Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Wolne tematy (54 – …
  Maverick o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Traditionis Custodes
  Listwa o Traditionis Custodes
  wanderer o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  wanderer o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Traditionis Custodes
  Miet o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o Traditionis Custodes
  wanderer o Traditionis Custodes
  Listwa o Wolne tematy (54 – …
  UZA o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  lewarek.pl o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Europejski oddział WHO promuje pedofilię?

Posted by Marucha w dniu 2013-10-14 (Poniedziałek)

Europejski oddział Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) wydał podręcznik dla dzieci i młodzieży, w którym promuje masturbację, antykoncepcję, aborcję i homoseksualizm. Szok! W książce pedofilia nie została uznana za coś nagannego moralnie.

Podręcznik “Standards for Sexuality Education in Europe” został napisany w 2010 r. Kilka miesięcy temu rozesłano go do europejskich ministrów zdrowia.

Reklamując publikację WHO przekonuje, że „opiera się on na całościowym podejściu i rozumieniu seksualności jako obszaru, w którym należy pomóc dzieciom i młodzieży w samookreśleniu ich seksualności”.

Książka spotkała się już z krytyką duchowieństwa. Głos w sprawie zabrali hiszpańscy biskupi, którzy jasno mówią, że standardy promowane przez WHO są „godne pożałowania”. Według sekretarza Konferencji Episkopatu Hiszpanii Jose Antonio Martineza zdumiewający jest fakt, że podręcznik WHO nie opiera się na żadnych kryteriach o charakterze moralnym.

„Standardy” wyglądają, jakby były ujęte w normy ISO…

– Według jego autorów nic nie jest złe i nic nie jest dobre dla dziecka – powiedział JE Martinez. Duchowny zwraca uwagę na to, że nawet utrzymywanie relacji seksualnych z osobą poniżej 15 lat nie jest przez podręcznik WHO uznawane za coś moralnie nagannego.

Portal lifesitenews.com informuje, że treść podręcznika oburzyła też wielu hiszpańskich obywateli. Niemal 43 tysiące z nich podpisało petycję skierowaną do dyrektora regionalnego WHO na Europę.

Wydany przez WHO podręcznik promuje by dzieci przed ukończeniem przez nie 4 lat informować o przyjemności związanej z dotykaniem ciała, o prawie do dowiadywania się o „tożsamości genderowej”.

Dziecko powinno być także pouczone o „różnych sposobach zostania dzieckiem w rodzinie”. Z kolei w wieku 4 – 6 lat dzieci powinny umacniać swoją tożsamość genderową, być informowane o różnych rodzajach rodzin i skłaniane do akceptowania „różnorodności”.

Z kolei już między 6 – 9 rokiem dzieci powinny być informowane o wyborach dotyczących rodzicielstwa, ciąży, walki z niepłodnością, adopcji i podstawach antykoncepcji. WHO uznała ten wiek za odpowiedni do informowania dzieci o masturbacji i „seksualnych prawach dzieci”.

Dzieci w wieku 9 – 12 powinny m.in. nauczyć się używania prezerwatyw i akceptowania „odmienności seksualnych”. Czas między 12 – 15 rokiem życia to odpowiedni moment na zdobycie m.in. szczegółowych informacji odnośnie antykoncepcji i praw seksualnych.

Młodzież powyżej lat 15 powinna zostać m.in. pouczona, że przysługuje jej prawo do aborcji i wyposażona intelektualnie do obrony swoich „praw seksualnych”.

Zdaniem europejskiego WHO celem dokumentu jest reakcja na powszechne w Europie zagrożenia, takie jak choroby weneryczne i „polepszenie jakości życia, zdrowia i dobrobytu”.

Autorzy dokumentu skrytykowali jednocześnie abstynencję seksualną. Ich zdaniem programy, które promują samą wstrzemięźliwość seksualną są niewystarczające i nie osiągają oczekiwanego skutku.

Podręcznik “Standards for Sexuality Education in Europe” (w wersji angielskiej) dostępny jest tutaj:
http://www.bzga-whocc.de/pdf.php?id=061a863a0fdf28218e4fe9e1b3f463b3

Agata Bruchwald
Źródło: lifesitenews.com, pch24.pl
http://prawy.pl

Komentarzy 10 do “Europejski oddział WHO promuje pedofilię?”

 1. Brat Dioskur said

  Ostatnimi czasy nie ma w Holandii tygodnia ,zeby nie pojawil sie jakis skandaliczny przypadek pedofilii. Jak nie trener pilkarski trampakarzy to znowu instruktor w szkolce plywania a nawet pracownik zlobka okazuja sie byc oskarzani o molestowanie dzieci.Wlasnie zlapano pierwszego,znaczniejszego sprawce(48 lat) wchodzacego obecnie w mode u pedofilow „groomingu”.Polega to na tym ,ze stary pierdziel siada za komputerem ,wchodzi na chat z nastolatkami i podajac sie za rowiesnika proponuje zaindagowanym dzieciom obnazanie roznych czesci ciala. Zaczyna niewinnie od brzucha a konczy na kroczu .Okazuje sie ,ze zwlaszcza dziewczeta godza sie na takie praktyki i wspomniany juz pedofil nawiazal kontakt z 265 dziwczyetami w przedziale wieku 12-17 lat przy czym 10 ciorgo z nich poszlo z nim do …lozka! Najmlodzsza „kochanka” liczyla niespelna …12 wiosen!Tutaj mala dygresja.Gdyby onegdaj w Polsce przeszla propozycja pewnego FILARA polskich nauk humanistycznych to ten holenderski pedofil w Polsce za seks z ta 12-latka pozostalby bezkarny! Na „szczescie ” Kwas okazal sie miec zdrowy kregoslup moralny i ustalil wiek inicjacji seksualnej na poziomie 15 tego roku zycia !W Holandii prawnie mozna isc do lozka dopiero z …16-sto latka ,tak wiec jednak okazuje sie ,ze Holandia ustepuje nam jakiejs ‚postepowej” dyscyplinie ,ha!Gora Paliglup!
  Zdenerwowane w koncu z tym stanem rzeczy wladze holenderskie oglosily wczoraj totalna lapanke pedofilow.W wyniku wywiadu cybernetycznego a takze doniesieniom z serwisow naprawczych komputerow zidentyfikowano prawie 150 amatorow dzieciecyh cial ,zawsze cos ,ale przeciez jest to zaledwie nikly ulamej tych ,ktorzy paraja sie tym obrzydliwym procederem .Poszukuje sie jednoczesnie goraczkowo przyczyny tej naglej eksplozji pedofilii ,ale kiedy w dyskusji mowi sie im ,ze to wynik zarejestrowania partii pedofilow to sie…. obrazja!O pedalach juz nie ma co wspominac.

 2. Po to jest sex edukacja, aby w przszłości zalegalizować pedofilie. No bo dzieci będą już wyedukowane i mają same prawo decydować z kim i kiedy chcą. A spoleczenstwo to zaakceptuje. Teraz nie jest gotowe ale w przyszłości będzie. Już media się o to postarają.

 3. Pokręć said

  @2: Jakie media? Oglądalność TV leci na ryj. Za 10 lat dzieci będą się pytać nas, co to była ta „telewizja”… Niedługo TVP będzie puszczać program dla lasów i pól za nasze pieniądze…

 4. jowram said

  Święto Polskiego Nauczyciela

  Jerzy Przystawa

  10 lipca 1998 rozesłałem „List Otwarty przede wszystkim do Wielce Szanownych Profesorów Zwyczajnych i Nadzwyczajnych RP”. W liście tym zwracałem uwagę, że moja propozycja wprowadzenia w życie Ustawy z 9. X. 1923, wbrew temu co twierdzą, nie wymaga dodatkowych nakładów inwestycyjnych na pensje nauczycieli i profesorów! Przecież jeśli nie ma pieniędzy, żeby profesorom płacić tyle ile się płaci wojewodom i dyrektorom departamentów w ministerstwach, to przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żeby płacić wojewodom i dyrektorom tyle samo ile się płaci profesorom!? Dlaczegóż, skoro jesteśmy tak biedni, tylko profesorowie i nauczyciele mają to rozumieć i ponosić koszta? Dlaczego wojewodowie, dyrektorzy i generałowie maja być od tego rozumienia zwolnieni? Czyż to nie są Polacy – patrioci, gotowi pocierpieć trochę dla Ojczyzny?

  Nie odpowiedzieli na mój list otwarty uczeni mężowie i panie, zatroskani stanem edukacji i nauki polskiej. W moim uniwersytecie, tak jak i we wszystkich innych uniwersytetach w Polsce, działają organizacje związkowe, w tym sławna NSZZ „Solidarność”. Jej członkowie i komisje nie ustają w lamentach nad niskimi płacami naukowców i nauczycieli. Dla nich specjalnie napisałem i wydałem książeczkę pt.: „Nauka jak Niepodległość”. Kosztowała 5 złotych, tyle ile kufel piwa w byle jakiej knajpie. Stała sobie samotnie na wystawie w kiosku uniwersyteckim, nie budząc żadnego zainteresowania. Za darmo przekazałem ją różnym komisjom. Wszystko na próżno. Uczeni i wychowawcy, po 50 latach tak się wdrożyli do cierpliwie i długo noszonej obroży, że nawet po cichu nie dopuszczą myśli, że kraj, jeśli chce być wolny i niepodległy, jeśli chce się liczyć w cywilizacyjnym wyścigu, jeśli chce coś znaczyć wśród narodów Europy i Świata, musi zacząć inaczej traktować nauczycieli i sprawa ta musi mieć priorytet najwyższy.

  Rozumieli to dobrze twórcy II Rzeczypospolitej. Przypomnijmy tę datę: 9 października 1923. Zaledwie 5 lat od zakończenia straszliwej I Wojny Światowej i nie całe dwa lata od zakończenia okropnej, rujnującej Wojny Polsko – Bolszewickiej. Sejm, wyłoniony na podstawie niedobrej ordynacji tzw. proporcjonalnej, niestabilny, targany walkami ideologicznymi, jest miejscem potępieńczych niekiedy swarów i gorszących kłótni. Ale kłótnie te toczą między sobą Obywatele – Posłowie Rzeczypospolitej, którzy swego oddania Polsce dowiedli ponad wszelką wątpliwość, i którzy rozumieją, że ich Ojczyzna zdobyta krwią i blizną wymaga ludzi światłych, wykształconych na najwyższym światowym poziomie, i ich podziały, waśnie i wzajemne urazy, nie przeszkadzają im w podjęciu decyzji o przyznaniu profesji wychowawcy młodzieży Pozycji Numer Jeden.

  Nauczyciel Polski docenił ofiarę jaką na jego rzecz uczynił zniszczony wojnami kraj. Zrewanżował się swoją pracą, z której Polska miała prawo być dumną. Przez 20 lat niepodległości wykształcił i wychował pokolenie, którego jakość i wartość okazała się w całej pełni w straszliwych latach wojny i okupacji. Nauczyciel Polski swój egzamin przed Historią zdał. Nie jest jego winą, że los skazał to pokolenie na przepadłe, że poszli jak kamienie na szaniec, ale ten szaniec nie okazał się wystarczający.

  http://www.ojczyzna.pl/Arch-Teksty/PRZYSTAWA_Swieto-polskiego-nauczyciela.htm

 5. GM said

  Sodoma i Gomora

 6. jowram said

  Przekręt ujawniony:

  http://kefir2010.wordpress.com/2013/10/14/cuda-nad-urna-rano-padly-serwery-panstwowej-komisji-wyborczej-protokoly-byly-wprowadzane-recznie/

 7. andrzej said

  „Czy Ratusz zastraszał swoich pracowników, zabraniając im udziału w referendum?”

  Panie Jowram, co pan/i myślał/ła, że Żydzi tak łatwo odpuszczą w Warszawie?

  Najgorsze jest to, że jednak dużo warszawiaków zbojkotowało referendum, co jest przykre!

  Część ze strachu, że wylecą na zbyty pysk, jak mawiał Nikodem Dyzma, a pozostała część jednak lubi być rządzona przez Żydów, tak im może lepiej!

  Przez co Warszawa coraz bardziej idzie w zatracenie!

 8. Griszka said

  @7
  Panie Andrzeju. Co jak co, ale orędowników Rzymian nigdy nie brakowało w Warszawie. Także wśród tych, którzy przedstawiają się jako alternatywa dla HGW. Myślę, że los referendum w Warszawie był im obojętny.

 9. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 10. andrzej said

  Wszystkich zboczeńców z europejskiego oddziału WHO tylko do utylizacji!

  Szkoda czasu i pieniędzy na ich resocjalizację!

Sorry, the comment form is closed at this time.