Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Martusia o Kościół w rękach predatora. Dr…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  Maverick o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Traditionis Custodes
  Listwa o Traditionis Custodes
  wanderer o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  wanderer o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Traditionis Custodes
  Miet o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o Traditionis Custodes
  wanderer o Traditionis Custodes
  Listwa o Wolne tematy (54 – …
  UZA o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  lewarek.pl o Paradoks Pałacu Saskiego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Mordowanie chrześcijan nie jest niczym złym

Posted by Marucha w dniu 2013-10-20 (Niedziela)

Takich szokujących treści jawnie godzących w wyznawców Chrystusa i wolność religijną uczą się pakistańskie dzieci na lekcjach w szkole podstawowej – wynika z raportu Instytutu Badania Mediów Bliskowschodnich. Już od najmłodszych lat młodzi muzułmanie w Pakistanie są indoktrynowani, by popierać mordowanie wyznawców Chrystusa.

Według obowiązkowych w większości publicznych szkół w Pakistanie podręczników, zabijanie chrześcijan, a także przedstawicieli innych mniejszości religijnych, nie tylko jest „w porządku”, ale co więcej, jest celem, do którego należy dążyć, by pomóc tym wyznawcom osiągnąć męczeństwo za ich wiarę. Zgodnie z prawem do nauki tych treści zmuszani są także młodzi chrześcijanie.

Przedstawiony przez agencję Christian Post raport Instytutu Badania Mediów Bliskowschodnich zauważa także, że oficjalne i niezależne media, liderzy rządowi i religijni uczeni usankcjonowali nienawiść wobec mniejszości religijnych i sam już termin „mniejszość” jest postrzegany w negatywnym kontekście. Co więcej, w Pakistanie dochodzi obecnie do regularnych ataków na niemuzułmańskich Pakistańczyków, a także na tych muzułmanów, którzy nie są uważani przez sunnitów za prawdziwych wyznawców Allaha.

„W wyniku takiej legitymizacji nienawiści przez podręczniki szkolne, przemówienia rządzących polityków, kazania w meczetach i kongregacji religijnych, rośnie liczba prześladowań pakistańskich chrześcijan, hinduistów, szyitów” – czytamy w raporcie.

Podręczniki te umacniają w Pakistanie islamski trend promowania nienawiści i idei dżihadu wobec chrześcijan wśród dzieci już od najmłodszych lat. „W całej historii Pakistanu, od swojego powstania w 1947 roku, mowa nienawiści wobec niemuzułmanów jest normalnym zjawiskiem w społeczeństwie pakistańskim” – czytamy w raporcie.

Jak mówi cytowany przez Christian Post ks. abp Joseph Coutts, ordynariusz Karaczi i przewodniczący Episkopatu Pakistanu, chrześcijanie w tym kraju żyją pod nieustanną presją konwersji na islam, szczególnie poddawani są jej właśnie młodzi ludzie w szkołach.

– Codzienne życie mniejszości religijnych w Pakistanie charakteryzuje ubóstwo, niesprawiedliwość i dyskryminacja. Niemuzułmanie są identyfikowani jako obywatele drugiej kategorii w podręcznikach szkolnych. Nauczyciele wielokrotnie proszą studentów o pisanie esejów zatytułowanych: „Napisz list do przyjaciela, zachęcając go do konwersji na islam” – opowiada ksiądz arcybiskup.

Ksiądz arcybiskup Lawrence John Saldanha, emerytowany ordynariusz Lahore, już w 2011 roku w wywiadzie dla Agencji Asia News mówił, że Pakistan stał się krajem tylko dla muzułmanów. Wyznawcy innych religii nie mogą mieć tam równych praw.

MMP
http://naszdziennik.pl

Komentarzy 17 do “Mordowanie chrześcijan nie jest niczym złym”

 1. Piotr said

  I bardzo dobrze, że ich tego uczą. Mają ich uczyć miłości do tych, którzy ich mordują? Cały chrześcijański zachód wspiera tych (milcząc także to robi), którzy ich bezpośrednio mordują. Głosy sprzeciwu? Zaprzestano ostrzału i nalotów, bo świat się sprzeciwił? Propagandowa bzdura i nic więcej. Spójrzmy na swoje podwórko, spójrzmy na siebie, jak nam ucięto głowy i do nich nasrano (dosłownie). I dalej to robią, a my im dalej liżemy rowy. Nie? No to co takiego uczyniłeś?

 2. Jan said

  Ad 1.
  Solidarnościowe rządy wspierały wojny w Iraku i Afganistanie, powodujące aktualny stan rzeczy. Tym samym ich wyborcy i zwolennicy razem z tymi zawiedzionymi po czasie, mają w tym swój indywidualny udział.Teraz po latach amnezja i użalają się tak jak NDz nad losem ludzi wierzących w okupowanych i sąsiednich krajach, przekonanych na swej skórze o dobrodziejstwach od zachodu chrześcijańskiego,

 3. Boydar said

  Tytułem polemiki z „logiką” Pana Piotra (1)

  zdanie A: „…Cały chrześcijański zachód wspiera tych (milcząc także to robi), którzy ich bezpośrednio mordują…”
  zdanie B: „… spójrzmy na siebie, jak nam ucięto głowy i do nich nasrano …”

  zdanie C, w domyśle, moje : ‚zachodowi przecież nic nie ucięto, mógłby zaprotestować’

  Panie Piotrze, czy Pan tak pisze pod wpływem emocji ? Czy w jakimś innym celu ?

  Sformułowanie „… I bardzo dobrze, że ich tego uczą …” pominę milczeniem, gdyż kwestionowanie zasad Talmudu, mogło by zostać potraktowane jako antysemityzm.

 4. Piotr said

  Panie Boydar
  A Pan pisuje pod jakim/czyim wpływem? Ma Pan odwagę, to sam napisać, czy inni to za Pana mają to zrobić?
  „pominę milczeniem” – zgadza się, niejednokrotnie pomijał Pan milczeniem i nie tylko, nie kwestionując zasad Talmudu i Kalego, czyli jak my zabijamy to jest wszystko OK, ale jak nas zabijają to już nie (używają Talmudu). A antysemityzm, to tylko podwójne zaprzeczenie, umożliwiające w Pana „logice” powiedzenia tego co Pan powiedział. Adieu

 5. Boydar said

  No i widzisz Pan, potwierdza się stara prawda, roboty nie należy zaczynać w poniedziałek 🙂

  Ponieważ kulturalnie zadał Pan pytanie, również kulturalnie (i precyzyjnie) odpowiadam :

  post (3) napisałem pod wpływem postu (1)

  Miłego dnia.

 6. Nemo said

  „W całej historii Pakistanu, od swojego powstania w 1947 roku, mowa nienawiści wobec niemuzułmanów jest normalnym zjawiskiem w społeczeństwie pakistańskim” – czytamy w raporcie.”

  Jaka mowa nienawiści? Przecież to „nasi umiłowani bracia muzułmanie”,którzy „wierzą w tego samego Boga”. Mowa nienawiści to jest wtedy,gdy się pejsatego nazwie parchem,homosia pedałem a Tuska matołem. :\

 7. Marucha said

  Tak sobie czytam komentarze i dochodzę do wniosku, że muzułmanie słusznie mordują Bogu ducha winnych chrześcijan, bo Żydzi wywołują wojny i rzezie…

 8. Kar said

  https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRbW1CIJPIPWiJHyWPSpqU5FXB9s2gEMnWEi6KSX6_H85XV7sEWGw

  znalazlem to zdjecie i nie wiem czy „wyjdzie”..zdjecie moze byc podsumowaniem tematu: muzlumanie w cywilizowanym kraju..transformacja Szwajcarek…Szwajcarki dzisiaj..i Szwajcarki jutro… „zakutane”

  z gory przepraszam za nie wyswietlenie sie zdjec


  Gajowy wkleił zdjęcie – admin

 9. Marucha said

  Re 8:
  Ciekawe, czy te panie z dolnego zdjęcia mają na sobie buty i skarpetki.

 10. Kar said

  ..buty/skarpetki, to wielkie 0, Panie Gajowy.., bo ja sie b. martwie o Faune..

 11. Marucha said

  Re 10:
  A jaką faunę ma Pan na myśli? 🙂

 12. Kar said

  ..martwie sie srodowisko ekologiczne/przyrode, Panie Gajowy, o wszystkie zyjatka w wodzie..i nie tylko ..wkurw.a mnie stan rzeczy z jakimi kaza nam sie borykac na dzien dzisiejszy..no Pan przeciez to wszystko zna..

  pozdrawiam

 13. Fran SA said

  Nie wiem, czego ucza w Pakistanie, ale wiem, kto zalozyl madrasy (szkoly islamskie) i w Afganistanie i w Pakistanie. Zadna tajemnica:
  Voila!

 14. Boydar said

  Skoro Pan Gajowy już tu jest (a trudno go ostatnio spotkać) to pozwolę sobie zadać pytanie, częściowo związane z tematem :
  czy te pół naleśnika wolnotematycznego, to jest przesłanie do gajówkowiczów i świata – ‚Dosyć tego dobrego, chce mi się rzygać’ ???

  Nie było żadnego przesłania – admin

 15. Fran SA said

  Dlaczego ‚oni’ nas tak bardzo nie lubia??? Bo my ich tez nie.
  Mordowanie kogokolwiek jest grzechem.
  Handel narkotykami tez jest wielkim przestpstwem. Znam pare innych wielkich przestepstw jak lapanki niewinnych ludzi na ulicach i w srodkach transportu, torturowanie i wsadzanie do Gitmo bez wyroku sadowego na pare lat glodowki i tortur..

  Ale dlaczego oni nas tak nie lubia??

  http://uruknet.com/?p=m92170&hd=&size=1&l=e

 16. Boydar said

  Aleksander książe Gorczakow (pl.wikiquote.org/wiki/Aleksander_Gorczakow‎)

  Nie wierzę w niezdementowane informacje

 17. Fran SA said

  Mnie zastanawia, komu tak bardzo zalezy na dezinformacji. Przeciez ta cala Malala, do ktorej podobno strzelal Taliban – to nie chrzescijanka, tylko muzulmanka.
  A jeszcze bardziej mnie dziwi ta prymitywna, poganska propaganda przeciwko WSZYSTKIM muzulmanom.
  Przeciez to jest nieludzkie!!

  http://www.huffingtonpost.com/2013/10/08/muslims-form-human-chain-pakistan_n_4057381.html

Sorry, the comment form is closed at this time.