Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Greg o Wolne tematy (62 – …
  Ale dlaczego? o Największa pułapka pozytywnego…
  Ale dlaczego? o Największa pułapka pozytywnego…
  Jasnowidz z Jasnej G… o Minister zdrowia i statys…
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  Carlos o Specjalna jednostka zajmuje si…
  Ale dlaczego? o Największa pułapka pozytywnego…
  seler o Wolne tematy (62 – …
  Zenon_K o Największa pułapka pozytywnego…
  Kwal o Unia blokuje Węgrom wypłatę pi…
  Boydar o Wolne tematy (62 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  bardzo o Największa pułapka pozytywnego…
  JADAM o Izrael wciąż domaga się zmiany…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 553 obserwujących.

Zerwał Żydowi z głowy jarmułkę i wrzucił do kosza

Posted by Marucha w dniu 2013-08-26 (Poniedziałek)

Aj, waj, zbrodnia to niesłychana, w Warszawie znieważono Ż(ż)yda – i tylko jednego Ż(ż)yda – donoszą w gadzinówce Michnika.

Śródmiejscy policjanci szukają mężczyzny, który kilka dni temu znieważył publicznie obywatela Izraela

z14485379Q,Mezczyzna-poszukiwany-przez-policje

Mężczyzna poszukiwany przez policję (fot. KSP)

Pokrzywdzony przyjechał do Polski w odwiedziny. W ostatnią niedzielę odwiedził znajomych Żydów, którzy prowadzą sklep w centrum handlowym Złote Tarasy. Akurat wypadła godzina modlitwy, więc wyszedł na zewnątrz i zaczął się modlić. W pewnym momencie podszedł do niego jakiś mężczyzna. Nic nie mówiąc, zdjął mu z głowy jarmułkę i wrzucił ją do kosza na śmieci. Potem spokojnie odszedł.

Za: http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34889,14485384,Zerwal_Zydowi_z_glowy_jarmulke_i_wrzucil_do_kosza.html

No, i co to teraz będzie – taka straszna rzecz?

Dla przypomnienia i porównania.

W grudniu 2001 w Galerii Wyspa w Gdańsku otwarto wystawę Doroty Nieznalskiej pt. Nowe Prace, której częścią była instalacja Pasja. Na instalację składał się film (obraz ćwiczącego na siłowni mężczyzny) oraz obiekt (zdjęcie męskich genitaliów na krzyżu). Tytuł instalacji odwoływał się do tematów pasyjnych w sztuce religijnej.

Nieznalska - Pasja

20931816

nieznalska100

A oto i sama autorka powyższych prac, młoda Żydówka, Dorota Nieznalska                 

18 lipca 2003 Nieznalska została skazana na karę sześciu miesięcy ograniczenia wolności (wykonywania pracy na cele społeczne).  Po wniesieniu apelacji sąd wyższej instancji stwierdził popełnienie błędów proceduralnych na niekorzyść oskarżonej i nakazał powtórzenie procesu. Skandal towarzyszący temu wydarzeniu z jednej strony zaszkodził recepcji twórczości artystki, kojarzonej przede wszystkim z instalacją Pasja oraz wynikłym z niej procesem, ale z drugiej strony ogromnie spopularyzował nazwisko Nieznalskiej, które urosło do roli głównego symbolu w dyskusji na temat roli artysty i jego sztuki w społeczeństwie, a także powinności krytyki artystycznej. Powszechne żydo-media (wyłączając media o. Rydzyka) oraz żydowska elita polityczna RP stanęły w obronie “artystki”.

Ostatni proces dotyczący Pasji odbył się 11 marca 2010 w Sądzie Okręgowym w Gdańsku. Sąd uznał prawomocnym wyrokiem, że nie ma dowodów przemawiającym za tym, że artystka miała na celu obrażanie innych osób. Dorotę Nieznalską uznano za niewinną.

Niech PT Czytelnik zwróci uwagę:

Nieznalska obraziła – znieważyła wszystkich chrześcijan. Natomiast ten pan – przyznam uczciwie, że z poczuciem humoru – który wrzucił żydowską myckę do śmietnika obraził, co najwyżej, jednego żyda.

A może uważał, że nie należy się modlić w nakryciu głowy, jak to u chrześcijan jest w zwyczaju lub, po prostu, był to jego subiektywny “performans”, tak przecież powszechnie lansowany i wystawiany nie tylko w muzeach, do którego w tolerancyjnych demokracjach obywatelskich każdy prawo mieć musi.

Za komentarz niech posłużą fragmenty “Międzynarodowego Żyda” H.Forda, s.41 i 42, wydanie polskie 1922r.:

“(…) w żadnym odłamie wiary chrześcijańskiej nie ma żadnych uprzedzeń przeciwko Żydom z powodu ich religii. Przeciwnie, panuje tam nie tylko uczucie zobowiązania wobec Żydów, lecz nawet poczucie pewnej wspólności religii.

Tutaj jednak tkwi coś, nad czym winni się zastanowić żydowscy przywódcy religijni: więcej jawnej goryczy, uprzedzeń religijnych istnieje przeciwko chrześcijaństwu ze strony Żydów, niż kiedykolwiek istniało we wszystkich wyznaniach chrześcijańskich w Ameryce przeciwko Żydom.

Ani jednemu wydawcy amerykańskiemu nie przyszłoby do głowy uważać za chrześcijańskie i rozumne napadanie na religię żydowską, gdy tymczasem sześciomiesięczny przegląd prasy żydowskiej dostarczyłby mnóstwo przykładów napaści i uprzedzeń po tamtej stronie (po stronie żydowskiej – D.Kosiur).”

Wniosek: żyd może bezkarnie pluć na chrześcijan i ma ku temu szerokie wsparcie:

Nieznalska od 1998 r. współpracowała z Galerią Wyspa i Fundacją Wyspa Progress. W 1999 r. W ramach 11. biennale młodych artystów organizowanego przez fundację Germinations Europe uzyskała stypendium pobytowe w Hull w Wielkiej Brytanii. Uzyskała również stypendium pobytowe w Ostdeutsche Galerie w Ratyzbonie w Niemczech (2005/06). Jest laureatką Nagrody Prezydenta Miasta Gdańska dla Młodych Twórców i Naukowców (2000). Zdobyła III miejsce w konkursie na plakat Federacji na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, Warszawa 2005.

http://wiernipolsce.wordpress.com/

Komentarzy 77 do “Zerwał Żydowi z głowy jarmułkę i wrzucił do kosza”

 1. Aj vaj! Czekamy na opinię p. Barona! Jeszcze nam większe odszkodowania za Holokaust teraz dowalą ;( Cóż to za rasizm i antysemityzm w tej Polsce, cóż to za zbrodnia straszliwa…

 2. Marucha said

  Re 1:
  Baron pewnie będzie optował za karą śmierci, choć jako Żyd jest przecież „taki liberalny”… 😉

 3. kosak0 said

  parchy to rak na naszym narodzie

 4. Ad.2

  Wszakże żyd nie może drugiego żyda skazać na śmieć, ale skoro goj to nie człowiek… 🙂 Czym się to będzie różnić od zabicia muchy? Dla nich niczym.

 5. Nemo said

  „Artystkę” uniewinnili a za tym człowiekiem gotowi wysłać list gończy.Ale to dobry znak-jakaś świadomość w narodzie jeszcze istnieje.

 6. Brat Dioskur said

  Jak juz o baronie…ale co sie dzieje z kol.Mordka?Zapewne zmeczony ciagla walka z ciemnogrodem leczy sterane nerwy kapielami w Morzu Martwym.Zeby sie nam tam tylko nie utopil!

 7. Brat Dioskur said

  Tym razem do rzeczy….czy wyznaczono juz nagrode pieniezna za ujecie tego zbrodniarza?….. pytam bo mam dlugi.

 8. shadowman said

  Wolę nie wiedzieć co się stanie z tym panem co zerwał jarmułkę jak go złapią.

 9. Boydar said

  Za chwilę odezwie się jakieś „niezależne medium”, że ten Pan to zamierzał zerwać tą jarmułkę razem z głową, tylko Mu się nie udało 🙂
  Dobrze, dobrze; jeśli nasza wiara nie pozwala na takie czynności deratyzacyjne, to chociaż trzeba ich porządnie straszyć. Może nie się nie zlecą, jakby co.

 10. Nobody said

  Edomita został dotknięty przez goya i stał się nieczysty, teraz ze 3 dni z mykwy nie wyjdzie zanim się nie oczyści.

 11. Andrzej K. said

  NIE KUPUJ U żyda !!!
  NIE KUPUJ U żyda !!!
  NIE KUPUJ U żyda !!!

  NIE KUPUJ U żyda !!!

  odnośnie „…..prowadzą sklep w centrum handlowym Złote Tarasy”

 12. Boydar said

  @ Pan Andrzej K. (11)

  To w większości pralnie ‚gminne’.

 13. Pączuś said

  Ja najmocniej przepraszam, ale czy ta osoba z rozpikselowaną twarzą to przypadkiem nie baba?
  Wszystko zrzucają na biedne mężczyzny…

 14. andrzej said

  Obleśna ta Żydówka, Dorota Nieznalska!

 15. Boydar said

  Paszcza topaszcza, ma Pan słuszność, ale charakter …

 16. sqbi said

  Opublikować twarz w mendiach, wyznaczyć nagrodę np.lokal w kamienicy jeszcze nie odzyskanej jednej z ofiar 6 mln 🙂 hollo kaustu i etat u bufetowej.Niedoszlemu mordercy zabrać paszport, pozbawić praw ob.,rodzinę rozbić i umieścić w klewkach. Jego samego wsadzić z Brunonem do ciezarowki i wysłać ….do Syrii

 17. Rysio said

  Ostatnio zachwyciłem się piękną polszczyzną pisarza Bruno Szultza.
  Jego Sklepami Cynamonowymi i Sanatorium pod klepsydrą.

  🙂

 18. Griszka said

  @11
  W moich okolicach przed wojną jeden pleban tak nawoływał z ambony to żydki zaraz przyprowadziły służącą w ciąży, którą opłacili, aby wciskała ludziom, że nosi bękarta księdza. Na łożu śmierci dopiero się przyznała, że cała sprawa była ukartowana, bo inaczej nie otrzymałaby ważnych sakramentów.
  Niestety zrujnowała opinię temu księdzu i musiał wyjechać z kraju. Ot, kapitalizm w działaniu.

  W temacie. Znowu sensacja w mendiach na całą Polskę. Czapkę komuś do kosza wyrzucili.
  Jutro jak pies naleje na mur synagogi też wszyscy wspólnie przeprosimy. Razem z prezydentem i premierem.

 19. RomanK said

  NO…. a jakby to Zyd podszedl do modlacej sie Polki wyjal jej rozaniec ,gromnice z reki wrzucil do kosza i spokojnie odszedl…mieliby panowie inna opinie na temat??:-)))
  Ide o zaklad… ze tak:-)))..i wiem jaka:-))
  Mnie interesuje co to za pan???
  Zaloze sie ,ze wcale go tam nie szukaja …..gdzie pracuje:-0)))

  http://www.veteransnewsnow.com/2013/08/25/226451-brand-israel-self-destructs/

 20. Baron Srul Radziwiłł said

  Szanowne Proszepaństwo,
  To się tak zawsze zapoczątkowuje. Najpierw jakiś antysemita zerwie Żydowi czapkę, potem wybije mu szyba w sklepie, a na koniec urwie mu głowa.
  Dlatego jestem za surowym pokaraniem tego przestępcy żeby przykład odstraszył innych.
  Oczywiście nie ma żadna mowa o kara śmierci, jak to sugeruje Pan Gajowniczy Leśny.
  Jeszcze nie teraz.
  Na razie wystarczy porządna kara w pieniądzach na rzecz miejscowa gmina żydowska. Powiedzmy jakieś 200 tyszęcy złotych.

 21. Marucha said

  Re 19:
  Różnica jest taka, że jakby Żyd wyjął Polce różaniec z ręki i wyrzucił do kosza, to psa z kulawą nogą by to nie zainteresowało, a zwłaszcza mediów głównego ścieku, Tak, jak mediów nie interesują wyczyny młodzieży izraelskiej w hotelach w Polsce, albo szarogęsienie się Mossadu w polskich miastach, I dzieją się tam rzeczy gorsze, niż zrywanie czapek.

 22. Griszka said

  Romuś, czemu nie skierowałeś żadnych zażaleń do Gajowego, że hasbara na jego serwisie bezczelnie podnosi łeb ?
  W końcu jak to możliwe, że w Gajówce są odnośniki do stron internetowych takich znanych działaczy żydomasońskich jak np. bp Williamson, ks Stehlin (o tym księdzu rozpowiadałeś też, że to element agentury niemieckiej) albo Maria Horvat ? Marucha nie wie co czyni ? A może sfiksowałeś tak samo jak tow. P.E.1984 a.k,a. Vortex ?

  Parafrazując: każdy kto się nie zgadza z wizją katolicyzmu talmudycznego Romka Kafla jest agenciak, szkodnik i g.wnojad z Tel Awiwu.

 23. Griszka said

  a na koniec urwie mu głowa.”

  Powinno być: zagazuje. Trzeba odpowiednio zbudować dramatyzm.

 24. Rysio said

  Tu żydowi zerwano myckę z głowy, tam znowu katoliczce wyrwano różaniec i nic………..

  Zastanawiam się dlaczego nikt nie kopie po tyłkach modlących się muzułmanów – przecież tak ładnie swóje zady wystawiają.

  🙂

 25. marta15 said

  Proponuje zeby Nieznalska zrobila wystawe typu menora w urynie, czy sranie przy sciane placzu w Jerzozolimie , czy cos w tym rodzaju.
  Cekawe jaka by byla rekacja sadu??

 26. marta15 said

  tutaj mocna reakcja Cejrowskiego na kolejna goowniana wystawe, goownianej „artystki” , bezczelnie obrazajaca uczucia Chrzescijan.
  http://www.fronda.pl/a/cejrowski-o-artystce-ktora-przybila-kure-do-krzyza-niech-przybije-do-krzyza-figurke-angeli-merkel-nie-wiem-kogo-tam-lubi-i-szanuje,30264.html

  „”Obrażanie uczuć religijnych jest prawnie zakazane, tyle, że w Unii Europejskiej jakoś nie stosują istniejących przepisów. Aby nawet osoba kompletnie głupia była w stanie zrozumieć co jest nie tak z przybijaniem kury do krzyża, wystarczy wymienić elementy składowe: Niech „artystka”, która wykonała tę bluźnierczą rzeźbę, poeksperymentuje z postaciami które są jej drogie, które kocha. niech na przykład przymierzy do krzyża postać swojej mamusi, lub dziecka, niech powiesi na krzyżu kogoś konkretnego, kogo darzy szacunkiem a ta osoba wciąż żyje (tak jak ja wierzę, że Chrystus żyje). Niech przybije do krzyża figurkę Angeli Merkel… nie wiem kogo tam lubi i szanuje. A najlepiej niech przybije Proroka Mahometa i przejdzie się z tym swoim krzyżem do najbliższego meczetu. Może reakcja muzułmanów uświadomi jej co czują katolicy” – radzi znany podróżnik”

  „”Tak czy owak, na zło, zamierzone czy przypadkowe, na każde zło należy reagować sprzeciwem. Należy i warto podpisywać petycje, nawet jeśli trafiają do unijnego kosza. Czemu? Kto się mnie zaprze… – oto jeden powód.
  Przyzwoitość – oto drugi. Przynajmniej ona – zwykła przyzwoitość – wymaga byśmy reagowali. Milczenie niekoniecznie jest cnotą – może być grzechem zaniechania. Austriacki socjalista Adolf Hitler oparł zbrodniczy system nie na współpracownikach, lecz na milczącej większości” – konstatuje Cejrowski..”

 27. Lily said

  Co to ma znaczyc „wyszdl na zewnatrz i zaczal sie modlic”,gdzie w poblicznym miejscu?,co brak buznic w W-wie?

 28. marta15 said

  czy mason Franciszek jest ukrytym pedofilem??
  http://traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A536-Pedo.htm

 29. Joe said

  A mnie interesuje kosztorys.Ile bedzie kosztowalo wysledzenie tego „bandyty” .Potem proces no i na koncu odsiadka…Chyba ze chwilowo zostanie odwolana ustawa o karze smierci albo zrobia to za pomoca seryjnego samobojcy….co tez sporo bedzie kosztowac pana tusia.(cztaj podatnika).Komedia dopiero sie zaczyna.Polacy szykujcie kase.

 30. 25godzina said

  Media o.Rydzyka broniły Nieznalskiej? Gdzie i kiedy?

  Nie broniły – admin

 31. RomanK said

  Panie Rysiu:-)))bo na to- trzeba miec jaja…:-)))
  tego nie mozna virtualnie pod ksyweczka, przez klawiaturke z zaslonkami:-)))…sliska- jak sovie gowno nawet- jak sie samo nazwie griszka:-))czy inne lajno:-))

 32. RomanK said

  Panie Gajowy,,ja to widzialem na Placu przed Palacem Prezydenckim…tak zfilmowane i udoumentowane…Takie zachowania wcale -jak widac- Polakow nie szokuja. Szczanie po swieczkach, plucie na starsze modlace sie Polki…i to wszystko na oczach Polakow…w swietle kamer i dziesiatkow dziennikarzy i przechodzacych i gapiacytch sie Polakow.
  Nie chce robic reklamy Rysiowi, bo kudy mu do takich medrcow jak ti sie prezentuja:-)))….ale jakos nawet w Jerozolimie nikt ….nawet z karabinem i w mundurze…..nie kopnie.modlacego sie spokojnie muzulmaniona,,,
  Jak pan mysli???? Dlaczego?????

 33. louis de funes said

  nieznalska płynie bo wystarczyło że kulczykowa kupiła jedną pracą za bodajże 10.000zł , pejs pejsowi krzywdy nie zrobi 🙂

  co do gościa od czapeczki – mógł mu jebnąć z liścia sama by spadła 😀

 34. efka said

  Jak się modlili Polacy pod krzyżem na Krakowskim Przedmieściu, to gadzinówka pisała, że to przestrzeń publiczna i takie tam, a tu proszę żyd ośmiela się naruszać laickość przestrzeni publicznej i co ? Jemu wolno.

 35. Griszka said

  Może mi ktoś wytłumaczyć co jest takiego niezwykle odważnego w obrzucaniu kalumniami, w duchu Talmudu, księży katolickich przez Romcia Kafla ? I czemu nasz wybitny gieroj w krótkich majtkach nie umie wygarnąć prosto w twarz Marusze co myśli o linkowanych przez niego serwisach internetowych, jak np. Tradition in Action czy blog bp Williamsona ?
  Ja tutaj widzę tylko tchórzostwo połączone z tandetnym wazeliniarstwem. Ujadanie małego kundelka, które najwyżej może śmieszyć.

  PS. Mam ci przytoczyć burku co Marucha pisał w kwestii anonimowości, gdy partyjniak Pytel chciał wszystkich legitymować za mowę nienawiści ? A może masz problem ze zrozumieniem słowa pisanego ?

 36. Griszka said

  „ale jakos nawet w Jerozolimie nikt ….nawet z karabinem i w mundurze…..nie kopnie.modlacego sie spokojnie muzulmaniona,,,”

  Romek tak dosłodził tym z IDF, że nawet dyżurni syjoniści w mediach mogliby się od niego uczyć.

 37. louis de funes said

  co do pracy martina kippenberger’a to nie łączyłbym tego z nieznalską , to inna prowokacja, inna forma, inne przesłanie, poza tym podważałoby to pejsate koneksje Benedykta XVI , który tę pracę potępił jako obrazę uczuć religijnych, chyba że było to tylko na odczepnego , u tych schizofreników ciężko przewidzieć co jest prawdą a co nie jest:) kippenberger prowokował od samego początku i nie miało to nic wspólnego z religią , to raczej testowanie co jeszcze przejdzie a co nie – poza tym żaba ma silną symbolikę seksualną , ale to są raczej odniesienia do symboli H.Bosch’a różnica jest taka że kippenberger wali prosto w ryj ,a Bosch to potraktował subtelniej i w kontekście człowieka a nie Jezusa . u nieznalskiej powiewa raczej pustką zarówno symboliczną jak i intelektualną , dla mnie to ekshibicjonizm perwersji i nic poza tym, za dużo filmów się laska naoglądała w stylu SUOR OMICIDI lub ZA MURAMI KLASZTORU W.Borowczyka .jednym słowem pizda niedogrzana i hormony jebią na mózg

 38. louis de funes said

  proszę zauważyć że niedogrzaną pizdę żydówki pokazał Wajda w Ziemi obiecanej ( kalina jędrusik ) ,a także Kawalerowicz w AUSTERII (gołda tencer ) – to nie jest zbieg okoliczności , żydówki mają wielkie potrzeby a pejsate ze skłonnością do Homo Nie Wiadomo nie dają rady , mógłbym tu podać także inne przykłady nawet z życia wzięte ale nie ma sensu bo schemat się powtarza

 39. Boydar said

  Panie Grisza

  Można wroga zabić na 100 różnych sposobów. Pan to wie, ja to wiem, Pan Rysio też wie. Jednak TEGO wroga nie można zabić przez zagazowanie. W naszym kraju jest przysłowie – w domu powieszonego nie rozmawia się o sznurkach. Szanujmy przysłowia ludu, może i lud nas kiedyś uszanuje.

 40. louis de funes said

  ja osobiście pejsatym ‚współczuję’ oni sami z sobą mają takie problemy ,że gdyby ktoś dolał do ich chaosu nowy bardziej wyrafinowany to chyba długo by nie pożyli , daleko nie szukać – wczoraj na METRO czytałem wypowiedź Stuhra o jego synu , że mu wchodzą z butami do łóżka . no kurwa mać a w czyich łapach są media ??? no to jest schizofrenia ! oni sami między sobą toczą bitwę i to jest czysty debilizm !!!

  E tam, jaką bitwę, jakie problemy, jaki debilizm?
  Mają się świetnie, problemy bytowe ich nie dotyczą, są chronieni… czego więcej im potrzeba?
  Admin

 41. Psiemislavius said

  Nieznalską trzeba wywalić z Polski, albo ją ściąć. Jej głowę chętnie zobaczę w jakimś „dziele artystycznym”.

 42. louis de funes said

  jeśli jakąś głowę trzeba ściąć w tym kraju to aarona buholtza , jebany konstruktor finansowy

 43. Żyda nie wolno tknąć palcem, bo cały świat mediów, wszystkie sądy świata plus NATO staną za nim murem.

  Muzułmanina nie wolno tknąć palcem, bo wszyscy muzułmanie rozniosą na strzępy śmiałka.

  Z katolikiem wolno zrobić wszystko…

 44. RomanK said

  Dokladnie panie Krzysztofie…
  Judaizm bazuje na solidarnosci i Jednosci Islamskiej
  Judaizm na solidarnosci i Jednosci zydowskiej
  Katolicyzm…jeszcze istnieje… gdzie niegdzie..

 45. Boydar said

  Trzeba zakąszać ….

 46. 25godzina said

  @ Marucha (30) Faktycznie, czesko-frojdowska pomyłka. W jednej z ich audycji słyszałem że Ruch Narodowy zakładali Żydzi (rozumiem, że chodzi o ten współczesny RN) i kilka razy sugerowali, że RM to współczesna wersja krzyżaków.

 47. Erazm said

  Powinien wyjąć brzytwę, przejechać po gardziołku i byłby mord rytualny.

 48. Griszka said

  @46
  Właśnie oni by na coś takiego liczyli. Byłaby afera na cały świat. Nie ma sensu z nich robić męczenników. Nie teraz, w świetle kamer i błysku fleszy.

 49. Boydar said

  Ale z nas fajni antysemici 🙂

 50. zecer said

  ad. 46: Nie mord, a ubój rytualny

 51. 25godzina said

  Może to gość od Palikota, który chciał zamanifestować ideę tzw. „państwa świeckiego”? Modlić się może przecież w synagodze, a nie w przestrzeni publicznej.

  Co z tzw gwiazdami dawida czy menorami na flagach/ambasadach Izraela?

 52. Oraetlabora said

  50 wpisów pod takimi głupotami, jakby nie było ciekawszych tematów. No wstyd, Panowie.

 53. Easy Rider said

  To mi coś przypomina – incydent znieważenia rabina Schudricha w Warszawie, w maju 2006 r. również przez jakiegoś młodzieńca – http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-naczelny-rabin-polski-napadniety-w-stolicy,nId,81587?parametr=embed_tyt_zdj_lead . Jaki procent młodych ludzi w ogóle wie, kto jest naczelnym rabinem Polski? Ponadto, wiedzieć to mało – trzeba by go znać osobiście, aby móc natychmiast rozpoznać na ulicy, lub też wiedzieć, kiedy będzie znajdował się w określonym miejscu i czasie, a to oznacza, że akcja musiała być wyreżyserowana.

  Zarówno tamto, jak i to zdarzenie sprawiają wrażenie prymitywnych prowokacji, niezbędnych dla podtrzymania mitu „antysemityzmu wyssanego z mlekiem matki”. W obu przypadkach „poszkodowanym” nic się nie stało – ale „wynik poszedł w świat” i o to w tym wszystkim chodziło. Oni potrzebują tego „antysemityzmu” jak kania dżdżu, bo ta obsesja zagrożenia ze strony gojów jest dla nich elementem integrującym, a zarazem przeciwdziałającym asymilacji, stąd też sami tworzą tego rodzaju incydenty. Tutaj przypomina mi się również sprawa sprzed lat – w którymś amerykańskim campusie ktoś wymalował swastyki na drzwiach pokojów studentów żydowskich. Oczywiście, wielkie aj-waj, antysemityzm, faszyzm i takie tam, jednak śledztwo wykazało, że sprawcami byli sami studenci żydowscy!

 54. TomUSAA+ said

  Easy Rider: BINGO! (jedna Żydówka, nawet się potem tłumaczyła)

 55. Re: 55..
  Pieniadze, ktore daja na „tace” w kosciele wierni byly uprzednio opodatkowane przez lichwiarski syndykat finansowy w formie przymusowej (w/g przepisow)…Tylko co maja „polytycy” do Kosciola ktorego na „sile” chca opodatkowac z pieniedzy uprzednio opodatkowanych przez wiernych przynoszonych???
  A wiec jakim s….synstwem musi byc opodatkowywanie (dodatkowo) zarobionych pieniedzy uprzednio opodatkowanych przez pracodawce pracownika wkladajacego swoje opodatkowane pieniadze na „tace” w kosciele???

  A kogo do jasnej cholery winno interesowac co robie i na co wydaje, a i gdzie „umieszczam” swoje opodatkowane pieniadze???
  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Widocznie lichwiarzom wciaz za malo i probuja na „sile” swomi politycznymi „marionetkami” skoncentrowac uwage na zbyt dobrym finansowaniem (moze az nazbyt dobrym wspomaganiem) swojej parafii…

 56. krolewnascieszka said

  W tych czasach należy szczególnie uważać na PROWOKACJE!!!

 57. Polak said

  Czy Zydzi naprawde nie potrafia zyc bez antysemityzmu i bez handlu ?

  ONI NAPRAWDE SIE DOIGRAJA ZE ZNIENAWIDZA ICH NAWET KOZY BARANY I OWCE !

  A co do tej prowokacji to NAPRAWDE PRYMITYW GODNY GLUPA.

  RODACY POLACY NIE DAJMY SIE PROWOKOWAC ZAWSZE I WSZEDZIE A Z ZYDAMI NIE MIEJMY NIC DO CZYNIENIA !

 58. Polak said

  Kiedy juz powyzszy post przejdzie moderacje to w tym mam uwage do MOSCI ZYDOW I PROSBE : ZYJCIE W POKOJU Z INNYMI NARODAMI I NIKT WAS NIE TKNIE !

  Prośba, której na pewno nie zignorują. – admin

 59. Żydostwo zamieszkałe w Polsce ma przyznane SPECJALNE PRZYWILEJE prawne tak samo jak w USizraelu said

  Jest to FAKTEM, że polski obywatel z ŻYDOWSKIEJ narodowości jest w III RP obywatelem 1-j kategorii, gdyż posiada SPECJALNE PRZYWILEJE prawne na bazie których na żydzie NIE egzekwuje się prawa za jego oczywiste PRZESTĘPSTWA kryminalne określone w Kodeksie Karnym.

  Tymczasem, polski obywatel NARDOWOSCI POLSKIEJ zamieszkały w III RP jest obywatelem 2-j KATEGORI, który jest karany podwójnie, tzn. DRAKOŃSKO za te same przestępstwa kryminalne określone w Kodeksie Karnym, to znaczy z całą pewnością, ze etniczni Polacy w Polsce są DYSKRYMINOWANI względem żydostwa.

  Taka sytuacja jest dlatego, że praktyczną FAKTYCZNĄ władze w III RP mają obywatele polscy, ale ŻYDOWSKIEJ narodowości, którzy traktują Polaków jak OKUPANCI lub ZABORCY do czego wykołowani politycznie głupi etniczni Polacy już się PRZYZWYCZALI i nawet zaakceptowali pod wpływem modernistycznego kleru skumanego z judaistami na bazie JEDNOSTRONNEGO liberalnego ZGUBNEGO tzw. „dialogu ekumenicznego” z judaistami.

  Polacy są sami sobie winni w Polsce, że nie są w stanie ODRÓŻNIĆ żydów od Polaków i w trakcie wolnych wyborów NAGONIENI przez PROPAGANDĘ żydo-niemieckich mediów, głosują właśnie na ŻYDÓW z polskimi nazwiskami.
  Taka sytuacja jest możliwa, gdyż te kiedyś w miarę polskie media za czasów komuny, zostały w 95% „sprywatyzowane” tzn. przekupczone przez żydo-komunistów po 1990 roku dla żydowskich, niemieckich lub innych zagranicznych KONCERNÓW medialnych stanowią 95% całego rynku.

  NAJGŁUBSZYMI wykołowanymi politycznie wyborcami w Polsce jest GŁUPIA hołota szczególnie w Poznaniu, która jest szczególną krainą LEMINGÓW, głupków politycznych, kosmopolitów oraz LEWACTWA goniącego za gnojem UE emanowanym przez zydo-nimiecke krulójące tam media.
  Miasto Gdańsk jest podobne jak i Warszawa i Wrocław libertyńskie, którzy systematycznie głosują w wolnych wyborach też na sprytnych zakłamanych ŻYDÓW z polskim obywatelstwem zamieszkałych w tych aglomeracjach miejskich.

  W tych miastach też się odbywają WIEKSZE konflikty polityczne wynikające ze SPRZECZNOŚCI społeczno-kulturowych i ekonomicznych.
  Generalnie na ŻYDÓW w Polsce głosuje w wolnych wyborach głównie ludzie z KLASY ŚREDNIEJ ekonomicznie, którzy są PRZEKUPNI zaliczający się tu ludzi o odpowiednim poziomie dochodów, ale też tych głównie młodych NIE znających współczesnej historii, których łatwo OSZUKAĆ za pomocą mediów opanowanych przez żydów i niemców.

  Natomiast klasa uboższa lub świadomi rolnicy NIE biorą udziału w wolnych wyborach, albo te wybory bojkotują i jeszcze bardziej wtedy są BICI i POSZKODOWANI, przez żydostwo lub kosmopolitów żerujących ekonomicznie jak pluskwy na klasie biednej w durnowatym lewackim Poznaniu.

 60. Inwestor said

  http://wirtualnapolonia.com/2013/08/27/list-z-usopal-do-wszystkich-polakow/#more-28739

 61. Pitek Raus said

  Jak z tej sytuacji wyjść z twarzą:
  1. Nabić tego neonazistę na pal
  2. Wystosować oficjalne przeprosiny w imieniu wszystkich Polaków
  3. Wypłacić kolejną partię odszkodowań za Holocaust nadmieniając przy tym że ten miał miejsce przy wydatnej pomocy Polaków.

 62. Lily said

  Jednych i drugich wiele laczy, chociazby obrzezanie,bestialski sposob mordowania zwierzat,koszerna czy halal zywnosc i inne produkty uzytku codziennego,no i „milosc” do Chrzescijan.

 63. revers said

  http://www.stewwebb.com/2013/08/19/the-denver-illuminati-zionist-connection-by-stew-webb-whistleblower/

 64. JO said

  A ja uwazam, ze to Medialna podpucha, by wywrzec presje psychologiczna sterowana na Lemingach I podpuscic Polakow

 65. Marucha said

  Re 32:
  Owszem, na Krakowskim Przedmieściu, pod krzyżem, miały miejsce akty totalnego zbydlęcenia. Ale czy to byli Polacy? Czy raczej niewielkie grupki dresiarzy, spuszczonych na tę okazję z łańcucha przez wiadomo kogo?
  I jakoś mało kto w prasie, kurwa, „międzynarodowej”, podnosił tę sprawę i się oburzał na chuliganów i zwykłych bandziorów.
  Siostry Radwańskie wyzywano od kurew na kortach tenisowych… w Izraelu,
  I co? I gówno.
  Ale co innego, jak się żydkowi zerwie czapeczkę albo krzywo na niego spojrzy.

 66. Zbigniew said

  Kiedyś, dawno temu, gdy byłem jeszcze młody, przechodząc uliczką pewnej dzielnicy Lublina pokazałem język młodszym ode mnie a podchmielonym, w sporej grupie, mijających mnie. W zamian mnie skopano. Na drugi dzień chodzić nie mogłem z powodu zasiniaczonej nogi którą sam kopy dawałem w zamian, we własnej obronie.

  Ale po co to było albo mnie, albo tamtym, którzy pewnie tez na tyłku usiąść nie mogli?

 67. Kar said

  re:66

  panie Gajowy, trzeba bylo jak tutaj gostek przykladnie zaintonowal: przyjeb..c pod ucho, zeby podfrunal i odfrunal z ta obrzygana mycka do Izraela

 68. Fran SA said

  A ja podejrzewam, ze to Mosiek – Moska potraktowal mycka, zeby byla chryja i zeby prasa miala o czym pisac.
  W Krakowie na Kazimierzu nie takie prowokacje odchodza.
  Bo tak naprawde, co ta za zyd, co w niedziele wychodzi na ulice sie modlic. Jakas dziwna ostentacja.
  To przeciez muzulmanie modla sie 5 razy dziennie gdzie popadnie. ZYdzi modla sie pod rzymskimi kamieniam albo w synagodze. W szabas modla sie w domu.
  Cos tu nie pasuje.

 69. Danuta said

  Obraza chrzescianstwa i nas Polakow, ta Zydowka powinna nas przeprosic oficjalnie a naszym zadaniem jest zadanie tych przeprosin.
  Co do jarmulki to nie musial on ‚kiwac sie na ulicy’ bo przechodzen moze chcial go podtrzymac przy rownowadze a ten sie kiwnal i przypadkowo spadla jarmulka do kosza. Danuta/Adelaide

 70. Zbigniew said

  Krótko a dosadnie i z sensem: ch*j z tym Żydem i jego mycką (nie mam intencji obrażać obcej mi religii). Problem jest w tym, że policja jakoby potraktowała ten głupi w istocie wybryk poważnie. To jest problem! Po stokroć. To jest jakieś zboczenie funkcjonowania państwa.

  Byłem świadkiem, gdy w Kanadzie pojawiła się policja, od razu, gdy jakiś młody nie całkiem zrównoważony człowiek opluł właściciela kawiarenki (na Bloor street, tam dalej na zachód). Powalono na nogi, twarzą na ziemię, na chodniku, jego dziewczyna w pisk i lament. Ale… oplucie to może być niebezpieczeństwo zarażenia AIDS 😉

 71. RomanK said

  Panie Fran….oczywiscie, ze tu nic nie pasuje:-))) TO oczywista prowokacja stworzona dla prasy jako nowy temat, ktory jest kous potrzebny…ale..
  Oczywiste dkla kogos kto przynajmniej wie troche na temat judaizmu:-))) niewiele..ale wie:-))
  Sam pan widzi ile sliny wycieklo….slinom silni- rozumem ubodzy,:-))))) zalatwili od razu wszystko..czyli wielkie NIC!
  Tum, gdzie facet pracuje i dla kogo -nie zainteresowal sie nikt:-))) czapeczka i kosz glownymi swiadkami zajscia:-)))

 72. Mielonka said

  Żydzi widać są nietykalni, a chrześcijan wręcz wypada tępić!

 73. Rysio said

  Te murzyny jak podrosną to zaprowadzą porządek.

  http://www.liveleak.com/view?i=b00_1377453339

 74. RomanK said

  Panie Mielonka…pan dokladnie pamieta co pisze w Talmud…

 75. louis de funes said

  odp 40 do ADMIN.
  mają ,mają ,o wszystkim się nie pisze w końcu reklama dźwignią handlu ,więc nie wszystko można napisać , małżeństwa się rozpierdalają , zdychają na raka , od ćpania , od stresu od pogoni za sławą , poza tym nigdy nie uwierzę że człowiek który prowadzi podwójne życie – osobowość nie pozostanie bez skutków ubocznych – to kurwa nie możliwe !!! dlatego „połowa” z nich zajmuje się psychologią itp .pieniądze to nie wszystko. co do bezpieczeństwa ? no cóż chyba złudna iluzja , w ogóle dziwią mnie takie uwagi ze strony administracji . bez komentarza .

  Co Pana dziwi? Realne postrzeganie rzeczywistości?
  Niech Pan nas nie rozśmiesza litowaniem się nad Żydami.
  Admin

 76. […] Za; https://marucha.wordpress.com/2013/08/26/zerwal-zydowi-z-glowy-jarmulke-i-wrzucil-do-kosza/ […]

Sorry, the comment form is closed at this time.