Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  wewewe o Wolne tematy (52 – …
  revers o Rosja: odizolowanie Runetu od…
  revers o Wolne tematy (52 – …
  Robert o Rosja: odizolowanie Runetu od…
  UZA o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Olo o Rosja: odizolowanie Runetu od…
  Olo o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Boydar o Herbert, czyli skąd się w…
  Boydar o Wolne tematy (52 – …
  bryś o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  wewewe o Reminiscencje z niedzieli covi…
  wewewe o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Leo o Rosja: odizolowanie Runetu od…
  I*** o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Dziadzius o Sosnowe zdrowsze, dębowe trwal…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Seria zamachów w Bagdadzie

Posted by Marucha w dniu 2013-10-27 (Niedziela)

Co najmniej 39 osób zginęło w wybuchach samochodów-pułapek w Bagdadzie i okolicach. Osiem samochodów-pułapek eksplodowało w ciągu pół godziny w siedmiu dzielnicach irackiej stolicy, głównie zamieszkanych przez szyitów, i w okolicznych rejonach.

Co najmniej 70 osób jest rannych. Eksplodowały materiały wybuchowe ukryte w samochodach stojących na parkingach i w miejscach handlowych.

Najwięcej ofiar spowodowały zamachy w szyickiej dzielnicy Szaab, na północnym wschodzie irackiej stolicy, w szyickiej enklawie Abu Dszir, w południowo-zachodniej części Bagdadu i w Nahrawanie na południe od Bagdadu.

Inne miejsca niedzielnych ataków to: we wschodniej części miasta dzielnice Masztal, Baladijat i Ur, a na północy – Hurrija oraz położony na północ od Bagdadu rejon Sab al-Bor – podaje Associated Press.

Nikt nie przyznał się do zamachów, ale systematyczne ataki tego rodzaju przeprowadza iracka filia Al-Kaidy. Jej celem zazwyczaj są targi, kawiarnie i ulice handlowe w szyickich dzielnicach.

IK, PAP
http://naszdziennik.pl

No cóż, wprowadzenie w Iraku demokracji przez usraelskich żołnierzy musi kosztować ofiary, za darmo nic nie ma.,
Admin

Komentarzy 20 do “Seria zamachów w Bagdadzie”

 1. Marcin said

  „Wykształceni z wielkich miast” nazywają to stabilizacją.

 2. lopek said

  Ludzie stworzeni przez Boga nie podkładają bomb po to aby gineli niewinni ludzie – bo są ludźmi!

 3. Gość said

  Re 2.
  TAK!

 4. nimes1 said

  „No cóż, wprowadzenie w Iraku demokracji przez usraelskich żołnierzy musi kosztować ofiary, za darmo nic nie ma.,”

  Jacy oni Usraelscy, żaden Żyd w Iraku nie walczył. Walczyli Amerykanie z których 80% deklaruje wiarę Chrześcijańską, Australijczycy (75%) Brytyjczycy (71%) ,Polacy (95%) taki sam odsetek chrześcijan wybierał rządy w tych krajach. Ci wszyscy wyznawcy pokojowej religii Chrystusowej wymordowali 600 tysięcy Irakijczyków, z kolejnych kilku milionów zrobili inwalidów, kolejnym kilku milionom rozwalili domy i zmusili do emigracji. I to nie pierwsza i nie ostatnia rzeźnia jaką sobie urządziły Chrześcijanie na Bliskim Wschodzie. A po tym wszystkim Chrześcijanie są oburzeni tym że radykalny antychrześcijański Islam znajduje tylu zwolenników.

  Jacy wyznawcy? Jakiej religii Chrystusowej? O czym Pan gada?
  Admin

 5. andrzej said

  @4

  No cóż durnych gojów nie brakowało i nie brakuje, by w imię syjonistycznej ideologii (utopii) sprowadzać samo zło i nie tylko na podbijanych („demokratyzowanych”), ale i na podbijających („demokratyzujących”)!

 6. Gość said

  NIEPRAWDA! Tworzy się z tzw. „UZASADNIENIAMI” MITY, tępych gojów, POLSKICH OBOZÓW, POLSKICH BANDYTÓW itp….
  Ludzie zacznijcie myśleć!
  Nasi MORDERCY tworzą SOBIE ALIBI!
  Miałam 20 i trochę lat!!!!
  Moją siostrę stryjeczną zamordował MĄŻ, (zastrzelił ją z broni myśliwskiej na oczach KILKUNASTU OSÓB!!!) w sumie może i to nie był…. zły facet!!!
  BYŁ TYLKO …ALKOHOLIKIEM I SEKSOHOLIKIEM!!!
  MIAŁ UKŁADY (nie przesiedział nawet minuty), gdyż miał….RODZINĘ WSPANIALE USYTUOWANĄ!!!!!! (wzajemnie wspierającą się, profesorsko-senatorską).
  NAPISANO (ja to tak subiektywnie odebrałam) …, dziwne, że dopiero TERAZ zastrzelił tę jędzę (była piękną i bbb. popularną kobietą, ubóstwianym przez pacjentów lekarzem!!!), to ona zniszczyła mu życie prowokując go do zbrodni.
  Dla mnie BYŁ TO SZOK!!!
  NIE MOGŁAM TEGO ZROZUMIEĆ.
  Dzisiaj te same zjawiska obserwuję w makro skali i…nie jest to dla mnie szok! ..

  Wyrok „poraził mnie na całe życie”.

 7. Jan said

  Ad 4 Bez przesady z tymi Państwami chrześcijańskimi.Deklarować mogą co chcą.Prawda jest taka,że dawno temu zdetronizowały swego Pana -Chrystusa Króla i to z udziałem duchowieństwa. Od biedy mogą być nazywane post chrześcijańskimi. Tak jak dobry sok, który ulega zepsuciu poprzez dziką fermentację octową nie może być nazywany dobrym winem, tak też zepsute przez knowania, spiski i różne działania masońskie pod szyldem demokracji i praw człowieka, państwa niegdyś katolickie nie są niestety chrześcijańskimi.

 8. nimes1 said

  re.7
  „Bez przesady z tymi Państwami chrześcijańskimi.”

  Nie pisałem że to Państwa Chrześcijańskie tylko pisałem że zdecydowana większość obywateli tych krajów deklarują wiarę Chrześcijańską.To obywatele tych krajów w demokratycznych wyborach wybierają swoje rządy, które później wszczynają wojny i na ochotni na te wojny zgłaszają się właśnie ci obywatele-zadeklarowani Chrzescijanie.

  „.Deklarować mogą co chcą.”

  Za to jak oszołom rzuca granatem, gwałci kobiety na ulicy i zjada serca jednocześnie krzycząc „allah akbar” to mało kto na tym forum nie pisze że „deklarować to on sobie może co chce”. Za to większość piszę „o proszę,typowy muzłumanin, tego naucza islam.”
  Natomiast jak zadeklarowany Chrześcijanin morduje to się piszę że to nie Chrześcijanin tylko syjonistyczny wytwór natomiast jak morduje zadeklarowany muzłumanin to już nikt nie sprawdza i nie zastanawia się czy ten ów zadeklarowany muzłumanin to nie przypadkiem również syjonistyczny wytwór, wtedy na tym forum piszę się że to „taki jest islam, tacy są muzłumanie”
  To są tak zwane „podwójne standardy”,jednak stosując pojedyńcze standardy, jeżeli taki osobnik jest nazywany muzłumaninem i cały Islam utożsamiany jest z takimi ludźmi to będąc konsekwentnym wszyscy zadeklarowani chrześcijanie powinni być utożsamiani ze zbrodniami i morderstwami jakich dokonali Amerykanie i Europejczycy w Iraku Afganistanie Libii i wielu innych krajach.

 9. nimes1 said

  re.7
  „Bez przesady z tymi Państwami chrześcijańskimi.”

  Nie pisałem że to Państwa Chrześcijańskie tylko pisałem że zdecydowana większość obywateli tych krajów deklarują wiarę Chrześcijańską.To obywatele tych krajów w demokratycznych wyborach wybierają swoje rządy, które później wszczynają wojny i na ochotni na te wojny zgłaszają się właśnie ci obywatele-zadeklarowani Chrzescijanie.

  „.Deklarować mogą co chcą.”

  Za to jak oszołom rzuca granatem, gwałci kobiety na ulicy i zjada serca jednocześnie krzycząc „allah akbar” to mało kto na tym forum nie pisze że „deklarować to on sobie może co chce”. Za to większość piszę „o proszę,typowy muzłumanin, tego naucza islam.”
  Natomiast jak zadeklarowany Chrześcijanin morduje to się piszę że to nie Chrześcijanin tylko syjonistyczny wytwór natomiast jak morduje zadeklarowany muzłumanin to już nikt nie sprawdza i nie zastanawia się czy ten ów zadeklarowany muzłumanin to nie przypadkiem również syjonistyczny wytwór, wtedy większość użytkowników tego forum piszę że to „taki jest islam, tacy są muzłumanie”.To są tak zwane „podwójne standardy”,jednak stosując pojedyńcze standardy, jeżeli taki osobnik jest nazywany muzłumaninem i cały Islam utożsamiany jest z takimi ludźmi to będąc konsekwentnym wszyscy zadeklarowani chrześcijanie powinni być utożsamiani ze zbrodniami i morderstwami jakich dokonali Amerykanie i Europejczycy w Iraku Afganistanie Libii i wielu innych krajach.

 10. Fran SA said

  Ad.9
  Nimes
  To wszystko prawda.
  Dokad bedziemy zwalac wine na innych, ze to ‚inni’ nas podkusili, zeby Sikorski nasze wojska wyslal do Serbii, Libii, na Haiti, a teraz Mali!!

  W Polsce urzadza sie rozne hecne marsze zbolalych tatusiow – nieudacznikow, oraz np. marsze wolnosci (q.. czyjej wolnosci???) ; demonstracje ‚na czesc’ i ‚ku pokrzepieniu ducha’. Opowiadamy sobie zasciankowe baje o dawnych wojach- bohaterach.
  Zadna demonstracja jak dotad nie zostala zorganizowana przeciwko wojnie, przepraszam wojnom, w ktorych Polacy biora czynny udzial!
  Kto nam pozwolil zabijac cudze dzieci i mordowac ‚ucisnione przez Islam’ kobiety???
  Do jakiego zbydlecenia doszlo polskie wojsko i polscy OBYWATELE ze zgadzaja sie pracowac dla zbrodniarzy z Blackwater??? ZA PIENIADZE!!!

  Jakiego zniewolenia umyslow potrzeba, zeby popierac mordowanie innych??
  Rozum odjelo tym, co nawet nie chca wiedziec, ze przez ostatnie 400 lat (CZTERYSTA) zadne panstwo muzulmanskie nie napadlo na panstwo chrzescijanskie!!!
  Opowiadanie, ze Polska nie jest krajem chrzescijanskim – jest kolejna fantazja pejsow.

  Do jakiego zbydlecenia doszlo wojsko USA, UK, Francji, Niemiec… i ichOBYWATELE ze zgadzaja sie pracowac dla zbrodniarzy z Blackwater??? ZA PIENIADZE!!!
  Admin

 11. Marucha said

  RE 4, 8:
  Idź stąd, idioto, który myśli, że każdy bandyta zwący siebie chrześcijaninem jest nim w rzeczywistości.

 12. Marucha said

  Re 10:
  Nie muszą napadać zbrojnie. Walczą brzuchami swoich kobiet oraz agresywnym, nachalnym wymuszaniem swoich zasad.
  Po raz kolejny mówię: islam ro religia dla niedorozwojów.

 13. Fran SA said

  Ad.12
  Marucha

  ‚Walcza brzuchem swoich kobiet’ (??????????) i agresywnym wymuszaniem swoich zasad’
  I za to nalezy popierac mordowanie kobiet z brzuchami i ich dzieci??? Gdzie tak pisze?

  Nie chodzi o religie.
  W tych krajach zyli tez katolicy – pomordowani przez bomby NATO. Pies z kulawa noga sie o nich tez nie upomni!

  Na Haiti nie ma muzulmanow. A Irak i Libia to byly sekularne kraje. I nikt z Libii sie nie wybieral do opanowania Europy. Sa lepsi specjalisci, ktorzy duzo lepiej wymuszaja swoje prawa i w Polsce i w swiecie. Maja na to monopol.

  A z tymi brzuchami kobiet – to kazdy gentleman powinien sie wstrzymac od podobnych komentarzy. Rownie dobrze mozna sie przyczepic do meskich organow.
  Fe, panie Marucha.
  Kobieta jest kobieta -nawet wtedy gdy nie wiemy, czy to chrzescijanka czy muzulmanka.

  Jezus nie dal nam prawa odbierania komus zycia, ani popierania mordowania bezbronnych cywilow bombami uranowymi i chemicznymi.. Piesi nie maja szans w zderzeniu z czolgami..
  Winnych nalezy sadzic – a nie mordowac bestialsko i bez zadnego uzasadnienia.
  Brzuchy kobiet nie zagrazaja chrzescijanstwu.
  Co to za argument??

  To Pan Jezus powiedzial, ze kazdy moze sie nawrocic. Trzeba mu dac szanse. A nie mordowac.

  W Libii zupelnie dobrze radzily sobie polskie misje katolickie. I byly popularne. Nalezalo im rozpierd… misje i wygonic ksiezy. Kosciol zostal zbombardowany i powaznie uszkodzony przez Amerykanow ..Ksieza wrocili do Polski.

  Ach ci muzulmanie! Co oni wyprawiaja w Polsce:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/w-polsce-rosnie-sprzedaz-produktow-koszernych-2013-10

  I to wszystko na brzuchach kobiet:

  http://3obieg.pl/judeopolonia-paradissus-judeaorum

 14. nimes1 said

  „że każdy bandyta zwący siebie chrześcijaninem jest nim w rzeczywistości” Przecież to TY, na tej stronie, temat niżej, wkleiłeś artykuł pełen żalów, że oto w amerykańskiej armii, która wymordowała miliony ludzi na świecie, płatni mordercy z tejże armii są dyskryminowani za obnoszenie się swoim Chrześcijaństwem. Ach! Chrześcijańskim biedaczkom z armii amerykańskiej nie pozwalają podczas mordowania ciężarnych muzłumanek, krzyczeć „w imię Jezusa Chrystusa:” WIELKI SKANDAL jak można dyskryminować Chrześcijan tylko dlatego że są hipokrytami!?!?! „Idź stąd, idioto” Mam iść bo co? Bo obnażam wielkość twojego ptasiego móżdżka?

  Powiem jaśniej: spierdalaj. Admin.

 15. krzysztof1942 said

  RE 11 Szanowny Panie Gajowy Wyganianie niepoprawnych wpisów jest CENZURĄ, jest obrażaniem innych czytelników Gajówki. Czytam Gajówkę od lat i obserwuję coraz gorszy jej poziom. JO też wygania dyskutantów z Gajówki. Nie zgadzam się z poglądami Nimes1, ale to nie znaczy, że nie mam ich czytać. Większość czytelników Gajówki to inteligentni ludzie i potrafią oddzielić „ziarno od plew”.

  Jeśli mam sobie coś do zarzucenia, to raczej nadmierne tolerowanie wpisów stojących w jawnej wrogości do tych wartości, jakie gajówka stara się reprezentować.
  Admin.

 16. Lily said

  Ja zas uwazam panie Marucha,ze roznej masci idiotow trzeba banowac,zeby nie mieli satysfakcji wylewania na forum swoich poronionych mysli…

  Czasami jestem zły na siebie, że tego nie robię w bardziej zdecydowany i brutalny sposób.
  Admin

 17. Fran SA said

  Ad.16
  Lily
  Przyjeli wozna do gajowki? Zeby pilnowala prawomyslnosci i ‚roznej masci idiotow’?
  A po czym idiota poznaje idiote? Pewnie po masci.

 18. Marucha said

  Re 13:
  Panie Fran Szanowny,
  Po pierwsze – powiedzenie o prowadzeniu walki brzuchami kobiet pochodzi od samych muzułmanów. Tych bardziej szczerych czy może bezczelniejszych. Nie widzę w nim nic, co by uwłaczało kobietom.

  Po drugie – skąd Pan to wytrzasnął:
  I za to należy popierać mordowanie kobiet z brzuchami i ich dzieci??? Gdzie tak pisze?

  Kto tu, do ciężkiej jasnej pierdolonej w dupę kurwy anielki POPIERA mordowanie kobiet z brzuchami? Gdzie Pan to wyczytał? W ustępie kolejowym na ścianie?

  Mało to razy gajówka staje w obronie muzułmanów traktowanych po bandycku w ich własnych krajach?
  Co pisaliśmy o Iraku? Co o Syrii? Co o Libii?

  Może byśmy dyskutowali o autentycznych poglądach, a nie o tym, co p, Fran sobie dla wzmocnienia argumentacji wystrugał z banana?
  Bo mnie już, kurwa mać, męczy taka pojebana dyskusja!

 19. Fran SA said

  Siedzi Marucha nad modrym ruczajem, slini olowek i pisze biale wiersze do ‚Swierszczyka’ uzywajac gornolotnych slow.

 20. AniaK said

  Re19:
  Panie Fran SA, miej się Pan na baczności. Pan Marucha dzisiaj z łopatą gania. Pan Rysio może już kwiatki wącha ;( Ja z brzuszkiem po tym tłustym druku mogę czuć się bezpieczna, ale Pan niech się lepiej liczy ze słowami 🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.