Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  wanderer o Będziemy mieli dokumenty, jak…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Wanderer o Jeszcze o Gierku…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  bryś o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Jeszcze o Gierku…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Obywatele w obronie radcy praw…
  Listwa o Obywatele w obronie radcy praw…
  Antychazar o Syjonizm prawnie chroniony?
  Listwa o Traditionis Custodes
  plausi o Obywatele w obronie radcy praw…
  Listwa o Traditionis Custodes
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

US Army: chrześcijanie i konserwatyści to zagrożenie dla narodu

Posted by Marucha w dniu 2013-10-27 (Niedziela)

Chrześcijanie i konserwatyści to zagrożenie dla narodu, a obrońcy życia to groźni radykałowie. Sprzeciw wobec aborcji prowadzi do zamachów bombowych pod klinikami aborcyjnymi. Tego uczą się amerykańscy żołnierze za czasów Obamy. Prowadzący spotkanie dla żołnierzy przydzielonych właśnie do bazy w Fort Hood poinformowali ich także, że chrześcijanie i organizacje broniące rodziny dzielą naród. Przekazywanie przez żołnierzy pieniędzy tym grupom jest zakazane.

Żołnierz, który wypowiadał się dla Fox News powiedział, że pouczono ich, że ewangeliczni chrześcijanie i członkowie Tea Party są zagrożeniem dla narodu i że członkowie armii, którzy przekażą im środki finansowe zostaną poddani wojskowym karom.

– Byłem zszokowany i nie mogłem uwierzyć temu, co słyszę – powiedział inny żołnierz. – Czułem, że moja wolność sumienia, za którą ryzykowałem życie i poświęcałem czas z dala od rodziny została zabrana – dodał. Jednocześnie prowadzący zebranie ani słowem nie zająknęli się o ekstremizmie islamskim. Powstała więc absurdalna sytuacja, w której członkowie armii, której zadaniem jest zwalczanie terroryzmu sami są postrzegani przez zwierzchników jako terroryści – o ile są chrześcijanami czy konserwatystami.

– Opinia publiczna powinna wiedzieć, że amerykańska armia uczy naszych żołnierzy, że ewangeliczni chrześcijanie i członkowie Tea Party to wrogowie Ameryki – powiedział Michael Berry z Liberty Institute, były oficer Marines w rozmowie z Fox News. – Uznawanie ewangelików za wewnętrznych wrogów to niezwykle poważne oskarżenie – dodał.

Z kolei Tony Perkins, prezes Family Research Council Perkins w rozmowie z dziennikarzem Fox News powiedział, że Pentagon uskutecznia anty-chrześcijańską propagandę. Zwrócił uwagę, że absurdem jest, że w bazie wojskowej, która była obiektem islamskiego zamachu mówi się o ewangelikach jako o zagrożeniu dla narodu- Dlaczego armia angażuje się w antychrześcijańską propagandę? – zastanawiał się Perkins. – Jedyne sensowne wyjaśnienie jest takie, że administracja Obamy dąży do zastraszenia i odseparowania żołnierzy od chrześcijańskich grup, które oni wspierają – stwierdził.

Przypadki zwalczania chrześcijaństwa przez przedstawicieli amerykańskiego wojska skrytykował także Ron Crews, prezes Sojuszu Kapelanów dla Wolności Religijnej (Chaplain Alliance for Religious Liberty). Określił on takie działania jako haniebne. Stwierdził, że wojsko dąży do tego, aby „religie takie jak ewangelicyzm, judaizm czy katolicyzm zrównać z Al Kaidą, Hamasem i Ku-Klux-Klanem”.

Rzecznik amerykańskiej armii wyparł się odpowiedzialności za sytuację w Fort Hood. Powiedział, że listy ekstremistów nie są publikowane oficjalnie przez wojsko, a co najwyżej samowolnie przez konkretnych dowódców. Przedstawiciele bazy w Fort Hood także odrzucają oskarżenia.

Jak jednak zauważa Fox News nie jest to pierwszy przypadek, gdy armia określa pewne wspólnoty chrześcijańskie jako ekstremistów. W kwietniu zostali oni tak nazwani w raporcie Army Reserve – podobnie jak katolicy. Inny tego typu incydent miał miejsce dwa tygodnie temu w Camp Shelby w Missisippi. Żołnierze stacjonujący w tej bazie zostali pouczeni, że American Family Association powinno być traktowane jako „wewnętrzna grupa nienawiści”. Także w tym przypadku armia nie przyznała się do odpowiedzialności.

Źródło: foxnews.com
Mjend
http://www.pch24.pl

Komentarze 23 do “US Army: chrześcijanie i konserwatyści to zagrożenie dla narodu”

 1. Psiemislavius said

  Fox News należy do syjonistycznych żydów. Poza tym jaki naród? Nie ma narodu amerykańskiego. Amerykanie to zlepek różnych narodów. Jeśli patrząc na to przez pryzmat narodów, to Amerykanie są Anglikami, Iryjczykami i Szkotami. No i ta nowomowa z „wolnością sumienia”. Ale czego się dziwić po obywatelach państwa, które powstało na fundamencie wolnomularstwa.

 2. kiriki said

  “religie takie jak ewangelicyzm, judaizm czy katolicyzm zrównać z Al Kaidą, Hamasem i Ku-Klux-Klanem” no co, jak co, ale Judaizm to religia pokoju!

 3. Plausi said

  Nie katolicy

  „ewangeliczni chrześcijanie i członkowie Tea Party są zagrożeniem dla narodu i że członkowie armii ”

  Przypuszczamy, że ci „ewangeliczni chrześcijanie” to ci, do których zapisał się GW Bush jak był alkoholikiem. To nie są katolicy, w każdym razie z napadem na Afganistan i Irak nie mieli żadnych problemów, inaczej niż my, por. “religie takie jak ewangelicyzm, judaizm czy katolicyzm”.

  Katolicy są pewnie w tej żydowskiej gadzinówce określani jako „konserwatyści”, ale o nich troszczą się czule tacy wybrańcy MWF jak choćby nasz ukochany papież i znaczna część hierarchii kościelnej z nowym papieżem Franciszkiem, który przygotowuje nas do ubóstwa, które nas na pewno czeka, jeśli nadal tak dzielnie będziemy pomagać bankom i w ogóle najbogatszym jak dotąd.

  „Z kolei Tony Perkins „, więcej uwagi poświęcił bym słowom Johna.

  Fort Hood świadczy najlepiej w jakim stanie się US Army znajduje, czy można mieć jeszcze wątpliwości, że USA jak państwo już niedługo pociągną ?

 4. galaszek said

  „Krzescijany i konwersatysty to zagrozenie dla narodu”?….. alesz oszywista sze zakroszenii??!! i to bardzo duszy zakroszenii la narodu!!!..nu moszy nie tyla hamerykansy narodu ,ale mongoidalnego rasy handlowego wyznania z poodgryzowanemy naskorkopletkiem na przyrzady pciowemi-to na 100 procenta!!!!

 5. Zbyszko said

  Myślę jednak, że większośc żołnierzy to nie są jakieś bezmyślne debile i widzą w co się gra. Więc można sie spodziewac że w końcu ci którzy sieja taką barbażyńską demagogię dostaną za swoje, także a może przede wszystkim od tych własnie żołnierzy.

 6. Ravkill said

  Jak dodać do tego faktu, ostatnie czystki w najwyższym kierownictwie US Army, (http://wolna-polska.pl/wiadomosci/niemal-sowiecka-czystka-w-armii-usa-2013-10), to sprawy wydają się oczywiste (albo NWO i rozbrojenie amerykanów, albo 2 wojna secesyjna, się szykuje…)

 7. AlexSailor said

  Najprawdopodobniej w usa miał miejsce zamach stanu.
  Te strzelaniny w siedzibie dowództwa, pod Kapitolem i inne.
  Nie wiadomo, czy zamach się udał, czy nie.
  Grupa zwolnionych generałów pasuje na członków puczu, ale może być dokładnie na odwrót.
  To puczyści ich wywalili, jako wiernych wykonawców poleceń jakiegoś ośrodka decyzyjnego.

  Czas pokaże, co się stało.
  W każdym razie, atak na Syrię nie nastąpił, a potęga usa została złamana przez współpracujące Chiny i Rosję.

 8. Re: 6
  Nie przypominam sobie, aby zydzi (i-sra-el) stawal na pierwszej linii frontu, ale zawsze „wystawial” inne obce mieso armatnie do odstrzalu…wiedzac o tym, ze Iranem zartow nie ma…

  ==============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. USA sie powoli rozpada, a secesja bedzie nieunikniona…

 9. Moderator Srul Cenzurstein said

  ależ oczywiście że konserwatywni chrześcijanie są zagrożeniem dla narodu. Wystarczy nie dopowiadać KTÓREGO narodu. Ten sam trik stosują w Polsce, waląc otwartym tekstem „transformacja się NAM udała” – nie dodając kto to „MY”.

 10. Fran SA said

  Sympatyczna Tamilka ze Sri Lanki:

  America:

 11. abc said

  ciekawe
  http://www.wykop.pl/ramka/1590839/wyborcza-znowu-doszukuje-sie-zydow-tam-gdzie-ich-nie-ma/

 12. Centuria said

  Fort Hood to pierwsza baza wojskowa, gdzie uznano za religie Wicca. Wiccanie to satanisci. Wierza w boginie-matke i rogatego boga. Nosza pentagramy i odprawiaja czary.

 13. Rysio said

  re 5. „………Myślę jednak, że większośc żołnierzy to nie są jakieś bezmyślne debile……….”

  Tak to prawda – większość żołnierzy to nie są bezmyślne debile – to są bezmyślne debile do kwadratu.

  🙂

 14. Zbyszko said

  Panie Rysio @12, obawiam się że niestety ma Pan rację…

 15. przemądrzałe bydlę said

  Żyd Henry Kissinger powiedział to bez ogródek: „Żołnierze są tępymi, głupimi zwierzętami używanymi w polityce zagranicznej”. http://cytatybaza.pl/cytat/zolnierze-sa-tepymi-glupimi-zwierzetami.html

 16. przemądrzałe bydlę said

  @11
  A Centuria widział/a, jak wygląda najwyższe odznaczenie wojskowe USA (Medal of Honor)?

 17. ŻYDO-mordercy rządzacy Waszynktonem NAJWIĘKSZYM zagrożeniem dla USA ! said

  Ludobujcza bezkarna mafia żydowskich złodzeji i morderców obskoczyła jak karaluchy władzę w USA i to jest największym zagrozeniem w USA:

 18. Marucha said

  Re 2:
  Judaizm to nie religia. To kodeks mafijny.

  Re 13:
  Istotnie, przykład wypowiedzi Rysia świadczy o tym, iż ma za sobą długą i owocną służbę w usraelskim wojsku. Niech się nie wypiera.

 19. Plausi said

  Judejczycy jako pierwowzór mafii

  @Marucha 10.
  „Judaizm to nie religia. To kodeks mafijny.”

  To spostrzeżenie jest wynikiem głębszej analizy i trudno jest się tej argumentacji oprzeć, bowiem

  „Judejczycy tym jednak odróżniają się od innych społeczeństw, że każda ich społeczność, gmina, jest od razu organizacją przestępczą.”

  A pewne tradycje biblijne są stosowane chętnie także do braci w tej wierze. Tylko w takim biotopie mogło powstać takie zjawisko.

 20. Plausi said

  Jeszcze jeden „polskiego pochodzenia”,

  mało znany epizod z historii „włoskiej” mafii.

 21. Lily said

  Jak moze Zyd,byc polskiego pochodzenia? Najwyzej co urodzony w Polsce. Jest sie tym,kim sie czlowiek urodzil,a nie gdzie sie urodzil.

 22. Fran SA said

  Ad.21
  Lily
  Niestety, ‚pochodzenie’ sie przenosi na obywatelstwo w prawie emigracyjnym wielu panstw..
  Kazdy, kto sie urodzil w USA jest automatycznie Amerykaninem. W innych krajach wystarczy jeden rodzic z paszportem, czy stalym pobytem danego kraju, zeby potomstwo mialo paszport. Z tego co wiem, to tylko kraje szariatu nie frymarcza paszportami. W kraju szariatu mozna mieszkac i sto lat i miec potomstwo w kraju, (byc rezydentem) a paszprtu otrzymac nie mozna.

  Polskie obywatelstwo mozna otrzymac, jesli sie udowodni ‚pochodzenie’ czyli, ze sie jest potomkiem posiadacza polskiego paszportu.
  Naturalnie, ze jest duzo oszustw i wielu Izraelitow przedstawia falszywe dokumenty. Nie ma np. prawa dostac polskiego obywatelstwa osoba, ktorej przodkowie pozbyli sie obywatelstwa.
  Sprawa nie jest prosta. ZYd moze sie urodzic zydem i do tego w Palestynie, ale dziadek walczyl o Izrael i osral polskie obywatelstwo. Ten zydek, potomek Netanjahuu, Peresa, Ben Guriona, Mosze Dajana, Menachema Begina itp. ma prawo ubiegac sie o polskie obywatelstwo.
  A pan Kwasniewski w ogole ulatwil zydom jeszcze te procedure i podniosl kwote na ‚repatriantow’ z Izraela. Chodza plotki, ze zydzi chca sie osiedlic na Slasku i beda robic drake o autonomie Slaska.
  Probowali tego tricku z Australia ( w Kimberley) ale rzad australijski sie nie zgodzil, jako, ze nie moze byc ‚panstwo w panstwie’.

  Zydom to nie przeszkadza, ze ich przodkowie rzucili polskimi paszportami; Teraz podaja sie za Polakow.
  Prawdziwi zas Polacy z Kazachstanu nie maja wstepu do Polski.

 23. Psiemislavius said

  Czytam teraz książkę „Demokracja – opium dla ludu”. Jest tam podany przykład wojska, jako środka poddanego demokratyzowaniu. Ów demokratyzacja wojska polega na wcielanie do armii, do sił szeregowych, których zadaniem jest walka na polu bitwy, kobiet. Autor przestrzega przed tym, że może to owocować problemami natury erotyczno-seksualnej i że USA będzie musiało sobie poradzić z „sadystycznymi orgiami seksualnymi” w swoich siłach zbrojnych.

Sorry, the comment form is closed at this time.