Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Mokre złoto – czyli zasoby wody prywatną własnością żydowskich banksterów?

Posted by Marucha w dniu 2013-08-25 (Niedziela)

Ostatnia wypowiedź dyrektora generalnego firmy Nestle, Petera Brabeck’a oznacza, że woda na całym świecie wkrótce znajdzie się pod kontrolą korporacji, takich jak jego.

Peter Brabeck-Letmathe, zajmuje miejsce w czołówce międzynarodowych bydlaków.

Brabeck wygłosił zdumiewające twierdzenie, że prawo do wody nie jest inherentnym prawem człowieka i że powinna ona być zarządzana przez ludzi biznesu i ciała zarządzające. Chce on, aby wody były kontrolowane, sprywatyzowane i przekazywane w sposób, który pozwoli na „podtrzymanie” planety.

Wszystko to oznacza, że plan Brabeck’a przewiduje monitorowanie i kontrolowanie ilości wody, jaką ludzie używają. Pewnego dnia prawo międzynarodowe zmusi miasta i miasteczka, aby ograniczyły ilość wody dla każdego gospodarstwa domowego. Ludzie będą musieli uzyskać pozwolenie na kopanie studni lub płacić kary za zbieranie i gromadzenie wody deszczowej. Podobne prawa już funkcjonują w Stanach Zjednoczonych.

[Peter Brabeck urodził się w żydowskiej rodzinie w Villach, Austria. Kogoś to zaskakuje? Czy goj mógłby być AŻ TAKIM skurwysynem? – admin]

Dyrektor generalny Nestle uważa, że cała woda na planecie powinna mieć swoją cenę. Brabeck chwali się, że jego firma jest największą korporacją spożywczą na świecie z ponad 65 mld dolarów rocznego zysku. Z dumą twierdzi, że miliony ludzi na całym świecie zależne są od niego i jego firmy. Brabeck wartościuje wodę jako pokarm, który musi mieć przypisaną wartość, zaś swoje projekty „zrównoważonego rozwoju” opiera na fakcie, że w przeciągu najbliższych 15-20 lat 1/3 ludności świata może stanąć w obliczu niedoboru wody. Brabeck uważa, że kontrolowanie cen wody może ocalić planetę przed brakiem żywności i wody w najbliższych latach.

Nasuwa się oczywista wątpliwość- czyżby Brabeck sugerował, że wobec groźby ewentualnych przyszłych niedoborów wody, należy odebrać wszystkim ludziom ich naturalną wolność dostępu do wody? Do czego może doprowadzić polityka, mająca na celu objęcie międzynarodową kontrolą źródeł wody i powierzenie dostarczenia jej kilku korporacyjnym dyktatorom?

Dyrektor generalny Nestle popiera otwarcie uprawy GMO i krytykuje praktyki ekologiczne. Upoważnienie osób takich jak Brabeck do sprawowania kontroli nad zasobami wody stworzy despotyczny monopol na coś, co u swych podstaw miało być bezpłatne dla dobra ogółu. Jeśli korporacje obejmą kontrolą nasze krany, będą mogły dyktować, które gospodarstwa otrzymają wodę, a które nie.

Firma Nestle i jej podobne, będą mogły w ten sposób faworyzować rolnictwo GMO, w kierunku którego skłaniają się ich szefowie. Brabeck oświadczył, że żywność ekologiczna nie jest „najlepsza”, po czym dodał, że genetycznie modyfikowana żywność jest całkowicie bezpieczna i nie powoduje chorób (co jest sprzeczne z najnowszymi badaniami nad żywnością GMO). Przy takich poglądach gospodarka Brabeck’a spowoduje odcięcie rolnictwa ekologicznego od wody i pozwoli żywności modyfikowanej zalać rynki.

Aby zachować nasze niepodważalne prawo dostępu do wody, musimy ściśle ze sobą współpracować i stanowczo przeciwstawiać się praktykom lansowanym przez korporacje pokroju Nestle. Jeśli ktoś ma taką potrzebę i chce wykopać sobie studnię by czerpać z wód gruntowych, niech to bez oporów uczyni. Jeśli ktoś chce zbierać wodę deszczową do podlewania własnego ogrodu, niech ją zbiera. Jeśli ktoś chce oczyszczać grawitacyjnie wodę przy pomocy własnych filtrów węglowych i zrezygnować z usług firm dostarczających wodę butelkowaną, niech tak robi.

Może nadszedł czas, aby potrząsnąć korporacyjnym przemysłem prywatyzującym zasoby wody, który urządza nam pranie mózgów, chcąc nas skłonić do tego, byśmy bezwiednie zgodzili się na kontrolowanie przezeń globalnych zasobów wody? Woda musi pozostać nieskażona, bezpłatna i, w miarę możliwości, powszechnie dostępna każdemu mieszkańcowi tej planety.

http://cia.media.pl/

Komentarz leminga: a co mnie to wszystko obchodzi? Ja biorę wodę z kranu,
Admin.

Komentarzy 50 to “Mokre złoto – czyli zasoby wody prywatną własnością żydowskich banksterów?”

 1. olegna said

  …więc czas na bojkot produktów Nestle !

 2. Psiemislavius said

  Za wchodzenie w rolę Boga
  Barbeckowi podwinie się noga.

 3. efka said

  Nie wiem czemu, ale anarchiści podobnie jak zieloni mają coś za uszami

 4. iw said

  Wyobrażacie sobie czym matki karmią swoje dzieci?Cholera wie co za GMO jest w tych słoiczkach dla niemowląt,a Nestle przeciez przejęło większość tych produktów na naszym rynku…

 5. STOP said

  Chciałbym doczekać czasów, kiedy ich łby będą się toczyć po rynsztokach. Zmierzają do tego prostą droga zaślepieni mamoną i tracą poczucie człowieczeństwa, stają się, bestiami, bydłem. Niedługo to ścierwo wprowadzi nam podatek tlenowy, zależny od pojemności płuc. Skończyć z nimi raz na zawsze. Już dziadek mi mówił jak byłem mały „pamiętaj wnusiu, że wszelka ohyda bierze się od żyda”. I miał rację!

  Bojkotujcie ludzie wszelką żywność przetworzoną i wszelkie żydowskie wyroby.

 6. Pokręć said

  To zastrugane skurwysyństwo tylko myśli jakby tu nic nie robić a dobrze żyć. Najlepiej, jakby mogło pobierać podatki, jak państwo. Ale ściąganie podatków kosztuje. Więc szukają sobie czegoś, co wszyscy muszą kupić / zdobyć, aby nie umrzeć i to zaczynają ograniczać, monopolizować i sprzedawać. Na razie opodatkowali powietrze (poprzez handlowalne prawa do emisji CO2), deszczówkę (poprzez opłaty za odprowadzanie wody deszczowej), niedługo zawłaszczą wodę pitną i zabronią uzdatniania domowego wody, np. deszczowej tak, jak zabronili pędzenia bimbru.
  Za moment każą płacić za korzystanie ze światła słonecznego jak ktoś sobie na dachu położy panele słoneczne albo nawet będzie uprawiał w ogródku jakiekolwiek rośliny użytkowe i ozdobne.
  Różne brzydkie myśli mi przychodzą do głowy, krążące wokół holokaustu, ale cóż zrobić… Pan Bóg kazał cierpliwie znosić. No, skoro kazał, to trzeba znosić. Aż do śmierci. A potem te bydlaki będą wyły z żalu, że ktoś ich nie spalił żywcem w piecu krematoryjnym jak mieli po kilka lat.

 7. Gall said

  Coś jest na rzeczy! Onegdaj słyszałem rozmowę w polskim radiu w której wspomniano o planach opodarkowania używania przez Polaków wody z rzek i innych cieków wodnych dla potrzeb własnych Czyli skurwysynów ci u nas dostatek!

 8. Lily said

  Jezus Chrystus,nie mogl sie mylic”po owocach ich poznacie” A kto stoi za wszelkim zlem ???

 9. Fran SA said

  Awantura o kontrole zrodel energii nie jest nowa. Tylko jakos nikt sie tym nie przejmowal. I nie przejmuje. Nie jest to temat poruszany w czasie kampanii wyborczych czy w parlamentach swiata. Do tego kupe Misesow uwaza, ze dobrze jest byc bogatym cudzym kosztem. Wielu Polakow powtarza glupoty o Putinie. A propaganda prywatyzowania ( w kilku zlodziejskich rekach) wszystkiego co sie rusza na ziemi, w powietrzu i wodzie jest juz nie do zniesienia.
  Tak Lepera namawiali do samobojstwa. I nie chodzi tu o komunizm, ale dlaczego ja mam placic za cos, co ktos inny ma za darmo? I dlaczego to, co ja mam za darmo, ktos mi odbiera, zeby zlupic ze mnie skore?

  Jak znam zycie, to rozne mamy-idiotki, co karmia dzieci toksynami, odpowiedza na takie zarzuty przeciwko Nestlowi: ‚Ja sie polityka nie interesuje’.

  Pani Olegna nie jest na biezaco.
  Nestle jest od dawna na liscie pryszczatej, glownie za wykorzystywanie malych dzieci do roboty przy zbieraniu i przerabianiu kakao.. Bo im nie trzeba placic.
  Widac lista zakladow, ktore nalezy bojkotowac nie dotarla jeszcze do Polski.
  A swoja droga, takie bojkoty maluczkich nie przestrasza mocarnych.
  Bogatemu gowno zrobi.
  W Chinach mozna zamowic ogromne wory z ‚kosher fluoride’ do zatruwania wody.

 10. O działalności firmy Nestle i jej właścicieli wiadomo od dawna.

  Peter Brabeck-Letmathe razem z Sorosem, Rockefellerem, Rothschildem, Bernacke i całą masą obrzezanych śmieci stanowi elitarną grupę największych na świecie socjopatów, złodziei, zbrodniarzy, ludobójców, wyzyskiwaczy i spekulantów. Na latarnie z nimi.

 11. Propozycje kolejnych podatków:

  Podatek od oddychania.
  Podatek od życia pozagrobowego.
  Podatek od cnotliwego życia. 🙂

  PS. Podobny do Leonarda Cohena.

 12. olegna said

  Ad.6 Fran SA – niektóre takie bojkoty np. http://www.petycjeonline.com/a/36270 przynoszą skutek i dają nam pewną satysfakcję … ale niestety nie powoduje to bankructwo firm .
  P.S. Wnet gdy zniknie nasza rodzima produkcja rolna będziemy zmuszeni spożywać …ich „produkty” więc może lepiej bronić naszych uczciwych i dobrych rolników przed wyniszczeniem . Pozdrawiam

 13. Re: 9 Olegna

  Dokladnie tak. Kupowac TYLKO od rolnikow na bazarach czy prosto z „wozu”…
  To Rolnicy zywia miasta a miasta obowiazek maja wspomagac Rolnikow..bez wzgledu na okolicznosci polityczne…
  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 14. Kar said

  re:2

  wg mnie, prosze Pana, to smiesznie by wygladal ten lobuz z ta „podwinieta” noga..dajmy mu szanse powinac noge i zeby ten nadmiar wody pitnej wylecial mu dobrotliwie uszami…ciurkiem

 15. WW said

  Woda to tylko część. Wszystko co na lądzie i pod ziemią tego co nazywa się państwem i ma swoje granice na lądzie jest własnością tego państwa a właściwie było własnością tego państwa. Skończyło sie to w USA w 1913r. z chwilą ustanowienia Federal Reserve System popularnie zwanym FED. Wczesne lata trzydzieste to już nie USA lecz lecz prywatny bankowy ląd pod nazwą US. Wszystko co na tym lądzie i pod ziemią w formie martwej i żywej jest własnością tej firmy. Działa ona starając się robić wrażenie państwa i wolnych jego obywateli.
  W podobny sposób stworzono współczene Niemcy sposobem Planu Marshalla a wcześniej tworząc, po II W.Ś. coś w rodzaju państwa.
  Przynajmniej w US każde nowo narodzone dziecko a i w częsci zwierzęta mają swój numer i wartość giełdową będącą własnością bankowej firmy pod nazwą US.
  Z tą wodą, powietrzem, morzem i złożami podziemnymi mającymi inne granice niż granice państwa FED ma trochę kłopotu. US to duży teren a wiec łatwiej. Gorzej z manipulacjami w Europie, jeszcze gorzej z Azją a przecież jest jeszcze Kosmos. Wmyslili więc sobie ghlobalizację i prywatyzację. Wszystko to w przysłowiowy krok po kroku do tego co kapłani Izraelitów stworzyli swoją patologiczną wyobraźnią łącznie ze swoim Bogiem.
  Jezus Chrystus jest zrodzonym nie stworzony. Jest to przysłowią solą w oku rabinów mających okrucieństwo i sadyzm w genach i mleku wyssanym ze swoich matek dla odświeżania genów nowych generacji.
  Chyba płonną nadzieją jest że w końcu rabini i dalej Żydzi opamiętają sie w swojej patologicznej wyobraźni, że niebo i ziemia i jej wody są jedynie do ich dyspozycji i goje mają ją dla nich czerpać.

 16. Fran SA said

  Ad.9
  Olegna
  Ja sie zupelnie zgadzam i jestem tego samego zdania. Natomiast wiadomo, co sie dzieje jak sie chce bojkotowac firmy izraelskie. To nie brak optymizmu i wcale nie zniechecam do podejmowania prob. Tyle, ze tych prob jest za malo i nie robia wrazenia.
  A polskiemu rolnikowi najbardziej zagraza polski rzad, ktory nie pozwala na subsydia i bardzo pomaga niszczyc polskie gospodarstwa. Niestety, polski rolnik nie ma zrozumienia u zurbanizowanych rodakow.
  Z Boliwii McDonald sie musial wyniesc, bo NIKT tego swinstwa nie kupowal.
  Prosze sprobowac naklonic polskie mamy, zeby ZADNA nie kupila swinstwa z Nestle, ani czekolady. Zycze powodzenia. Bo tu nie chodzi o satysfakcje. Chodzi o zycie ludzkie.
  Najpierw sie wody zatruwa fluorem przemyslowym (odpady z fabryk i fabryk nawozow sztucznych) a potem sie te zatruta wode wydziela za pieniadze.
  Ktos przeciez w Polsce podejmuje te decyzje. Czesto pod przymusem, ale dobrze wiedziec, – kto?

 17. AV said

  Od dawien dawna omijam szerokim łukiem wszelkie g*wno pod szyldem nestle…

 18. Jack said

  Wyroby czekoladowe Nestle od czasu kiedy żydzi przejeli te firme nie zawieraja prawdziwej czekolady a jej substytud wyprodukowany chemicznie. Dlatego wszykim dbajacym o zdrowe żoładki odradzam wyrobow tej żydowskiej firmy.

 19. AlexSailor said

  Przeciwstawienie się i zniszczenie takich gnojów wraz z ich interesami jest bajecznie proste.
  Dodam, że Nestle jest własnością Monsanto.

  By zniszczyć gnoi (nie goi, tylko gnoi) wystarczy bojkot ich produktów i usług oraz eliminowanie z życia publicznego, nawet w demokratyczny sposób, wszystkich, którzy z nimi nie walczą.
  Bajecznie proste.
  Wystarczy sprawdzić jakie firmy są kontrolowane i nie kupować ich produktów i usług.

  Problem tylko w głupocie narodów, z naszym w szczególności.
  Jeśli komuś próbuje się wytłumaczyć co się dzieje i, że bojkot jest prosty a konieczny, że aspartam, GMO, fluor i niespłacalne długi, to bydło prowadzone na rzeź patrzy na człowieka jak na psychicznego.

 20. revers said

  No niewiem czy wszystko zbojkotujesz i nie pojdziesz do Barbacka po wode zrodlana, jak wykupi. Barback ujecia wody, wie co mowi, ze ludzie w koncu moga stanac pod murem, z tego wzgledu ze duzo wod slodkich bedzie skazonych fraktacja powstala z wydobycia gazu, chemitralsami, czy Fukuszima. Juz nawet mowienie o zasobach czystej wody slodkiej w lodach Artyki, Grenlandi jest anarchonizmem, bo wszystko dokladnie skazane jest skarzona radioaktynie woda chlodzaca z Fukuszimy z pradami morskimi niosaca radiacje na polnoc w kiertunku Arktyki.

 21. Wosiu said

  To teraz wiecie dlaczego w jednym z ujawnionych czterech punktów z wizyty całego rządu Tuska (55 osób) w Izraelu bodajże w lutym 2011 była „współpraca w gospodarce wodnej” (czy jakoś tak). Pewnie większość spółek wodnych w Polsce należy już do żydków.

 22. galaszek said

  Uuuuuuujć jujuuuujuuuujć!!! Aaaaaajjj Waaaajjj!!!!! A na cusz jego -tegu zydu- tyla wody az calego swiat????? Czysz nie wystraczy jego-tegu szydu- jego woda z jego wodogłowie?????? Nuuuuu ,chyboj sze-w tego jego kiepełe tam je jeszcze tyla pustka sze do pelnegu wodoglowie potrzebuje jeszcze mosze znaczy morze woda!!!!

 23. Rysio said

  „…..Komentarz leminga: a co mnie to wszystko obchodzi? Ja biorę wodę z kranu, Admin….”

  🙂

  Ten leming tak samo inteligientny jak murzyńskie egzemplarze w amerykańskich housing projects.

  Mój kumpel kilka lat temu, remontował tam łazienkę.
  Wyłączył dopływ wody, odkręcił całą muszlę klozetową i postawił ją w sąsiednim pokoju.

  Dwa dni potem gdy ją podniósł aby przetachać z powrotem do wyremontowanej łazienki, na dywanie gdzie stała zostało kilkanaście ładnych, śmierdzących, dorodnych ludzkich stloców i sporo moczu.

  Równo rżneli tam i mali i duzi – cała wieloosobowa rodzina.

  🙂 🙂 🙂

  PS. Oni też biorą wodę z kranu.

 24. RomanK said

  Porownanie cen:
  1 gal paliwa 3.50USD
  1 gal wody pitnej 3,5O USA tzn 3,75 L….porownajcie w Europie…
  Koszty wydobycia i przetworstwa ropy naftowej i…wody!
  Jakim prawem chca zwlaszczyc wode???? Takim samym- jak wszystko inne….jak zawlaszczyli ziemie nieruchomosci i za to ludzie musza placic taxt- podatki???? KOmu????
  Jak woda to i dlaczego nie ,,powietrze????
  Jak dlugo??? jak sie da:-)))))
  Wszystkim mlodym i gniewnym wrogom liberalizmu polecam opieke panstwa:-)))))) Wlasnie nikt inny tylko panstwa oddaja w fachowe rece to…co nigdy nei bylo panstwowe:-)))

 25. louis de funes said

  olegna powiedział/a
  2013-08-25 (niedziela) @ 06:29:15

  …więc czas na bojkot produktów Nestle !

  to jest bardzo dobry pomysł – problem w tym że Nestle może produkować swoje produkty również dla innych małych firm pod „ich skrzydłami „. rozwiązaniem musiałby być produkcja krajowa znowu problem w tym że produkcja krajowa nie istnieje w wiadomym celu

 26. FRANCZESKA19 said

  W Bibli jest napisane ze zydzi zostali wygnani na postynie,ze blakali sie po niej przez 40 lat a jest moze tez napisane dokladnie kto ich wygnal i dlaczego,a biblie tez napisali zydzi.

 27. Plausi said

  O Judejczykach i Gojach szabasowych

  „Czy goj mógłby być AŻ TAKIM skurwysynem? – admin ”

  Bardzo ważne pytanie. Odpowiedź wymaga pewnej korekty. Po pierwsze nie skurwysynem tylko swołoczem albo kanalią. Zakładać, że każda judejska matka jest kurwą byłoby chyba pewnym uproszczeniem.

  Nie łudźmy się zbytnio, Judejczycy byliby niczym bez swoich Gojów szabasowych, a tych naprawdę nie brakuje. I tych swołoczy Gojów szabasowych to znamy przecie dość. Co prawda duma Judejczyków każe im utrzymywać, że jako kanalie są najwięksi, ale nie musi to się zgadzać.

  Judejczycy tym jednak odróżniają się od innych społeczeństw, że każda ich społeczność, gmina, jest od razu organizacją przestępczą. Dlatego łatwo jest odpowiedzieć na pytanie: Czy Judejczyk może być przyzwoitym człowiekiem ? Odpowiedź jest jasna, nie, i bez zastrzeżeń nie, jeśli należy do społeczności Judejczyków. Talmud bowiem jest nauką przestępstwa, w gruncie rzeczy nie tylko talmud .

  Bandyci wody Bechtel, Suez i chyba największy z nich Veolia są od lat dobrze znani. Rzeczywiście,

  Jednym z najważniejszych przedsięwzięć współcześnie MWF jest przejęcie kontroli nad najważniejszym zasobem życia, nad wodą, ten cel jest konsekwentnie realizowany od dziesiątków lat, jak widać także napad na Libię należała do tego programu. Ten cel realizowany jest jak na razie cichaczem, jak widać mało kto zwrócił na to uwagę.

  WOJNA O WODĘ TRWA !!.

  Praktycznie jedyną bronią w tej wojnie jest prywatyzacja.

  WW, Fran SA, Pokręć, istotne uwagi.

 28. Ad.24

  Najlepszy jest fragment o tym, jak żydzi przed exodusem z Egiptu „pożyczyli” od sąsiadów złote zastawy, których nigdy nie oddali. Jak widać Ci koczowniczy już 5000 lat temu byli pospolitymi kłamcami i złodziejami, a potem swoje plugawe czyny i zerową moralność usprawiedliwili napisaniem Talmudu.

 29. shadowman said

  Ad 27. Czy to ta sama Veolia co się zajmuje przewozem autobusowym?

 30. Marucha said

  Re 24:
  Państwo jest be, bo w duchu liberalizmu „prywatyzuje” to, co nie jego. Pytanie – co to za „państwo”? Czy to jest polskie państwo?
  I czy liberalizm ma być lekarstwem na prywatyzację wody, powietrza i ziemi??!?

 31. Jakiej znowu wody? Izraelska firma Sapiens od 1991 roku jest największym właścicielem polskiej sieci wodociągów, nie państwo. Za to kiedy zaczną wydobywać gaz łupkowy to o jakiejkolwiek czystej wodzie gruntowej niedługo zapomnimy…

 32. vf said

  „Kogoś to zaskakuje? Czy goj mógłby być AŻ TAKIM skurwysynem? – admin”

  Nie. Przecież sam Bóg ich wyklął.

 33. JO said

  No I sie doczekalismy

 34. Plausi said

  To ta sama Veolia

  Ad shadowman: „Czy to ta sama Veolia co się zajmuje przewozem autobusowym?”

  Veolię poznałem już przed laty, to są bandyci.

  Mają chyba trzy główne dziedziny:
  woda
  odpady
  transport i w ogóle infrastruktura komunalna.

  Ja widać, wszystkie te dziedziny są kluczowe w działalności komun i oibsługi ludności, chodzi o przejęcie kontroli nad ważnymi dziedzinami infrastruktury społecznej, a wszystko pod hasłem „Prywatyzacji”. Ktokolwiek mówi coś o prywatyzacji jest albo bandytą, albo kretynem, w obu przypadkach należało by się go pilnie pozbyć.

  Tak właśnie jest, jak Pan napisał.
  Prywatyzatorzy to kurwy i złodzieje, a ci którzy prywatyzację popierają, to albo żydowska hasbara, albo debile.

  Admin

 35. AQQ said

  TAHAL Polska! te .uje już tu są..

 36. revers said

  czarne zloto i 911
  http://electronzio.com/?q=node%2F577

 37. Rysio said

  No ale deszczówka, ciągle będzie za darmo – czyż nie?

  Niekoniecznie! Vide eksperymenty bodaj w Boliwii admin

  🙂

  Straszny pesymizm tu króluje.

  😦

 38. Re: 37 rysie i „ptysie”…
  Czyz nie wiesz idioto, ze w USA juz nawet deszczowke opodatkowali w samochodowych myjniach???
  A nawet co niektore myjnie zbierajace wode z deszczu ze swego dachu musza zaplacic ok. 700 dolarow miesiecznie tylko dlatego, ze do mycia samchodow wykorzystuja zebrana wode z deszczu do swych zbiornikow umieszczonych w (zakopanych) ziemi podobnie jak zbiorniki w stacjach paliwowych pod ziemia…

  Wziac mlotek i pieprznac takiego durnia w leb, by przestal pisac publicznie idiotyzmy..
  ==================================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 39. JASKO said

  wykastrowac, kurwa, wykastrowac, nirch nie produkuja nastepcow !!!!!!!!!

 40. u said

  A zeby takim zachlannym opetancom – potop rojenia – wynagrodzil! Nareszcie by sie nachlali, powyzej gardla!

 41. shadowman said

  Co do tematu, to chyba nawet Pol Pot, Stalin, Mao, Piłsudski nie byli tacy chorzy i poj***ni aby robić coś takiego. Ale w mediach tego nie powiedzą. Tylko o świętych krowach nr 2 ciągle: homoseksualistach

 42. Plausi said

  Cochabamba, eksperyment w Boliwii

  http://www.mojeopinie.pl/nawet_deszcz_w_rezyserii_ic_ar_bolla_n,3,1315995780

  „W 1999 roku, boliwijski rząd podpisał projekt, polegający na prywatyzacji przez międzynarodową korporację wodociągów z wodą pitną. Cena wody niewyobrażalnie wzrosła, a rząd ZAKAZAŁ nawet gromadzenia wody deszczowej.”

  http://pppolsku.blogspot.com/2011/08/nie-wiedza-co-czynia.html#Zachodnia_demokastracja

  Jak widać rząd może sprywatyzować nawet deszcz, powietrze też sprywatyzował (międzynarodwe korporacje) ściągając opłaty za CO2.

  Pod rozwagę:

  O wodzie, niestety nie ma wersji polskiej

  O Korporacji

  co już od dawna wiemy. To są najbardziej podstawowe wiadomości, które każdy powinien sobie uświadomić, zanim otworzy gębę na ten temat.

  Może przypomnijmy też Moralesa, związkowca jak nasz Wałęsa, ale troszkę inny, bo zna się na clownach.

 43. Griszka said

  @41
  Rozumiem, że Piłsudski nie był święty a czemu od razu trzeba zestawiać jego osobę ze zbrodniarzami, których ofiary można liczyć w milionach ?

 44. Marcin said

  Woda to życie. Te chciwe CH dobrze wiedzą,że woda będzie wkrótce cenniejsza od ropy i zrobią wszystko aby mieć nad nią kontrolę.

 45. apofis said

  Kazdy swiadomy przywodca na kazdym kontynencie tego swiata wczesniej czy pozniej mial wazny komunikat na temat zydow;aby ich wypedzic bo to najwieksze niebezpieczenstwo dla suwerennosci kazdego kraju,dla dobra ludzi.
  Dodam ze premier tusk byl w izraelu nie raz jednym z celow tych wizyt bylo omawianie przejecie przez zydow polskich sieci wodociagowych.co za tym idzie dostepu do wody.Tak tak,moze w koncu dotrze do niektorych ze na takich wizytach obecny premier ma wyjsc na duzym plusie.Jesli do tego dojdzi e to prywatna firma bnedzi emogla spekulowac wartoscia wody jak pieniedzy na swiecie jak tylko im si echce oklamujac oczywisci ewszystkich.beda mogli wpedzic kraje i spolecznosci w glod i smierc tak jak to sie dzieje dzisiaj poprzez system bankowy ktory nalezy do zydow i nie ma tu czary mary i teori spiskowych to sa fakty.Faktem jest ze najbogatsi sa globalistami.dla nich rynkiem nie jest miast czy kraj ale caly swiat ktory jest bezplociowy liczy sie kontrola nad zasobami a przez to nad ludzmi.moga wszystko a dodam ze nie sa altruistami ale despotami.Sa zydami a my jestesmy dl anich gojami kims kto w ich ksiegach jest najgorszym wrogiem do kogo ucza sie nienawisci od dziecka,ktos kogo maja prawo oklamac i zabic bo uwazaja sie za wyzszych.To nie jest jakis moj poglad ale poczytajcie na ten temat,przez setki lat zydzi byli wypedzani bo ludzi edowiedzieli si eco reprezentuja i jakie maja cele.zyd nigdy nie zasymiluje sie z rzadna nacja dlatego bedzi eobcy tak jak my jestesmy obcy dla nich.

 46. Ad. 39

  „wykastrowac, kurwa, wykastrowac, nirch nie produkuja nastepcow !!!!!!!!!”

  – Spokojnie! Spokojnie! … Wystarczy wiedzieć, co to jest syndrom Tay-Sachs… W wikipedii, żeby było trudniej znaleźć nazywa się to choroba Taya-Sachsa.

  Uczyć się!

 47. dawid said

  Od dzisiaj nie kupuje produktów Nestle.Zachęce do tego znajomych;)

 48. WW said

  Ad # 45
  To nie tylko sieć wodociągów ale cała infrastruktura państwa łącznie z Pocztą Polską.
  Matki uczyły dzieci od najwcześniejszych lat. Teraz trzeba uczyć starych.
  Aniele Boży, stróżu mój
  Ty zawsze przy mnie stój
  Rano, wieczór w dzień i w nocy
  Bądz mi zawsze ku pomocy
  Broń mie od wszelkiego złego
  I zachowaj do żywota wiecznego.

  Sobór Watykański II zniszczył to. Nie ma już Zła.

 49. shadowman said

  Ad. 41 Może dlatego że obecna sytuacja Polski to jego wina? Jego pochrzanionego judeofilstwa to on nie miał nic przeciwko sprowadzeniu 600 tys. Żydów z ZSRR, którzy potem mordowali i upokarzali Polaków i nadal to robią. Nie wiem czy to prawda ale Żydzi za sanacji płacili mniejsze podatki niż reszta obywateli II RP, a reszta płaciła bardzo wysokie, a tak jak dziś pieniądze przeznaczano na rozrywki elity i spełnianie żydowskich zachcianek. To Piłsudski i sanacja byli przeciwni modernizacji armii. Efekt? Polska zniszczona w miesiąc. Tak jak Pol Pot traktował naród khmerski jak bydło (motto Czerwonych Khmerów brzmi : „To keep you is no benefit. To destroy you is no loss), tak sanacja też traktowała Polaków jako bydło armatnie, które ma walczyć za cudzą wolność (walka o wolną Ukrainę- sama wyprawa na Kijów miała kosztować 200 tys ludzi, Litwę itp.), cyniczne żarciki Piłsudskiego na temat rannych w boju, a Bolesław Wieniawa-Długoszowski, polski odpowiednik brata nr 2. tak zareagował na słowa Mariana Romeyki, kiedy powiedział Wieniawie, że gdyby doszło do wojny z Niemcami, to zetknięcie ułanów z czołgami Hitlera musiałoby się skończyć dla Polaków rzezią niewiniątek.: Trudno… to wojna.

 50. Boydar said

  @ WW (48)

  jeśli to był test na znajomość modlitwy do Anioła Stróża w aspekcie postępów nauki SW2 to wymiękkkkkkammmm.

Sorry, the comment form is closed at this time.