Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  Marek o Klęska ministra Niedzielskiego…
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  mistrzYoda o Traditionis Custodes
  Wladca o Klęska ministra Niedzielskiego…
  Tralala o List przełożonego generalnego…
  revers o Będziemy mieli dokumenty, jak…
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  ajmar o Będziemy mieli dokumenty, jak…
  Waldek o Będziemy mieli dokumenty, jak…
  revers o Wolne tematy (53 – …
  Maverick o Służby coraz chętniej przegląd…
  Zenon_K o List przełożonego generalnego…
  carlos o Szprycowanie ponad podziałami
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

Ks. Boniecki na Woodstock chwali… „Nergala” i nawołuje: „róbta co chceta!”

Posted by Marucha w dniu 2013-08-03 (Sobota)

Zaproszony przez Jerzego Owsiaka na Przystanek Woodstock, ks. Adam Boniecki opowiadał licznie zgromadzonym ludziom o tym, co sądzi o sataniście, Adamie Darskim „Nergalu”, znanym również swoim fanom jako „Holocausto”. Darski jest nie tylko wokalistą satanistycznego zespołu Behemoth, ale zasłynął także z wielu bluźnierczych zachowań, w tym drąc Pismo Święte na jednym z koncertów.

Muzyk, którego występy wypełnione są bluźnierstwami i antychrześcijańskim przekazem – według duchownego „Adam” – jest „miłym, spokojnym i mądrym człowiekiem”. Na pytanie, czy żałuje on swoich słów i wspólnych zdjęć z Nergalem, ks. Boniecki powiedział: – Nie żałuję niczego. Zdaniem księdza Bonieckiego muzyk, który podarł na scenie Pismo Św. określając je bluźnierczymi epitetami, prezentuje „diabelskość z jasełek. Nie ma w nim nic diabolicznego”.

Duchownemu nie podobała się też krytyka Darskiego. – Zrobili z Nergala diabła, niemal satanistę. Wzywali do wojny religijnej z tym rodzajem muzyki. To diabelskość z jasełek. Nie ma w nim nic diabolicznego. Diabeł się dobrze sprzedaje w tej formie, to ją Nergal wygrał. Diabeł zupełnie innymi drzwiami wchodzi, niż przez Behemotha – powiedział były redaktor naczelny „Tygodnika Powszechnego”.

Z ust duchownego padły także inne zaskakujące słowa. Na pytanie: „Co ksiądz przyjechał tutaj zaoferować?”, odpowiedział: „Nic nie przyjechałem oferować. Róbta co chceta!”.

Były naczelny „Tygodnika Powszechnego” znalazł się pośród kilku innych osób, które zostały zaproszone do tzw. Akademii Sztuk Przepięknych organizowanej przy festiwalu. Wśród nich jest także m. in. Jakub Wojewódzki.

PCh24.pl
luk, ged
http://www.pch24.pl

Komentarze 52 do “Ks. Boniecki na Woodstock chwali… „Nergala” i nawołuje: „róbta co chceta!””

 1. Inkwizytor said

  Kardynała Wyszyński dawno by zrobił z takim księdzem porządek i z wieloma innymi. Jasno widać co się dzieje gdy nie ma autorytetu w Kościele Powszechnym

 2. czaruś said

  ks. Boniecki to pewnie jeden z tych wyświęconych, przeznaczonych do rozwalenia KK od środka.

 3. Dictum said

  Kapłan, który zachowanie satanisty określa jako „diabelskość z jasełek”, sam jest żałosną kukiełką czy przebierańcem z jakiegoś podłego i marnego przedstawienia. I dobrze by było, żeby taki pajac zszedł z poważnej sceny Kk i zamilkł (czyżby jego przełożony odwołał zakaz i pozwolił mu się wypowiadać i popisywać swoją niezmierną „dobrocią” dla wszystkich kanalii?)

 4. Griszka said

  Czyli ksiądz Boniecki jest miłośnikiem szatańskiej doktryny promowanej głównie przez idola Nergala Crowleya.

 5. revers said

  Ten sam kleryk wypowiedzial sie o homofobach jako nosicieli szatanizmu, bo przeciez hiv ( rowniez ten z laboratorii badawczych) , aids jest trendy i prawie blogoslawiony.

 6. czaruś said

  I „takie coś” zostało udekorowane Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski w 2011 r.(!), a w 2012 r. Komandorią Narodowego Orderu Zasługi Republiki Francuskiej (czyżby dlatego, że studiował w Paryżu w latach 1973 – 1974?). Pytam się, za co? Za pubiczne robienie z siebie pajaca???

 7. Aleksander said

  Swojego czasu na woodstocku znalazł się śp(?). biskup Josek Życiński… Czyżby ks, Boniecki chciał podzielić jego los?…

 8. Psiemislavius said

  Boniecki-Buholtz to żyd i koń trojański w Kościele. Były redaktor Żydownika Powszechnego.

 9. Psiemislavius said

  60 lat temu już dawno dostałby ekskomunikę i przeniesienie w stan świecki.

 10. Dictum said

  ad. 4.
  Jaki kleryk?
  Adam Boniecki jest księdzem i zakonnikiem zgromadzenia oo.marianów.

 11. Dictum said

  ad. 7
  60 lat temu w Watykanie królował Duch Św., a dziś bezkarnie grasuje tam diabeł wcielony w masonerię.

 12. shadowman said

  Panie Boniecki gdzie twoje wezwanie do miłosierdzia gdy twój tzw. katolicki tygodnik bezlitośnie wskazywał, że to Polacy są winni mordu w Jedwabnem?
  Taki kleryk jest bardziej szkodliwy dla Kościoła niż 100 pismaków z gazetki Kotlinka. Ciekawy jestem co ten ksiądz powie gdy sataniści spalą mu parafię o ile taką posiada bądź gdy podrzucą mu martwego kota pod drzwi. A w imie „róbta co chceta” obrzuca się obrazy farbą na Jasnej Górze, morduje się babcie za 10 zł, kobiety traktują jako narzędzie do sprawiania przyjemności. Najciekawsze jest to że liberalnym ateistom nie przeszkadza się wtrącanie w politykę takiego księdza, a jak odezwie się przeciwnik aborcji, przeciwnik syjonistów to im źle. Tu nie chodzi tyle o walkę z Kościołem a o to żeby wprowadzić libertynizm w Kościele (co niestety się powoli dzieje). Cześć ateistów jest bardziej konserwatywna niż Boniecki. Jeżeli w KRK występuje pedofilia to przez myślenie takie jak u Bonieckiego.

 13. Dictum said

  Jeden przytomny biskup znalazł się, ale został zakrzyczany:

  z wikipedii: W listopadzie 2011 otrzymał od prowincjała ks. Naumowicza nakaz ograniczenia wystąpień publicznych do Tygodnika Powszechnego[1]. Decyzja zapadła niedługo po skierowaniu do niego listu przez biskupa włocławskiego Wiesława Meringa, który wytknął mu popieranie Adama „Nergala” Darskiego i wypowiedzi sprzeczne z nauczaniem Kościoła[2]. Zakaz spotkał się zarówno z protestami, jak i głosami poparcia różnych środowisk katolickich. Ks. Boniecki zaprzestał wypowiedzi dla mediów, pozostał natomiast aktywny publicznie, m.in. uczestniczy w spotkaniach autorskich i różnego rodzaju konferencjach.

  Zdaje się (nie wiemy na pewno) nie jest żydem. i jeśli tak jest, to to już jest prawdziwe skaranie boskie.

 14. pilarz said

  nergal jest tylko żałosny, ale to nie powód coby się z idiotą pospolitować.

 15. Marti said

  orędzie MBM.

  za paruzja.info

  Moje dziecko, ważne jest, aby moje dzieci nie traciły odwagi w obliczu bólu z jakim będą musieli się zmierzyć, gdy Kościół mojego Syna zostanie wyrzucony na pustkowie pustyni.

  Jestem Kobietą z Księgi Apokalipsy obleczoną w słońce, która urodziła Dziecię. Tym Dziecięciem jest Jezus. Mistycznym Ciałem Mojego Syna, Jezusa jest Jego Kościół na Ziemi. Kościół Mojego Syna jest okradany i niedługo Jego Ciała już w nim nie będzie. To spustoszenie złamie serca tym, którzy przestrzegają Nauczania mojego Syna. Ci, którzy nie będą mieli się gdzie zwrócić, zobaczą, że zostali wypędzeni z budowli, w których do teraz przechowywana jest Najświętsza Eucharystia. Jednak, gdy będą oni bezlitośnie wyrzuceni, zostaną napełnieni Duchem Świętym. Oznacza to, że będą prowadzeni i będą nieustępliwie prowadzić Armię Reszty, która składa się z tych, którzy są wierni Bogu.

  Pozostałych, ślepych na prawdę, fałszywy prorok poprowadzi w zamęt. Ich serca zostaną oszukane, a wkrótce, gdy fałszywy prorok będzie wyglądał jak umierający, będą szlochać. Ale potem będzie się wydawało, że fałszywy prorok powstał z martwych, tak jakby wydarzył się cud. Powiedzą, że jest obdarzony wielką, nadprzyrodzoną mocą z Nieba i upadną przed nim na twarze, by go adorować. Będzie kochany i uwielbiany przez tych, którzy nie widzą.

  Wkrótce pojawi się antychryst, a jego droga do sławy rozpocznie się w Jerozolimie. Gdy pojawi się publicznie, wszystko szybko się zmieni w Kościele mojego Syna. Zostaną wprowadzone nowe reguły. Zostaną narzucone nowe relikwie, zmiany w szatach liturgicznych noszonych przez kapłanów i wiele nowych rozporządzeń. Początkowo ludzie powiedzą, że wszystkie te zmiany wynikają z konieczności bycia pokornym. Lecz podczas wprowadzania tej obrzydliwości do Kościołów chrześcijańskich, rozpocznie się prześladowanie. Zdobywając się na odwagę sprzeciwienia się tym satanistycznym rytuałom, zostaniecie uznani za heretyków – awanturników.

  Wielu kardynałów, biskupów, księży, zakonnic i zwykłych ludzi zostanie ekskomunikowanych, jeśli nie zastosują się do nowych przepisów albo nie będą adorować fałszywego proroka. Na tym etapie musicie szukać schronienia, które zostanie przygotowane, abyście w pokoju mogli czcić mojego Syna, Jezusa Chrystusa. Księża nadal muszą sprawować sakramenty i udzielać moim dzieciom Najświętszej Eucharystii.

  W żadnym wypadku nie wolno wam poddać się oszustwu kiedy będą od was wymagać uczestnictwa w nim. Ci, którzy to zrobią, stracą swoje dusze na rzecz złego ducha.

  Wasza ukochana Matka

  Matka Zbawienia

 16. Marti said

  najnowszy wpis na blogu Ks. Bałemby

  Łatwo jest rozhuśtać łódź Kościoła. Tylko po co? Co się chce osiągnąć? Do czego chce się doprowadzić ludzi nieskażonej katolickiej wiary?

  Łatwo jest rozhuśtać łódź Kościoła. Jest to niebezpieczne. Wielu ludzi może wypaść za burtę. Wielu może nabawić się choroby morskiej. Same szkody.

  Łatwo jest rozhuśtać łódź Kościoła. Odpowiedzialność przed Bogiem nieuchronna. Na Sądzie Ostatecznym nie będzie stosowne dywagowanie o obalaniu murów nietolerancji i o wizji nowego świata.

 17. Atanazy said

  Coraz trudniej wytrwać na froncie wiary, żeby jej samemu nie stracić.

 18. revers said

  ad10, tym lepiej, wiecej takich stanow

  http://on.rt.com/jngsb8

  a niedlugo nie wiele zostanie ludzi wsrod wiernych, w niemczech masowo wstepuja z tych zakonow i wiar, o nowych seminarzystow trudno.

 19. zdrada said

  nergal jest taki piesniarzem jak ten burak ksiedzem , obaj siebie warci . A co do wiary rzeczywiscie Swiat przechodzi na szatanstwo i to widac , co sie na swiecie dzieje tragedia czyzby na calym swiecie wyprano mozgi ludziom i zrobiono z nich manekiny ?? Polska toczy sie w przepasc , juz niedlugo , likwidacja szkol , nauczania tylko woodstock , jarocin , narkomania , pijanstwo itd. ale ci ktorzy zadbali o to wiedza co robia taki zniszczony do cna czlowiek nie reaguje juz na nic i to chodzi !!!!

 20. Boydar said

  @ Marti (16) nie personalnie, jedynie w kontekście

  Nic nie wiem o ks. Bałembie. Słyszałem wiele razy to nazwisko, ale nie wiem nic.
  Wszedłem na ten blog.
  Nie pojąłem, czyje to słowa – „…Łatwo jest rozhuśtać łódź Kościoła …”
  Czy ks. Bałemby, czy są cytatem.

  Po co o tym piszę ?
  Bo czytane ad hoc, wydają mi się tendencyjną brednią.
  Łatwo rozhuśtać to można omegę, albo inny kajak.
  Jak by łatwo było rozhuśtać KK, to wybitnym fachowcom od rozhuśtywania,
  nie zajęło by to kilkuset lat albo i dłużej.

  Napisałem ‚ad hoc’, ale dalsze czytanie, też niewiele wniosło.
  Komu zależy na porównaniu KK do dmuchanego materaca ?

 21. Radosław37 said

  boniecki to ewidentny mason.

 22. Boydar said

  Pierwoje, nastojaszcza bladx, potem ewentualnie mason.

 23. hulsz said

  No coz dwoch satanistow sie spotkalo.

 24. Pamietajcie moi Drodzy czytelnicy
  Pan Bog Sprawiedliwy nie rychliwy ale Sprawiedliwy

 25. AniaK said

  Re21:
  Ewidentny to znaczy jaki? Tradycjonalista czy współczesny? 🙂

 26. Boydar said

  Pierwoje – durak

 27. Nobody said

  Koleś dobrze wie jakiemu Panu służy i za jaką cenę, z pewnością wie że kudłaty zawsze upomina się o swoją własność.

 28. wow said

  Zabawnr, że GieWu, Bonieckie i inne bronią „Nergala” mimo iz ten na poczatku „kariery muzycznej” nosił ksywę „Holocausto” i ponoc przyjażnił się z kapelami z nurtu NSBM (narodowo socjalistyczny black metal) a dopiero później zmienił image na typowo „satanistyczny”. No ale tak jak kiedyś Goering decydował kto jest żydem,a kto nie, tak teraz różne autorytety decyduja kto jest „nazistą” albo „antysemitą”, a kto nie. I tak antysemitą może zostać np. autentyczny 100% żyd Finkelstein ale bron Boże wytknąc coś z przeszłości Jaruzelskiemu albo „Holocausto”.

 29. marta15 said

  Boniecki tez pewnie satanista , temu tez satanisci mu nie przeszkadzaja, a wrecz sie nimi zachwyca.
  powinien dostac kopa na rozepd a nie udawac ksiedza katolickiego. stary duren.
  prosze nie nazywac tego barana, apostate heretyka ksiedzem katolickim. To obraza .

 30. marta15 said

  takich „katolikow” pglupialcyh, czczacych demony jest miliony w Polsce. Przyklad?? jada do demonciznego Medjugorei I za Chiny ludowe nic I nikt ich nie przekona ze to miejsce jest wybrane przez demony.
  Tu przyklad.

  http://kefir2010.wordpress.com/2013/08/03/symbole-judaizmu-i-kabaly-w-miejscu-katolickich-objawien-w-medjugorie/Zdjecia mowia same za siebie.
  Z komentrzem sie nie wp elni zgadzam, bo Prawdziwy KK jest jedyna , prawdziwa, wybrana religia dzieki ktorej mozna osiagnac zbawienie.
  Ale ta droga NIE jest porzez sekte watykasnka, ktora podstepnie przejela fizyczny, materialny KK , i ktora zajmuje sie budowa lucyferycznej, swiatowej religii poprzez swiadome celowe, zorganizowane , perfidne wypaczanie nauk KK.

 31. AveMariaSalveRegina said

  boniecki idzie ku przepaści pomóżcie mu w tym

 32. AV said

  Z Bonieckiego taki ksiądz, jak ze mnie maratończyk…

 33. AV said

  Ach… nie dopisałem. Nie biegam, po po 1 km już potykam się o własny język…

 34. Lily said

  Ci dwaj maja takie same nosy,wiec o co chodzi.Boniecki sam na siebie sultany nie nadzial,ktos za tym stal,i ktos go wyswiecil.

 35. Marucha said

  I Boniecki, i jego poprzednik Żyd Turowicz (taka sama bladź), byli ukochanymi księżmi papieża Polaka.

 36. Boydar said

  Krótka piłka, bez fizolowania.

 37. andrzej said

  Za pół roku znowu Juruś będzie na szatańską imprezkę zbierał w imię chorych dzieci!
  Nie dawać. Niech to źródło finansowania satanizmu i rozpusty powoli wysycha!

 38. Rysio said

  re 33. AV – chcesz się powyścigować ?

  🙂

 39. Boydar said

  Panie Rysiu, Pan to ciągle jak dziecko, za rączkę i do baru 🙂

 40. Rysio said

  Coby nie wypił.

 41. Zdziwiony said

  Re.35
  Nie prawda, nie byli ukochanymi księżmi papieża Polaka.

  Co powie Pan na temat:

  „Zasad postępowania z sympatykami Jana Pawła II”:
  http://zebrowski.apologetyka.info/kosciol-katolicki/sobor-watykanski-ii/zasady-postepowania-z-sympatykami-jana-pawa-ii,580.htm

  kiedy było już o:
  „Zasadach postępowania z wrogami Jana Pawła II”:
  https://marucha.wordpress.com/2013/03/13/zasady-postepowania-z-wrogami-jana-pawla-ii/

 42. Błysk said

  Ad20. Ksiądz Bałemba wypowiada się za przyjmowaniem Komunii świętej na klęcząco i to inteligentnie. Trzeba się trochę orientować w tym co się dzieje w POLSCE , a nie wypowiadać się na temat Kościoła w sposób pewny. Takich księży jak Boniecki /a słyszałem,że aprobująco na temat gender wypowiedział się jakiś inny ksiądz jezuita/ powinno się natychmiast ekskomunikować .Niestety , nie ma komu tego uczynić.

 43. revers said

  ks. Natanek o zdradzie kosciola

  http://www.gloria.tv/?media=482331

  http://www.gloria.tv/?media=482722

 44. rab-inka said

  na woodstocku był także inny ulubieniec Jana Pawła II rebe bez diecezji ” Pieronek ” ( wraz z pruskim prezydentem Gauckiem )

  ” Boniecki ” był równiez ulubiencem Jana Pawła II – był redaktorem naczelnym polskiego wydania watykańskiego dziennika „L’Oserwatore Romano”

  Kilka skandali w moim życiu wspominam z satysfakcją – mówił ksiądz Adam w Kielcach

  http://www.e-vive.pl/ksiadz-boniecki-w-kielcach-kilka-skandali-w-moim-zyciu,pl,26538.html

 45. Jan said

  Może ktoś wie kto i po co zainstalował x. Bonieckiego w Watykanie. Powierzając mu kierowanie redagowaniem Oservatore Romano.

 46. AniaK said

  Re35:
  Serce nie sługa. Mnie bardziej interesuje, czy ksiądz Boniecki jest masonem czy nie. A jeżeli jest, to jakim 🙂

 47. Dictum said

  ad. 44
  To wiedział JPII, bo go tam zainstalował.

 48. andrzej krajan said

  Boże Najświętszy w Trójcy Świętej Jedyny, przez mękę i krew Najświętszego Syna Twego Jezusa Chrystusa Pana naszego – pokornie proszę o Twoje Miłosierdzie dla grzeszników Adama Darskiego i księdza Adama Bonieckiego. Pokornie proszę o łaskę dla nich, taką jaką miałeś dla syna marnotrawnego. Ulituj się nad nimi, aby w dniu sądu Twego nie zostali ukarani sprawiedliwie: wiecznym potępieniem. Proszę Cię Miłosierny Boże za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny, Apostołów, Aniołów Stróżów i świętych patronów tych biednych ludzi, o ich z Twoją pomocą nawrócenie. Amen.

 49. Boydar said

  @ Andrzej Krajan (48)
  Dobrze że są wśród nas jeszcze ludzie jak Pan.
  Przyłączam się do Pańskiej modlitwy.

  Ale i za nas też trzeba się modlić, jesteśmy zbyt porywczy w naszych emocjach.

 50. Dictum said

  Myślę, że bardzo dużo jest ludzi modlitwy i dobrej woli. O nieustającej modlitwie musimy sobie nawzajem stale przypominać, bo zawsze to lepszy środek niż wyrzekanie tu na takich nieszczęśników i ich głupotę, choć jednocześnie najgorsze wyrazy cisną się na usta pod ich adresem.

 51. Kozi syn said

  Tak zwany ksiądz

 52. revers said

  http://wpolityce.pl/artykuly/59633-podroz-na-woodstock-rozpoczela-sie-calonocna-libacja-alkoholowo-narkotykowa-jechalismy-w-dymie-marihuany-i-oparach-alkoholu

Sorry, the comment form is closed at this time.