Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  zagłoba sum o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Grabara o Wolne tematy (38 – …
  Liwiusz o Tragedia Ukrainy
  revers o Wolne tematy (38 – …
  Bezpartyjna o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Adrian o Wolne tematy (38 – …
  Adrian o Wolne tematy (38 – …
  Adrian o Wolne tematy (38 – …
  Yagiel o Wolne tematy (38 – …
  I to wszystko sergec… o Andrzej Duda. Mąż stanu, czy z…
  Majster o Czy III RP może napaść na…
  Adrian o Wolne tematy (38 – …
  Liwiusz o Andrzej Duda. Mąż stanu, czy z…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Wyroki za nieprzepraszanie za Jedwabne

Posted by Marucha w dniu 2013-09-20 (Piątek)

W polskim prawie nie istnieje jeszcze postulowany przez lewicę przepis o tzw. „mowie nienawiści”, ale sądy już wydają wyroki na jego podstawie. Białostocki sąd podtrzymał wyrok więzienia w zawieszeniu za wznoszenie okrzyku: „Nie przepraszam za Jedwabne”.

Na ławie oskarżonych zasiadło czterech młodych mężczyzn, skazanych w pierwszej instancji na kary więzienia w zawieszeniu i grzywny. Znaleźli się oni wśród kilkudziesięcioosobowej grupy, idącej obok uczestników białostockiego „Marszu jedności”. Wznosili okrzyki, m.in. „Jedna Polska narodowa”, „Naszą bronią nacjonalizm”, „Precz z komuną”, „Nie przepraszam za Jedwabne”, „Polska cała tylko biała”, „Bóg, honor, ojczyzna”.

Sąd uznał mężczyzn za… winnych nawoływania do nienawiści na tle narodowościowym i wyznaniowym. Jednego z oskarżonych mężczyzn skazał na 10 miesięcy, pozostałych czterech – na pół roku więzienia, zawieszając wszystkim wykonanie kar na 3 lata. Czterej z nich mają też zapłacić po 500 zł grzywny.

Nie wzięto pod uwagę tego, iż skazani mogli zwyczajnie nie zgadzać się z lansowaną przez media teorią mówiącą o tym, że w Jedwabnem to Polacy zabili mieszkających tam Żydów. Młodzi ludzie tłumaczyli również, że nie czują się spadkobiercami morderców z Jedwabnego, dlatego krzyczeli to, co krzyczeli. Sąd był nieugięty, mimo iż obrońca jednego ze skazanych argumentował, że hasło „Nie przepraszam za Jedwabne”, „w żaden sposób” nie nawołuje do nienawiści na tle narodowościowym czy wyznaniowym. Adwokat przytaczał też badania opinii publicznej, z których wynika, iż 48 proc. respondentów uważa, że Polacy nie powinni przepraszać za mord Żydów w Jedwabnem.

Mimo tego sąd uznał, że hasło „Nie przepraszam za Jedwabne”, to… mowa nienawiści na tle narodowościowym.

Źródło: wp.pl
kra
http://www.pch24.pl

Komentarzy 50 do “Wyroki za nieprzepraszanie za Jedwabne”

 1. Guła said

  Rożnie z tym niezawisłym sądem bywa. Kiedy pisze się pozew do niezawisłego, a zamiast niewisłego koresponduje z człowiekiem jakiś departament sztetla to nie zdziwi nic.

 2. Plausi said

  „mowa nienawiści” jest dobrem wspólnym UE

  W tytule postawiono tezę, ale zacznijmy po kolei.

  Polska jest krajem, w którym w ostatnich czasach jest rozwijane jurystyczne pojęcie „mowy nienawiści”, co bezspornie ma jakiś związek z roszczeniami oprawców wypłaty 60-65 miliardów dolarów w ramach nałożonej na Polaków kontrybucji pod nazwą „rewindykacji”, zresztą jurystycznie błędną.

  Należy przypomnieć, że tę wiodącą rolę Polski w dziedzinie „mowy nienawiści” zawdzięcza ona

  Czymże byłoby jurystyczne pojęcie „mowy nienawiści” bez. odpowiednich kadr represyjnych, które są w stanie taką mowę zidentyfikować. Powyższy przykład przypomina konsolidację dwóch ministerst MSW i MAC, a więc tzw. egzekutywy demokratycznego państwa.

  Przykład z Białegostoku wskazuje, że judykatywa, następny filar demokratycznego państwa, została już przeszkolona w identyfikacji „mowy nienawiści” i tępi ją, bowiem „nosicieli nienawiści, trzeba ich wykrywać, tropić i tępić bez miłosierdzia” i niezależne sądy tępią, przynajmniej w Białymstoku. I dalej „pan Michał Boni od „cyfryzacji” (proszę, proszę – wreszcie wiemy, na czym właściwie polega ta cała „cyfryzacja”!)”, porównaj z pierwszym linkiem.

  Ale teraz kolej na trzeci filar państwa demokratycznego, co prawda „W polskim prawie nie istnieje jeszcze postulowany przez lewicę przepis o tzw. „mowie nienawiści” „, ale przecież sędziowie wiedzą, że legislatywa taki prawo ustanowi, bowiem w w tej demokracji łatwo jest przewidzieć, co uzurpujące sobie sejm i senat upoważnienie do tego, aby „porządzić” co też ustanowią. Uzurpować sobie to tyle co ukraść czyjeś prawo.

  Spojrzymy na to z perspektywy UE, to musimy stwierdzić, że chyba w całym UE obowiązuje już w kodeksie karnym, to była faza wstępna, zakaz „kłamstwa oświęcimskiego”, dość zabawna nazwa bo już „zakaz „kłamstwa oświęcimskiego”” jest nawoływaniem do kłamstwa. W RFN nazywa się to „przestępstwo” „Holocaust leugnen”, we Francji „négationnisme” i.t.d. Oprawcy ludów Europy zadbali jak widać o upowszechnienie narzędzi represji w całej UE. Jest więc nieuniknionym, że ci oprawcy po jurystycznym wydestylowaniu przestępstwa „mowy nienawiści” w Polsce, będą musieli poprzez aparat UE ujednolicić to w całej Europie.

  A propos oprawców, zadbali już nawet o swą flagę powiewającą na ludami Europy. Te 12 gwiazdek mają symbolizować panowanie 12 plemion Izraela, co też wyraża doskonałość tego panowania. Z przeproszeniem zasuwanie ciemnot w opisie Wikipedia o Maryi nie powinno nam zaciemnić symboliki.

  Polacy mogą kombinować jak chcą, tej zainstalowanej służalczej bandy Szabesgojów nie będzie można długo znosić, bez konsekwencji wyniszczenia narodu i kraju, jeśli się ich nie pociągnie do odpowiedzialności. Z uwagi na to, że w/w Judy-katywa nie jest przewidziana do karania przestępstw przeciwko polskiemu ludowi, niezbędne było by powołanie do życia Polskich Sądów Ludowych, które zajęły by się przestępstwami Szabasgojów i ich koszernych wodzów, przy czym, skoro już „Wasze ulice, nasze kamienice”, to przecie jest dość latarani na tych ulicach, że nie zabraknie do oświetlenia sceny.

  Naturalnie pieniądz jest kluczem do wielu tych zjawisk, warto się nad nim zastanowić.

 3. Plausi said

  Sądownictwo w Polsce

  Zapomniałem dodać, że sądownictwo w Polsce, nie chodzi naturalnie o żadne polskie sądy, jedynie sądy w Polsce, dla Polaków, to jest jedna wielka kupa gnoju. Wyszkolenie prawników zdaje się sprowadzać do korrupcji, falszowania dokumentów, czy nawet pospolitej grabieży. Mówie to na podstawie stanu jaki w praktyce przeżyłem, w wielu sądach rejonowych i okręgowych.

  Z drugiej strony są to sądy „pracujących rąk”, bowiem „ręka rękę myje”. To stanowi trudność w rekrutacji prawnikóe do wymienionego poprzednio Sądu Ludowego, wymaga to starannej selekcji.

 4. Rysio said

  „………..Sąd uznał mężczyzn za… winnych nawoływania do nienawiści na tle narodowościowym i wyznaniowym. Jednego z oskarżonych mężczyzn skazał na 10 miesięcy, pozostałych czterech – na pół roku więzienia, zawieszając wszystkim wykonanie kar na 3 lata. Czterej z nich mają też zapłacić po 500 zł grzywny…………..”

  Tak mało?!
  Tylko tyle ?!
  Co to za kara – to śmiech.

  A dowalić tak z minimum ze 20 lat pierdla i mowa nienawiści i anytsemityzm się skończą jak nożem uciął.

 5. AlexSailor said

  Trudno rozeznać na podstawie notki, czego dotyczył wyrok. Potrzebne byłoby uzasadnienie.
  Jeśli jednak jest tak jak wygląda, to czy sędziowie i inni zdają sobie sprawę co robią, i jakie wyroki
  będą w stosunku do nich kiedyś wydane? [Nie będą – admin]
  Co prawda doświadczenie nie ukarania zbrodniarzy sądowych z czasów komunizmu uczy, że
  są bezkarni, ale to się chyba już nie powtórzy.

 6. Lily said

  W polsce „mowa nienawisci”, dziala tylko w jedna strone.Na Polakow,mowic mozna co sie tylko komus zywnie podoba. Tak to juz jest,jednym wolno wszysto,drugim zas NIC. A kto,i co za tym wszystkim stoi,niech KAZDY z osobna sobie na to odpowie.

  Za tym stoją Rosjanie z kagiebistą Putinem na czele – admin

 7. Fran SA said

  Ktos kiedys, miejmy nadzieje, bedzie musial przeprosic za zamordowanie dr. Ratajczaka.

 8. Plausi said

  Nieśmiało pozwolę sobie

  zwrócić uwagę, że są pewne możliwości ewidencji konfidentów, których nie wolno nam zaniedbać.

  „jakie wyroki będą w stosunku do nich kiedyś wydane? [Nie będą – admin]”

  Na peweno mamy możliwość prowadzenia publicznie ewidencji kanalii, którzy w sposób szczególny wyróżnili się podłością, czemóż nie utworzyć takiej listy dla odpowiedzialnego za represje wobec oskarżonych w Białymstoku, przypomnijmy słowa prof. Wolniewicza:

  „piętnować zdradę narodową i sprzedawczykostwo, publicznie i imiennie”

  Przy odpowiedniej popularności nazwiska, musi się każda kanalia zastanowić nieco nad tym co robi, bo żyje w społeczeństwie i społeczeństwo jest w stanie ją też w odwecie szykanować włącznie z jego pomiotem, czy nawet całą rodziną, która w jakiś sposób korzysta z jej służalczości. Internet może tu rzeczywiście odegrać pewną pozytywną rolę.

  Naturalnie nie można przejmować do ewidencji kanalii każdego przewinienia, ale te, które są

  1. należycie udokumentowane i zweryfikowane w bezpośrednim otoczeniu, nagranie jakiejś historyjki w mediach, czy podsunięcie tematu przez służby trzeba w miarę możności wykluczyć

  2. znaczące w swych konsekwencjach

  Do prowadzenia takiej ewidencji niezbędny byłby zespół ludzi.

  Jeżeli pytanie dotyczy tylko cytowanych wypowiedzi jak „Nie przepraszam za Jedwabne”, to prawnie sprawa jest oczywista, dlaczego Polacy, szczególnie współcześni mieliby za coś przepraszać, David Rockefeller też nie przeprasza choć żyje do dziś, ba ma daleko więcej zbrodni na sumieniu niż tylko Jedwabne. Nas te wszystkie bzdury nawet nie interesują !! Niech paplają dalej.

  „Tzw. holokaust jest sprawą wewnętrzną Judejczyków  „

  kogo to może obchodzić, niech to uregulują między sobą. My Polacy mamy dość holokaustów dokonanych na naszych bracia i siostrach i to nie bez udziału całej rzeszy zbrodniarzy zaliczanych do „starszych braci w wierze” naszego kochanego papieża, którzy od zakończenia wojny zapytują nas pełni troski:

  „A dlaczego ti żijesz ? A tyle dobrzich ludzi zginęło.”.

  Pytanie jest autentyczne.

  Niech czytelnik spróbuje udzielić odpowiedzi na to niezmiennie od 1945 roku stawiane mu pytanie.

  Sąd Rejonowy w Białymstoku III Wydział Karny :

  „Przewodniczący Wydziału – sędzia Grażyna Zawadzka – Lotko
  Z-ca Przewodniczącego Wydziału – sędzia Tomasz Pannert
  Aneta Kamieńska
  Marek Rymarski
  Katarzyna Skindzier-Ostapa
  Dorota Sosna
  Mirosława Suter
  Andrzej Gołaszewski ”

  nietrudno zidentyfikować odpowiedzialnego sędziego/sędzinę, imienia sędziego/-iny nie opublikowano. Korzystajmy z „cyfracji”, skoro ją już mamy. Kto ma kontakt do Białegostoku ?

  ad 2. Korektura
  „Należy przypomnieć, że tę wiodącą rolę Polski w dziedzinie “mowy nienawiści” zawdzięcza ona międzynarodowej sieciom terroru z centralą w IUSA, n.p JAfI i naszym oprawcom zainstalowanym w kraju, także z tzw. partii i rządu.”

 9. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 10. osoba prywatna said

  Jedwabne geszefty

 11. Maciejasz said

  Traf chciał sądził ich jakiś żydek. Albo szabesgoj. A tacy za każdą bzdurę zrobią, z Tobą „antysemiticzniku”, porządek.

 12. JO said

  To sa wyroki polityczne …nic sie nie zmienilo…..a jezeli juz to na Gorzej

 13. akej said

  Antypolskie sqrvysyny! – Oby im smrod giry pokrecil. Przeciez wiadomo, ze Jedwabne to szwabska robota. Szwaby dobrze o tym wiedza i smieja sie do rozpuku …

 14. […] Za; https://marucha.wordpress.com/2013/09/20/wyroki-za-nieprzepraszanie-za-jedwabne/ […]

 15. Boydar said

  @ Pan Gajowy

  „…jakie wyroki będą w stosunku do nich kiedyś wydane? [Nie będą – admin] …”

  Pragnę nieśmiało zauważyć, że to czy będą, czy nie będą, od Pana Gajowego nie zależy.
  Ja sobie zdaję sprawę, że to rodzaj przenośni, lecz, ‚mimo wszystko’, jak napisał jeden Zbigniew.

  Idea wyciągnięcia ludzkiego brudu moralnego poprzez dozwolenie na zło, wydaje się być jednoznacznie wpisana w plany nieco wyższej instancji. Tak więc sprzeczności nie dostrzegam.

  I jeszcze małe spostrzeżenie; jeśli by sądy w naszym kraju, przeszły postulowaną przez wielu transformację
  – obecnie niezawisłe – czasowo zawisłe – trwale niezawisłe,
  każdy jeden żyd talmudysta dostaje czapę bez rozprawy, właśnie z paragrafów o mowie nienawiści. Wyłącznie na podstawie treści Talmudu.

  Ponieważ chrześcijanin nie ma we krwi zabijania (inaczej nie był by chrześcijaninem), czapa zostanie zamieniona na dożywocie w towarzystwie innych skazanych z powyższego tytułu prawdę powiedziawszy wolałbym krzesło elektryczne, od razu.

 16. Griszka said

  Kłamstwa Grossa zostały ogólnie zaakceptowane. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce. Zaraz wyskakują linki do publikacji członków wpływowych środowisk żydowskich ze stosowną antypolską narracją. Na Wikipedii też jest odpowiednio spreparowany artykuł.

 17. Ość said

  A kiedy żydki przeproszą nas Polaków za to, że w Katyniu strzelali nam Polakom w głowy. To ich zbrodnia. Co to, święte krowy? Nikt na świecie do tej pory, ani żadna bestia, nie wymordowała tyle ludzi nie-żydów co oni. Kiedy żydowscy bandyci nas przeproszą? Wyroków żydowskich sądów nie brać pod uwagę. Takie sądy trzeba sądzić. I ten czas nadejdzie. Podczas żydowskiej rewolucji w samej Rosji zginęło od żydowskiego systemu władzy około 60 milionów ludzi, Słowian. Kiedy za to przeproszą żydowscy KACI? Oby za to zapłacili i to jak najszybciej.

 18. Boydar said

  @ Pan Ość (17)

  „… A kiedy żydki przeproszą nas Polaków za to, że w Katyniu strzelali nam Polakom w głowy…”

  Ja nie chcę qurwa żadnych przeprosin. Ta zbrodnia woła o sprawiedliwość, nie o gładkie słówka !
  Zleceniodawcy zbrodniarzy nadal mają się doskonale. O wykonawców troszczy się już Belzebub.
  Na ch_uj mi czyjeś przeprosiny ! Ja chcę pewności jutra dla moich Dzieci !

 19. Marucha said

  Re 17:
  Czy rzeźnik przeprasza bydło za ubój?

 20. ERROR 404 said

  AD.4 Większego pajaca niż ty nie widziałem, nie znasz ludzi to trzym ryja (…) mogłem napisać więcej , ale na takiego ” lansiarza” wystarczy…Ja osobiście znam tych chłopaków i wiem ,że są w porządku.Pozdrawiam nie Polaków, ERROR404 NSZ Białystok.

 21. Marucha said

  Re 15:
  Pragnę równie nieśmiało zauważyć, że nie mam żadnych aspiracji do decydowania, czy wyroki będą, czy nie będą – lecz po prostu opisuję stan faktyczny.
  A stan fajktyczny jest taki, że w Polsce nigdy nie karano zdrajców, politycznych szumowin, agentury itd.
  Więc niby dlaczego akurat teraz miało by być inaczej?
  Kogo ukarano po 1989 roku?

  Więc wsadźmy sobie nasze pobożne życzenia w d@pę. Nikt nie będzie ukarany, nikt nie będzie pomszczony.

 22. Marucha said

  RE 20:
  To była ironia…

 23. ERROR 404 said

  Przepraszam za literówkę powinno być.. „Pozdrawiam POLAKÓW” , wyprowadził mnie z równowagi AD.4 „Rysio obciąg pysi..o…”

  Słyszał Pan o czymś takim, jak ironia?
  Admin

 24. ERROR 404 said

  RE 22: Nie mam pewności czy chodziło o ironię.Do Pana Panie Marucha nic osobiście nie mam.Zgrzyt polega na tym, że Polakom wciska się „problem” rasizmu itp. wyssanych z brudnego palucha steku kłamstw, ponoć dotykających Podlasie.Jest to wierutna bzdura. Jak np. z kamer monitoringu miejskiego nierejestrujących dzwięku można stwierdzić co krzyczeli zgromadzeni przy ratuszu, tajemnicą Poliszynela jest to kto malował obrazliwe napisy ,POdlasianie wiedzą .Pozdrawiam.

 25. Boydar said

  @ Pan Error 404

  Ten „nasz” Pan Rysio aż taki durny nie jest, jak się był zaprezentował.
  On tylko czasami zapomina, że czytają go normalni ludzie.
  Jako Pan Gajowy rzecze – to była ironia, wytrwali czytelnicy Gajówki to wiedzą.
  Przepraszam w imieniu Pana Rysia za głupi dowcip w kontekście ludzkiego nieszczęścia.

 26. lopek said

  Tzw. sądy pomagają budować Piekło na Ziemi a przecież na Marsa owe sądy potem nie polecą. Głupota tzw. sądów nie zna granic.

 27. ERROR 404 said

  RE 17: Polecam , Shlomo Sand „KIEDY I JAK WYNALEZIONO NARÓD ŻYDOWSKI”, Shlomo Sand mówi jasno i precyzyjnie „Naród żydowski został wymyślony…”, Emanuel Ringelblum „KRONIKA GETTA WARSZAWSKIEGO” z jego słów „Okrucieństwo policji żydowskiej było bardzo często większe niż Niemców, Ukraińców, Łotyszy…” mnóstwo pozycji o terenach utraconych Rzeczyposolitej gdzie żydowscy konfidencji prześcigali się w donoszeniu na Polaków, a bracia Bielscy, Naliboki… i takich niewygodnych faktów dla braci fartuszkowych jest znacznie więcej.Pozostawiam w zdrowiu ,ERROR 404 NSZ Białystok.

 28. Ość said

  Jest na to wszystko jedyna rada. Postępować Panowie zgodnie z Talmudem!!!, tylko obrócić go o 180 stopni. Oni będą bydłem i będzie ich można bezkarnie niszczyć. Może Jahfeee się nie zorientuje bo jest głupszy od rabinów skoro musi się ich radzić jak ma kłopoty w niebie. Postępowanie wobec nich tak jak oni postępują wobec nas. I TYLKO OKO ZA OKO. Nas jest więcej. I nie kłócić się tylko współpracować. Wróg jest jeden. Wróg ludzkości i świata. ŻYD.

 29. Boydar said

  Panie Ość, Pan normalnie to jakiś antysemitnik jesteś.
  Poza tym, taki oryginalny Talmud, to on strasznie drogi jest.
  Skąd na ten przykład ja, biedny bezpracownik, mam wziąć takie pieniądze.
  A różne tłumaczenia dla nas gojów, to silnie ocenzurowane, i ja nie wiem czy ja tam znajdę co potrzeba.
  Ja bym nawet i chętnie powspółpracował, ale moja kocica nie jest chętna.
  A z kim innym to ja nie chcę,.już się do niej przyzwyczaiłem.

 30. Rysio said

  Szanowny Panie Gajowy

  Chciałem uprzejmnie donieść i zwrócić uwagę Gajowego na wpis Boydara nr.25.

  cytuję:

  „….On (tj. Rysio) tylko czasami zapomina, że czytają go normalni ludzie….”

  Tym wpisem, imć Boydar, dał wyraźnie do zrozumienia, że wszyscy w Gajówce są nienormalni.

  Życzliwy.

  PS. Jedyny u nas normalny to ERROR 404 – ale jak mu się tak dobrze przyjrzeć to i z niego jest kawał …………..

  🙂 🙂 🙂

 31. Rysio said

  re 22/23 NIESAMOWITE!!! Gajowy stanął w mojej obronie.

  Właśnie te wpisy wydurkowałem.
  Teraz je oprawiam w ramkę.
  Powieszę je na ścianie tak, że zasypiając będę je widział.

  🙂 🙂 🙂

 32. Romank said

  W Sadzie nie zawsze dochodzi sie sprawiedliwosci, ale czasem uda sie uslyszec prawde!
  Za prawde przepraszac nie trzeba i nie wolno!
  Wtedy Niesprawiedliwosc karze za prawde, czyli prawda wygrywa!
  I ta prawda opisuje Rzeczywistosc!
  Przykro , ze to dzieje sie w Polsce….ale lepsza uciazliwa prawda niz pochlebianie klamstwu i falszowi! Przynajmniej nikt nie ma zadnych zludzen! Nikt przy dobrych zmyslach.

 33. Fran SA said

  Czy zaczniemy budowac lagry dla wiezniow politycznych i politycznie niepoprawnych?

  I czy takie same kryteria beda stosowane wobec tych co nasmiewaja sie i krytykuja:
  Chinczykow (skosne oczy i glupi jezyk i jeszcze glupsze zarcie)
  buddystow (wierza, ze pochodza od zaby i nutrii a przejda w postac Macierewicza)
  kolejnych prezydentow USA ( bo maja takie glupie miny jak czytaja z promptera)
  Francuzow (wpieprzaja zaby i slimaki i dlatego maja wytrzeszcz oczu)
  Angielskiej rodziny krolewskiej, ktorych potomstwo jest niewiadomego pochodzenia
  Pani Merkelowej (ze gruba i glupio cycata, z NRD-wskim pochodzeniem)
  Ojca Rydzyka ( bo ma za soba sobor, a przed soba wybor i do tego zylke kupiecka)
  Tych wstretnych muzulmanow, co nam zatruwaja zycie na codzien i od swieta
  Okulisty Assada co sepleni i glupio sie modli
  Tuska, co rozpierdala kraj
  Putina – ruskiego nacjonalisty
  Papieza – co malpuje swietego juz za zycia

  Lista moze byc bardzo dluga, ale demokratycznie byloby przybic taka liste na wszystkich drzwiach budynkow sadowych.

  Do listy dopisze siebie i Gajowego i paru innych gosci Gajowki za szerzenie defetyzmu i negatywnego stosunku do rzeczywistosci.

 34. Romank said

  Wyrok wydala i uzasadnila z dopustu Bozego pelniaca i udajaca sedzina pani Irena Rybska.

 35. belfer said

  „Sędzina” to żona sędziego.
  Kobieta, która zasiada na ławie sędziowskiej, jest „sędzią”.

  Tak powinno być… Niestety, to już raczej historia. Obecnie słowa „sędzina” używa się w znaczeniu „kobieta sędzia”.
  Admin

 36. Boydar said

  @ Pan Fran (31)

  Tak Pan ujął swoją myśl w tym komentarzu, że mimo najszczerszych chęci, nie jestem w stanie do niej się dobrać.
  Za mądre dla mnie, ale wyczuwam jakiś sofizmat.

 37. Fran SA said

  Ad.34
  Boydar
  Nie trzeba sie do niczego dobierac. Ja chce wiedziec, czy moge kogos pomowic o zniewazenie za posadzanie mnie o defetyzm.
  Bo moze sie okazac, ze ‚defetyzm’ to rodzaj antysemityzmu albo nazizmu albo nie daj Bog szerzenia terroryzmu – i jak sie polskie wladze beda upierac przy ferowaniu sprawiedliwych wyrokow – to za skrytykowanie chinskiego zarcia mozna bedzie zaskarzyc o rasizm i mowe nienawisci … do ryzu..

  Juz mielismy kiedys wyroki za ‚krytykanctwo’.

 38. Krzysztof said

 39. Boydar said

  Panie Rysiu, skleroza Pana wpieprza jak korozja, ino chrzęści.
  POLSKOŚĆ to NIENORMALNOŚĆ (cytat, za http://pl.wikiquote.org/wiki/Donald_Tusk)

 40. Boydar said

  @ Pan Fran (37)

  Dziękuję, teraz zrozumiałem o co chodziło.

 41. Psiemislavius said

  Re 28:
  Niech nie obraża Pan bydła. Oni są gorsi, niż bydło, bo chętnie ulegają najniższym, zwierzęcym instynktom. Zwłaszcza krwiożerczym i seksualnym.

 42. Rysio said

  re 39.

  Tak, niestety.

  😦

  Zauważyłem, że zmuszony jestem ostatnio więcej chodzić.

  🙂

 43. Lily said

  Sa tacy,dla ktorych nie liczy sie prawda historyczna,dla nich liczy sie tylko prawda medialna,to co przynosi korzysci.A wiadomo do kogo naleza media(pisane,wizualnen i dzwiekowe) Dla mnie zas tylko prawda jest ciekawa,bo jest pouczajaca,i mozna z niej wyciagac wnioski na przyszlosc.

 44. JO said

  ad.42. Prawda Medialna to prawda SYTUACYJNA = modernizm, antykatolicyzm, antypolskosc…

 45. akej said

  Sedziow, ktorzy wydaja takie antypolskie wyroki powinno sie traktowac tak jak robiono to w czasie okupacji ze zdrajcami.
  Wowczas takich swinstw bysmy nie doswiadczali.

 46. Brat Dioskur said

  Sedzina ,bo tylko baba mogla wydac taki wyrok ,stwarza niebezpieczny precedens.Mianowicie „Jedwabne ” zrownala z Klamstwem Oswiecimskim!

 47. Boydar said

  Poniatno, skrezola nie boli.

 48. grab said

  Jedwabne , a kogóż to interesuje , przepraszać to można , ale kiedy .? Moi wspaniali rodzice , z tych stron . Na szczęście przekazali mi to co jest najważniejsze , że prawda jest inna , prości żydzi żyli razem , i nie było problemów , natomiast w czasie okupacji , to hitlerowcy byli okupantami , ich insynuacje służą wyłudzeniu odszkodowań od Nas

 49. grab said

  skasowaliście

 50. grab said

  nie będę się eksploatował , jeżeli nikomu na tym nie zależy !

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: