Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Liwiusz o USA nastawiają przeciwko sobie…
  revers o Wolne tematy (24 – …
  B o USA nastawiają przeciwko sobie…
  mironik o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Zielone ludziki
  revers o Hillary Clinton: Konflikt na U…
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Marek o USA nastawiają przeciwko sobie…
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  revers o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  minka o USA nastawiają przeciwko sobie…
  Kojak o USA nastawiają przeciwko sobie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Skundlenie Romana Giertycha.

Posted by Marucha w dniu 2013-07-26 (Piątek)

Tytuł pochodzi od gajowego. Pierwotnie był gorszy.

Giertych i Europejski Związek Żydów: Zakaz uboju do Trybunału

Znany adwokat, były wicepremier Roman Giertych został pełnomocnikiem Europejskiego Związku Żydów (European Jewish Association). Ma sformułować wniosek do Rzecznika Praw Obywatelskich o skierowanie skargi do Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zakazu uboju rytualnego zwierząt.


– Chodzi o wolność religijną – mówi „Rz” Giertych. – Jako katolik nie mogę nie poprzeć starań wspólnoty religijnej, która od wielu wieków kultywuje w Polsce bez żadnych przeszkód swoje tradycje, a która została postawiona w trudnej sytuacji w wyniku zakazu uboju rytualnego. Mam nadzieję, że Trybunał (a być może jeszcze wcześniej Sejm) pozwoli na to, aby wolność religijna była kultywowana bez żadnych ideologicznych ograniczeń.

Jak dodaje, nie jest również wykluczone przyłączenie się do wniosku do TK przygotowywanego przez posłów PSL. Ludowcy chcą, by Trybunał zbadał, czy zakaz jest zgodny z konstytucją i umowami zawartymi z gminami wyznaniowymi.

Dwa tygodnie temu Sejm utrzymał zakaz uboju rytualnego. Za jego zniesieniem był rząd, ale część posłów PO zagłosowała w tej sprawie razem z opozycją.

http://www.rp.pl/

Roman Giertych wyjaśnił nam, co to dla katolika znaczy „wolność religijna”: wspieranie satanistycznej religii i jej barbarzyńskich obrzędów i zwyczajów. A także włażenie w dupę odwiecznym wrogom Polski i polskości.
Żydzi mogą sobie kupować swoje zasrane koszerne mięso w innych, bardziej tolerancyjnych krajach. Tak jak to czynią ich rodacy w Szwecji, Norwegii, Szwajcarii, gdzie ubój koszerny jest zakazany.
A Polacy powinni robić wszystko, aby mieszkanie w Polsce było dla Żyda jak najbardziej nieznośne i przykre.
Admin

Komentarzy 48 do “Skundlenie Romana Giertycha.”

 1. Rysio said

  Zauważyłem, że Gajowy zamieszcza coraz bardziej drastyczne zdjęcie.

  Hm – to i Gajowy ma ciemną stronę „dark side” rycerzy Jedi.

  😦

 2. Maja said

  Sejm nie utrzymał zakazu uboju rytualnego, co nachalnie opisują dziennikarzyny. Sejm odrzucił projekt ustawy dopuszczającej ubój rytualny. Przed deliberacją sejmu ubój koszerny sobie szedł na całego a mięso było eksportowane do krajów unijnych, które ogólnych zakazów prawnych dot. rytualnego uboju nie wprowadzały, ale gdzie ubój rytualny nie był praktykowany ze względu na przepisy o ochronie zwierząt. Eksport z Polski szedł również do Izraela i krajów arabskich.
  Prokurator Generalny (ten sam, który przedtem na swoich stronach umieszczał sprawozdania o walce z antysemityzmem) wniósł o Trybunału Konstytucyjnego o stwierdzenie zgodności z prawem rozporządzenia Ministra Rolnictwa -i czegoś tam, bo nazwa tego resortu ulega zmianomi o zgodności par,dopuszczającego ubój rytualny.TK uznał, że ten zapis jest niezgodny z ustawą o ochronie zwierząt. Wtedy rząd Tuska spłodził projekt ustawy dopuszczający ubój rytualny i ten projekt został odrzucony. Nikt nie pisze, że na terenie unii ubój rytualny może być praktykowany wyłącznie do celów religijnych i na potrzeby zamieszkujących je wyznawców, nie na eksport. To jest na podstawie obowiązującej dyrektywy unijnej. W Polsce obowiązuje zresztą ustawa o stosunku państwa do gmin żydowskich dopuszczająca stosowanie przez nie tych praktyk Dlaczego więc dziennikarzyny i żydy tak drą mordy nie fatygując się o rzetelny przekaz?

 3. Griszka said

  @2
  Dokładnie. To jest czysta farsa. Ci w mediach są tak samo skundleni jak ten dupek opisany w artykule.
  Chyba chodzi o pokazówkę dla świata jacy my to jesteśmy wredni antysemici skoro nawet amerykańskie środowiska żydowskie dołączyły do tego cyrku. Może wypłata odszkodowań opornie idzie ? W końcu ludzie powiązani z Tuskiem robili na tym interesie niezłe pieniądze.

 4. efka said

  Naród przebrany może sobie jeść szczaw i mirabelki, ba może nie jeść wcale i mnie to lotto, ale żeby taki jeden pejsaty z drugim przykryty naleśnikiem darł mordę, co my w Polsce mamy pod ich dyktando robić?! Tego już za wiele. Nie podoba się? NIE? No, to papa macie swój kraj. Tutaj po was płakać nie będą.

 5. Wandaluzja said

  https://marucha.wordpress.com/2013/07/26/skundlenie-romana-giertycha/

  Przepracowałem u Giertychów dobrych kilka lat – aż Rydzyk zadenuncjował ich jako KRYPTOERUROKRATÓW – ale dotrwałem do bójki w Noc Europejską przed Ratuszem Wrocławskim, z powodu której Noc Europejską szlag trafił. – Jakim cudem po zrzuceniu ze schodów – czego sobie nie przypominam – miałem tylko siniak na boku, pojąć nie mogę?
  Zawsze marzyłem, żeby na miejscy FREDRY stanął posąg Piotra Włostowica, który po oślepieniu i objęzyczeniu poszedł NA ŻEBRY do Poznania, czym wywalczył DLA ANGLIKÓW Feudalne Władztwo Gruntowe.

 6. Wandaluzja za wandalyzmem bicia rejigjonistow biczem,a wiec i wandaliste..Pare lat pracy u Giertychow nie nauczylo go niczego, Byly Posel Roman, byly MinIster Edukacji Roman, byly Wicepremier Roman MA RACJE, ALE BRONIAC WOLNOSCI RELIGIJNYCH NIE MIAL,GDY ZAMIAST WALCZYC O REDUTE POLSKA NAD PACYFIKIEM ODDAL JA W RECE ZYDOSTWA. JESLI ZYDZI CHCA MORDU RYTUALNEGO, NIECH MORDUJA WE WLASNYCH RZEZNIACH. I kogo tu nazywac KUNDLEM?

  Czy ktoś może przetłumaczyć i wyjaśnić? – admin

 7. lpr-owiec - ozon-owiec said

  Tygodnik Tylko Polska: Mason Zbigniew GERTYCH a Roman Giertych

 8. Marcin said

  Przypominam też,że ojciec pana Romana jest za GMO.

 9. Marcin said

  Ad3
  Ja myślę,że to zagrywka przed Wybiorami i taka forma uwierzytelnienia się Kne-Sejmu,że niby jest jeszcze polski.

 10. shadowman said

  Ten filosemita powinien dostać bambusem w brzuch jak wszyscy co rządzą i zniewalają

 11. andrzej said

  Ad. 9.

  Podobne mam zdanie na ten temat, co nie oznacza, że jestem za mordowaniem w sposób okrutny zwierząt danych też przez Boga!

  Zwłaszcza, że dawno już udowodniono, że człowiek i bez żarcia mięsa może się obyć i żyć zdrowiej.

 12. Boydar said

  @ Pan Gajowy (6)
  A nie łatwiej będzie zacząć od rękopisu ‚Wojnicza’ ?

  Ad rem –
  „…jako katolik nie mogę nie poprzeć starań wspólnoty religijnej, która od wielu wieków kultywuje w Polsce bez żadnych przeszkód swoje tradycje, a która została postawiona w trudnej sytuacji…”

  Właściwie, to kuń powiedział wszystko. Nie szukajmy dziury w całym, i kompletnym.

 13. Maja said

  Chcę wyjaśnić czytelnikom, że TK podjął uchwałę w grudniu 2012r., tj. par.9 rozporządzenia MR stracił moc. Intersujące jest to, że projekt ustawy rządu ryżego tak szybko trafił pod obrady sejmu. Musi co komisje sejmowe w trybie nadzwyczajnym zaopiniowały pozytywnie to gówno, Chodzi o PO i PSL, które podejmują decyzje mając większość. Interesujące jest dlatego, że inne projekty leżą miesiącami albo nie oglądają światła dziennego. Wyrażę kontrowersyjną tezę ale zgodną z moimi aktualnymi obserwacjami: jeśli ktoś nie chodzi na wybory w tym systemie, to godzi się na zagładę narodu. Jeżeli ktoś mieszka poza granicami obecnej Polski i ma nadzieję, że tutaj coś się zmieni dzięki uświadomieniom, to się myli. Przeciętny Polak jest taki jak obywatel USA, UK i innych zdemoralizowanych narodów. Optymizm jest raczej niewskazany.

 14. Griszka said

  @8 Marcin
  Myślałem, że ten człowiek jest rozsądniejszy. Sam głosił pogląd, że wiele zmian w kodzie genetycznym ma charakter destrukcyjny, że w przyrodzie mamy do czynienia bardziej z dewolucją niźli ewolucją. Nagle zmiany wprowadzone niejako ręką człowieka, w coś co jest już doskonałe, mają być lepsze ?

 15. Boydar said

  Po przeczytaniu po raz kolejny życiorysu i fragmentów tekstów Jędrzeja, dochodzę do wniosku, że Romano, to albo matrioszka, albo perfidnie wyreżyserowany janczar.

 16. Jan said

  Bliższe zapoznanie się z rodowodem mamy Romana,a żony Macieja wyjaśniłoby wiele.

 17. Boydar said

  Janczar pieprzony, Jędrzej się w grobie przewraca.

 18. Roman Giertych to skrajnie ANTY-polskie PRZEKUPNE bydle said

  Wielkie DZIĘKI dla Gajowego za zobrazowanie do jakiego stopnia NIE wolno wierzyc SPRZEDAWCZYKOWI romanowi giertychowi, który jest najbardziej NEDGATYWNYM wzorcem zasyfiałej sprzedajnej politycznej PROSTYTUTKI w III RP.

 19. Ad. 16

  „Cokolwiek czynisz, czyń rozważnie i patrz końca.” …patrz końca… 🙂

 20. belfer said

  1. W Polsce jest w tej chwili nie więcej niż 20 ortodoksyjnych rodzin żydowskich z obsesją koszerności, więc dla tak małej ilości ludzi koszerne mięso można łatwo sprowadzić zza granicy.
  2. Przez ostanich 30-40 lat organizackje żydowskie z wielkom wysiłkiem animowały ruch praw zwierzat, więc powinny teraz się zastosować do głoszonych przez siebie haseł 🙂

 21. Re: Artykul…
  Czy temu s….synowi rozum odebralo? Czy na „sile” wlazi zydom w d…pe???
  A moze liczy na polityczne poparcie „G…na wyborczego” ze umiesci go na „frontowej” stronie i zarazem zwiekszy popularnosc???
  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 22. ika said

  Dlaczego Panstwa Skandynawskie NIE ROBIE TEGO U BOJU, tylko nam go wpychaja,,,tam sa dopiero ANTYSEMICI,,, czarna robote dla POLAKOw , jak zwykle , zeby bylo na nas,,, zeby bylo na nas,,, kurde co za narod, NIE nadaremno, moja SP. MAMA Z Pinczowa a byla ich tam O 1 ZA DUZO ,,,, mowila o nich zle…..

 23. Romank said

  Giertych jest advocatem….jak widac wzietym advocatem i..dano mu szanse odegrania dosc medialnej roli…zaloze sie, ze bedzie dobrze reprezentowal swych klientow ..pro bono:-)))
  UBoj dla 20 ortodoxyjnych rodzin nie jest zadnym problemem..jak zauwazyl tu pan Belfer ..ale wykopaniem z interesu polskiego rolnika rzeznika i chlodnika…. przez sztadlanow machajacych biloczerwonymi flagami i przy uciesze takich glupich sarmatoparchatof- jak…na zalaczonych wpisach na tematy…Gdzie Rzym, gdzie Krym , gdzie Budziacka karczma….
  Inna sprawa…ilu z tych wypowiadajacych sie tu -na temat zarznelo w zyciu cokolwiek????
  Tak zarzniete krowy- jak ta na obrazku-,,byly codzinnym widokiem dla mieszkajacych na wsi…i nie powodowaly zadnego szoku u nikogo…
  Kazdy kto zuje miesko, niech przez chwile pomysli ,ze zre trupa biednego bydlatka , czy swinki czy ptaszka, czy rybki….. ktore byly zarzniete…i ich bolalo…..

 24. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 25. Boydar said

  Panie RomanieK

  Wkurzył mnie Pan.
  Opisując sytuację (w zasadzie poprawnie)
  przechodzi Pan a’priori do porządku nad sprawą zasadniczą,
  czyniąc z niej niedyskutowalny aksjomat.

  Jakim prawem, czyjeś (żydowskie) wizje realizowania tzw. wiary,
  mogą mieć miejsce w naszym kraju, jeśli,
  po pierwsze, wymagają naszego udziału w tych wizjach,
  a po drugie, budzą powszechne obrzydzenie i wstręt
  .

  Wypier_dalać !!!

  Jak to Gajowy już pisał – jutro będzie woodoo i kanibalizm.
  Jak będzie chciał Pan odmówić nowym grupom wyznaniowym prawa spożywania mózgu dziadka ????

  Ja już nie wspominam o legalizacji chłopców na dziewczynki, ruchania dzieci i paru innych „normalkach”.
  A potem ten czy tamten mi zarzuca, ze ja tak „niegrzecznie” do Ikarka.
  Od rzemyczka do koniczka.
  Pieprzeni prowokatorzy !!!

  Wypier_dalać !!!

 26. Marucha said

  Re 23:
  Panie Romanie,
  Zabijamy zwierzęta i jemy ich mięso, bo takimi nas Pan Bóg stworzył.
  Możemy jednak zabić zwierzę bez zadawania mu niepotrzebnych cierpień.
  A możemy, jak sataniści, dręczyć je przed śmiercią w sposób niewysłowiony.
  Żydzi mordują rytualnie i zwierzęta, i swoich wrogów (albo raczej osoby bliskie swym wrogom).

  Mamy pomagać i tolerować wrogów i Chrystusa, i Polski?
  20 rodzin potrzebuje „koszernego” mięsa?
  Niech kupują zza granicy, albo niech stąd spierdalaja, lucyferiański pomiot.

 27. Woytas said

  W żydo-mediach koszerna propaganda trwa na całego i zdaje się nie odpuszczać. To pejsate i obrzezane pogłowie tuczników otumania Polaków swoją rzekomą krzywdą i brakiem możliwości odprawiania satanistycznych obrzędów. Każdy Rebe dobrze wie, że jako wyznawca kultu Szatana, ma on w Polsce możliwość zabicia zwierzęcia w sposób rytualny, zgodnie z nakazami Belzebuba. Tym nie mniej tym osobnikom nie chodzi o jakieś tam przydomowe odprawianie obrzędów religijnych, ale o masowy ubój, z którego ci złodzieje czerpią ogromne zyski, jakie otrzymują za wystawiane certyfikaty koszerności. Żydowska partia PSL i zdziczały do reszty pożyteczny idiota Romek Giertych wespół z kongresami judeosatanistów postanowili opluwać Polskę na arenie międzynarodowej (faktem jest, że te pomioty czynią to od bardzo dawna z pomocą polskich głupców i szabes-gojów).

  Nie mogę tylko zrozumieć jednego ich argumentu przeciwko zakazowi uboju(i proszę o odpowiedź, jeśli ktoś posiada wiedzę w tej materii), a mianowicie, że rzesza Polaków straci pracę w ubojniach. O ile ja wiem, ci rzekomi Polacy, którzy dokonują takiego lucyferycznego uboju, a teraz grozi im utrata pracy, są tak na prawdę żydowskimi rzeźnikami. O ile ja wiem, to zabicia zwierzęcia może dokonać tylko wykwalifikowany do tych obrzędów żyd. Gdyby rzeźnikiem okazał się Goj, to mięso byłoby niekoszerne i zepsute. Nie mogę jednak znaleźć pełnej info na ten temat. Jak dla mnie to zwykłe, koszerne kłamstwo.

 28. wow said

  Ubój rytualny jest zakazany w Izraelu. A był stosowany w Polsce. Ciekawe o co tu chodzi, bo że to nie jest normalne to chyba oczywiste.

 29. Boydar said

  „…Ubój rytualny jest zakazany w Izraelu…”
  ??????????????????????????????????

 30. Marucha said

  Re 28, 29:
  Ciekawa informacja, http://www.worldjewishdaily.com/kosher-meat-expensive-israel.php

  Taxes and politics is the short answer.

  The Israeli government imposes a 190 percent tax on imported kosher meat. Why is kosher meat imported to Israel when it could be raised locally? Because of an agreement — the Kashrut law — struck by the religious party Shas and the ruling Labor party back in 1994, Haaretz reports.

  One of the central articles in the Kashrut Law states that Israel will only import kosher meat. Israel’s importers subsequently send hundreds of kashrut inspectors – with their families in tow – to slaughterhouses and processing plants around the world.

  High costs to supervise kosher meat slaughter abroad means the Israeli government imposes a draconian tax.

  But that’s not all. The same law that required kosher meat to be imported also allowed the Palestinian authorities to import Hallal meat. However, the Israeli government taxes those imports at a far lower rate. Therefore, Haaretz claims, Hallal meat for the Palestinian market has been making its way onto the kosher market. In other words, unkosher Hallal meat is being sold to unwitting kosher consumers in Israel.

  Out of 35,000 tons of fresh meat unloaded at Israel’s ports during 2007 to 2009 for sale in the Palestinian Authority, only 15,600 tons reached their stated destinations. No less than 56% of the amount, or 19,400 tons, „disappeared.” One can guess where it went. „There is concern that the meat was smuggled into Israel and sold to the public without veterinary supervision,” State Comptroller Micha Lindenstrauss wrote. The state loses tax income and people who keep kosher may be unwittingly consuming unkosher meat, Lindenstrauss added.

  So that’s why kosher meat in Israel is so expensive — if it’s kosher at all.

 31. Marucha said

  Add 30:
  Z powyższego wynika, że w Żydolandii mięso z koszernego uboju MUSI być importowane zza granicy na podstawie prawa Kashrut.
  Niech ktoś mądry mi objaśni, o co tu chodzi.

 32. Boydar said

  Chodzi o to, żeby upodlić gojów.

 33. Boydar said

  Uczestnictwem w bestialstwie.

 34. revers said

  nie inaczej, w razie czego to nie my to oni goje, bydlo zarzyna bydlo.

 35. aniarz said

  chcą żreć polskie mięso, bo jest zdrowe ,nie skażone GMO i innym syfem.

 36. Boydar said

  @ Revers (34)
  No, św. Piotr, swoje lata ma, już taki bystry pewnie nie jest, na pewno da wiarę.

 37. 25godzina said

  @Marucha (31) Może chodzi o kasę dla gmin żydowskich za certyfikowanie rzeźni jako koszerne. Poza tym mam wrażenie, że wszystko zakończy się wesołym oberkiem jak tylko dogadają się ws wysokości łapówek.

 38. Halszka said

  Takie wyjaśnienie z Wikipedii:
  „The Hebrew term shechita (anglicized: /ʃəxiːˈtɑː/; Hebrew: שחיטה‎, [ʃχiˈta]), also transliterated shehitah, shechitah, shehita, is the ritual slaughter of mammals and birds for food according to Jewish dietary laws (Deut. 12:21, Deut. 14:21, Num. 11:22) The animal must be killed „with respect and compassion”[1][2] by a shochet (Hebrew: שוחט‎, „ritual slaughterer”), a religious Jew who is duly licensed and trained. ”
  Z tego by wynikało, że faktycznie ubój w wykonaniu polskich pracowników zatrudnionych w ubojniach (i ponoć zagrożonych bezrobociem)i tak nie spełnia warunków koszerności. W całej tej makabrze musi chodzić tylko o pieniądze (te certyfikaty).
  Ale nie wydaje mi się aby w Izraelu ten ubój był zakazany. Ten cytowany passus oznacza moim zdaniem nie „mięso koszerne ma być tylko importowane” lecz „importowane ma być tylko mięso koszerne”.

 39. Zbyszko said

  Jasiek z Toronto @21 może i giertych liczy na poparcie gw, ale należy tylko miec nadzieję że stracił już poparcie Polaków

 40. Zbyszko said

  Widac co to za katolik z giertycha. Polska ma tradycje franciszkańskiego miłosierdzia dla zwierząt.

 41. shadowman said

  Ad 30. Czyli wychodzi na to że żydzi sami siebie też często gnębią. To trochę tak jak by w Polsce nałożono tak wysoki podatek na ryż czy owoce cytrusowe czy kokosy, bo w Polsce tego wyprodukować nie można, a więc nie można uniknąć kosztów.

 42. Marucha said

  Re 38:
  Chyba ma Pani rację z tym importem.

 43. Re: 41
  Wychodzi na to, ze „shadowman” wogole nie ma pojecia co oznacza „barter” – wymiana bezposrednia towarow i uslug z innymi krajami, gdzie wogole nie powinien wchodzic jakikolwiek podatek czy clo (nawet clo zaporowe).
  Inna sytuacja jest kupowanie cukru lub ziemniakow z innych krajow po to, aby (w/g zamyslow lichwiarzy) obnizyc ceny rodzimych produktow do tego stoopnia, by doprowadzic do bankructwa producentow i uslugodawcow, co w takich przypadkach jaknajbardziej powinno sie wprowadzac cla zaporowe lub wogole zaniechac sprowadzania towarow bedacych u nas pod dostatkiem (mocy produkcyjnej).

  Jak to wyglada obecnie? Ano tak, ze „zgraja” zlodzieji i kretynow zarzadza durniami z wyboru czy z wlasnej woli, gdzie ci drudzy wciaz wygladaja „lepszego jutra”…
  ======================================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 44. Romank said

  Sprawa jest dosc prosta…w Israeleu zaledwie 1/6 spoleczenstwa je jako tako koszer… 5/6 nie jest pobozna i zlosliwa wobec poboznych:-)) wlasnie tak jak w Polsce…zatem strach przed robieniam im psikusow a zatrudnienie wszystkich shichter ortodoxyjnych jest niemozliwoscia. Teraz zazwyczaj rzeznie biora rabina inspektora na pensje wcale nie mala i utrzymuja go wraz z rodzina ..jako koszt… To duza pomoc dla rabina, ktorego obowiazkiem jest poddawac inspekcji mieso, kiedy chce, jak chce i bez zadnych zobowiazan..znane sa przypadki ze misiacami niw widzial nikt rabina..a pieczatek przybijali ci co im zostawil…
  Dlatego ze wiekszosc partyjnych dzialaczy w partii ortodoxow t wlasnei tacy rabini, dzieki takiemu ustawodawstwu zyja z synekur jak paczki i nie na koszt Israela plus dodatkowo wysokie taryfy -zeby i rzad nie stracil…
  Krowa tylko przod ma kosher,,tyl jedza na miejscy goje,,,
  Jeszcze raz uboj kashrut to jedno ciecie- bo inne juz nei bedzie kashrut,,,to przeciecie jednym ruchem obydwoch arterii i tchawicy,,,momentalnie odplywa z mozgu krew i smierc nastepuje bezbolesnie….w kazdym razie mniej cierpienia niz przy ogluszaniu i normalnym uboju,….czy to tak ciezko zrozumiec????
  Ze pan Boydar nie pozwala…pan wychoduje wlasne krowy, robi pan z nimi co pan chce….ale wara od czyich…
  35 tys to miesa na rok to jest 126 tys sztuk bydla….wiecie ile rolnikow ztego zyje???

 45. Boydar said

  Panie Romanie
  Aż taka głupia to ja już nie jestem, może głupia, ale taka to już nie !
  Ja sobie zdaję sprawę, ze skali oszustwa w tej sprawie.
  Jedni prezentują temat tak, drudzy tak.
  I jednym i drugim chodzi o to samo.
  Żadna ze stron nie powie – tamci kłamią.
  I inni też nie wrzasną – to pieprzona maskirowka !
  A głupi goj katolik, zamiast jebnąć w te rude pyski,
  i przepędzić w pizdu,
  po chrześcijańsku rzęzi pax wobiscum.
  Co mnie qrwa obchodzi na dobry skład,
  czym się gudły karmią.
  Niech żrą co chcą, nawet woreczki żółciowe z wielbłądów.
  Japończyki wpierdalają żywe myszy.
  I co ja na to ? Ja na to nic ! Jak Pan Bóg u Ikarka.
  Pod wszystko nie da się rąk podłożyć.
  Nawet pod własne dzieci.
  Jak mnie kto zapyta, co sądzę, to powiem krótko –
  pojebów nie sieją, sami rosną.
  Ale niech nikt nie liczy na to,
  że w moim własnym kraju,
  nieproszeni goście będą mi żonę ruchać,
  bo taką mają „religię”.

 46. revers said

  RomanK ma koszernego sobotwora

 47. Jack said

  między żydem celebrującym okrucieństwo, a Żydem cenzurującym polskie ustawodawstwo

 48. zapodawacz linków said

  http://www.eckardt.pl/czy-giertych-da-sie-obrzezac.html

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: