Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Boydar o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  zagłoba sum o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  UZA o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  walthemar o Wolne tematy (24 – …
  Lily o Wolne tematy (24 – …
  Adrian o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Gość o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Быдлошевский Л.З. o Polski prawnik komentuje karę…
  prostopopolsku o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Gość o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Yagiel o Wolne tematy (24 – …
  Crestone o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Boydar o Kobieta jak modliszka – charak…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Jerzy Owsiak i WOŚP chcą przenieść tajny proces do swoich sędziów z Warszawy

Posted by Marucha w dniu 2013-10-03 (Czwartek)

Trafiony zatopiony, tyle jednym związkiem frazeologicznym da się powiedzieć po dzisiejszej rozprawie pojednawczej, która się odbyła w Sali nr 118 Sądu Rejonowego w Złotoryi.

Jerzy Owsiak i WOŚP zostały tak precyzyjnie trafione artykułami w niszowym portalu kontrowersje.net, że mecenas Zagajewski postanowił zatopić proces odpowiednim artykułem kodeksu karnego, a potem dołożył jeszcze stary numer adwokatów, których klienci są odpowiednio umocowani. Na mocy art. 212 kk. proces z definicji ma charakter tajny, co oznacza, że jeśli sąd uwzględni moje wnioski o udostępnienie dokumentacji w postaci księgi przychodów i rozchodów zarówno WOŚP, ale przede wszystkim „Złotego Melona”, to żadna faktura nie może ujrzeć światła dziennego.

Sprytne i dość klasyczne posunięcie, wcześniej sądziłem, że art. 212 kk. to taka prosta próba zamknięcia dzioba niewygodnym i wścibskim, jednak teraz dołożę do tej słusznej podejrzliwości wyżej wymienioną pewność.

Owsiak nigdy nie był człowiekiem, który odkryje brakujące pierwiastki w tablicy Mendelejewa, ale swój rozum w porozumieniu z mecenasem ma. Tajność procesu gwarantuje, że najściślej skrywana tajemnica księgowa będzie zachowana.

Dodatkowo i dla pełnej pewności mecenas zapowiedział, że będzie wnosił o zmianę właściwości sądu. Cóż to oznacza w języku śmiertelników? Tylko jedno, mianowicie pan mecenas i jego klienci chuchają na zimne. Jest tajnie i o to chodzi, jednak jeszcze lepiej by było, gdyby grać u siebie, z lokalnymi sędziami, do których ministrowie mają krótsze kable i numery kierunkowe. Adwokat Owsiaka usiłuje przenieść rozprawę do Warszawy argumentując wniosek… miejscem zamieszkania licznych świadków.

Początkujący „oszołom” uniósłby się emocjami i zaraz darł szaty nad sowim niechybnie marnym losem, ale taki zawodowy oszołom jak ja wyczytał ze strategii Owsiaka wszystko co najważniejsze.

W inkryminowanych artykułach: : Jerzy Owsiak – król żebraków i łgarzy, złoty melon sekty WOŚP i Jerzy Owsiak, król żebraków i łgarzy pracuje na nowy tytuł – hiena cmentarna! znajdują się śmiertelnie niebezpieczne tropy, tak groźne, że po pierwsze trzeba się zniżyć i wziąć za jakiegoś blogera, po drugie trzeba się wziąć bez szumu medialnego i w trybie tajnego procesu, po trzecie trzeba zabezpieczyć tyły i przenieść rozprawę do swoich ludzi.

Trafiony zatopiony i być może początek końca, bo przy wszystkich klasycznych zabiegach, jakie na wylot znamy ze specyfiki RPIII, mecenas i jego klienci zapomnieli o rewanżu, który na 100% odbędzie się na wyjeździe i przy całkiem obcych sędziach pracujących w trybie jawnym – Trybunał Europejski. Nie zdarzyło się jeszcze, żeby ktokolwiek przegrał proces skarżąc do TE art. 212 kk., no i powszechnie wiadomo, że Polska od lat nie wypełnia zaleceń europejskich dotyczących likwidacji peerelowskiego zapisu.

Jestem zupełnie spokojny o proces w Polsce, po pierwszych ruchach mecenasa zdaję sobie doskonale sprawę o co tu chodzi – urwać łeb sprawie i pyskatemu, ale w sensie prawnym Owsiak i WOŚP już przegrali i to w TE, gdzie kabel ministra nie sięga. Z polskiego etapu procesu interesują mnie tak naprawdę dwie rzeczy. Może jestem nieco naiwny, niemniej miałem do czynienia z trzema sędziami z okręgu legnickiego i podlegającego mu rejonu złotoryjskiego. Z sali sadowej wychodziłem zachwycony sposobem prowadzenia postępowania, z wyroku w jednym przypadku nieco mniej, ale w sumie wspomnienia mam zaskakująco miłe.

Interesuje mnie, czy sędzia w Złotoryi okaże się czwartym sędzią, który przywróci mi wiarę w człowieka. Cudów nie oczekuję, wystarczy, że ordynarny zabieg mecenasa zostanie odrzucony, no i upierałbym się jednak przy udostępnieniu faktur „Melona”. O ile te dwa minima byłby spełnione, niespecjalnie będę się opierał karze bezwzględnego więzienia. Wiem, że brzmi to głupio, mimo wszystko dałbym się wsadzić, za przyjęcie moich wniosków: utrzymanie procesu w Złotoryi i ujawnienie przychodów „Melona”.

No i druga rzecz, która mnie interesuje. Rozprawę wyznaczono na 26 listopada, to jest termin prawie zbieżny z coroczną błazenadą WOŚP. Bardzo mnie frapuje, czy tym razem „niepokorni” i rządowi dziennikarze zechcą się przyłączyć do niszowego publicysty i głośno zadać bardzo konkretne pytania:

1) Dlaczego Jerzy Owsiak publikacją pełnej dokumentacji księgowej „Złotego Melona” nie zaknebluje gęby każdemu oszołomowi, który pyta o źródła dochodów Jerzego Owsiaka?
2) Dlaczego Jerzy Owsiak jako prezes WOŚP zrobił wielką awanturę wokół śmierci dziecka, grożąc wyciszeniem Orkiestry na amen, a potem po cichu, jako witrażysta z zawodu, przesłał ofertę na szkolenie dyspozytorów medycznych do Ministerstw Zdrowia i do dziś nie wiadomo ile „Złoty Melon” chciałby z tej prymitywnej akcji wyciągnąć?
3) Jak to się dzieje, że z pieniędzy WOŚP remontuje się ośrodek w Szadowo-Młyn, a faktury za imprezy integracyjne, szkolenia i uroczystości rodzinne wystawia „Złoty Melon”?
4) Co się stanie z nieruchomościami WOŚP, obecnie wartymi około 16 milionów złotych, gdy Orkiestra przestanie grać? Do kogo te nieruchomości będą należeć?
5) Dlaczego od kilku lat WOŚP zakupuje przestarzały sprzęt w ilości kilkuset sztuk po kilka tysięcy złotych od sztuki, chociaż producent na swojej stronie od jeszcze dłuższego czasu proponuje zamianę przestarzałej pompy Paradigm® 722 na Pompę Paradigm Veo. Po co w ogóle WOŚP to kupuje, rzekomo dla kobiet w ciąży, skoro kobiety w ciąży mają w pełni refundowane pompy insulinowe przez NFZ? Jakie firmy wygrywają przetargi, jakie są ceny produktów i ich jakość?
6) Dlaczego Jerzy Owsiak kłamie, że nie bierze z „puchy” na „Przystanek Woodstock” i działalność „Złotego Melona”, który ma wyłączność na sprzedaż rozmaitych gadżetów. Dlaczego kłamie w telewizji, bo już w rozliczeniach z grubsza pokazuje część skrywanej prawdy.
7) Dlaczego non stop słyszymy głupkowate hasełka i slogany: „nie bierzemy z puchy” „walnę z Baśki”, a ciągle nie możemy się doprosić faktur z działalności WOŚP i „Złotego Melona”?
8) Dlaczego tych i wielu innych pytań nie ma odwagi zadać nikt poza niszowym portalem?

Podstawowe prawo transparentności mówi: „Jeśli nie masz nic do ukrycia, to pokaż wszystko co masz!”.

Panie Owsiak i mecenasie WOŚP pokażcie wszystko zaczynając od faktury za usługi prawne w tajnym procesie karnym, który chcecie przenieść do swoich sędziów. Coś mi się znów niezdrowo wydaje, że to nie Jerzy Owsiak płaci za usługi prawne, a przynajmniej za wstępne koszty sądowe, ale niewidzialna ręka sięgająca do puchy. Mylę się w tej drobnej sprawie, pokazującej wierzchołek góry zwanej „Złoty Melon”?

I jeszcze jedno, skoro nie ma chętnych, by się przyłączyć do pytań trędowatego, to może ktoś zada pytania w imieniu Bogu ducha winnej studentki, którą Owsiak również na boku i po cichu usiłuje grillować:
http://wolnapolska.pl/index.php/Antykultura/2013080617380/owsiak-mci-si-na-studentce-z-kostrzynia-ktora-zdemaskowaa-jego-kamstwa/menu-id-232.html

MatkaKurka
http://www.kontrowersje.net

Komentarz jednego z internautów (vax):

Standardowo jest tak, że właściwy miejscowo jest sąd związany z miejscem przestępstwa. Rzeczowo właściwy jest sąd rejonowy.

Na Twoim miejscu zaprotestowałbym głośno, a przede wszystkim pisemnie, że Owsiak już na początku procesu chce Cię ukarać przymusowymi dojazdami do Warszawy. Wszak to Ty jesteś głównym podmiotem procesu karnego, a nie świadkowie. No, chyba że wycieczki do Warszawy Ci pasują. Jeśli zatem w Polsce obowiązuje zasada domniemania niewinności, to oznacza ona przede wszystkim umożliwienie pełnego korzystania przez oskarżonego z prawa do aktywnej obrony, a z tym wiąże się łatwość dojazdu do sądu, przeglądania akt etc. etc.

Podobnie, jak przy pierwszym procesie, zakładaj, że sądy zrobią Ci wszystkie możliwe świństwa i że jedynym wyjściem jest popsuć im akta sprawy. W związku z tym ja bym robił wszystko pisemnie i bardzo pilnowałbym protokołów rozpraw, bo po nich najpierw można się zorientować, z jakim sędzią masz do czynienia.

Komentarzy 37 do “Jerzy Owsiak i WOŚP chcą przenieść tajny proces do swoich sędziów z Warszawy”

 1. nyndrO said

  A ja jestem pełen podziwu dla tego złotosercego orkiestmistrza,że przestał się jąkać.Toć kiedyś słowa nie mógłbył wypowiedzieć.Taki szechter to był przy nim krasomówca.Ale teraz …. co to to nieee. Może przestraszył się ustaw eugenicznych?! No podpada pod eutanazję! * Z góry przepraszam za wulgarność,ale inaczej czasem się nie da.

 2. maurycy said

  Ponoc tylko 54 % uzyskanych pieniedzy przeznacza ten psudopomagier na wlasna dzialalnosc ! Nie wiadomo tak naprawde czy on i jego orkiestra rzeczywiscie zbiera pieniadze ! Tyle czasu jakby poswiecila TVP na nadawanie reklam ktore przeznacza nas jego namolna reklame, efekty finansowe bylyby znacznie wieksze ! moglyby za czas reklam ,dostac te pieniadze rozne organizacje ! Tak jak to ma miejsce na znacznie mniejsza skale w wigilijny dzien ! A tak na marginesie ile on istnien ludzkich uratowal a ile zniszczyl ? Na przystanku Woodstock ilu samych ludzi zginelo jadac pocigami ? Ile zginelo w innych okolicznosciach ? ile ludzi uzaleznilo sie od narkotykow i zniszczylo sobie zycie i rodzinie ? ilu uzaleznilo sie od sekty Hare Kriszna ktora on tam namolnie lansuje i propaguje ? Ilu ludzi sie tam rozpilo i ulego alkoholizmowi ? Ile dziewczyn zaszlo w nieporzadana ciaze ? Ilu .ilu .ilu ???

 3. Griszka said

  Najciekawsze, że nigdzie nie ma tzw. „niezależnych mediów”. Część z tych pytań powinna już paść wiele lat temu.

 4. Guła said

  To jest …antysemityzm. Absolutnie.
  Patrzeć tylko jak wejdzie mecenas rg do akcji.

 5. Boydar said

  Griszka
  Przysięgam Ci na wszystkie świętości, że Gajówka JEST niezależnym medium. Jedyny referat w którym ja pracuję, to moja baba.
  Reszta mi kalafiorem. I nie ma nic do rzeczy czy, jak niektórzy twierdzą, Gajowy Marucha to stryjeczny brat Władymira, sąsiad, czy tylko obserwator onz. Gajówka jest niezależnym medium. Wielu to boli.
  I pytania o złoto dla zuchwałych melonów, padały. CBDO.

 6. Fran SA said

  I nic, zdaje sie, nie da sie zrobic. Sady nie dla Polakow.
  Za to mamy nowa stolice zydowska w Polsce.

  Juz mamy i Kneset obradujacy w Oswiecimiu.
  Ciekawe, kto im dal wizy? Przeciez nie Polacy, ktorzy zgineli w Oswiecimiu!

  Knesset to hold session in Auschwitz:

  http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4434206,00.html

 7. JO said

  ad.6. Jak to Kto. WIELKI RABIN RZYMU!

 8. Romank said

  TYlko Polacy zyja z pracy….w wlasnym kraju i ruczaju:-)))
  Widzial ktos kiedys pasacego sie juhasa????

 9. Guła said

  Nie wiem co juhas z nosem w trawie robił, bom nie sprawdzał. Z oddali wyglądało jakby się pasł. Trawa była wysoka a my obładowani kontrabandom, na szagę prosto na tzw wolny rynek spieszyli się zbyć towar. Żyć z czegoś trzeba.

  A jakeśmy wracali to juhas nadal leżał z nosem w wysokiej trawie, ino ze za jego usami jakeści kierpce migotały. Nowiuśkie.

  Jednak nadal nie jestem pewny co on z tym nosem w tej wysokiej trawie robił. Może i się pasł.

 10. Guła said

  http://konwent-narodowy-pol.neon24.pl/post/99782,w-onz-zaglosowalo-za-dalszym-utajnieniem-izraelskiego-programu-jadrowego

 11. Ad.1

  Szechter po francusku się nie jąkał. Słyszałem dawno temu w radio, więc wiem.

  I Szechter i Owsiak jąkają się na zawołanie. 🙂

 12. revers said

  Owsiakowi zostalo jakanie jak migal sie od wojska, i po paru psychiatrykach z tego samego powodu

 13. Romank said

  Owsiak rznie durnia – jak przystalo na cwaniaka…..w swietle jupiterow…mass mediow i calego Qurestfa Polskiego….
  Poprostu nie daj….poprostu powiedz do skarbonki….. NIE!
  Nie bij Owsiaka…zamorz go glodem..zmus do ciezkiej pracy:-)))))

 14. Romank said

  ] Zrobcie kroitkie przeliczenie…. Ilu durniow i gluptakowprawdziwychpolakow potrzeba ,zeby wyzywic i upaść w pany …..jednego cwaniaka parchatosarmata”:-))))))

 15. Marucha said

  Re 13, 14:
  Próbowałem przemówić wielu osobom do rozumu, przekonać rachunkami, opowiedzieć o Złotym Melonie, o deprawacji…
  I co? Psinco.
  „Przecież on TYLE ROBI dla dzieci!”

 16. Romank said

  Panie Gajowy…Mlyny Boze miela wolno….naprawde wolno…potok zabiera obydwa brzegi….Nasz musi byc twardszy:-))))….
  Szkopol tkwi- jak sam pan wie najlepiej w -..detalach…a nabardziej lotnym jest…slogan:-))) Kto sprawdza slogany na prawde…jesli nie ma tego we krwi???
  Jesli zatem prawdziwypolakparchatysarmata przedstawia sie herbami i tytulami np.. Jan z Lublina Jestem…. Ciul Durny:-))) grzecznie pytamy…
  A z ktorych to Ciuli..ze wolno zapytac- pana brata:-)))?????
  Na haslo prawda… nie ma odezwu:-)))

  Vidit ergo Iesus publicanum, et quia miserando atque eligendo vidit, ait illi, Sequere me”.

 17. Romank said

  G..W….dokazuje z mniosci:-)))) Po tym odrozniamuy Mniosc od Milosci…

  http://niezalezna.pl/46705-szokujace-zestawienie-internauta-ukazal-skale-antykatolickiej-nagonki-wyborczej

 18. ika said

  W Canadzie jest cos ; tak zwane juz sie obudzili od zeszlego roku dzialaja,,,,UNITED WAY; wszyscy daja I wszedzie, w kazdych sklepach przy kasie pytaja czy nie chcesz cos dac?????? nawet z- checkow – pobieraja jak za deklarujesz itp itd ,ale moi DRODZY tylko 30 . 40 % idzie na niby dobre cele????? ale to jeszcze nie wiadomo gzie???? niby na cele charytatywne,????, pracowalam????? pracownicy dawali no troche 5, 10 $ od checku …duzo ,,a potem 4 lata temu wybuchla AFERA ,,,ci Z tej orgaizacju JEZDZILI SOBIE ,GDZIE CHCIELI ITP, ITD ,,BANDA CWANIAKOW ZLODZJEII ,,czesc pieniedzy idzie oficjalnie na ABORCJE…. nie nie dawajcie na TE WIELKIE ORGANIZACJE TO ZLODZIEJJJJJEEEEE,,,OOOOKKKKKEJ,

 19. Fran SA said

  Te rozne pseudo-charytatywne fundusze – to jest wielki szmal, bo bardzo trudno kontrolowac. Wlasciwie temat nie jest nowy. Kiedys Geldof zbieral na ‚ofiary suszy w Etiopii’ akurat w Erytrei nigdy w historii suszy nie bylo. Zaraz po tych zbiorkach weszli Amerykanie i podzielili Etiopie.
  Na Fundusz Solidarnosci zbieraly organizacje z calego swiata. Nikt sie z tego nigdy nie rozliczyl. Zdaje sie, ze nawet ta wielka pomoc nigdzie nie byla rejestrowana.
  Nikt nie rozlicza pomocy dla ofiar powodzi i innych kataklizmow.
  Bill Gates z tymi zasranymi szczepionkami i innymi toksykami zarejestrowal sobie swoj wielki biznes jako organizacje dobroczynna, co go zwalnoa od podatkow.
  Bill Clinton tez ma taka organizacje ‚pomocy’.
  Wielcy tego swiata zbieraja datki i podatki dla wlasnej uciechy.

 20. Re: 18 Ika
  Tylko jedno pytanie: „Ilu Kanadyjczykow (na 30 milionow) mialo okazje przeczytac Konstytucje Kanady (Bills of right)???.
  Z grzecznosci pomine (nie zadam ) inne pytania, ktore bylby bardzo niekonfortowe…

  ===================================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 21. Fran SA said

  Mnie to zastanawia ilu ludzi mozna naciagac na publiczne zebractwo.
  Nasza znajoma powiedziala, ze ona nie da grosza zebrakowi – bo to oszusci- a ona bardzo chetnie daje na rozne amerykanskie organizacje dobroczynne: jakies projekty nawadniania w Afryce i fundusz sierotek w polnocnych Indiach.
  Duzo jest naiwnych, ktorzy chetnie placa jakims niesprawdzonym organizacjom; wszystkie organizacje charytatywne musza byc zarejestrowane, a ich ‚osiagniecia finansowe’ do wgladu. Nierejestrowane organizacje nalezy omijac szerokim lukiem.
  Kazde podejrzenie o malwersacje nalezy traktowac powaznie.
  I dlatego dla mnie taki przebieraniec jak pan Owsiak JEST podejrzany, poniewaz nie chce ujawnic rozchodu publicznych pieniedzy. To NIE sa jego pieniadze.
  Moze zarobic na tym, ze nie placi podatku, ale to tez nie sa jego pieniadze, tylko fundacji.
  I przed kim sie rozlicza ten pan na codzien? Przed szpitalem?

  Na codzien i od swieta prasa ujawnia rozne skandale wymuszania pieniedzy na tzw. cele zgola (nie) dobroczynne. Pod plaszczykiem religii, litosci dla chorych, sympatii dla zwierzatek, ochrony przyrody, opieki nad niesprawnymi, itp. wyarastaja jak grzyby po deszczu milionery-szarlatany.
  A jak maja jeszcze specjalne uklady w kraju i za granica – to ich zaden sedzia nie ulapi.

  http://blog.trutv.com/conspiracy/2013/09/17/the-13-worst-religious-charlatans-and-fake-gurus/index.html

 22. Boydar said

  @ Pan Roman (16)

  Jesteś Pan stary truteń. Mogę to zeznać pod przysięgą.

 23. Lily said

  Re 4; Antysemici to Ci wszyscy,ktorzy mowia prawde tym,ktorzy sa odporni na nia,i dla ktorych jedynie prawda medialna sie liczy,jednoczesnie wiedzac w czyich lapach sa media,a zarazem cudowny sposob na to,zeby zamknac usta tym,ktorzy staraja sie ja ukazac.To przeciwienstwo do antypolonizmu,Polakom mozna pluc w twarz,i mowic,ze to tylko deszcz pada.

 24. Griszka said

  Panie Boydarze. Wyjaśniam, że chodziło mi o dyżurne prawicowe portale. Te z filosemickim zacięciem.

 25. Boydar said

  Tak jest ! 🙂

 26. Romank said

  ad.22..jaki idiota wezwie na swiadka…niesprawnego?:-)))

 27. Boydar said

  Żebyś się Pan czasem nie zdziwił.

  http://bogdangoczynski.neon24.pl/post/99842,mediator-z-zoltymi-papierami

 28. JO said

  dla Roma K wszyscy sa niesprawni , nawt Gajowy, ktoremu w oczy , wprost tego nie powie, tylko pokretnie, talmudycznie co Dobry Pan Gajowy odbierze za Chrobe, pogubienie i pozostawi westchnieciem tylko.

  I tu Gajowy daje nauke….oh ja, zebym to ja tak potrafil…, ale mam grupe krwi Kafla i Hormonalna grupe tez, wiec jest mi ciezko dorownac Gajowemu i Boydarowi….

 29. Boydar said

  Panie JO, Pan Roman użył figury retorycznej. To niby On, jako że nazwany trutniem przeze mnie, stawia się w pozycji niesprawnego. Że niby przyjmuje mój docinek, i wykazuje tegoż zabiegu docinania bezcelowość. I tak dalej …

 30. JO said

  Oooo, i tego Roman nie zauwazyl…
  Wie Pan dlaczego? Bo Pan Roman ma grupe krwi A… i dlatego wczesniej cos powie niz pomysli.
  To jest przyczyna Jego wszystkich problemo w Zyciu i w Gajowce tez.
  Ma szczescie Chlop, ze Ma w kolo siebie kogos takiego jak Pan Panie Boydar, ktory blyskotliwoscia roumu odgaduje Kafla Kalectwo… i chroni go bo jest Romek Inwalida …rzecz tak te ujac mozna…

 31. Boydar said

  Panie JO, ja, jako durny ciul ze wsi, tylko raz miałem klawiaturowe rozdwojenie jaźni, to był absolutnie nie zamierzony wypadek przy pracy. Ale Pan niech się już dzisiaj napije tej malinowej herbaty. 🙂

 32. JO said

  ad.31. Wskazujac na Pana Talenty myslalem o Panu Gajowym z racji waszego podobienstwa, Panie Boydar!
  Nie mniej, herbate sobie wypije 🙂

 33. Boydar said

  Porównanie do Pana Gajowego Maruchy, mimo że absolutnie nie zasłużone, z Pańskich ust jest dla mnie nobilitacją, porównywalną jedynie z Orderem Podwiązki.

  Może, powiedzmy, Orderem Onucy? – admin

 34. JO said

  ad.33. Niech Pan to potraktuje jako zobowiazanie Panie Boydar…z ktorego Pan sie wywiazuje doskonale.
  Zazdroszcze troche obu Panom, tak zdrowo zazdroszcze…
  Ide spac, wiec wszystkim Mowie Dobranoc…Z PB!

 35. Boydar said

  Dobrej nocy Panie JO. Czuję w kościach, że idzie ku lepszemu.

 36. Boydar said

  Przez grzeczność nie zaprzeczę Panie Gajowy 🙂

 37. akej said

  Ubaw mam po pachy. Nie potrzeba isc do cyrku. Wystarczy Kafelsteina poczytac!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: