Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  lewarek.pl o Traditionis Custodes
  Listwa o List przełożonego generalnego…
  I*** o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Traditionis Custodes
  Listwa o Traditionis Custodes
  Boydar o Kościół w rękach predatora. Dr…
  Boydar o Traditionis Custodes
  Boydar o Jeszcze o Gierku…
  Listwa o Traditionis Custodes
  prostopopolsku o Obywatele w obronie radcy praw…
  lewarek.pl o List przełożonego generalnego…
  lewarek.pl o W obronie realizmu polity…
  Boydar o List przełożonego generalnego…
  wanderer o Traditionis Custodes
  wanderer o Białoruska biegaczka będzie si…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Nawalny będzie ścigany

Posted by Marucha w dniu 2013-10-15 (Wtorek)

Moskiewski sąd miejski oddalił skargę apelacyjną opozycjonisty Aleksieja Nawalnego na orzeczenie Sądu Rejonowego w Moskwie, który uznał za zasadne wszczęcie śledztwa przeciwko niemu w sprawie oszustw finansowych, jakich miał się dopuścić.

A. Nawalny, narodowość – prawnik

Współoskarżonym w tej sprawie jest brat Nawalnego – Oleg. Komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej zarzuca im zagarnięcie 55 mln rubli (1,7 mln dolarów) na szkodę firmy Yves Rocher.

Jak utrzymuje Komitet Śledczy, większość tej kwoty bracia wydali na własne potrzeby, a część, w celu legalizacji, wpłacili na rachunek innej firmy, której są współwłaścicielami. Jest to jedno z dwóch śledztw, jakie KŚ prowadzi przeciwko Nawalnym. Podejrzewa ich także o wyłudzenie co najmniej 3,8 mln rubli (ok. 118 tys. dolarów).

Nawalnym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności w kolonii karnej.

ŁS, PAP
http://naszdziennik.pl/

Tak to w Rosji dyktator Putin prześladuje opozycję jak najbardziej demokratyczną…
Admin

Komentarzy 18 do “Nawalny będzie ścigany”

 1. galaszek said

  Aaaaajjjj!!!!Wwwwwaaaajjjjjj!!! A czeguj to asz tyla niescislosciow pod tym fotografiem tego pan!!! Czysz nie mozna dodac dla scisloscia ze oprocz narodowosc -prawnik. ma tysz pochodzenia spolecznego -tzw Rasa Panow i wyzszy wyksztalceń- globalny prawo handlowe oraz przynaleznosc do Swiatowe Cech Kupcy Ormianskie co daje jego upowaznienie do handele praktycznie na cale swiat wlacznie z handelem finansem w Rosieji . I za to jemu aresztowanie jak un tylko chcial dobrze kupic i troszku lepi sprzedac???..i tu wlasni jasny jak sloncy sie staje ze kazde osoby ktora przeszkadza w swobodnem handele to po prostu Antysemita!

 2. JO said

  Wyobrazam sobie Tyska, Komorowakiego, Michnika, Gronkiewicz, Kaczynskiego….w Kolonii Karnej lupiacych Kamienie z nogami okutymi w Lansuchy.

  Jeszcze bardziej wyobrazam ich sobie wiszacych na Szubienicy

 3. Griszka said

  To ja idę po szampana 🙂

 4. 25godzina said

 5. AlexSailor said

  Bez jaj.
  Faktycznie prawnik????
  Jakieś wiarygodne info są?

 6. Griszka said

  Warto przypomnieć w sprawie Nawalnego, który teraz struga niewinną cnotkę a w rzeczywistości jest elementem piątej kolumny, skąd otrzymuje wsparcie finansowe:

  Alexey Navalny, another leader present during Saturday’s disappointing showing, was a Yale World Fellow, and in his profile it states:

  „Navalny spearheads legal challenges on behalf of minority shareholders in large Russian companies, including Gazprom, Bank VTB, Sberbank, Rosneft, Transneft, and Surgutneftegaz, through the Union of Minority Shareholders. He has successfully forced companies to disclose more information to their shareholders and has sued individual managers at several major corporations for allegedly corrupt practices. Navalny is also co-founder of the Democratic Alternative [DA!] movement and was vice-chairman of the Moscow branch of the political party YABLOKO. In 2010, he launched RosPil, a public project funded by unprecedented fundraising in Russia. In 2011, Navalny started RosYama, which combats fraud in the road construction sector.”

  The Democratic Alternative, also written DA!, is indeed a National Endowment for Democracy fund recipient, meaning that Alexey Navalny is an agent of US-funded sedition and willfully hiding it from his followers. The US State Department itself reveals this as they list „youth movements” operating in Russia:
  „DA!: Mariya Gaydar, daughter of former Prime Minister Yegor Gaydar, leads DA! (Democratic Alternative). She is ardent in her promotion of democracy, but realistic about the obstacles she faces. Gaydar said that DA! is focused on non-partisan activities designed to raise political awareness. She has received funding from the National Endowment for Democracy, a fact she does not publicize for fear of appearing compromised by an American connection.”

  http://landdestroyer.blogspot.com/2012/12/russia-ousts-meddling-us-ngos-fake.html

 7. Rysio said

  re3. Wy kapralu po szampana ?!

  Dlaczego oszukujecie siebie samego?

  Przecież całe życie piliście jagodziankę na kościach.

  http://tinyurl.com/l666nhl

  🙂

 8. Griszka said

  Jeśli się nie zaplułeś ze śmiechu. To biegnij Rysiek na szkolne podwórko porzucać kredą w koleżanki albo połapać je za warkocze. Tam będziesz miał kompana do swojej dziecinady.

 9. andrzej said

  Re. 2:
  „Jeszcze bardziej wyobrazam ich sobie wiszacych na Szubienicy”

  Za tę jedyną chwilę i taki widok poszedłbym boso w zimowe mrozy by to wszystko zobaczyć!

 10. Fran SA said

  Nie ma co sie martwic o jakiegos Nawalnego. Jak przyjdzie co, do czego i sie np. spotka z kolega Chodorkowskim na tych samych wywczasach – to przyjaciel Bolek go nie opusci i tez podesle mu paczki zywnosciowe i troche kasy:

  http://news.yahoo.com/jailed-russian-tycoon-honored-lech-walesa-125134051.html

 11. Miet said

  Ad.10
  Nie wiem czy są jakieś granice dla wygłupów tego naszego rubasznego idioty.
  Ciekawe skąd ta nagroda, kto ją ufundował? Możliwe, że to z tatusia któregoś konta, których tatuś Chodorkowski ma zapewne kilka w Szwajcarii i w Nowym Jorku.
  Jeżeli Chodorkowski wyjdzie z mamra (tak jak wyczytałem) w przyszłym roku, to ciekawe gdzie się osiedli?
  Przypuszczam, że dołączy do syna w NY – na zasadzie łączenia rodzin – tych wybranych rodzin – oczywista.:-)))

 12. Ad. 4

  Na tym wideo po wyłączeniu dźwięku, to widzicie państwo kobietę, czy mężczyznę?

 13. Kar said

  re:12

  znaczy sie ON-Pan gladki (ten z czworki)..ale od strony gardla i na sluch nie bierz nie miarkuj… zawsze za ogon, zadrzyj i sprawdz petenta! Takie sa dzisiaj realia

 14. Michał said

  O przyszłości Rosji czytajcie na http://www.urbietorbi-apocalypse.net/Rosja.pl.html

 15. revers said

  Jak narazie Nawalny jest na koszernej fali, wyrok koloni zamieniono mu na zawiasy, i odgraza sie ze bedzie dalej prowadzil dzialalnosc polityczna nie wylaczajac likwidacji koloni karnych – jak by nie bylo tych ajwazniejszych w Guantanamo

  czy w usraelu wiezienia produkcyjno-korporacyjne gdzie dba sie szczegolnie o staly naplyw wiezniow, bez wzgedu czy popelnil wykroczenie , czy nie – produkcja musi byc ciagla,

 16. Fran SA said

  Mniej sie na przyklad bardzo podoba nazwisko ‚Nawalny’. Troszke za krotkie.. Szkoda, ze brakuje jednej samogloski

 17. revers said

  moze nahalny koszernie?

 18. u said

  Zanosi sie na to, ze dziadyga nie bedzie scigana.Wyrok bedzie ciazyl na nim w zawieszeniu do nastepnych przewalow, wtedy jest szansa, ze wysybirakuje, na dluzje. Podobno dlatego mu sie upieklo, ze istnieje na zagrozenie, ze zostanie – ideologicznym meczennikiem. No, ale znajac Nawalonego bezinteresowne aspiracje, mozna miec nadzieje, ze poplucze zlotko na Kolymie. Tam bedzie mial szanse plawienia sie w zlocie, wiec zadba o odwieszenie wwyroku.

Sorry, the comment form is closed at this time.