Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Olo o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  podczaszy o Wolne tematy (63 – …
  JW o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  podczaszy o Wolne tematy (63 – …
  NC o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  Piskorz o W rocznicę utworzenia Narodowy…
  Jacek o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  walthemar o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  Dziadzius o Wybór sofisty. Ochrona zdrowia…
  NyndrO o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  NyndrO o Unia blokuje Węgrom wypłatę pi…
  UZA o Nadmiarowe zgony
  NyndrO o Nie żyje Jerzy Targalski
  Peryskop o Wolne tematy (63 – …
  Piskorz o Wolne tematy (63 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 553 obserwujących.

To Bóg daje siłę!

Posted by Marucha w dniu 2013-10-25 (Piątek)

Po założeniu własnych rodzin krzewimy w nich prawdy chrześcijańskie, wychowujemy nasze dzieci, odpieramy ideowe i systemowe ataki na małżeństwo, rodzinę, edukację i wychowanie dzieci. Chcemy powiedzieć, że Bóg daje każdemu mężczyźnie siłę do dochowania wierności żonie i dzieciom, do wytrwania w małżeństwie i w rodzinie – mówi dla PCh24.pl Jarosław Bogucki, współorganizator IV Marszu Mężczyzn we Wrocławiu.

W niedzielę 27 października br. we Wrocławiu będzie miał miejsce Marsz Mężczyzn, organizowany już po raz czwarty. Skąd pomysł na taką inicjatywę?

– Już pod koniec lat dziewięćdziesiątych w mężczyznach z naszej wspólnoty Agalliasis pracowała taka myśl, że w męskiej jedności siła.

Podejmowaliśmy próby wspólnych spotkań, najczęściej wyjazdowych, aby poczuć moc męskiej modlitwy, pracy i wspólnego przebywania. Każda z udanych prób takich spotkań kończyła się wielkim zapałem do kolejnych i tworzyła ogromną zachętę do podejmowania wspólnych dzieł oraz indywidualnej pracy nad pogłębianiem osobistej relacji z Bogiem. W końcu trafiliśmy na księdza Romana Hosza, u którego udało nam się zorganizować kilka rekolekcji dla mężczyzn i który bardzo trwale zaszczepił w nas chęć do odkrycia drzemiącej w mężczyznach siły Kościoła katolickiego.

W roku 2010 Ojciec święty Benedykt XVI wezwał do wspólnej modlitwy w intencji obrony życia. To był „wyzwalacz” do działania. Myśląc o formie wszystkim z nas przyszła ta sama myśl – zróbmy marsz. Mężczyzna dobrze czuje się w towarzystwie drugiego mężczyzny maszerując z nim ramię w ramię. Z jednej strony pozwala to na poczucie ogromnej siły i dumy, że w Kościele mamy tylu odważnych mężczyzn, którzy nie boją się przyznać do wiary. Z drugiej strony, są ludzie, którzy patrząc na maszerujących mężczyzn, otwierają usta ze zdziwienia, robią zdjęcia a niektórzy dołączają do marszu utożsamiając się z jego uczestnikami.

Jak przebiegały Marsze w poprzednich latach? Ile osób w nich uczestniczyło?

– Wszystkie marsze do tej pory mają ten sam przebieg. Rozpoczynamy od wspólnej Mszy świętej, aby umocnieni Najświętszym Sakramentem, móc wyjść w drogę i dać świadectwo wiary, odwagi i jedności. W trzeciej części gromadzimy się na modlitwę uwielbienia, aby Bogu oddać chwałę za ten czas i za owoce marszu. W pierwszym i drugim marszu było nas około pięciuset, w trzecim frekwencja trochę spadła i było nas ponad trzysta osób.

Jaki przebieg będzie miał tegoroczny Marsz?

– W tym roku ogólny schemat zostanie zachowany. Rozpoczynamy o godzinie 14:00 w kościele garnizonowym, Mszą świętą, której przewodniczyć będzie ks. bp Andrzej Siemieniewski a homilię wygłosi ks. Stanisław Orzechowski. Około godziny 15:30 rozpoczniemy przemarsz ulicami Wita Stwosza, Bł. Czesława i Oławską dochodząc do Rynku. Następnie obejdziemy Rynek wokoło, a przy pręgierzu zostanie wygłoszone krótkie orędzie. Około godziny 16:30 rozpoczniemy wspólne uwielbienie razem z naszymi rodzinami – a więc dołączą panie – na placu przy kościele garnizonowym.

W tym roku Marsz jest organizowany pod hasłem „Wierni Bogu. Wierni Rodzinie”. Dlaczego takie hasło?

– Głęboko wierzymy, że hasła marszów ustala Duch Święty. Bo rodzą się one po wielu modlitwach, postach i wspólnych spotkaniach w gronie odpowiedzialnych. W tym roku chcemy ująć się za rodzinami. W nich wyrośliśmy, z nich wynieśliśmy podstawowe wartości i cnoty. Po założeniu własnych rodzin krzewimy w nich prawdy chrześcijańskie, wychowujemy nasze dzieci, odpieramy ideowe i systemowe ataki na małżeństwo, rodzinę, edukację i wychowanie dzieci. Chcemy powiedzieć, że Bóg daje każdemu mężczyźnie siłę do dochowania wierności żonie i dzieciom, do wytrwania w małżeństwie i w rodzinie. „Gdzie Bóg jest na pierwszym miejscu, tam wszystko jest na swoim miejscu”, mówi św. Augustyn z Hippony.

Jakie są owoce Waszej inicjatywy?

– Myślę, że trzeba tu rozgraniczyć owoce wewnętrzne i zewnętrzne oraz owoce duchowe. Jeżeli chodzi o owoce wewnętrzne to od razu widać, że po każdym marszu aktywność mężczyzn w naszej wspólnocie znacznie wzrasta. Przejmujemy na nowo odpowiedzialność w miejscach, które z czystego lenistwa czy tchórzostwa oddaliśmy kobietom. Tak samo w naszych rodzinach. Zaczynamy bardziej dbać o sferę wiary i osobistej relacji z Jezusem.

Owoce zewnętrzne, czyli echo pomarszowe, to wszelkiego rodzaju świadectwa Bożego działania od mężczyzn, którzy szli razem z nami w marszu. To widziane przyłączanie się do marszu osób, nazwijmy to z zewnątrz i w końcu organizowanie marszów w innych miastach w Polsce, na przykład Tarnobrzegu.

Owoce duchowe to ewidentne zwiększenie się aktywności mężczyzn w Kościele w Polsce, powstające nowe grupy, wspólnoty i stowarzyszenia męskie. To coraz większa ilość książek i publikacji na temat „Bożego mężczyzny”. Mężczyźni przestają być anonimowi.

Jak mężczyźni odbierają pomysł Marszu przeznaczonego dla nich?

– To jest tak jak zawsze – czyli jedni reagują bardzo entuzjastycznie a inni narzekają na formę czy ogólnie nie widzą takiej potrzeby, żeby poruszać temat mężczyzny. Jednak z roku na rok mamy coraz mniej sygnałów narzekających, a znacznie więcej mężczyzn, którzy dziękują za tan czas. Dużym plusem, który jest w ciągłym procesie jest to, że ta inicjatywa zaciera spory, różnice w duchowości, wrażliwości i jednoczy mężczyzn ponad podziałami. Z roku na rok w te dzieła włącza się większa liczba wspólnot, stowarzyszeń, ruchów i grup katolickich.

Dziękuję za rozmowę i do zobaczenia na IV Marszu Mężczyzn!

Rozmawiał Kajetan Rajski
http://www.pch24.pl

Komentarzy 60 do “To Bóg daje siłę!”

 1. AlexSailor said

  Marsz mężczyzn i jego owoce.
  Duchowe.
  Dobra inicjatywa, łaski też pewnie spływają obficie.

  Ale.
  Dalej za możliwość pracy w Polsce człowiek musi płacić ponad 1000 zł podatku pogłównego zwanego zusem.
  Niezależnie od tego, co piąty dzień w tygodniu pracuje dla Państwa rządzących płacąc 23% VATu.
  Jak mu coś zostanie to musi oddać dwa razy dziesięcinę w formie podatku dochodowego.

  Całkowita suma płaconych podatków od pracującego, żyjącego i wydającego w Polsce człowieka wynosi od 85 do 95%.
  Do tego dochodzi odebranie władzy rodzicielskiej oraz własności zwierząt.

  To się powinien nazywać marsz niewolników a nie mężczyzn.

 2. JO said

  Ad.1. Czy ktos sobie zdaje sprawe z tego, ze tak jest jak Pan napisal?

  Czy zdaje my sobie sprawe, ze Polska jest Chyba Jedynym Panstwem, gdzie Placi sie sie podatek NIEZALEZNIE czy sie Ma czy nie JAKIKOLWIEK PRZYCHOD, nie mowiac o dochodzie?

  Czemu NIKT NIE za skarzyc takiego ANTYLUDZKIEGO Prawa??

  Ono jest przeciez z Prawa Naturalnego NIEWAZNE.

  Jak mozna Zadac od Polaka 1000 zl ZUS u podatku tylko dlatego, ze Zarejestrowal sie jako Osoba, ktora Deklaruje Panstwu, ze Chce Swiadczyc Jakakolwiek Usluge lub chce czyms Handlowac????

 3. JO said

  Kazda Idea Wspolnego Dzialania jest Wlasciewa.

  Szkoda, ze Tradycjonalisci Takich Inicjatywa maja zbyt Malo…. 😦

 4. Boydar said

  Kolejny artykuł propagujący stan niewolnictwa. Mężczyźni maszerują tylko w armii. Już lepiej by było nazwać TO procesją, nie uwłaczało by godności.

 5. Atanazy said

  Mężczyźni są w porządku.
  Co się stało z kobietami, któe zatruto feminizmem, liberalizmem i debilizmem?

 6. Boydar said

  Nie są, Panie Atanazy, nie są.
  Pieprzą się po kątach, i jeszcze się tym przechwalają. Szukają miodu, zamiast coś umieć i robić naprawdę. Są w pizdu, jak mawia Pan Gajowy. W przeważającej liczbie. Tu nie ma niewinnych.

 7. AlexSailor said

  Ad.5
  Prawda.
  Ale za wszystko odpowiadają mężczyźni.
  Trzeba myśleć i podejmować racjonalne decyzje.
  Jeśli kobiety są aż tak do d**y, że nie da się nic zrobić, to trzeba je wymienić na inne.
  Nie sądzę jednak, żeby było aż tak źle.

  Diagnozę postawił swojego czasu Dmowski.
  „Polska jest jedynym krajem, gdzie rządzą kobiety, a kobietami dzieci”.
  Czy coś dobrego mogło z tego być?

  Polska jest krajem, gdzie tradycyjnie kobiety dużo mogą i na wiele im pozwalano, co było niedopuszczalne np. w Anglii czy Niemczech, że o Rosji tylko wspomnę.
  Jeśli chodzi o kraje pozaeuropejskie, to wiadomo – kobiety wartość i była szacowana w kozach lub wielbłądach, a do powiedzenia miała jeszcze mniej niż koza lub owca.

 8. Rysio said

  re 4. „…………..Kolejny artykuł propagujący stan niewolnictwa. Mężczyźni maszerują tylko w armii…………..”

  Boydar prawie, że trawiłeś w 10-kę.

  W armi maszerują tylko niewolnicy, którym tymczasowo dał do ręki broń ich Pan i Władca.

 9. Rysio said

  re 5. „……….Mężczyźni są w porządku……”

  Tak, ale tylko ci, którzy mają porządny sprzęt komputerowy.

  http://tinyurl.com/o2y8ee5

 10. Boydar said

  Panie Rysiu, jesteś Pan stary truuuteń, jak mogą mężczyźni zorganizować się zbrojnie w obronie własnego kraju, jeśli nie w armię. To nic wspólnego z niewolnictwem niema, przebrzydły prowokatorze 🙂

 11. anaTOM said

  rysiu kondoniarzu I usraelski jak bym cie piznal to bys hamerykanskie hmury lojsral…

 12. hulsz said

  ad.2 Panie Jo pisze Pan jakby mial Pan 5 lat czy Pan naprawde nie nie wie jakie szumowiny i bandziory rzadza Polska przeciez ich rola polega na tym zeby zatruwac nam zycie czy Pan tego nie wie??Jedyne wyjscie jest nastepujace albo My Polacy przejdziemy po trupach wroga nawet jesli mialo by nas zostac o piec milionow mniej albo oni przejda po naszych jesli tak dalej pojdzie.Uwazam ze walka na smierc i zycie juz jest nieunikniona powtarzam nieunikniona sprawy zaszly za daleko tego juz sie nie odkreci inaczej tylko walka na smierc i zycie.Zadne wybory czy glosowania nic tu nie dadza oni maja kontrole nad wszystkim .Powtarzam tylko walka do upadlego.Kto ma inne zdanie oszukuje sam ..siebie.

 13. grab said

  Zostawmy Rysia , pustynia go wchłonie . My mamy !. No nie , nic nie mamy nawet rysiu , nie jest nasz ! Rysiu , kaj ty ?

 14. Atanazy said

  @7
  Diagnozę postawił swojego czasu Dmowski.
  “Polska jest jedynym krajem, gdzie rządzą kobiety, a kobietami dzieci”.

  Znam kilkunastu mężczyzn: mądrych, pracowitych, oddanych ojców, godnie zarabiających, bez nałogów, bez rozwiązłości – którzy mają głupie żony, że aż strach. Nastawione roszczeniowo, niechętne do pracy w domu egoistki.

  Problemem są kobiety. Kto je tak popsuł, to inna sprawa. Dzisiaj znalezienie dobrej kandydatki na żonę jest ekstremalnie trudne.

  Inna sprawa, że takie marsze mężczyzn kojarzą mi się z jakąś grupą wsparcia. Faceci nie wytrzymują, czy jak?

 15. revers said

  Juz lepiej zeby w TIry, kombajny, traktory, buldozery wsiedli i na Warszawke pojechali, jak to nie dawno bylo w Washington D.C.

  Jedyny meszczyzna w RP to zostal sie jeno Bruno, ktoremu z grubej rury chca przywalil za zamysl wjechnia SKOTEM z 4 Tonami Saletry na ul. Wiejska, co bez wsparcia relnej grupy jest niemozliwe i tylko moze powstac w glowach prokuratorskich terrorystow i terrorystycznych agentow GTW, ktorzy w innym programie TV i w NATO chetnie wspomagaja realne bojowki terrorystyczne w Syrii, z wiekszymi ladunkami TNT oraz broni chemicznej.

 16. Boydar said

  Sama saletra to tylko nawóz, trzeba jeszcze domieszać cóś, i jeszcze to sprytnie wysmerfować. Samo z siebie to najwyżej „spleśnieje”. Nic i nikt o tych „szczegółach” nie wspominał. Moim zdaniem to hucpa ze znacznikiem.

 17. Gość said

  Re 13
  „Znam kilkunastu mężczyzn: mądrych, pracowitych, oddanych ojców, godnie zarabiających, bez nałogów, bez rozwiązłości – którzy mają głupie żony, że aż strach.”
  Coś tu nie gra, albo ci mężczyźni nie tacy mądrzy, albo te kobiety nie takie głupie.
  A poza tym, Panie Atanazy, jest to chyba mocno subiektywna ocena w męskim
  wydaniu!

 18. Rysio said

  No proszę jak się wszyscy rozbrykali i rozindyczyli na biednego Rysia.

  😦

  Przecież ja jestm za tym, gamonie, aby każdy z was miał taki sprzęt w domu, własny a nie dany przez Pana.

 19. Rysio said

  re 11. Widzę, że AnaTOM-owi zwieraczki puściły na samą myśl, że Polacy mogli by być uzbrojeni.

  🙂 🙂 🙂

 20. Rysio said

  re 10. „……. jak mogą mężczyźni zorganizować się zbrojnie w obronie własnego kraju, jeśli nie w armię……….”

  Ależ Boydar – w armię to „mężczyzn” ( a właściwie niewolników) organizuje Pan i Władca, w Polsce robią to przefarbowane, koszerne i gojowate komuchy.

  Prawdziwi Mężczyźni (pisani z dużej litery M. ) organizują się samodzielnie w tzw. Pospolite Ruszenie.

  Oczywiście w Polsce jakiekolwiek zorganizowanie się zniewolonych Polaków w Pospolite Ruszenie jest poza wszelką dyskusją. Bo Pan i Władca powiedział, że NIE WOLNO !!!

  Posplite Ruszenie (amerykańska milita) charakteryzuje się tym, że każdy obywatel przynosi swoją własną militarną broń.

  http://tinyurl.com/mpyjekv
  http://tinyurl.com/pkbyeaj

  PS. W Polsce to możemy Boydar co najwyżej zorganizować się razem z Gajowym, kapralem Griszką i jeszcze paru innymi w strzelanie z proc do wróbli.

  😦

 21. Rysio said

  http://tinyurl.com/moxym4r

  http://tinyurl.com/ltkdj2s

 22. Rysio said

  http://tinyurl.com/lnv2eva

 23. Rysio said

  Prawda, że każde zdjęcie warte jest 1000 słów.

  🙂

 24. revers said

  ad15
  ale gawiedz lyknie, jak i lemingi bo wczesniej byl Brevik z podobnym ladunkiem nawozowym w Oslo.

  Na saletrze to pracowalo sie w dziedzinstwie, z bowodzeniem wykonywalo sie silniczki rakietowe w oparciu o saletre tworzylo sie proch strzelniczy , proporcje i skladniki pamieta sie na cale zycie, a wypelnione powtornie gilzy z dubeltowek mysliwskich z wybita splonka swietnie nadawaly sie do rakiet, 10 razy mniej placilo sie niz dzisiejsze chinskie rarytasy noworoczne i z lepszym ciagiem latajace, nie mowiac o tym ze z innymi proporcjami skladnikow, opakowaniu,mozna tylko otrzymac efekt swiecy dymnej, o czym akademicki chemik powinien wiedziec i w ten sposob bronic sie, jesli juz to zadyma, nie wybuchy, ekspolzje lub konstrukcja wlasna amatorskich sinikow rakietowych, w zreszta w stanach sprzedaja gotowe zestawy do wypeelnienia paliwem stalym w sklad ktorego moze wejsc saletra potasowa np. AeroTech.

 25. Boydar said

  To nie ten schemat.

 26. Fran SA said

  Ad.6
  Boydar
  Ciekawe, z kim sie tak te kobiety pieprza po katach?
  Pewnie z tymi tatusiami, co maszeruja po wroclawskim Rynku.
  Tu nie ma niewinnych!

 27. Rysio said

  http://tinyurl.com/nynmohm

  🙂

 28. Fran SA said

  ad.10
  Boydar
  Polscy mezczyzni sie tak ‚zorganizowali’ w armie (Grom) ze mordowali cudze kobiety i cudze dzieci!

 29. Boydar said

  Panie Fran, albo ja niewyraźnie piszę, albo Pan niewyraźnie czyta; napisałem : „… armia, mężczyźni, obrona kraju…”
  Jak Pan wiąże logicznie określenie „armia zorganizowana przez mężczyzn dla obrony własnego kraju” z określeniem „armia mordująca cudze kobiety i dzieci” ? Tylko słowo ‚armia’ się powtarza. Jest też ‚armia’ mrówek, ‚armia’ robotów, i różne inne ‚armie’. Jestem do dyspozycji, ale nie w nastroju do żartów.

 30. Rysio said

  Mapa Nowego Jorku – dzielnice policyjne.
  Te ciemne są najbardziej niebezpieczne.

  Click to access 080114crimemaps.pdf

 31. Re: 29 „rysie i ptysie”…
  Ach, wlasnie…”brookelin” – „biedna” zydowska dzielnica (z biednymi chasydami)…
  No tam, koniecznie musi byc policja, bo kto jak nie policja moze ochronic „biednych” chasydow od czarnych „terrorystow???”…
  Jestem od dawna nieczuly na „rysiowo-zydowska” propagande uprawiana od dosc dawna w Gajowce…pt: „a noz sie uda…” (i rycho troche posciemnia)…
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 32. Fran SA said

  Ad.28
  Boydar
  Panie Boydar
  Gen. Petelicki byl Polakiem i on ‚zorganizowal’ Grom. W imie obrony kraju! (Bo nam Serbowie zagrazali)
  To nie mrowki morduja w Afganistanie – tylko razem z banda innych militarystow morduja rowniez Polacy – kogo popadnie, a przewaznie cale rodziny!
  90% ofiar wojny w Afganistanie to cywile! No to z kim my walczymy? Z bezbronnymi????

  Chyba najwyzszy czas zrobic rzetelny rachunek sumienia i przestac zwalac na ‚to nie my – to mrowki’.
  Polecieli Polacy mordowac do Iraku, bo im obiecano kontrakty!! Kontraktow nie dostali ale wiele rodzin przeklinac bedzie do dziesiatego pokolenia i Hameryke i polskich ‚wyzwolicieli’ spod Hussejna!
  My Niemcom jeszcze dlugo nie darujemy.
  Nam tez sieroty i wdowy w zamorskich krajach nie zapomna.
  Po co sie oszukiwac?
  Polska jest zniewolona, i jest pod kolejna okupacja – ale mezczyzni zachowuja sie jak slugusy obcych mocarstw. Polska armia na posylki.
  Cudze rodziny nalezy szanowac tak, jak wlasne. To chyba oczywiste.

  Za to probujemy urzadzac jakies glupawe marsze po Rynku i biadolic publicznie, ze nie bylismy w stanie wychowac naszych dzieci na normalnych ludzi.
  I do tego zwalac wine na kobiety! (Mrowki?)
  Co to za chlop co biadoli publicznie i zwala wine na kobiety ‚co sie pieprza po katach’.
  A mezczyzni jawnie???

 33. Fran SA said

  Ad.31
  Jasiek z Toronto
  Prasa coraz natarczywiej donosi, ze Kanada tez zazydzona i pan Harper sprzedaje kanadyjska dusze diablu.
  Od jakiegos czasu bardzo wzrosla przestepczosc w Kanadzie. A i wiele osob z Kanady wyjezdza.
  Czy to prawda?

  http://thetyee.ca/Blogs/TheHook/2013/10/21/scientists_muzzled/

  http://investmentwatchblog.com/the-most-expensive-building-in-canadian-history-the-new-billion-dollar-spy-palace-for-csec-canadian-nsa/

 34. Boydar said

  Panie Fran
  Czy Pańskie „…Gen. Petelicki byl Polakiem i on ‘zorganizowal’ Grom. W imie obrony kraju! (Bo nam Serbowie zagrazali)…” to jest test na moją inteligencję, czy na znajomość faktów ? Tak się tylko pytam …

 35. Fran SA said

  Ad.34
  Boydar

  To jest test na tzw. pamiec. Na inne szkoda czasu.
  Gen. Petelicki bardzo byl dumny ze ‚broni ojczyzny poza jej granicami’.
  Na internecie jest pelno jego wywiadow i wywodow. Bardzo sie cieszyl, ze nas Hamerykanie chwalili za te nasze sukcesy:
  A i zydom sie przysluzylismy.

  Ciekawe, jak bronily Polske polskie bataliony w .. Kosowie? Akurat pomagalismy muzulmanom w utworzeniu panstwa islamskiego i tzw. Wielkiej Albanii.
  Nasi zolnierze i policja dalej tam siedza zamiast pilnowac … Slaska i polskich granic:

  Nasi zolnierze dzielnie sie spisuja na Balkanach:

  http://wyborcza.pl/1,76842,5013658.html
  ‚Polski’ papiez pomagal … Chorwatom:

  http://foxmulder2.blogspot.com.au/2013/02/jan-pawe-ii-zaora-bakanska-narracje.html

  Zastanawiam sie w jaki sposob pomagalismy Polsce wysylajc Grom do Haiti.

  A my pomagalismy dzielnym sojusznikom ww wprowadzaniu demokracji w Iraku, Libii i teraz w Mali. ‚Bog, Honor, Ojczyzna” – to jest haslo Gromu:

 36. Tadeusz. said

  Re.12.Ma Pan RACJĘ. Jak pokonać koczującą nację, czapa: http://www.dailymotion.com/video/x16ed47_czapa_news. Pozdrawiam.

 37. Rysio said

  re 31. Musisz Jasiek przylecieć do Nowgo Jorku i wypbrać się na spacer do dzilnicy Bed-Stuy.

  Po spacerze – jeżeli oczywiście go przeżyjesz – szybko zmienisz zdanie.

  🙂

 38. Rysio said

  re 33. „……….. Kanada tez zazydzona………………”

  Kanada zażydzona?!

  A co w tym dziwnego – przecież Canan-da to ziemia obiecana Żydom przez Jahwe.

 39. Tadeusz. said

  Nikt na świecie nie stawia tak jasno warunków jak Pan Pastuszka i nie obnaża „dziadostwa” rządzącego światem i jak z tego wyjść.NKP http://www.dailymotion.com/video/x16g57p_nkp_news.

 40. Rysio said

  re 35. Grom to jest specjalna koszerna jednostka bojowa ( ubrana dla niepoznaki w polskie kostiumy rządowe).

  Została założona przez koszernych do obrony parchów i likwidacji niepokornych, nieposłusznych, brykających za bardzo gojów.

  PS. Ach i jeszcze jedno – koszerny Grom jest opłacany z podatków polskich gojów.

 41. Tadeusz. said

  Re.40. Takie są fakty.

 42. Re: 33 FranSA

  Nie posiadam informacji na temat opuszczania Kanady, ale nastepuje migracja z duzych miast do mniejszych, a w szczegolnosci na polnoc od Toronto, gdzie w mniejszych miasteczkach zycie jest o wiele spokojniejsze i tansze (no i zdrowsze)…
  Mieszkancy posluguja sie gotowka i uzywaja wymiany bezposredniej (towar za usluge i za usluge towar).
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 43. Fran SA said

  Ad. 40
  Rysio
  To pan Mazowiecki, Sikorski, Petelicki, Klich, Tusk, Pawlak, adm. Kolodziejczyk, Gromoslaw Czempinski, Krzysztof Kozlowski, A. Mielczanowski , ppk Drewniak
  (ktory pomagal wprowadzac demokracje na Haiti) – to nie goje?
  A takie maja ladne, polskie nazwiska!
  Rozumiem, ze Z. Brzezinski jest jakby pol-na pol, tylko juz nie pamietam czego.

  Przeciez to wstyd europejski! To UE pyskowala, ze nie bedzie robic za najemnikow NATO, bo to nie rola Unii Europejskiej robic za policjanta swiata.. Polacy juz nie raz zlamali Karte Unii. Znow bede plakac, ze ich zle traktuja.

  No i nalezy sie spodziewac, ze Tusk i polska policja beda rownie rzetelnie bronic niepodleglosci Slaska jak Kosowa:

  Na strazy pokoju w Kosowie:

 44. grab said

  Jak w tytule , lecz nie budynkom sakralnym , tylko ludziom wielce prawym . Polacy , Rysie , Misie , jak Was nie kochać ?

 45. Marucha said

  Re 40:
  Nosz kurwa, nareszcie nam ktoś, maluczkim, wychowanym w PRL-u komunistom, zaczął objaśniać świat…

  Nie rozumiem tych pierdolonych w mózg chujów, tych pojebańców mentalnych, tych moralnych cweli, którzy nie robią różnicy między najemnikami-bandytami, a obrońcami ojczyzny. Dla których Żyd-neokon jest „chrześcijaninem”.

  Ciekawe, jak by się bronił rząd syryjski bez własnego wojska.

 46. AniaK said

  Re40:
  Panie Rysio, jak Pana trafi Grom z jasnego Nieba to może Pan przejrzy na oczy 🙂

  Re45:
  Ale Pan Marucha nazdał Panu Rysiowi. Ta siła to chyba nie od Boga 🙂

 47. AniaK said

  Ja będę broniła jednostki specjalnej GROM, bo to w przeciwieństwie do pana Wałęsy, jeden z naszych lepszych „produktów” eksportowych. Siła połączona z inteligencją.

 48. AniaK said

  Specjalna dedykacja dla Pana Rysia 🙂

 49. Fran SA said

  Ad.7
  AniaK
  Ania K moze bronic jednostki specjalnej Grom. Jej zbojeckie prawo bronic zbojow.
  Bo pewnie pani AniaK nie slyszala co to jest Blackwater i komu pomagal Grom na Haiti mordowac katolikow. Mamy wspanialy potencjal eksportowy! Szkoda, ze tylko taki.

 50. AniaK said

  Re49:
  O żadnych Blackach nie słyszałam. Panie Fran SA, czy Panu przypadkiem nie pomylił się gen.Bonaparte z gen.Petelickim? Polscy żołnierze byli jedynymi spośród wielu, którym ludność Haiti darowała wolność. Mam nadzieję że o tym Pan słyszał.

 51. Marucha said

  Re 50:
  Pani Aniu – mniej więcej od 1990 roku wojsko polskie jest używane do brudnej roboty w interesie międzynarodowego żydostwa. To nawet nie jest „polskie” wojsko.
  Jakie stąd wnioski gówniarzerii?
  Zlikwidować wojsko!
  Nie odsunąć siłą rządzące kanalie od wpływu na sprawy państwowe – tylko zlikwidować wojsko. A najlepiej to zlikwidować Polskę, bo przecież mało co działa w tym kraju – ani policja, ani sądy, ani zakłady ubezpieczeń, ani rząd, ani parlament, ani służba zdrowia itd. itp.
  A wszystko to wina Kościoła i katolicyzmu,
  Nieprawdaż?

  Mnie już szkoda słów na takie tumaństwo. Nic, tylko przyp… łopatą w durny łeb.

 52. AniaK said

  Re51:
  Dopóki żołnierz polski dopóty Wojsko Polskie!

  PS.
  Pana Rysia nie widać, myślałam że go Grom dopadł, ale widzę że to może być sprawka łopaty Pana Gajowego 🙂

 53. Marucha said

  Re 52:
  Wie Pani, prawie wszystkie poglądy Rysia są dla mnie durne, dziecinne, a czasami antychrześcijańskie,
  Zupełnie nie rozumiem, dlaczego wciąż mam do niego jakąś sympatię… pewnie za poczucie humoru i jakąś pogodę ducha, której nie zepsuje nawet karczemna wiącha od gajowego…

 54. Fran SA said

  Ad.50
  AniaK
  Niedoinformowana pani Ania ma duzy tupet pomawiajac innych o ten sam poziom wiedzy, ktory sama reprezentuje.
  O Blackwater mozna wyczytac nawet w oficjalnych mediach. Zaskakuke tupet pani Ani. Jesli o czyms nie ma zielonego pojecia, to znaczy, ze ta rzecz nie istnieje!
  Wystarczy ogladnac kazde video o Gromie i gen. Petelickim, posluchac wywiadow z gen. Petelickim i jego opinii o Blackwater i misji Gromu na Haiti- no i potem sprobowac powtorzyc swoje rewelacje o Napoleonie, Haiti i Petelickim.
  Zalosna jest pani wiedza o swiecie wspolczesnym! Zalaczam wyrazy wspolczucia:

  http://www.godlikeproductions.com/forum1/message2247553/pg1

 55. Marucha said

  Re 50, 54:
  Tak, pani Aniu. Wiedza o Blackwater nie jest ezoteryczna, nie trzeba sięgać do żadnych źródeł trzeciego obiegu ani tradycji ustnej pochodzącej z niewiadomych źródeł.
  Warto czasem poświęcić kilkanaście minut na prosty „research”, zanim się zabierze głos.

 56. JO said

  Panie Gajowy, skoro Pan za Laska Boza mnie Nawrocil to innych tez mozna, wiec Warto…
  Pozdrawiam,
  JO

 57. Boydar said

  Pani Ania to jest rodzona mleczna siostra Pana Rysia, nie wiem czy z tego samego komputera nie korzysta, bo poziom intelektualnej prowokacji jest dość zbliżony. Tak że niech się za bardzo nie bulwersuje, bo to nie wypada tak na „rodzinę” plwać.

 58. Tadeusz. said

  Re.47,50. Grom służy unym. „Wolność” na Haitii po usraelsku. Petelicki zauważył komu służy Grom.Pani teksty podobne do maranki lub sono.

 59. AniaK said

  Re55:
  Panie Gajowy, może Pan przywalić łopatą tym kilku gostkom co tak na mnie bez powodu naskoczyli. Nigdzie nie wyczytałam żeby żołnierze naszego Gromu mordowali na Haiti katolików.

  Pani Aniu, żołnierze Gromu niech bronią Polski, a nie wdają się w zagraniczne awantury w interesie Wielkiego USRAela. Nic tam nie mają do roboty. Zabijają ludzi, którzy nic Polsce nie zawinili.
  Admin

 60. Boydar said

  Nawiązując do wypowiedzi Pana Atanazego zaczynającej się od słów „…Ależ biskupi mają poniekąd rację…”, należy stwierdzić, że „Pani Ania poniekąd także ma rację”. Zostało bowiem właściwie dowiedzione, że słowo „nasz” do formacji „Grom” nijak przypasować się nie da. Z kolei w wielu uznanych mediach wyjaśniono wielokrotnie i przekonywująco, że zawodowi […] z Grzmotu nie mordują (gdziekolwiek bądź), tylko wypełniają chwalebny obowiązek i posłannictwo szerzenia demokracji. Sądzę również, że obojętnym było (i bez wątpienia jest nadal) zawodowym […] z Grzmotu, kogo i gdzie mają aktualnie rozwalić; czepianie się, że akurat katolika na Haiti jest całkowicie bezzasadne. W sumie też, nigdzie nie zostało dowiedzione, że Pani Ania czyta (albo i tylko ogląda) coś więcej niż pudelka i jutuba – co praktycznie daje pewność, że to co napisała (np. w poście 59) jest szczerą prawdą. Wypada więc powtórzyć konkluzję Pana Atanazego : Ależ Pani Ania ma poniekąd rację.

Sorry, the comment form is closed at this time.