Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Krzysztof M o Tortura nadziei
  Krzysztof M o „Udu***y cię tak, że się…
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  omega o Wolne tematy (23 – …
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  lewarek.pl o Ukraina walczy z prawosła…
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  minka o Wolne tematy (23 – …
  Voodoosch o Tortura nadziei
  JADAM o Tortura nadziei
  bladymamut o „Udu***y cię tak, że się…
  bladymamut o „Udu***y cię tak, że się…
  bryś o Wolne tematy (23 – …
  Olo o „Udu***y cię tak, że się…
  Greg o Wolne tematy (23 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Nastolatku, złap HIV!

Posted by Marucha w dniu 2013-10-22 (Wtorek)

Światowa Organizacja Zdrowia zaleca, by już dzieci czteroletnie wiedziały, że sodomia jest „zdrowym alternatywnym stylem życia”. Wiek 15 lat jest, według WHO, idealny do publicznej deklaracji własnego homoseksualizmu.

W tej chwili już dwa stany w USA (Kalifornia i New Jersey) zabraniają terapeutom pomocy nastolatkom, którzy chcą rozwijać się w kierunku heteroseksualizmu. Podobne prawo jest przygotowywane w Niemczech.

Należy przy tym pamiętać, że orientacja seksualna kształtuje się do 25. roku życia i z nastolatka, który czuje się homoseksualny, przy odpowiedniej pomocy (a często nawet bez pomocy) może wyrosnąć heteroseksualny mężczyzna. Oczywiście jeśli zacznie przypinać sobie łatkę „geja” i współżyć z mężczyznami, jest to o wiele trudniejsze i o wiele mniej prawdopodobne.

Kłamstwa podstawą ustaw

Politycznie motywowani aktywiści bezczelnie kłamią na temat „zagrożeń” terapii nastawionej na rozwój heteroseksualizmu u nastolatków, którzy odczuwają pociąg wobec własnej płci. Dowodzi tego np. „świadectwo” złożone przed komisją senacką stanu New Jersey przez Brielle Goldani, która przysięgała, że została zesłana na „obóz tortur terapii konwersyjnej”. Jak wykazało późniejsze dochodzenie, historia została w całości sfabrykowana, i to na podstawie filmu fabularnego „But I’m a Cheerleader”. Film będący w każdym szczególe fikcją literacką stał się podstawą wprowadzenia prawnego zakazu terapii. Byłoby to śmieszne, gdyby nie działo się w rzeczywistości.

Zadziwiające jest, że jednocześnie w ogóle nie wspomina się o rzeczywistym zagrożeniu, z którym spotyka się młody człowiek odczuwający pociąg do własnej płci. Amerykańskie Centers for Disease, zbierające szczegółowe dane medyczne z całych Stanów Zjednoczonych i regularnie publikujące raporty wykazało, że w 2011 roku zadziwiająca liczba 94,9 proc. nowych przypadków HIV wśród chłopców w wieku 13-19 lat była związana z praktykowaniem przez nich homoseksualnego seksu. Taką samą przyczynę miało aż 94,1 proc. zachorowań w grupie wiekowej 20-24 lata!

Słoń w pokoju

Wzrost liczby zachorowań na AIDS wśród nastolatków i powiązanie tego z gejowskim seksem powinno skłonić rząd do ostrzegania dzieci przed rozpoczynaniem homoseksualnego współżycia. Żaden z szeroko promowanych programów nawet o tym nie zająknie.

W zamian promuje się zakładanie w szkołach klubów zrzeszających sodomitów i lesbijki oraz zachęcanie młodzieży do „ujawniania się”. Tajemnicą poliszynela jest, że coming out i wejście do takiego klubu wiąże się z rozpoczęciem (lub często – intensyfikacją) współżycia seksualnego z osobami własnej płci.

Przepaść między oczywistymi i ekstremalnymi zagrożeniami związanymi z homoseksualnym seksem a politycznie poprawną polityką edukacyjną ma wymiar wręcz orwellowski. Dzieciakom sprzedaje się mit (mimo przeciwstawnych dowodów naukowych), że homoseksualizm jest wrodzony, niezmienny, w związku z czym jedyną opcją jest przypiąć sobie etykietkę „geja” i zacząć żyć jak „gej”. Ironicznie – najbardziej oczywista reakcja na epidemię HIV wśród homoseksualnych nastolatków – nauczenie ich by unikali ryzykownych zachowań seksualnych – jest w ogóle poza dyskusją. Promować czystość seksualną? Absurd.

Podobna „edukacja seksualna” prowadzona jest już w Polsce. Jeśli zadadzą sobie Państwo trud przeglądnięcia materiałów normalizujących homoseksualizm wśród nastolatków, w najlepszym przypadku zobaczycie wzmiankę, że warto używać prezerwatyw. O tym, że nawet stosowane za każdym razem bynajmniej nie zabezpieczają całkowicie przed chorobami wenerycznymi czy HIV, nie ma już nawet zająknięcia.

Maciej Stopka

Opr. na podstawie:
http://www.voiceofthevoiceless.info
http://www.cdc.gov/hiv/pdf/statistics_surveillance_Adolescents.pdf

http://www.pch24.pl

Zob. także: 
http://www.pch24.pl/zakaz-pracy-dla-brytyjskiego-psychoterapeuty-pomagajacego-wyzbyc-sie-homo-sklonnosci-,18565,i.html
Admin.

Komentarzy 5 do “Nastolatku, złap HIV!”

 1. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 2. Mordka Rosenzweig said

  Do pan Autor,

  Ja pan Mordka chce tylko powiedziec, sze wirus HIV nie ma nic wspulnego z AIDS.

  Co powoduje czy wywoluje AIDS jest do tej pory nie wyjasnione.

  HIV = AIDS – Fact Or Fraud?

 3. niereligijna said

  ludzi zabijaja lekarze swoimi falszywymi diagnozami i po nich podawanymi truciznami zwanymi lekarstwami.

  czy ktos kto pisze takie artykuly, zastanawia sie nad przyczyna „urodzaju i obwitosci ilosci” homoseksualizmu w obecnych czasach czy tylko chce sklocic i wystraszyc ludzi?

 4. Krzysztotof P said

  at.3
  Lekarzy praktycznie juz NIE MA. Pozostali tylko usluzni wykonawcy lobbingu Farmaceutycznego, ktorego naczelnym prawem jest – podtrzymanie stanu agonalnego jak najdłuzej tak, by KLIENT ( nie pacjent! ) s t a l e przychodzil po ” lekarstwa” !
  Moja sp. Mama zazywala 3 razy po 11 / jedenascie/ medykamentow DZIENNIE! Nic wiec dziwnego, ze n i g d y nie wyzdrowiala, tylko w kilka lat, pozegnala sie z tym Swiatem.
  Kto wie, czy nie oddalaby za zwiekszona emeryture swojego DUZEGO mieszkania wydrwigroszom, – gdyby dozyla TYCH dni???

 5. Re: 4 Krzysztof P
  Mysle, ze afera ze „skorami” w Lodzi (pacjenci przewozeni przez karetki pogotowia byli usmiercani i sprzedawani jako „skory” do zakladow pogrzebowych za kilka tysiecy zlotych)..
  Oczywiscie, ze Sluzba Zdrowia juz od ponad 30 lat nie jest Sluzba Zdrowia, ale „sluzalcza” organizacja zydowskiego lobby farmaceutycznego m.in., firmy „Bayer”…(w Europie)…
  Polecam leczenie ziolami w sposob naturalny…
  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Polecam rowniez, aby nie trzymac pieniedzy w jakimkolwiek banku. Trzymac pieniadze w kieszeni lub w „banku ziemnym”…w kazdej chwili do ich uzycia…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: