Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Uroki „bergolianizmu”
  revers o Polska wzywa do demilitaryzacj…
  osoba prywatna o Wolne tematy (38 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (38 – …
  cep o Polska wzywa do demilitaryzacj…
  jerzyjj o Morawiecki: Koronawirus może w…
  piwowar o Wolne tematy (38 – …
  Emilian58 o Zapomniany Dzień Zwycięstwa
  Emilian58 o Putin: Rosja nie ma problemów…
  lewarek.pl o Uroki „bergolianizmu”
  Emilian58 o Morawiecki: Koronawirus może w…
  lewarek.pl o Wolne tematy (38 – …
  Marek o Polska wzywa do demilitaryzacj…
  Emilian58 o USA dały Ukrainie jasno do zro…
  Marek o Polska wzywa do demilitaryzacj…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 614 obserwujących.

Stop seksualizacji naszych dzieci!

Posted by Marucha w dniu 2013-10-29 (Wtorek)

Pedofile – mimo, iż toczy się z nimi oficjalnie zażarta walka – mają w społeczeństwie wpływy większe, niż można by oczekiwać. Bo właśnie pedofilami są tzw. edukatorzy seksualni, jak np. zboczone cipy z organizacji „Ponton”, które podnieca np. nakłanianie dzieci do masturbacji.
Admin

Rodzice zaniepokojeni forsowaniem ideologii gender w przedszkolach i szkołach zawiązali inicjatywę „Stop seksualizacji naszych dzieci”. Chcą przeciwstawić się dokonywaniu w placówkach edukacyjnych tragicznych w skutkach eksperymentów na ich pociechach.

Na terenie Archidiecezji Wrocławskiej z inicjatywy rodziców zaniepokojonych forsowaniem w przedszkolach ideologii „gender” zawiązała się inicjatywa „STOP seksualizacji naszych dzieci”. Zaangażowali się w nią rodzice zrzeszeni w Stowarzyszeniu „Zdrowa Rodzina” skupionym wokół Katolickiego Radia Rodzina.

O niebezpieczeństwach tkwiących w seksualizacji najmłodszych wielokrotnie mówiła niemiecka socjolog Gabriele Kuby. Jej zdaniem tak zwane edukowanie seksualne dzieci i młodzieży (którym już od przedszkola daje się do rąk „seksualne zabawki”) prowadzi do wczesnych i głębokich ran w psychice oraz osłabienia tożsamości, a także powoduje odwrócenie się od Boga, rodziców i wzniosłych ideałów we własnym życiu.

– Ludźmi niezakorzenionymi w religii, rodzinie i kulturze łatwo manipulować. Trudno uznać, że są to jedynie niezamierzone „skutki uboczne” – podkreśla Kuby, zaznaczając z całą mocą, że w tzw. seksedukacji jeśli w ogóle mówi się o rodzinie i małżeństwie to tylko w negatywach.

W tworzeniu inicjatywy oraz podejmowanych działaniach od początku pomoc świadczą przedstawiciele Instytutu im. Ks. Piotra Skargi oraz Fundacji „Ordo Iuris”. Swoim patronatem inicjatywę objęli JE abp Józef Kupny – Metropolita Wrocławski, Katolickie Radio Rodzina, magazyn „Polonia Christiana”, portal PCh24.pl, Gość Niedzielny, Tygodnik Niedziela, „Opcja na prawo”, portal miastowroclaw.pl oraz Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu.

Organizatorzy postawili głównie na działalność o charakterze informacyjnym. Programy jakie są, na szczęście z różnym skutkiem, wprowadzane do polskich szkół i przedszkoli nie są powszechnie znane. Poplecznicy seksedukacji nie przyznają, że pod eufeministycznymi określeniami, którymi nazywają swoje edukacyjne programy, czai się potężna dawka demoralizującego ataku na rodzinę. Co więcej łatwo dostrzec w nich także promocję zachowań skrajnie sprzecznych z prawem naturalnym, a często wprost dewiacyjnych.

Dlatego wiedza i informacja stanowi potężną broń w starciu z seksedukatorami. Stawka tych zmagań jest bardzo wysoka. Zdrowie i przyszłość dzieci i młodzieży. Przekazaniu tej wiedzy służyć ma m. in. cykl audycji pod wspólnym tytułem „STOP seksualizacji naszych dzieci”, realizowany na antenie „Radia Rodzina” od 31 października 2013 r. do 30 stycznia 2014 r., w każdy czwartek o godz. 21:30. O zagrożeniach jakie płyną z promowania ideologii gender wszyscy zainteresowani będą mogli się także dowiedzieć podczas wykładu zaplanowanego na 26 listopada 2013 r. we Wrocławiu (godz. 18:30, Aula PWT, pl. Katedralny 1). W parafiach stolicy Dolnego Śląska w styczniu będzie przeprowadzona kampania informacyjna poświęcona tematyce ochrony dzieci i młodzieży przed demoralizacją będąca skutkiem wprowadzania seksedukacji.

Organizatorzy podjęli także akcję wysłania pism do Dolnośląskiego Kuratora Oświaty oraz wójtów niektórych gmin w których znajdują się przedszkola równościowe – między innymi gminy Świdnica i gminy Dobromierz (powiat świdnicki, woj. dolnośląskie). Pisma te, wysyłane przez zatroskanych o swoje dzieci rodziców, powinny być wyraźną wskazówką dla organów odpowiedzialnych za edukację, że nie ma zgody na bezkarną seksualizację przyszłych pokoleń.

Jak pokazuje praktyka, placówki realizujące program planowego i systematycznego demoralizowania poprzez eksperymenty (przebieranie chłopców za dziewczynki w ramach „równościowego programu”) nie cieszą się zbyt dużą żywotnością. W woj. śląskim powstały w 12 miejscowościach, m.in. w Rudzińcu, Siewierzu, Żarkach, Olsztynie, Włodowicach, Niegowej. Nie przetrwało żadne z nich.

Warto, by każdy rodzic zadał sobie proste pytania – czy chce, by jego syn był zmuszany do przebierania się w damskie fatałaszki? Czy chce, by jego mała córeczka była uczona technik masturbacyjnych? Czy chce, by jego dzieci miały wpajane antyrodzinne przekonania? Jeśli tego nie chce, nie pozostaje nic innego jak włączyć się w tę akcję i jej podobne. Nade wszystko każdy rodzic powinien jeszcze mocniej zainteresować się tym, kto i czego uczy jego dzieci oraz czy akceptuje treści przekazywane pociechom w przedszkolach i szkołach.

Łukasz Karpiel
http://www.pch24.pl

Komentarze 3 do “Stop seksualizacji naszych dzieci!”

 1. 25godzina said

 2. maasteer69 said

  a za kilka lat będą już oficjalnie nauczać satanizmu

 3. Już nauczają – w drodze strywializowanej samoedukacji. Za moich wczesnodziecinnych czasów, w czasie wolnym dla relaksu pasało się z babcią krowę – świeże powietrze, spokój… A dziś dzieci od małego mają uszkadzające mózg inwigilafony komórkowe oraz komputery, tablety itp. cuda z radioaktywnym strontem 90, czego następstwem np. choroba kości, które mylnie traktują te fruwające elektrony jak wapń… A w sensie grania (co dzieci głównie robią), rozrywka to cholernie wciągająca i… jakże często kształtująca świadomość. W Internecie na torrentach aż roi się od wysoce sugestywnych tytułów gier: „Diablo II/III”, „Satan”, „Pact with a demon”; no oczywiście można też kupić legalnie poczciwe „Settlersy”, „Need for Speed” czy „Europę Universalis” – po czym dla wygody wypalić na dysku obraz płyty programem… „Daemon Tools”, a jakże! Najgorsze w tym wszystkim jest to, że dzieci masowo wprowadzane są w okultyzm bez jakiegokolwiek przygotowania, chociażby obiektywnie-teoretycznego – a jest to dziedzina bardzo niebezpieczna i wymagająca wielkiej odpowiedzialności i rozsądku od eksperymentatora. W Polsce wygląda to szczególnie źle: de facto całe podejście do tej sfery zawłaszczone przez straszący i niedociekliwy Kościół, przypisujący to wszystko tylko jednemu z mieszkańców niższego świata astralnego (fakt, to bardzo wredny, podstępny i upierdliwy typek, ale bez przesady…), a ludzi znających karmiczne mechanizmy cyrkulacji energii, posiadających moc, UCZCIWYCH (nie wróżki z gazet/smsów) i czyniących z tego DOBRY UŻYTEK zarazem – jest u nas jak na lekarstwo (znacznie lepiej wygląda to w b.ZSRR, Tybecie czy w Indiach). Można dzięki sześciozmysłowości osiągnąć bardzo wiele – jak Leonardo da Vinci czy Nikola Tesla – i można też skończyć w pierdlu czy wariatkowie jako obłąkany psychopata, albo na cmentarzu jako samobójca – co niestety zdarza się znacznie częściej. Ergo dojrzałość duchowa obowiązkowa!

  Wspomnę jeszcze o samej seksualności nieletnich, której temat dotyczy, otóż z moich obserwacji wynika, że mimo iż łatwe dymanko zdaje się być korzystne (owszem, lubię zaliczyć bez wielkiego wysiłku i wykosztowania się), to jednak bardzo, bardzo często psuje to charakter tych ludzi, a w szczególności kobiet (pazerność na kasę, wygodniactwo, zaniedbywanie obowiązków, emocjonalna oschłość, większa agresywność, brak wzajemnego poszanowania). Czyżby ten fauniczno-demoniczny aspekt ludzkiej natury miał aż takie działanie niszczycielskie??? :/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: