Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Boydar o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  bryś o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Janekzlasu o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Boydar o Ukrainiec odpowie za handel lu…
  Novy o Nasza demokracja po „operacji…
  wildEast o Nasza demokracja po „operacji…
  Krzysztof o Tragedia Ukrainy
  Yagiel o Wolne tematy (38 – …
  Boydar o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  bryś o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  brys o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Francja: Nasilają się represje wobec organizatorów i uczestników protestów przeciwko homomałżeństwom

Posted by Marucha w dniu 2013-06-26 (Środa)

Podobieństwa do barbarzyńskich czasów Rewolucji Masońskiej we Francji stają się coraz bardziej uderzające.
Admin

represje-wobec-manif-pour-tousJak podają francuskie media, Virginie Merle (znana pod pseudonimem Frigide Barjot), inicjatorka ruchu Manifestacja Dla Wszystkich, którego nazwa odnosi się do rządowego projektu zakładającego legalizację homomałżeństw – “Małżeństwa dla wszystkich” – po przemówieniu wygłoszonym na jednej z ostatnich manifestacji (zgromadziła ona ponad dwa miliony ludzi), w którym skrytykowała prezydenta Hollande’a, została przymusowo eksmitowana ze swojego mieszkania. Lokum, w którym Merle spędziła ponad 30 lat swojego życia, zostało jej wymówione pod wpływem nacisków z rady miasta.

Do jednej z najgłośniejszych spraw wokół represji wobec La Manif Pour Tous należy jednak przypadek 23-letniego Nicolasa, który jako pierwszy obywatel we Francji usłyszał wyrok pozbawienia wolności w związku z uczestnictwem w prorodzinnych manifestacjach. Sprawa dotyczy głośnego protestu pod siedzibą stacji telewizyjnej M6. Protest został rozbity przez żandarmerię, a 23-letni student Nicolas znalazł się wśród aresztowanych demonstrantów.

Co znamienne, nie został on aresztowany podczas samej demonstracji, lecz wyciągnięty przez żandarmerię z pobliskiej pizzeri; powodem jego zatrzymania była bluza z logiem La Manif Pour Tous (grafika przedstawiająca rodziców z dziećmi). Akcja żandarmerii była bardzo brutalna i jak powiedział mediom adwokat młodego studenta, w jej wyniku Nicolas musiał spędzić dwa dni w szpitalu.

Nicolas odmówił na policji składania zeznań, a także pobrania odcisków palców i próbek DNA (według francuskiego kodeksu karnego, zatrzymanemu przysługuje takie prawo jeśli nie jest on podejrzany o zabójstwo lub gwałt), co zostało określone przez Trybunał Karny jako “bunt” i było powodem jego skazania.

23-letni student został skazany na cztery miesiące więzienia i tysiąc euro grzywny za skorzystanie z przysługujących mu praw (sic!). Wyrok ten wstrząsnął francuską opinią publiczną nie tylko ze względu na swoją absurdalność, lecz także w związku z faktem, iż pokrył się on czasowo z głośnym atakiem nożownika na grupę kobiet w Lille – napastnik, który ranił nożem co najmniej pięć kobiet został wypuszczony na wolność po spędzeniu zaledwie 12 godzin w izbie zatrzymań.

Sympatycy ruchu Manifestacja Dla Wszystkich przygotowali petycję [sic! – admin] do prezydenta Francji, domagającą się uwolnienia Nicolasa. W ciągu jednej doby podpisało się pod nią 41 tysięcy petentów. W miniony piątek (21.06) na paryskim Placu Du Pantheon odbyła się również demonstracja solidarności z Nicolasem, do której nie chciały dopuścić władze Paryża. Jej organizatorzy zostali poinformowani, że cofnięto zgodę na zgromadzenie, co jednak nie zniechęciło ponad tysiąca Francuzów do okazania wsparcia z przebywającym w więzieniu działaczem La Manif Pour Tous.

Nowa ustawa, przeciwko której protestują zwolennicy tradycyjnej rodziny, zezwala parom monopłciowym na zawieranie małżeństw cywilnych i adopcję dzieci według tych samych zasad, co normalne pary, wprowadzając przy tym sprzeczne z logiką pojęcie “rodzice tej samej płci”. Rząd socjalistów zamierza również wykreślić z Kodeksu Cywilnego pojęcia “matka” i “ojciec” – projekt ustawy w tej sprawie ma być gotowy do 31 października tego roku.

na podstawie: hlavnespravy.sk / france24.com / lefigaro.fr

Zobacz również:
Francja: Mężczyzna aresztowany na ulicy za bluzę z prorodzinną grafiką!

http://www.autonom.pl

Niezachwianie wierzymy w siłę sprawczą i moc petycji. Zwłaszcza kierowanych do samego głównego motoru „demokratycznych zmian” we Francji, żydowskiej arcykanalii Hollande’a.
Admin

Komentarzy 21 do “Francja: Nasilają się represje wobec organizatorów i uczestników protestów przeciwko homomałżeństwom”

 1. Tralala said

  Maly tekst o pomocy dla Nicolasa:

  http://zniepokalana.blogspot.fr/2013/06/dawac-swiadectwo.html

  na podany w tekscie adres mozna wysylac pocztowki, wystarczy napisac pozdrowienia, nawet po angielsku, albo tylko narysowac seduszko.
  Im mniej tekstu, tym lepiej ze wzgledu na sluzby wiezienne, a ladny obrazek zawsze milo obejrzec.

  M. Nicolas BERNARD BUSS

  404 247 // D-4

  M.A de Fleury

  7, avenue des peupliers

  91 700 FLEURY-MEROGIS

 2. olagordon said

  Letter K on the Walls of Rome

  Litera ‚K’ na murach Rzymu

  http://www.traditioninaction.org/Questions/B624_Lourdes.html
  tłumaczenie Ola Gordon

  List do TIA:

  Przypominam poniższe proroctwo z XIII wieku św. Anzelma, biskupa Sunium, Grecja. Wydaje się, że zostanie ono spełnione, kiedy w październiku papież Franciszek ogłosi świętym Karola Wojtyłę. Litera K może oznaczać Karola.
  Oto tekst tej przepowiedni:

  „Biada ci, miasto siedmiu wzgórz, gdy litera ‚K’ zostanie uhonorowana na twoich murach! Wtedy twój upadek będzie bliski; twoi dominatorzy i tyrani zostaną zniszczeni.
  Swoimi bluźnierstwami zirytowałeś Najwyższego i zginiesz w klęsce i krwi”.

  Proroctwo z książki Vaticinia seu Proedictiones Illustrium Virorum [Proroctwa lub przepowiednie sławnych ludzi – Prophecies or Predictions of Illustrious Men] Bertoni, Venecja, 1605 (M Servant, s. 281).
  J F R – Peru

  – – –
  Floods in Lourdes, Waiting for Fatima

  Zatopiony Lourdes, oczekiwanie na Fatimę

  http://www.traditioninaction.org/Questions/B567_Lourdes.html
  Relikwie JP II wywołują powódź

  List do TIA:
  Agencja VIS doniosła 19 października, że relikwie „błogosławionego” Jana Pawła II zostaną przetransportowane do francuskiego sanktuarium w Lourdes podczas pielgrzymki organizowanej przez UNITALSI (Włoska Krajowa Unia Transportu Chorych do Lourdes i Międzynarodowych Sanktuariów). Pielgrzymka ma się odbyć w dniach 21-27 października.
  Abp Zygmunt Zimowski, przewodniczący Papieskiej Rady ds. Duszpasterstwa Chorych, udzielił UNITALSI pozwolenia na zabranie relikwiarza z krwią Jana Pawła II, żeby mogli ją oglądać i czcić pielgrzymi z całego świata.
  W wypowiedzi dla Radia Watykan, Salvatore Pagliuccia, przewodniczący UNITALSI powiedział,, że temat Roku Wiary, tzw. „nowej ewangelizacji” jest „tematem bardzo bliskim sercu Jana Pawła II”.
  W ten sposób, mówił dalej, „obecność relikwiarza błogosławionego na pielgrzymce jest bardzo istotnym znakiem, ponieważ przedstawia obecność jego idei i uczuć”.

  Nowy „znak” z Nieba: ogromny potop w Lourdes zmusił do ewakuacji pielgrzymów a dokładnym czasie kiedy relikwie mają tam przybyc dla ich dobra!
  CBS news donosi:

  Powódź spowodowana nieustannym deszczem w płd-zach. Francji spowodowała zamknięcie wczoraj większości sanktuarium w Lourdes i ewakuację setek pielgrzymów, poinformowały władze lokalne. . . Tylko ogromna bazylika, zbudowana wyżej, była jeszcze dostępna.
  „Miejsce przed grotą jest całkowicie pokryte wodą, pod wodą jest również ołtarz” – powiedział kustosz sanktuarium, Thierry Castillo.
  „Są potoki błota” – powiedział, przewidując duże straty, których naprawa będzie kosztowna.
  Mark Stabinski

 3. CzemuTybet said

  Ciekawe moim zdaniem spostrzeżenia osoby z Paryża
  http://ewapolak-palkiewicz.pl/w-paryzu/

 4. kiriki said

  ciekawi mnie typ psychiczny, tych zakutych w helmy z palami strozow prawa….

 5. kiriki said

  a może to jest odpowiedź na moje pytanie
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/powstajace_prywatne_armie,p903221315

 6. Rysio said

  Przyznam się, że zawsze myślałem, że wszystkie Francuzy to pedały.

  😦

 7. Plausi said

  Atak pod dobrą gwiazdą UE

  a nawet licznymi tymi gwiazdami, jest ich 12, i jak mędrcy UE nam wyjaśnili tyle gwiazd, ile plemion Izraela. Co zresztą nie powinno nikogo zbytni dziwić, gdyż flaga UE (po Traktacie Lizbońskim nasza flaga „narodowa”, tę białoczerwoną należy powoli zapomnieć) przeszła pewną ewolucję, zanim wypleniono z niej takie zabytki chrześcijaństwa jak n.p. krzyż.

  Jak sobie przypominamy, Francuzi dotali od demokratycznie panujących do wyboru pomiędzy Sarco (Judejczykiem, agentem CIA) i Hollandem (też J-agentem), zresztą nie jedynym, który został osadzony na kluczowym stanowisku. Franzom przyłożono więc pistolet do piersi: „wybierajcie między dżumą a cholerą !” i rzucili się tłumem aby wybrać zarazę. Nie chcę Polaków za wcześnie chwalić, ale zdaje się, pojęli szybciej niż Francuzi o co się rozchodzi.

  Przeciwnicy rytualizacji homoseksualizmu we Francji to głównie ludzie z kręgów chrześcijan, szczególnie katolickich, podobnie jak Hollande pochodzi z rodziny katolickiej.

  Należy do metodyki panujących nam łaskawie, że do przepchnięcia wrogich ustaw, wstawiają na stołek osoby, które wywodzą się warst, które są najbardziej ustawą zagrożone:

  Hollande (z rodziny katolików) otrzymał zadanie (jeszcze zanim go powołano na kandydata) wdrożenia ustaw antychrześcijańskich.

  W RFN do przeprowadzenia ustaw antysocjalnych powołano Schroedera, syna sprzątaczki. Jak tylko wypełnił zlecenie został odwołany przez Bilderbergów i zastąpiony ich następną kreaturą: Merkel.

  Miłościwie nam panujący z ich parobkami UE i w administracji poszczególnych krajów przystąpili do generalnego ataku na nasz system moralny. Chodzi o to, aby wpoić społeczeństwu, że wartości i prawo jest ustalane w zależności od sytuacji przez „starszych i mądrzejszych”.

  Przygotowanie artyleryjskie, żeby posłużyć się terminologią fachową, prowadzą media systemu w tym „GW”no, TVP , TVN i podobne gadzinówki okupantów dla Polaków.

  „Chrześcijanie z różnych krajów, wspierajcie się wzajemnie!”

  Jesteście czołówką społeczeństw, wspierajcie się, kiedy zostaniecie zaatakowani przez antychrysta, bo na hierarchię świątynną nie bardzo można liczyć.

  Inne grupy religijne czynią tak.

 8. revers said

  ad4 wyprane mooozgi na psychotropach pobudzajacych do dzialania w pelnym rysztunku.

  Najlepsze jest to ze jeszcze nie ustaly ruchawki w Turcji, swiezo pochowano ostatnie ofiary smiertelne ruchawek w tym aktywna obraczynie praw czlowieka Turcji, a juz rezim unijny wystepuje do regizmu Erdogana z propozycja wstapienia Turcji do uni.

  Ostatni zamordyzm w Turcji nikomu nie przeszkadza w Brukseli w realizacji babilonsko talmudycznego rzadu swiatowego nwo, podboju syrii.

 9. Mordka Rosenzweig said

  re 2

  Szanowna pani Ola Gordon,

  Ja pan Mordka jest w dusza niezgoda z szanowna pani oraz pan Sw. Anzelm.

  Litera „K” uhonorowana w Watykan to jest bardzo dobry znak.

  Wszystkie czlowieki sa zaproszone do Watykan bo nasza rasa serwuje dla caly swiat „Kosher Kremuwki”.

 10. Brat Dioskur said

  ad8
  „.Ostatni zamordyzm w Turcji nikomu nie przeszkadza w Brukseli …”

  Poraz ktorys tam z kolei zwracam uwage na fakt ,ze Erdogan walczy z pomalu wkraczajacym do Turcji zachodnim dekadentyzmem.Zapowiedzia tego do czego daza „demonstranci” byly niesione przez nich teczowe flagi! Bruksela jest w kropce ,bo Turcja jest czlonkiem NATO w najbardziej goracym punkcie na swiecie przy czym „prawa czlowieka” sa traktowane w zaleznosci od madrosci etapu. I tak hol. premier Rutte wybiera sie do Rosji a juz postepowa wiekszosc w parlamencie zarzuca go sterta zazalen,ktore ma przedlozyc Putinowi.Biedak wywijal sie jak mogl po czym w przyplywie rozpaczy przypomnial molestujacym go poslom ,ze Holandia eksportuje do Rosji na okragla sumke €17 mld……Aaaa? jakby to spuentowal kol.Gula.

 11. revers said

  akurat Erdogan to czlowiek CIAej, a 3 najwieksze zwiazki zawodowe
  w Turcji ktore chcialy wziasc udzial w demonstracjach to nie teczowi dekadenci.

  http://opole.efilozofia.pl/destylaty/index.php?title=Bauman%2C_Zygmunt_-_%C5%BBycie_na_przemia%C5%82

  dochodzimy do utylizacji ludzkich smieci . depopulacji powszechnej eutanazji

  Parę cytatów z książki prof.Baumana, książka opisuje procesy globalizacji, których celem jest Nowy Porządek Świata (NWO). Dużą uwagę Bauman poświęca odpadą globalizacji, jak sam określa „ludzi-odpadów”. Po Brzezińskim i Hartmanie kolejny polski Żyd przedstawia wizje Nowego Porządku Świata. Co ciekawe uważa on także, że Holocaust i systemy totalitarne sa logiczną konsekwencją nowoczesności i były zwieńczeniem idei postępu i czystości, które zdaniem Baumana miały kluczowe znaczenie dla dynamiki nowoczesności.
  ” 13 Produkowanie „ludzi odpadów” jest nieuniknionym skutkiem modernizacji i nieodłącznym składnikiem nowoczesności. 14 ” Chęć pozbycia się „ludzi-odpadów” produkowanych w nowoczesnych częściach globu była faktycznym powodem kolonizacji i imperialnych podbojów

 12. […] Za; https://marucha.wordpress.com/2013/06/26/francja-nasilaja-sie-represje-wobec-organizatorow-i-uczestni… […]

 13. matirani said

  Re 6. No to sie Rysiu wygupiles!!! Przeca Francuzy to podrywacze! A Francuzki to kokietki! Takzes sie zhamerykanizowal, ze z Oregonu nie wystawiasz nosa na Swiat!!??? Whahahaha!
  Francuzy to dziwny narodek, a raczej zlepek narodków… pedalów ci tam malo, lesbijek nie wiecej, ale posozydki musza rozwalac nasz swiat, wiec psowuja co sie da jak wszedzie…

 14. veri said

  http://joechal.salon24.pl/517164,joe-chal-geje-wzieli-francuskiego-burmistrza-do-sadu

 15. Brat Dioskur said

  ad11.

  „akurat Erdogan to czlowiek CIAej, a 3 najwieksze zwiazki zawodowe
  w Turcji ktore chcialy wziasc udzial w demonstracjach to nie teczowi dekadenci…..”

  Jezeli agent ,to b.kiepski ,bo zdziera ze swojego bossa wszystko do ostatniej nitki. Za jakakolwiek operacje przeprowadzana z terytorium Turcji USA musza placic z gory! I to jeszcze slono!
  A zwiazkom zawodowym do teczowych juz niedaleko ,wszystkie sa lewicowe…..

 16. marta15 said

  a tu kobieta , niejaka Wendy Davis, niby senatorka z Texasu ,ktora jest na dobrej drodze do piekla.
  To opetane., blond babsko wyglosilo 11 -godzinna speech wspierajce prawo kobiet do aborcji.
  Teksas zamierzal ukrocil aborcje w swym stanie ale dzieki takim potepionym babskom, jak Wendy,
  ( i wielu innym )ustawa nie przeszla.
  Oczywisce ,katolemingi z sekty watykanskiej zaraz by mi powiedzialy ” nie sadz bo bedziesz sadzona”
  .
  http://www.nola.com/crime/index.ssf/2013/06/texas_abortion_bill_falls_afte.html

 17. marta15 said

  w Wielkiej Brytani , jak zreszta I wszedzie indziej, sekta watykanska zrobila bardzo dobra robote w wyniszczeniu i powolan, I uczeszczalnosci na Msze I chrztu etc.
  2 wojna swiatowa spowodowala 30% upadek powolan, 93% powolan upadlo w czasie rzadow sekty watykanskiej.
  Moga sobie pogratulowac efektywnosci.
  ———
  „…..The official statistics for Newchurch in England and Wales are in, and they are not pretty.
  The Faith Survey released on June 26, 2013, shows clearly that the Modernist Vatican II Council has been three times more devastating to new ordinations than World War II. 30 per cent of new ordinations were lost because of WWII. 93 per cent of presbyter installations (since 1969 Newchurch does not ordain priests) were lost since Vatican II. It is as if an atom bomb had been dropped on Newchurch in Great Britain.

  New ordinations fell during World Wars I and II and had just recovered to pre-war levels in 1962, the year that Vatican II opened. In the succeeding years, during which Newchurch has stopped Catholic ordinations of priests and substituted Protestantized installations of presbyters, they have fallen precipitously from 213 to just 16 in 2010. Most Newchurch presbyters are now elderly and will die off in the next few years with none to replace them…”
  http://www.traditio.com/comment/com1306.htm

 18. marta15 said

  cos dla wzmocnienia ducha

 19. marta15 said

  http://www.bibula.com/?p=69139
  „..Tymczasem, wobec pewnej zwłoki w wypełnianiu warunków umowy, chłopca wtrącono do więzienia. Po trzech latach kaźni sułtan przypadkowo zwrócił uwagę swą na chrześcijańskiego chłopca.

  „Kazał go ubrać w szaty dworskie i przyprowadzić przed siebie. Pobudzony urodą i niewinnością Pelagiusza, przyrzekał mu zaszczyty i dostojeństwa, wygody i zabawy, gdyby zechciał przyjąć wyznanie mahometańskie. Ale chłopiec śmiało odpowiedział, że nie myśli łamać wierności swej dla Chrystusa, bo nie uwiodą go znikomości, które bez wartości wobec chwały wiecznej.”

  Zabrzmiało to stanowczo

  ‘Wtedy lubieżnością chciał złamać opór chłopięcia. Wyrwał się Pelagiusz z rąk sułtańskich, rzucił z siebie swe szaty i zawołał: Nie dotykaj mnie pożądliwemi ustami swemi, bo nie należę do zniewieściałych twych dworaków. Sułtan zdumiony polecił nie karać chłopca dalej, ale łagodnością go pozyskać dla wyznania mahometańskiego. Wszelkie staranie były wszakże bezowocne. Pelagiusz stanowczo oświadczył, że wiary swej się nie zaprze, bo żadne nagrody go nie skuszą”

  Ta jego decyzja pozostania przy Chrystusie spowodowała wściekłość innowiercy.

  „Na wiadomość o zaciętym oporze chłopca przychylność sułtana zamieniła się w nienawiść, a jej objawem był rozkaz, mękami zmusić go do wyrzeczenia się Zbawiciela. Katusze zadawane chłopcu były nieznośne. Wyciągniętemu na torturach wydzierano kawałkami ciało, ucinano mu z koleji uszy, nos, wargi, palce u nóg i rąk. Sześć godzin znosił Pelagiusz męczarnie niesłychane, a żadnym jękiem nie zdradził swego bólu. Jedynie Boga wzywał o łaskę siły i wytrwania. Pod koniec męczarni wzniósł swe ręce skrwawione, odarte prawie zupełnie z ciała i zawołał: Panie, zachowaj mnie przed wściekłością mych siepaczy. W tej samej prawie chwili jeden z katów uciął mu ręce, a drugi jednym cięciem odłączył głowę od tułowia. Na rozkaz sułtana ciało i jego szczątki wrzucono do rzeki”

  Lepiej jest umrzeć w mękach, niż zostać bogatym hiszpańskim gejem.
  ..”

 20. marta15 said

  http://voice1nthecrowd.blogspot.co.uk/2013/06/french-student-held-in-cell-for-6-days.html

  „..French Student Held in Cell for 6 days for Wearing Pro-Family Slogan

  A French student named Nicholas has been arrested and held in a police cell for six days just for wearing a sweat-shirt with the banned logo of La Manif Pour Tous.
  The LMPT movement stands for man-woman marriage and the right of every child to have a mother and a father. It is a completely peaceful, moral movement yet its symbol – a man, woman and two children holding hands – has been banned by the repressive French socialist government.
  The student was arrested along with several others and charged with disturbing the peace just because he was wearing the LMPT sweat-shirt…”

 21. marta15 said

  The French Socialist government topped everything by hypocritically condemning the government of Turkey for putting down a public protest rally in Istanbul with violent means a few days later. They warned the Turkish government that such behaviour was really not very „democratic” and it went against „human rights”….!!!
  http://voice1nthecrowd.blogspot.co.uk/2013/06/french-police-use-smoke-bombs-and-tear.html

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: