Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  gnago o Próby pisania historii Holokau…
  I*** o Palma odbija
  Sarmatus Rex o Próby pisania historii Holokau…
  errorous o Próby pisania historii Holokau…
  revers o Wolne tematy (38 – …
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Boydar o Próby pisania historii Holokau…
  Boydar o Wstydliwe zakątki niezwyciężon…
  Boydar o Pomoc, jaką PiS udzielił Ukrai…
  decentr o Masakra na Placu Tiananmen – f…
  Liwiusz o Próby pisania historii Holokau…
  revers o Wolne tematy (38 – …
  bez loginu o Nikt nie obalał rządu Ols…
  MatkaPolka o Próby pisania historii Holokau…
  tom o Nikt nie obalał rządu Ols…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Śrem: Manifestacja przeciwko przemocy policyjnej

Posted by Marucha w dniu 2013-06-30 (Niedziela)

29 czerwca w mieście Śrem, znajdującym się 40 km od Poznania, odbyła się demonstracja przeciwko nadużyciom władzy policyjnej. Powodem wyjścia mieszkańców Śremu na ulice miasta były wydarzenia, które rozegrały się 2 tygodnie temu na jednym ze śremskich osiedli.


15 czerwca, Marek Cz. w godzinach wieczornych został dotkliwie pobity przez funkcjonariuszy policji. Wszystko zaczęło się od przyjazdu patrolu policji na ulicę Chłapowskiego, gdzie Marek wraz ze znajomymi wspominali swojego niedawno zmarłego kolegę. Po interwencji policji, jak wynika z protokołu zatrzymania, Marek Cz. został zabrany na komendę w celu ustalenia danych personalnych. Tam po “przesłuchaniach” zatrzymany doznał dotkliwych obrażeń, będących efektem brutalnego pobicia przez “świeżo-upieczonych”, krewkich policjantów.

Jak wspomina znajoma pobitego, która była świadkiem całego zajścia (również na komendzie policji), Marek Cz. był przeprowadzany z pokoju do pokoju. Po opuszczeniu jednego z biur, w którym przebywał bardzo długo, na twarzy zatrzymanego pojawiły się pierwsze siniaki. Następnie poszkodowany w asyście policjantów, został przewieziony do lokalnego szpitala w celu opatrzenia ran i zszycia łuku brwiowego.

Po ponownym przewiezieniu go na komendę, doszło do dalszego, brutalnego pobicia. Po opuszczeniu komendy, dotkliwie pobity zgłosił się po raz kolejny do szpitala, gdyż jego stan zdrowia był zły, dokonano również obdukcji. Przyjmujący go lekarz przyznał sam, że od momentu, kiedy widział go ostatni raz, przybyło sporo siniaków na całym ciele.

Jak zeznali policjanci-sadyści dokonujący wtedy interwencji, Marek Cz. doznał obrażeń, ponieważ “uderzył się o szafkę i własne kolana”…  [„Wysoki Sądzie! Poszkodowany uderzył  mnie dwukrotnie głową w obie pięści” – admin] Cała sprawa trafiła pod lupę policjantów z wydziału wewnętrznego oraz do prokuratury. Pikanterii dodaje fakt, że jednym z policjantów, który pobił Michała jest syn komendanta policji w Poznaniu oraz to, że poszkodowany w całym Śremie nie mógł uzyskać żadnej porady prawnej, gdyż najzwyczajniej mu jej odmawiano.

Na samej manifestacji pojawiło się około 200 osób. Organizatorami zgromadzenia byli oburzeni mieszkańcy Śremu oraz znajomi skatowanego przez policję. Demonstracja rozpoczęła się o godzinie 11:00 na Placu Targowym, czyli w pobliżu miejsca gdzie doszło do zatrzymania. Manifestanci przeszli ulicami Śremu pod komendę policji, gdzie wygłoszono okolicznościowe przemówienie.

http://www.autonom.pl

 

Komentarzy 27 do “Śrem: Manifestacja przeciwko przemocy policyjnej”

 1. Rysio said

  Wybacznie ale według mnie – manifestacja przeciwko przemocy policyjnej ma taki sam sens (tzn. nie ma sensu) jaki by miała manifestacja więźniów obozów koncentracyjnych i gułagów przeciwko przemocy strażników.

 2. Marucha said

  Re 1:
  Dużo skuteczniejsze było by dorwanie np. syna komendanta w sytuacji, gdy nie może liczyć na wsparcie swych kolegów i spuszczenie mu lania.

 3. Rysio said

  re 2. Nie – dużo skuteczniejszym było by całkowite rozwiązanie policji i wprowadzenie powszechnego dostępu do broni palnej wszystkich bez wyjątku obywateli.

 4. — Normalni ludzie nie chca sie bawic we wladze , to zajeli sie tym zboje , bandyci .

 5. andrzej said

  Re 2:

  Może się mylę, ale ja bym syna nie obciążał grzechami ojca.

  Lepiej byłoby samego komendanta dorwać bez świadków i wpierdolić mu dobrze!

 6. Ość said

  Jesteśmy w trakcie wojny, okupacji. Niszczona jest nasza Ojczyzna na każdym froncie. Dlatego powinien powstać sąd podziemny jak za okupacji żydowsko-niemieckiej. Wrogów Polski wyłapywać, odczytać wyrok i rozstrzeliwać. Wśród policji, szczególnie na niższych stanowiskach (wyższe piastują koczownicy) jest dużo Polaków i można liczyć na ich przynajmniej przymrużenie oka. Rządzący nami polityczni bandyci i złodzieje powinni zostać ukarani najwyższym wymiarem kary za zniszczenie naszej Ojczyzny. Polskę zniszczył koczujący tu w niej obcy element. Nie podpowiem jaki, żeby się nie narazić na antysemityzm:-)) Prawdziwy Polak nigdy by tak nie zrobił ze swoją ojczyzną. Budźcie się bo idziemy wszyscy na dno; nasz kraj i nasze rodziny. W niedalekiej przyszłości będzie tu najprawdopodobniej Izrael-bis a my podzielimy los Palestyńczyków, jak się nie obudzimy. Już bandyci polityczni trzymający tymczasowy ster władzy asekurują się wprowadzając ustawę o interwencji wojsk obcych w Polsce. To skandal nie do wybaczenia. Ale ważne, że czują smród koło dupy.

 7. TomUSAA+ said

  @3 cyt.” Normalni ludzie nie chca sie bawic we wladze , to zajeli sie tym zboje , bandyci „. A to tylko wierzchołek góry. W każdym społeczeństwie, gdzie socjalizm wszelkiej maści dochodzi do głosu, zawsze się to odbywa na zasadzie selekcji negatywnej. Jest to uwarunkowane tym, ze lewica kieruje się etyką ateistyczną, czyli żadną.

 8. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 9. walerianda@gmail.com said

  Nie chcę nikogo indoktrynować ani namawiać do jakichkolwiek poczynań, potwierdzam tylko fakt jeszcze bestialskiej i bardziej perfidnej okupacji Polski przejętej działaniami militarnymi w 1944 z rąk Niemców przez Żydów i trwającej podzień dzisiejszy.

 10. joanna1 said

  re. 5
  ale to syn komendanta pobił Marka Cz., nie komendant.

 11. Rysio said

  Tak to już jest, że jabłko nigdy nie pada daleko od jabłoni.

 12. Marucha said

  Oczywiście nie wiemy, jak zachowywał się Marek Cz.
  Jakby jednak się nie zachowywał, policja nie ma prawa bić aresztanta.
  Gnojów powinno się wyp… z policji z wilczym biletem i zakazem pracy w jakichkolwiek służbach mundurowych.

 13. Psiemislavius said

  Re 4:
  Tak bez testów psychologicznych uprzednio? Chyba cię pogrzało żydzie. Broń palna, to nie zabawka, żeby można było od tak sobie kupić. Bo wtedy broń mogliby kupić psychopaci i mordercy i by były jatki, jak w Hameryce.

 14. Psiemislavius said

  Re 12:
  A czemuż to? Jak jakiś zwyrodnialec lub ostentacyjny zboczeniec (patrz: Biedroń, Szwed, Legierski), to można by, prócz kajdan, dołożyć chłostę. Niech się Pan nie ukrywa z miłą chęcią sprawienia bólu Biedrońce, by wynormalniał. 😉

 15. Wosiu said

  Re 2/Marucha

  „Re 1:
  Dużo skuteczniejsze było by dorwanie np. syna komendanta w sytuacji, gdy nie może liczyć na wsparcie swych kolegów i spuszczenie mu lania.”

  Niestety to tak nie zadziała w małych miastach typu Śrem, gdzie lokalna klika burmistrz -komendant-prokurator-sędzia może wszystko a im można naskoczyć. Przy tym 1/4 lokalnej społeczności się im podlizuje i kapuje wszystko co zaobserwuje, 1/4 ma wszystko w dupie, 1/4 się boi i nic nie zrobi a jedynie 1/4 ich nienawidzi ale też w sumie się boi. Na kogo może liczyć poszkodowany? Ojca, brata, sąsiada, dwóch kuzynów i trzech kumpli? To trochę za mało. Gdyby istniały klany złożone z kilkunastu-kilkudziesięciu pełnych, wielopokoleniowych i wielodzietnych rodzin, mogące wystawić do jakiejś akcji 50-100 dorosłych i zdeterminowanych mężczyzn, nawet nieuzbrojonych, to byłaby zupełnie inna sytuacja. Klany nie istnieją, sąsiedzka wspólnota także, jedynie coraz mniejsze i coraz bardziej rozpraszane rodziny…..

  Bo ktoś to wszystko robi planowo od dawien dawna.

  Aby człowiek był sam, nie miał oparcia w bliskiej rodzinie, dalszej rodzinie, klanowi (społeczności lokalnej), plemieniu (społeczności regionalnej) i narodzie….

  Zwracam uwagę, że postępująca brutalizacja policji wobec obywateli nie dzieje się tylko w Polsce, ale we wszystkich tzw. krajach zachodnich od chyba z dekady.
  I to nie jest przypadek, bo przypadków nie ma.

  Coś tym steruje globalnie. Jak i innymi procesami które tu omawiamy.

  Chyba admin i kilku bystrzejszych użytkowników, zgodzi się ze mną, że mamy do czynienia ze scenariuszem o skali biblijnej, apokaliptycznej, i postępującą dominacją sił zła dążącą do zniszczenia znanego nam świata….. Bynajmniej dopóki nie nastąpi jakaś boska interwencja….

  Więc?

  Jak będzie?

  Osobiście myślę, że będzie dobrze.

 16. Marucha said

  Re 14:
  Bądźmy poważni.
  Karę chłosty, pręgierza, mordobicie itd. powinien załatwić sąd. Oczywiście bardzo takie kary w pewnych przypadkach popieram.

 17. Rysio said

  re 13. „….Tak bez testów psychologicznych uprzednio?…”

  Dokładnie tak – bez żadnych testów psychologicznych.

  No bo jeżeli socjo-patologiczni i wariaci rządowi tzw. urzędnicy państwowi będą robić testy psychologiczne to broń będzie tylko w posiadaniu bandytów-psychpatów tyle, że poubieranych w rządowe kostiumy.

  Dokładnie tak jak to mamy teraz.

 18. marost said

  AD6
  Ość powiedział/a
  Ość powiedział/a

  Jesteśmy w trakcie wojny, okupacji. Niszczona jest nasza Ojczyzna na każdym froncie……..(…)

  i prawda, ale ona ma o wiele wiekszy zasieg…. niszczona jest nie tylko nasza Ojczyzna ale okupacja objeta jest cala Europa. te same wynaturzenia dotknely wladze w Polsce, Francji i innych krajach.

  Jeden z licznych przykladow: W r2012 MSW francuskie wydalo zarzadzenie dotyczace Romow:
  „kazdy Rom usuniety przez lokalne wladze z powodu zanieczyszczania terenu musi otrzymac zastepcze zakwaterowanie na koszt Panstwa -mieszkanie socjalne lub hotel jesli nie, to kazdy Rom otrzymuje 75 Euro dziennie!!!!
  Romom bardzo sie to oplaca, bo i tak jakos sobie poradza otrzymujac 75€x30 dni = 2250€ miesiecznie nie pracujac… tzn nie kradnac…
  Oczywiscie – skoro panstwo okrada podatnikow na ich rzecz…on juz nie musi…

  Powiedzial mi sasiad muzulmanin Czeczen: „jaka Francja?, jaka Polska? – kto to jest Francuz, kto to jest Polak – to sa rasisci, jakie prawo???? – gdziekolwiek sie nie znajdziemy, wszystko do nas nalezy – jestesmy rowni, wiec kazdemu nalezy sie po rowno…. kultura, cywilizacja….? co to jest? – to jest polska kultura? kiedy baby po lasach, wzdluz drog sie puszczaja za pieniadze… to jest wasza kultura”
  Bylo tego duuuzo wiecej.. od kilku dni nie moge sie po tej rozmowie uspokoic. Oni w to naprawde wierza, co przeraza i wzbudza w nas tutaj strach… tych ludzi wciaz przybywa. Francuzi uciekaja z obrzerzy miast. Nas Europejczykow coraz mniej. Za to sa cyganie rozne odmiany czarnuchow z Afryki srodkowej i polnocnej…. Egzotyka

  Czy to nie jest okupacja? – to co obserwuje w Polsce to dopiero poczatek…. rzadkie reklamy w polskich TVs bez jakiegos czarnucha… lub pedala – to celowe dzialanie by ludzi, zwlaszcza mlodych przyzwyczaic.

 19. AlexSailor said

  Ad.15 @Wosiu

  Trafił Pan w samo sedno.
  Planowa atomizacja społeczeństwa.
  Dlatego nie ma rodów, dużych rodzin, tym bardziej klanów, małżeństwa są niespójne i zatomizowane, dzieci żyją w innym świecie niż rodzice identyfikując się raczej z kolegami z klasy, studiów, niż rodziną, braćmi, rodzicami.
  No i tym bardziej nie ma klanów.

 20. AlexSailor said

  Ad.17 @Marost
  „niszczona jest nie tylko nasza Ojczyzna ale okupacja objeta jest cala Europa”

  Ano tak, tylko dlaczego okupantom starcza siły.
  Czy po takim fakcie obdarowywania cygana czy kogokolwiek kwotą 75 euro dziennie, ktokolwiek piastujący władze z wyboru powinien piastować ją w następnej kadencji.
  Czy to wymaga jakiegoś większego wysiłku?
  A tym pasożytom wcale nie jest wszystko jedno, który z nich będzie żarł kawior a który pościł.

 21. — Pan Psiemislavius wpis 13 i 14 — Tak sobie Pan rozdaje razy , i rzuca
  epitetami na lewo i prawo . To juz nie jest komentarz w dyskusji . Nieladnie .

 22. walerianda@gmail.com said

  Ad. 10 Ma Pani rację lecz tylko częściową. To ojciec wychowywał synalka i to on przysposobił go do pokoleniowego zawodu. Dzieciak jest najmniej winien, takie wychowanie odebrał.

 23. Psiemislavius said

  Re 17:
  Liberalizm wyrujnował Ci umysł. Jak władza będzie prawowita to i testy będą zgodne.

 24. anonim said

  Ad. 18 Marost
  Bo wbrew pozorom unych nie jest tak wiele jak nam się wydaje i une potrzebują pomocników. Nie zapytał się pan czy dla tego czeczena bliższy jest un czy jakiś biały Polak co mu się te kobiety przy drogach puszczają.
  Oni nie rozumieją że są tylko narzędziem i idą na żywioł złapać co według ich logiki daje im teraz los, a to nie los daje…ich zadaniem jest dokonać takiego podziału w białym społeczeństwie by albo nie potrafiło już ono dłużej z nimi wytrzymać i doprowadzić do otwartego konfliktu…na czele którego też stanie jakiś un, lub spacyfikować społeczeństwo otwartą bezsensowną przemocą która też dla białego człowieka jest nielogiczna no bo jak to tak my wam pomagamy a wy nas tak vide Szwecja, i taki spacyfikowany lud też jest dla unych dobry.

 25. foton said

  Problem jest w tym że policja właśnie nie bije łobuzów i osiedla są terroryzowane. Za PRL Milicja była znacznie bardziej skuteczna i ludzie żyli w spokoju i szczęściu.

 26. Brat Dioskur said

  Zwrocie uwage ,jak ludzie sie boja obiektywu aparatu fotograficznego…Tusek juz ich dobrze przecwiczyl.

 27. marta15 said

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2013/06/29/metody-walki-z-gojami-listy-toledanskie-ussus-ff-ksiaze-zydow-z-konstantynopolu/
  „..
  Umiłowani Bracia w Mojżeszu! Otrzymaliśmy Wasz list, w którym Wy nam donosicie o niepokojach i niepowodzeniach, jakie Wy musicie znosić. Ta wiadomość martwi nas w takim samym stopniu jak Was. Wielka Rada Satrapów i rabini dają Wam więc następujące polecenia:
  Donosicie, że król Francji chce Was zmusić, do przejścia na chrześcijaństwo: przejdźcie, bo nie macie wyboru, ale zachowajcie prawo Mojżeszowe w Waszym sercu !

  Donosicie, zmusza się Was, abyście zrezygnowali z Waszej własności: wyuczcie Wasze dzieci na handlarzy, żeby one stopniowo obrabowały chrześcijan z tego co mają !

  Donosicie, zagraża się Waszemu życiu: uczyńcie Wasze dzieci lekarzami i aptekarzami, żeby ci pozbawili życia chrześcijan.

  Donosicie, niszczone są Wasze świątynie: zadbajcie o to, że Wasze dzieci staną się biskupami i duchownymi, żeby ci zniszczyli kościoły chrześcijańskie !

  Donosicie też o innych uciążliwościach: uczyńcie Wasze dzieci adwokatami i notariuszami; niech mieszają się do spraw państwowych, aby w końcu zmusić chrześcijan pod Wasze jarzmo, abyście opanowali świat i mogli się zemścić na chrześcijanach !
  Postępujcie zgodnie z tym rozkazem, który my niniejszym wydajemy; doświadczenie nauczy Was, że pomimo cierpienia przez Was ucisku musicie w końcu osiągnąć władzę!

  Ussus FF. Książę Żydów z Konstantynopolu dnia 21 Kislew 1489 1).z’

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: