Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  karlik o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  Krzysztof M o Co jest droższe: ładowanie poj…
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  bryś o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  Stan Piasta o Co jest droższe: ładowanie poj…
  Peryskop o Wolne tematy (71 – …
  I*** o Wolne tematy (71 – …
  revers o SEXturystyka. Czyli jak żołnie…
  ojojoj o Co jest droższe: ładowanie poj…
  Boydar o Wolne tematy (71 – …
  Boydar o Wolne tematy (71 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

Włosi proszą papieża o pomoc w walce z homodyktaturą

Posted by Marucha w dniu 2013-10-18 (Piątek)

Grupa włoskich obywateli napisała list otwarty do papieża Franciszka prosząc go o wsparcie w walce z planami wprowadzenia ustawy antydyskryminacyjnej. Sygnatariusze listu wyrażają obawę, że ustawa doprowadzi do poważnego ograniczenia wolności wypowiedzi i stowarzyszeń, szczególnie wśród katolików, a w przyszłości doprowadzi do działań legislacyjnych sprzecznych z prawem naturalnym, takich jak legalizacja małżeństw homoseksualnych i adopcji.

Sygnatariusze listu piszą, że motywuje ich „zaufanie w uzyskanie odpowiedzi o najistotniejszym znaczeniu”. Twierdzą, że są oni zachęceni przez uwagę, jaką papież poświęcał zwykłym katolikom.

Włosi obawiają się bardzo podobnego projektu prawa, przeciwko któremu w Polsce zbierane są podpisy na stronie http://www.stopdyktaturze.pl.

Jeśli ustawa wejdzie w życie to, jak podaje lifesitenews.com, osobom winnym przestępstwa dyskryminacji z powodów homofobii lub transfobii grozić będzie kara więzienia do 1,5 roku lub grzywny do 6000 euro. Za podżeganie do przemocy na tle homofobii lub transfobii grozić ma więzienie od 6 miesięcy do 4 lat. W tych samych granicach ma się mieścić kara dla osób zapewniających wsparcie organizacjom, stowarzyszeniom, ruchom i grupom, których celem jest zachęcanie do dyskryminacji lub przemocy z powodu homofobii lub transfobii.

Syngatariusze listu określili projekt ustawy jako wyjątkowo niebezpieczny. Krytyce poddali także brak precyzji w nim zawartej. Nie dookreślono m.in. definicji homofobii lub transfobii. Oznacza to podatność na najróżniejsze interpretacje. Włosi zwracają uwagę, że jeśli ustawa antydyskryminacyjna wejdzie w życie, to kara więzienia może grozić np. za prowadzenie terapii, których celem jest wyleczenie z homoseksualizmu. Piszą również, że kara do 1,5 roku więzienia może grozić za publiczne wypowiadanie tego, co Katechizm Kościoła Katolickiego mówi o homoseksualizmie. Przypominają, że zgodnie z Tradycją i Pismem Świętym, akty homoseksualne są „wewnętrznie nieuporządkowane”, „zdeprawowane” i „nigdy nie będą mogły być zaaprobowane”.

Zdaniem zwolenników prawa antydyskryminacyjnego nie jest ono tożsame z legalizacją związków homoseksualnych, jednak stanowi krok w kierunku jego zalegalizowania. Poseł Ivan Scalfarotto powiedział w wywiadzie 26 sierpnia, że debata na temat homofobii poprzedza debatę na temat homo-małżeństw.

– To dwie różne rzeczy, lecz jedna następuje przed drugą – powiedział lewicowy poseł. Z resztą projekt ustawy legalizującej homo-małżeństwa został już złożony we włoskim Senacie. „Dziwnym trafem” w tym samym dniu – 15 marca 2013 – co projekt ustawy przeciwko homofobii.

Źródło: lifesitenews.com
Mjend
http://www.pch24.pl/

Nie wiemy, czy tolerancyjny papież Bergoglio jest najwłaściwszym adresatem apelu. Sam powiedział, iż „kim ja jestem, by potępiać [homoseksualstów]?”.
Admin.

Komentarzy 17 do “Włosi proszą papieża o pomoc w walce z homodyktaturą”

 1. Nemo said

  Ciekawy jestem reakcji papieża.O ile jakaś nastąpi.

 2. Luxeuro said

  To co INTERIA dzisiaj serwuje jako Informacje pasuje do problemu homodyktatury,

  http://film.interia.pl/wiadomosci/film/news/milosc-i-wojna,1957759,38

  „Wyreżyserowane przez Abdellatifa Kechiche’a „Życie Adeli” (recenzja / galeria) zaczyna się, kiedy tytułowa bohaterka (Adele Exarchopoulos) ma 15 lat i jest w liceum. Przeżywa pierwsze zauroczenie, miłosne rozczarowanie. Jedna rzecz nie ulega dla niej wątpliwości: dziewczyny chodzą z chłopakami. Jej życie zmienia się jednak na zawsze, gdy pewnego razu spotyka Emmę (Léa Seydoux), młodą kobietę o niebieskich włosach. To właśnie dzięki niej Adela odkryje swoje pragnienia. Na oczach widzów dziewczyna dojrzewa, poszukuje swojej życiowej drogi, gubi ją i znowu odnajduje… Od czasu triumfu w Cannes „Życie Adeli” wzbudza kontrowersje i jest szeroko komentowane za sprawą jednych z najśmielszych scen erotycznych w historii kina.”

 3. kiriki said

  Odpowiedz papieza bedzie zapewne tylko jedna – Bonjorno!

 4. Zetef said

  Sam powiedział, iż “kim ja jestem, by potępiać [homoseksualstów]?”.
  Szkoda, że nie zadał sobie pytania ‚kim jestem by zostać Papieżem?’.

 5. Tralala said

  Papiez albo sprawe przemilczy (zdziwilabym sie, bo lubi gadac), albo odpowie pytaniem na pytanie, albo tak pokreci, ze poza pustoslowiem odpowiedzi nie bedzie.

  W czwartek oswiadczyl, ze zrobilismy z religii ideologie :http://angelqueen.org/2013/10/17/bergoglios-ignorant-attack-on-traditional-catholicism-intensifies/

 6. Jan said

  Ad.5
  Kolejny geniusz od diagnoz i napraw w Watykanie przypisuje nie wiadomo komu zideologizowanie religii. Widocznie obowiązuje nadal zasada wyrażona przez JPII zaraz po wyborze – skoro Bóg powołał mnie na to stanowisko z moimi poglądami, to znaczy, że mam je realizować. Pytanie jaki i czyj Bóg.

 7. akej said

  @ Nemo (1)
  O ile bedzie odpowiedz, to bedzie taka sama jak orzeczenia SV2 – czyli pomiesznie z poplataniem, lub nawet jeszcze gorsza.

 8. Błysk said

  Zdaje się,że powiedzmy papięż Franciszek został dlatego papieżem,iż opowiedział się wprost za Wat. II ,a BXVI próbował na ten temat trochę dyskutować .Stąd wyznaczenie daty beatyfikacji Jana XXIII i JPPII ,twórców i realizatorów Vat.II.Zdaje się że Franciszek będzie próbował ludziom zawracać głowę rożnymi bzdetami w rodzaju ,ze księża maja być ubodzy/choć niektórym by się to przydało /,że diabeł atakuje /ale nie przez żydów/ ,a jednocześnie podkreślać że antysemityzm jest grzechem. Ale może się mylę,może trzeba jeszcze poczekać , bo a nuż żydło wyjdzie z worka .

 9. Jeszcze zbyt wiele ludzi łudzi się, że ten człowiek jest pozbawiony wszelkiego autorytetu kościelnego.

  1 września dla magisterium: wywiady z Franciszkiem http://pelagiusasturiensis.wordpress.com/2013/10/13/11-wrzesnia-dla-magisterium-wywiady-z-franciszkiem/
  „Tradycjonaliści, nieomylność i papież” http://pelagiusasturiensis.wordpress.com/2013/09/03/tradycjonalisci-nieomylnosc-a-papiez/

 10. edmer said

  Bergoglio to osioł a w dodatku błazen kim on jest by się plątać po placu św Piotra jak smród po gaciach to zwykły dureń i pewnie pedał o sklonościach pedofilskich tak samo jak anty papież Jan XXIII. dość już tych fałszywych uzurpatorów w Rzymie.

 11. Re: 10 Edmer…
  „Papiez i mason – to dokladnie ten sam fason…”

  Ostatnio „ich papiez” stwierdzil, ze ateisci rowniez pojda do Nieba…

  I po tej papieza wypowiedzi, na drugi dzien bylo sprostowanie Watykanu, ze ateisci jednak nie pojda do Nieba…

  Ach, wesole zycie musi byc dzisiaj w „ich” Watykanie……
  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 12. Miało być wyżej (9): Jeszcze zbyt wiele ludzi łudzi się, że ten człowiek posiada jakikolwiek autorytet kościelny.

 13. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 14. akej said

  @ Edmer (10)
  On nie jest oslem. On jest swiadomym niszczycielem.

 15. deV said

  Tymczasem laurka dla „biskupa Rzymu”:

  Socjolog i filozof Zygmunt Bauman powiedział dziennikowi „L’Osservatore Romano”, że jest „oczarowany” tym, co robi papież Franciszek. Wyraził opinię, że jego pontyfikat jest wielką szansą nie tylko dla Kościoła katolickiego, ale i dla całej ludzkości.

  Watykański dziennik przedstawił urodzonego w Polsce i mieszkającego od lat w Wielkiej Brytanii socjologa jako „wielki autorytet wśród interpretatorów kondycji człowieka w naszych czasach”.

  – Odrzucenie sztywnych obowiązujących reguł i zdolność Jorge Mario Bergoglio do dotykania serc ludzi przypominają podobną postawę Jana XXIII – podkreślił Bauman. Dodał: „Obecny papież jest nieustraszony w swym sposobie postępowania”.

  Bergoglio potrafi odnieść się do duchowości typowej w naszych czasach; do zwolenników „Boga osobistego”. Bo oni nie są zbyt zainteresowani moralnymi nakazami wprowadzonymi przez reprezentantów instytucji religijnych, ale pragną znaleźć sens we fragmentaryczności ich egzystencji – ocenił Zygmunt Bauman.

  Przyznał też: „Osobiście z wielką nadzieją i niecierpliwością oczekuję na wydarzenia tego pontyfikatu”.

  Podkreślił, że wielkie wrażenie zrobiło na nim też podejście papieża z Argentyny do kwestii dialogu. Zauważył, że Franciszek pojmuje dialog nie jako dobieranie sobie rozmówców myślących w podobny sposób, jak on, ale jako konfrontację z całkowicie innym punktem widzenia.

  – W takim przypadku może naprawdę zdarzyć się to, że osoby prowadzące dialog będą skłonne do zmiany własnych idei – powiedział socjolog i filozof. W jego opinii, właśnie taki rodzaj konfrontacji jest teraz bardzo potrzebny, by rozwiązać wielkie problemy.

 16. deV said

  źródło:
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Zygmunt-Bauman-jestem-oczarowany-papiezem-Franciszkiem,wid,16089244,wiadomosc.html?ticaid=11183f&_ticrsn=3

 17. olagordon said

  France Fights Masonic Jewish Hegemony – part 1
  Francja zwalcza masońską hegemonię żydowską – część 1
  http://savethemales.ca/
  17.10.2013
  (po lewej: zwolennicy FNP. Francja jest jednym z krajów zachodnich o silnej partii narodowej)
  David Masada jest młodym francuskim patriotą. Poprosiliśmy go o artykuł na temat Front National Party [FNP], która ostatnio zdobyła głosy w lokjalnych wyborach. Uważa, że FNP reprezentuje francuski opór wobec dominacji przez zoe=rganizowane żydostwo i masonerię, których polityka ma charakter satanistyczny.
  Od red: Zamieszczam ten artykuł ponieważ on charakteryzuje sytuację polityczną na zachodzie, i jako Żyd uważam, że wielu Żydów nie chce mieć z tym nic wspólnego)
  David Masada (henrymakow.com)
  Francją rządzą masoneria i zorganizowane żydostwo. Jedno służy drugiemu. Dla tej kliki nieważna jest wola obywateli francuskich, ich głosy, ich historyczne przetrwanie, ich dziedzictwo, ich kultura i religia przodków (katolicyzm).
  Ich celem jest zniszczenie każdego korzenia, każdej pamięci, każdego związku z przeszłością, każdego śladu religijnego sensu, a przede wszystkim każdego strzępka patriotyzmu pozostałego w sercu francuskiego narodu. To dlatego zawsze podkreślają mroczną stronę francuskiej historii i każą francuskiemu narodowi padać na kolana przed żydostwem i holokaustem.
  Celem zorganizowanego żydostwa nie jest wymuszanie dobrowolnej i bezstronnej władzy z korzyścią dla ludzkości i jej ogólnego dobrobytu. Jego celem jest zastąpienie Boga, i czczenia ich w ten sam sposób.
  Od stuleci Francja była bastionem chrześcijaństwa i stanowi przeszkodę dla żydowskiego programu globalnego. Oni nie chcą by pozostał żaden naród, który kwestionowałby ich dominację. Żądza władzy i pieniądza, chciwość, ignorancja w kwestii ideałów moralnych i religijnych zorganizowanego żydostwa, wszystkie stoją za współczesną kulturą śmierci i zniszczenia.
  „Postęp i zmiana”
  We Francji za każdym wołaniem o „postęp” i „zmianę społeczną” zawsze znajdziesz Żyda.
  Zlikwidowanie kary śmierci zainicjował żydowski prawnik Robert Badinter. Prawo aborcyjne wprowadziła Żydówka Simone Veil. Wszystkie grupy „antyrasistowskie” zorganizowali Żydzi (SOS Racisme założyli Żyd Julien Dray i Żyd Harlem Désir; jego prezesami zawsze byli Żydzi, obecnie jest nim Żydówka Jewess Cindy Léoni).
  Jak w każdym innym kraju w którym się osiedlali, francuskie żydostwo utworzyło wiele grup nacisku na naród-gospodarza żeby uniemożliwić legalny sprzeciw wobc ich lucyferiańskiego programu. Dla nich nieważne jest przetrwanie francuskiego narodu jako niezależnego bytu, ponieważ oni po prostu nie uważają się za żadną jego część. Ich jedyna lojalność dotyczy ich plemiennego bytu, masonerii, dla niektórych Izraela, ale nie Francji i jej narodu.

  Judeo-masońska kontrola
  To dlatego Front Narodowy i [jego założyciela] Jean-Marie Le Pen (po lewej) uczynili wrogiem Nr 1. On odmówił kłaniania się żydowskiej władzy. Dlatego musiał stawić czoła tej okultystycznej potędze, która kontroluje wszystko i w swoich rękach trzyma los Francji i jej narodu, tak jak kontroluje los amerykańskiego narodu (doprowadzając go do bankructwa). . .
  Historia jest uparta, i dlatego oni tłumią młode pokolenie. (W ubiegłym roku żydowski masoński minister edukacji Peillon usunął z podręczników Ludwika XIV, Napoleona i Franciszka I. . .)
  Tylko kolory wydarzeń wydają się zmieniać, ale faktycznie znaczenie historii pozostaje takie samo.
  Ale wyjaśnijmy dokładnie jedną rzecz. Oczywiście nie mówimy tu o jednostkach. Mówimy o żydowskiej potędze finansowej i jej wszystkich prokurentach, głównie masonerii ((B’nai Brith, Bilderberg, Czaszki i Piszczele, CFR, Komisja Trójstronna itp.). Mówimy o trwającym od stuleci programie przewrotu, który jest bliski realizacji.

  Najważniejsze na świecie społeczności żydowskie – poza Izraelem – muszą być we Francji i w USA. Tylko to tłumaczy obecną politykę wojenną prowadzoną przez francuski rząd.
  Obecny prezydent Francji – marrano kryptożyd Hollande (po lewej)
  Obecny minister spraw zagranicznych – Żyd Fabius
  Obecny minister edukacji – Żyd Peillon
  Obecny minister gospodarki – Żyd Moscovici
  Oczywiście każdy z nich jest masonem. . .

  Mógłbym sporządzić taką samą listę osób w mediach (prasa, TV, itd.), na uniwersytetach i nie tylko. Naród francuski staje się coraz bardziej świadomy tego, ale nie może zrozumieć jak Żydzi mogą być tak źli wobec nich, skoro zajmują najważniejsze stanowiska w większości sektora gospodarki (szczególnie w mediach, kulturze i oczywiście w bankach). Oni cieszą się dużo wyższym statusem niż przeciętny obywatel francuski. Ale to na pewno im nie wystarcza. . .
  Wysokiego szczebla członek B’nai Brith powiedział Jean-Marie Le Pen, że obawiali się tego, iż ich „kontrola myśli” zawiedzie w uniemożliwieniu wybrania go w 2002 roku, i dlatego przez lata Front Narodowy był głównym powodem niepokoju zorganizowanego żydostwa. Taki jest powód za kampanią medialną szkalowania partii i jej przewodniczącego.
  Inne przeciwne partie (socjaliści i UMP) założyły „Front Républicain” na zgromadzeniu B’nai B’rith (masoneria wyłącznie dla Żydów). Było to porozumienie między partiami politycznymi w celu połączenia ich głosów kiedy mierzyli się z członkiem Frontu Narodowego w wyborach. . . (taka jest demokratyczna etyka francuskiej elity politycznej, żeby pominąć głos obywatela w celu zachowania uchwytu na wszystkich stanowiskach władzy. . .)
  W ten sposób partia socjalistyczna i lewicowcy zapewnili sobie sukces w wyborach.

  Francja zwalcza masońską hegemonię żydowską – część 2
  Francuskie grubiaństwo skutkiem ataku okultystycznego?
  http://savethemales.ca/
  18.10.2013
  Francuskie „grubiaństwo” może być wynikiem stresu z powodu wydziedziczenia, mówi David Masada, który opisuje udrękę i gniew patrioty obserwującego upadek swojego kraju.
  David Masada
  Mówiąc ogólnie, Francuzi są grubiańscy jako naród, bo się ich atakuje.
  Większość ludzi tylko oddaje agresję jaka dotyka ich samych. Jesteśmy pod atakiem masońskiej kabały żydowskiej kontrolującej Francję. Chociaż większość Francuzów nie może zidentyfikować tego źródła, reagujemy na zło jakim karmią nas media, polityka i kultura jako całość.
  Wykorzeniono nas jako naród chrześcijański, a utrata chrześcijaństwa jako religii, etyki, wartości moralnych, komunikowania się, edukacji itd. jest powodem zrobienia z nas ryzykanckich maniaków.
  Nie wiemy jak porozumiewać się z innymi w miły sposób, bo codziennie wmusza się w nas zło. To tworzy głębokie poczucie dyskomfortu moralnego i braku bezpieczeństwa. A kiedy doda się ciągły napływ do kraju obcokrajowców, zainspirowany masońską kabałą żydowską [inspired by the Masonic Jewish cabal, ] mamy do czynienia z narodem, który czuje się (niezbyt mocne słowo) terroryzowany.
  Uważam, że to ten strach generuje całe to grubiaństwo i agresję. Ostatnie prawo o gejowskich małżeństwach jest tylko jednym przykładem z wielu. (Większość Francuzów jest temu przeciwna, ale mimo to prawo się uchwala, demokracja nie jest już rządem większości). . . Skoro Francuzi są nieuprzejmi, to tylko dlatego że bardzo cierpią. . .

  Francja zaakceptowała żydowską kontrolę
  Francuska ekonomia, system edukacji i masmedia, wszystkie są w jarzmie zorganizowanego żydostwa. Tak straszne i antysemickie jak to brzmi, to niemniej jest prawdziwe. Dowodem tego jest to, że kiedy tylko o tym wspomnisz, na zawsze masz zakaz w mediach, nie będziesz pracował jako dziennikarz, nie dostaniesz mianowania do zarządu firmy, nie znajdziesz się na żadnej liście partii politycznych, ani nie staniesz w wyborach do Zgromadzenia Narodowego. Nawet nie masz żadnej szansy na rywalizację w wyborach na Miss Francji. (Tak, również na tym położyli swoje łapy. . .) Po lewej: Miss Francji 2012.
  Oni nie tylko chcą skonfiskować każdy szczebel władzy francuskiego społeczeństwa, ale także realizują długoterminowy plan zniszczenia rodowitej ludności. Stąd ta ogromna kampania w kwestii aborcji i mieszania ras prowadzona przez media jako najnowszy dowód na „postęp ludzkości” i „cywilizację”.
  Ta obsesja o zniknięciu białych ludzi, odebraniu im władzy we własnym kraju, i zmuszania ich do akceptacji obcych z całego świata, jest dziełem zorganizowanego żydostwa (B’nai B’rith, masoneria itd.)
  Walką życiową Jean-Marie Le Pena było wyrwanie Francji z rąk masonerii. Jeśli teraz jest oczywiste, że to mu się nie udało, to jego odważne dążenie pozwoliło jednak pewnym ludziom zedrzeć zasłonę kłamstw i oszustwa okrywającą francuski cyrk polityczny.

  Prawdziwa walka: narodowcy kontra globaliści
  Skoro walka nie toczy się już między lewicą i prawicą, ale między zwolennikami programu globalistycznego, gotowymi sprzedać własny kraj by zrobić karierę w polityce, i chcącymi uwolnić kraj z uchwytu narzucających im niewolę globalistów.
  Czy Front Narodowy odniesie sukces? Skłaniam się ku opinii, że chociaż wyrażają wolę milionów Francuzów, istnieje bardzo mała szansa na sukces, częściowo dlatego, że nie pozwolą na to europejskie instytucje, a ponadto dlatego, że zadłużenie związane z walutą euro uniemożliwi prowadzenie niezależnej polityki.
  Po lewej: Marine Le Pen, obecna liderka, córka Jean Marie
  Strategia współzależności w kwestii finansów została tak dobrze zaplanowana, że nie pozostawia nic przypadkowi w sferze politycznej.
  Ale jedno jest pewne, Front Narodowy już zinfiltrował masonerię. Na przykład sensację wywołał ostatnio masoński prawnik Gilbert Collard, kiedy dołączył do Marine Le Pen. Teraz zasiada w Zgromadzeniu Narodowym jako parlamentarzysta. (Chociaż FNP ma ponad 20% głosów na szczeblu krajowym, ma tylko 2 parlamentarzystów na ogólną liczbę 577. . . taka jest demokracja według masońskiej dyktatury. . .)
  Tymczasem francuskie więzienia w ponad 80% są wypełnione obcymi. . . (w większości muzułmanami. . .) Wspaniałoduszna polityka imigracyjna zaprojektowana jest po to, by przyciągnąć jeszcze więcej imigrantów (co roku wizę pobytową i obywatelstwo otrzymuje ponad 200.000. . .) Ich dzieci mają darmową edukację, ich rodzice dostają wsparcie finansowe na dzieci, darmową opiekę medyczną, wszystko na koszt rodowitego społeczeństwa pracującego, a nie dają nic w zamian oprócz przemocy, nienawiści i przestępczości. . .

  Zastępuje się nas na naszej własnej ziemi. . . dzięki ich polityce otwartych granic, wskaźnik przestępczości jest najwyższy w historii. Teraz mamy wschodnioeuropejskie gangi mafijne napadające na sklepy jubilerskie i grabiące prywatne rezydencje poza miastami na ogromną skalę. To na pewno powinno bardzo angażować siły policyjne, które już dotykają drastyczne redukcje budżetowe. . .
  Oczekiwany przez naszych panów-władców masońskich chaos już jest daleko zaawansowany. . . To na pewno umożliwi pewne większe „zmiany społeczne” i kampanie „antyterrorystyczne”. . . Teraz wiem, że naprawdę rozumiem znaczenie ich motta: Ordo ab Chaos. . .

  Całe sektory przedmieść wielkich francuskich miast stają się zakazaną strefą, gdzie migranci organizują się tworząc milicję dla ochrony swojego handlu narkotykami i przestępczości. Cały kraj upada, a media dalej przedstawiają Front Narodowy (który nigdy nie rządził) jako przyczynę wszystkich problemów. . . To mogłoby być tematem dobrego żartu, gdyby rzeczywistość nie była tak tragiczna. . .

  Podsumowując, Francji narzucono wypróbowany szatański przepis na katastrofę:
  – Masowa imigracja
  – Ciągle zwiększające się zadłużenie
  – Suwerenność narodowa spętana przez instytucje europejskie
  – Małżeństwa gejów.
  Wszystkie te czynniki są teraz bardzo widoczne, są zauważane nawet przez najbardziej nieświadomych naiwniaków propagandowych, ale prawdziwi tego sprawcy, jak zwykle, pozostają w cieniu. . . Każdy na tyle odważny by wskazać na nich palcem wie, że to może kosztować go karierę, a nawet życie. . .

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: