Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Traditionis Custodes
  Listwa o Traditionis Custodes
  wanderer o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  wanderer o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Traditionis Custodes
  Miet o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o Traditionis Custodes
  wanderer o Traditionis Custodes
  Listwa o Wolne tematy (54 – …
  UZA o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  lewarek.pl o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  Listwa o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  Piskorz o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Rosja – proroctwa

Posted by Marucha w dniu 2013-10-16 (Środa)

Nie wiem, kto jest autorem poniższych proroctw – admin.

„Potwierdzam ci, że naprawdę spełniło się wszystko, co wam przepowiedziałam w Fatimie: Rosja rozszerzyła swe błędy po całym świecie. Pan posłużył się bezbożnymi narodami dla ukarania ludów chrześcijańskich, które oddaliły się od drogi wytyczonej przez Mojego Syna Jezusa.

Niestety, nie wszyscy Biskupi przyjęli to zaproszenie. Szczególne okoliczności nie pozwoliły jeszcze Ojcu Świętemu poświęcić Mi wyraźnie Rosji, o co wiele razy prosiłam. Jak wam już powiedziałam, to poświęcenie Mi zostanie dokonane, gdy krwawe wydarzenia będą się już wypełniać.”

Rosja – to jeden z najbardziej kontrowersyjnych narodów świata. Z jednej strony ilość i ciężar wiszących na niej grzechów, win i zbrodni (zwłaszcza – ostatniego stulecia) daje wielu powód, żeby uważać, że zostanie ona starta z powierzchni ziemi (tym bardziej, że odpowiednie plany są przygotowywane od wieków, w ostatnim zaś czasie są bliskie do realizacji jak nigdy przed tym). Z drugiej strony, wszystkie proroctwa (w tym – zachodnie) jednoznacznie wskazują, że Rosja nie tylko przeżyje, ale czeka ją prawdziwa duchowa wiosna i złoty wiek, co prawda – już bez dawnej (a nawet – obecnej) fizycznej potęgi. I właśnie tak będzie, z tym, że za wszystko zło trzeba będzie odpokutować i zapłacić do ostatniego grosza, i to – już niebawem.

Tak więc, zanim nadejdą dla Rosji wspaniałe czasy – razem z odbudowaniem Monarchii Prawosławnej – czekają na nią bardzo ciężki czasy. Już teraz dla wielu jest ciężko, ale będzie o wiele gorzej. Najpierw zaatakują (w tym – bronią nuklearną) Chińczycy. Najprawdopodobniej – lato/ jesień 2013 . Mając rażącą przewagę liczebną, przy nie gorszym od Rosjan zaopatrzeniu technicznym, łatwo przejmą całą Syberię, Daleki Wschód i Ural (to, na co pozwolili im Amerykanie). Tym bardziej, że znajdujący się u władzy w Rosji zdrajcy doprowadzili Armię do takiego żałosnego stanu, że nic dziwnego, że ona przegra, zaś Niemcy i Turkowie spiszą ją na zawsze na straty i podejmą działania, od których wcześniej trzymał ich tylko strach przez Rosją. Dziwnym będzie akurat to, że ta zdradzona, rozbita Armia jednak da sobie radę pokonać zuchwalców – zarówno Niemców, jak i Turków, i to – ostatecznie (sama przy tym, co prawda – zginie).

Chińczycy zaś będą eliminować w Rosji ludność rasy białej, czym zastanowią Zachód (w tym – USA), a co może w niedalekiej przyszłości czekać również ich samych. Sympatia więc świata będzie po stronie Rosji, ale nie tylko sympatia, bo kiedy po dwóch miesiącach zwycięstw, Chińczycy – złamawszy umowę z USA – przejdą za Ural – USA po raz pierwszy użyje przeciw nich broni psychotropnej (broń taka jest przeciwko każdej nacji). Przestraszeni Chińczycy uciekną do Chin i żadna z ofiar tej broni już nigdy nie będzie normalnym człowiekiem.

Ale to będzie tylko początek, bo następnie będzie krótki, ale straszny głód (bo władza wszystko schowa w już przygotowane dla tego magazyny podziemne). Prawie jednocześnie powrócą wszystkie stare choroby takie jak dżuma, cholera i cała reszta – w jeszcze gorszej odmianie (nie wykluczone, że wyhodowane w Kolcowo pod Nowosybirskiem i sprzedane „terrorystom”), plus – nowe, dotąd nieznane (z Atlanty?). Leków przy tym nie będzie (i tak by nie pomogły). Następnie straszna susza, odłączenie energii elektrycznej w całym kraju, zaczynając od Dalekiego Wschodu (ostatnią odłączą Moskwę). Gazu i paliwa spalinowego też nie będzie. Cały przemysł, oczywiście, stanie (to akurat będzie dobrze, ciężkie fabryki pójdą pod ziemię puste, bez pracowników).

Do tego lokalne trzęsienia ziemi (w tym zagłada Złatoustu na Uralu) i zapadnięcia całych miast, w tym Moskwy. Rząd po tym przeprowadzi się do (zapewnie okupowanych) Niemiec, skąd będzie nadal śledzić (za pomocą bioczypów) i prześladować własny naród siłami specjalnych wojsk policyjnych. Prawdziwi chrześcijanie będą się ukrywać po lasach od prześladowań, większość zaś przyjmie (jedni – dobrowolnie, drudzy – pod przymusem) pieczęć Antychrysta. Pod tym względem będzie gorzej niż za czasów Stalina (już teraz Rosja wyraźnie idzie w tym kierunku).

Miastom przybrzeżnym, oczywiście, grozi zatopienie. Od Władywostoku, na przykład, pozostanie tylko jeden słup latarni. Ponieważ Rosja na ten czas faktycznie rozpadnie się, każdy region będzie musiał sobie radzić sam, nie mogąc liczyć na pomoc innych, tym bardziej – władz centralnych.

Oprócz tego, Rosja po raz kolejny będzie użyta – wraz z innymi narodami (takimi jak Chińczycy, Niemcy, Żydzi i Arabowie) jako bicz Boży dla ukarania innych grzesznych narodów, w tym siebie nawzajem (co wcale nie zmniejsza ich win, odpowiedzialności i konsekwencji za popełnione czyny). Niemniej jednak w rezultacie tych – wojennych – działań niektóre narody (na przykład Słowianie, Grecy, Ormianie i Kurdowie) obiektywnie wygrają, niektóre (na przykład Turkowie i Niemcy) przegrają, w ogóle zaś sprawiedliwości historycznej stanie się zadość. W ogóle Rosja wypełni wreszcie powierzone jej zadania geopolityczne, w tym – oswobodzenie Konstantynopola, a więc jednak niejako wygra niedowygraną – z powodu zdradzieckich rewolucji – I Wojnę Światową.

Wreszcie ocalałe resztki Rosjan zrozumieją, w czym się mylili i zgrzeszyli, przyniosą w tym narodową pokutę (w tym – za winy ojców, a nawet dziadów i pradziadów). I kiedy przez TV usłyszą płomienne wystąpienie przyszłego Monarcha (powie całą prawdę o zdrajcach), – znajdzie się dostateczna ilość patriotów, które do niego dołączą i zwyciężą. Zdrajców niedobitych będą sądzić, ale na Sybir nikogo tym razem nie ześlą, bo wszyscy dostaną jedynie słuszną karę śmierci, co nareszcie zapewni Rosji święty spokój, i to – do końca czasów. Tym bardziej, że Monarcha będzie nie tylko zdecydowany i bardzo mądry, ale również całkowicie oddany Bogu i Ojczyźnie. Rzecz jasna, oswobodzi Rosję również z pod władzy Antychrysta i w wprowadzi ją w Nową Erę.

Za http://www.urbietorbi-apocalypse.net

Komentarze 44 do “Rosja – proroctwa”

 1. kiriki said

  Dupa nie przepowiednia! Nie ma tu miejsca dla Polski, czyli od razu widać, że fałszywka:)))

  Bo dotyczy Rosji – admin

 2. Wosiu said

  Bzdury jakieś.

  Dla pokrzepienia, taka oto wiadomość z dzisiaj, z WP:
  —————————————————————————-

  ” Nieznani sprawcy we wtorek wieczorem pobili w Moskwie dyplomatę z Holandii – poinformowała agencja RIA-Nowosti, powołując się na źródło w policji. Według portalu Life News poszkodowanym jest radca holenderskiej ambasady w Rosji Onno Elderenbosch.

  Minister spraw zagranicznych Holandii Frans Timmermans zażądał już wyjaśnień od władz Federacji Rosyjskiej w sprawie tego zdarzenia. – Nasi ludzie powinni mieć możliwość, by pracować tam (w Moskwie) bezpiecznie. Chcę gwarancji, że władze Rosji wezmą na siebie odpowiedzialność za zapewnienie im bezpieczeństwa – oświadczył.

  Do napadu na 60-letniego Elderenboscha doszło na klatce schodowej jego domu w centrum Moskwy. Zaatakowali go dwaj mężczyźni udający elektryków. Wepchnęli oni dyplomatę do jego mieszkania, gdzie go skrępowali i pobili. Z mieszkania niczego nie zabrali. Jedynie na lustrze napisali: LGBT. Skrótem tym określane są mniejszości seksualne.

  We wtorek w zeszłym tygodniu w Hadze zatrzymany został radca ambasady FR w Holandii Dmitrij Borodin. Strona rosyjska utrzymywała wówczas, że holenderska policja wtargnęła do domu dyplomaty, pobiła go i przez wiele godzin przetrzymywała na posterunku, po czym wypuściła go bez wyjaśnień i przeprosin.

  Jeszcze tego samego dnia prezydent Rosji Władimir Putin zażądał przeprosin od Holandii. – To poważne naruszenie konwencji wiedeńskiej. Oczekujemy wyjaśnień i przeprosin, a także ukarania winnych – oznajmił. Putin ostrzegł, że dalsze postępowanie Moskwy zależne będzie od sposobu, w jaki zachowa się strona holenderska.

  Następnego dnia szef rosyjskiej Federalnej Służby Nadzoru Weterynaryjnego i Fitosanitarnego (Rossielchoznadzor) Siergiej Dankwert zakomunikował, że Rosja ma zastrzeżenia do jakości produktów mlecznych i kwiatów z Holandii.

  Wkrótce po tym Holandia wystosowała oficjalne przeprosiny do Rosji, przyznając, że zatrzymanie Borodina było naruszeniem konwencji wiedeńskiej, która reguluje stosunki dyplomatyczne między państwami, w tym kwestie immunitetu. Jednocześnie szef holenderskiego MSZ wyraził zrozumienie dla akcji policji, która interweniowała po skargach sąsiadów rosyjskiego dyplomaty, twierdzących, że źle traktuje on swoje dzieci.

  Do incydentów tych doszło na tle kryzysu w stosunkach rosyjsko-holenderskich, spowodowanego sprawą aresztowanych w Rosji ekologów z międzynarodowej organizacji Greenpeace. Rząd Holandii podjął działania prawne, zmierzające do uwolnienia 30 ekologów, w tym 26 obcokrajowców, zatrzymanych we wrześniu na Morzu Barentsa po proteście przeciwko wydobywaniu przez rosyjski koncern paliwowy Gazprom ropy naftowej w Arktyce.

  (msz)”

 3. Dziad Wernyhora said

  Ja raczej „typuję” wariant Syria-Iran-Pakistan-Chiny-KoreaPłn kontra Izrael-USA-plus_amerykańskie_przydupasy. A Rosja bedzie stać z boku i „pomagać słabszemu” żeby się wszyscy dobrze wykrwawili. Rosja wyjdzie jako zwycięskie mocarstwo ale do czasu …

  Przejście Chińczyków przez mur na północ i atak na Syberię nie leży w chińskiej tradycji politycznej. Ten chiński mur postawiono nie tylko dla obrony z zewnątrz, ale także żeby zniechęcić swoich do „wycieczek na zewnątrz”. Cesarze Chin wiedzieli że „podbite ludy to zakwas, który rozsadza imperium od wewnątrz”. Amerykanie jeszcze do tej mądrości nie dorosli.

 4. Nemo said

  Nie sądzę by w tej chwili Chiny szykowały się do wojny z Rosją. Poza tym Rosja tak jakby wychodzi z kryzysu obronną ręka.Nie wiem co to za przepowiednia ani kiedy została spisana,ale stan Rosji w niej przedstawiony(z przed potencjalnej wojny)przypomina raczej czasy zapijaczonego Jelcyna niż obecne.

  @1 Kiriki

  Dosłownie o Polsce wzmianki nie ma lecz jest w niej powiedziane szerzej- o zwycięstwie NARODU Słowiańskiego,do którego naród Polski przecież się zalicza.

 5. Dictum said

  Które naródy zwyciężą, a które zostaną pokonane, Bóg jeden wie. Ale my wiemy, że zwycięży Niepokalane Serce Maryi i pod Jej sztandarem zwycięży każdy naród. Czy to będą słowianie, azjaci czy jankesi.

 6. AlexSailor said

  Nie łudźmy się.
  Rosja walczy o życie.
  Tendencje rozpadowe na bazie potencjalnego rabunku bogactw przez zaczadziałe lokalne sitwy, są tak duże, że mimo perfekcyjnych działań Putina, wszystko ledwo się trzyma.
  Oczywiście durnowate karpie w naszym kraju nie mogą doczekać się Świt Bożego Narodzenia.
  Nie zdają sobie sprawy, że bez Rosji, Polska przestanie istnieć w stopniu większym, niż w czasie zaborów.
  Ruszy na nas dzicz ze wschodu, południa i zachodu.
  Dzicz, jakiej Polska jeszcze nie zaznała z wyjątkiem najazdu Mongołów.

 7. Boydar said

  Do Pana Zbyszka

  ‚папай мы в калабан, a чёрт карты здаem’

 8. galaszek said

  Uuuuujjjjjćććć!!!!…i z takiego prostego worka przepowiedniow niechcace wyszlo żydlo….znaczy prawda – ze nie wszysko co zołto swieci to GOLD!!!…mogu to tysz byc spocone Chinczyky!!!…..i ze moze przyjsc takie czasy ze Ruskie przestanie zalewac krew- a zaleje ich Kitajec…zn zołty raca …..i wyglada na to ze bedu to Goldschmity ich przyszlego losa.

 9. andrzej said

  Polacy czas zacząć myśleć!
  Ruszcie głowami!

 10. JO said

  ad.9. Ten Facet to Zydowska podpucha. Niech Pan sie nie daje nabrac na tego goscia wraza propagande mieszajaca prawde z klamstwem

 11. Boydar said

  @ Pan JO (10)

  Trochę mi żal Pana Andrzeja (9), wszyscy to wiedzą, a On jeden nie zauważył 😦

 12. Adam said

  Niestety ale to nie bajka i tak będzie

 13. andrzej said

  Re. 10, 11:

  Co Wy Państwo mówicie, widzę że macie zażydzone głowy!

  Albo!

  „Trochę mi żal Pana Andrzeja (9), wszyscy to wiedzą, a On jeden nie zauważył.”

  Co to znaczy wszyscy to wiedzą, a On jeden nie zauważył, nie rozumiem Pana/i?

  Takie sobie mówienie (gadanie): nooo booo wszyscy tak gadają (mówią), etc., nie jest podstawą do wyrażania o mnie w stylu zażydzonym poglądów!

  Wszyscy tak mówią, to znaczy że kto? Jeżeli nie „kto” to znaczy, że nikt!

  W takim stylu stawianie o kimś opinii tylko o kant stołu potłuc!

 14. Fran SA said

  Wymalowalem cala litanie na temat tego proroctwa juz wczesniej, ale mi ‚wcielo’. Nie wiem, co sie stalo.
  Ja mam permanentne nieporozumienia z komputerem.
  No to sprobuje jeszcze raz i moze krocej:

  1. Dziwny jest ten styl. Fatimska przepowiednia mialaby lepsza gramatyke.
  2. Cala ta radosna przepowiednia dotyczy Rosji (i tylko Rosji) i dziwnie sie pokrywa z planami USA wobec ‚jednego z najbardziej kontrowersyjnych narodow swiata’.
  Mnie zastanawia, jakiez to, i ktore narody sa mniej ‚kontrowersyjne’ od Rosjan.
  3. Z tej przepowiedni wynika, ze Matka Boska nie bedzie sie mscila na Niemcach i Anglikach, tylko na ‚winach i zbrodniach Rosjan (zwlaszcza- ostatniego stulecia)
  Zastanawiam sie, czy ten prorok mial na mysli Hiroszime, Nagasaki, Irak, Libie, Serbie, Filipiny, Wietnam, Somalie, Jemen, Nikarague, Kolumbie, itp. – wszystkie te kraje oraz kilkanascie innych bombardowane przez… Rosje? Rosja ma jedna baze wojskowa poza Rosja. W Tartu (Syria)
  4. ‚Za wszystko zlo trzeba bedzie odpokutowac i zaplacic do ostatniego grosza’
  Nie dosc, ze gramatyka do dupy – to i mysl taka ‚mniej, niz wiecej’.
  ‚Zanim nadejda wspaniale czasy … czekaja na nia bardzo ciezkie czasy’.
  To cos tak jak w Libii i Makbecie: ‚Bede okrutny, zeby potem byc dobrym’ (qrwa – jak zdaze!).
  Yeah, Shakespeare sie klania!
  5. „Armia da sobie rade pokonac zuchwalcow… i to ostatecznie (sama przy tym co prawda zginie’)
  A zuchwalcy zostana???
  6. ‚Chinczycy zas beda eliminowac w Rosji ludnosc rasy bialej’… a w koncu USA uzyje przeciw nich (sic!) broni psychotropnej (bron taka jest przeciwko kazdej nacji).
  Ladnie powiedziane, i bardzo skladnie.
  7. ‚Niemcy i Turkowie…’
  A te ‚Turkowie’, to co to za narod?
  8. ‚Krotki i straszny glod ( bo wladza wszystko schowa)’ – czasami sie przydaje przy stosowaniu odchudzajacej diety.
  9. ‚A przestraszeni Chinczycy uciekna do Chin’, a caly przemysl oczywiscie stanie – to akurat bedzie dobrze, bo fabryki pojda pod ziemie bez pracownikow’.

  Ten belkot jakiegos idioty – faszysty probuje zrobic z Matki Boskiej Joanne D’Arc, krwawa Amazonke, a nawet lady Godive, ktora na pedzacym koniu stanie na czele armii chinskiej i krwawo rozprawi sie z Rosja.

  Osobiscie uwazam, ze te cale kulfony myslowe i wypociny, a i podszywanie sie pod Matke Boza – to jakies swietokradztwo.

  Matka Boska nie jest od niszczenia narodow! Ani napedzania Chinczykow na Rosje!

  A tego zasranego proroka nalezy zapisac do powtorzenia drugiej klasy szkoly podstawowej, zeby nauczyl sie polskiej skladni..

  O lekcji religii nie wspomne. Za glupi!

  „A lekow przy tym nie bedzie ( i tak by nie pomogly)”
  Amen

 15. Zetef said

  Te proroctwa to jakieś brednie. Jak większość proroctw.
  Co do chińczyków – to niby dlaczego mieliby zbrojnie podbijać Syberię ?
  Czy muzułmanie z Afryki zbrojnie podbijają Francję?
  Z Chińczykami będzie podobnie. Zaczną się osiedlać, żenić z Rosjankami – płodzić dzieci – małych Chińczyków. Rosjanki chętnie wychodzą za skośnookich – bo ci nie chleją na umór i nie biją.
  Popatrzmy na Moskwę – ilu tam jest muzułmanów? Tylu co i Rosjan (a może i więcej) – przyjechali i podbijają stolicę ‚pokojowo’.
  Proszę obejrzeć sobie te zdjęcia:

  http://englishrussia.com/2013/10/15/eid-al-adha-in-russia-yesterday/#more-131578

  Rosja nie wychodzi z kryzysu, ona się raczej pogrąża w nim (podobnie jak Polska). Dzietność spada, narkomania, alkoholizm, samobójstwa młodych, masowe aborcje – jednym słowem naród ulega raczej degrengoladzie. A reszta jak ma okazję to ucieka za granicę. Jaki tam rozwój.

 16. Nemo said

  @10 Jo

  Wie pan może coś więcej o tym kolesiu panie Jo? Mam na myli tego prymitywa z filmu.

 17. Krzysztotof P said

  UFFF..ale namieszano !
  Kolega z 14 najpelniej te „proroctwa” osmieszyl.
  Jedyna prawdziwa informacja jest ta,ze istotnie Papiez (Jan XXII) nie posluchal wezwania Maryji i w 1960 roku NIE oddal Rosji Jej Niepokalanemu sercu?.

  ZADEN PAPIEZ pozniej wybrany TEZ TEGO NIE UCZYNIL. Tylko papa Wojtyła w 1984 roku ( po zamachu) zdolal poswiecic Swiat Matce Bozej.

  Dodam także, ze nr.15 absolutnie ma racje z tym niby ROWOJEM w Rosji.

  Od siebie zas, ze jesli w o g ó l e ma przyjsc jakies ROZLICZENIE BOSKIE – to nie koniecznie bedzie dotyczylo FIZYCZNEGO uniecestwinienia, tylko DUCHOWEGO / czego doswiadczaja JUZ panstwa zachodnie + Rosja i…poczatki tegoz w Polsce ( ale i u nas boja sie jak diabel swieconej wody INTRONIZACJI,..wiec,..jest to co jest).

 18. Romank said

  © TheWarningSecondComing.com is the only authorised website containing the original messages as received

  by visionary Maria Divine Mercy.

  TheWarningSecondComing.com cannot accept any responsibility whatsoever for any third party website or printed material which promotes the messages. Messages contained in this site or references to the visionary may not be published on any website, in any printed material or other communications channels for sale without written permission of TheWarningSecondComing.com website. Privacy Policy | Terms & Conditions..czyli interes handelle, handelle , handelle…:-))))

  KIm jest samozwancza wizjonerka Maria Boskiego Milosierdzia????
  KTo ja widzial i zna osobiscie???
  Kilka osob podaje calkowicie odmienne jej personalia…
  Ponizej informacje na temat zebrane przez Angielska Stacje Radiowa

  Ja wiem, ze mysmy Polcy glupismy, no troche tak….ale nie az tak..panie Gajowy:-)))

  Przepowiednia się sprawdza!
  Nasradamus w centurii XXIV pisze…

  Gdy władca zamorski syn Słońca
  Osła odór nad Wisła poczuje
  Cioła napoić w Niemnie pośle
  Niedżwiedzia zającem poszczuje!

  Pachołków płatnych z ich własnej kiesy
  W śmiertelne błota wprowadzi
  Kości ich białe, gdy lud Płowowłosy
  Śmiertelnym dymem wykadzi….

  Wejdzie Mars w kwadre Księżyca
  i pies do miesiąca zawyje
  powstanie od Morza do Morza
  Gdy wody się z Nilu napije

  Gdy wycia i pieśni ucichną
  gdy sny i pragnienia zapije
  i z dupa skopaną z przykopy
  wylezie trzeżwiejąc na chwile.

  Król wielki w słomianej koronie
  jadący na wieprzku na czele
  Nagoni do domu dziwice
  zamykając w Europie burdele.

  Od Odry do Morza Czarnego
  od Warty do Warzyc i Harty
  Powstanie Imperium Poteżne
  A stworzy go lud nienażarty

  Gdy nad Londynem i Lutczą
  przeleci Archanioł w kufajce
  i sam bez niczyjej pomocy
  szast prast..a zatem .czekajcie…

  Tą przepowiednię napisal
  k’Nomar Aegyptiakos
  egipski mnich magik z rodziny słowianskich vedunow i wajdelotów celtyckich- jak miał widzenie… zzze nie wazne… co, nie ważne ….z kim, nie ważne….. jak- ale najważniejsze przy czym:-))))
  2013-05-13 (poniedziałek) @ 12:23:49

  Dzis nad Londynem i Lutcza
  przelecia Archaniol w kufajce!
  Zrzucil walonki nad Praga…
  Wierzcie,,i tylko..czekajcie!!!!!

  Nad Jeruzalem dal nurka
  wszedl do Knesetu na chwilke
  i wszedl calkiem przebrany-
  jako dzierlataka i w… szpilkach..

  Szybko ocean przeplynal
  po drodze smieci policzyl,
  wysokosc Centrum przemierzyl
  i 1776 liczbe napisal….

  W ksiazce do nauk historii
  dla dzieci -jak swiat jest szeroki
  O bledach co Ruskie wciaz robia
  I jakie z nich ,,obiboki!

  Sluchajcie..i robcie dokladnie
  Empstrembzdrem jedynie sluszne!
  Czuwajcie wciaz na kolanch,
  i ZAWSZE badzta, posluszne….

  Patrzta .. na Wschod…. Archaniola-
  i jak mu patrzy z geby
  Zdajata na Niebo, koscioly…..
  I liczta….. blizniemu bledy!
  Ament!

 19. Romank said

  Ludzie!!!!!! natychmiast broncie pomnika z gipsu w Gdansku…rzezba bezcennej wartosci i artystycznej brzepieknosci …i niezwykle uzyteczna dla Takzwanych,,tego w Polin, tfu Polsce…tego……

  http://wiadomosci.wp.pl/query,jerzy%20bohdan%20szumczyk,szukaj.html?ticaid=1117e8

 20. Fran SA said

  Nalezy odroznic przepowiednie od idiotyzmow.
  Jeszcze do tego, jak ktos niefachowo i bezczelnie stara sie podszyc pod religie.
  Przeciez przepowiednie nie musza byc o tym, ze Bog skarze wszystkich wierzacych kolejnym potomem i kataklizmami, bo przeciez przyrzekl, ze wiecej tego nie zrobi..!!!
  To nie Stary Testament.
  Albo wierzymy w milosierdzie boskie albo w religijna nahaje!!

 21. JO said

  Panie Gajowy, nie widzac komentujacych, czy jakis problem z komputerem?

  ?? – admin

 22. Nemo said

  @9 Andrzej

  „Polacy czas zacząć myśleć!
  Ruszcie głowami!”

  Panie Andrzeju-mam nadzieję,że pan tego psychopatę,tylko wyrywkowo słuchał,bo bluźnierstwa które to indywiduum miota w swoich filmikach wołają o pomstę do Nieba.Czuję się mocno zniesmaczony;pan Jo ma rację to jakiś farbowany,chazarski lis-niby wygaduje na żydów a ton jego wypowiedzi jest wybitnie talmudyczny.Po co pan wrzucił ten link na Gajówkę,jeśli wolno spytać?

 23. Re: 22
  Nawet ten „filmowy gosc” zdjal ze sciany pewnie z ciezkim sercem portret stalina…co nie przyszlo mu z latwoscia…:)))
  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 24. Nemo said

  @ 23

  A w zastępstwie,zawiesił sobie hinduską swastykę 🙂 Nie dziwota,że z jego bredni na kilometr zajeżdża New age.

 25. andrzej said

  Re. 22:

  Tak dla zdrowotności!

  A teraz!

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2011/10/05/zapomniany-andrzej-frycz-modrzewski/

 26. wi42 said

  @14 Fran, 6 AS
  Chyba niewiele mozna dodac do opinii wiekszosci i dobre posumowanie w #14 Fran.
  Moze tylko uwage, ze idealny wariant dla mafii swiatowej bylby konflikt chinsko-rosyjski (czy to przypadkowo tak sugeruje „przepowiednia”?).
  Zgadzam sie z ocena @6 – AS. Trzeba jednak uzupelnic ” Tendencje rozpadowe na bazie potencjalnego rabunku bogactw przez zaczadziałe lokalne sitwy..”
  To jest tylko jeden z problemow. Wszystko jest zdalnie sterowane.
  Wariant wewnatrznych problemow i „rozpadu” jest alternatywa wojny z Chinami.
  Przy okazji: 2,5 godz. ale warto!
  http://trueinform.ru/modules.php?name=Video&file=article&sid=30769

  (Panarin – 2:30h doskonaly wyklad – historia i przyszlosc)

 27. Marcin said

  Jak Chrześcijanin może wierzyć w jakieś przepowiednie?

 28. Marucha said

  Re 27:
  W niektóre może, np. w fatimskie.

 29. Janek said

  Ad25
  Tak dla” zdrowotności” warto się walnąć głową w ścianę.!

 30. andrzej said

  Re. 29:

  Poczytaj, posłuchaj Waćpan i potem się wypowiadaj, chyba że z góry założyłeś blokadę swojej głowie!
  Bo coś bredzisz!

 31. Marcin said

  Może, ale nie musi. Nie zapominajmy,że rogaty jest ojcem kłamstwa i zrobi wszystko aby odciągnąć nas od Naszego Ojca i będzie nierzadko przybierał oblicze dobra. Ja w żadne przepowiednie nie wierzę, nie wierzę bo wiem,że one nie mogą pochodzić od Boga.

 32. u said

  Mysle, ze latwo wypunktowac autorow tych omenow. Nawalny do spolki z foreign agenatmi, mi tu pasuja.

 33. Zbyszko said

  To nie Rosja rozszerzyła swoje błędy na cały świat a Rotszyldowie z kumplami. Podobno Rewolucja Rosyjska (jak zresztą także i inne rewolucje) była finasowana własnie przez te światowe szumowiny

  Oczywiście, że żydowscy bankierzy finansowali Rewolucję Żydowską w Rosji.
  Admin

 34. Zbyszko said

  Rosjanie nie byli i nie są narodem bezbożnym. Świadczą o tym ich Chrześcijańskie cerkwie prawosławne. Obecnie w Rosji obserwowane jest nawet powszechne nawrócenie, po tym zepsuciu porewolucyjnym. Rusini wraz Litwinami byli w tej Wielkiej Koalicji która z Bogurodzicą na ustach, pod wodzą Króla Polski Władysława Jagiełły pokonała grzeszących pychą Krzyżaków.

 35. Boydar said

  Co do Fatimy, nie wypowiadam się. Cud słońca nie mógł być zrealizowany dostępną wówczas techniką. No chyba że, zbiorową, totalną hipnozą. Kwestia wiarygodności zeznań świadków. Gietrzwałd też jest zagadką.
  Natomiast większość pozostałych „proroctw” nie przedstawia sobą nic więcej, niż dedukcję, logikę, znajomość mechanizmów i planów przeciwnika/sprzymierzeńca. Jeżeli nawet w danej przepowiedni nie ma wyraźnie zaznaczonego „jeżeli – to”, warunek powyższy jest domyślny. W przeciwieństwie do proroctw zawartych w Piśmie ST, gdzie wyprzedzenie czasowe było rzędu tysięcy lat, te późniejsze są z całą pewnością dziełem ludzi „dobrze zorientowanych”. Bez względu na osobę oficjalnie przyjętego profety.

 36. Marucha said

  Re 35:
  W zasadzie katolik nie musi wierzyć w objawienia, proroctwa czy nawet cuda, pominąwszy te, które miały miejsce aż do śmierci ostatniego apostoła.
  Rozsądne wydaje mi się jednak stanowisko mówiące, że nie popełnimy grzechu nawet, gdy uwierzymy w oszustwa (świadome czy nieświadome), o ile to, co głoszą, nie stoi w sprzeczności z Magisterium.

 37. Adik said

  Nie rozumiem tych proroctw nie sa zgodne z faktami.Z tego co wiem to Rosja przez wieki byla bardzo wierzacym krajem okreslenie ”Święta Rus” nie wzięlo sie z nikad ,religia tam odgrywala ważna role w zyciu ludu. .Komuniści próbowali zniszczyć wszystko co bylo związane z religią(burzenie cerkwi, mordowanie ,torturowanie i zamykanie w wiezieniach duchownych oraz ludzi wierzących,palenie ksiazek i wszystkiego co bylo związane z wiarą) ,lecz im się to nie udało.Dobro wygrało.To pokazuje prawdziwośc ich wiary Mt 16.18” I na tej Skale zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne go nie przemogą”

 38. Tadeusz. said

  Re.10,11, 16,22 i 24.Każdy ma prawo do swoich poglądów. Pan Waldemar Pastuszka to napewno nie jest ” Ten Facet to żydowska podpucha, prymityw z filmu czy filmowy gość”. Pan Pastuszka to jeden z niewielu Polaków mówiący jak skutecznie i szybko walczyć z czapą i chydrą koczującej nacji. Przedstawia zwarcie trudne sprawy.To jest nauka dla przyszłych pokoleń, walczących o naszą Ojczyznę i Szczęście Ludzkości. Tak-tyka: http://www.dailymotion.com/video/x15xzuh_tak-tyka_news.

 39. Boydar said

  „… o ile to, co głoszą, nie stoi w sprzeczności z Magisterium …”

  I znowu Pan Gajowy prawdę gada, świntom.

 40. JO said

  .21. Panie Gajowy, to utrudnia , przynajmniej mi tu pisanie. Nie widac kto aktualnie sie wypowiedzial:

  !”There are no public comments available to display.”

  a kiedys byly ikonki z NICKIEM i tematem …

 41. Marucha said

  Re 40:
  Wordpress już to poprawił.

 42. Gość said

  Re 35.
  „Gietrzwałd też jest zagadką.”
  Po owocach ich poznacie…
  Okolice Gietrzwałdu były biedne, mężczyźni stanowczo za bardzo nadużywali alkoholu.
  Parę lat po objawieniach dużo zmieniło się, pijaństwo przestało być problemem tych okolic, a Bismarck dzięki tym objawieniom nawrócił się, co jest mało nagłaśniane.
  Z tekstu E. Pałkiewicz „Matka Boża siedząca na tronie, z koroną nad głową, podtrzymywaną przez aniołów. Ten widok Maryi w królewskim majestacie – już w pierwszych trzech dniach objawień w Gietrzwałdzie, o czym został bez wątpienia jak najszybciej przez policję poinformowany – to było dla Bismarcka coś przerażającego i wstrząsającego do głębi. I nadzwyczaj wprost niewygodnego. Przekazana została tu bowiem prawda o godności Najświętszej Maryi Panny jako Królowej Polski”.

 43. Gość said

  ad 42
  Do dzisiaj dzięki modlitwom i wodzie z cudownego źródełka mają miejsca uzdrowienia.

 44. Boydar said

  I po to są zagadki, aby je rozwiązywać. Znam przytoczone fakty, i uznaję je za świadectwo prawdziwości. Każdy jednak musi to uczynić sam, w zgodzie z własnym sumieniem i wiarą.

Sorry, the comment form is closed at this time.