Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Coraz bliżej ratyfikacji przez Polskę genderowej konwencji

Posted by Marucha w dniu 2013-10-05 (Sobota)

Komitet Stały Rady Ministrów przyjął Krajowy Program Działań na rzecz Równego Traktowania. Jest to kolejny krok na drodze do ratyfikacji konwencji przeciwko przemocy.

Pełnomocnik rządu ds. równego traktowania Agnieszka Kozłowska-Rajewicz twierdzi, że program zbiera w jednym miejscu, porządkuje i hierarchizuje kluczowe aktywności równościowe. W programie zapisano najważniejsze obszary działania, między innymi przeciwdziałanie dyskryminacji na rynku pracy, walka z przemocą wobec kobiet, homoseksualistów i lesbijek, a także przeciwdziałanie „mowie nienawiści”.

Ewa Kowalewska, dyrektor Human Life International Europa, przestrzega jednak, że to posunięcie rządu prowadzi do ratyfikacji konwencji przeciwko przemocy, którą wprowadziła Rada Europy.

– Jeśli to w Polsce wejdzie będzie bardzo trudna sytuacja, zostaniemy bowiem zmuszeni do pełnego dostosowania się w zakresie tzw. ideologii gender. Gender oznacza płeć rozumianą, jako zachowanie społeczne. Nie jako cecha biologiczna właściwa mężczyźnie i kobiecie, ale jako coś co można sobie wybrać w zależności od tego, na co ma się ochotę. To pociąga za sobą bardzo niekorzystne konsekwencje, m.in.: niszczy rodzinę, małżeństwo mężczyzny i kobiety oraz w pełni akceptuje transwestytyzm i zachowania gejów, które są dosyć agresywne – powiedziała Ewa Kowalewska.

Źródło: radiomaryja.pl
KRaj
http://www.pch24.pl

Komentarzy 10 do “Coraz bliżej ratyfikacji przez Polskę genderowej konwencji”

 1. Boydar said

  „… To pociąga za sobą bardzo niekorzystne konsekwencje, m.in.: niszczy rodzinę, małżeństwo mężczyzny i kobiety …”

  To zdanie jest tak naiwnie głupie lub pokrętne, że nawet nie podejmuję się komentarza.

  Ale w sumie to dobrze, że temat jest „ruszany”. Lemingom to trzeba w żołnierskich słowach.

 2. Wyobraź sobie nie tak znowu fikcyjny świat – wszyscy chodzą o kulach albo jeżdżą na wózkach inwalidzkich. Cały świat, miliardy ludzi. Religie, rządy, historie, legendy, bajki, naukowcy, wszelkie autorytety – wszyscy mówią i piszą o tym, że nogi są niepotrzebne. Ludzie od religii przekonują że są nieczyste, diabelskie. Przez tysiące lat nogi z powodu nieużywania stają się rachityczne, chudziutkie jak ręce. Świat i jego infrastruktura przystosowała się do ludzi używających wózków, jest to uznawane za normalność; inwalidzi prowadzą wojny, płodzą dzieci, Budda, Mahomet i Jezus są przedstawiani z maleńkimi, nieużywanymi nóżkami, tak samo wszystkie gwiazdy popkultury.
  I teraz wyobraź sobie – od czasu do czasu pojawia się ktoś, kto zadaje sobie pytanie – a dlaczego by nie chodzić na nogach? jeśli dobry Bóg dał mi nogi, to chyba nie po to by je wozić na wózku bądź wlec pod sobą?

  http://www.samczeruno.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=282:m%C4%99ski-matriks&Itemid=101

 3. JO said

  ad.3. Wszystko co napiszesz a pozbawione bedzie Boga-Prawdy-Drogi-Zycia bedzie tylko kolejna Patologia

 4. Boydar said

  O, o !

 5. Nienawiść żydowską cnotą – Prof. Iwo Cyprian Pogonowski.

  Neokonserwatywne-syjonistyczne pismo “First Things” (styczeń, 2004, str. 41 – 46) opublikowało artykuł p.t. “Cnota Nienawiści” (“The Virtue of Hate”) napisany przez Rabina Meir’a Y. Soloveichik’a, który dochodzi do konkluzji, że faktycznie nienawiść jest cnotą żydowską, ponieważ “nienawiść pozwala nam trwać w postawie obronnej.”

  Dalej Soloveichik uzasadnia opinię, że samobójcze (kontr-)ataki zdesperowanych Palestyńczyków dowodzą, jak ważną i konieczną jest nienawiść Żydów. Są to przesądy etnocentrycznie nastawionego rabina, który uczy, że żydowska nienawiść jest najwyższą cnotą, wtedy, kiedy dla Chrześcijanina najwyższą cnotą jest miłość.

  W Polsce niedawno wydano książkę pod dziwnym tytułem, który właściwie zaczyna się od pogróżki: “Zamiast procesu; raport o mowie nienawiści.” Autorzy nie byli w stanie poprzeć swego tytułu istotnymi dowodami i najwidoczniej nie znają oni wypowiedzi Żydów, takich jak Soloveichik, w sprawie nienawiści.

  Pamiętam, jak przez pierwsze kilkadziesiąt lat po wojnie komicy żydowscy znęcali się nad Polakami, wygłaszając przy każdej okazji antypolskie dowcipy i wprowadzili modę mówienia tych nonsensów, w celu rozweselenia publiczności kosztem Polaków.

  Przed dwudziestu kilku laty na zjeździe radiologów w Denwer, w stanie Kolorado, pierwsze przemówienie mówca zaczął od antypolskiego dowcipu. Jak tylko śmiech przycichł, moja żona zapytała “dlaczego mam słuchać na zjeździe naukowym, po wpłacie wpisowego czterystu dolarów, obrażające mnie antypolskie dowcipy?” Powstało zamieszanie i komitet organizacyjny publicznie przeprosił moja żonę za ten nietakt. Niestety, wystąpienie mojej żony należało do wyjątków w długim okresie zniesławiania Polaków żydowskim humorem w Ameryce.

  Nic więc dziwnego, że zainteresował mnie artykuł “Żydowski Humor i Subwersja Kultury [amerykańskiej]” opublikowany w piśmie katolickich inteligentów amerykańskich (Culture Wars, styczeń 2004, vol. 23, no. 2) przez doktora E. Michael’a Jones’a, który na wstępie cytuje James’a Bloom’a (autora “Gravity Fails”): “Żydowski humor jest formą agresji przeciw kulturze Ameryki.” Najwyraźniej żydowski antypolski humor w USA był i jest własnie przykładem tej agresji.

  Jones zauważył, że istnieje podobieństwo historyczne miedzy demoralizacja Żydów przez fałszywego mesjasza Sabbetai Sevi w 1665 roku, który “uwolnił Żydów” przez danie im wolnej ręki dla zaspakajania najdzikszych seksualnych zachcianek w owych czasach, tak jak w dwudziestym wieku demoralizują USA fałszywi żydowscy mesjasze tworzący w kulturze amerykańskiej. Najlepszym przykładem jest Philip Roth, autor “Skargi Alexa Portnoy’a” (“Portnoy’s Complaint” 1969). Roth zwalnia Żydów od posłuszeństwa zasadom moralności i działa w rewolucyjnej czołówce tak zwanej “rewolucji kulturalnej” lub “rewolucji seksualnej,” która demoralizuje Amerykanów już od 35-ciu lat.

  Według Jones’a brak zdefiniowania tożsamości żydowskiej przez rabinów jest powodem pojawiania się fałszywych mesjaszy, takich jak Marks i Freud, którzy poprzedzali Wilhelma Reicha, oraz Lenin i Trocki, po których zjawili się Leo Strauss, a po nim obecny “guru” neokonserwatystów-syjonistów, Bernard Lewis, dziś nawołujący do “zasiewania demokracji” na Bliskim Wschodzie.

  Philip Roth występował jako odkupiciel “seksualnej wolności” w latach sześćdziesiątych, kiedy pisał o znęcaniu się nad aryjskimi kobietami nazywanymi “szyksy,” przez Żydów, których nazywa “Jewboys.” Roth zaleca takie postępowanie jako zemstę za cierpienia Żydów na przestrzeni wieków. “Skarga Portnoy’a” była ostro potępiona przez Gershom’a Scholem’a, znawcę historii fałszywego mesjasza Sabbetai Sevi. Gershom ocenił Skargę Protnoy’a jako bardziej szkodliwą dla Żydów niż Protokoły Mędrców Syjonu, ponieważ książka Roth’a jest zeznaniem Żyda o nienawiści i zbrodniach dokonywanych przeciwko nie-Żydom jako akty sadystycznej zemsty.

  Ciekawe jest, że Izrael jest jedynym nowoczesnym państwem, które nie zabrania prawnie handlu żywym towarem. Dzięki temu barbarzyńskiemu przyzwoleniu w handlu miedzy domami nierządu w Tel Awiwie, według miesięcznika “National Geograpfic,” cena sprzedaży kobiety z Europy środkowo wschodniej wynosi 4,000 dolarów.

  Dzisiaj w USA dobrze udokumentowanym przykładem żydowskiej nienawiści w akcji jest postępowanie Allana Konigsberga, znanego jako Woody Allen. Jego romans z Katoliczką, Mią Farrow jest w szczegółach znany z reportaży i wywiadów w mediach. We własnych wspomnieniach Mia Farrow opisuje, jak zamężna z Woody Allenem adoptowała 14-cioro dzieci, z których kilkoro Woody Allen wykorzystywał seksualnie, i nie był pociągnięty do odpowiedzialności tylko dzięki jego koneksjom w policji nowojorskiej, według Mii Farrow. W końcu Woody Allen porzucił Mię Farrow i ożenił z ich adaptowaną córką Soon-Ye, z którą jeszcze jako nastolatką współżył seksualnie od lat, jak sam mówił, dla “podbudowania jej dobrego samopoczucia.”

  Według Jones’a “rewolucja kulturalna” polegająca na seksualnym rozpasaniu osłabiła wiarę Mii Farrow i wzmocniła Woody Allena jako króla humoru żydowskiego, w czasie “złotego wieku” komedii żydowskiej w USA. Tak wiec “Cnota Nienawiści” (“The Virtue of Hate”) opisana przez Rabina Meir’a Y. Soloveichik’a była podstawą sukcesu żydowskiego humoru w procesie subwersji kultury amerykańskiej i co za tym idzie – kultury światowej.

  Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
  09 lutego, 2004

 6. Udostępniam artykuł prof. Pogonowskiego. Warto przeczytać.
  http://polonuska.wordpress.com/2011/11/21/nienawisc-zydowska-cnota-prof-iwo-cyprian-pogonowski/. Zdjęcie przedstawia stan strony z 25 Wrz 2013 00:54:49 GMT. Aktualna strona może wyglądać inaczej. Więcej informacji
  Wskazówka: aby szybko znaleźć wyszukiwane hasło na stronie, naciśnij Ctrl+F lub ⌘-F (Mac) i użyj paska wyszukiwania.f

 7. Boydar said

  @ Pani Kristina Nejman

  Przytoczenie treści autorstwa Pana Pogonowskiego, wpisuje się teoretycznie w kontekst artykułu. Ciekaw jestem, co skłoniło Panią do zamieszczenia komentarza.
  W tekście Pana Pogonowskiego zauważam bowiem dwa charakterystyczne elementy : wiadro dyskusyjnych danych, oraz dwie wrzutki (jest ich może i więcej, ale ja za cienki jestem aby je dostrzec).

  Co do wiadra, jest jakie jest, etykietą „nowość”, ani tez „promocja” opatrzone być nie może. Natomiast wrzutki są warte uwagi :

  – Mia Farrow = Katoliczka,
  – Wilhelm Reich = żydowski deprawator.

  Czy o to Pani chodziło ?

 8. akej said

  @ 7
  Jak Mia Farrow jest katoliczka (nawet „katoliczka”), to ja jestem 100%owym Chinczykiem!

 9. Boydar said

  Dziękuję Panie Akej.

  Widzi Pan, ja o tej samiczce praktycznie nic nie wiem, i nawet mi się autentycznie, nie chciało sprawdzać w sieci. Ja się trzymam prawej strony – żadna katoliczka nie spojrzała by nawet na tego […], nie mówiąc już o reszcie znanych publicznie faktów. Może niepotrzebnie to piszę … ?

 10. akej said

  @ 9
  Juz nie pamietam, bo bardzo dawno to czytalem. Nad Mia Farrow wisi jakies przeklenstwo majace zwiazek (chyba) z banda Mansona.

Sorry, the comment form is closed at this time.