Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Ukraina w UE i NATO?
  Anucha o Nasz nowy, narodowy sport
  lewarek.pl o Raz na moście, raz pod mo…
  revers o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Marucha o Wolne tematy (47 – …
  revers o Po decyzji Sądu Najwyższego…
  minka o Zamiast osądzać Rosję, Zachód…
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  minka o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Homo, aborcja i wrzask – tak się kręci świat Młynarskiej

Posted by Marucha w dniu 2013-09-30 (Poniedziałek)

W telewizji publicznej od dawna mądrzejsze programy były wypychane przez głupsze. Ale „Świat się kręci” Agaty Młynarskiej już nie jest tak po prostu głupi. To program kretyński.

Różne były zmiany w ramówkach Telewizji Publicznej, jednak wyrzucenie „Wieczorynki” odbiło się akurat bardzo szerokim echem. Oburzyło to również, jako żywo, niżej podpisanego, choć ten od lat bajek na dobranoc nie oglądał. „Wieczorynka” w TVP była w końcu taką oczywistością, jak to, że po nocy przychodzi dzień!

No, ale spokojnie. Nie krzyczmy. Bajki dzieci mogą obejrzeć w TVP KULTURA. Niechaj będzie. Ale… zaraz, zaraz! Co też TVP wpakowało do ramówki zamiast „Wieczorynki”?! Ach tak! Agatę Młynarską z jej nowym programem „Świat się kręci”.

A w nim… Niestety, same bzdury. Młynarska zgrywa szołmena, który przed kamerą opowie coś na poważnie i coś dla żartu. Będzie więc o polityce, ale i o kulturze. To znaczy o kulturze będzie, jeśli dla kogoś słowo „kultura” niesie ze sobą ładunek tak wartościowych treści jak rozmowa z zespołem disco polo „Weekend”.

Ale i tak pół biedy, gdyby małpowatość „kultury” i naiwność „polityki” były najgorszą stroną programu Młynarskiej. Dajcie Państwo wiarę, że teraz, zamiast „Wieczorynki” – w ramach której można było obejrzeć lepsze lub gorsze bajki – zafundowano widzom promocję homoseksualizmu i mordowania dzieci. O tym, że Młynarska zaprosiła do swojego studia twórców spotu walącego na odlew w tzw. homofobów (czytaj: tych, którzy mówią stanowcze „nie” zboczeniom i demoralizacji), było już głośno kilka tygodni temu.

Ale Młynarska nie poprzestała na walce z „homofobią”. Zapragnęła dołożyć swoją cegiełkę również do promowania aborcji. W jednym ze swoich programów postanowiła poruszyć więc temat batalii obrońców życia o ochronę bezbronnych, bo nienarodzonych istot. Rzecz dotyczyła na razie, niestety, nieudanej walki o zakaz aborcji eugenicznej. Autorka zaprosiła więc do dyskusji gości. Oczywiście, reprezentująca obrońców życia Kinga Małecka-Prybyło musiała, zgodnie ze standardami salonowego dziennikarstwa, stawić czoła dwóm zwolennikom zabijania dzieci. Trzecim zwolennikiem była oczywiście prowadząca, czyli Młynarska we własnej osobie, która nie ukrywała wcale swojego poparcia dla aborcji.

Ale po kolei. W atakach na dzielną Małecką-Prybyło miała wieść prym Krystyna Kacpura z Federacji na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, której życiowym zadaniem jest promowanie zabijania dzieci. Choć, oczywiście, w programie Młynarskiej stwierdziła, że to nie tak, że chce by aborcji było jak najmniej, a receptą na to jest antykoncepcja i edukacja seksualna. Jak nie morderstwo na dziecku, to demoralizacja – ot, cały program organizacji Kacpury.

Jak zrozumiałem, terrorystce i demoralizatorce miał pomagać na flankach didżej czy muzyk Michał „Brzoza” Brzozowski. Podczas całej dyskusji drwił sobie po chamsku z Małeckiej-Prybyło, ironicznie się uśmiechając i obsesyjnie pytając czy pro-lajferka wie, ile wynosi zasiłek na chore dziecko. Był przy tym „Brzoza” dumny, że takie pytanie zadaje, ale beznadziejna polityka społeczna naszego państwa ma się nijak do zabijania nienarodzonych dzieci. Gdyby kierować się logiką „Brzozy”, równie dobrze można zalegalizować mordowanie bezrobotnego współmałżonka, bo przecież państwo nie zapewnia mu odpowiedniego zasiłku, przez co staje się ciężarem dla żywiciela rodziny.

Na koniec kilka słów o pokazówce, którą Młynarska urządziła, gdy puściły jej nerwy. Okazało się bowiem, że nie zdały się na nic ciągłe przerywania i durne wtręty ze strony prowadzącej, a feministka i w ćwierci inteligentny „Brzoza” słabo promowali aborcyjny proceder. W dodatku Małecka-Prybyło zaczęła opowiadać w jaki sposób w warszawskim Szpitalu Dzieciątka Jezus morduje się sześciomiesięczne dzieci. A więc wywołuje się sztuczny poród, rodzi się często jeszcze żywe dziecko, które często jeszcze kwili, jest wrzucane do miski i pozostawiane same sobie… I w tym miejscu do ataku ruszyła Młynarska, która dotąd fałszywie udawała spokojną, opanowaną dziennikarkę. „Błagam panią, pani opowiada o jakiś średniowiecznych metodach” – usiłowała gasić Małecką-Prybyło. Działaczka pro-life broniła się, że ma na to dokumenty, bo procedurę opisali jej w oficjalnym dokumencie lekarze (lub raczej kaci) ze Szpitala Dzieciątka Jezus. Co na to Młynarska? „Nieeeee przepraszam, to jest średniowiecze. Ja będę bronić medycyny XXI wieku, będę bronić lekarzy i prawa kobiet do wolności” – wykrzyknęła.

No i niespodzianka. Młynarska ostrzyła sobie zęby na to, że do spółki z feministką rozjedzie działaczkę pro-life kilkoma zgrabnymi tekstami o prawach kobiet. A od biedy wspomoże ich w tym nierozgarnięty „Brzoza”. Któż by się spodziewał przed programem, że świat przestanie się kręcić na kilkanaście sekund wokół promocji proaborcyjnej ideologii, że Małecka-Prybyło opowie o udokumentowanym przykładzie bestialskich mordów na dzieciach w polskim szpitalu. A jednak! Pieczołowicie utkana intryga propagandzistów w TVP rozerwała się wraz ze słowami Małeckiej-Prybyło wybuchem złości Młynarskiej i dukaniem Kacpury. „Brzoza”, jak się Państwo domyślają, nie był w stanie wydać z siebie dźwięku.

Promocja homoseksualizmu jakoś się Młynarskiej udała. Z propagowaniem aborcji nóżka się powinęła. Wokół czego teraz będzie się kręcił świat Młynarskiej? Wokół promocji pedofilii? A może wokół popularyzowania edukacji seksualnej dla sześciolatków – czyli, napiszmy wprost, gwałtu na psychice małych dzieci? Coś się na pewno wymyśli. I tylko tej „Wieczorynki” żal.

Krzysztof Gędłek
http://www.pch24.pl/

Komentarze 22 do “Homo, aborcja i wrzask – tak się kręci świat Młynarskiej”

 1. kiriki said

  Cóż mogę powiedzieć… kiedyś wieczorynka była dla dzieci teraz puszczana jest dla lemingów… a pani prowadząca piękna i inteligetna niczym sama czubaszek:))

 2. Easy_Terran said

  @1 „a pani prowadząca piękna i inteligentna niczym sama czubaszek:))”
  Hahaha 😀

 3. Marcin said

  Kretyński program prowadzony przez kretynkę dla kretynów! Oglądałem przez moment kiedy gościła Syryjczyka mieszkającego w Polsce – przełączyłem po 5 min. Druga z siostrzyczek, też walczy dzielnie z „ciemnotą” w TVN!

 4. Nemo said

  I dlatego właśnie nie oglądam TV-po co się wkurzać?

 5. A-a said

  Niestety, wyłączenie tv nie załatwia sprawy. Potrzeba czegoś więcej…

 6. Psiemislavius said

  Młynarska reprezentuje szambo.

  Jej pęd za dobrami materialnymi, sławą i karierą zaprowadzi ją do piekła.

 7. Brat Dioskur said

  Wydaje sie ,ze najbardziej oddajaca mentalnosc tej blondinelli nazwa programu jest…. „Swiat dostal kręćka”!

 8. Józio Śpiewający Szczur said

  Skrobaszki mają parcie na szkło.

 9. AlexSailor said

  @A-a

  Załatwi i to całkowicie.
  Ważne, by jak najwięcej ludzi to robiło.

 10. punisher said

  cały polski świat celebrytów itp…kula w łeb i do piachu .

 11. Nemo said

  @5

  „Niestety, wyłączenie tv nie załatwia sprawy. Potrzeba czegoś więcej…”

  Oczywiście,że tak:ja np.od ponad dwudziestu lat nie płacę abonamentu 🙂

 12. Dictum said

  Ta wywłoka, Agata, a także jej siostra, Paulina (ta w innym programie z następną wywłoką Dorotą Welman) pławią się w najobrzydliwszych tematach.
  Dziś Agacie świat się kręcił wokół pedofilii w Kościele. Te dwie córeczki tatusia (W.Młynarskiego) mają coś nie w porządku z rozumem.

 13. Ad. 11

  „a np.od ponad dwudziestu lat nie płacę abonamentu”

  – I to jest naprawdę patriotyczny czyn.

 14. marta15 said

  po co to goowno zwane telewizja w ogle ogladac??
  Dlacego mam pozwalac zeby jakes smiecie, szubrawce i szumowiny z piekla rodem, zatruwaly mojego ducha i moj umysl ,
  i jeszcze mam za to placic??

 15. Maciej said

  I się tylko .kurwiłem przed pójściem do roboty, i po co mi to było czytać … !?

 16. Nemo said

  @13

  „- I to jest naprawdę patriotyczny czyn.”

  Nie rozpatrywał bym tego w takich kategoriach- po prostu za g..o w kolorowym papierku nie ma sensu płacić i basta.

 17. grab said

  Było takie kiedyś powiedzenie : Agata ulicę zamiata ! No i niech tak pozostanie !

 18. Weteran said

  Niech te kobiety wroca do swoich korzeni a Nam Polakom dadza spokoj

 19. Sowa said

  Pejsate kurwy. Won!

 20. olek said

  mi sie podoba i program i młynarska i przede wszystkim to że promuje młode zespoły,

 21. bysiek said

  mnie również. Nie rozumiem o co to całe zamieszanie, jakby to miało jakies znaczenei czy ten program jest dobry czy średni. Dla każdego jest inny i tyle. Skoro jest oglądalność, tzn. że ma zwolenników

 22. syoTroll said

  Nie będę się wypowiadał na temat programu który ta osoba prowadzi, gdyż od lat jestem w stosunku do niej uprzedzony.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: