Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  wanderer o Będziemy mieli dokumenty, jak…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Wanderer o Jeszcze o Gierku…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  bryś o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Jeszcze o Gierku…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Obywatele w obronie radcy praw…
  Listwa o Obywatele w obronie radcy praw…
  Antychazar o Syjonizm prawnie chroniony?
  Listwa o Traditionis Custodes
  plausi o Obywatele w obronie radcy praw…
  Listwa o Traditionis Custodes
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

Czy we Francji dochodzi do zbiorowego opętania?

Posted by Marucha w dniu 2013-10-10 (Czwartek)

Gdyby w którymś z europejskich krajów atakowano obce tu przecież meczety, wrzask mediów przerażonych ksenofobią mieszkańców Starego Kontynentu byłby tak przeraźliwie głośny, że nie słyszelibyśmy własnych myśli. Gdy jednak każdego tygodnia w samym sercu niegdyś chrześcijańskiej Europy dochodzi do napadów na kościoły, w mediach panuje głucha cisza. A przecież nie chodzi o zwykłe napady rabunkowe, tylko o profanacje z – często w ogóle nieukrywanym – podtekstem satanistycznym.

Największy ukazujący się w Polsce dziennik załkał ostatnio rzęsistymi łzami nad sesją fotograficzną zorganizowaną na jednym z żydowskich cmentarzy.

Ten sam dziennik kilka miesięcy wcześniej opublikował artykuł, w którym dworowano sobie z Polaków oburzonych faktem… sesji fotograficznej na katolickim cmentarzu.

W obu przypadkach chodziło o bardzo podobne zdjęcia – nie do końca ubranych modelek. Fakt ten pokazuje dobitnie, o co chodzi w głównym nurcie „europejskiego myślenia” – frasować mogą nas jedynie głupawe akty braku szacunku dla innych niż chrześcijańska religii. Profanacjami katolickich cmentarzy czy świątyń nie ma sobie co natomiast zawracać głowy, bo są one niemodnym reliktem „ciemnej” przeszłości.

Standardy tej nowej „haute couture” wyznaczane są w stolicy światowej mody – nad Sekwaną. Tam również każdy akt agresji skierowany przeciwko miejscom kultu wyznawców Mahometa jest piętnowany przez światłe umysły. Dziennikarze telewizyjni zabierają ze sobą operatora i dźwiękowca, jadą pod meczet i udostępniają czas antenowy oburzonym muzułmanom. Echa takich zachowań docierają poza granice kraju i spotykają się z oczywistym potępieniem. Dzieje się tak nawet w przypadku medialnych relacji z Egiptu, w których niezwykle rzadko słyszymy o dramacie tamtejszych chrześcijan, ale z wielu programów dowiedzieliśmy się już od oburzonych komentatorów o usunięciu członków Bractwa Muzułmańskiego z dwóch egipskich meczetów.

Stacje telewizyjne i radiowe nie zajmują się natomiast faktami, które napawają przerażeniem francuskich katolików. Od października ubiegłego roku doszło w tym kraju do kilkudziesięciu ataków na katolickie kościoły, kaplice i cmentarze. Czy to rzeczywiście temat zbyt mało atrakcyjny dla mediów?

Pod koniec ubiegłego roku na francuskiej wyspie Reunion doszło do satanistycznej profanacji sanktuarium bł. Frère Scubiliona. Na sarkofagu zakonnika wyniesionego na ołtarze przez Jana Pawła II czerwoną farbą namalowano krzyż i napis „szatan”. Sprawców nie wykryto. Miesiąc później wrócili oni na wyspę i zdewastowali nagrobek księży pracujących w tamtejszej parafii.

Kilka dni później miał miejsce napad na kościół św. Eugenii w Soissons. Tam, co prawda, policja dopatrzyła się kradzieży pieniędzy i dokumentów, jednak wątek rabunkowy nie wyjaśnia otwarcia przez bandytów tabernakulum, zabrania konsekrowanych hostii i profanacji Najświętszego Sakramentu. W tym samym tygodniu nieznani sprawcy wdarli się do dwóch kościołów w departamencie Mayenne, kradnąc nie kosztowności, ale modlitewniki, świece i figurę Matki Bożej, pozostawioną później na pobliskim rondzie.

Wandale-sataniści kilka dni później włamali się – w biały dzień – do kościoła Saint–Cornély w Carnac. W tym samym miejscu pół roku wcześniej wokół ołtarza ktoś namalował wychwalające diabła napisy. Za drugim razem skończyło się na rozbiciu krzyża znajdującego się nad tabernakulum.

Miesiąc później w kościele świętego Grzegorza w Périgueux zniszczono tabernakulum, rozrzucono konsekrowane hostie, zniszczono świecę paschalną. Gdy zachodni świat czcił nowe świeckie święto „Halloween” zaatakowany został kościół pod wezwaniem Matki Bożej Czystości w Sanilhac. Drzwi zakrystii obsypano mąką, a drzwi świątyni oblano czerwoną farbą. Nie wiadomo co miał oznaczać ten dziwaczny gest.

Tej samej nocy wandale zniszczyli kilka grobów na katolickim cmentarzu w Bages d’Aude w departamencie Aude. Tydzień później runął zrobiony z kamienia dziewiętnastowieczny krzyż stojący koło kościoła św. Trójcy w Corcelles-en-Beaujolais. Sprawców tych ataków nie udało się namierzyć. Listopad był miesiącem wyjątkowego natchnienia dla wandali – zniszczyli też Drogę Krzyżową w Pérignat-les-Sarliève, oraz ponad 40 grobów na cmentarzu w Sainte-Pazanne.

Antykatolicka motywacja profanatorów jest wyjątkowo silna – nie przestraszyli się bowiem nawet wojskowych, mieszkających w bazie w Tulonie. Doszło tam do zdewastowania kaplicy marynarki wojennej, w której rozrzucono hostie, rozbito chrzcielnicę i ambonę, podeptano Biblię.

Długo można by jeszcze wymieniać przypadki bluźnierczych napadów. Tylko w tym roku celem kipiących z nienawiści do wszystkiego, co katolickie wandali padły katedra w Agen, kościół św. Katarzyny w Hautes-Alpes, który próbowano podpalić, świątynie w miejscowościach Hauture, Martigues i Fos-sur-Mer, kościół w Naintré gdzie doszło do profanacji Najświętszego Sakramentu i katedra Notre Dame w Paryżu (tu bluźnierczy występ zorganizowały aktywistki grupy Femen). Nie oszczędzono również katedry w Nantes. Zniszczono tam ołtarz, a na ścianach świątyni pojawiły się napisy i znaki nazistowskie, satanistyczne i związane z ruchem homoseksualnym. Hasła zrównujące katolików z faszystami pojawiły się też na ścianie katedry w Limoges – policja ustaliła, że za zniszczenia odpowiedzialni są aktywiści „Antify”.

Kilka tygodni temu nieznani sprawcy próbowali podpalić także siedemnastowieczny kościół pod wezwaniem św. Ludwika w Ferrières. Na szczęście spłonęły tylko modlitewniki, śpiewniki i obrus.

Niech nie zmylą nas mało znane nazwy wymienionych tutaj miejscowości – to nie jest jeden region, do profanacji dochodzi jak Francja długa i szeroka. Wszystkie te sprawy łączy natomiast brak okazywania przez policję zbytniej troski o odnalezienie sprawców. Dość powiedzieć, że w ciągu pięciu tygodni cmentarz Saint-Claude w Besançon został sprofanowany trzykrotnie, za każdym razem niszczono kilkadziesiąt katolickich grobów, ale sprawcy do dziś pozostają nieznani.

Na początku września napadnięto na katolicki cmentarz w La Mothe Saint-Héray w departamencie Deux-Sèvres. Wandale zniszczyli kamieniami obiekty cmentarne, głównie kamienne i porcelanowe tablice. Zdewastowano ponad 40 grobów. Także we wrześniu w Bretanii w diecezji Vannes zniszczono grafitową Drogę Krzyżową z XIX w. W Sotteville-lès-Rouen w Górnej Normandii nieznani sprawcy zniszczyli figurę Świętego Józefa z Dzieciątkiem Jezus. Odbito głowę figurze, po czym umieścili ją na ręku Pana Jezusa. W Puig Rodon w Pirenejach Wschodnich podpalono odrestaurowaną kaplicę z XI wieku. Już w październiku w miejscowości Villecien w departamencie Yonne, wandale w barbarzyński sposób znieważyli 61 katolickich nagrobków.

Wszystkie te wydarzenia miały miejsce w jednym z najbardziej „tolerancyjnych” krajów Europy. We Francji mieszka wielomilionowa społeczność muzułmańska, zalegalizowano tzw. małżeństwa homoseksualne a każde złe słowo skierowane w kierunku tych mniejszości jest natychmiast nagłaśniane i przykładnie piętnowane. Dziwnym trafem nie dotyczy to obrzydliwych profanacji największych katolickich świętości. Czyżby wyznawcy Chrystusa we Francji stanowili wciąż zbyt liczną mniejszość?

Warto zastanowić się też, czym spowodowany jest ten narastający atak na katolickie miejsca kultu? Człowiekowi wierzącemu, wszystkie barbarzyńskie akty opisane w tym tekście ciężko wytłumaczyć inaczej niż czymś w rodzaju zbiorowego opętania. Czym się ono skończy?

Krystian Kratiuk
http://www.pch24.pl/

Komentarze 62 do “Czy we Francji dochodzi do zbiorowego opętania?”

 1. Psiemislavius said

  Przez żyda Bergoglio katolik stanie się zupełnym mięczakiem i za dewastacje oraz profanacje będzie satanistów głaskał po głowie.

  Poza tym opis tego co się dzieje nie różni się prawie niczym od opisu tego, co się działo podczas rewolucji we Francji.

 2. Catolicus said

  O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego, masonami i poleconymi Tobie.
  Potężna niebios Królowo i Pani Aniołów, Ty, która otrzymałaś od BOGA posłannictwo i władzę, by zetrzeć głowę szatana, prosimy Cie pokornie: Rozkaż hufcom anielskim, aby ścigały szatanów, stłumiły ich zuchwałość, a zwalczając ich wszędzie, a szczególnie we Francji, strąciły do piekła. Święci Aniołowie i Archaniołowie, brońcie nas i strzeżcie nas przed szatanem i upadłymi kapłanami. Amen.

 3. revers said

  … czy opamietania? bo Front Narodowy w nadchodzacych wyborach wg. prognoz ma zdobyc 24% wyborcow

  http://tempsreel.nouvelobs.com/politique/20131009.OBS0267/sondage-exclusif-le-fn-a-24-aux-europeennes-en-tete-pour-la-premiere-fois.html

 4. Lily said

  Ludzie,ludzie zdejmijcie opaski z oczu,i zacznijcie racjonalnie myslec.Czego mozna sie spodziewac po „Jonathan Pryce”,przeciez Ci co na Niego glosowali,wiedzieli na kogo glosuja.To jeden „wielki cyrk” powiadaja wtajemniczeni w to ludzie.Ja jedynie ufam Bogu,bo On jest droga,prawda,zyciem i zbawieniem moim.

 5. Tralala said

  Ogolne opetanie…Owszem. Nie wiem, jak sie dzieje w innych panstwach, ale we Francji coraz czesciej przedstawiciele rzadu glosno i wyraznie mowia o koniecznosci zdeptania chrzescijanstwa (szczegolnie KK), burzenia kosciolow, zniesienia katolickich swiat, swiatowej wladzy masonerii (sic!) etc. To co jeszcze 10 lat temu byla robione po cichu, dzisiaj jest jawne.
  Policja biega za stojacymi przed panstwowymi budynkami w ramach oporu w stosunku do bezboznych praw, za noszacymi koszulki i kurtki z obrazkiem rodziny, a nie za niszczacymi cmentarze i koscioly.
  Ma to swoje dobre strony: budzi uspiony narod. Dobrze byloby zeby jeszcze obudzilo drzemiacy kler.

 6. JO said

  ad.5. Panie poruszyla b wazny temat… Drzemiacy Kler

  Odpowiedzialnosc na Ksiezach jest Przeolbrzymia.

  Ksiezy zaniabdania w Prowadzeniu Duchowym Wiernych przekladaja sie na zwyciestwo Masonerii

  Przeciez Sobor Watykanski II – REWOLUCJA – byla przeprowadzona rekoma Ksiezy-Biskupow, ba Papieza

  To zaniedbanie gdzies bylo popelnione, ktos wpuscil ..

 7. JO said

  ad.1. Zyda F1? On tylko kontynuuje to co Zamachowiec Tradycji JPII zaczal i to na oczach calej Polski popierajac Kreske Mazowieckiego,

  on zabral zawleczki Katolikow a podnoszac je wysoko oglosil , ze Kosciol Katolicki jest przeciw Karze Smierci i takie ustanowil Nowe Prawo Posoborowe wbrew Nauce Chrystusa

  przeciwstawiajac sie Karze Boskiej w tym Nauce o PIEKLE

  Przeciez to, ze my dzis nie mamy skrupolow chodzic w ubiorze obrazajacym Pana Boga ziejac Kroczami jest wynikiem JPII Nauki,

  przeciez skoro NIKOGO kara nie spotyka, wiec ROBTA CO CHCETA

  To JPII zlikwidowal BOJAZN PRZED BOGIEM

 8. antka kobity szwagra brat said

  ….mówiliśmy wam o tym, ale skurwysyny spaliście…

  https://www.google.com.au/search?q=eye+of+horus&hl=en&client=firefox-a&hs=WoC&rls=org.mozilla:en-US:official&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=zQsYT5HVLqipiAet8NT7Cw&ved=0CEQQsAQ&biw=1251&bih=771#aq=2&aqi=g4g-m1g-S1g-mS2&aql=&gs_sm=c&gs_upl=4285l8151l0l10855l15l11l0l0l0l2l824l2898l5-2.2l11l0&hl=en&q=masonic+eye+of+providence&rls=org.mozilla:en-US%3Aofficial&tbm=isch

  http://wolna-polska.pl/jan-pawel-ii-zyd-wojtyla-katz-i-judaizm-czyli-apokalipsa/piekielne-pieknosztuki-watykanu

 9. Romank said

  A tych tu wyzej…kto opetal??? tamci smaruja sciany kaplic i kamienie nagrobne…bo moga…
  Ci tu smaruja opluwaja, oczerniaja , pomawiaja Kler i Papiezy..bez dyskryminowania zadnego…
  Wolno….bracia psi….wolno…..
  Ludzie dokladnie wiedza co wam pod fartuszkiem furczy:-)))) i za co:-)))

 10. Rysio said

  re 1. „………Przez żyda Bergoglio katolik stanie się zupełnym mięczakiem………”

  Nie każdy katolik ino taki podobny do ciebie Psiemislavius.

 11. Jak ktoś nie wie lub ma wątpliwości co do tego jak wyglądały procesy sądowe za czasów stalinowskich to teraz już wie czytając kapciowego i prokuratora JO – w jednej osobie – oskarżającego Papieży i żądającego unicestwienia ich obrońców, a w każdym bądź razie wywalenia ich z tej sali sądowej, aby nie mącili sędziemu (i sędziom – znaczy się czytelnikom) w głowie.
  No cóż, jak tradycja – to tradycja.

 12. Krzysztotof P said

  A czy Was pogieło z tym obrzucaniem sie wyzwiskami??
  TO musialo przyjsc, skoro na to zapracowalismy ” nadstawiajac biblijnie drugi policzek ” zamist WALNĄC ( jak potrzeba) w zęby?ł
  NOOooooooo…niech by taki jeden z drugim ..s p r o b o w a ł zdemolowac synagoge albo meczet we Francji / i kazdym innym panstwie /?
  Okazalo by sie wowczas, ze i Policja sprawnie dziala i znalezliby sie swiadkowie i monitoringi etc.
  O LOSIE vandala wole nie mowic!!

  Ps. A tak na marginesie. Nasza Religia jest jednak NAJTRUDNIEJSZA z możliwych.
  W obliczu TAKICH zachowań – powinnismy sie jedynie modlic oraz… PRZEBACZYC ZŁOCZYŃ COM.

 13. Fran SA said

  Nie bardzo rozumiem, co te akty wandalizmu i swietokradztwa maja wspolnego z islamem, co niesmialo ‚podpowiada’ artykul.
  A rownoczesnie autor nie podaje kogo zlapano i skazano za te przestepstwa. Czy w ogole ktos probowal??

  Zyjemy w czasach okropnych i bezpardonowych prowokacji, a winnych nikt nie lapie i nie sadzi.

  Nie wierze, ze trzeba ‚przebaczac’ zloczyncom. Nalezy ich znalezc i zaprowadzic przed sedziego.

  A ten artykul jest zupelnie propagandowy dla oglupienia maluczkich.. Dlaczego papiez, kosciol, biskupi i arcybiskupi, ksieza lokalni i katolickie media oraz tysiace wierzacych nie protestuja i nie robia tego samego co muzulmanie???? Z kamerami, protestami i awanturami na caly swiat???
  Mocno podejrzane.
  A tymczasem, sami ‚nieznani sprawcy’. Przeciez wszystkie koscioly, cmentarze i obiekty wokol wojskowe maja kamery.
  To nie jest ‚opetanie’. To jest celowa i zdrowo zaplanowana walka z kosciolem, ale tylko katolickim. (dziwne)

  No i dzialaczki z Femen – to wiadomo, kto oplaca.

  Podobnie ‚nieznani sprawcy’ pobili rosyjskiego konsula w jego mieszkaniu w Holandii i zaprowadzili na policje, gdzie byl zupelnie nielegalnie przetrzymywany kilka godzin.
  Putin domaga sie ujawnienia sprawcow.
  Holandia przeprasza ale winnych ujawnic nie chce.

  http://english.pravda.ru/hotspots/crimes/10-10-2013/125857-russian_diplomat_netherlands-0/

 14. kowalski said

  nie zdziwił bym się ,gdy służby rosyjskie dopadną w kiblu (i dobrze ,żeby było jasne ! ) winnych i odpowiednio potraktują .
  To samo powinni robic nasi ,gdy zajdzie potrzeba .

 15. andrzej said

  Re. 13:

  „Holandia przeprasza ale winnych ujawnic nie chce”.

  Kruk krukowi oka nie wydłubie!

 16. Joanna said

  Frontalny atak na Kościół idzie całą parą i jest wspomagany przez takich typu JO. Do rodziny możemy mieć pretensje, ale kiedy jest zagrożona, powinniśmy stanąć za nią murem a nie przyłączać się do atakujących i tym samym im pomagać.

 17. Fran SA said

  Ad. 15
  Andrzej
  Sral pies kruki.
  Immunitet nawet u cyganow jest szanowany.

  Bestialsko zamordowano amerykanskiego ambasadora w Libii. (Benghazi) Wiadomo, ze zalatwial bron dla tzw. rebeliantow w Libii.
  Wszystko jedno, co robil, mial immunitet dyplomatyczny. I tez do tej pory sprawcow nie wykryli.

  Lamanie prawa krajowego i miedzynarodowego stalo sie sportem ponad- narodowym.
  Zadziwiajace, ze taka ‚wspaniala Holandia’, z wielkimi tradycjami tolerancji i praw czlowieka, w ktorej sie opowiada rozne pierdoly o ‚nieposzanowaniu praw zbukow w Rosji’ – oficjalnie, przy pomocy policji, atakuje obcego dyplomate w mieszkaniu i w obecnosci rodziny..

  To juz Europa zapomniala, ze policja nie wchodzi nikomu do domu bez nakazu sedziego??
  Wracamy do jaskin??

  Pytanie:
  To po jaka cholere wydajemy miliardy dolarow, euro, zlotowek na utrzymywanie wymiaru sprawiedliwosci??

 18. revers said

  Nawet zyd Niesiolowski wyjatkowo ujal sie za judeokatolikami w wywiadzie telewizyjnym z znanym redaktorem z czasow wojennojaruzelskich – argumentujac to zjawisko to ze jeden lub kilku policjantow okradlo obywatel-a-i to nie znaczy ze wszyscy policjanci sa zlodziejami tu ksieza sa pedofilami.

  Tendecyjnie probuje sie zarzucic problem pedofili jednej grupie spolecznej gdy jest to szersza grupa i dotyczy politykow-europejski Bandit, sedziow, sieci lgtb, dzienikarzy-BBC afera, bankierow ci ostatni biora jeszcze pol miliardowe odprawy – .

 19. Psiemislavius said

  Re 10:
  Tobie ktoś powinien już dawno przypatolić i to porządnie za te zaśmiecanie Gajówki spamem.

 20. osoba prywatna said

  A Hajka rozbudowywuję stolicę.
  Żydówka Gronkiewicz Waltz buduje meczet w Warszawie

  http://gazetawarszawska.com/2013/05/23/zydowka-gronkiewicz-waltz-buduje-meczet-w-warszawie/

 21. akej said

  @ Joanna (16)
  Pani jest typowym lemingiem. Pan „JO” ma racje. Kiedys o takich napadach prawieze mowy nie bylo. A gdy sie przydazyly, to uczciwie wszystko zbadano. Dlaczego? – Bo KK byl silny i, mimo niecheci jego zacietych przeciwnikow, byl powazany. Ryba psuje sie od glowy. Ten caly bajzel zaczal sie po SV2. Dzis doszlo do tego, ze papiestwo stalo sie posmiewiskiem, a KK w krajach dawniej katlickich NIE MA PRZAWDZIWYCH PRZYWODCOW. Jak tak dalej pojdzie, to wkrotce zejdziemy do katakumb.

 22. Joanna said

  A Pan jest półgłówkiem albo agentem. Innej możliwości nie ma.

 23. JO said

  ad.20. Pani Joanna jest tu chyba Nowa …albo naslana.

 24. JO said

  ad.21. Pani Joanno, co Pani widzi zlego w kryryce Neokosciola i Neoksiezy? My nazywamy Tu Lemingami osoby, ktore nie umieja rozroznic Prawdy od Klamstwa w Neokoscile i ida jak barany za PO , Judeoepiskopatem, PiS….i Ecala Ekipa pookraglostolowa Widzac wszedzie Putina z Naganem i Jego Komunistow.

 25. JO said

  Pan Akiej Polglowkiem nie jest – ON nie jest Lemingiem.
  Jakie Pani ma poglady?

 26. Joanna said

  Nasłany to ktoś podpisujący się Akej , JO czy inny Premislavius. Stający po stronie likwidatorów Kościoła Katolickiego oraz tym samym (co wyrażnie widać w tryndach zachodnioewrepejskich) stajacy po stronie musliumów. Postępujcie tak dalej panowie, a osiągnięcie swój cel: wasi potomkowie nie będą wiedzieli, co to wiara katolicka. Sami ją niszczycie. Proponuję jeszcze niejakiemu Akej aby się ode mnie odstosunkował, bo unikam prymitywów.

 27. JO said

  ad.25 🙂

  Rozumiem Pani Joanno.
  P.s.
  Panie Akiej, prosimy sie „odstosunkowac” od Pani Joanny

 28. JO said

  Pani Joanna nas Odkryla Panie Premislavus i Panie Akiej – „Prymitywie”

  Chyba sobie powonnismy dac spokoj juz z ta Gajowka

 29. JO said

  ad.8. Te Zdjecia i to co tam jest opisane jest b przygnebiajace.
  Gdyby Nie Wiara, ktora daje Nadzieje, to kazdy patrzac na to czul by sie pokonany.

 30. Romank said

  Bravo pani Joanno!
  TO najlepszy przyklad, ze to wszystko na co pozwalaja sobie satanisci dzieje sie bo postronni nie zwracaja im zadnej uwagi.
  To daje im poczucie bezkarnosci flaszywe poczucie akceptacji. i racji …..poczwszy na pedalach skonczywszy na agenturze Referatu.
  Wyrastalem w czasach, kiedy zapalenie papierosa na ulicy przez nieletniecgo konczylo sie natychmiastowym zgaszenem go na jego gebie, przez przypadkowego przechodnia, trzasnieciemj dloni….
  I nikt nie traktowal tego- jako znecanie sie nad dziecmi:-)))
  Wszyscy wiedzieli, ze to nazywa sie karceniem.
  Dala pani tego piekny przyklad.
  Najlatwiej spuscic leb i udawac ze deszcz pana:-)))) a potem narzekac cichutko ze na lbie smierdzi:-)))

 31. Rysio said

  Bardzo dobrze Pani Joanno!

  Świetnie ich rozszyfrowałaś – oni wszyscy to agenci (cholera wie czyi) i tylko głupoty im w głowie.

  🙂

  PS. Do mnie zawsze Joanno, możesz się przytulić i wyżalić co leży ci na wątrobie.

  http://tinyurl.com/ygp3phm

  🙂 🙂 🙂

 32. Joanna said

  Panie Romanie życzę wszystkiego najlepszego i zapewniam, że moje życzenia się spełniają. Serio.
  co do Rysia – dam sobie spokój z komentowaniem wypowiedzi niedojrzałego chłopa.

 33. JO said

  ad.29. I to wszystko co Roman napisal jest na powaznie, z premedytacja, bez przymruzenia oka.

  Romek znalazl osobe, ktora moze utwierdzic w przekonaniu jej wlasnym, ze prawdziwe.
  On odnotuje sobie w notatniku i poda w raporcie.

  Taka wlasnie jest Mowa Romana K, taki przyswieca jej cel jak na obrazku.

  Romek juz wali bez ogrodek

 34. Joanna said

  Pan mu do pięt nie dosiega, a brak inteligencji uniemożliwia zrozumienie.

 35. JO said

  ad.33. Przyznaje Pani racje, Roamnowi do Piet Nie dorastam.
  A Brak inteligencji UNIEMOZLIWIA zrozumienie, to tez prawda.

 36. Brat Dioskur said

  Angielski obled pojawia sie na tym forum dosc czesto ,wiec `nie dziwi juz nic`,ale wypadek ,ktory zaszokowal nawet samych Holendrow jest warty wzmianki.Otoz pewien fotograf artystyczny(podobnie brzmi „ ìnzynier komputeryjny’`’) znalazl sobie osobliwy obiekt do uwiecznienia ,mianowicie fotografuje wlasna matke w czasie gdy ona ….kopuluje z przygodnym partnerem( okreslenie poprawnosciowe)!Wystawe z jego „dzielami„ sfinansowana z kieszeni angielskiego podatnika (wspolczuje p.JO)wlasnie otawarto w Londynie.Zdjec z samej kopulacji w inernecie nie opublikowano jedynie sam konterfekt mamusi…przysiegam ,ze jak to „monstrum„ zobaczylem ,to mi ziemniaki w piwnicy musialy pognic!!!!Tylko czekac jak artysta sie zjawi w …Zachecie!

 37. JO said

  ad.35. Drogi Panie, to NIC. W TV w Anglii w programie dla dzieci – nauczania w TV, byl program z serii SEX Edukacji, gdzie pokazana byla Klasa Szkolna nastolatkow, przed ktora wchodzili NAGO DOROSLI Ludzie , kobieta , mezczyzna z Roznych Ras. Kazdy mogl sobie podejsc, dotknac i uslyszec co do czego sluzy i zobaczyc jak wyglada.

  To byla pokazowa w TV oficjalnej TV Angielskiej Godzina Lekcyjna dla Dzieci, pogladowa.

  My nie jestesmy w ZSRR BIS

  To Sodoma I Gomora BIS

  Mowie powaznie, To Sodoma i Gomora i Ona zostanie do szczetu wypalona jak tylko zabraknie sprawiedliwych…do czego UNI daza i osiagaja wielkimi Krokami GORSZAC nasze DZIECI

 38. Rysio said

  „……..brak inteligencji uniemożliwia zrozumienie………”.

  Święta prawda.

  Zawsze to sobie powtarzam gdy Gajowy i reszta blogowiczów nie jest w stanie zrozumieć moich wypocin.

  😉

 39. Boydar said

  Srali muchi, będzie wiosna. Wszyscy „panowie księdze” którzy błyszczą swoimi cielskami na powierzchni jedynych słusznych mediów, to są lepiej lub gorzej zalegendowane podstawki. I nikt mnie nie przekona ze jest inaczej. Bez względu na to czy to wikary, proboszcz, biskup czy … . I nie ja jeden jestem o tym przekonany. A są tacy, co wiedzą to na pewno, i tu w Gajówce też tacy są. Obecna sytuacja z atakami na Kościół, jest dawno zaplanowaną akcją, jeszcze przed wstąpieniem tamtych do seminarium. Ten miał zadatki na szpicla, drugi na pedała, jeszcze inny na malwersanta. Teraz jak chrabąszcze po pięciu latach, tak i oni po iluś tam, wypoczwarzają się w całej okazałości. Sram na nich, kościół rzymskokatolicki przetrwał 2000 lat, przetrwa i ta szarańczę, w końcu sama wyzdycha. popatrzcie tylko, jacy są spasieni, w sutannach się nie mieszczą, pompka prędzej czy później puści, wylew albo inne cóś, tryb życia i stres zdrajców, też swoje robi. Spoko. Nic nie musimy, oprócz modlitwy za nich, żeby im Pan Bóg wybaczył. A z siebie nie dać robić idiotów, że się wierzy w ten cyrk.

 40. JO said

  ad.38. Pan Bog jest nie rychliwy ale sprawiedliwy.

  Pan Bog dziala, Pan Bog Kule Nosi.

  Panie Boydar, Pan Bog ma od nas wymagania rowniez i to nie tylko Modlitwy Ustnej ale i CZYNEM.

  My nie mozemy czekac az Pan Bog ich powola, to by bylo za proste.

 41. Rysio said

  re 38. Wiesz co Boydar – czasami to ty piszesz do rzeczy, nawet bardzo do rzeczy.

 42. Boydar said

  Wszystko czego Bóg od nas wymaga w formie czynu panie JO, to żebyśmy nie zapomnieli, kim jesteśmy, mamy się w ramach tego modlić i naszym Dzieciom naszą wiarę w prawdziwości przekazać. I wszystko co się z tym i nią wiąże. Gdyby nie zaniedbanie tegoż, sytuacja obecna nie miała by miejsca. Trzeba, choć po niewczasie, umieć wyciągać wnioski z historii. Róbmy co do nas należy, cuda zostawmy Bogu. Życie, to nie paraolimpiada. Ja się sprowokować nikomu nie dam (to nie jest aluzja do tego co Pan piszesz, Panie JO).

 43. JO said

  AD.41. JA NIE MOGE ZAPRZECZYC PANA SLOWOM, BO TO JEDYNA PRAWDA.

  Przypomne , ze Talmud umie sie wkrecic w ta prawde kierujac tak Prawem, Ludzmi, by SAMI weszli w Talmudu polityke i Oddali nie tylko Zycie i dobra ale i DUSZE.

  Tu jest rzecz o ktorej Pan nie wspomnial, ze Pamietajac KIM jestesmy, sa Granice poza ktorymi jest Smierc albo Ich albo nasza…juz jako Meczennikow…lub ZWYCIESCOW.

  Dzis tylko Meczenstwem a nie Pamiecia sama kim jestesmy Mozemy tak zyc by Bogius ie podobac.
  Na te Ofiare musimy przygotowac Nasze dzieci zyjac nadzieja, ze ona nie bedzie na Darmo…jak Wolodyjowskiego w cytowanej przez Pana piosence.

  Uni oficjalnie Glosza, WIERZ w co chcesz ale prywatnie a publicznie rob to co My okreslamy Wonoscia.

  Problem jest, ze my juz nie mamy nic wspolnego z Unych Wolnoscia. Jeszcze kulka dekad temu MIELISMY ale dzis juz nic.

  Pamiec o ym kim Jestesmy ZADA od nas Postaw HEROICZNYCH, na co my nie tylko nie jestesmy Przygotowani ale NIE ZDAJEMY SOBIE z tego Sprawy, gdyz Pontyfikat JPII wprowadzil pojecie Robta co chceta i MNNNNILOSCI, dzieki ktorej KAZDY juz za zycia jest Swiety a ogloszenie Pana, Mnie swietym w Neokosciele to tylko kwestia czasu jak widac po nowowyswiecanych w tym Papiezach…

  Przykladem Heroizmu dla mnie jest Poswiecenie sie dla Nas Gajowego, ktory od TYLU lat siedzi na Tylku, zdrowie Traci dla BOGA wyciagajac do Nas Rece, bysmy sie Nawrocili, Uratowali lowiac Nas z Oceanu Pomyj w ktorym s ie znalezlismy.

  Takich postaw w kazdej dziedzinie Zycia nam potrzeba a NAJWIECEJ w ORGANIZOWANIU WSPOLNEGO ZYCIA I WSPOLNEGO OPORU.

  poki co , kazdy sobie Rzepke skrobie.

  Nawet Bractwo jest tego dowodem, bo sie ROZLECIALO, panuje w nim niepokoj, szyki sa ZACHWIANE

  a coz my „swieccy”

  My swieccy mamy Ks Natanka, ktory prowadzi nas do Medugorie, na ulice Paryza, …nie mowiac o innych…

  Ksiezy na miare Maksymiliana Kolbe NIE MAMY DO DNIA DZISIEJSZEGO a To co Robi nawet Ks Karol , jest tylko Ks Kolbego skromnym jakby wspomnieniem…

  Czy to nie jest WINA tego, ze MY ZAPOMINAMY KOM JESTESMY, ze Egoizm, Konsumizm, KOlegioalizm…i inne Izmy w nas dzialaja jak PARALIZUJACA Trucizna, ktora nie pozwala do takicj dzialan jak Ks Kolbe zrobil oddajac Zycie w Oswiecimiu?

  Powiedzial STOP dla Smierci oddajac Swoje Zycie.

  My tego u siebie nie zakladamy, ze mozemy tak postapic.
  My rozgladamy sie , az ktos za nas cos zrobi

  My Swieccy, uwazam,. ze w tym Ksieza

  Wszystko to za malo, za malo, to takie NIC az WSTYD

 44. revers said

  Dzisiaj pisza w niemickich brukowcach o luksusach biskupich , a jest jeden taki ktory kupil sobie biurko za 25 tys EUR, szafe za 10 tys EUR
  oraz firany maryjne za 750 tys. EUR.

 45. JO said

  Czy jest Pan w saie poswiecic ZYCIE wlasnych Chlopakow Panie Boyda, wlasna rodzine dla Prawdy?

 46. JO said

  Kazdy z Nas, WINIEN< WINIEN odmowic wszystkiego co Swiat przynosi. Jak odmowic jezdzenia samochodem? Kupowania bezyny, uzywania telefonu…?

  Kazdy pojedynczy , kto odmowi – GINIE a wiec nie odmawiamy a PLYNIEMY ze Sciekami…i pozwalamy ginac naszym dzieciom.

  WYJSCIE JEST – ZORGANIZOWAC sie. Uzywac Telefony, samochodu w obrebie wlasnej Grupy. Produkowac dla wlasnej grupy a Zydow i Lemigow traktowac jak ZAGRANICE.

  Boze , ty widzisz i wskazujesz a Palec twoj pokazuje Mumulmanow, Hindusow…Murzynow z Afryki, ktorzy sa tak zorganizowani..

  Ale nie My.

  Nawet Bractwo TAK nas nie organizuje…

  CZy jest dla nas wiec Ratunek? Czy tylko mamy czekac az do ostatniej Bialej Katoliczki macicy wejdzie Sperma Murzyna Poganina?

 47. Boydar said

  Ja Panie JO, poświęcę ich życie, jeśli im tej Prawdy nie przekaże. Tylko na jakim ołtarzu to będzie złożona ofiara? Ja im życia nie dałem, tylko Pan Bóg, nie w mojej mocy je poświęcać. Będzie, co ma być.

 48. Plausi said

  Atak na chrześcijan ze wszystkich stron

  „frasować mogą nas jedynie głupawe akty braku szacunku dla innych niż chrześcijańska religii. Profanacjami katolickich cmentarzy czy świątyń nie ma sobie co natomiast zawracać głowy”

  Z jakimże zapałem przekonywały nas wiodące media, że zbezczeszczenie świątyni prawosławnej przez głupie dziwki, które same nazwały się odpowiednie „wściekłość ci..py” (Pussy Riot), jest przejawem swobód demokratycznych, że stawiano sobie pytanie, skąd siebie bierze tylu idiotów/-tek w tych mediach, pewnie są tam hodowani w cieplarniach.

  29.08.13 La Mothe Saint-Héray w departamencie Deux-Sèvres, pospolity wandalizm ozdób na grobach rzucanymi kamieniami.

  25 09 2013 Nicea, rozbito chrzścielnicę i inne przedmioty .

  Więcej przykładów z Francji i nie tylko.

  A nasz papież Franciszek …, dodajmy, że Semici to zarówno część Judejczyków jak i Arabów.

 49. JO said

  Poswiecic Je Bogu a bedzie Co Bog Zechce

 50. Romank said

  Angielski obled ?????? heheheheheh///// English madness????
  Listen than…..Brother/ or Sister/ Dioskur:

 51. akej said

  @ Joanna (24)
  Pani(*???) jest typowym lemingem – polglowkien majacm we lbie mieso zamiast mozgu.

 52. akej said

  @ Joanna
  Gupia, zapyziala babo! Ty g***o rozumiesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 53. Boydar said

  Tacy np. 9-letni chłopcy, jak chcą dać koleżance z klasy sygnał, ze ona się im podoba, to ją pociągną za włosy, szturchną, podstawią nogę, etc. A wyrośnięte pannice, jak chcą zainteresować gościa z klasą, to mu wrzucą taki tekst, że parowóz do góry kołami wywraca. Panie Akej, Panna Joanna po prostu leci na Pana, a Pan w ogóle nie zajarzył w czym rzecz :-). Może też być, ze to Pan Psiemislavius jest obiektem westchnień, trudno wyczuć, to mógł być konkurs. Bo Pana JO, to tylko tak dla niepoznaki …

 54. akej said

  @ Boydar (53)
  Niech sobie Joanna leci jak przyslowiowa szafa na dwoch nogach. Ma przeciez „bardzo dobrego” sekundanta rezunskiego farfocla.

 55. Brat Dioskur said

  „Listen than…..Brother/ or Sister/ Dioskur…”

  Gender uderzylo juz na dekiel ,czy nocka w strefie…. metylowej?

 56. Boydar said

  Co też brat opowiada Bracie Dioskur, Pana Romana jeszcze stać na Jasia Wędrowniczka. 🙂

 57. akej said

  @ 56
  Zapomnial Pan o niejakiej Joannie …

 58. akej said

  @ 57
  Zapomnialem dodac. Ona jest zapewnie ta „Matka Joanna od aniolow. Pamieta Pan ten film?

 59. Boydar said

  Cholerka !

 60. Jan said

  Ad.21
  Dzis doszlo do tego, ze papiestwo stalo sie posmiewiskiem, a KK w krajach dawniej katlickich NIE MA PRZAWDZIWYCH PRZYWODCOW.

  Najlepiej to widać na naszym polskim podwórzu. Od czasu Prymasa ks.Kardynala Stefana Wyszyńskiego. zabrakło przywódcy duchowego, na wskroś katolickiego, na miarę czasu. Wiosna soborowa to sprawiła.

 61. akej said

  @ 60
  Niestety, jest to bardzo gorzka prawda.

 62. Griszka said

  @37
  Bylo w panstwowej BBC w przerwach miedzy lamentem na losem najemnikow, walczacych o ciaglosc demokracji w Izraelu, operujacych w Syrii I raportem o katastrofie w Fukushimie, w ktorym dziennikarzyna w specjalistycznym kombinezonie zapewnial gojow, ze tam juz nie ma praktycznie promieniowania. Czyli w godzinach popoludniowych.
  Mnie to nie dziwi. W koncu przemysl pornograficzny I farmaceutyczny w ramach gospodarki wolnorynkowej tez musi stale dbac o to zeby rynek na oferowane przez nich artykuly i uslugi nigdy sie nie skurczyl. Panstwo nie moze przeszkadzac, szczegolnie, ze interes jest koszerny.

  PS. Ciekawe ilu jeszcze pedofilow ukrywa szefostwo BBC ?

Sorry, the comment form is closed at this time.