Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Największa pułapka pozytywnego…
  Greg o Wolne tematy (62 – …
  Ale dlaczego? o Największa pułapka pozytywnego…
  Ale dlaczego? o Największa pułapka pozytywnego…
  Jasnowidz z Jasnej G… o Minister zdrowia i statys…
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  Carlos o Specjalna jednostka zajmuje si…
  Ale dlaczego? o Największa pułapka pozytywnego…
  seler o Wolne tematy (62 – …
  Zenon_K o Największa pułapka pozytywnego…
  Kwal o Unia blokuje Węgrom wypłatę pi…
  Boydar o Wolne tematy (62 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  bardzo o Największa pułapka pozytywnego…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 553 obserwujących.

Rządzą nami ludobójcy

Posted by Marucha w dniu 2013-08-22 (Czwartek)

Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Za 6 tys. ofiar ktoś musi odpowiedzieć. To zbrodnia.

Rządzą nami ludobójcy

„W Polsce życie odbiera sobie ponad 6 tys. osób rocznie. W wyniku samobójstw umiera więcej osób niż w wypadkach drogowych. Na 1 samobójstwo kobiety przypada aż 5,5 mężczyzn. Samobójstwa są wskaźnikiem kondycji społeczeństwa. Największą grupę samobójców stanowią bezrobotni. Potem rolnicy, ludzie osamotnieni, dyskryminowani i prześladowani. Od 1951 roku liczba samobójstw wzrosła o ponad 300 procent, w przeliczeniu na jednego mieszkańca.”

Samobójstwa często poprzedza sięganie do kieliszka czy jakiegoś narkotyku. Uzależnienie się od nałogu. W nałogi wpadają z reguły ludzie wykluczeni społecznie. Taki obraz dał nam awans do Unii Europejskiej. Propaganda oszustów i Goebbelsów o gruszkach na wierzbie i wolnym rynku. Dlaczego tak mało się o tym mówi? Bo obaliło by to teorię obecnego ustroju, rzekomą demokrację, i utwierdzało by społeczeństwo w przeświadczeniu, że socjalizm był lepszy.

Za samobójstwa odpowiada system sterowany przez konkretnych ludzi. Polityków i funkcjonariuszy. Baronów partyjnych, prokuratorów i sędziów. Bezkarną I, II i III władzę. Za zabicie człowieka w wypadku drogowym odpowiada się karnie i czasem idzie nawet do więzienia. Może należało by zacząć urealnić przepis art. 151 kk. Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Układ zamknięty i państwo w państwie ma się póki co dobrze. Mają swoje mafijne prawa, media i uzbrojoną obstawę. Kryją się wzajemnie i prześladują obywateli prowokacjami. Represjami ekonomicznymi lub gorszymi jak za Stalina. Do czasu. Nie są łotry tacy mocni. Ludzie przestaną się masowo wieszać i emigrować. Zmaleją rozpaczliwe protesty w pojedynkę i powstanie prawdziwa solidarność. Zaczną wychodzić globalnie na ulice i będzie wojna domowa. Rozwalą specsłużby i wymiar niesprawiedliwości.

Co robi reżim? Odwraca kota ogonem. Zamyka rzekomych planistów zamachu na Sejm zamiast naprawić się. Wprowadza bramki do wykrywania metalu i strażników do sądów zamiast tworzyć państwo prawa. Zabiera dzieci ubogim matkom zamiast dać im pracę. Rujnuje rodziny zamiast dbać o socjal. Wprowadza niebieskie linie zamiast budować państwo moralne. Wydłuża wiek emerytalny ludziom zamiast zaniechać dotowania partii. Wysyła ludzi do ziemianek i zmusza do samobójstw zamiast karać urzędników.

„W ciągu niespełna 40 lat w Polsce ubędzie od 6 do nawet 8 mln ludzi – wynika z najnowszej prognozy demograficznej ZUS. To w przybliżeniu tyle, ile łącznie zginęło w dwóch wojnach światowych.” Nie pomogą stołówki dla głodujących prowadzone przez „filantropów”. Nie pomogą schroniska Brata Alberta zarządzane przez VIP-ów. Na pewno nie mieszkania socjalne dla bezdomnych. Też nie emigracja za chlebem dla bezrobotnych. Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz.

Za 6 tys. ofiar ktoś musi odpowiedzieć. To zbrodnia.
[Nikt, kurwa, za nic nie odpowie. Nie ma takiej opcji, panie Autorze – admin]

Socjolog

http://socjolog61.nowyekran.net

Komentarzy 16 do “Rządzą nami ludobójcy”

 1. Zbyszko said

  Przecież to wszystko idzie zgodnie z planem. jest to jeden ze sposobów eksterminacji Narodu Polskiego. Najpierw traci się pracę, potem mieszkanie, potem zdrowie a potem na różne sposoby życie.
  Za Gierka przybyło przeszło 10mln Polaków, Gierek każdemu dał prace i budował dla Polaków co roku od 250-350tyś nowych mieszkań. Więc jakby tu nie liczyc w ciągu 10 lat Gierka przybyło w Polsce parę milionów komfortowych mieszkań… które Polacy później pogardliwie nazwali blokowiskami. „Kijem tego co nie pilnuje swego”, właśnie ten KIJ działa

 2. olagordon said

  skąd my to znamy?
  FREE SYRIAN ARMY ATTACKS DAMASCUS WITH CHEMICAL WEAPONS?
  Czy FSA atakuje Damaszek bronią chemiczną?
  FSA=Free Syrian Army / Wolna Armia Syryjska
  http://aangirfan.blogspot.com/
  21.08.2013 tłumaczenie Ola Gordon

  Syryjscy rebelianci – FSA – mają broń chemiczną.
  Powyższe zdjęcie rzekomo pokazuje FSA z bronią chemiczną.
  „Rosja przedstawiła niezbite dowody stałym członkom Rady Bezpieczeństwa ONZ odnośnie używania broni chemicznej przez syryjską opozycję , jak mówi oświadczenie rosyjskiego monistra spraw zagranicznych Siergieja Ławrowa”.
  Dowód: Proof of FSA’s chemical weapons

  zdjęcie: Ofiary ataku w Damaszku 21 sierpnia 2013?

  Maj 2013:
  „Śledczy z ONZ mówią, że mają zeznania ofiar i personelu medycznego, pokazujące że bojownicy użyli gaz nerwowy SARIN w Syrii. . .
  „Niezależna komisja śledcza ONZ nie mogła znaleźć żadnych dowodów, że syryjskie siły rządowe użyły broni chemicznej przeciwko bojownikom, powiedziała jej członek Carla Del Ponte, o czym poinformował Reuters”.

  więcej: liveleak.

  zdjęcie: Wspierana przez Amerykę FSA z flagą al-kaidy

  14 lipca 2013:
  „W Jobar, dzielnicy Damaszku, armia syryjska odkryła należący do rebeliantów magazyn, gdzie produkują i przechowywują trujące substancje chemiczne. . .
  „Żródła militarne doniosły, że bojownicy ‚przygotowywali się do wystrzelenia moździerzy na przedmieściach stolicy i ładowali środki chemiczne do głowic rakiet’.
  „Film nagrany przez siostrzaną stację RT – Russia Al. Youm pokazuje. . . budynek zamieniony w laboratorium. Po wejściu do niego oficerowie armii rządowej znaleźli na stołach i na podłodze wiele kanistrów i worków.
  „”Znaki na workach mówią, że substancje te wyprodukowano w Arabii Saudyjskiej.
  więcej: fsa’s chemical weapon stash found by the syrian army in damascus

  zdjęcie: Ofiara ataku FSA broni chemicznej 21 sierpnia 2013?

  „7 lipca armia syryjska skonfiskowała [army confiscated] ‚281 beczek wypełnionych niebezpieczną substancją chemiczną’ w należącym do rebeliantów pomieszczeniu w mieście Banias. . .
  „Syryjski ambasador przy ONZ Bashar Ja’afari powiedział, że chemikalia ‚mogły zniszczyć całe miasto, jeśli nie cały kraj”.
  fsa’s chemical weapon stash found by the syrian army in damascus

  zdjęcie: rzekome ofiary ataku 21 sierpnia 2013

  Jak twierdzą rebelianci syryjscy FSA, 21 sierpnia w wyniku ataku bronią chemiczną zginęły setki ludzi na przedmieściu Damaszku gdzie mieszka prezydent Assad.

  Frank Gardner, korespondent BBC zajmujący się sprawami bezpieczeństwa pyta:
  „Dlaczego rząd Assada, który osttnio zdobywał tereny rebelianckie, miałby dokonać chemicznego ataku, w czasie kiedy w kraju przebywają inspektorzy ONZ?”
  BBC News – Syria conflict: ‚Chemical attacks’ kill hundreds

  Na powyższym zdjęciu, te rzekome ofiary w Damaszku są faktycznie z Egiptu: ikhwanonline.com # FSA używa zdjęć # Rabaa ofiary rzekomego ataku Eastern Ghouta. # Syria # FSAcrimes ½ http://t.co/qOzHNpwpnH

  „Rzecznik moskiewskiego MSZ powiedział, że użycie gazu po przybyciu inspektorów ONZ mocno sugeruje, że była to ‚prowokacja’ w celu ‚zdyskredytowania syryjskiego rządu’.”

  Reuters
  film
  „Czas i miejsce rzekomego ataku chemicznego – tylko 3 dni po wprowadzeniu się do hotelu w Damaszku zespołu ONZ odległego kilka km na wschód – były zaskakujące.
  „Byłoby dziwne, gdyby to zrobił rząd dokładnie w czasie kiedy przybyli inspektorzy” – powiedział Rolf Ekeus, emerytowany szwedzki dyplomata szefujący zespołowi inspektorów ONZ w Iraku w latach 1990″.
  Reuters
  Rabaa – ofiary tajemniczych snajperów w Egipcie 14 sierpnia 2013

  Komentarz Briana:

  1. Rebelianci używają zdjęć ofiar z Rabaa w Egipcie dla potwierdzenia ataku chemicznego we wschodniej Ghouta na przedmieściach Damaszku.
  2. Rząd syryjski zaprzecza użycia broni chemicznej.
  Syria denies reports of deadly Damascus nerve gas attack

  Poniżej shakowany e-mail „od brytyjskiego kontraktora prywatnego – Britain Defence”:
  Phil, mamy nową ofertę, znowu o Syrii. Katarczycy proponują atrakcyjny interes i przysięgają, że pomysł ten aprobuje Wazyngton. Dostarczymy CW (broń chemiczną) do Homs, pochodzenia sowieckiego g-shell z Libii, podobnej do tych jakie powinien mieć Assad.
  Chcą byśmy wykorzystali ukraiński personel mówiący po rosyjsku i nagrali film.
  Szczerze, nie uważam tego za dobry pomysł, ale forsa jaką proponują jest olbrzymia. Twoja opinia?
  pozdrawiam
  Dav

  Czy atak w Damaszku, jak donoszono w styczniu, był katarską fałszywą flagą?
  Was the Damascus Gas Attack This Qatari False Flag Unfolding, As Reported In January?
  zdjęcie
  Rebel Free Syrian Army fighters and their victims. Photograph: Emin Ozmen/AFP/Getty Images

  FSA = „pstry zbiór fanatyków, islamistów, najemników czeczeńskich i afgańskich, terrorystów, morderców, gwałcicieli i oprawców” wspierany przez Obamę.

 3. lopek said

  Cytat:
  „Za 6 tys. ofiar ktoś musi odpowiedzieć. To zbrodnia.”

  Owszem zbrodnia ale będą za ową zbrodnię nagrody a nie kary.

 4. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 5. JO said

  Mordercy nami rzadza a sasied patrzy I nie robi NIC , patrzy z rozdziawolymi ustami I NIC. Taka postawa bierna kazdego jest rownie zbrodnicza co zbrodnia oprawcow na Nas.

  Nie mozna byc biernym I tego naucza chrystus. lepiej czasem zrobic blad ale dzialc, doskonalic sie , niz stac sie biernym, patrzec I wmawiac sobie Ulude, ktora nas karmia

 6. JO said

  Sasiad powinien pomagac sasiedowi a tu przewaznie sasied czeka az tamten sie wykonczy, by potem powiedziec , ze byl Niedorajda…I przejac jego majatek…

 7. RomanK said

  Przepowiednia się sprawdza!
  Nasradamus w centurii XXIV pisze…

  Gdy władca zamorski syn Słońca
  Osła odór nad Wisła poczuje
  Cioła napoić w Niemnie pośle
  Niedżwiedzia zającem poszczuje!

  Pachołków płatnych z ich własnej kiesy
  W śmiertelne błota wprowadzi
  Kości ich białe, gdy lud Płowowłosy
  Śmiertelnym dymem wykadzi….

  Wejdzie Mars w kwadre Księżyca
  i pies do miesiąca zawyje
  powstanie od Morza do Morza
  Gdy wody się z Nilu napije

  Gdy wycia i pieśni ucichną
  gdy sny i pragnienia zapije
  i z dupa skopaną z przykopy
  wylezie trzeżwiejąc na chwile.

  Król wielki w słomianej koronie
  jadący na wieprzku na czele
  Nagoni do domu dziwice
  zamykając w Europie burdele.

  Od Odry do Morza Czarnego
  od Warty do Warzyc i Harty
  Powstanie Imperium Poteżne
  A stworzy go lud nienażarty

  Gdy nad Londynem i Lutczą
  przeleci Archanioł w kufajce
  i sam bez niczyjej pomocy
  szast prast..a zatem .czekajcie…

  Tą przepowiednię napisal
  k’Nomar Aegyptiakos
  egipski mnich magik z rodziny słowianskich vedunow i wajdelotów celtyckich- jak miał widzenie… zzze nie wazne… co, nie ważne ….z kim, nie ważne….. jak- ale najważniejsze przy czym:-))))
  2013-05-13 (poniedziałek) @ 12:23:49

  Dzi nad Londynem i Lutcza
  przelecia Archaniol w kufajce!
  Zrzucil walonki nad Praga…
  Wierzcie,,i tylko..czekajcie!!!!!

  Nad Jeruzalem dal nurka
  wszedl do Knesetu na chwilke
  i wszedl calkiem przebrany-
  jako dzierlataka i w… szpilkach..

  Szybko ocean przeplynal
  po drodze smieci policzyl,
  wysokosc Centrum przemierzyl
  i 1776 liczbe napisal….

  W ksiazce do nauk historii
  dla dzieci -jak swiat jest szeroki
  O bledach co Ruskie wciaz robia
  I jakie z nich ,,obiboki!

  Sluchajcie..i robcie dokladnie
  Empstrembzdrem jedynie sluszne!
  Czuwajcie wciaz na kolanch,
  i ZAWSZE badzta, posluszne….

  Patrzta .. na Wschod…. Archaniola-
  i jak mu patrzy z geby
  Zdajata na Niebo, koscioly…..
  I liczta….. blizniemu bledy!
  Ament!

 8. revers said

  Ad2, tylko coraz czesciej slychac w mainstreamch ze „miedzynarodowa spolecznosc” to z Francji, to Londynu, to z D.C. nie pozwoli na masowe ludobojstwo i z gory wie kto dokonal uzycia broni chemicznej, przeciez nie wspierani przez nich terrorysci, zwani tez FSA-wolna armia terrorystow w Syrii.

 9. SS said

  POLACY szykowac sie I czyscic sprzet.Wladza nie moze byc nazwana wladza Tylko dob rze zorganizowana Banda.Ktora ukradla nam Polskie.DOSC DOSC DOSC DOSC
  DOSC DOSC tej wladzyyyy.

 10. zapodawacz linków said

  Nie rozumiem tych ludzi, którzy popełniają samobójstwa. Gdyby tak każdy z nich, zamiast na własne życie, targnął się na życie kogoś z polityczno-medialno-ekonomicznego establishmenu III RP, to byłoby pozamiatane. Druga sprawa, że za samobójstwo idzie się do piekła, a za zabójstwo któregoś z tych bydlaków, którzy administrują naszym krajem w imieniu lucyferiańskich psychopatów, raczej do piekła się nie trafi.

 11. pancerny said

  ci samobójcy popełniają jeden błąd ! – gdyby każdy z nich „pociągnął za sobą ” jednego skurwysyna z rządu to szybko nastąpiłaby poprawa gospodarcza , jak oni nas – to my ich .proste logiczne rozumowanie , nie ma mnie – nie ma jednego chuja z rządu , musieliby się zastanowić czy im się to opłaca . żyd nie lubi tracić więc kwestia własnego życia na szali dałby mu do myślenia , myslę że nawet bardzo !

 12. revers said

  cd. 2 http://aangirfan.blogspot.de/2013/08/fsa-gassed-damascus_22.html

 13. Według masy podpisanych przez Polskę konwencji, ludobójstwem jest celowe doprowadzanie do stanu w którym społeczeństwo nie ma finansowej bądź zdrowotnej możliwości do reprodukcji. Ludobójstwem jest wszystko to, co doprowadza do depopulacji krajów. Jeśli komuś się nie podobają inne argumenty to po ewentualnym przewrocie całe „elity” można skazać na śmierć za zbrodnię ludobójstwa… zgodnie z konwencjami ONZ, prawami człowieka itp. Ciekawe czy wtedy pieski podniosą raban o własne przepisy.

 14. Re: 13
  Obawiam sie, ze w chwili obecnej byloby w Polsce bardzo trudno zorganizowac gminna stolowke, a z grzecznoci pomine (mysl) o zorganizowaniu plutonu egzekucyjnego…
  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 15. revers said

  … i szatanisci IMF, IFM

 16. […] Za; https://marucha.wordpress.com/2013/08/22/rzadza-nami-ludobojcy/ […]

Sorry, the comment form is closed at this time.