Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  wanderer o Będziemy mieli dokumenty, jak…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Wanderer o Jeszcze o Gierku…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  bryś o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Jeszcze o Gierku…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Obywatele w obronie radcy praw…
  Listwa o Obywatele w obronie radcy praw…
  Antychazar o Syjonizm prawnie chroniony?
  Listwa o Traditionis Custodes
  plausi o Obywatele w obronie radcy praw…
  Listwa o Traditionis Custodes
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

Australia: eksperci winią za alarmujący wzrost zakażeń wirusem HIV homoseksualistów

Posted by Marucha w dniu 2013-10-26 (Sobota)

Ktoś jest zaskoczony? – admin

Australijskie media alarmują z powodu gwałtownego wzrostu liczby zachorowań na wirusa HIV. Naukowcom wydawało się, że epidemię HIV/AIDS udało się opanować wiele lat temu. Tymczasem w ciągu tylko ubiegłego roku odnotowano blisko 10 proc. nowych przypadków zakażeń. Eksperci zgodnie podkreślają, że winę za rozprzestrzenianie śmiertelnego wirusa ponoszą homoseksualiści, którzy uprawiają seks bez zabezpieczeń.

Tylko w zeszłym roku liczba nowych zakażeń tym groźnym wirusem wzrosła do 10 proc. Na przestrzeni dziesięciu ostatnich lat skok wyniósł aż 50 proc. Eksperci alarmują, że konieczne jest podjęcie pilnych działań w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się wirusa.

David Wilson z Kirby Institute, zajmującego się nadzorowaniem programu oceniającego stan zdrowia publicznego na Uniwersytecie Nowej Południowej Walii, powiedział, że największy wzrost zachorowań odnotowano w stanach Wiktoria i Nowa Południowa Walia oraz w Terytorium Stołecznym. Są to najstarsze i najbardziej zaludnione obszary Australii. -W tych trzech stanach obserwowaliśmy dość znaczny wzrost zachorowań na wirusa HIV w ciągu ostatniego roku kalendarzowego– tłumaczył Wilson.

Zdecydowanie największy skok zaobserwowano w Wiktorii. Prof. Wilson podkreślił, że „to nietypowe dla chorób zakaźnych, takich jak HIV, aby rozprzestrzeniały się mimo objęcia szczególną kontrolą tego typu zachorowań i wprowadzeniu powszechnej diagnostyki HIV w Australii 10 lat temu”.- Myśleliśmy, że przynajmniej ustabilizował się poziom zakażeń około pięciu lat temu, ale tak nie jest – dodał Wilson.

Lekarze podają, że zarażonych wirusem HIV jest 25 tys. Australijczyków (są to osoby u których zdiagnozowano chorobę). Około 10 tys. osób może nie zdawać sobie sprawy z tego, że jest nosicielami groźnego dla życia wirusa.

Wg danych statystycznych, tylko w ub. roku rozpoznano wirusa u 1137 osób. W 2010 r. było to 1051 przypadków. Naukowcy winą za rozprzestrzenianie zakażenia wirusem HIV obarczają homoseksualistów. U żadnej innej grupy nie zauważano tak gwałtownego wzrostu zachorowań na wirusa w ciągu ostatnich 10 lat!

John de Wit,dyrektor Narodowego Centrum Badań nad HIV na Uniwersytecie Nowej Południowej Walii podkreślił, że badania wykazały wzrost co najmniej o jedną trzecią liczby mężczyzn uprawiających seks z innymi, przypadkowymi mężczyznami bez zabezpieczeń.

Eksperci uczestniczący w konferencji poświęconej alarmującemu wzrostowi liczby zachorwań na wirusa HIV – Australasian HIV / AIDS Conference – zamierzają wystosować specjalne oświadczenie, wzywające do natychmiastowych działań, mających zapobiec szerzeniu się wirusa.

Prezes Australijskiego Stowarzyszenia Medycznego, Edwin Wright zapowiada, że tzw. Deklaracja z Melbourne będzie wzywać do zniesienia ograniczeń dot. finansowania leków dla osób we wczesnym stadium choroby i szybszej aprobaty leków antyretrowirusowych do zapobiegania HIV u osób narażonych na zakażenie wirusem. Mają być także podjęte działania w celu szybszego diagnozowania HIV. Chodzi o to, by badania były dostępne w ciągu godziny, a nie po kilku tygodniach.

Liczba zakażeń wirusem HIV w Australii gwałtownie wzrosła w latach osiemdziesiątych ub. wieku z 400 nowych przypadków w 1984 r. do rekordowego poziomu prawie 2400 nowych przypadków w 1987 r. Po tym roku liczba zachorowań spadła na okres ponad 10 lat.

Jednak na przełomie XIX i XX wieku,liczba nowych zakażeń zaczęła wzrastać każdego roku , by osiągnąć rekordowy poziom w 2012 r. Oprócz HIV na nowo obserwuje się epidemię także innych chorób przenoszonych drogą płciową.

Najnowsze badania australijskie potwierdzają tezy dr Paula Camerona, który przebywa w Polsce i wygłasza wykłady w różnych miastach. Cameron jest autorem szeregu badań poświęconych konsekwencjom medycznym i społecznym praktyk homoseksualnych. Często opiera się na danych statystycznych i badaniach różnych ośrodków naukowych z całego świata. Zestawia je ze sobą i w oparciu o te zestawienia formułuje wnioski, które są kwestionowane przez środowiska homoseksualne w USA, Kanadzie, a także w Polsce.

Źródło: The Sunday Morning Herald, australina.com., AS.
http://www.pch24.pl

Rozpowszechnienie HIV/AIDS to chyba jedyny i niepodważalny wkład pederastów w budowę społeczeństwa.
Admin.

Komentarzy 30 do “Australia: eksperci winią za alarmujący wzrost zakażeń wirusem HIV homoseksualistów”

 1. nanity said

  „Oprócz HIV na nowo obserwuje się epidemię także innych chorób przenoszonych drogą płciową.”

  to orędzie z 10 lutego br. zaczyna się sprawdzać

  „Boża Sprawiedliwość dopuści na ludzi grzeszących grzechem nieczystym, zwłaszcza w jego najgorszych odmianach, wiele nowych chorób. Śmierć i piekło zbierać będą plony u wszystkich, lubujących się w nieczystości, szczególnie tej, przeciwnej naturze. Choroba ta, będzie dotykać wielu ludzi żyjących i praktykujących homoseksualizm obojga płci (geje i lesbijki). Będzie to choroba śmiertelna i bardzo zaraźliwa. Objawy tej choroby zaczynać się będą dość łagodnie, a zarazić się nią będzie można jedynie grzesząc w ten sposób.

  Odmiana tej choroby, ale w o wiele bardziej srogiej formie, dotykać będzie osoby praktykujące zoofilię, a zwłaszcza jej skrajne odmiany (współżycie ze zwierzętami). Biada grzeszącym taką nieczystością! Jeżeli nie nawrócicie się, jeżeli nie rozpoczniecie surowej pokuty, to czekać was będzie straszny koniec w ciężkim poziomie ognia piekielnego.

  Piekło jest miejscem bardzo realnym, prawdziwym, nieurojonym jak to się niektórym wydaje. Powinny wam wystarczyć opisy tego miejsca dostarczone wam przez wiele osób, które były w tym miejscu na „odwiedzinach”, na przestrzeni wielu lat i stuleci. Żyją jeszcze osoby, którym było pokazane to miejsce.

  Na tę chwilę, gdyby nastąpił koniec świata, to prawie 90% ludzkości poszłoby do jeziora ognia i siarki, na wieczne potępienie. Nie chcę śmierci grzesznika, ale aby się nawrócił i żył ze Mną na wieki w Niebie. Pozwoliłem na coraz więcej prawdziwych, prywatnych Objawień, aby ratować dusze ludzi, których można jeszcze ocalić, od przebywania w tym strasznym miejscu.”

 2. Fran SA said

  Zastanawia, ze w przypadku innych chorob zakaznych, probuje sie odizolowac chorych od otoczenia. Wlasnie w Australii do niedawna byly leprozoria. Glownie dla Aborygenow.
  Izoluje sie uchodzcow w obozach koncentracyjnych ( bo podobno trzeba sprawdzic, czy nie maja gruzlicy – sprawdzanie moze trwac kilka lat), przeprowadza sie obowiazkowe szczepienia dla dzieci – a tymczasem, takie pedalstwo swobodnie zjezdza sie na Mardi Gras i inne uroczystosci, glownie polityczne, ktore maja na celu wymuszanie wielkiej adoracji dla kloacznych praktyk.
  Australia ma bardzo wielkie zaostrzenia emigracyjne gdy chodzi o badania lekarskie.
  I jeszcze ciekawsze wymagania kwarantanny; nawet z jednego stanu do drugiego nie wolno przewozic zywnosci – nawet jesli zakupiona jest w supermarketach tej samej branzy i sieci co we wszystkich stanach..
  Zadnych zwierzat nie wolno wwozic do Australii bez kwarantanny, ba nawet nasion fabrycznie pakowanych, konserw, perfum, wody kolonskiej itp. pod kara do 10 tysiecy dolarow wwozic nie wolno.
  A tymczasem, na slynny sydnejski festiwal pedalski zjezdzaja sie ‚goscie’ z calego swiata. Wiekszosci z nich nie obowiazuja restrykcje wizowe, tzn. obowiazkowe badania lekarskie. Mieszkancy UE, USA, Anglii, Kanady nie potrzebuja wizy turystycznej do Australii. Australijskie zarazone pedaly zas odwiedzaja swoich przyjaciol we wszystkich szerokosciach geograficznych w ramach wymiany doswiadczen i zarazkow..

 3. anaTOM said

  super! niech sie wszelkie zboczenstwo unicestwi raz na zawsze.

 4. Pokręć said

  Jak zwykle, zabierają się za leczenie HIV-a od d..y strony.
  HIV-a tępi się poprzez nawrócenie, wierność małżeńską, porzucenie grzechu cielesnego. Inaczej walka z HIV-em będzie przypominała tępienie pijawek poprzez waleniem w bagno kijem.
  Dlaczego, kiedy idzie o np. cholerę, nikt nie ma obiekcji przed stosowaniem profilaktyki – myciem owoców i warzyw, spożywaniem wyłącznie gotowanych produktów, utrzymywaniem higieny? Wbrew pozorom, profilaktyka jest o wiele skuteczniejsza od leczenia. Wszystkie choroby leczy sie profilaktyką – z wyjątkiem HIV-a. NIKT się nie zająknął, że przypadkowe kontakty seksualne należałoby zlikwidowac ze swojego zycia.

 5. Nemo said

  @4

  ‚NIKT się nie zająknął, że przypadkowe kontakty seksualne należałoby zlikwidowac ze swojego zycia.”

  Kościół Katolicki”się zająknął.I to niejednokrotnie.

 6. Fran SA said

  Ad.5
  Nemo
  W tym wypadku Kosciol Katolicki niewiele moze, nawet gdyby chcial. Pedaly na ogol sa albo niewierzace albo z roznych denominacji.
  Trudno od nich wymagac wstrzemiezliwosci zgodnie z religia katolicka.
  Ich religia nie dotyczy.

 7. Nemo said

  @ Fran

  Pełna zgoda-ja tylko stwierdziłem,że ktoś kwestię wstrzemięźliwości jednak poruszył.A przy okazji-pański pomysł z wpisu nr.2 jest naprawdę rozsądny.

 8. Pokręć said

  Ad 5: Kościół Katolicki niewiele może w sprawach okołodupnych nawet wobec katolików. Znaczy – może tyle, ile robi, czyli mówi, naucza, ostrzega… A geje są wyznawcami tylko jednej denominacji. Lucyferiańskiej. Wyznają tą religię z lubością.
  Aha, żeby było jasne, ponieważ słowo „pe.ał” jest brzydkie i niewłaściwe – używam słowa „gej”. W samochodzie mam też geja gazu, oraz geje hamulca i sprzęgła…

 9. Brat Dioskur said

  Mniejsza z homikami (ostatni dzien ,kiedy z nakazu N{S}A nie uzywam okreslenia ).Z dzisiejszego porannego radia dowiedzialem sie ,ze juz za 4 lata wchodzi na rynek uniwersalna szczepionka przeciw grypie ….a moze i nawet HIV!Teraz juz nikt nie wywinie sie od jej zakupu…. i depopulacja ruszy pelna para!

 10. Brat Dioskur said

  okreslenia „pedal”…of course!

 11. Zbigniew said

  Samo rozmawianie o seksie publicznie jest grzechem. Zostaliśmy w to wplątani.

  Przypomina mi się sytuacja te prawie 30 lat temu. W porze obiadu w pracy usiadłem w kącie i zacząłem wcinać kanapkę. Wpada mój szef i coś chce ode mnie (teraz profesor; być może nawiedzę go wkrórce po tych 30 latach). O.. przepraszam..

  Samo rozmawianie o seksie publicznie jest grzechem.

  Zostaliśmy w to wplątani.

  O! Nie wszyscy. Większość nie rozumie, w jaki sposób.

  Przez tę większość zostaliśmy.

  Dr_TS może mi robić moralności. Ale nie o jego pouczenia proszę. Mieszkam (jeszcze tylko kilka dni) z bardzo ładną i wręcz przecudną duchowo młodą kobietą (jako moją sąsiadką, w akademiku). Ależ na tym właśnie piękno polega. By patrzeć na nie. Tutaj w akademiku jest silna kontrola wszystkiego, co dzieje się. Portierzy też dziwią się z sytuacji. Ale każdy z nich patrzy na tę młodą kobietę z szacunkiem, a niektórzy (starzy nawet) bardzo zaprzyjaźnili się z nią. Ona z każdym potrafi. Przyjaźnić się, głupcy!

  Ależ naprawdę rozmawianie o seksie publicznie jest nienormalnością.

 12. Romank said

  O Panie – Ktory Jestes w Niebie!
  Wyciagles sprawiedliwa dlon….
  Mene, tekel , upharsim
  Dla wszystkich:
  Nie wystarczy wiedziec co jest DOBREM, nalezy je czynic!
  Przyszlosc nalezy tylko do przepelnionych bojaznia Boza, zboczency nie maja zadnej przyszlosci..zadni zboczency. Natura nie ma miejsca dla zboczenia.
  Kazede zboczenie podlega eliminacji.

 13. Zbigniew said

  Dla urozmaicenia, Panie Marucha, Panie Romanie, Anna German w mało znanym wykonaniu cygańskim

  Tam pojawiło się na sru tube dużo ciekawych, nieznanych wykonań Anny German. Można do nich dotrzeć choćby przez ten podany link.

 14. Romank said

  Ocencie sami.

 15. Mordka Rosenzweig said

  re 12

  Szanowny pan Roman,

  Napisal pan sze: „Kazde zboczenie podlega eliminacji”

  Ja pan Mordka sie bardzo zgadza z szanowny pan.

  Napszyklad takie zboczenia jak nie kochanie nasza rasa wybrana i antysemitycznosc musza byc wyplenione doszczetnie.

 16. SARA said

  Uwielbiam słuchać Anny German, szukam w Polsce płyty z nagraniami piosenek w j. rosyjskim. Prosiłam nawet, żeby mieszkająca w Polsce Rosjanka podczas pobytu u rodziny w Moskwie kupiła dla mnie płyty w j. rosyjskim, niestety chyba zapomiała, bo nie odpowiedziała mi. Jeśli ktoś z Państwa ma informację, gdzie mogę kupić oryginalne nagrania w j. rosyjskim to proszę o informację- to trochę tak nie na temat, ale jak słyszy się taki głos, to świat wydaje się lepszy, piękniejszy, bo bez zdrad i tych wszystkich obrzydliwości -pedałów, zboków i żydów.

 17. XYZ said

  Przecież pedały zostały wprzęgnięte w cały system depopulacji!

 18. dr TS said

  Ad 11.
  Panie Zbigniewie, nie zamierzam 🙂
  Kim że ja jestem, bym miał oceniać …… (F I)

  A jeżeli chodzi o HIV, to jest on specjalnie rozprowadzany, np. w igłach jednorazowych czy szczepionkach… Wirusa nie da rady zniszczyć, To może być też książę w swojej wędrówce reinkarnacyjnej… 🙂

 19. Zbigniew said

  Jestem zwolennikiem radykalnych srodkow: poucinac k….y a dupy zaczopowac. I niech nikt mnie nie przekonuje, ze to dzialania ekstremalne. Najwaznejsze, ze skuteczne bo o zdrowie chodzi.

 20. Zbigniew said

  Zauwazylem, ktos ma moj nik. – Albo ja mam czyjs. Co teraz zrobimy? Pojedynek?

 21. Siggi said

  @-16

  Shalom – SARA !!!
  Zaden problem z uzyskaniem archiwalnych nagran Anny German.W Moskwie dynamicznie dziala Miedzynarodowy Klub Milosnikow Anny German,ktorego prezydentem jest Ivan Iliczow,ktory ur. trzy miesiace po przedwczesnej smierci Anny German.W 2002 roku poznalem Ivana w Warszawie w domu Anny German( na Zoliborzu,przy ul.Dziennikarskiej 15),do ktorego bylem zaproszony wraz z zona przez Pana inz.Zbigniewa Tucholskiego,meza Anny German.Zdazylem jeszcze spotkac i rozmawiac w tym domu z Pania mgr Martens Irma Davidowna ,matka Anny German,ktora dwa lata pozniej zmarla w wieku ponad 90 lat.Pod auspicjami tego Klubu sa wydawane CD w pieknej oprawie z archiwalnymi nagraniami spiewu Anny German..Jestem w posiadaniu 13 plyt winylowych, w tym trzy prod.radzieckiej,ktore traktuje jako „biale kruki”.Mam tez CD i chyba 5 plyt rosyjskich. Na Youtube mozna znalesc bardzo duzo piosenek w wykonaniu Anny German, a takze kilka filmow dokumentalnych.
  Bylem organizatorem i szefem(prezydentem?) zielonogorskiego klubu ,ktory zainspirowal Zielonogorski Osrodek Kultury – Amfitratr im.Anny German do organizacji festiwalu-konkursu na interpretacje piosenek Anny German.Impreza miala charakter ogolnokrajowy i miedzynarodowy i odbylo sie szesc edycji,ktore wylansowaly spore grono mlodych ludzi,ktorzy potem smialo „poszli w swiat”jako dobrze zapowiadajacy sie piosenkarze,artysci.
  W ZOK-u mozna jeszcze jakies CD Anny German kupic.
  Licze,ze pani SARA z przyjemnoscia bedzie nadal sluchac wyjatkowego spiewu Anny German i nie powinno Pani przeszkadzac to,ze Anna German byla Polka tylko z wyboru z lekka domieszka krwi zydowskiej. Anna German bezgranicznie kochala Polske , ktora w 1946roku przytulila do siebie trzy obywatelki ZSRR,ktore po strasznych przejsciach przedwojennych i wojennych chcialy do Polski ,trzy pokolenia ;babcie,matke i 10letnia Anne,stwarzajac im w miare przyzwoite warunki zycia.Swa milosc do Polski wyrazala w spiewie ,w pieknie spiewanych polskich piosenkach m.in. z Zespolem „Slask”.
  Pozdrawiam cieplo z CA – Siggi.

 22. SARA said

  Dziękuję Panie Siggi,

  za informację, jestem Panu bardzo wdzięczna. Czytałam dużo nt Anny German i jej rodziny (w j. rosyjskim też), łącznie z jej książką- Wróć do Sorento, widziłam wywiady z Anną German i jej mężem przeprowadzane przez dziennikarzy rosyjskich jak i polskich, kupuję każdą płytę, jaką mi udaje się znaleźć, kocham jej śpiew od dziecka. Szukałam od zawsze wszelkich dostępnych innformacji o tej niezwykłej osobie, także proszę się nie obawiać, że kiedykolwiek przestanę jej słuchać. Szkoda tylko, że w Polsce tak mało ludzi i tak niewiele o niej wie, bardziej kochają ją w Rosji.

  Pozdrawiam serdecznie – SARA

 23. Zbigniew said

  Panie Siggi. na czym niby polega żydowskość Anny German?

  Ja poniekąd też trochę Żyd. Gdy nie pójdę w niedzielę do kościoła…

  Ach, tu gdzie mieszkam w akademiku to duże centrum uniwersyteckie na granicy miasta. Przepiękne miejsce. A w środku kościół. 10 minut piechotą do lasu. Rzeczki, pagórki. Tam u was w kalifornii tego nie ma. A tu nawet i pogoda wyjątkowa, takiego lata jak w ten październik jeszcze nie widziałem.

 24. Kar said

  re:23

  Przepiękne miejsce. A w środku kościół. 10 minut piechotą do lasu. Rzeczki, pagórki..

  panie Zbigniewie, musi Pan przyznac z reka na sercu, ze trzeba obleciec kawal swiata, zeby czegos w koncu sie nauczyc..

 25. Zbigniew said

  Panie Kar,

  Dokładnie tak jest. Z ręką na sercu.

  I ja to mówię studentom, a mam do czynienia z około 200. I sprawia mi to wielką satysfakcję. A oni słuchają z otwartymi buziami, z niedowierzaniem. A potem dziękują. Czyż może istnieć większe szczęście?

 26. Amadeus said

  „Ktoś jest zaskoczony? – admin”

  Tak, media liberalne i świat liberalny (czyt. bezmózgowce) 😀

 27. Zbigniew said

  Jeszcze o Annie.

  Zobaczcie, jak piękno nie znika. Ono zostaje między nami. 30 lat gdy umarła wcześnie. A jest między nami, została. Na zawsze.

  W tym filmie w minucie około 24 są jej Eurydyki z Opola. Chyba warte uwagi, bo oryginalne Sam film to taka mieszanka, wcale nie jestem pewien czy warty czasu. Chociaż..

 28. Zbigniew said

  Ja nie na temat. W zasadzie. Tylko mnie w głowie wszystko ze wszystkim łączy się (mam wykład dla 4 roku na temat sztucznych sieci neuronowych). Eurydyki tańczące, Zanussi, profesor Grynberg u którego dostałem 4, a który mi się kłaniał.
  I te 30 lat. Dlaczego Anna odeszła? Cóż jest warte to nasze życie? Gdy umiera się tak łatwo? Gdy mnie ma już mojego ojca, wujka, a nie ma też córki mojej byłej żony, zamordowanej w Kanadzie w wieku 19? Cieszę się, że mnie moja żona popchnęła, dała wręcz kopa abym mimo wielkich trudności zaczął raz jeszcze, w Polsce jakby nie było mojej. Bo to moja żona Rosjanka zrobiła.

  Będę współpracował z grupą w Warszawie. Moim marzeniem było to zawsze. Tutaj jest prof od człowieka z Warszawy który godzien Nobla z fizyki. Zawsze to wiedziałem. Zawsze myślałem w ten sposób.

  Grynberg nadal prowadzi seminarium na Hożej. tak mi powiedział przy piwie prof W. Jak można? Tak długo? To seminarium było zawsze w mojej pamięci. Ono mnie się śniło. Jako student nie chodziłem na zajęcia, a na to właśnie seminarium. Teraz zajrzę tam.

 29. Zbigniew - ten drugi said

  Zdumiewajace jest jak latwo i szybko glowny temat chorob powodowanych dewiacjami seksualnymi zostal skiewowany na na tor rozrywkowo – piosenkarski. Zaczelo sie to od dziwnego nawiedzonego belkotu w komentarzu 11
  ( jedenastym ).

 30. Marucha said

  Re 16:
  Pani Saro, masę nagrań Anny German znajdzie Pani np. na Chomikuj.pl a także poprzez Filestube.com

  Re Zbigniew:
  Po co Pan się wysila na jakaś naukę?
  Przecież Pan Rysio stwierdził już wiele razy, że:
  – wszystkiego się można nauczyć na Youtube
  – wszyscy polscy profesorowie są wykształceni w PRL, gdzie nawet fałszowano formuły całkowania, a i nie uczono całego alfabetu, tylko niektórych liter.

Sorry, the comment form is closed at this time.