Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Wolne tematy (52 – …
  Boydar o Herbert, czyli skąd się w…
  UZA o Inne aspekty przemysłu co…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (52 – …
  Lily o Inne aspekty przemysłu co…
  Nic do ciebie nie o Sprawowanie władzy nad państwe…
  Lily o Inne aspekty przemysłu co…
  revers o Wolne tematy (52 – …
  Marek o Inne aspekty przemysłu co…
  gnago@o2.pl o Ludzi wybitnie uzdolnionych łą…
  gnago o Śmierć lekarza rodzinnego
  I*** o Herbert, czyli skąd się w…
  bryś o Wolne tematy (52 – …
  bryś o Śmierć lekarza rodzinnego
  Igor Niefiedow o Wolne tematy (52 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Będą was ciągać po sądach

Posted by Marucha w dniu 2013-10-16 (Środa)

Mylisz się i twój Bóg też się myli – usłyszała Mary Wagner z ust sędziego, skazującego ją na więzienie za to, że broniła prawa dzieci do życia. W Chinach? Nie, w oazie demokracji, Kanadzie.

Kanadyjka Mary Wagner – na zdjęciu jeszcze na wolności – od ponad roku przebywa za kratkami.

Vanier Center for Women, 655 Martin Street, Box 1040, Milton, Ontario L9T 5E6, Canada. Z dopiskiem: for Mary Wagner.

Pod taki adres można wysyłać korespondencję do 38-letniej Kanadyjki. Pod tym adresem Mary Wagner odsiaduje swój wyrok. Została skazana za to, że przed kliniką aborcyjną pokojowo pikietowała w obronie życia nienarodzonych oraz prowadziła rozmowy z wchodzącymi do kliniki kobietami, próbując odwieść je od zamiaru zabicia swoich dzieci. Czasem nawet ze skutkiem pozytywnym.

Sędzia uznał, że nie miała prawa… narażać kobiet na „dodatkowy stres”. Niedawno w więzieniu odwiedził ją jeden z ośmiu członków komisji kardynalskiej papieża Franciszka, kard. Oswald Gracias, arcybiskup Bombaju. A ks. Paul Hrynczyszyn, który stale odwiedza Mary w więzieniu, nie ma wątpliwości, że ma do czynienia z nową świętą.

Mary jest tutaj

Mary Wagner była znana personelowi Bloor West Village Women’s Clinic Inc., w której od 2005 roku, od wtorku do soboty, w godzinach od 8.30 „aż do ostatniej pacjentki” (z zeznania pielęgniarki Patricii Hasen) przeprowadza się aborcje. Kiedy więc 8 listopada 2011 roku pod kliniką ponownie pojawiła się Mary Wagner, ktoś z pracowników zaalarmował całą ekipę: „Mary jest tutaj!”. Patricia Hasen, która jednocześnie posiada 50 proc. udziałów we własności Women’s Clinic, wezwała policję.

W klinice tego dnia było ok. 12 pacjentek. W sądzie w czasie rozprawy, w lutym 2012 roku, Hasen zeznała, że widziała Mary odmawiającą Różaniec i trzymającą w ręku antyaborcyjne broszury, więc kilkakrotnie poprosiła ją o opuszczenie kliniki, ale bez skutku. „Ludzie czekający w środku byli zdenerwowani, krzyczeli i pytali, dlaczego nic nie robimy z obecnością Wagner”, mówiła w sądzie pielęgniarka i współwłaścicielka kliniki. Pacjentki zostały „ewakuowane w bezpieczne miejsce”.

W międzyczasie przyjechała policja z oficerem Douglasem Eatonem z Toronto, który aresztował „stojącą samotnie w lobby kobietę” (to także z zeznania w czasie procesu). Obrońca Mary, Russel Brown, chciał powołać na świadka m.in. doktora Philipa Neya, psychologa rodzinnego, u którego Mary pobierała kiedyś nauki. Jednak sędzia Justice S. Ford Clements odrzucił wniosek, uznając, że Ney nie zna okoliczności wydarzeń z 8 listopada 2011 roku.

Nie masz prawa

Na samym początku, tuż po aresztowaniu, prokurator żądał 6 miesięcy więzienia dla kobiety. Później była propozycja zwolnienia za kaucją pod warunkiem, że Mary Wagner nie będzie zbliżała się do klinik aborcyjnych i zaprzestanie oferowania w nich – jak dotąd – porad dla kobiet, próbując odciągnąć je od decyzji o aborcji. Wówczas sprawę prowadziła sędzia Feroza Bhabha. Mary na jej pytanie, czy zgadza się na te warunki, odpowiedziała: „Zgoda na to byłaby sprzeczna z moimi przekonaniami”.

Kiedy w marcu 2012 roku toczyła się kolejna sprawa przeciwko niezłomnej (w pełni świadomej i poczytalnej) kobiecie, Mary była już po 88 dniach odsiadki. Ale nawet nie to było najgorsze, tylko skandaliczne zachowanie sędziego Clementsa. Prokuratura w porozumieniu z adwokatem proponowała trzyletni nadzór nad Wagner, ale sędzia odrzucił wniosek i powiedział, chyba ku zaskoczeniu nawet proaborcyjnych działaczy: „Ona może siedzieć w więzieniu, jeśli to jedyny sposób na to, by uchronić przed nią ludzi”.

Ale na tym nie koniec. Nazwał Mary „tchórzliwą” i „znęcającą się nad innymi istotami ludzkimi”. „Aborcja w tym kraju jest legalna, i to wszystko, co powinnaś zrozumieć”, grzmiał sędzia Clements. „Nie masz prawa przysparzać kobietom chcącym poddać się aborcji dodatkowego bólu”, unosił się coraz bardziej. I wreszcie rzucił: „Mylisz się i twój Bóg też się myli”.

Zapytał jednak w końcu, czy Mary może przyrzec, że przez trzy lata nie zbliży się do żadnej kliniki aborcyjnej i nie będzie oferowała kobietom swoich porad. „Nie, nie mogę tego obiecać”, odpowiedziała spokojnie dziewczyna. „W takim razie idziesz do więzienia”, powiedział krótko sędzia. W ten sposób od ponad roku Mary Wagner przebywa za kratkami.

Święta

Czytając zapis rozprawy, można odnieść wrażenie, że to jakiś kiepski żart lub scenariusz filmu o pokazowym procesie w kraju totalitarnym. Tymczasem rzecz dzieje się w cywilizowanym, zdawałoby się, kraju.

O procesie Mary Wagner powinno być głośno na całym świecie. Tymczasem informacje można wyłuskać tylko z nielicznej lokalnej prasy oraz z amerykańskich i kanadyjskich portali organizacji pro life. Wspomniany wyżej kard. Gracias po wizycie w więzieniu powiedział, że nie ma wątpliwości co do wagi tego, na co zdecydowała się Wagner. „To nie jest jałowa walka z wiatrakami. Cokolwiek ludzie myślą o skuteczności jej działań, ona sama opowiedziała mi, że są osoby, które zapewniły ją, że zrezygnowały z aborcji z jej powodu. To pokazuje, że są owoce tego działania” – mówił kardynał. Jego zdaniem obrończyni życia ma także pozytywny wpływ na innych aresztowanych. Organizator wizyty w więzieniu ks. Paul Hrynczyszyn mówi wprost: to święta. „Poznałem ją dobrze i odwiedzanie jej jest dla mnie błogosławieństwem. Nie sądzę, by ludzie byli tego świadomi, ale to, co ona robi, jest naprawdę heroiczne” – mówił ksiądz. „Wielu ludzi krytykuje ją za to, że marnuje pieniądze podatników, ale ona czuje, że to jest dzieło Pana, że Pan powołał ją do tego, by była świadkiem daru i świętości życia ludzkiego na tak radykalnej drodze”.

http://gosc.pl/

Cóż dodać? Chyba, że „w Polsce nigdy do tego nie dojdzie”.
Admin

Komentarzy 21 do “Będą was ciągać po sądach”

 1. Andy said

  To już jest!
  Ile „feminazistek” czyni to dobrowolnie?
  Sądy nie są po to by sądzić praworządnie, a po to by wydawać wyroki zgodne z poprawnością koszernych mediów i tyranów.

 2. Sowa said

  Piękne świadectwo pośród otaczającego gówna.

 3. Fran SA said

  Jesli byly skargi na pania Wagner, to sedzia, niestety, dzialal zgodnie z obowiazujacym prawem kanadyjskim. I skorzystali z tego prawa wlasciciele rzezni.
  Zal tylko, ze dla takich osob jak Mary Wagner nie ma miejsca w cywilizowanym swiecie. A powinno byc. W kazdej klinice aborcyjnej i w kazdej przychodni kobiecej.
  Nawet jesli ktos nie jest specjalnie przeciwny tym zabiegom, to musi sie zgodzic, ze wielu z tych zabiegow mozna uniknac. Zwlaszcza w takim kraju jak Kanada.
  Kanada ciagle jeszcze ma warunki, zeby utrzymac nowonarodzonych obywateli.

 4. Andy said

  Panie „Fran SA”, zapomniał Pan o Morgantalerze i jego kanadyjskich poplecznikach „prawa”?
  Obrzezanie jest tam płatne z publicznych funduszy!
  W tym „raju” indiańscy przywódcy są prześladowani za swe prawe poglądy, niezgodne z koszernymi.
  „Ich prasa” jest wydawana i całkowicie kontrolowana przez „koszernych indian” urodzonych w Palestynie (Anishinabek News),
  „katolickie szkoły” uczą religii NWO, a obywatele mają tyle prawa na ile im pozwolą ich hazarscy władcy z Chabad Lubawiczów i inntch sekt
  spod znaku „K”, „MK”, „U”….

 5. Kar said

  http://www.cbc.ca/player/Embedded-Only/News/ID/2388406212/

  to prawda..to prawda, bo gdyby ten pies gudlajski Morgentaler nie zdechl, to dzisiaj nosilby bohatersko po calej Kanadzie pania Wagner w zebach

 6. Nemo said

  Zamknęli tą dzielną kobietę,bo ona sprawiła,że ich sumienie się obudziło.Myśleli,że zamkną jej usta a tymczasem ona zza krat nadal daje świadectwo.

 7. Fran SA said

  Ad.4
  Andy
  Nie znam sie na wszystkich sprawach kanadyjskich, bo tam nie mieszkam. Natomiast rzady Harpera sa juz znane ‚we swiecie’.

  Kanada faktycznie stala sie kolonia wielkich i bardzo obcych ‚inwestorow’ i jeszcze chwile i podzieli los Afryki.

 8. Atanazy said

  Przeczytałem i wzrosło moje morale i wiara w to, że warto walczyć dla Boga, nawet, jeśli jest to sprawa beznadziejna i nigdzie nie znajdziemy zrozumienia.

 9. Plausi said

  Prawo własności

  Jeśli ustalimy, kto jest właścicielem świata i jego ludności i przypomnimy, że pomiot niewolnika jest własnością niewolnika i właściciel potomstwa może ze swą własnością czynić co chce, jak chce usunąć, to jest jego prawo. O takie potomstwo chodzi w przypadku Mary, naruszyła święte prawo własności.

  Szczególnie daleko poszedł z tą wykładnią system prawny talmudu, który Gojów stawia prawnie na równi z bydłem, przy tym dziecko Gojów prawnie jest równe cielęciu czy kurczakowi. To potwierdza przydatność mozaizmu dla systemu demokracji rytualnej czy innego systemu niewolniczego.

  Ta wiedza pozwala nam lepiej zrozumieć masowe niszczenie ludności w wojnach, szczególnie światowych I i II, w gruncie dla właścicieli tego świata było to coś w rodzaju zapobiegawczego masowego wyrzynania bydła, co powszechnie jest stosowane n.p. w przypadku zagrożenia epidemią. W gruncie tzw. holokaust nosi wszelkie znamiona zapobieganiu epidemii chaosu wychodzącej ze znanego środowiska.

  Jeśli opis wystąpień sędziego odpowiada rzeczywiście przebiegowi sądowemu, to przypomina on styl słynnego sędziego Wyszyńskiego, gwiazdę procesów pokazowych sowieckiego reżymu, czy jego odpowiednik w reżymie nazistowskim Roland Freisel. Obaj nie mieli żadnych wątpliwości, że są bardziej niomylni niż bóg.

 10. Tralala said

  Już po nas idą

  Jeśli sprawy wciąż będą szły w kierunku radykalnego ograniczania wolności słowa w imię absurdalnej politycznej poprawności, portal Polonia Christiana wkrótce – obok innych prawicowych mediów – zostanie zakneblowany. A być może w ogóle przestanie istnieć.

  http://www.pch24.pl/juz-po-nas-ida,18421,i.html

 11. marrkerr said

  Ad 9
  Niedoczekanie ich. Internet może przymkną, ale murów nie zamkną.

 12. maurycy said

  To jest tylko kwestia niewilkiego czasu kiedy w sposob tez jawnie kryminalny bedzie ewidentnie uzywane tzw prawo ! Prawo ? Prawo bez zasad moralnych nie jest prawem jest tylko zbiorem regulaminow ustalonych przez bandytow sprawujacych wladze ! Hitler tez mial prawo ! Zbrodniarze slusznie sie tlumaczyli ze dzialali zgodnie z prawem ! Wszystko bylo uchwalne przez parlament Rzeszy Reichstag ! Musimy sie sprzeciwic uzywaniu tzw prawa do celow jawnie kryminalnych co juz ma miejsce a nabiera rozpedu

 13. Romank said

  Ludzie broncie , brzepieknego pomnika z czystego gipsu!!!!!!!! broncie honoru tego Polski..tego….

  http://wiadomosci.wp.pl/query,jerzy%20bohdan%20szumczyk,szukaj.html?ticaid=1117e8

 14. DOCENT said

  No tak, ale dlaczego papiez Franciszek milczy w tej sprawie?

 15. Fran SA said

  Ad.14
  Bo Franciszek lubi milczec
  To taki milczacy papiez.
  I lepiej, zeby takim pozostal, a przestal wyrazac sie glosno na jakikolwiek temat.

 16. JO said

  ad. 12. Krzyzujac Chrystusa Powolywali sie na PRAWO

 17. motyl said

  Najpierw trzeba sie zapytac czyje są kliniki aborcyjne w Kanadzie, bo z tego co wiem wiekszosc to tego zyda morgentalera, czy jak mu tam. Choc slyszalem ze juz zdechl, to kto to po nim mogł przejąć?

 18. motyl said

  Ah, zapomnialem dodac, ze te wszystkie kliniki maja uklad z rządem i za wszelkie „usługi” OHIP (Ontario) płaci.
  Nie wiem jak w innych prowincjach,ale pewnie to samo.

 19. Tralala said

  Wyslijcie pocztowke do Mary, niech nie czuje sie samotna.

 20. Guła said

  Franciszek różaniec nosi za uchem, a Mery Wagner odmawia różaniec. Dialogu brak.

 21. real said

  Kanada a jednak dziki kraj z dzikim sędzią.

Sorry, the comment form is closed at this time.