWO i jego przywódców? Czy epoka Lourdes i Fatimy skończyła się działaniem Matki Bożej jako pośredniczki Jej Boskiego Syna w wycofaniu się z Neo-kościoła NWO i jego bezbożnych liderów?

Szalejący potop 20 czerwca zalał Sanktuarium Matki Bożej w Lourdes, siejąc spustoszenie w Lourdes, słynnym miejscu pielgrzymek, które obecnie jest zrujnowane. Zalana jest grota, gdzie objawiła się Matka Boża i zmyte przez wodę są baseny lecznicze. To już drugi raz w ciągu sześciu miesięcy Sanktuarium Matki Bożej zostało zniszczone. Przy drugiej okazji topniejący śnieg powiększył ogrom mas wodnych i potop w tym tygodniu stał się jeszcze bardziej destrukcyjny, niż w październiku 2012 roku.

Straszna ulewa trwa nadal i sanktuarium, które zostało przejęte przez bezbożny NWO dla fałszywej “Neo-mszy”, może już nigdy nie wrócić do życia, jak mówi dyrektor sanktuarium, który stwierdził: “Nie możemy kłamać o sytuacji. Wszystko połamane. Wszystko zniszczone. To katastrofa”.

Nawet oficjele Neo-kościoła potwierdzili, że grota Matki Bożej, teraz zanurzona w błocie, wygląda jak “wizja z Apokalipsy”. Sanktuarium zamknięto na czas nieokreślony. [Pewne informacje do tego artykułu pochodzą z Agence-France Presse.]

Dobrzy katolicy, ci którzy wszystko postawili na Fatimę, widzą jedynie małą część wielkiego obrazu stworzonego przez Boga.

Ukazanie się Matki Bożej w Lourdes w 1858 jest na pewno bardziej czczone, niż w Fatimie w 1917. Nawet wcześniejsze objawienia Matki Bożej, takie jak w La Salette, Francja, w 1846 roku, dokładnie przepowiedziały zarówno straszne czasy w których teraz żyjemy po modernistycznym II Soborze Watykańskim  (1962-1965), jak i pojawienie się niekatolickich neo-papieży:

“Rzym straci wiarę i stanie się stolicą antychrysta. Demoni powietrzni wraz z antychrystem czynić będą wielkie dziwy na ziemi i w przestworzach, a ludzie coraz przewrotniejsi stawać się będą”.

Zob. też:

Ludzie coraz przewrotniejsi, a w swej masie coraz głupsi stawać się będą, zwąc II Sobór „genialnym” i łamiąc wszelkie przykazania w imię „otwarcia Kościoła na świat”.
Admin

Komentarzy 35 do “Czy zniszczenie Sanktuarium Matki Bożej w Lourdes oznacza porzucenie przez Niebo Franciszka-Bergolio i jego Neokościoła NWO?”

 1. Sowa said

  Episkopat pozwala organizować huczne imprezy w piątek.

  Posted by Dzieckonmp w dniu 22 Czerwiec 2013
  Biskupi zmienili czwarte przykazanie kościelne: Pozwolili na imprezy w piątek.

  4 przykazanie kościelne do 2002 roku brzmiało dotychczas:

  W dni pokuty wyznaczone przez Kościół wierni są zobowiązani powstrzymać się od spożywania mięsa i zachować post.

  Od 2002 roku do dziś brzmiało:

  Zachowywać nakazane posty i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, a w okresach pokuty powstrzymywać się od udziału w zabawach.

  Od dziś brzmi tak:

  Zachowywać nakazane posty i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, a w czasie Wielkiego Postu powstrzymywać się od udziału w zabawach.

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2013/06/22/episkopat-pozwala-organizowac-huczne-imprezy-w-piatek/

  To już dawno temu przestał być Kościół Chrystusowy. To jest talmudyczny pseudo-kościół.

 2. Jack said

  A moze ta powodz to odpowiedz Nieba na umieszczenie krwi Jana Pawła II w sanktuarium maryjnym w Lourdes?

 3. zbych said

  To jeszcze jest kościół Chrystusowy i będzie choć możliwe, że się podzieli. W kościele ścierają się dwie siły dobra i zła, a wy tu na tej stronie wszyscy przemądrzali robicie ludziom wodę z mózgu zamiast wspierać tych, którzy pragną złe siły z KK wyeliminować. Wy chcecie tak ci, o których piszecie wyeliminować i ośmieszyć cały kościół!

 4. Jan said

  Ad.2 Jack
  Bardzo to prawdopodobne, pamiętając jak w pazdzierniku ubiegłego w odpowiedzi na ” instalowanie relikwii” JP II, nastąpiło pierwsze zalanie, tylko w mniejszej skali, stanowiące chyba zapowiedz obecnego.

  Wymowa tego zjawiska stanowi dla wszystkich wymagający refleksji znak, że sprawy idą w złym kierunku. Nie wiadomo tylko, czy chodziło o prawne zalegalizowanie wbrew oporowi Francji homo-małżeństw, stanowiące wzorzec do wprowadzenia w całej UE, Czy wybór i realizowanie
  postawionych przez mocodawców zadań, dla i przez Biskupa Franciszka. A może to być znak końca czasu danego na pokutę, której domagała się Najświętsza Niepokalanie Poczęta Panna Maryja w objawieniach w Lourdes. I rozpoczyna się czas karania.

  Pan Bóg nierychliwy a sprawiedliwy, stąd wszelkie aberracje, szaleństwa będą musiały być ukrócone i ukarane.

  Ad.3 Zbych
  Chciałbym wiedzieć kogo mam wspierać, z tych co pragną złe siły z KK wyelimonować.Ijak Pan widzi wyeliminowanie przesiąkniętego na wskroś modernizmem i usłużnego ”złym siłom” duchowienstwa na najwyższych szczebla władzy.

 5. Marucha said

  Re 3:
  Coś się Zbychowi pop…
  Jak mamy zwalczać siły zła, a unikać pisania o nich?
  Skąd ten tuman wysnuł wniosek, że chcemy ośmieszyć cały Kościół? Neokościoł sam się ośmiesza. Gdzie nam, ośmieszaczom-amatorom, do prawdziwych zawodowców, do papieża Jorge, do jego kardynałów i biskupów, do postępowych księży…
  I gdzie robimy ludziom wodę z mózgu? Gdzie piszemy nieprawdę?.

 6. RomanK said

  I gdzie robimy ludziom wodę z mózgu? Gdzie piszemy nieprawdę?.//pyta pan Marucha:-)))
  a chocby tu:cyt:
  Straszna ulewa trwa nadal i sanktuarium, które zostało przejęte przez bezbożny NWO dla fałszywej “Neo-mszy”, może już nigdy nie wrócić do życia, jak mówi dyrektor sanktuarium, który stwierdził: “Nie możemy kłamać o sytuacji. Wszystko połamane. Wszystko zniszczone. To katastrofa”….od kogo niby zostalo przejete????

  Panie Gajowy…to moze zbierzecie sie razem z pania Marian Teresa Horvat na czele…i pokazecie Neokosciolowi- moc jaka „was” nawiedzila”
  I zatrzymacie powodzie, tornada i huragany ze nie wspomne o tsunami i trzesieniach ziemi????
  Jesli wg panstwa sa one przejawem kary Bozej za apostazje KK, to wiadomym znakiem bedzie odwrocenie kary za wstawiennictwem Sprawiedliwych i napelnionych Duchem Swietym?I odebranie sanktuarium????

  Czy proponuje cos niewlasciwego??? katolikom????? czy tez mi sie pop- jak panu Zychowi???
  Pomijajac pop..y…zmiany pogodowe maja swoje uzasadnienie szybka zmiana magnetycznych bieguniow Ziemi. Biegun Magnetyczny przesuwa sie szybko w strone Rosji…Jest to juz na tyle owazne ze przeorientowano lotniska prawie na calym swiecie…i podaje sie stale uaktualnione poprawki dla nawigatorow oraz korekty GPS…
  TO jest skutkiem dzialania sil grawitacji na Ziemie i nei tylko na Ziemie ale i na caly Sloneczny Uklad.. to sily idace z Cosmosu…..

 7. Re: 6 RomanK

  Panie Romku, jesli „nasze” ufoludki z tel-aviwu i z nowego jewJorku zostana wyslane w „kosmos” lub Ktos mocniejszy od nas „ich” wysle, to spewnoscia Slonce nie bedzie juz wiecej niepokojone „ich” pomyslami…na Ziemi…
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 8. RomanK said

  Panie Jasku…ja wiem ze panu sie wszystko kojarzy z ufoludkami…ale kompas…. nie klamie…

 9. RomanK said

  Wislostrada to nie Lurdes…ale tez zalalo:-)))

  http://3obieg.pl/uroczyste-zarazenie-sie-wirusem-hiv

 10. Tralala said

  ad 1
  przyjzalam sie jak to wyglada po francusku : ” Aux jours de pénitence fixés par l’Eglise, les fidèles sont tenus par l’obligation de s’abstenir de viande et d’observer le jeûne „, czyli:

  „W dni pokuty ustanowione przez Kościół, wierni są zobowiązani do powstrzymania się od mięsa i do postu”.

  Tu nawet Wielki Post (i Adwent) nie sa wymienione !

  Ale jak powiedzial bp Michalik : aby ludziom ulatwic zycie…

  Ciekawe jak teraz polski KK bedzie uzasadnial walke z aborcja etc, wszak nalezy ludziom „ulatwiac zycie”.

 11. Re: 8 RomanK
  Panie Romku, zmien Pan kompas, bo wcale sie nie dziwie ze kompas „wariuje” od „mikrofalowki” HAARP-u i promieni X bedacych w „lapach ufolodkow” z koszernej stajni…
  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 12. RomanK said

  Tralalala… niech pan zapyta pierwsza lepsza z brzegu pobozna niewiaste, ktora sie skrobala…czy???? i ile razy???? wczesniej przed zabiegiem pytala sie- co o tym mysli proboszcz????
  O to-czy patrzyli co jedza w piatek nie chce nawet panu glowy zawracac….
  Kazdy Lancuch jest tak silny …jak jego najslabsze ogniwko…

 13. RomanK said

  TO dobrze panie Janku, ze pan sie nie dziwi..jest pan jednym z miliardow…miliardy nigdy sie nie myla.i zawsze sa wikszoscia….biegun magnetyczny mamy tylko jeden…przeglosujta-ze go ni ma:-)))) mata do tego pelnie praw:-))))

 14. Re: 13 RomanK
  Alez oczywiscie Panie Romku, ze miliardy patrza jak zarobic i jak sie ustawic a tylko jednostki analizuja skad i na jakiej podstawie bierze sie „kasa”…
  To jest najzupelniej normalne ze wciaz znajduje sie Pan wsrod miliardow…Ja sie wcale nie dziwie…Matrix wciaz „ma sie dobrze”…
  ================================
  jasiek z toronto

  http://polskwalczaca.com

  P.S. Cale szczescie ze „globalne ocieplenie” to jednak nie jest wina „kosmitow”…:)))) a jedynie „ufoludkow”…

 15. Fran SA said

  Ja mysle raczej, ze to dopust Bozy a nie kara boska; bo dlaczego mialby Bog karac Sanktuarium Matki Boskiej w Lourdes?
  Mogl przeciez piorun trzasnac w II Sobor Watykanski. Mialoby wiekszy sens.

 16. AlexSailor said

  Ad1. @Sowa
  Proszę zauważyć, że po prostu JUDZI Pan stosując proste talmudyczne sztuczki opisane w odpowiednich protokołach.
  Mam nadzieję, że nieświadomie.
  Sugeruje Pan przewrotnie, że nie wolno było brać udziału w imprezach w piątek, co jest wierutną bzdurą, tak, że mam wątpliwości, czy uczył się Pan kiedyś przykazań kościelnych.

  I tak np. Mszał Rzymski z 1954r. , str. 780, Rachunek sumienia – jedyne pytanie: „Czy w czasie Wielkiego Postu lub w Adwencie brałem udział w publicznych zabawach?”.
  ANI SŁOWA O PIĄTKU.

  Książeczka do modlenia, „Jezus Pochwalony” z imprimatur oczywiście, str. 8 „Pięć przykazań kościelnych”, przykazanie 5.:
  „W czasach zakazanych zabaw hucznych nie urządzać” – ANI SŁOWA O PIĄTKU.

  Jak to się ma do:
  „Biskupi zmienili czwarte przykazanie kościelne: Pozwolili na imprezy w piątek.

  4 przykazanie kościelne do 2002 roku brzmiało dotychczas:

  W dni pokuty wyznaczone przez Kościół wierni są zobowiązani powstrzymać się od spożywania mięsa i zachować post.”

  Na dodatek podaje Pan link do NIE UZNANYCH przez Kościół objawień w Medżugorie, do którego to miejsca nie wolno organizować pielgrzymek zbiorowych, i w którym doszło do jawnego buntu przeciw lokalnemu biskupowi.

  Te faryzejskie zawodzenia w rzekomym zniesieniu zakazu udziału w imprezach w piątek są tak beznadziejne, że aż nie wiadomo jak tłumaczyć.

  Przykazania kościelne są ustanowione przez Kościół i przez Kościół mogą być zmieniane.
  W sytuacji, gdy nieliczni nie jedzą mięsa w piątek, Pan jeszcze chciałbyś, żeby ludzie łamali przykazanie „imprezując”.
  Po co te pomysły????
  Chcesz Pan, to możesz pościć cały rok o chlebie i wodzie, a nawet bez.
  Ale nie, ale nie, Pan chcesz nakładać ciężary na innych.
  Mniejsza o przyjemność z imprezy, ale akurat piątek jest dniem, kiedy kończy się tydzień pracy i nauki, organizowane są różne wyjazdy i spotkania.
  Czyżby zatem chodziło o maksymalne utrudnienie życia katolikom, by jeszcze bardziej wspomóc propagandę zohydzająca im Kościół, spowiedź, mszę św., chrzest i komunię.
  Tymczasem przykazania były jasne – nie urządzać publicznych HUCZNYCH zabaw w okresie Wielkiego Postu i Adwentu.
  To znaczy, że spokojnie można było się zebrać u cioci lub babci na imieninach w kameralnym gronie, zjeść coś dobrego, a nawet i wypić, pożartować i posłuchać cichej muzyki.

 17. AlexSailor said

  @FranSA

  Piorun trzasnął w dniu rezygnacji B16.
  Pytanie tylko, co oznaczał.

 18. Marucha said

  Re 6:
  Panie Romanie, przykro mi, ale ZUPEŁNIE się nie zgadzam.

  Nie tylko Sanktuarium w Lourdes, nie tylko Sanktuarium w Fatimie, nie tylko ogromna większość dawniej katolickich świątyń – ale cały niemal Kościół Powszechny został przejęty przez piekielną sektę, pod katolicyzm się podszywającą.

  Pańskie ironizowanie na temat ewentualnego wstrzymania kataklizmów przez katolików wiernych Tradycji, jest Pana niegodne, Panie Romanie.

  Nie uważamy się za „Sprawiedliwych i napełnionych Duchem Świętym”, jak Pan nam to przypisuje. Nie, jesteśmy zwykłymi, grzesznymi ludźmi, którzy chcą w miarę swych sił być wierni temu, czemu Kościół zawsze był wierny.
  Błądzimy, ale chcemy mieć pasterzy, którzy nas napominają, którzy nas ze złej drogi zawracają – a nie jakichś pierdolonych w dupę pajaców, tolerantów pedalstwa, szanujących każdą diabelską herezję, robiących z Mszy Świętych pośmiewisko i nie potrafiących zabrać głosu w żadnej ważnej dla ludzi sprawie…

  Re 12:
  No i co z tego, że niewiasty nagminnie się skrobią?
  Czy Kościół ma zrezygnować ze swoich przykazań, aby „ułatwić ludziom życie”?
  Od kiedy to nagminność jakiegoś czynu ma być podstawą do jego legalizacji?

  Re 15:
  Ja nie zabieram głosu, czy to jest kara boska, czy dopust boży. Artykułu nie napisałem, tylko zamieściłem gwoli dyskusji.
  Ale wcale nie byłbym zdziwiony, gdyby boża cierpliwość była na wyczerpaniu.
  Ta religia, jaką nam się wciska jako „katolicyzm” tyle ma wspólnego z Ewangelią i Tradycją, co Biskup Rzymu Jorge z powagą swego urzędu.

  Re 16:
  Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem Pana.
  W piątki nie wolno było jeść mięsa. W każdy piątek. Kościół nie musiał tego specjalnie podkreślać.
  Poza tym do zabaw lepsza jest sobota.

 19. Sowa said

  Re 16.: W porządku, krytykę przyjmuję. I zapraszam do Bibuły: http://www.bibula.com/?p=69020

 20. marta15 said

  Posoborowa judeo-protestancko-masonka sekta watykanska , pozujaca za prawdziwy KK, (i przez wielu za taki odbierana), zajmuje sie obecnie promocja tzw MNILOSCI. Wszyscy maja sie „mnilowac”.
  TYLKO . Tylko ze w w ich wydaniu, to nie jest zadna milosc, a TOLERANCJA. Jak sekta posoborowa mowi o „mnilosci” ,to tka naprawde ma na na mysli TOLERANCJE .
  Bo prawdziwa milosc nie TOLERUJE grzechu ani grzesznego stylu zycia.
  A sekta kaze nam, w ramach „MNILOSCI ” przymykac oko na grzech I grzesznikow, klepiac przy tym puste kawalki o „mnilosci” I „nie sadzcie abyscie nie byli sadzeni”.
  Manipuluja oni, jak swiadkowie Jehowy, fragmentami z Biblii, wyrwanymi z kontekstu po to zeby geby zatkac przeciwnikom. Kazdy ma nie tylko prawo sadzic/krytykowac/oceniac, ale i obowiazek. mamy obowiazek napominac tych co grzesza.
  Poklepywanie po pleach I udawanie, ze wszystko jest okie-dokie to tylko objaw tchorzostwa lub obojetnosci.
  Po to mamy tzw. mozgownice aby ich uzywac.
  Jak syn czy corka wezma sie za narkotyki, to mamusia nie powie im „oj ,rob co chcesz, ja nie bede cie osadzac , bo nie chce byc sadzona”. Jak maz naduzywa alkoholu I pobija zone, to ona nie bedzie mu mowic: „rob co chcesz ja nie mam prawa cie osadzac”. itp, itd.
  Latiwej jest czesto przymknac oko na grzech I udawac, ze to niby z „mnilosci: niz napomniec konkretnie I rzeczowo druga osobe, Powiedziec jej prosto I wyraznie, ze grzeszy i ze Bogu sie to nie podoba.
  Takie postepowanie jest prawdziwa troska I miloscia, , chcociaz czesto wiaze sie z utrata znajomych czy przyjacol,
  bo teraz ludzie „sie strasnie obrazaja” na taka krytyke. Wola jak im sie kadzi I przymyka ( w ramach „mnilosci” ) oczy na ich grzeszny tryb zycia.

 21. RomanK said

  Panie Janku,,nie pan wymyslil skad bierze sie kasa. I wiedza o tym nie przysparza oswieconym zadnej kasy:-))))
  To swiadczy, ze albo ucza sie nie ci co trzeba…alebo to czego sie nauczyli…… o kant kibla rozbic:-)))
  Widzi pan to tak-jak z alchemia…bardzo latwo zrobic zloto, wszyscy wtajemniczeni wiedza- jak sie to robi ,,ino kamienia magicznego nie moga znalezc:-))))

  Szanowny panie Gajowy ja doskonale wiem…. ze pan sie nie zgadza…. tylko – ze co z tego????
  Dokladnie….. jak wyzej:-))))
  Mysli pan ze pani Marian Horwat jej firma ma wieksze prawo do kosciolow niz Kosciol z papiezem??? Z tego co powiadaja to ona chyba w kosciele nigdy nie byla:-)))) Chyba ,ze chodzi z pania Ola????na nieszpory…. i ona poswiadczy:-))) a moze pani Oli proboszcz??

 22. Griszka said

  @20
  „Manipuluja oni, jak swiadkowie Jehowy, fragmentami z Biblii, wyrwanymi z kontekstu po to zeby geby zatkac przeciwnikom.”

  Normalnie jakbym czytał charakterystykę działań sekty Dimonda. Albo komuny protestanckiej.

 23. marta15 said

  ad 22 pan niczego nie lapie i juz nie zalapie, panie Gruszka.

 24. marta15 said

  wow, panie Marucha musi pan to wrzucic na glowna.
  Tu zdjecie „oltarza” jaki bedzie ustawiony 27 lipca na tzw swiatowym dniu mlodziezy.
  Satanizm w czystej postaci.
  . Moze ktos przesle to do vigilant citizen website do zaanalizowania.
  http://rorate-caeli.blogspot.com/2013/06/catholic-kryptonite-or-liturgy-from-age.html
  http://www.cfnews.org/page88/files/6da9978a9aa1d1631da0da2315a97794-118.html

  http://vigilantcitizen.com/

 25. marta15 said

  tutaj belgiski pseudo- kardynal za pan brat z masonami.

  http://traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A527-Daneels.htm

 26. Griszka said

  @23
  Nie stać cię na nic więcej jak dziecinne przekręcanie mojego nicka Martuś ?
  A może te słowa Chrystusa wypowiedziane do uczciwego łotra konającego obok Niego na krzyżu to jak przekręcałem ?

  Wdałaś się w Mateczkę Kozłowską z tym uporem przy trwaniu w herezji. I nie wciskaj nam kitu o jakimś posoborowej sekcie, bo dla was Dimondowców papieże zaczęli już głosić heretyckie poglądy wraz z wprowadzeniem doktryny o chrzcie pragnienia i krwi.
  Lektura oświeconych broszur Dimonda nie pozostawia co do tego najmniejszej wątpliwości.

 27. Radosław37 said

  …zabawy w piątek. Episkopat powinien pomyśleć też coś o cielesnych uciechach oczywiście zgodnie z duchem „naszych pięknych” czasów. Wymiana żon(krótki okres) to byłoby bardzo postępowe i akceptowane społecznie:):):)

  A co, jeszcze Jewpiskopat na to nie wpadł???
  Admin

 28. Griszka said

  A w putinowskiej Rosji panuje coraz większy zamordyzm…

 29. marost said

  AD2
  Jack powiedział/a
  A moze ta powodz to odpowiedz Nieba na umieszczenie krwi Jana Pawła II w sanktuarium maryjnym w Lourdes?

  Zdaje sie ze do tego w koncu nie doszlo w ubieglym roku:
  Oto co podawalem w pazdzierniku 2012 „na goraco”:

  Grota w Lourdes zalana – 2mln Euro strat materialnych.

  Przybycie relikwii JPII do Lourdes (z pielgrzymka z Wloch z udzialem Bpa Zimona) zbieglo sie z niebywala tam powodzia sanktuarium 21.bm. Mowi sie o „znaku z Nieba”. Setki osob ewakuowanych, ogromne straty materialne szacowane na ok 2mln Euro.
  „Przednia czesc groty calkowicie zalana. Plyna potoki blota … oltarz pod woda…meldowal Thierry Castillo straznik sanktuarium.
  Poziom wody pobliskiej rzeki podniosl sie o 3m.

  Dziwne…? po „spotkaniu towarzyskim” w Asyzu nastapilo trzesienie ziemi na skutek ktorego zawalila sie centralna czesc kopuly bazyliki.
  Zdjecia z powodzi w Lourdes:
  https://www.google.fr/search?q=la+Grotte+de+Lourdes+apr%C3%A8s+les+inonde&hl=fr&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=koyRUOfjLNGAhQffsICAAg&ved=0CC0QsAQ&biw=1280&bih=909

 30. Zatopienie świątyni świadczy jedynie o tym, że wielu ludzi, zamiast myśleć, woli się modlić.

  No to nie myślta, tylko się módllta.

 31. RomanK said

  Panei Krzysztofie,,,gdyby pan mial prawdziwa wiare…tzn taka jak pan Marost …czy pani Marta ..to bez zadnego wysilku chodzilby pan po blocie…….. jak ja:-))))

 32. Ad. 31

  Nie wiem, jaka wiara jest prawdziwa. Wiem, co potrafi prawdziwa wiara wielkości ziarnka piasku. Ale nie znam przykładów współczesnych.

 33. marost said

  AD32
  „Prawdziwa wiara”, czego moze dokonac „wiara wielkosci ziarnka gorczycy….???” – tego nie da sie ujac w jednym zdaniu.
  Mimo to, mysle, ze wspolczesnym przykladem wielkiej i prawdziwej wiary byl o.Pius z Pietrelcina.

  Nowy, soborowy sposob nauczania wiary wprowadzil, jak wiadomo, inna definicje wiary, wiara teraz jest sentymentem…. i dlatego porozumiewanie sie w tym temacie jest sensowne wylacznie w obszarze albo kosciola soborowego albo w srodowisku katolikow tradycyjnych… jesli nie to bedzie dialog „gesi z prosiakiem”.

 34. Jack said

  Marcin Serwin lat 27, ksiadz Oblat w kosciele pod wezwaniem sw Kazimierza w Toronto w czasie Mszy powiedzial, ze zaleca aby podczas podniesienia STAC a NIE KLECZEC. Uzasadnil to w ten sposob: jak stoimy to podnosimy swe serca w gore i w ten sposob bardziej czcimy Boga!
  Alleluja, i do przodu… jak mowi rabe Rydzyk.

 35. Marucha said

  Re 34:
  A dlaczego się nie onanizować siedząc podczas podniesienia?
  Przecież takie drobiazgi są bez znaczenia dla prawdziwego katolika, nie skażonego zarazą tradycji ani znajomością Ewangelii…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: