Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Wulgarne zakłócenie przez homoaktywistów wykładu dr. Camerona w Warszawie

Posted by Marucha w dniu 2013-10-24 (Czwartek)

No i komu właściwie przeszkadzają ci homoseksualiści… – admin.

Dr Paul Cameron, znany amerykański psycholog, znienawidzony przez lobby homoseksualne za swe badania dotyczące społecznych konsekwencji praktyk homoseksualnych przebywa na swym dorocznym tournée po Polsce. Jego wykład w Warszawie został zakłócony przez grupę homoaktywistów, którzy zostali zatrzymani przez policję i ukarani mandatami.

Początkowo nic nie wskazywało na taki przebieg spotkania. Tęczowi bojówkarze, bardzo dobrze wtopili się w grupę pozostałych słuchaczy tak, że trudno było jednoznacznie ocenić, po której stronie się opowiedzą.

Dosłownie kilkanaście sekund po otwarciu spotkania przez organizatorów i rozpoczęcia prelekcji dr. Camerona, lewicowi aktywiści rozpoczęli swój „happening”, który przerodził się w akcję mającą charakter personalnego ataku na dr. Camerona i znieważenia uczestników spotkania.

„Pierwszym punktem programu” lewicowej bojówki było rozciągnięcie tęczowej flagi, symbolu środowisk LGBT oraz uniesienie plakatów z napisami „Gay is OK” i wulgarnymi epitetami skierowanymi bezpośrednio wobec prelegenta. Następnie homoseksualiści wyszli na środek sali i zaczęli się obscenicznie zachowywać. Jeden z nich położył się na podłogę, zaczął udawać chorego psychicznie i prosił dr. Camerona o pomoc w wyleczeniu.

Pomimo nalegań ze strony organizatorów oraz oburzenia wśród słuchaczy, działacze homoseksualni nie chcieli wyjść z sali, w której odbywało się spotkanie. Zachowywali się bardzo agresywnie, skandowali propagandowe hasła (m.in. „przecz z homofobią”), a jeden z nich popchnął kobietę, która stanowczo zaprotestowała przeciwko bezczelnemu zachowaniu. W związku z dużym sprzeciwem organizatorów i samych uczestników spotkania, homoseksualiści zostali ostatecznie zmuszeni do opuszczenia sali wykładowej, przy okazji niszcząc drzwi wejściowe i atakując stoisko z książkami i materiałami konferencyjnymi.

W związku z agresywnym zachowaniem napastników spod tęczowej flagi, organizatorzy zdecydowali się zawiadomić ochronę budynku oraz policję. To natychmiast wystraszyło agresorów, którzy zaczęli uciekać. W obawie przed zbiegnięciem z miejsca zdarzenia sprawców zajścia, organizatorzy zastosowali tzw. ujęcie obywatelskie, o którym mowa w art. 243 Kodeksu Postępowania Karnego i nie dopuścili do opuszczenia budynku. Do czasu przybycia policji, wespół z ochroną obiektu, w którym odbywał się wykład, przytrzymano grupę agresywnych homoseksualistów, którzy w brutalny sposób zakłócili spotkanie.

Po przybyciu policji obie ze stron złożyły zeznania, które zdecydowanie obciążyły homoseksualistów, przetrzymywanych przez funkcjonariuszy przez ponad dwie godziny. Każdy z homoseksualnych sprawców zakłócenia porządku został ukarany mandatem karnym w wysokości 250 zł. Z informacji, które udało się uzyskać wynika, że homoseksualiści przyznali się do popełnionego czynu i przyjęli mandaty [Pewnie ktoś inny je pokryje… – admin].

Kreujący się na pokojowych, prześladowanychi niewinnych aktywiści homoseksualni zdarli swą fałszywą maskę i ukazali jacy są na prawdę: brutalni, pozbawieni kultury i nieobliczalni. Poza tym wyjątkowo wulgarni, gdyż nie mieli żadnych skrupułów i w obecności policji obrażali funkcjonariuszy ochrony oraz organizatorów, a prelegenta z tytułem naukowym wyzywali m.in. od pseudonaukowców.

Zatrzymani oprócz otrzymanych kar mandatowych, będą odpowiadać za zniszczenie mienia w sali wykładowej oraz za obrazę dr. Paula Camerona, który w tej sprawie złożył już zeznania. Niezwykle upokarzającym dla grupy homoseksualistów – bojówkarzy było zalecenie komendanta policji, aby sfilmowano twarze oraz ubiór każdego z prowodyrów. Ma to na celu odpowiednie zidentyfikowanie sprawców zajścia, które zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu umieszczone w budynku.

Organizatorem spotkania była Krucjata Młodych oraz ASK Soli Deo.

Paweł Ozdoba
http://www.pch24.pl

Komentarzy 45 do “Wulgarne zakłócenie przez homoaktywistów wykładu dr. Camerona w Warszawie”

 1. lopek said

  Dopóki zboczeńcy będą wychodzić zdrowi i cali z takich zakłóceń, dopóty będą zakłócać – to chyba jasne.

 2. Inkwizytor said

  Ci słuchacze to jakieś cioty. Wp****ol spuścić pedałom nie łaska ?

 3. Prownicjusz said

  @ Lopek – 10/10

 4. AlexSailor said

  Policja w końcu stanęła na wysokości zadania.
  W obecnej sytuacji spuszczenie „daru dla Marsjan” nie przynosi większych korzyści a straty mogą być duże.
  Najpierw myśleć, później działać.

 5. Nemo said

  @2

  Nie przesadzaj Inkwizytor-organizatorzy i uczestnicy zachowali się jak trzeba.Mieli gdzieś politpoprawność,wezwali policję i przetrzymali homosiów do czasu jej przybycia.Gdyby doszło do rękoczynów to zaraz media i homolobby,zrobiło by z tych pedałów „niewinne ofiary”.

 6. rararakzewsipo said

  Bez względu na straty lać pedryli gumą…

 7. lopek said

  Re 4:
  Obywatele muszą wziąć sprawy w swoje ręce – bo państwo w tym zakresie jest ubezwłasnowolnione przez złe moce. Inaczej każdy obudzi się za jakiś czas z ręką w nocniku albo jeszcze gorzej.

 8. Boydar said

  Brakuje mi informacji, co było dalej. Czy wykład kontynuowano, co zostało powiedziane a’propos zajścia, etc.

  A w ogóle to mi się podoba. Takie zdarzenie. Sam fakt „zakłócenia” nie może być podnoszony jako niewłaściwy, jest jak najbardziej właściwy – homikom się coś nie podoba, to protestują. Protestować powinien każdy, komu się nie podoba. I właśnie dalszy rozwój sytuacji jest wykładnią, jak być powinno, ludzie ich zwinęli i kropka. W psychice „zwijających” zostawi to ślad niezapomniany – ‚postąpiłem słusznie, i jeszcze skutecznie’. Ha ! Domagam się więcej takich „protestów” !!!

 9. Rafał said

  skoro narodowcy z NOP mieli prawo zaklocic wyklad Baumana-to pedaly mieli prawo zaklocic wyklad Camerona.

  Dziwne zrównanie zła z dobrem… – admin

 10. Gość said

  Re 9
  Ależ Pan …praworządny!

 11. Nemo said

  @9

  Wzorcowy „demokrata” 🙂

 12. Boydar said

  Konstrukcja wpisu Pana Rafała (9) jest zaiste fenomenalna, więcej ma pod spodem niż na wierzchu, sądzę jednak, że to przypadek. Co Pan Rafał na to ?

 13. jowram said

  http://www.wykop.pl/link/1703614/prof-chris-cieszewski-w-polsat-news-mocne-23-10-2013/

 14. JO said

  Ad. 9. Liberalowie nie rozumieja Polskiego przyslowia ” Co wolno Wojewodzie…”. Nie rozumieja tez co oznacza Slowo – WOLNOSC a juz totalnie nie pojmuja Faktu, ze WOLNOSC Ma SWOJE GRANICE….

  Dla niech Kobieta I Mezczyzna to Rowne Stworzenia …..

 15. Rafał said

  Liberalowie doskonale rozumieja polskie przyslowia-ale nie stosuja metody sienkiewiczowskiego Kalego.Liberalowie nie rownaja zła z dobrem-liberalowie znaja bardzo dobrze granice wonosci,ale nie odmawiaja prawa do demonstrowania innym-a innym tego prawa zabraniaja.
  Zgadza sie, dla mnie kobieta i mezczyzna to równe stworzenia-ktore tylko sie troche pogubily w obowiazkach jakie na nich ciaza.

 16. Sowa said

  Re 9: Nie demokrata, ale demoNkrata. Taki osioł, który nie odróżnia zboczeńców od normalnych ludzi. I wydaje mu się że jest tzw. porządnym obywatelem, a naprawdę jest zwyczajnym palantem.

 17. Boydar said

  Mniej emocji Panie Rafale, więcej staranności w formułowaniu przekazu. Mamy wojnę, błędy się mszczą.

 18. Rysio said

  A może by tak wprowadzić wypłatę/nagrodę pieniężną za skalp* pedała.

  * skapl niekoniecznie musi być zdarty z głowy.

  🙂

 19. Anna said

  a wyglądało to tak

 20. Brat Diodkur said

  Rafal ,czyli kolejny ” leberal” z desantu Onet-u powinien uwazac na slodycze….
  Nie odroznia on psiej kupy od cukierka!

 21. anaTOM said

  lac guma wypelniona olowiem to malo ,pedryli trzeba orgazmowac lewatywa z kwasu solnego:}:}

 22. Rafał said

  re16.wydajesz mi sie takim sierota po Stalinie-dla ktorego wszyscy musza myslec,zyc i robic tak jak on.
  chcecie wolnosci słowa,skarzac sie ze jej nie ma bo Michnik wygrywa procesy-tu tez jej nie ma.
  panie Marucha-nie zrownalem dokonan Baumana i Pana Camerona-nieodbieram tylko prawa do wyrazania swoich opini i prawa do demonstracji komukolwiek-na tym polega dyskusja-gadacie na Michnika a postepujecie identycznie jak on.Żegnam!

 23. Miet said

  Ad20.
  Bracie Diodkurze, jest dokładnie tak jak napisałeś.
  Ciekaw jestem jak by ten „leberał” Rafał gadał, gdyby polscy studenci dokładnie w taki sam sposób demonstrowali przed wykładem kłamcy Grossa i przygotowali transparent popisując się angielskim (tak jak by w Polsce nie można było używac polskiego) – „Jedwabne was OK! … Fuck you Mr. Gross”.
  Można sobie wyobrazić to święte oburzenie takich jak niejaki Rafał, że jakieś „sieroty po Stalinie” nie pozwalają na wolność wypowiedzi „uczonemu” Grossowi.:-)))

 24. akej said

  @ Rafal
  Twoj problem polega na tym, ze myslisz DUPA zamiast glowa. Liberalowie zawsze byli i beda zakala normalnej ludzkosci. Jestes typowym glupolem – lemingiem! Nie utozsamiaj polityki oraz obrony polskosci z zydowskim rozporkiem. Na tobie ciazy przeklenstwo GLUPOTY.

 25. Pokręć said

  O’kurde, nie wierzę. Policja wreszcie zachowała się jak polska policja i zrobiła dokładnie to, co do niej należało! Gdyby nasza policja tak postępowała zawsze w takich przypadkach, to lżej byłoby bulić podatki…

 26. rararakpiesnapo said

  @ 25 bo policja tak prywatnie to pedryli pałuje pałą w odbyt ale dyskretnie

 27. Nemo said

  @13 Jowram

  Trochę nie na temat ale faktycznie mocne 🙂

 28. u said

  Te bydlaki to nawet nie wiadomo czy sodomici, moze tylko z wyboru na okazje, ale prymityw na pewno. Narobily gnoju moze dlatego, ze w ten sposob mogli zarobic pare groszy, konieczne na dragi! Dodatkowo moze liczyli na reklame, wlasnych nazwisk, ktora to przelozy sie na okrojenie dochodow biedronia, z tytulu firmowania perwersji odbytowej.
  Ot zwykle smiecie probowaly cos zgarnac od moznych mecenasow wszelkich wynaturzen.

 29. Leśniczy Andrzej K. said

  RE. 28.
  Uprzejmie proszę o nieużywanie w stosunku do homoseksualistów wyrazu bydlaki.
  To bardzo obraża wszelkiego typu parzysto i nieparzystokopytne. Czemu są winne te bydlątka. Zresztą to jest za pieszczotliwe określenie – „łoni” to lubią.
  A tak na marginesie. Kiedyś na polowaniu indywidualnym widziałem jak dwie sarny robiły sobie jakieś dziwne kizi-mizi. Tak mnie to zdziwiło, że za 15 min. jedna z nich była już wypatroszona (ok. 15 kg wagi, kula na komorę). Tuszę oddałem do skupu zwierzyny łownej. Zapewne ktoś spałaszował comber ze zboka a ja miałem serduszko i płucka. Gulasz smakował normalnie.

 30. Fran SA said

  Zabrali nam przemysl, rolnictwo i szkoly (‚komune’), a w to miejsce przyszly zbuki i smierdziele.

  Natura horror vacui.

 31. 25godzina said

  @Rafał (9) Nie widzisz pajacu różnicy między bandytą Baumanem a naukowcem Cameronem?

 32. 25godzina said

  Ubi, ubi, ubi pedera!

 33. hulsz said

  ad.22 mam nadzieje ze pozegnales sie definitywnie

 34. sterowiec said

  A gdzie byli komandosi z gazem od Baumana ???

 35. Eliza said

  Panowie i Panie skąd się wzięła sie ta głośna libelaryzacja homokseulaizmu, czy to możliwe żeby ludzie o tym pociągu seksualnym rządzili teraz światem, przecież zawsze byli, czego chcą tej wrzawy, kto ich nakręca ?

 36. Brat Dioskur said

  Ten homik…(przyrzeklem NSA nie uzywac przez tydzien okreslenia „pedal”,moze mnie nie wezma na kapowniczek) powinien zglosic sie na ochotnika do tzw.Act performance,ktore odbedzie sie w Anglii. Bohaterem jego ma byc student ,ktory publicznie podda sie usunieciy dziewictwa …analnie!Ochotnicy do roli skalpela pilnie poszukiwani.Nawet Holandia jest zaszokowana.
  Nawiasem nasuwa sie nieodparta mysl, ze patologie w formie ekstremalnej wystepuja w krajach ,ktore nie zaznaly ….okupacji niemieckiej,….Szwecja ,Anglia a nawet Hiszpania ,gdzie nastapila nagla erupcja zboczen po smierci gen.Franco.
  http://www.dailystar.co.uk/news/346997/student-to-lose-his-virginity-on-stage-in-the-name-of-art

 37. Boydar said

  I co na to łeb anglikańskiego churcha ? A łeb nic, zazdrości, też by chciał, tylko nikt nie chce. No może Bęgowska by się skusiła.

 38. Rysio said

  Coś na rozluźnieni nerwów.

  Z dedykacją dla JO.

  😉

 39. zofia said

  Gdyby Konstytucja RP byla przestrzegana to w Polsce mamy demokracje a wiec prawa wiekszosci. Konstytucja broni rowniez mniejszosci narodowe, religijne a nawet seksualne. Jezeli te mniejszosci czuja sie przesladowane lub dyskryminowane to w Polsce jest Prawo, ktore te mniejszosci broni i w SADACH RP a NIE NA ULICY!!! te mniejszosci moga dochodzic swoich konstytucyjnych praw.

  Wszelkie DEMONSTRACJE mniejszosci poniewaz ich prawa broni Konstytucja sa NIELEGALNE I powinny byc silowo rozwiazywane.

  Natomiast MANIFESTACJE MNIEJSZOSCI jezeli sa przeciwko KONSTYTUCYJNEMU PRAWU WIEKSZOSCI powinny byc ZAKAZANE tzn. WLADZE PANSTWOWE NIE POWINNY UDZIELAC POZWOLENIA NA MANIFESTOWANIE w MIEJSCACH PUBLICZNYCH.

  Wydawanie POZWOLEN mniejszosciom na MANIFESTACJE w tym samym czasie kiedy KONSTYTUCYJNA WIEKSZOSC otrzymala PRAWO MANIFESTACJI jest dzialaniem przeciw KONSTYTUCJI RP a wiec przeciw USTROJOWI RP.

  To spotkanie KONSTYTUCYJNEJ WIEKSZOSCI nie przesladowalo i nie dyskryminowalo MNIEJSZOSCI SEKSUALNEJ I bylo to ZLAMANIE PRAWA!

  Zlosci mnie to typowe zachowanie Polakow kiedy mniejszosc gwaltem lamie ich konstytucyjne prawo!
  Organizatorzy powinni zadzwonic po policje aby zabezpieczyla ich konstytucyjne prawo I nikt nie powinien wdawac sie w zadne dyskusje

 40. Boydar said

  To co Pan zrobił (38), jest wulgarne, Panie Rysiu. I świadczy o Panu ŹLE.

 41. Psiemislavius said

  Re 38:
  Wypieprzaj stąd zboczeńcu.

 42. Rysio said

  Ależ Boydar, przypadkiem się na to natknąłem i przyznam, że mnie w pierwszej chwili zamurowało.

  re 41. Jaki zboczeńcu ?!

  Zboczeńcem to mogę, Psiemislavius, być tylko dla tych, którym podobają się faceci.

 43. Boydar said

  Nie ma tłumaczenia Panie Rysiu, mnie nie chodzi o screenshot’a, ani o treść filmidła. Pan dobrze wie, o co mi chodzi.

 44. Psiemislavius said

  Re 42:
  Dla mnie zboczeńcem jest każdy niewyżyty seksualnie osobnik, czy to ma normalnie ukierunkowany popęd, czy nienormalnie. Wynoś się stąd!

 45. Brat Dioskur said

  Dla podtrzymanai ducha i na pohybel homikom donosze ,ze…znowu w haskim parku (Holandia ) pobito jakiego inaczej kochajacego. Ponoc jest tam miejsce schadzek na ktorym uzgadnia sie warunki przetykania …”rury wydechowej”.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: